- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Pátek 26.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Vraždy na ostrove Porquerolles
00:45Správy RTVS "N"
02:15Počasie
03:05Don Matteo
03:15Správy RTVS "N"
04:15Občan za dverami
05:10Dámsky klub
05:40Ranné správy RTVS
07:00Neposlušní
08:25Detektívi zo severu V (13/16)
08:55Na krok od neba
09:55Duel
11:00Všade dobre, doma naj
11:25Správy RTVS
12:00Dámsky klub
12:25Veľkou lyžicou
14:00Zdravá maškrta
14:45Don Matteo
15:05Správy RTVS
16:00Bez batožiny
16:30Detektívi zo severu V (14/16)
17:00Krátke správy RTVS
17:50Duel
17:55Všade dobre, doma naj
18:25Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Góly - body - sekundy
19:55Počasie
20:15Slnko v sieti
20:30Božská Božidara
22:50Lekárka z ostrova (6/6)
23:45Správy RTVS "N"
01:15Góly - body - sekundy
02:05Don Matteo
02:20Na krok od neba
03:15Správy RTVS "N"
04:20Správy RTVS "N"
00:20Hírek
01:10Zázračný miniateliér
06:00Čím cestovať
06:10Jurošík "N"
06:20Jurošík "N"
06:30Bob a Bobek na cestách
06:35Lilin ostrov pokladov
06:40Príbehy z čarovnej záhrady
06:50Bella a Sebastián
07:00Bella a Sebastián
07:15Živá panoráma
07:30Hírek
08:00Fórum
08:05Regina
09:00Anonym
09:55Obedníček
11:30Odo
11:35Pa a Pi "N"
11:40Trpaslíci
11:50Živá panoráma
12:00SK dejiny
12:30Návraty k hereckým legendám
13:40Dean Martin: Kráľ elegánov
14:10Cesty za umením
16:00Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:25Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:55Zázračný ateliér "N"
17:35Zaži to "N"
18:00Superveda
18:15Večerníček
18:30Odo
18:35Lilin ostrov pokladov
18:40Fidlibumove pokusy
18:50Príbehy z čarovnej záhrady
18:55Bella a Sebastián
19:05Bella a Sebastián
19:20Čím cestovať
19:30Zázračný miniateliér
19:45Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:07Família
20:10Katarína Veľká III - Samozvanci (7/16)
20:35Radosť zo života
21:30Trochu inak s Adelou
21:55Take that: Progress - naživo
23:00Správy RTVS "N"
01:20Hírek
02:10Mentalista II (10/23)
00:15Mentalista II (11/23)
01:15Policie Modrava IV (4)
02:10Susedské prípady
03:15Rodinné prípady
03:55Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Varte s nami
08:25Zámena manželiek
08:35Mama na prenájom III (77)
09:40Dunaj, k vašim službám VI (6)
10:40Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Mentalista II (12/23)
12:50Mentalista II (13/23)
13:50Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:50Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Mama na prenájom III (78)
17:55Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Ruža pre nevestu II
20:30Drsniačky
22:55Godzilla vs. Kong
01:20Mentalista II (12/23)
03:05Mentalista II (13/23)
03:45Rodinné prípady
04:50Riskuj!
00:40Krimi
01:20Noviny TV JOJ
01:50Nemocnica
02:40Bez servítky
03:35TOP STAR
04:35Noviny TV JOJ
04:50Krimi
05:40Ranné noviny
06:15Bez servítky
08:35Súdna sieň
09:50Noviny o 12:00
12:00Prvé oddelenie II
12:50C.S.I.: Kriminálka Miami VI (15/21)
13:20Bez servítky
14:20TOP STAR
15:30Nákupné maniačky
15:45Riskuj!
17:15Bez servítky
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30Šport
20:20Najlepšie počasie
20:30Deti Nagana
20:40Dedičstvo
22:50Riskuj!
01:05Krimi
01:50Noviny TV JOJ
02:20Prvé oddelenie
03:05Sedem
03:30Bez servítky
04:20Profesionáli (13)
00:40Mafstory (8)
01:30Šťastie v nešťastí
02:25Chlpatí šampióni
02:45Ničitelia mýtov: Epické pokusy
03:40Haló
04:25Bez servítky
04:50Nákupné maniačky
05:55Letecké katastrofy
07:25Extrémni nájomníci VII (6)
08:45Vražedné čísla II (37/37)
09:35Vražedné čísla III (1/24)
10:30Riskuj!
11:30Riskuj!
12:05Extrémne prípady
12:55Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
14:00Policajti v akcii
15:00Príprava na MS v hokeji: Slovensko - Česko
16:10Profesionáli (14)
19:35Dvojnásobné obvinenie
20:30Sliedič
22:40Spackané plastické operácie VI (17)
01:25Spackané plastické operácie VI (18)
02:15Mafstory (9)
03:00Profesionáli (14)
03:40Ničitelia mýtov: Epické pokusy
04:20Ordinace v růžové zahradě 2 (818)
00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (819)
01:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:30Snídaně
03:15Riskuj!
04:35Kolotoč
05:25Snídaně
05:55Babicovy dobroty VIII
08:30Ulice (4689)
08:50Jedna rodina (74)
09:35Na lovu IV
10:45Riskuj!
11:30Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Babicovy dobroty
12:30Tescoma s chutí
13:00Specialisté (3)
13:10Ulice (3060)
14:00Ordinace v růžové zahradě 2 (819)
14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (820)
15:50Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Tescoma s chutí
18:20Ulice (4690)
18:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Doktoři z Počátků (3)
20:20Doktoři z Počátků (4)
21:25Specialisté (220)
22:35Ulice (3060)
23:20Ordinace v růžové zahradě 2 (819)
00:10Ordinace v růžové zahradě 2 (820)
01:10Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:10Snídaně
03:00Riskuj!
04:05Áčko
04:55Keď kvitne láska (18)
00:50S hlavou v oblakoch (83)
01:30S hlavou v oblakoch (84)
02:15Smotánka
03:00Adela show
04:00Oteckovia (9)
05:10Druhý dych (60)
06:00Túžba tela (36)
06:40Túžba tela (37)
07:25Krok za krokom IV (11)
08:15Krok za krokom IV (12)
08:35Krok za krokom IV (13)
09:20Chicago Fire V (20)
10:05S hlavou v oblakoch (85)
11:10S hlavou v oblakoch (86)
12:00Oteckovia (10)
13:05Keď kvitne láska (17)
14:15Keď kvitne láska (18)
15:25Túžba tela (38)
16:10Túžba tela (39)
17:00Chicago Fire V (21)
18:00Keď kvitne láska (19)
19:00Keď kvitne láska (20)
19:55Krok za krokom IV (14)
21:00Krok za krokom IV (15)
21:30Priatelia III (18)
22:00Priatelia III (19)
22:30New Amsterdam V (3)
23:00Keď kvitne láska (19)
23:55Keď kvitne láska (20)
00:55S hlavou v oblakoch (85)
01:50S hlavou v oblakoch (86)
02:30Smotánka
03:15Adela show
04:15Show Jana Krause
00:10Prostřeno!
01:15Zoo (11)
01:55Modrý kód (189)
02:55Krejzovi (5)
03:50Nikdo není dokonalý
04:55Receptář prima nápadů
06:00Vychytávky Ládi Hrušky
06:35Show Jana Krause
07:05Zoo (12)
07:55Modrý kód (190)
09:20Ano, šéfe!
10:30Krejzovi (6)
11:50Zoo (13)
13:10Modrý kód (191)
14:30Nikdo není dokonalý
15:50Prostřeno!
16:50Show Jana Krause
17:50Zoo (194)
18:50Prima Partička
20:15Kapitán Exner (9)
21:20Receptář prima nápadů
22:30Vychytávky Ládi Hrušky
23:20Show Jana Krause
00:00Prostřeno!
01:05Zoo (12)
01:45Modrý kód (190)
02:45Krejzovi (6)
03:45Nikdo není dokonalý
04:50GÓÓÓL!
01:05Športové noviny
01:40Susedia
01:50Silvánovci
02:25Susedia
04:05Oggy a šváby
04:45Bernieho dobrodružstvá
05:30Zig a Sharko
05:40Aj múdry schybí
06:00Susedia
06:45Susedia
07:20Kredenc
07:55Partička
08:55Dva a pol chlapa IV (13)
10:05Dva a pol chlapa IV (14)
10:20M*A*S*H II (13)
10:55M*A*S*H II (14)
11:20Dva a pol chlapa IV (15)
12:00Dva a pol chlapa IV (16)
12:30Teória veľkého tresku XII (22)
12:50Teória veľkého tresku XII (23)
13:20Teória veľkého tresku XII (24)
13:45Teória veľkého tresku (1)
14:15Teória veľkého tresku (2)
14:45Teória veľkého tresku (3)
15:15Priatelia III (16)
15:45Priatelia III (17)
16:15Dva a pol chlapa IV (17)
16:45Dva a pol chlapa IV (18)
17:15M*A*S*H II (15)
17:45M*A*S*H II (16)
18:15Mladý Sheldon III (3)
18:45Mladý Sheldon III (4)
19:15Susedia
19:40Bez súcitu
20:30Romeo musí zomrieť
22:20Športové noviny
00:35NHL: Washington Capitals – New York Rangers
01:05Susedia
03:30Silvánovci
04:05Jedna svadba, jeden pohreb (7)
00:00Policajti v akcii
00:55Myšlienky vraha VI (20)
02:35Jedna svadba, jeden pohreb (7)
03:15Súdna sieň
03:55Prvé oddelenie
04:40Diagnóza: Vražda VIII (11)
05:00Diagnóza: Vražda VIII (12)
05:50Súdna sieň
06:45Prvé oddelenie
07:45Vraždy v Midsomeri VI (3)
08:55Diagnóza: Vražda VIII (13)
11:30Diagnóza: Vražda VIII (14)
12:40Dr. House VI (19/22)
13:50Dr. House VI (20/22)
14:50Vraždy v Midsomeri VI (4)
15:50Vražedné čísla III (2)
18:00Vražedné čísla III (3)
19:05Wisting II (7)
20:10Wisting II (8/8)
21:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI (15/21)
22:00Tvárou v tvár II (5/8)
23:00Tvárou v tvár II (6/8)
23:30Tvárou v tvár II (7/8)
00:05Tvárou v tvár II (8/8)
00:35Policajti v akcii
01:15Myšlienky vraha VI (21)
03:30Tvárou v tvár II (5/8)
04:10Tvárou v tvár II (6/8)
04:30Tvárou v tvár II (7/8)
04:55Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/Štúdio TA3
05:30Správy
06:00Šport+
06:30Ranné správy
07:00Raňajky
07:15Ranné správy
07:30Raňajky
07:45Ranné správy
08:00Raňajky
08:15Ranné správy
08:30Raňajky
08:45Štúdio TA3/Raňajky
09:00Téma
09:30Správy
10:00Štúdio TA3
10:30Správy
11:00Štúdio TA3
11:30Žurnál
12:00Šport
12:20Téma
12:30Správy
13:00Zdravý les
13:30Štúdio TA3
13:45Správy
14:00Zdravie na TA3
14:30Správy
15:00Štúdio TA3
15:15Správy/Štúdio TA3
15:30Žurnál
16:00Šport
16:20Svet dnes
16:30Správy
17:00Dobré správy
17:30Štúdio TA3
18:00Hlavné správy
18:30Šport
18:55Svet dnes
19:10Štúdio TA3
19:30Pozrime sa na to
20:00Správy
21:00Vzdelávanie v 21. storočí
21:30Správy
22:00Šport+
22:30Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Pozrime sa na to
02:00Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vševedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vševedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vševedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vševedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vševedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vševedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vševedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vševedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vševedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vševedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vševedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vševedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vševedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vševedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vševedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vševedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vševedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vševedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vševedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Krátke správy
00:05U Nikodéma
00:35Ruženec
01:30Jeden na jedného
02:00Gréckokatolícky magazín
02:10Eden
02:25Zabudnuté poklady
02:45Hodina milosrdenstva
03:00Medzi nebom a zemou
03:25Peter medzi nami
04:05Ruženec
04:30Biblia
05:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:00Ruženec
07:50Pozvánka
08:2510. výročie magazínu Slovo+
08:35Krátke správy
10:00Vaticano
10:20Svätá omša zblízka
10:50Týždeň s ... Farnosťou Suchá nad Parnou
11:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
11:30Raduj sa, nebies Kráľovná
12:00Ruženec
12:30Vatikánske múzeá
13:05Doma je doma
14:00Hodina milosrdenstva
15:00Zabudnuté poklady
15:15Ruženec
15:30Na tónoch vďačnosti
16:10Tajomstvá Vatikánu
17:00Padre Anton
17:30Effeta
18:05Živé obrazy
18:25Moja misia - magazín
18:30Ruženec
19:00Z prameňa
19:30Svedectvo
19:45Krátke správy
20:00Prehľad katolíckych periodík
20:20G. Moscati - Doktor pre chudobných (1)
20:30Ovocie koncilu
22:25Fara v meste (Krst) 2. séria
22:45Na ceste v rodine
23:15Z prameňa
23:45Krátke správy
00:05Jeden na jedného
00:35Na ceste v rodine
00:50Ruženec
01:15Zabudnuté poklady
01:40Tajomstvá Vatikánu
01:50Padre Anton
02:20Týždeň s ... Farnosťou Suchá nad Parnou
02:45Hodina milosrdenstva
03:0010. výročie magazínu Slovo+
03:15Ruženec
04:35Námestie Ivana Szeneša
00:00Päť kontinentov
01:46More v mojom srdci
02:10Panstvo Downton IV
02:55Heves a jeho okolie
03:45Kabelka
04:05Naša drahá materinská reč
05:00Rodinný priateľ
05:05Hymna
05:55Každodenný
05:59Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Frequencyy
06:40Rondo
06:46Karpatská kotlina
07:10Veľkí
07:35Na želanie!
08:00Búrlivé víno
08:35Rodinný priateľ
09:35Minútové správy
10:06Predpoveď počasia
10:07Trochu slniečka
10:08Rodinný priateľ
11:00Sny Akiru Kurosawu
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Parížske penzióny
12:49Larina voľba
13:00Rodinný kruh
13:45Svet je jeden prestretý stôl
14:40Rodinný kruh
15:05Minútové správy
15:30Predpoveď počasia
15:31Na želanie!
15:32Kabelka
16:00Cvičenie mozgu
17:00Strážcovia chutí
17:20Šťastná minúta
17:50Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Frequencyy
18:40Trochu slniečka
18:50Každodenný
19:35Búrlivé víno
19:45Robíme festival!
20:45Keno
23:05Predpoveď počasia
23:09Len divadlo a nič iné IV
23:15Maďarský svet
00:10More v mojom srdci
00:45Panstvo Downton IV
01:35Győr
02:25Móda&Design
02:45Noemovi priatelia
03:15Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Naša drahá materinská reč
04:55Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Dnes v noci
05:00Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35VILÁGSprávy Si doma!
06:45Správy
07:00Národné športové správy
07:15Predpoveď počasia
07:20Správy
07:30Dnes ráno
07:33Správy
08:00Národné športové správy
08:10Predpoveď počasia
08:15Dnes ráno
08:20Správy
08:30Dnes ráno
08:33Správy
09:00Predpoveď počasia
09:20Dnes doobeda
09:22Správy
09:30Dnes doobeda
09:33Správy
10:00Národné športové správy
10:10Predpoveď počasia
10:20Dnes doobeda
10:22Správy
10:30Maďarskoország ma
10:33Dnes doobeda
10:50Správy
11:00Predpoveď počasia
11:20Dnes doobeda
11:22Správy
11:30Dnes doobeda
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Dnes poobede
12:50Správy
13:00Predpoveď počasia
13:20Dnes poobede
13:22Správy
13:30Dnes poobede
13:33Správy
14:00Predpoveď počasia
14:20Dnes poobede
14:22Správy
14:30Maďarský gazda Si doma!
14:33Dnes poobede
14:50Správy
15:00Predpoveď počasia
15:20Dnes poobede
15:22Správy
15:30Maďarskoország ma Si doma!
15:33Dnes poobede
15:50Správy
16:00Predpoveď počasia
16:15Dnes poobede
16:20Správy
16:30Únia 27 Si doma!
16:33Správy
17:00Predpoveď počasia
17:10Dnes poobede
17:15Agenda
17:45Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Dnes večer
18:45Predpoveď počasia Si doma!
19:00VILÁGSprávy
19:04Predpoveď počasia Si doma!
19:25Správy
19:30Národné športové správy
20:20Predpoveď počasia
20:25Dnes večer
20:35Správy
21:00Predpoveď počasia
21:20V4 Správy
21:22VILÁGSprávy Si doma!
21:30Správy
22:00Národné športové správy
22:20Predpoveď počasia
22:30Dnes v noci
22:40Správy
23:00ANGOL NYELVŰ Správy
23:15NÉMET NYELVŰ Správy
23:19OROSZ NYELVŰ Správy
23:23KÍNAI NYELVŰ Správy
23:26VILÁGSprávy Si doma!
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Sestričky IV
00:30Aj múdry schybí
01:20Partička
02:10Susedské prípady
03:15Rodinné prípady
03:55Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Varte s nami
08:25Susedia
08:35Susedia
09:10Svokra
09:45Rodinné prípady
10:40V mene zákona
11:35Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Chlapi neplačú IV
12:50V mene zákona
13:45Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:50Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Chlapi neplačú IV
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Ruža pre nevestu II
20:30Farma
22:50Aj múdry schybí
00:50Partička
02:25Adela show
02:50Susedské prípady
03:45Rodinné prípady
04:50V sedmém nebi
00:05Krimi
01:40Noviny
02:05Soudní síň
02:40Soudní síň
03:25Krimi
04:10Noviny
04:35Krimi
05:05Noviny
05:30V sedmém nebi
06:05Soudní síň
08:00Soudní síň
08:55Ochránci
10:00První oddělení II
11:00Soudní síň - cz
11:55Soudní síň
12:50Policisté v akci
13:50Policisté v akci
14:50Ochránci
15:50Soudní síň
16:50Soudní síň
17:55Krimi
19:00Noviny
19:30Žena za pultem (2/12)
20:20Já nejsem já
21:20Haló, tady Orchestr a balet ČST (1/12)
23:20Ochránci
00:20Policisté v akci
01:00Policisté v akci
01:45Noviny
02:30Soudní síň
03:00Soudní síň
03:50Soudní síň
04:35