iDNES.cz / TV program


Hokej: Německo - USA

18:40

Záznam utkání základní skupiny hokejového MS na Slovensku

NHL News

18:50

Hokejové zpravodajství

Total Fight - Snowboard Slopestyle

18:35

Dokument o extrémních sportech

Euroleague Basketball - Final Four - o 3. místo

17:25

Přímý přenos utkání o 3. místo - Final Four basketbalové Euroligy - Vitoria - Gasteiz, Španělsko

Liverpool FC - FC Barcelona

18:00

Záznam fotbalové odvety 1. semifinále Ligy mistrů

Serie A

17:55

AC Milán - Frosinone

FA Cup

18:00

Manchester City - Watford

Watts

18:45

Magazín sportovních karambolů

FIM Speedway Grand Prix

18:00

FIM Speedway GP - Varšava

Motokros

18:00

MS v Aguedě, 2. Závod MXGP

Fotbal: Tondela - Desp. Chaves

18:30

Přímý přenos utkání, Liga NOS, 34. kolo

Fotbal: Atalanta - Lazio

17:30

Coppa Italia, finále

Fast Lane 2018 (3)

18:45

Sergio Pérez

SK Puntigamer Sturm Graz - FC Red Bull Salzburg

17:00

Priamy prenos z 31. kola Rakúskej Tipico Bundesligy

FK Austria Wien - RZ Pellets WAC

17:00

Priamy prenos z 31. kola Rakúskej Tipico Bundesligy

Monster Jam (22)

18:30

East Rutherford: Racing. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's...

PGA Championship

15:00

Třetí kolo major turnaje

Auto-moto test (42)

18:50

(20 min)

WKF Championships 2016 Linz, Austria Saturday Session Highlights

17:35

The 2016 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

Piłka nożna

18:50

Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka, Na żywo


BMX: Czech Cup 2019

00:15

Sestřih z 3. závodu Českého poháru, který je zároveň kvalifikací na olympiádu 2020

Hokej: Itálie - Norsko

00:30

Záznam utkání základní skupiny hokejového MS na Slovensku

Branky, body, vteřiny

02:20

Volejbal: Zenit Kazaň - Cucine Lube Civitanova

02:35

Záznam finálového utkání Ligy mistrů ve volejbalu mužů

Horská kola: Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

04:45

Záznam z dalšího podniku seriálu závodů na horských kolech pro celou rodinu Kolo pro život 2019

Házená: SG Flensburg - Handewitt - MT Melsungen

01:30

Záznam 31. kola německé házenkářské Bundesligy

NBA: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors

03:05

Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy

Běhej lesy – Lednice

01:15

Reportáž z 1. závodu běžeckého seriálu

Barcelona Spartan Race

01:30

Dokument o extrémních sportech

UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

02:00

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Rochester, New York

Sportovní infoservis

02:00

Sportovní infoservis

00:00

Cyklistika

00:00

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Cestovní vozy

01:00

SP v Zandvoortu, 1. závod

Cyklistika

01:30

Giro, 8. etapa

Cyklistika

03:00

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Cyklistika

04:00

Giro, 8. etapa

Cyklistika

01:30

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Cyklistika

03:00

Giro, 8. etapa

Cyklistika

04:00

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Lední hokej: Kunlun Red Star - Slovan Bratislava

01:00

KHL, základní část

Lední hokej: Avangard - Kunlun Red Star

03:30

KHL, základní část

Házenkářská show REWIND, ženy

01:30

Mobil 1 The Grid

02:00

Záznam

Frisbee: Boston Brute Squad - San Francisco Fury

02:30

US Open, muži, Konferenční finále

Poker

04:30

World Poker Tour Season XVI, 35/16

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

01:15

Nočné vysielanie

01:30

Immaf European Open (3)

00:20

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Extreme Fighting Championship (248)

01:10

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Extreme Fighting Championship (249)

02:00

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Immaf World Championships (3)

02:50

The Best MMA action from around the world (50 min)

Strongman Champions League (10)

03:40

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (11)

04:30

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

PGA Championship

01:00

Třetí kolo major turnaje

Poklady v garáži (57)

00:40

(30 min)

Autokino (58)

01:10

(25 min)

Ženevský autosalón 2019 (59)

01:35

(30 min)

Rychlé kolo (60)

02:05

(30 min)

Hrdinové závodů - mimo závodní dráhu (61)

02:35

(25 min)

Auto-moto test (62)

03:00

(20 min)

Přednost v jízdě: Toyota Camry (63)

03:20

(10 min)

Zprávy (64)

03:30

(5 min)

Vztah k autu (65)

03:35

(25 min)

Poklady v garáži (66)

04:00

(25 min)

Praví chlapi a jejich bouráky (67)

04:25

(15 min)

Test automobilu (68)

04:40

(5 min)

Profesionální závodník na scestí (69)

04:45

(30 min)

All Japan Pro Wrestling - AJPW

01:10

- AJPW is a Japanese professional wrestling promotion established in 1972. Known for their hard...

All Japan Pro Wrestling - AJPW

01:30

- AJPW is a Japanese professional wrestling promotion established in 1972. Known for their hard...

All Japan Pro Wrestling - AJPW

01:45

- AJPW is a Japanese professional wrestling promotion established in 1972. Known for their hard...

All Japan Pro Wrestling - AJPW

02:00

- AJPW is a Japanese professional wrestling promotion established in 1972. Known for their hard...

NEW Only The Strongest 2018

02:15

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Xtreme Fighting Championships

04:50

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

Boks

00:00

World Boxing Super Series - 1/2 finału : Inoue - Rodriguez kraj prod.Szwajcaria

Sporty walki

01:05

Gala HFO w Nowym Sączu cz. 2

Hokej na lodzie

02:00

NHL 2018/19 - Finał Konferencji Zachodniej kraj prod.Szwajcaria

České ragby

05:00

Branky, body, vteřiny

05:20

Čtyřka sport

05:40

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce...

Běh: Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 2019

06:00

BMX: Czech Cup 2019

07:30

Hokej v 10 minutách

07:50

To nejlepší z Mistrovství světa v ledním hokeji

Atletika: IAAF Diamond League 2019 Šanghaj

08:05

Záznam ze závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků

LaLiga World

07:00

LaLiga World

Zo světa LaLigy

07:30

Zo světa LaLigy

Top měsíce

07:50

Top měsíce - Apríl 2019

Skotská Premiership

08:35

Dundee - St. Mirren

LaLiga

07:00

Levante - Atlético Madrid

Cyklistika

05:00

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Cyklistika

06:30

Giro, 8. etapa

Cyklistika

07:30

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Cyklistika

08:30

Giro, 8. etapa

ATP World Tour Uncovered

07:00

ATP World Tour Uncovered 20

Tenis muži

07:30

ATP Masters 1000 - Rím ŠF

Cyklistika

05:00

Giro, 8. etapa

Cyklistika

06:30

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Cestovní vozy

07:30

SP v Zandvoortu, 1. závod

Cestovní vozy

08:00

SP v Zandvoortu – kvalifikace

Televizní nákupy

06:00

Plážový volejbal

08:30

Přímý přenos utkání, European Masters, Aydin

Závodní akta

05:30

Tenis

06:00

ATP 250, Semifinále 1, BMW Open, Mnichov

Televizní nákupy

08:00

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

FIA Karting Championships 2019

08:10

Wackersdorf

ME PAV Rechberg Rennen

08:40

Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu

FIA CEZ Rallycross - Melk

08:55

FIA zóna střední Evropy v rallycrossových závodech

Zápas B

07:00

Záznam z 1. zápasu Sky Bet Championship Playoff - 2. semifinále

Športové sekundy

08:45

Športové spravodajstvo

Fantasy Factory (11)

05:20

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

Wild Ride (12)

06:00

15 adventure-seeking backpackers take on an extraordinary road-trip challenge as they attempt a...

Wild Ride (13)

06:25

15 adventure-seeking backpackers take on an extraordinary road-trip challenge as they attempt a...

Pro Bull Riders (10)

06:50

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (11)

07:40

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Night Of The Jumps (6)

08:30

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Regions Tradition

06:00

Highlights z turnaje PGA Tour Champions

European Tour Weekly

07:00

Ze zákulisí European Tour

The Skill Code

07:30

Let míčku

Golf Channel Academy

08:00

Rich Beem – Dlouhá hra

PGA Championship

08:30

Třetí kolo major turnaje

Auto-moto test (1)

05:15

(15 min)

Test automobilu (2)

05:30

(5 min)

Rychlé kolo (3)

05:35

(25 min)

30 let Porsche Carrera Cupu (4)

06:00

(30 min)

Rychlé kolo (5)

06:30

(25 min)

Přednost v jízdě: VW Arteon (6)

06:55

(5 min)

Reportáž (7)

07:00

(25 min)

Zprávy (8)

07:25

(5 min)

Race (9)

07:30

(30 min)

Auta a pruhy (10)

08:00

(30 min)

Auto-moto test (11)

08:30

(20 min)

Test automobilu (12)

08:50

(5 min)

Blochovy rozbory (13)

08:55

Motoristická témata (15 min)

Xtreme Fighting Championships

05:15

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

Ultimate Taekwondo

05:35

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

05:50

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Cage Ring Championships 8, Ireland, Dublin 2018

06:00

Cage Ring Championship 8 Night of Champions. The program was filled with MMA, kickboxing and...

NEW Cold Open 2019

07:50

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Nieśmiertelni

05:00

Muhammad Ali, Manny Pacquiao, Sugar Rey Robinson -

Zakończenie dnia

05:25

Sportowy Wieczór

05:30

Piłka ręczna kobiet

05:55

Finał: SPR Pogoń Szczecin - Metraco Zagłębie Lubin

Sporty walki

07:45

Gala HFO w Nowym Sączu cz. 1

Orientační sport: M ČR 2019 Sprintové štafety

10:10

Přímý přenos z republikového šampionátu orientačních běžců z Pardubic

BasketManie

11:50

Novinky a zajímavosti z domácích basketbalových hřišť

Sportovní noviny

09:00

Sportovní zpravodajství

Moto GP - VC Francie (kvalifikace Moto3)

09:05

Záznam kvalifikace třídy Moto3 na 5. závod MS silničních motocyklů, Le Mans

Moto GP - VC Francie (kvalifikace Moto GP)

09:50

Záznam kvalifikace třídy Moto GP na 5. závod MS silničních motocyklů, Le Mans

Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

10:45

Přímý přenos 5. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů, Le Mans

FIVB Beach Volleyball - Itapema

09:00

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy semifinále

Element (387)

10:35

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

NBA – akce měsíce

10:50

Nejlepší akce z NBA za měsíc duben

NBA: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors

11:00

Záznam play-off zámořské basketbalové ligy

New York Yankees - Tampa Bay Rays

09:00

Záznam utkání Major League Baseball

Liga mistryň UEFA - Finále

09:00

Záznam finálového utkání Ligy mistryň UEFA

Magazín Champions League (31)

11:00

Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa

Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur

11:30

Záznam fotbalové odvety 2. semifinále Ligy mistrů

Bundesliga

10:30

Bayern - Frankfurt

FIM Speedway Grand Prix

09:00

FIM Speedway GP - Varšava

Cyklistika

10:00

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Cestovní vozy

11:00

SP v Zandvoortu – kvalifikace

Tenis muži

09:30

ATP Masters 1000 - Rím ŠF

ATP World Tour Uncovered

11:30

ATP World Tour Uncovered 20

Cyklistika

09:15

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Cyklistika

10:00

Giro, 8. etapa

Tenis

09:00

ATP 250, finále, Cordoba Open

Televizní nákupy

11:00

MMČR v motokrosu juniorů 2019

09:10

Ledeč nad Sázavou

UKAŽ SE! (41)

09:25

Dominik Javůrek - karting driver

Velikonoční regata 2019

10:10

Závod plachetnic pro české jachtaře v Chorvatsku

Motul Cup 2019

10:45

Středočeský přebor SMS v motokrosu, Kříše

Predator Run - Plzeň 2019

11:15

Čtvrtý ročník tradičního závodu Predator Run v historickém centru Plzně

Pozor, vlak (15)

11:35

Aston Villa - West Bromwich Albion

09:00

Záznam z 1. zápasu Sky Bet League One Playoff - 1. semifinále

Finále

11:00

Priamy prenos z finále Empire Slovak Open 2019

Športové sekundy

09:00

Športové spravodajstvo

BVB World

09:15

42. epizóda - Magazín z diania vo futbalovom klube Borussia Dortmund

Svet rýchlych kolies

10:15

Motoristický magazín

Strongman Champions League (12)

09:20

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (13)

10:10

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Jet Truck (2)

11:00

Jet Truck takes you with the Darnell family and their crew in their travels across the country as...

Jet Truck (3)

11:25

Jet Truck takes you with the Darnell family and their crew in their travels across the country as...

Wild Ride (12)

11:50

15 adventure-seeking backpackers take on an extraordinary road-trip challenge as they attempt a...

Automobilový závod 24 hodin na Nürburgringu 2017 - nová generace (14)

09:10

(45 min)

Poklady v garáži (15)

09:55

(30 min)

Zprávy (16)

10:25

(5 min)

Autokino (17)

10:30

(25 min)

Ženevský autosalón 2019 (18)

10:55

(30 min)

Rychlé kolo (19)

11:25

(30 min)

Hrdinové závodů - mimo závodní dráhu (20)

11:55

(25 min)

FightBox King of Kings Heroes Series, Chisinau, Moldova 24.03.2018

10:05

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to Chisinau,...

Boks

09:25

World Boxing Super Series - 1/2 finału : Inoue - Rodriguez kraj prod.Szwajcaria

Boks

10:30

World Boxing Super Series - 1/2 finału : Taylor - Baranczyk kraj prod.Szwajcaria

Tenis ziemny

11:30

Turniej WTA Rzym - 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Josef Wolf

12:05

Medailon bývalého úspěšného cyklistického závodníka, který reprezentoval Československo na...

Házená: Talent ROBSTAV - M.A.T. Plzeň – HCB Karviná

12:20

Přímý přenos utkání CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy v házené mužů

Fotbal: McDonald’s Cup 2019

14:10

Reportáž z krajského finále největšího fotbalového turnaje pro chlapce a dívky z prvního stupně...

Fotbal: Ondrášovka Cup 2019

14:20

Horská kola: SP 2019 Německo

14:30

Přímý přenos závodu mužů v cross country z německého Albstadtu

Moto GP - VC Francie (závod Moto2)

12:05

Přímý přenos 5. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů, Le Mans

Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

13:45

Přímý přenos 5. závodu třídy Moto GP MS silničních motocyklů, Le Mans

NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

15:10

Záznam zápasu play-off

FIVB Beach Volleyball - Itapema

13:00

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy o bronz

FIVB Beach Volleyball - Itapema

14:00

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, muži o bronz

FIVB Beach Volleyball - Itapema

15:15

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy/muži finále

Fenerbahce Beko Istanbul - Anadolu Efes Istanbul - 1. semifinále

12:00

Záznam 1. semifinálového utkání - Final Four basketbalové Euroligy - Vitoria - Gasteiz, Španělsko

Česká ulička Michala Hrdličky (6)

14:00

Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu

FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha

14:30

Přímý přenos utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY; v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy

UEFA Champions League Highlights (30)

13:30

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

Evropský fotbal (40)

14:00

Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží - Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA

MD3: FORTUNA:LIGA - 4. kolo nadstavbové části

14:30

Přímý přenos utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY; v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy....

Serie A

12:25

Chievo - Sampdoria

Zo světa Serie A

14:30

Zo světa Serie A

Serie A

14:55

Juventus - Atalanta

Zo sveta Serie A

12:00

Zo sveta Serie A

Serie A

12:25

Chievo - Sampdoria

Bundesliga Špeciál

14:30

Robben & Ribéry - rozlúčka s legendami Bayernu

Zo sveta 2. Bundesligy

15:00

Odovzdávanie trofeje Kolín n. R.

Time Out

15:20

Time Out 15 - Alexander Vencel st.

Škótska Premiership

15:55

Celtic - Hearts

Cestovní vozy

12:00

SP v Zandvoortu, 2. závod

Cyklistika

13:00

Giro, 9. etapa

Tenis muži

12:00

ATP Masters 1000 - Rím SF

Tenis muži

14:00

ATP Masters 1000 - Rím SF

Cyklistika

12:00

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Motokros

13:00

MS v Mantově

Motokros

14:00

MS v Aguedě, 1. závod MX2

Motokros

15:00

MS v Aguedě, 1. závod MXGP

Frisbee

12:00

US Open, muži, finále

Fotbal: Porto - Sporting

14:00

Liga NOS, 34. kolo

ADAC Formula 4 2019

12:10

1. závod Formule 4 z Oscherslebenu

Report

12:55

Sportovní zpravodaj

ADAC Formula 4 2019

13:05

2. závod Formule 4 z Oscherslebenu

ADAC Formula 4 2019

13:50

3. závod Formule 4 z Oscherslebenu

MotoSurf World Cup 2019 (1)

14:35

Abu Dhabi

ŽIVĚ - CROSSDOCK Extraliga hokejbalu

14:55

4. finále, ŽIVĚ

Mobil 1 The Grid

13:00

7. epizóda - Magazín zo sveta Formula 1, NASCAR, SPORTSCAR a iných

Shenzhen FC - Dalian Yifang

13:35

Priamy prenos z 10. kola Čínskej Superligy

Svet rýchlych kolies

15:35

Motoristický magazín

Mansfield Town - Newport County

12:00

Záznam z odvetného zápasu Sky Bet League Two Playoff - 1. semifinále

Sunderland - Portsmouth

14:00

Záznam z 1. zápasu Sky Bet League One Playoff - 2. semifinále

Wild Ride (13)

12:15

15 adventure-seeking backpackers take on an extraordinary road-trip challenge as they attempt a...

Pro Bull Riders (10)

12:40

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (11)

13:30

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Night Of The Jumps (6)

14:20

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Strongman Champions League (12)

15:10

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

AT&T Byron Nelson

13:30

Highlights z turnaje PGA Tour

Inside The PGA Tour

14:30

Ze zákulisí PGA Tour

PGA Championship

15:00

Třetí kolo major turnaje

Auto-moto test (21)

12:20

(20 min)

Přednost v jízdě: Toyota Camry (22)

12:40

(10 min)

Zprávy (23)

12:50

(5 min)

Vztah k autu (24)

12:55

(30 min)

Poklady v garáži (25)

13:25

(30 min)

Praví chlapi a jejich bouráky (26)

13:55

(15 min)

Test automobilu (27)

14:10

(5 min)

Test automobilu (28)

14:15

(5 min)

Profesionální závodník na scestí (29)

14:20

(30 min)

1886 - legendární automobilové značky (30)

14:50

(30 min)

Auto-moto test (31)

15:20

(15 min)

Test automobilu (32)

15:35

(5 min)

Zprávy (33)

15:40

(5 min)

Porsche Carrera Cup: Hockenheimring (34)

15:45

(25 min)

Ultimate Taekwondo

12:15

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

12:30

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

12:40

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Kunlun Combat Professional League - KCPL - 22 & 23, Tongling, China, 19.05.2019 - LIVE

13:00

Kunlun Combat Professional League - KCPL is China's first League Fighting Serial affliated to...

Tenis ziemny

13:00

Turniej WTA Rzym - Finał kraj prod.Szwajcaria

Sporty walki

15:25

Gala HFO w Nowym Sączu cz. 2

Hokej: Rakousko - Česko

16:05

Přímý přenos utkání základní skupiny hokejového MS na Slovensku

Hokej: Německo - USA

18:40

Záznam utkání základní skupiny hokejového MS na Slovensku

Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

17:05

Záznam 37. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

NHL News

18:50

Hokejové zpravodajství

Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

19:05

Záznam 37. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

FIVB Beach Volleyball - Itapema

16:30

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy/muži finále

Off-road Maraton (2)

17:45

Sestřih 2. závodu Off-road Mistrovství ČR, Jihlava (2019)

Czech rally 2019 (2)

18:10

Autoklub MČR v rally – Rallye Šumava Klatovy

Total Fight - Snowboard Slopestyle

18:35

Dokument o extrémních sportech

NBA: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors

19:00

Záznam play-off zámořské basketbalové ligy

Euroleague Basketball - Final Four - o 3. místo

17:25

Přímý přenos utkání o 3. místo - Final Four basketbalové Euroligy - Vitoria - Gasteiz, Španělsko

COPEC Rally Chile (6)

19:30

Sestřih nejzajímavějších okamžiků 6. podniku Mistrovství světa v rallye - Chile

Magazín Champions League (31)

17:30

Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa

Liverpool FC - FC Barcelona

18:00

Záznam fotbalové odvety 1. semifinále Ligy mistrů

Top měsíce

17:05

Top měsíce - Apríl 2019

Serie A

17:55

AC Milán - Frosinone

FA Cup

18:00

Manchester City - Watford

Cyklistika

17:45

Čtyři dny Dunkerque, 6. etapa

Watts

18:45

Magazín sportovních karambolů

Cestovní vozy

19:00

SP v Zandvoortu

Zprávy

19:55

Sportovní zpravodajství

Tenis muži

16:00

ATP Masters 1000 - Rím Finále

FIM Speedway Grand Prix

18:00

FIM Speedway GP - Varšava

Cestovní vozy

16:00

SP v Zandvoortu, 3. závod

Motokros

17:00

MS v Aguedě, 2. závod MX2

Motokros

18:00

MS v Aguedě, 2. Závod MXGP

Cyklistika

19:00

Giro, 9. etapa

Poker

17:00

World Poker Tour Season XVI, 35/16

Mobil 1 The Grid

18:00

Záznam

Fotbal: Tondela - Desp. Chaves

18:30

Přímý přenos utkání, Liga NOS, 34. kolo

Mobil 1 The Grid

16:00

Záznam

Poker

16:30

World Poker Tour Season XVI, 35/15

Fotbal: Atalanta - Lazio

17:30

Coppa Italia, finále

Házená

19:45

Pohár EHF, finále čtyř, muži, Bronzový zápas

Inside Line (20)

17:30

Magazín ze zákulisí Formule 1

Report

18:00

Sportovní zpravodaj

TRAIVA Rally Cup 2019

18:10

Kopřivnice IV.

Extreme (8)

18:30

Fast Lane 2018 (3)

18:45

Sergio Pérez

Svatováclavská jízda 2018

19:15

Přehlídka historických vozidel, Mladá Boleslav

46. Rallye Tatry

19:25

Mistrovství Slovenska v rally

Cape Epic

19:45

Sestřih ze závodu žen

SK Puntigamer Sturm Graz - FC Red Bull Salzburg

17:00

Priamy prenos z 31. kola Rakúskej Tipico Bundesligy

Mansfield Town - Newport County

19:00

Záznam z odvetného zápasu Sky Bet League Two Playoff - 1. semifinále

BVB World

16:00

42. epizóda - Magazín z diania vo futbalovom klube Borussia Dortmund

FK Austria Wien - RZ Pellets WAC

17:00

Priamy prenos z 31. kola Rakúskej Tipico Bundesligy

Doncaster Rovers - Charlton Athletic

19:00

Záznam z 1. zápasu Sky Bet League One Playoff - 1. semifinále

Strongman Champions League (13)

16:00

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Jet Truck (2)

16:55

Jet Truck takes you with the Darnell family and their crew in their travels across the country as...

Jet Truck (3)

17:20

Jet Truck takes you with the Darnell family and their crew in their travels across the country as...

Monster Jam (21)

17:45

#moremonsterjam. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's one of...

Monster Jam (22)

18:30

East Rutherford: Racing. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's...

Monster Jam (23)

19:20

East Rutherford: Freestyle. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world!...

30 let Porsche Carrera Cupu (35)

16:10

(30 min)

Rychlé kolo (36)

16:40

(30 min)

Reportáž (37)

17:10

(30 min)

Race (38)

17:40

(30 min)

Auta a pruhy (39)

18:10

(25 min)

Test automobilu (40)

18:35

(10 min)

Přednost v jízdě: VW Arteon (41)

18:45

(5 min)

Auto-moto test (42)

18:50

(20 min)

Zprávy (43)

19:10

(5 min)

Blochovy rozbory (44)

19:15

Motoristická témata (15 min)

Automobilový závod 24 hodin na Nürburgringu 2017 - nová generace (45)

19:30

(45 min)

Ultimate Taekwondo

16:00

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

16:20

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

16:30

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Explosion Fight Night

16:45

After the great success of Explosion Fight Night , we continue the series in another European city....

WKF Championships 2016 Linz, Austria Saturday Session Highlights

17:35

The 2016 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

Colosseum Tournament, 29.03.2019

19:00

An exceptional show of sound and lights, kickboxing and MMA gala, in which we will have fighters...

Oko w oko

16:15

Jacek Magiera

Piłka nożna

16:45

Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka, Na żywo

Piłka nożna

17:50

Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka, Na żywo

Piłka nożna

18:50

Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka, Na żywo

Piłka nożna

19:00

Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka, Na żywo

Hokej: Švýcarsko - Rusko

20:00

Přímý přenos utkání základní skupiny hokejového MS na Slovensku

Hokej: Francie - Finsko

22:40

Záznam utkání základní skupiny hokejového MS na Slovensku

Hokej v 10 minutách

23:40

To nejlepší z Mistrovství světa v ledním hokeji

Studio fotbal - Dohráno

23:50

Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty ze zápasů fotbalové FORTUNA:LIGY

Element (387)

20:50

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Večerní Sportovní noviny

21:00

Sportovní zpravodajství

NHL: San Jose Sharks - St. Louis Blues

21:05

Přímý přenos zápasu play-off, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Běhej lesy – Lednice

23:45

Reportáž z 1. závodu běžeckého seriálu

Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

21:05

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

RunTour – Brno

23:05

Běžecký seriál Česká pojišťovna RunTour 2019

Fotbal: New York Red Bulls - Atlanta United FC

23:15

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Euroleague Basketball - Final Four - o 1. místo

20:25

Přímý přenos utkání o 1. místo - Final Four basketbalové Euroligy - Vitoria - Gasteiz, Španělsko

AC Sparta Praha - FK Jablonec

23:00

Záznam utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY

FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha

20:00

Záznam utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY

Stade Rennes - Paris Saint - Germain

22:00

Záznam utkání finále Francouzského poháru

Zo světa Serie A

20:00

Zo světa Serie A

Serie A

20:25

Neapol - Inter

Serie A

22:30

Juventus - Atalanta

Serie A

20:25

Neapol - Inter

LaLiga

22:30

Eibar - Barcelona

FA Cup

22:50

Manchester City - Watford

Cyklistika

20:00

Giro, 9. etapa

Cestovní vozy

22:00

SP v Zandvoortu

Zprávy

22:55

Sportovní zpravodajství

Cyklistika

23:00

Giro, 9. etapa

ATP World Tour Uncovered

21:00

ATP World Tour Uncovered 20

Tenis muži

21:30

ATP Masters 1000 - Rím Finále

Top Mesiaca

23:30

Top Mesiaca - Apríl 2019

Cyklistika

20:00

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Zprávy

20:55

Sportovní zpravodajství

Cestovní vozy

21:00

SP v Zandvoortu

Cyklistika

22:00

Okolo Kalifornie, 7. etapa

Zprávy

23:25

Sportovní zpravodajství

Cyklistika

23:30

Giro, 9. etapa

Fotbal: Benfica - Santa Clara

20:30

Liga NOS, 34. kolo

Frisbee: Boston Brute Squad - San Francisco Fury

22:30

US Open, muži, Konferenční finále

Házená

21:45

Pohár EHF, finále čtyř, muži, finále

K. O. magazín (29)

20:15

Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů

Grand Veteran 2019

21:05

Setkání historických vozidel

FIA Karting Championships 2019

21:20

Wackersdorf

Monster Jam 2018

21:50

Highlights

Report

22:40

Sportovní zpravodaj

Jezdecký magazín (16)

22:50

Total Combat (13)

23:10

Magazín ze světové bojové scény

Duck Kicker Racing 1

23:40

Valašská rally a Rally Šumava Klatovy

Shenzhen FC - Dalian Yifang

21:00

Záznam z 10. kola Čínskej Superligy

Sunderland - Portsmouth

23:00

Záznam z 1. zápasu Sky Bet League One Playoff - 2. semifinále

AFC Ajax - FC Utrecht

21:00

Záznam z 34.kola Holandskej Eredivisie

SK Puntigamer Sturm Graz - FC Red Bull Salzburg

23:00

Záznam z 31. kola Rakúskej Tipico Bundesligy

Monster Jam (24)

20:10

Foxborough: Racing. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's one...

Immaf European Open (4)

21:00

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Extreme Fighting Championship (250)

21:50

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Extreme Fighting Championship (251)

22:40

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Immaf World Championships (4)

23:30

The Best MMA action from around the world (50 min)

PGA Championship

20:00

Finálové kolo major turnaje

Poklady v garáži (46)

20:15

(30 min)

Autokino (47)

20:45

(30 min)

Reportáž (48)

21:15

(30 min)

Rychlé kolo (49)

21:45

(30 min)

Hrdinové závodů - mimo závodní dráhu (50)

22:15

(30 min)

Auto-moto test (51)

22:45

(20 min)

Přednost v jízdě: Toyota Camry (52)

23:05

(10 min)

Zprávy (53)

23:15

(5 min)

Vztah k autu (54)

23:20

(30 min)

Poklady v garáži (55)

23:50

(30 min)

Hip Show

21:45

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Hip Show

22:05

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Hip Show

22:30

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Mix Fight Gala, Turkey, 27.01.2018

22:50

No matter what discipline you prefer, Mix Fight Gala has something for you. An integral part of the...

Piłka nożna

20:00

Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka, Na żywo

Sportowy Wieczór

21:35

Hokej na lodzie

22:10

Mistrzostwa Świata Elity: Szwajcaria - Rosja kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

23:55

Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka

BMX: Czech Cup 2019

00:30

Sestřih ze 4. závodu Českého poháru, který je zároveň kvalifikací na olympiádu 2020

Horská kola: SP 2019 Německo

00:45

Záznam závodu žen v cross country z německého Albstadtu

Fotbal: ME U17 Irsko

02:15

Branky, body, vteřiny

04:05

Horská kola: STRABAG Cup 2019 Pec pod Sněžkou

04:15

Záznam ze závodu Českého poháru horských kol v cross country

BasketManie

04:40

Novinky a zajímavosti z domácích basketbalových hřišť

Čtyřka sport

04:55

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce...

Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

00:00

Záznam 22. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby

NHL News

01:45

Hokejové zpravodajství

Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

02:05

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

01:05

Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy

UFC Now (16)

01:15

Diskuze o aktuálním dění v UFC (2019)

Barcelona Spartan Race

02:05

Dokument o extrémních sportech

Basketbal: NBA – play-off

02:35

Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA

Sportovní infoservis

01:00

Sportovní infoservis

00:00

Cestovní vozy

00:30

SP v Zandvoortu

Cyklistika

01:30

Giro, 9. etapa

Tenis

03:00

French Open 2018 – souhrn

Cyklistika

04:00

Giro, 9. etapa

Motokros

01:30

MS v Aguedě

Cyklistika

03:00

Giro, 9. etapa

Tenis

04:00

French Open 2018 – souhrn

Box: Gill - Tinoco

00:30

Matchroom gala

Kickbox

03:30

Enfusion, Darmstadt

Lední hokej: Oceláři Třinec - Tappara Tampere

00:00

CHL, základní skupina

Fotbal: Tondela - Desp. Chaves

02:30

Liga NOS, 34. kolo, dnešní

Poker

04:30

World Poker Tour Season XVI, 35/16

Noční vysílání

00:10

Nočné vysielanie

01:00

Nočné vysielanie

01:00

Immaf European Open (4)

00:20

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Extreme Fighting Championship (250)

01:10

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Extreme Fighting Championship (251)

02:00

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Immaf World Championships (4)

02:50

The Best MMA action from around the world (50 min)

Strongman Champions League (12)

03:40

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (13)

04:30

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

PGA Championship

01:00

První kolo major turnaje

Praví chlapi a jejich bouráky (56)

00:20

(15 min)

Test automobilu (57)

00:35

(5 min)

Test automobilu (58)

00:40

(5 min)

Profesionální závodník na scestí (59)

00:45

(30 min)

1886 - legendární automobilové značky (60)

01:15

(30 min)

Auto-moto test (61)

01:45

(15 min)

Zprávy (62)

02:00

(5 min)

Porsche Carrera Cup: Hockenheimring (63)

02:05

(25 min)

30 let Porsche Carrera Cupu (64)

02:30

(25 min)

Rychlé kolo (65)

02:55

(30 min)

Reportáž (66)

03:25

(30 min)

Zprávy (67)

03:55

(5 min)

Race (68)

04:00

(25 min)

Auta a pruhy (69)

04:25

(25 min)

Auto-moto test (70)

04:50

(25 min)

RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 19.11.2018

01:50

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

DEEP

04:30

Founded in 2001, DEEP Fighting Championships - DEEP FC is a championship Mixed Martial Arts series...

Piłka nożna

01:00

Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka

Hokej na lodzie

02:05

NHL 2018/19 - Finał Konferencji Wschodniej : kraj prod.Szwajcaria

Tenis ziemny

04:25

Turniej WTA Rzym - Finał kraj prod.Szwajcaria

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.