- Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7.
Čtvrtek 4.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Správy RTVS "N"
01:40Góly - body - sekundy
02:30Prípady 1. oddelenia (1/14)
02:50Správy RTVS "N"
03:55Nebíčko v papuľke
04:45Capri (3/12)
05:15Ranné správy RTVS
07:00Bez batožiny
08:30Detektívi zo severu VIII (12/16)
09:00Candice Renoirová (8/8)
10:00Duel
11:00Všade dobre, doma naj
11:25Správy RTVS
12:00Capri (4/12)
12:25Tajomstvo mojej kuchyne
14:10Don Matteo
15:00Správy RTVS
16:00Bez batožiny
16:35Detektívi zo severu VIII (13/16)
17:05Krátke správy RTVS
17:50Duel
17:55Všade dobre, doma naj
18:25Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Góly - body - sekundy
19:55Počasie
20:15Ordinácia s výhľadom na more (7/9)
20:30Rebelka z dobrej rodiny (2/9)
22:00Columbo
23:35Správy RTVS "N"
00:50Góly - body - sekundy
01:40Počasie
01:55Vraždy v La Rochefoucauld
02:05Správy RTVS "N"
03:40Počasie
04:30Postav dom, zasaď strom
04:40Správy RTVS "N"
00:00Hírek
00:50Zázračný miniateliér
06:05Môj dom
06:15Jurošík
06:20Bob a Bobek na cestách
06:30Bob a Bobek na cestách
06:35Medvedík Pompon
06:40Poštár Pat
06:50Splat a Harry
07:05Splat a Harry
07:15Živá panoráma
07:30Hírek
08:00Rómsky magazín
08:05Vnímanie
08:30Rómsky magazín
08:55Tak sa na mňa prilepila
09:25Spadla z oblakov
11:00Obedníček
11:30Tip a Tap
11:40Pa a Pi
11:45Živá panoráma
12:00Herbárium
12:30Na zelenej adrese
12:40Kvarteto
13:00Família
13:30Žijem Dunajom
14:10Hľadám Dunaj
15:05Ako to funguje (13/20)
16:00Fetiše socializmu
16:25Anjeli strážni
17:00Lov slov
17:25Duel Junior
18:00Večerníček
18:30Tip a Tap
18:40Medvedík Pompon
18:45Fidlibumove pokusy
18:55Poštár Pat
19:00Splat a Harry
19:15Splat a Harry
19:25Môj dom
19:40Zázračný miniateliér
19:45Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:00Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:07Vyľudnené
20:10Obyčajný muž (1/4)
22:00Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
22:45Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:10Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:35Trochu inak - hudobný špeciál
00:05Správy RTVS "N"
00:15Hírek
01:05Mentalista VI (11/22)
00:35Mentalista VI (12/22)
01:35Zámena manželiek
02:25Rodinné prípady
03:35Rodinné prípady
04:25Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Na nože II
08:25Pán profesor (4)
09:45Dobre vedieť!
10:50Televízne noviny 12
12:00Športové noviny 12
12:10Reflex
12:15Mentalista VI (12/22)
12:30Mentalista VI (13/22)
13:30Mentalista VI (14/22)
14:30Taký je futbal
15:30Rodinné prípady
15:50Prvé Televízne noviny
17:00Prvé Športové noviny
17:25Reflex
17:30Rodinné prípady
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Odznak Vysočina II (2)
20:30Kriminálka Anděl V (2)
22:00Špecialisti VI (22)
23:25Mentalista VI (13/22)
00:40Mentalista VI (14/22)
01:35Odznak Vysočina II (2)
02:25Rodinné prípady
03:40Rodinné prípady
04:25Noviny TV JOJ
00:45Inkognito
01:25Česko Slovensko má talent
02:35Áno, šéfe USA (8/10)
03:50Noviny TV JOJ
04:55Krimi
05:40Ranné noviny
06:15Mama, ožeň ma! (4/8)
08:40Súdna sieň
10:05Noviny o 12:00
12:00Kriminálka Kraj (4)
12:30C.S.I.: Kriminálka Miami VIII (15)
13:30Áno, šéfe USA (9/10)
14:30Česko Slovensko má talent
15:30Riskuj!
17:15Bez servítky
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30Šport
20:20Najlepšie počasie
20:30Hviezdy nad hlavou (4)
20:409-1-1 VI (3)
22:009-1-1 VI (4)
23:00Myšlienky vraha VIII (13)
00:00Noviny TV JOJ
01:00Prvé oddelenie II
01:45Inkognito u susedov
02:05Česko Slovensko má talent
03:10Áno, šéfe USA (9/10)
04:05Profesionáli VI (7)
00:40Mafstory (15)
01:30Mafstory (16)
02:25Miláčikovo
03:10Ničitelia mýtov: Epické pokusy (8)
03:35Diaľnica peklom VI
04:20Bez servítky
05:05Záchranári
06:10Letecké katastrofy
07:20Ochrana svedkov (12/12)
08:45Ochrana svedkov II (1/15)
09:50Bizarné búračky II
11:10Psia hliadka V
11:40Kontroly na hraniciach VI
12:05Ničitelia mýtov: Epické pokusy (9)
12:35Geissenovci - Ťažký život milionárov XI
13:35Policajti v akcii
14:40Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:45Letecké katastrofy
16:50Geissenovci - Ťažký život milionárov XI
17:55Naši IV (5)
19:00Profesionáli VI (8)
19:35James Bond: Zlaté oko
20:30Oko v oblakoch
23:20Profesionáli VI (8)
01:20Mafstory (17)
02:10Mafstory (18)
03:00Miláčikovo
03:50Diaľnica peklom VI
04:10Bez servítky
04:55Ordinace v růžové zahradě 2 (866)
00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (867)
01:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:30Snídaně
03:15Riskuj!
04:15Áčko
05:05Snídaně
05:55Život ve hvězdách
08:30Babicovy dobroty VII
08:50U Haliny v kuchyni
09:10Výměna manželek XIII
09:35Na lovu II
10:40Riskuj!
11:30Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Babicovy dobroty
12:30Tescoma s chutí
13:00Specialisté (16)
13:05Ulice (3109)
13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (867)
14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (868)
15:45Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Babicovy dobroty VII
17:25Na lovu II
17:45Tescoma s chutí
18:45U Haliny v kuchyni
18:55Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30MasterChef Česko VI (16)
20:20Dáma a Král II (6)
21:35Život ve hvězdách
22:45Policajti z předměstí (1)
23:05Ulice (3109)
23:30Ordinace v růžové zahradě 2 (867)
00:15Ordinace v růžové zahradě 2 (868)
01:20Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:20Snídaně
03:10Riskuj!
04:15Keď kvitne láska (116)
00:50Klinika Hope II (5)
01:30Klinika Hope II (6)
02:10Smotánka
02:55Adela show
03:50Oteckovia (58)
04:55Druhý dych II (29)
05:45Túžba tela (134)
06:35Túžba tela (135)
07:15Frasier (19)
08:20Frasier (20)
09:05Chicago Fire VIII (2)
09:50Láska, rozum, pomsta (21)
10:55Láska, rozum, pomsta (22)
11:40Oteckovia (59)
12:45Keď kvitne láska (115)
14:00Keď kvitne láska (116)
15:05Túžba tela (136)
16:00Túžba tela (137)
17:00Chicago Fire VIII (3)
18:00Keď kvitne láska (117)
19:00Keď kvitne láska (118)
20:00Frasier (21)
20:55Frasier (22)
21:30Priatelia VII (18)
22:00Priatelia VII (19)
22:30Chicago Med VIII (1)
22:55Keď kvitne láska (117)
23:55Keď kvitne láska (118)
00:55Klinika Hope II (7)
01:35Klinika Hope II (8)
02:15Smotánka
02:55Adela show
03:55Oteckovia (59)
04:55Prostřeno!
00:55Zoo (80)
01:40Modrý kód (258)
02:40Krejzovi (54)
03:40Nikdo není dokonalý
04:40Receptář prima nápadů
06:15Vychytávky Ládi Hrušky
06:50Show Jana Krause
07:20Zoo (81)
08:10Modrý kód (259)
09:30Show Jana Krause
10:55Krejzovi (55)
12:00Zoo (82)
13:20Modrý kód (260)
14:45Nikdo není dokonalý
15:55Prostřeno!
17:00Show Jana Krause
17:55Inkognito
19:00Ano, šéfe!
20:15Vinaři (2)
21:20Receptář prima nápadů
22:40Vychytávky Ládi Hrušky
23:25Show Jana Krause
00:00Prostřeno!
01:05Zoo (81)
01:45Modrý kód (259)
02:45Krejzovi (55)
03:45Nikdo není dokonalý
04:45Športové noviny
01:10Susedia
01:20Susedia
02:00Silvánovci
02:40Susedia
03:35Oggy a šváby
04:05Bernieho dobrodružstvá
04:50Zig a Sharko
05:05Aj múdry schybí
06:00Susedia
07:00Susedia
07:35Kredenc
08:10Partička
09:50Dva a pol chlapa X (14/23)
10:35Dva a pol chlapa X (15/23)
10:55Dva a pol chlapa X (16/23)
11:30Dva a pol chlapa X (17/23)
11:45Teória veľkého tresku VII (1/24)
12:30Teória veľkého tresku VII (2)
13:05Teória veľkého tresku VII (3/24)
13:35Teória veľkého tresku VII (4/24)
14:05Teória veľkého tresku VII (5/24)
14:30Teória veľkého tresku VII (6)
14:55Priatelia VII (16)
15:25Priatelia VII (17)
15:55Dva a pol chlapa X (18)
16:25Dva a pol chlapa X (19)
16:50M*A*S*H VI (4)
17:20M*A*S*H VI (5)
17:55M*A*S*H VI (6)
18:25Bob miluje Abisholu (3)
18:55Bob miluje Abisholu (4)
19:20Susedia
19:452012
20:3012 kôl
23:45Športové noviny
01:30Susedia
01:40Susedia
02:15Silvánovci
02:50Susedia
04:15Zig a Sharko
04:45Policajti v akcii
00:45Myšlienky vraha VIII (11)
01:5024 hodín na urgente X (21/21)
02:30Súdna sieň
03:15Prvé oddelenie
04:00To je vražda, napísala V (21/22)
05:00To je vražda, napísala V (22/22)
06:00Súdna sieň
07:05Prvé oddelenie
08:15Vraždy v Brokenwoode VII (6/6)
09:25To je vražda, napísala VI (1/22)
11:50To je vražda, napísala VI (2/22)
13:00Vtierka Castle II (19)
14:10Vtierka Castle II (20)
15:05C.S.I.: Kriminálka New York II (20/24)
16:05C.S.I.: Kriminálka New York II (21/24)
17:00Ochrana svedkov II (2/15)
18:00Ochrana svedkov II (3/15)
19:05Vtierka Castle II (21)
20:10Vtierka Castle II (22)
21:05C.S.I.: Kriminálka Miami VIII (16)
22:00C.S.I.: Kriminálka New York II (20/24)
23:00C.S.I.: Kriminálka New York II (21/24)
23:50Policajti v akcii
00:40Myšlienky vraha VIII (12)
01:4024 hodín na urgente XI (1/13)
02:20Súdna sieň
03:05Súdna sieň
03:55Prvé oddelenie
04:40Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma
02:00Štúdio TA3
02:30Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/Štúdio TA3
05:30Správy
06:00Šport+
06:30Ranné správy
07:00Raňajky
07:15Ranné správy
07:30Raňajky
07:45Ranné správy
08:00Raňajky
08:15Ranné správy
08:30Raňajky
08:45Štúdio TA3/Raňajky
09:00Téma
09:30Správy
10:00Investujeme
10:30Správy
11:00Štúdio TA3
11:30Žurnál
12:00Šport
12:20Téma
12:30Správy
13:00Biznis
13:30Správy
14:00Štúdio TA3
14:30Správy
15:00Štúdio TA3
15:30Žurnál
16:00Šport
16:20Svet dnes
16:30Správy
17:00Zdravie na TA3
17:30Štúdio TA3
18:00Hlavné správy
18:30Šport
18:55Svet dnes
19:10Štúdio TA3
19:30Téma
20:00Motoring
20:30Správy
21:00Biznis
21:30Správy
22:00Šport+
22:30Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma
02:00Štúdio TA3
02:30Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vševedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vševedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vševedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vševedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vševedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vševedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vševedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vševedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vševedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vševedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vševedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vševedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vševedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vševedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vševedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vševedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vševedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vševedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vševedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Malá cesta
00:05Doma je doma
00:35Ruženec
01:20Správy zo Svätej zeme
01:45Vaticano
02:05Medzi riadkami
02:35Svedectvo
02:50Hodina milosrdenstva
03:00U Nikodéma
03:25Ruženec
04:30Biblia
05:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:00Eucharistické zázraky
07:40Ruženec
07:50Láska a rodičovstvo
08:30A teraz čo?
08:50Posvätné miesta kresťanskej viery
08:55Krížové výpravy
09:25Malá cesta
10:00Správy zo Svätej zeme
10:20vKontexte
10:45Svätá omša z kaplnky TV LUX
11:30Anjel Pána
12:00Ruženec
12:30Jeden na jedného
13:05Katolícka Austrália
13:20Kambodža: Umlčaný Kristus
13:50Moja misia - magazín
14:25Hodina milosrdenstva
15:00Putovanie Rímom (1)
15:15Ruženec z Lúrd
15:30Vaticano
16:10Medzi riadkami
16:40Fara v meste
17:00Doma je doma
17:30Putovanie Rímom (1)
18:15Svätá omša zbllízka
18:20Spojení vierou
18:30Ruženec
19:00Z prameňa
19:30Svedectvo
19:45Nový zákon
19:55Akatist k svätým apoštolom rovným Cyrilovi a Metodovi
20:05Medzi nebom a zemou
21:1035 rokov Cyrilometodských dní v Terchovej
22:00V škole Ducha
22:30Doma je doma
23:00Z prameňa
23:45Nový zákon
00:05U Nikodéma
00:35Ruženec
01:30Jeden na jedného
02:00Medzi riadkami
02:10Eden
02:25Zabudnuté poklady
02:45Hodina milosrdenstva
03:00Medzi nebom a zemou
03:25Peter medzi nami
04:05Ruženec
04:30V Božích rukách
00:00Gastronomický anjel
00:35More v mojom srdci
01:35Pre teba
02:20Si doma!
03:10Kronika Maďarska
03:30Leto '24
04:00Naša krásna krajina, Maďarsko!
05:55Hymna
05:57Každodenný
05:59Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Slovenski utrinki
06:40Kvarteto
07:10Na lesných cestách
07:40Búrlivé víno II
08:10Trochu slniečka
09:05Minútové správy
09:55Leto '24
10:00Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Parížske penzióny
12:49Dcéra Zeleného údolia
13:00Svet je jeden prestretý stôl
13:55Chute Európy
14:25Minútové správy
14:55Predpoveď počasia
14:56Kabelka
15:00Desatoro zdravia
15:50Doc Martin VIII
16:00Šťastná minúta
16:55Gastronomický anjel
17:00Karpatská kotlina čaká
17:55Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Frequencyy
18:40Trochu slniečka
18:50Každodenný
19:30Búrlivé víno II
19:45Plot k plotu
20:45Na želanie!
22:20Keno
23:10Predpoveď počasia
23:14Päť kontinentov
23:20Si doma!
23:45Gastronomický anjel
00:10More v mojom srdci
01:05Pre teba
01:55Liečebná turistika
02:40Móda&Design
03:05Kronika Maďarska
03:30Leto '24
04:00Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Dnes v noci
05:00Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35VILÁGSprávy Si doma!
06:45Správy
07:00Národné športové správy
07:15Predpoveď počasia
07:20Správy
07:30Dnes ráno
07:33Správy
08:00Národné športové správy
08:10Predpoveď počasia
08:15Dnes ráno
08:20Správy
08:30Dnes ráno
08:33Správy
09:00Predpoveď počasia
09:20Dnes doobeda
09:22Správy
09:30Dnes doobeda
09:33Správy
10:00Národné športové správy
10:10Predpoveď počasia
10:20Dnes doobeda
10:22Správy
10:30Únia 27
10:33Dnes doobeda
10:50Správy
11:00Predpoveď počasia
11:20Dnes doobeda
11:22Správy
11:30Živá cirkev Si doma!
11:33Dnes doobeda
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Dnes poobede
12:50Správy
13:00Predpoveď počasia
13:20Dnes poobede
13:22Správy
13:30Dnes poobede
13:33Správy
14:00Predpoveď počasia
14:20Dnes poobede
14:22Správy
14:30Šanca Si doma!
14:33Dnes poobede
14:50Správy
15:00Predpoveď počasia
15:20Dnes poobede
15:22Správy
15:30Únia 27 Si doma!
15:33Dnes poobede
15:50Správy
16:00Predpoveď počasia
16:15Dnes poobede
16:20Správy
16:30Modrá planéta Si doma!
16:33Správy
17:00Predpoveď počasia
17:10Dnes poobede
17:15Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Dnes večer
18:45Agenda
18:50Predpoveď počasia Si doma!
19:00VILÁGSprávy
19:04Predpoveď počasia Si doma!
19:25Správy
19:30Národné športové správy
20:20Predpoveď počasia
20:25Dnes večer
20:35Správy
21:00Predpoveď počasia
21:20V4 Správy
21:22VILÁGSprávy Si doma!
21:30Správy
22:00Národné športové správy
22:20Predpoveď počasia
22:30Dnes v noci
22:40Správy
23:00ANGOL NYELVŰ Správy
23:15NÉMET NYELVŰ Správy
23:19OROSZ NYELVŰ Správy
23:23KÍNAI NYELVŰ Správy
23:26VILÁGSprávy Si doma!
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Survivor
00:15Aj múdry schybí
01:25Partička
02:30Rodinné prípady
03:35Rodinné prípady
04:25Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Na nože II
08:25Svokra
09:45Rodinné prípady
10:40V mene zákona
11:35Televízne noviny 12
12:00Športové noviny 12
12:10Reflex
12:15Búrlivé víno (47)
12:30V mene zákona
13:25Rodinné prípady
14:25Rodinné prípady
15:05Rodinné prípady
15:50Prvé Televízne noviny
17:00Prvé Športové noviny
17:25Reflex
17:30Búrlivé víno (48)
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Dunaj, k vašim službám (15)
20:30Dunaj, k vašim službám (16)
21:45Farma
23:00Survivor
23:55Aj múdry schybí
00:50Partička
02:00Rodinné prípady
03:40Rodinné prípady
04:25Hotel (2/8)
00:00První oddělení
00:45Policisté v akci
01:25Policisté v akci
02:10Noviny
02:55Soudní síň
03:30Krimi
04:15Noviny
04:40Krimi
05:15Noviny
05:35První oddělení
06:10Policisté v akci
06:50Policisté v akci
07:50Soudní síň
08:50Soudní síň
09:50Pod povrchem (4)
10:55Kutyil s.r.o. II
12:05Soudní síň
12:55Soudní síň
13:55Policisté v akci
14:55Policisté v akci
15:55Soudní síň
16:50Soudní síň
17:55Krimi
19:00Noviny
19:30Dědictví (5/34)
20:20Dobrá čtvrť II (9)
21:30Nevinní (1/32)
22:50První oddělení
23:45Policisté v akci
00:20Policisté v akci
01:05Krimi
01:50Soudní síň
02:15Soudní síň
03:00Soudní síň
03:45Krimi
04:35Noviny
04:55