iDNES.cz / TV program


Házená: Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

23:45

Záznam finálového utkání CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy v házené mužů

Fotbal: Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC

00:15

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

23:50

Záznam semifinále ragbyového utkání anglického Premiership Rugby

Sportovní infoservis

00:00

Sportovní infoservis

00:00

Fotbal

22:30

Serie A

Motošport

23:25

International GT Open: Hockenheim - 2. preteky

Cyklistika

00:00

Tour de l‘Ain, 3. etapa

Tenis muži

22:30

ATP 250 Series - Lyon Finále

Cyklistika

00:30

Giro, 15. etapa

Lední hokej: SKA - Jokerit

22:30

KHL, základní část

Fotbal: Benfica - Porto

00:00

Best of Liga NOS

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:15

Immaf European Open (6)

00:20

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Made in Denmark presented by FREJA

00:00

Finálové kolo turnaje European Tour

Reportáž (58)

00:45

(30 min)

Mix Fight Gala, Frankfut, Germany, 01.12.2018

00:25

No matter what discipline you prefer, Mix Fight Gala has something for you. An integral part of the...

Piłka nożna

23:40

Mistrzostwa Świata U20: Polska - Tahiti

Hokej: Kanada - ČR

00:15

Záznam semifinálového utkání hokejového MS na Slovensku

Branky, body, vteřiny

02:05

Horská kola: SP 2019 Nové Město na Moravě

02:20

Záznam závodu žen do 23 let v cross country z Nového Města na Moravě

Horská kola: SP 2019 Nové Město na Moravě

03:45

Záznam závodu mužů do 23 let v cross country z Nového Města na Moravě

Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

01:05

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

FIVB Beach Volleyball – JinJiang

03:00

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy smifinále

Element (388)

00:45

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

01:00

Záznam 32. kola německé házenkářské Bundesligy

NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

02:35

Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy

Sportovní infoservis

01:00

Sportovní infoservis

00:00

Tenis

00:30

WTA v Norimberku – finále

Cyklistika

01:30

Giro, 14. etapa

Tenis

03:00

ATP v Ženevě – finále

Cyklistika

04:00

Giro, 14. etapa

Zprávy

00:25

Sportovní zpravodajství

Cyklistika

00:30

Giro, 14. etapa

Tenis

01:30

ATP v Ženevě – finále

Cyklistika

03:00

Giro, 14. etapa

Tenis

04:00

ATP v Ženevě – finále

Zlaté okamžiky

01:00

Mobil 1 The Grid

01:15

Záznam

GP Confidential

01:45

Záznam

Formule 1

02:15

Velká cena Monaka, trénink 3

Formule 1

03:30

Velká cena Monaka, Kvalifikace

Formule 2

04:45

Monaco, Závod 2

Mobil 1 The Grid

01:00

Záznam

Tenis

01:30

ATP 250, finále, Velká cena Hassana II., Marakéš

Lední hokej: Slovan Bratislava - Vladivostok Admiral

03:30

KHL, základní část

Predator Race - Master weekend, Monínec 2019

00:00

Všechny tři úrovně extrémního překážkového závodu ve dvou dnech

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

Immaf European Open (5)

00:20

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Extreme Fighting Championship (252)

01:10

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Extreme Fighting Championship (253)

02:00

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Immaf World Championships (5)

02:50

The Best MMA action from around the world (50 min)

Strongman Champions League (14)

03:40

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (15)

04:30

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Made in Denmark presented by FREJA

00:00

Třetí kolo turnaje European Tour

European Tour Weekly

04:30

Ze zákulisí European Tour

Poklady v garáži (57)

00:40

(30 min)

Autokino (58)

01:10

(25 min)

Reportáž (59)

01:35

(30 min)

Rychlé kolo (60)

02:05

(25 min)

Rychlé kolo (61)

02:30

(30 min)

Auto-moto test (62)

03:00

(20 min)

Přednost v jízdě: Kia e-Soul (63)

03:20

(10 min)

Zprávy (64)

03:30

(5 min)

Vztah k autu (65)

03:35

(25 min)

Poklady v garáži (66)

04:00

(25 min)

Praví chlapi a jejich bouráky (67)

04:25

(15 min)

Test automobilu (68)

04:40

(5 min)

Reportáž (69)

04:45

(30 min)

NEW Cold Open 2019

02:30

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Tenis ziemny

01:35

Turniej WTA: Strassburg - Finał kraj prod.Szwajcaria

Boks

02:45

Gala boksu w Chicago kraj prod.Szwajcaria

Boks

02:55

Gala boksu w Chicago kraj prod.Szwajcaria

Boks

04:55

Gala boksu w Chicago kraj prod.Szwajcaria


Čtyřka sport

05:10

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce...

Branky, body, vteřiny

05:30

Sokolský zpravodaj

05:45

Aktuality ze sokolského hnutí

Lvíčata

06:00

Zábavný sportovní magazín pro holky a kluky. Aleš Valenta, lvíček Filip a malá lvice Leona pátrají...

Panorama

06:30

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Golf Time

07:05

Magazín o světovém i domácím golfu, informace, rady, rozhovory

Chance 3x3 Tour Hradec Králové

07:25

Kanoistika: ME 2019 Slovinsko

07:40

Dokument o průběhu a české účasti na evropském šampionátu ve sjezdu na divoké vodě

Sport v regionech: Vltava run 2019

08:00

Dostihy: Velká cena primátora hl. m. Prahy - Zlatý okruh II

08:10

Reportáž z klusáckých závodů

Jezdectví: Velká cena Ostravy

08:25

Reportáž ze 3. kola Českého skokového poháru

Jezdectví: Global Champions League Madrid

08:40

Záznam ze závodu mezinárodního jezdeckého seriálu družstev s účastí českého týmu Prague Lions

FIVB Beach Volleyball – JinJiang

06:45

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, muži o bronz

FIVB Beach Volleyball – JinJiang

07:45

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy o bronz

Bundesliga Weekly

07:00

Bundesliga Weekly

LaLiga Dokumenty

07:30

Kronika LaLigy

Inside Serie A

07:50

Inside Serie A

Bundesliga Highlights

08:15

Sestřihy 34. kola

Top Mesiaca

07:00

Top Mesiaca - Február 2019

Time Out

07:50

Time Out 15 - Alexander Vencel st.

Top Mesiaca

08:20

Top Mesiaca - Marec 2019

Tenis

05:00

ATP v Ženevě – finále

Cyklistika

06:30

Giro, 14. etapa

Tenis

07:30

WTA v Norimberku – finále

Cyklistika

08:30

Giro, 14. etapa

Tenis muži

07:00

ATP 250 Series - Lyon ŠF

Cyklistika

05:00

Giro, 14. etapa

Tenis

06:30

ATP v Ženevě – finále

Cyklistika

07:30

Giro, 14. etapa

Tenis

08:30

WTA v Norimberku – finále

Televizní nákupy

06:00

Fotbal: Nacional - Benfica

07:30

Best of Liga NOS

Lední hokej: GKS Tychy - HC Bolzano

06:00

CHL, základní skupina, 5. hrací den

Televizní nákupy

08:30

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

K. O. magazín (29)

08:10

Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů

Alsco 300 - Charlotte motor speedway

07:00

Záznam z 11. preteko NASCAR Xfinity Series

Fantasy Factory (18)

05:25

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

Wild Ride (16)

06:00

15 adventure-seeking backpackers take on an extraordinary road-trip challenge as they attempt a...

Natural Games (1)

06:20

Coverage of the 2016 Natural Games from Millau, France. Featuring climbing, kayak, MTB, and...

Pro Bull Riders (14)

06:45

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (15)

07:35

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Night Of The Jumps (8)

08:25

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

AT&T Byron Nelson

05:00

Highlights z turnaje PGA Tour

Pure Silk Championship

06:00

Druhé kolo turnaje LPGA Tour

Inside The PGA Tour

08:00

Ze zákulisí PGA Tour

Golf Channel Academy

08:30

Rich Beem – Krátká hra

Klasika: Testy automobilů (1)

05:15

(15 min)

Test automobilu (2)

05:30

(5 min)

Rychlé kolo (3)

05:35

(25 min)

Rychlé kolo (4)

06:00

(30 min)

Rychlé kolo (5)

06:30

(25 min)

Mezinárodní automobilový veletrh v New Yorku 2019 (6)

06:55

(30 min)

Zprávy (7)

07:25

(5 min)

Race (8)

07:30

(30 min)

Auta a pruhy (9)

08:00

(30 min)

Auto-moto test (10)

08:30

(20 min)

Test automobilu (11)

08:50

(5 min)

Blochovy rozbory (12)

08:55

Motoristická témata (15 min)

Ultimate Taekwondo

05:45

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

06:00

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

06:10

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Superkombat Dynamite Fighting Show, 05.07.2018

06:25

Superkombat returns to FightBox for the much anticipated sport event. One of the top kickboxing...

NEW Cold Open 2018

08:15

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Zakończenie dnia

05:20

Sportowy Wieczór

05:30

Hokej na lodzie

06:05

Mistrzostwa Świata Elity: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Jezdectví: Global Champions Tour Madrid

09:15

Záznam ze závodu elitního světového seriálu v jezdeckém parkuru jednotlivců

Horská kola: SP 2019 Nové Město na Moravě

09:45

Přímý přenos závodu žen v cross country z Nového Města na Moravě

FIVB Beach Volleyball – JinJiang

09:00

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy finále

FIVB Beach Volleyball – JinJiang

10:15

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, muži finále

Sportovní noviny

11:30

Sportovní zpravodajství

Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

11:35

Záznam semifinále ragbyového utkání anglického Premiership Rugby

Fotbal: Olympique Marseille - Montpellier HSC

09:00

Záznam 38. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Element (388)

10:45

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

11:00

Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur

09:00

Záznam fotbalové odvety 2. semifinále Ligy mistrů

Fusion - FN23: Ring Fight

11:00

Záznam galavečera bojových sportů - Zoner Bobyhall, Brno

Liga mistryň UEFA - Finále

09:00

Záznam finálového utkání Ligy mistryň UEFA

Magazín Champions League (32)

11:00

Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa

Liverpool FC - FC Barcelona

11:30

Záznam fotbalové odvety 1. semifinále Ligy mistrů

LaLiga Highlights

09:10

Sestřihy 38. kola

Fotbal

10:05

Serie A

Top Mesiaca

09:10

Top Mesiaca - Apríl 2019

Bundesliga Špeciál

10:00

Šampión Bundesligy 2018/19 - Bayern

Motošport

10:30

Euroformula: Hockenheim - 1. preteky

Motošport

11:25

International GT Open: Hockenheim - 1. preteky

Tenis

10:00

French Open 2018 – souhrn

Tenis

11:00

French Open

Tenis muži

09:00

ATP 250 Series - Lyon ŠF

Tenis muži

11:00

ATP 250 Series - Lyon SF

Tenis

09:30

ATP v Ženevě – finále

Tenis

11:00

French Open

Zlaté okamžiky

09:30

Televizní nákupy

09:45

Mobil 1 The Grid

10:45

Záznam

TCR Europe

11:15

Přímý přenos utkání, Hockenheim, 2. závod

Poker

09:30

World Poker Tour Season XVI, 35/17

Televizní nákupy

10:30

Lední hokej: Banská Bystrica - HC Plzeň

11:30

CHL, základní skupina, 6. hrací den

TRAIVA Rally Cup 2019

09:00

Kopřivnice IV.

Duck Kicker Racing 1

09:20

Valašská rally a Rally Šumava Klatovy

FIA Karting Championships 2019

09:50

Wackersdorf

Cape Epic

10:20

Sestřih ze závodu mužů

MMČR v motokrosu juniorů 2019

10:50

Ledeč nad Sázavou

Velikonoční regata 2019

11:05

Závod plachetnic pro české jachtaře v Chorvatsku

Motul Cup 2019

11:40

Středočeský přebor SMS v motokrosu, Kříše

AFC Ajax - FC Utrecht

09:45

Záznam z posledného kola Holandskej Eredivisie

BSC Young Boys - Grasshoppers Club Zurich

11:45

Záznam z 34. kola Švajčiarskej Superligy

Športové sekundy

09:00

Športové spravodajstvo

Shenzhen FC - Dalian Yifang

09:15

Záznam z 10. kola Čínskej Superligy

Svet rýchlych kolies

11:30

Motoristický magazín

Strongman Champions League (16)

09:15

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (1)

10:10

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Jet Truck (6)

11:05

Jet Truck takes you with the Darnell family and their crew in their travels across the country as...

This Is Hot 97 (1)

11:30

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

Wild Ride (16)

11:55

15 adventure-seeking backpackers take on an extraordinary road-trip challenge as they attempt a...

School of Golf

09:00

Patovací extratřída

Pure Silk Championship

09:30

Třetí kolo turnaje LPGA Tour

100 mil: Jižní Austrálie (13)

09:10

(45 min)

Poklady v garáži (14)

09:55

(30 min)

Zprávy (15)

10:25

(5 min)

Autokino (16)

10:30

(25 min)

Reportáž (17)

10:55

(30 min)

Rychlé kolo (18)

11:25

(30 min)

Rychlé kolo (19)

11:55

(25 min)

FightBox King of Kings Summer Edition, London, UK 07.07.2018

09:45

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

King of Kings Grand Prix, 07.07.2018

11:55

One of the most recognizable brands in the world of kickboxing, King of Kings brings top fighters...

Piłka nożna

10:15

Mistrzostwa Świata U20 - podsumowanie 1 i 2 kolejki

Dzień na wyścigach

11:10

Kajakarstwo

11:25

Puchar Świata - Poznań dz. 2

Házená: Talent ROBSTAV - M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

12:10

Cyklotoulky

12:40

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy na Slovensku. Tentokrát navštívíme Levočskou Dolinu....

Fotbal: McDonald’s Cup 2019

12:50

Reportáž z krajského finále největšího fotbalového turnaje pro chlapce a dívky z prvního stupně...

Horská kola: SP 2019 Nové Město na Moravě

13:00

Přímý přenos závodu mužů v cross country z Nového Města na Moravě

Fotbal: Ondrášovka Cup 2019

15:20

Hokej: MS 2019 Slovensko

15:30

Přímý přenos utkání o 3. místo hokejového MS na Slovensku

Běhej lesy – Karlštejn

13:10

Reportáž z 2. závodu běžeckého seriálu

Házená: Füchse Berlín - Rhein-Neckar Löwen

13:25

Přímý přenos 32. kola německé házenkářské Bundesligy

Nova Cup 2019 – Stolové hory

15:10

Magazín o cyklistickém seriálu horských kol

Fotbal: RB Lipsko - Bayern Mnichov

15:20

Záznam utkání finále německého fotbalového poháru DFB - Pokal

Nova Cup 2019 – Stolové hory

12:45

Magazín o cyklistickém seriálu horských kol

NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

13:00

Záznam play-off zámořské basketbalové ligy

Premier League Darts 2019

15:00

Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Londýn

Česká pokerová tour (7)

13:30

Záznam 2. turnaje České pokerové tour

Česká ulička Michala Hrdličky (6)

14:00

Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha

14:30

Přímý přenos utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY; v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy

UEFA Champions League Highlights (30)

13:30

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

Evropský fotbal (42)

14:00

Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží - Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA

MD3: FORTUNA:LIGA - 5. kolo nadstavbové části

14:30

Přímý přenos utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY; v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy....

Fotbal

12:00

Serie A

Fotbal

13:55

Serie A

Fotbal

15:50

Serie A

Motošport

12:55

Euroformula: Hockenheim - 2. preteky

Motošport

13:55

International GT Open: Hockenheim - 2. preteky

Objektívom DIGI Sport

15:20

Martin Vaculík - Slávna 54-ka

Zo sveta Škótskej Premiership

15:40

Odovzdávanie trofeje Celtic

Škótska Premiership

15:55

St. Mirren - Dundee Utd

Cyklistika

13:00

Giro, 15. etapa

Tenis muži

13:00

ATP 250 Series - Lyon SF

ATP World Tour Uncovered

14:55

ATP World Tour Uncovered 21

Tenis muži

15:25

ATP 250 Series - Lyon Finále

Zlaté okamžiky

12:15

Fotbal: Benfica - Porto

12:30

Best of Liga NOS

Box: Jordan Gill - Enrique Tinoco

14:30

Matchroom gala

Formule 1

14:00

Přímý přenos utkání, Velká cena Monaka, předzávodní studio

Formule 1

15:00

Přímý přenos utkání, Velká cena Monaka, závody

Predator Race - Master weekend, Monínec 2019

12:10

Všechny tři úrovně extrémního překážkového závodu ve dvou dnech

Pozor, vlak (15)

12:30

Report

13:05

Sportovní zpravodaj

Rally Life ATMK (1)

13:15

Valašská rally, Rally Azory, Sprintrally Kopná, ČMPR Hořovice

Skate of Mind 3

13:45

Maxim Habanec, cesta kolem světa

Taekwondo ITF Czech Open 2019

15:05

Nejvýznamnější mezinár. závody TAEKWONDO v ČR 2019

JD Gunnex KTM Racing Team

15:25

Představení motokrosového teamu

Setkání motoristických legend

15:50

Výročí vzniku Laurin a Klement

BVB World

14:00

43. epizóda - Magazín z diania vo futbalovom klube Borussia Dortmund

Shenzhen FC - Dalian Yifang

15:00

Záznam z 10. kola Čínskej Superligy

AZ Alkmaar - PSV Eindhoven

13:00

Záznam z posledného kola Holandskej Eredivisie

Shanghai Shenhua - Shandong Luneng

15:00

Záznam z 10. kola Čínskej Superligy

Natural Games (1)

12:15

Coverage of the 2016 Natural Games from Millau, France. Featuring climbing, kayak, MTB, and...

Pro Bull Riders (14)

12:40

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (15)

13:30

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Night Of The Jumps (8)

14:20

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Strongman Champions League (16)

15:10

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Made in Denmark presented by FREJA

12:30

Finálové kolo turnaje European Tour

Auto-moto test (20)

12:20

(20 min)

Přednost v jízdě: Kia e-Soul (21)

12:40

(10 min)

Zprávy (22)

12:50

(5 min)

Vztah k autu (23)

12:55

(30 min)

Poklady v garáži (24)

13:25

(30 min)

Praví chlapi a jejich bouráky (25)

13:55

(15 min)

Test automobilu (26)

14:10

(5 min)

Test automobilu (27)

14:15

(5 min)

Reportáž (28)

14:20

(30 min)

1886 - legendární automobilové značky (29)

14:50

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (30)

15:20

(15 min)

Test automobilu (31)

15:35

(5 min)

Zprávy (32)

15:40

(5 min)

Evropská série Nascar Whelen: 2. závod ve Franciacortě (33)

15:45

(25 min)

Explosion Fight Night

13:25

After the great success of Explosion Fight Night , we continue the series in another European city....

Explosion Fight Night

14:15

After the great success of Explosion Fight Night , we continue the series in another European city....

WKF Championships 2016 Montpelier, France 07.05.2016 Saturday Morning Session

15:15

The 2016 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

Dzień na wyścigach

13:40

Jeździectwo

13:45

Puchar Świata Baborówko - skoki

Wyścigi samochodowe

15:00

Formuła 1 - Grand Prix Monako

Basketbal: BK ARMEX Děčín - ČEZ Basketball Nymburk

18:25

Záznam finálového utkání basketbalové Kooperativa NBL

Hokej: MS 2019 Slovensko

19:45

Přímý přenos finálového utkání hokejového MS na Slovensku

RunTour – Brno

17:10

Běžecký seriál Česká pojišťovna RunTour 2019

Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

17:20

Dokument o extrémních sportech

Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

17:50

Dokument o extrémních sportech

Magazín Evropské ligy (16)

18:20

Fotbalový magazín

NHL News

18:50

Hokejové zpravodajství

Element (388)

19:05

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

FIVB Beach Volleyball – JinJiang

19:15

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, muži o bronz a finále

UFC Main Event (3)

17:25

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC (2019)

MONETA Czech PGA Tour (1)

18:10

Sestřih z golfového turnaje - Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy 2019 (2019)

Fotbal: SM Caen - Girondins Bordeaux

19:15

Záznam 38. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Heroes Gate 22

18:00

Záznam galavečera bojových sportů - Praha, Podvinný mlýn

Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur

18:00

Záznam fotbalové odvety 2. semifinále Ligy mistrů

Fotbal

17:45

Serie A

Bundesliga Highlights

19:40

Sestřihy 34. kola

Sky Bet

18:00

Newport County - Tranmere Rovers

Zo sveta Serie A

19:55

Odovzdávanie trofeje Juventus

Tenis

17:15

French Open

Tenis muži

17:25

ATP Masters 1000 - Rím Finále

Frisbee: Denver Molly Brown - Boston Brute Squad

17:30

US Open, muži, Konferenční finále

Poker

19:30

World Poker Tour Season XVI, 35/17

Závodní akta, Autodromo

17:30

Frisbee: Minneapolis Drag N’ Trust - Seattle Mixtape

18:00

US Open, muži, Konferenční finále

Inside Line (21)

16:15

Magazín ze zákulisí Formule 1

Fast Lane 2018 (4)

16:45

Nico Hülkenberg

Report

17:15

Sportovní zpravodaj

CROSSDOCK Extraliga hokejbalu

17:25

Finále, záznam

SPORT 5 kolem nás (2)

19:40

Orli Znojmo

Svet rýchlych kolies

17:00

Motoristický magazín

AZ Alkmaar - PSV Eindhoven

19:00

Záznam z posledného kola Holandskej Eredivisie

Alsco 300 - Charlotte motor speedway

17:00

Záznam z 11. preteko NASCAR Xfinity Series

Strongman Champions League (1)

16:05

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Jet Truck (6)

16:55

Jet Truck takes you with the Darnell family and their crew in their travels across the country as...

This Is Hot 97 (1)

17:20

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

World Of X Games (6)

17:45

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

World Of X Games (9)

18:35

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

World Of X Games (8)

19:20

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Charles Schwab Challenge

17:00

Třetí kolo turnaje PGA Tour

Charles Schwab Challenge

19:00

Finálové kolo turnaje PGA Tour

Rychlé kolo (34)

16:10

(30 min)

Rychlé kolo (35)

16:40

(30 min)

Mezinárodní automobilový veletrh v New Yorku 2019 (36)

17:10

(30 min)

Race (37)

17:40

(30 min)

Auta a pruhy (38)

18:10

(25 min)

Test automobilu (39)

18:35

(10 min)

Přednost v jízdě: Seat Ibiza (40)

18:45

(5 min)

Auto-moto test (41)

18:50

(20 min)

Zprávy (42)

19:10

(5 min)

Blochovy rozbory (43)

19:15

Motoristická témata (15 min)

100 mil: Jižní Austrálie (44)

19:30

(45 min)

WKF Championships 2016 Montpelier, France 07.05.2016 Highlights

16:35

The 2016 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

World Grand Prix Fight TNA 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 26.05.2019 - LIVE

17:00

The next part of the 1/8th finals of the "TATNEFT CUP" tournament, which will take place in Kazan -...

Colosseum Tournament, 23.02.2018

19:30

An exceptional show of sound and lights, kickboxing and MMA gala, in which we will have fighters...

Wyścigi samochodowe

16:55

Formuła 1 - Grand Prix Monako

Piłka nożna

17:35

Mistrzostwa Świata U20: Senegal - Kolumbia

Piłka nożna

17:50

Mistrzostwa Świata U20: Senegal - Kolumbia

Hokej v 10 minutách

22:55

To nejlepší z Mistrovství světa v ledním hokeji

Studio fotbal - Dohráno

23:10

Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty ze zápasů fotbalové FORTUNA:LIGY

Házená: Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

23:45

Záznam finálového utkání CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy v házené mužů

Večerní Sportovní noviny

21:00

Sportovní zpravodajství

Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

21:05

Sestřih utkání finále německého fotbalového poháru DFB - Pokal

FIVB Beach Volleyball – JinJiang

21:20

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy o bronz a finále

Večerní Sportovní noviny

23:00

Sportovní zpravodajství

NHL News

23:05

Hokejové zpravodajství

Barcelona Spartan Race

23:20

Dokument o extrémních sportech

Ultra Pirineu - Trailrunning

23:45

Dokument o extrémních sportech

NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

21:00

Záznam play-off zámořské basketbalové ligy

UFC Unleashed (5)

23:00

Historicky významné zápasy Ultimate Fighting Championship (2019)

Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

23:50

Záznam semifinále ragbyového utkání anglického Premiership Rugby

Houston Astros - Boston Red Sox

20:05

Přímý přenos utkání Major League Baseball; v přestávce: Sport mix

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha

20:00

Záznam utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY

FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava

22:00

Záznam utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY

Fotbal

20:35

Serie A

Fotbal

22:30

Serie A

Serie A

20:25

Fiorentina - FC Janov

Motošport

22:30

Euroformula: Hockenheim - 2. preteky

Motošport

23:25

International GT Open: Hockenheim - 2. preteky

Tenis

21:00

Game, Schett and Mats

Zprávy

21:25

Sportovní zpravodajství

Tenis

21:30

Duel of the Day

Závody GT

22:30

Porsche Supercup v Monaku

Cyklistika

23:00

Giro, 15. etapa

Zprávy

23:55

Sportovní zpravodajství

Zo sveta Škótskej Premiership

20:10

Odovzdávanie trofeje Celtic

Serie A

20:25

Spal - AC Miláno

Tenis muži

22:30

ATP 250 Series - Lyon Finále

Motokros

21:00

MS v St. Jean

Zprávy

22:55

Sportovní zpravodajství

Motorky

23:00

BSB v Doningtonu

Rally

23:30

ME – Liepaja, 2. etapa

Fotbal: Benfica - Sporting

20:30

Best of Liga NOS

Lední hokej: SKA - Jokerit

22:30

KHL, základní část

TCR Europe

20:00

Hockenheim, 1. závod

TCR Europe

20:45

Hockenheim, 2. závod

Závodní akta, Autodromo

21:30

Fotbal: Chaves - Benfica

22:00

Best of Liga NOS

Extreme (9)

20:15

MSR PAV Zaluž

20:30

Mistrovství Slovenska v závodech automobilů do vrchu

Muaythai (3)

20:45

Magazín o thajském boxu

UKAŽ SE! (42)

21:15

Alexandra Štejnarová - mistryně světa v disco dance solo

Grand Veteran 2019

22:00

Setkání historických vozidel

Jubileum motoristické adresy

22:20

Odhaleni busty E. Junkové, TK ke GP a ples AČR

MAKPAK Endurance 2019

22:35

6h LE MOST I.

Report

22:55

Sportovní zpravodaj

Jezdecký magazín (17)

23:05

Total Combat (14)

23:25

Magazín ze světové bojové scény

46. Rallye Tatry

23:55

Mistrovství Slovenska v rally

Shanghai Shenhua - Shandong Luneng

22:00

Záznam z 10. kola Čínskej Superligy

Športové sekundy

20:00

Športové spravodajstvo

AFC Ajax - FC Utrecht

20:15

Záznam z posledného kola Holandskej Eredivisie

BSC Young Boys - Grasshoppers Club Zurich

22:15

Záznam z 34. kola Švajčiarskej Superligy

World Of X Games (11)

20:10

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Immaf European Open (6)

21:00

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Extreme Fighting Championship (254)

21:50

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Extreme Fighting Championship (255)

22:40

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Immaf World Championships (6)

23:30

The Best MMA action from around the world (50 min)

Poklady v garáži (45)

20:15

(30 min)

Autokino (46)

20:45

(30 min)

Reportáž (47)

21:15

(30 min)

Rychlé kolo (48)

21:45

(30 min)

Rychlé kolo (49)

22:15

(30 min)

Auto-moto test (50)

22:45

(20 min)

Přednost v jízdě: Kia e-Soul (51)

23:05

(10 min)

Zprávy (52)

23:15

(5 min)

Vztah k autu (53)

23:20

(30 min)

Poklady v garáži (54)

23:50

(30 min)

Hip Show

23:15

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Hip Show

23:40

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Hokej na lodzie

20:10

Mistrzostwa Świata Elity: Finał kraj prod.Szwajcaria

Sportowy Wieczór

22:55

Piłka nożna

23:40

Mistrzostwa Świata U20: Polska - Tahiti

Branky, body, vteřiny

01:25

Hokej: MS 2019 Slovensko

01:35

Záznam utkání o 3. místo hokejového MS na Slovensku

Hokej: MS 2019 Slovensko

03:25

Záznam finálového utkání hokejového MS na Slovensku

Fotbal: Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC

00:15

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Fotbal: Stade Rennes - Lille OSC

02:15

Záznam 38. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Total Fight - Snowboard Slopestyle

01:35

Dokument o extrémních sportech

Sportovní originál - 180 s Darylem Gurneym

02:05

Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

Běhej lesy – Karlštejn

02:50

Reportáž z 2. závodu běžeckého seriálu

NBA: Golden State Warriors - Portland Trail Blazers

03:05

Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy

Sportovní infoservis

00:00

Sportovní infoservis

00:00

Cyklistika

00:00

Tour de l‘Ain, 3. etapa

Závody GT

01:00

Porsche Supercup v Monaku

Cyklistika

01:30

Giro, 15. etapa

Tenis

03:00

French Open

Cyklistika

04:00

Giro, 15. etapa

Závody GT

00:00

Porsche Supercup v Monaku

Cyklistika

00:30

Giro, 15. etapa

Zprávy

01:25

Sportovní zpravodajství

Tenis

01:30

French Open

Cyklistika

03:00

Giro, 15. etapa

Tenis

04:00

French Open

Lední hokej: Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk

01:00

KHL, základní část

Lední hokej: Spartak Moskva - Slovan Bratislava

03:30

KHL, základní část

Fotbal: Benfica - Porto

00:00

Best of Liga NOS

Fotbal: Benfica - Sporting

02:00

Best of Liga NOS

Frisbee: Minneapolis Drag N’ Trust - Seattle Mixtape

04:00

US Open, muži, Konferenční finále

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

01:00

Nočné vysielanie

00:15

Immaf European Open (6)

00:20

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Extreme Fighting Championship (254)

01:10

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Extreme Fighting Championship (255)

02:00

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Immaf World Championships (6)

02:50

The Best MMA action from around the world (50 min)

Strongman Champions League (16)

03:40

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (1)

04:35

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Made in Denmark presented by FREJA

00:00

Finálové kolo turnaje European Tour

Feherty

04:30

Tommy Fleetwood

Praví chlapi a jejich bouráky (55)

00:20

(15 min)

Test automobilu (56)

00:35

(5 min)

Test automobilu (57)

00:40

(5 min)

Reportáž (58)

00:45

(30 min)

1886 - legendární automobilové značky (59)

01:15

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (60)

01:45

(15 min)

Zprávy (61)

02:00

(5 min)

Rychlé kolo (62)

02:05

(25 min)

Rychlé kolo (63)

02:30

(25 min)

Rychlé kolo (64)

02:55

(30 min)

Mezinárodní automobilový veletrh v New Yorku 2019 (65)

03:25

(30 min)

Zprávy (66)

03:55

(5 min)

Race (67)

04:00

(25 min)

Auta a pruhy (68)

04:25

(25 min)

Auto-moto test (69)

04:50

(25 min)

Hip Show

00:00

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Mix Fight Gala, Frankfut, Germany, 01.12.2018

00:25

No matter what discipline you prefer, Mix Fight Gala has something for you. An integral part of the...

DEEP

03:55

Founded in 2001, DEEP Fighting Championships - DEEP FC is a championship Mixed Martial Arts series...

Wyścigi samochodowe

01:55

Formuła 1 - Grand Prix Monako

Piłka nożna

03:10

Mistrzostwa Świata U20: Ekwador - Włochy

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.