- Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7.
Úterý 25.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Správy RTVS "N"
01:20Don Matteo
02:10Na krok od neba
03:10Správy RTVS "N"
04:10Počasie
05:00Peniaze
05:10Dámsky klub
05:35Ranné správy RTVS
07:00Bez batožiny
08:30Detektívi zo severu VIII (5/16)
09:05Candice Renoirová (1/8)
10:05Duel
10:55Všade dobre, doma naj
11:25Správy RTVS
12:00Dámsky klub
12:25Tajomstvo mojej kuchyne
13:55Zdravá maškrta
14:40Don Matteo
15:00Správy RTVS
16:00Bez batožiny
16:25Destinácie
16:50Detektívi zo severu VIII (6/16)
17:05Krátke správy RTVS
17:50Duel
17:55Všade dobre, doma naj
18:25Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Góly - body - sekundy
19:55Počasie
20:15Komisár Montalbano
20:30Miesto zločinu Ostrava (13/13)
22:20Vidiecky kabaret
23:20Správy RTVS "N"
01:10Počasie
02:00Don Matteo
02:10Candice Renoirová (1/8)
03:10Správy RTVS "N"
04:05Počasie
04:55Správy RTVS "N"
00:00Hírek
00:50Zázračný miniateliér
06:05Doma chutí najlepšie
06:10Jurošík
06:25Bob a Bobek na cestách
06:30Bob a Bobek na cestách
06:40Dimitri II
06:45Nezbedný havran
06:50Splat a Harry
07:05Splat a Harry
07:15Živá panoráma
07:30Hírek
08:00Rusínsky magazín
08:05Český magazín
08:30Regina
09:00Klebetnice
09:55Obedníček
11:30Tip a Tap
11:35Pa a Pi
11:45Trpaslíci
11:55Živá panoráma
12:00Cyklopotulky
12:20Experiment
12:30Slovenskí archeológovia
13:05Nezabudneme
13:50Storočnica SND (8/10)
14:15Tajomstvá Marsu a Mesiaca (2/2)
15:10Ako to funguje (6/20)
16:00Regina
16:30Autosalón
17:30VAT
18:00Večerníček
18:30Tip a Tap
18:35Medvedík Pompon
18:45Fidlibumove pokusy
18:50Nezbedný havran
19:00Splat a Harry
19:10Splat a Harry
19:20Doma chutí najlepšie
19:35Zázračný miniateliér
19:45Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:00Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:07Hitler a požiar Reichstagu (2/2)
20:10Pierre Cardin: Stelesnenie modernosti
21:05Večera s Havranom
22:00Lada svetom
23:00Správy RTVS "N"
00:15Hírek
01:05Mentalista V (19/22)
00:45Mentalista V (20/22)
01:45Zámena manželiek
02:25Rodinné prípady
03:40Rodinné prípady
04:20Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Zámena manželiek
08:25Rodinné prípady
09:50Rodinné prípady
10:50Televízne noviny 12
12:00Športové noviny 12
12:10Reflex
12:15Mentalista V (20/22)
12:30Mentalista V (21/22)
13:30Mentalista V (22/22)
14:30Taký je futbal
15:30Rodinné prípady
15:50Prvé Televízne noviny
17:00Prvé Športové noviny
17:25Reflex
17:30Rodinné prípady
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15UEFA EURO 2024: Anglicko - Slovinsko
20:30UEFA EURO 2024: Highlighty
23:20Policie Modrava (13)
23:35Mentalista V (21/22)
00:45Mentalista V (22/22)
01:45Zámena manželiek
02:25Rodinné prípady
03:35Rodinné prípady
04:20Myšlienky vraha VIII (6)
00:20Riskuj!
01:20Krimi
02:00Inkognito
02:30Bez servítky
03:30TOP STAR
04:30Noviny TV JOJ
04:50Krimi
05:40Ranné noviny
06:15Bez servítky
08:35Súdna sieň
09:50Súdna sieň
10:55Noviny o 12:00
12:00Hoď svišťom (2)
12:40C.S.I.: Kriminálka Miami VIII (8)
13:30Áno, šéfe USA (2/10)
14:30TOP STAR
15:30Nákupné maniačky
15:50Riskuj!
17:15Bez servítky
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30Šport
20:20Najlepšie počasie
20:30Hviezdy nad hlavou (1/16)
20:40Skutočné paničky z Budapešti
21:55Instaqueen
22:55Myšlienky vraha VIII (7)
00:20Riskuj!
01:20Noviny TV JOJ
01:55Súdna sieň
02:40Bez servítky
03:30TOP STAR
04:30Noviny TV JOJ
04:50Profesionáli III (26)
01:00Mafstory (7)
02:00Kinosála
02:45Miláčikovo
02:55Ničitelia mýtov: Epické pokusy (1/10)
03:25Diaľnica peklom VI
04:10Bez servítky
04:55Záchranári
06:05Letecké katastrofy
07:15Vražedné čísla VI (15)
08:25Vražedné čísla VI (16/16)
09:35Riskuj!
10:30Záchranári
11:25Ničitelia mýtov: Epické pokusy (2)
12:20Geissenovci - Ťažký život milionárov XI
13:25Policajti v akcii
14:25Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:30Letecké katastrofy
16:35Geissenovci - Ťažký život milionárov XI
17:50Naši III (21)
18:55Profesionáli III (27)
19:35Láska stojí za všetko
20:30Tankový prapor
22:35Profesionáli III (27)
00:15Mafstory (8)
01:15Alpskí záchranári
02:15Miláčikovo
03:00Ničitelia mýtov: Epické pokusy (2)
03:25Diaľnica peklom VI
04:10Bez servítky
04:55Ordinace v růžové zahradě 2 (860)
00:55Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
01:55Snídaně
02:40Babicovy dobroty IX
03:35Riskuj!
03:55Áčko
04:45Kolotoč
05:25Snídaně
05:55Rady ptáka Loskutáka
08:20Volejte Novu
08:55Babicovy dobroty IX
09:05U Haliny v kuchyni
09:25Specialisté (13)
09:50Na lovu II
10:45Riskuj!
11:30Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Babicovy dobroty
12:25Tescoma s chutí
12:55Kriminálka Anděl II (9)
13:00Ulice (3102)
13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (860)
14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (861)
15:50Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Babicovy dobroty VII
17:25Na lovu II
17:45Tescoma s chutí
18:45U Haliny v kuchyni
18:55Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30MasterChef Česko VI (13)
20:20Dáma a Král II (3)
21:35Doktoři z Počátků (20)
22:45Ulice (3102)
23:50Ordinace v růžové zahradě 2 (860)
00:40Ordinace v růžové zahradě 2 (861)
01:45Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:45Snídaně
03:30Riskuj!
04:30Keď kvitne láska (101)
00:00Keď kvitne láska (102)
00:55Klinika Hope (4)
01:35Klinika Hope (5)
02:20Smotánka
03:00Adela show
03:55Oteckovia (51)
04:55Druhý dych II (22)
05:45Túžba tela (120)
06:35Túžba tela (121)
07:15Frasier (5)
08:20Frasier (6)
09:05Chicago Fire VII (17)
09:50Láska, rozum, pomsta (7)
10:55Láska, rozum, pomsta (8)
11:45Oteckovia (52)
12:50Keď kvitne láska (101)
14:05Keď kvitne láska (102)
15:10Túžba tela (122)
16:00Túžba tela (123)
17:00Chicago Fire VII (18)
18:00Keď kvitne láska (103)
19:00Keď kvitne láska (104)
20:00Frasier (7)
20:55Frasier (8)
21:25Priatelia VII (4)
21:55Priatelia VII (5)
22:25Chicago Med VII (16)
22:55Keď kvitne láska (103)
23:50Keď kvitne láska (104)
00:50Klinika Hope (6)
01:25Klinika Hope (7)
02:10Smotánka
02:50Adela show
03:45Oteckovia (52)
04:55Prostřeno!
00:55Zoo (71)
01:40Modrý kód (249)
02:45Krejzovi (47)
03:40Nikdo není dokonalý
04:40Receptář prima nápadů
06:10Vychytávky Ládi Hrušky
06:45Show Jana Krause
07:15Zoo (72)
08:05Modrý kód (250)
09:30Tlouštíci
10:50Krejzovi (48)
11:55Zoo (73)
13:20Modrý kód (251)
14:45Nikdo není dokonalý
15:55Prostřeno!
17:00Show Jana Krause
18:00Inkognito
19:00Ano, šéfe!
20:15Linka (3)
21:20Receptář prima nápadů
22:30Vychytávky Ládi Hrušky
23:20Show Jana Krause
00:00Prostřeno!
01:05Zoo (72)
01:45Modrý kód (250)
02:50Krejzovi (48)
03:45Nikdo není dokonalý
04:45Športové noviny
01:35Susedia
01:50Susedia
02:25Silvánovci
03:00Oggy a šváby
04:40Bernieho dobrodružstvá
05:10Zig a Sharko
05:25Aj múdry schybí
06:00Susedia
06:50Susedia
07:30Kredenc
08:15Partička
09:50Dva a pol chlapa IX (18/24)
10:35Dva a pol chlapa IX (19/24)
11:00Dva a pol chlapa IX (20/24)
11:35Dva a pol chlapa IX (21/24)
11:55Teória veľkého tresku VI (7)
12:35Teória veľkého tresku VI (8)
12:55Teória veľkého tresku VI (9)
13:40Teória veľkého tresku VI (10)
14:10Teória veľkého tresku VI (11)
14:35Teória veľkého tresku VI (12)
15:05Priatelia VII (2)
15:35Priatelia VII (3)
16:05Dva a pol chlapa IX (22/24)
16:30Dva a pol chlapa IX (23/24)
17:00UEFA EURO 2024: Holandsko - Rakúsko
17:30UEFA EURO 2024: Dánsko - Srbsko
20:50UEFA EURO 2024: Francúzsko - Poľsko
23:05Neumieraj sám
01:00Športové noviny
02:20Susedia
02:35Susedia
03:10Silvánovci
03:50Policajti v akcii
00:45Diaľnica peklom VIII (10)
01:5024 hodín na urgente X (15)
02:35Súdna sieň
03:25Prvé oddelenie II
04:10To je vražda, napísala V (7)
04:55To je vražda, napísala V (8)
05:55Súdna sieň
07:00Prvé oddelenie II
08:00Vraždy v Brokenwoode VI (3)
09:20To je vražda, napísala V (9)
11:50To je vražda, napísala V (10)
13:00Vtierka Castle II (7)
14:10Vtierka Castle II (8)
15:05C.S.I.: Kriminálka New York II (8/24)
16:05C.S.I.: Kriminálka New York II (9/24)
17:05Ochrana svedkov (1/12)
18:05Vtierka Castle II (9)
20:10Vtierka Castle II (10)
21:00C.S.I.: Kriminálka Miami VIII (9)
21:55C.S.I.: Kriminálka New York II (8/24)
22:55C.S.I.: Kriminálka New York II (9/24)
23:50Policajti v akcii
00:50Myšlienky vraha VIII (6)
01:5524 hodín na urgente X (16)
02:35Súdna sieň
03:25Prvé oddelenie II
04:10To je vražda, napísala V (9)
04:55Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/Štúdio TA3
05:30Správy
06:00Šport+
06:30Ranné správy
07:00Raňajky
07:15Ranné správy
07:30Raňajky
07:45Ranné správy
08:00Raňajky
08:15Ranné správy
08:30Raňajky
08:45Štúdio TA3/Raňajky
09:00Téma
09:30Správy
10:00Štúdio TA3
10:30Správy
11:00Štúdio TA3
11:30Žurnál
12:00Šport
12:20Téma
12:30Správy
13:00Motoring
13:30Správy
14:00Naše potraviny
14:30Biznis
14:45Správy
15:00Tajomstvá Slovenska
15:30Žurnál
16:00Šport
16:20Svet dnes
16:30Správy
17:00Investujeme
17:30Ekonomika+/Financie+
18:00Hlavné správy
18:30Šport
18:55Svet dnes
19:10Štúdio TA3
19:30Téma dňa s Petrom Bielikom
19:50Tajomstvá Slovenska
20:30Král na ťahu
21:00Správy
22:00Šport+
22:30Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vševedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vševedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vševedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vševedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vševedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vševedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vševedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vševedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vševedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vševedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vševedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vševedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vševedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vševedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vševedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vševedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vševedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vševedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vševedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Krátke správy
00:05Doma je doma
00:35Ruženec
01:20Medzi nebom a zemou
01:45Moja misia - magazín
02:25Hodina milosrdenstva
03:00Na tónoch vďačnosti
03:25Dá sa to aj inak
04:05Ruženec
04:30Biblia
05:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:00Týždeň s...Farnosťou Rad
07:40Ruženec
07:50Peter medzi nami
08:35Tvorivo
09:05Spojení vierou
09:30Krátke správy
10:00Večer z nádvoria
10:15Svätá omša z kaplnky TV LUX
11:30Anjel Pána
12:00Ruženec
12:30Svätá omša zblízka
13:05Katolícka Austrália
13:10Svätá zem - chrám nádeje
13:40V škole Ducha
14:15A teraz čo?
14:45Hodina milosrdenstva
15:00Týždeň s...Farnosťou Rad
15:15Ruženec z Lúrd
15:30Správy zo Svätej zeme
16:05Vaticano
16:35Dá sa to aj inak
17:10Doma je doma
17:30vKontexte
18:25Ruženec
19:00Z prameňa
19:30Svedectvo
19:45Krátke správy
20:00Medzi riadkami
20:25Posvätné miesta kresťanskej viery
20:50Čakanie
21:20LUXáreň
21:50Medzi nebom a zemou
22:20František - pápež prekvapení
23:00Krátke správy
00:05Na tónoch vďačnosti
00:35Tvorivo
01:15Ruženec
01:35V škole Ducha
02:00Dá sa to aj inak
02:30Svedectvo
02:40Hodina milosrdenstva
03:00František - pápež prekvapení
03:25Ruženec
04:30Gastronomický anjel
00:15More v mojom srdci
01:10Pre teba
01:55Si doma!
02:45Móda&Design
03:05Kronika Maďarska
03:35Leto ´24
04:00Hymna
05:55Každodenný
05:57Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Srpski ekran
06:50Unser Bildschirm
07:15Päť kontinentov
07:45Búrlivé víno
08:10Trochu slniečka
09:10Minútové správy
09:55Leto ´24
10:00Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Parížske penzióny
12:48Dcéra Zeleného údolia
13:00Svet je jeden prestretý stôl
14:00Chute Európy
14:25Minútové správy
14:55Predpoveď počasia
15:00Kabelka
15:03Desatoro zdravia
15:50Doc Martin VII
16:00Gastronomický anjel
17:00Karpatská kotlina čaká
17:55Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Trochu slniečka
18:50Každodenný
19:30Búrlivé víno
19:45Šťastná minúta
20:30Poldark IV
20:45Otec Brown X
21:50Keno
22:35Predpoveď počasia
22:36Zulejka otvára oči
22:45Veľkí
23:45Gastronomický anjel
00:15More v mojom srdci
01:10Pre teba
01:55Malý Balaton
02:45Noemovi priatelia
03:05Kronika Maďarska
03:30Leto ´24
04:00Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Dnes v noci
05:00Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35VILÁGSprávy Si doma!
06:45Správy
07:00Národné športové správy
07:15Predpoveď počasia
07:20Správy
07:30Dnes ráno
07:33Správy
08:00Národné športové správy
08:10Predpoveď počasia
08:15Dnes ráno
08:20Správy
08:30Dnes ráno
08:33Správy
09:00Predpoveď počasia
09:20Dnes doobeda
09:22Správy
09:30Dnes doobeda
09:33Správy
10:00Národné športové správy
10:10Predpoveď počasia
10:20Dnes doobeda
10:22Správy
10:30Živá cirkev
10:33Dnes doobeda
10:50Správy
11:00Predpoveď počasia
11:20Dnes doobeda
11:22Správy
11:30HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
11:33Dnes doobeda
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Dnes poobede
12:50Správy
13:00Predpoveď počasia
13:20Dnes poobede
13:22Správy
13:30Dnes poobede
13:33Správy
14:00Predpoveď počasia
14:20Dnes poobede
14:22Správy
14:30Svet Si doma!
14:33Dnes poobede
14:50Správy
15:00Predpoveď počasia
15:20Dnes poobede
15:22Správy
15:30Živá cirkev Si doma!
15:33Dnes poobede
15:50Správy
16:00Predpoveď počasia
16:15Dnes poobede
16:20Správy
16:30Maďarský gazda Si doma!
16:33Správy
17:00Predpoveď počasia
17:10Dnes poobede
17:15Agenda
17:45Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Dnes večer
18:45Predpoveď počasia Si doma!
19:00VILÁGSprávy
19:04Predpoveď počasia Si doma!
19:25Správy
19:30Národné športové správy
20:20Predpoveď počasia
20:25Dnes večer
20:35Správy
21:00Predpoveď počasia
21:20V4 Správy
21:22VILÁGSprávy Si doma!
21:30Správy
22:00Národné športové správy
22:20Predpoveď počasia
22:30Dnes v noci
22:40Správy
23:00ANGOL NYELVŰ Správy
23:15NÉMET NYELVŰ Správy
23:19OROSZ NYELVŰ Správy
23:23KÍNAI NYELVŰ Správy
23:26VILÁGSprávy Si doma!
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Survivor
00:30Aj múdry schybí
01:35Partička
02:40Rodinné prípady
03:40Rodinné prípady
04:20Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Reflex
08:25Susedia
08:45Susedia
09:20Svokra
09:50Rodinné prípady
10:50Televízne noviny 12
12:00Športové noviny 12
12:10Reflex
12:15Búrlivé víno (40)
12:30V mene zákona
13:25Rodinné prípady
14:25Rodinné prípady
15:05Rodinné prípady
15:50Prvé Televízne noviny
17:00Prvé Športové noviny
17:25Reflex
17:30Búrlivé víno (41)
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Dunaj, k vašim službám (9)
20:30Dunaj, k vašim službám (10)
21:40Farma
22:45Survivor
23:40Aj múdry schybí
00:45Partička
01:50Rodinné prípady
02:50Rodinné prípady
03:35Rodinné prípady
04:20Rodinné záležitosti
00:45Habovřesky
01:45Krimi
02:50Policisté v akci
03:15Krimi
04:00Noviny
04:20Krimi
04:55Noviny
05:20Experti
05:50Experti
06:20Soudní síň
06:50Soudní síň
07:55Rodinné záležitosti
09:00První oddělení
10:20Soudní síň
11:20Soudní síň
12:25Policisté v akci
13:25Policisté v akci
14:25Rodinné záležitosti
15:30Soudní síň
16:50Soudní síň
17:55Krimi
19:00Noviny
19:30Limonádový Joe aneb Koňská opera
20:201890 (13/13)
22:25Rodinné záležitosti
23:30Policisté v akci
00:35Krimi
01:25Soudní síň
02:10Rodinné záležitosti
02:55Krimi
03:55Noviny
04:15Krimi
04:50