- Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7.
Pátek 12.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
00:00Český orienťák
00:15Sjezd na divoké vodě: ME na divoké vodě juniorů a U23 2024
00:55Vodní slalom: MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024
01:30Branky, body, vteřiny
02:00Baseball: Pražský baseballový týden 2024
02:15Malý fotbal: Turnaj Arnyho a bratranců Kleinových v malé kopané
05:35Fotbal: Turnaj morašických čtvrtí
05:40Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: EURO 2024 Německo
06:00BMX: Cyklistika ČR 2024
07:45Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Vodní slalom: MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024
08:45Fotbal: TCL V Repre
09:15Motorismus: Svět motorů
10:20Silniční cyklistika: Tour de France 2024
11:25Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
12:55Po trailech přes hory
13:25Silniční cyklistika: Tour de France 2024
13:45Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
17:50Atletika: Diamantová liga 2024
20:00Silniční cyklistika: Tour de France 2024
22:05Motorismus: Rally ČR 2024
22:45Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
22:55Branky, body, vteřiny
00:40Atletika: Diamantová liga 2024
00:55Branky, body, vteřiny
02:55Fotbal: EURO 2024 Německo
03:10Basketbal: PAOK mateco - Tofas Bursa
00:30Longines Global Champions Tour 2024 - Dauhá
02:00Sportovní noviny
07:00Basketbal: Rytas Vilnius - Peristeri bwin
07:05Basketbal: Pinar Karsiyaka - Rio Breogan
08:40New Zealand Ambassador’s XV 2024
10:15Prague rugby 7s 2024
10:30Ranní sportovní noviny
11:00Spade poker show 2024 (7)
11:051:1 Sport Show (59)
11:30Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas Irmler
12:00Motosurf World Championship #1
12:30Polední sportovní noviny
13:00Fotbal: Liverpool FC - Southampton FC
13:05Bellator 302: Anderson vs. Moore
14:45Open Faces
19:301:1 Sport Show (60)
20:00Spade poker show 2024 (8)
20:30Sportovní noviny
21:00Fotbal: Francie - Švédsko
21:05Sportovní noviny
23:05Basketbal: Le Mans Sarthe - Promitheas Patras
23:10Basketbal: Galatasaray EKMAS - Bertram Derthona Tortona
00:50Global Champions League 2024 - Miami Beach
02:30Fotbal: Hertha BSC - 1. FC Kaiserslautern
01:00Fotbal: Bayer 04 Leverkusen - VfB Stuttgart
07:00SSL Gold Cup
09:001:1 Sport Show (60)
09:30Magazín Muaythai (4)
10:00Longines Global Champions Tour 2024 - Monako
10:30ČEZ RunTour - Plzeň
12:45Basketbal: Rytas Vilnius - Peristeri bwin
13:00Basketbal: Pinar Karsiyaka - Rio Breogan
14:45Prague rugby 7s 2024
16:30Magazín Muaythai (4)
17:00PFL Mena 2
17:30Freestyle Pro Tour
22:00KSW 92: Wiklacz vs. Jojua
22:30Fotbal: Bayer 04 Leverkusen - VfB Stuttgart
01:00Fotbal: Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg
00:00Fotbal: LaLiga - Nováčci v soutěži
07:00Fotbal: Atlético Madrid - Valencia CF
08:00Fotbal: UD Las Palmas - Real Madrid
10:00Fotbal: SV Darmstadt - Bayern Mnichov
12:00Fotbal: 1. FC Köln - RB Lipsko
14:00Fotbal: Cádiz CF - Athletic Bilbao
16:00Fotbal: Getafe CF - Granada CF
18:00Fotbal: TSG Hoffenheim - VfB Stuttgart
20:00Fotbal: SC Freiburg - Bayer Leverkusen
22:00Fotbal: SV Darmstadt - Bayern Mnichov
00:00LaLiga - Nejlepší gólman
00:00LaLiga ZAP (9)
00:15LaLiga Best 11 (9)
00:30Fotbal: FC Barcelona - Villarreal CF
01:00Fotbal: 1. FC Köln - RB Lipsko
07:00Fotbal: SV Darmstadt - Bayern Mnichov
09:00Fotbal: Bundesliga special (22)
11:00Fotbal: Atlético Madrid - Valencia CF
12:00Fotbal: UD Las Palmas - Real Madrid
14:00Fotbal: TSG Hoffenheim - VfB Stuttgart
16:00Fotbal: SC Freiburg - Bayer Leverkusen
18:00Fotbal: Cádiz CF - Athletic Bilbao
20:00Fotbal: Getafe CF - Granada CF
22:00Fotbal: Atlético Madrid - Valencia CF
00:00Fotbal: SV Elversberg - 1. FC Kaiserslautern
09:00Polská rallye
11:00Porsche Supercup v Imole (trénink)
12:00Porsche Supercup v Imole (kvalifikace)
12:55Porsche Supercup v Imole (závod)
13:35Chasing The Dream (8)
14:25Rychlá kola (7)
14:45Český motorsport 2024
15:00Off-road Maraton (4)
15:35Fotbal: SD Amorebieta - CD Leganés
16:00Rentor Rally magazín 2024 (6)
18:00FIA Karting Championship 2024 (3)
18:30Chasing The Dream (9)
19:00Cazoo Masters 2024
19:15Cazoo UK Open 2024
21:10Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (závod Moto2)
09:00Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (závod MotoGP)
10:00WorldSBK - UK Round (1.volný trénink)
11:15Inside the UFC (1)
12:15UFC Fight Night: Cannonier vs. Imavov
13:05WorldSBK - UK Round (2.volný trénink)
15:55WorldSSP - UK Round (Superpole)
16:55World Pool Championship 2024
17:50WorldSBK - UK Round (1.volný trénink)
20:45WorldSBK - UK Round (2.volný trénink)
21:45WorldSSP - UK Round (Superpole)
22:40Off-road Maraton (4)
23:30Český motorsport 2024
23:55Týden v motorsportu (27)
01:00FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
01:30Sportovní infoservis
03:30Major League Baseball
09:00FL: FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec
12:00Delfi Rally Estonia (4)
14:00ONE Friday Fights 70
14:30Element (14)
19:30Major League Baseball
20:00FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
23:00Sportovní infoservis
01:00FL: FK Jablonec - FC Zlín - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00FL: FC Hradec Králové - FK Pardubice
09:00FL: FC Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc
12:00FL: SK Slavia Praha - FK Teplice
15:00FL: FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha
18:00Evropský fotbal (56)
20:00FL: FK Teplice - 1. FC Slovácko
20:30McDonald’s Cup 2024
23:00FL: Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice - Streaming
01:00Sportovní infoservis
03:00Sportovní infoservis
00:30ATP250: Mallorca Championships - 1. semifinále
09:00ATP250: Mallorca Championships - 2. semifinále
11:00ATP250: Mallorca Championships - finále
13:00Magazín ATP (13)
15:00ELF: Panthers Wroclaw - Prague Lions
15:30Týden v motorsportu (27)
18:30ATP500: Cinch Championships - 1. semifinále
19:00ATP500: Cinch Championships - 2. semifinále
21:00ATP500: Cinch Championships - finále
23:00Sportovní infoservis
01:00Vytrvalostní závody
00:00Cyklistika
01:30Olympijské hry
03:00Olympijské hry
04:00Cyklistika
05:00Vytrvalostní závody
07:00Olympijské hry
08:30Olympijské hry
09:00Jezdectví
09:30Surfing
10:30Olympijské hry
11:30Cyklistika
12:00Cyklistika
13:15Cyklistika
18:00Cyklistika
19:00Snooker
20:00Cyklistika
22:00Vytrvalostní závody
00:00Cyklistika
01:30Olympijské hry
03:00Olympijské hry
04:00Vytrvalostní závody
01:30Cyklistika
03:00Olympijské hry
05:00Olympijské hry
06:00Cyklistika
07:00Vytrvalostní závody
08:30Olympijské hry
11:00Olympijské hry
12:00Tenis
13:00Tenis
14:00Cyklistika
20:00Olympijské hry
22:00Golf
22:30Vytrvalostní závody
01:30Cyklistika
03:00Házená: Francie - Faerské ostrovy
00:00Házená: Rumunsko - Maďarsko
01:45Lední hokej: Zug - Genéve
03:30Televizní nákupy
06:00Lední hokej: Timra - Rögle
07:30Televizní nákupy
10:00Fotbal: Al Nassr - Al Khaleej
11:00Fotbal: Al Ittihad - Al Hilal
13:15Lední hokej: Rapperswill - Zug
15:30Poker
18:00Box: Tysonovy největší údery
19:00Box: Shakur Stevenson - Artem Harutyunyan
19:30Tenis
22:30Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
00:30Plážová házená
01:00Plážová házená
02:00Lední hokej: Lausanne - FR Gottéron
03:00Poker
00:00Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
01:00SuperEnduro
01:30Tenis
04:00Poker
06:00Poker
07:00Televizní nákupy
08:00Poker
09:00Box: Tysonovy největší údery
10:00Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
10:30Televizní nákupy
11:00SuperEnduro
12:00Plážová házená
14:30Plážová házená
15:30Plážová házená
16:30Plážová házená
17:30Házená: Rumunsko - Maďarsko
18:30Házená: Czeczia - Norsko
20:15Házená: Francie - Faerské ostrovy
22:00Box: TOP 25 KO 3/1
23:45Házená: Braila - Nantes
01:15Házená: Storhamar - Bistrita
03:00Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Drahomír Piok
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00MM Automotive
13:30Amazonka Truck
14:00DominicCars
14:30Topspeed
15:15Motoring
16:00Autožurnál
16:30Topspeed
17:15Profíci na konské sily
18:00Výběrová auta
18:45Motoring
19:15MM Automotive
19:45Autožurnál
20:30Motoring
21:30Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45Martin z Martina
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Drahomír Piok
12:00Grand Est Open 88
12:15Amazonka Truck
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45Grand Est Open 88
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00Grand Est Open 88
20:00Topspeed
22:00Martin z Martina
22:30Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
23:00Nočné vysielanie
00:00Rumble & Hum (9)
00:00IMMAF European Open III (9)
01:00World of X Games (3)
02:00World of X Games (4)
02:30Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (1)
03:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (2)
03:30Sports Adventure IV (5)
04:00Sports Adventure IV (6)
04:30IMMAF European Open III (9)
05:00The Ultimate Ride (2)
06:00Dumball: Idiots In India (5)
07:00Dumball: Idiots In India (6)
07:30Beyond The Beaten Path (8)
08:00World of X Games (5)
09:00Road To Nitro World Games (1)
10:00Strongman Champions League (9)
11:00Fighting Fit II (6)
12:00Extreme Fighting Championship (61)
13:00Extreme Fighting Championship (62)
14:00Extreme Fighting Championship (63)
15:00Extreme Fighting Championship (64)
16:00Extreme Fighting Championship (66)
17:00Fighting Fit (4)
18:00World of X Games (5)
19:00Shark Dive TV (3)
20:00Shark Dive TV (4)
20:30BKK Kickboxing (99)
21:00Fighting Fit (4)
23:00Rumble & Hum (10)
00:00IMMAF European Open III (10)
01:00World of X Games (5)
02:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (3)
03:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (4)
03:30Sports Adventure IV (7)
04:00Sports Adventure IV (8)
04:30Noční program
02:00Genesis Scottish Open
09:00Genesis Scottish Open
14:00The Amundi Evian Championship
20:00LIV Andalusia
02:00Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
00:15Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
00:30Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (50)
00:45Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (51)
01:15Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (52)
01:45Blochovy rozbory (53)
02:15Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
03:00Milujeme auta (55)
03:15Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (56)
03:45BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (57)
04:35Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (58)
05:05Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (1)
05:15Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (2)
06:25Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (3)
06:50Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (4)
07:10Zprávy (5)
07:25Sedm nejrychlejších (6)
07:30Garáž 21 (7)
07:45Poklady v garáži (8)
08:15Poklady v garáži (9)
08:45Zpětný chod: Ford 17 M RS (10)
09:15Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (11)
09:30Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (12)
09:45Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (13)
10:15Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (14)
10:45Blochovy rozbory (15)
11:15Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (16)
12:00Milujeme auta (17)
12:15Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (18)
12:45BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (19)
13:35Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (20)
14:05Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (21)
14:15FIA European Truck Racing Championship: Zolder (22)
14:45Rychlé kolo: Jaguar XFRS (23)
15:15Zprávy (24)
15:40Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (25)
15:45Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (26)
16:55Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (27)
17:20Test automobilu: VW Golf PHEV (28)
17:40Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (29)
17:45Zprávy (30)
18:00Sedm nejrychlejších (31)
18:05Garáž 21 (32)
18:20Poklady v garáži (33)
18:45Poklady v garáži (34)
19:15Zpětný chod: Ford 17 M RS (35)
19:45Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (36)
20:00Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (37)
20:15Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (38)
20:45Racing Files: Historie okruhu v Monze (39)
21:15Blochovy rozbory (40)
21:45Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (41)
22:30Milujeme auta (42)
22:45Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (43)
23:15BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (44)
00:05Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (45)
00:35Rychlé kolo: Peugeot RCZ-R (46)
00:45Rychlé kolo: Brabus SL 850 (47)
01:15Zprávy (48)
01:40Rychlé kolo: Jaguar XFRS (49)
01:45Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (50)
02:15Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (51)
03:25Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (52)
03:50Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (53)
04:10Zprávy (54)
04:25Sedm nejrychlejších (55)
04:30Garáž 21 (56)
04:45Hip Show S5 EP9
00:10Hip Show S5 EP8
00:30Hip Show S5 EP7
00:50Bangkok Fight Night
01:10RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 19.11.2018
03:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00Superkombat Fighting Championship, WGP, 12.08.2017
06:10Superkombat Fighting Championship, 12.08.2017
08:10King of Kings - Summer Special Edition, 02.08.2020 - Part I
09:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:50LNK Boxing Night 5, Arena Riga, 11.11.2017
12:00Colosseum Tournament, Romania 30.06.2023
15:00NEW Deadline 2016
18:30Lux 010 Fighting League, Mexico, 18.09.2020
21:00RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 19.11.2018
00:00Hip Show S5 EP9
02:40Hip Show S5 EP8
03:00Hip Show S5 EP7
03:20Fighting Rookies 2014
03:40Fighting Rookies 2014
04:30Legendy KSW
00:20Boks
02:50Boks
04:00Zakończenie dnia
04:55EURO Wieczór
05:30Historia EURO
06:15Historia EURO
07:15EURO 2024
08:30EURO 2024
09:25EURO 2024
10:30PN
12:00PN
13:05PN
14:15PN
15:20EURO dzień
16:30Piłka nożna
17:30Piłka nożna
17:55Koszykówka mężczyzn
20:40Koszykówka mężczyzn
21:35EURO Wieczór
22:30Mecz
23:15Piłka nożna
00:15Boks
02:25Boks
03:25Mistři zastavárny (261)
00:00Mistři zastavárny (262)
00:30Sport ve videoklipech (7)
01:00Sport ve videoklipech (8)
01:30Sport ve videoklipech (7)
02:00Sport ve videoklipech (18)
02:30Sport ve videoklipech (6)
02:45Sport ve videoklipech (11)
03:00Sport ve videoklipech (9)
03:30Sport ve videoklipech (2)
04:00Sport ve videoklipech (4)
04:30Sport ve videoklipech (13)
05:00Sport ve videoklipech (2)
05:30Teleshopping
06:00Teleshopping
07:00Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Teleshopping
10:00Teleshopping
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
11:30Teleshopping
12:00Teleshopping
13:00Teleshopping
14:00Teleshopping
14:30Teleshopping
15:30Lovci skladovacích jednotek (40)
16:00Mistři zastavárny (274)
16:30Mistři zastavárny (259)
17:00Mistři zastavárny (260)
17:30Hardcore Pawn: Chicago (10)
18:00Hledači pokladů (105)
18:30ME ve fotbalu aktuálně
19:30Domovník Krause - Pořádek musí být (69)
20:15Domovník Krause - Pořádek musí být (70)
20:45Domovník Krause - Pořádek musí být (71)
21:15Domovník Krause - Pořádek musí být (61)
21:45Domovník Krause - Pořádek musí být (62)
22:15Domovník Krause - Pořádek musí být (63)
22:45ME ve fotbalu aktuálně
23:15Domovník Krause - Pořádek musí být (64)
00:00Domovník Krause - Pořádek musí být (65)
00:30Erotický film: Cursed
01:00Sport ve videoklipech (2)
02:55Sport ve videoklipech (12)
03:00Sport ve videoklipech (10)
03:30Sport ve videoklipech (3)
04:00Sport ve videoklipech (5)
04:30