iDNES.cz / TV program


Rychlobruslení: MS 2020 USA

01:05

Přímý přenos závodu žen na 500 m na světovém šampionátu v rychlobruslení na jednotlivých tratích,...

Branky, body, vteřiny

01:40

Fotbal: SK Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav

01:50

Záznam utkání fotbalové FORTUNA:LIGY

Hokej: Buly

03:35

Souhrn kola hokejové Tipsport extraligy

Tance: M ČR v latinskoamerických tancích 2020

04:35

NHL: Winnipeg Jets - San Jose Sharks

01:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Florbal: Indians - LASB

03:45

Záznam utkání finské florbalové ligy

NHL: Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens

01:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: NHL News

Fotbal: Brondby IF - SK Slavia Praha

03:45

Záznam utkání mezinárodního fotbalového turnaje Atlantic Cup 2020

Sportovní infoservis

00:00

Sportovní infoservis

01:00

Biatlon

00:00

Mistrovství světa – sprint žen

Cyklistika

01:00

Okolo Langkawi, 8. etapa

Saně

01:30

Mistrovství světa – sprint dvojic

Saně

02:00

Mistrovství světa – sprint žen

Saně

02:30

Mistrovství světa – sprint mužů

Snooker

03:00

Welsh Open – čtvrtfinále

Alpské lyžování

03:45

SP v Yanqingu – sjezd mužů

Formule

00:00

Magazín E

Skoky na lyžích

00:30

SP v Tauplitzu – kvalifikace

Snooker

01:30

Welsh Open – čtvrtfinále

Alpské lyžování

03:00

SP v Saalbachu – superobří slalom mužů

Biatlon

04:00

Mistrovství světa – sprint žen

Fotbal: Basaksehir - Besiktas

02:00

Záznam, Süper Lig, 22. kolo

Lední hokej: Frölunda - Örebro

04:00

Záznam, SHL, základní část

Enfusion, nováčci

00:30

Záznam

Tenis

01:30

Přímý přenos utkání, New York Open, Čtvrtfinále 3

Tenis

03:30

Přímý přenos utkání, New York Open, Čtvrtfinále 4

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

02:30

Nočné vysielanie

00:00

Liquid Edge (101)

00:30

Liquid Edge is a fast paced one-hour magazine-style series highlighting watersports from around the...

Rumble & Hum (5)

01:20

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Extreme Fighting Championship (268)

02:10

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Fantasy Factory (9)

03:00

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

Fantasy Factory (10)

03:25

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

X Games - Aspen (7)

03:50

Arguably the best event in the winter sports calendar, Winter X delivers unbeatable ski, snowboard...

Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups (4)

04:45

In this exclusive access behind-the-scenes series we will be following the bust ups and burn outs...

AT&T Pebble Beach Pro-Am

00:00

Highlights z turnaje PGA Tour

The Genesis Invitational

01:00

Druhé kolo turnaje PGA Tour

ISPS Handa Women’s Australian Open

03:00

Třetí kolo turnaje LPGA Tour

Rychlé kolo: Audi RS3 (53)

00:05

(30 min)

Rychlé kolo: AC Schnitzer M4 (54)

00:35

(25 min)

Zprávy (55)

01:00

(5 min)

Rychlé kolo: Renault Clio RS 220 Trophy (56)

01:05

(30 min)

AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (57)

01:35

(40 min)

Reportáž (58)

02:15

(40 min)

Auto-moto test (59)

02:55

(20 min)

Test automobilu: Peugeot 3008 (60)

03:15

(10 min)

Milujeme auta (61)

03:25

Reality seriál (30 min)

Přednost v jízdě: Audi A4 Avant (62)

03:55

(15 min)

Zprávy (63)

04:10

(5 min)

Poklady v garáži (64)

04:15

(30 min)

Milníky automobilismu (65)

04:45

(30 min)

RXF - Real Xtreme Fighting

00:15

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

Ultimate Combat Experience - UCE

02:30

Top MMA action since the early 90’s, the UCE has been producing MMA classics for years. Based in...

Ultimate Combat Experience - UCE

03:15

Top MMA action since the early 90’s, the UCE has been producing MMA classics for years. Based in...

Fighting Rookies 2014

04:00

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Fighting Rookies 2014

04:45

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Hokej na lodzie

00:30

NHL - skróty meczów

Hokej na lodzie

01:05

NHL 2019/20 : Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens

Sporty walki

04:00

Kickboxing Gala Enfusion #94 z Alkmaar


Běžkotoulky

05:05

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v Rakousku. Tentokrát navštívíme Seefeld. Tak...

Branky, body, vteřiny

05:15

V šachu

05:25

Magazín pro vyznavače královské hry

Fotbal: SK Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav

06:00

Záznam utkání fotbalové FORTUNA:LIGY

Panorama

07:45

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Sokolský zpravodaj

08:20

Aktuality ze sokolského hnutí

Rychlobruslení: MS 2020 USA

08:30

Záznam závodu žen na 500 m na světovém šampionátu v rychlobruslení na jednotlivých tratích, který...

Premier League

07:00

Everton - Crystal Palace

Ze světa Premier League

08:50

Inside Serie A

07:00

Bundesliga Weekly

07:30

Top menu

08:00

Tipy na víkend

Bundesliga

08:15

Leverkusen - Dortmund

LaLiga Dokumenty

07:00

Kronika Laligy

LaLiga Show (24)

07:25

Serie A

07:55

Parma - Lazio

Alpské lyžování

05:30

SP v Saalbachu – superobří slalom mužů

Biatlon

06:30

Mistrovství světa – sprint žen

Tenis

07:30

Australian Open – souhrn

Formule

08:30

Magazín E

Tenis muži

07:00

ATP 500 - Rotterdam

Snooker

05:00

Welsh Open – čtvrtfinále

Skoky na lyžích

07:00

SP v Tauplitzu – kvalifikace

Saně

08:00

Mistrovství světa – sprint dvojic

Saně

08:30

Mistrovství světa – sprint žen

Televizní nákupy

06:00

Lední hokej: HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín

07:30

Záznam, Tipsport Liga, základní část

Házenkářská show REWIND, ženy

05:30

Tenis

06:00

Záznam, New York Open, Čtvrtfinále 2

Televizní nákupy

08:00

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

Na skialpech přes hory I. (3)

08:10

Jizerské hory

Sport Festival Slovakia 2019

08:30

Red Bull Salzburg - LASK

07:00

Záznam z 19. kola rakúskej tipico Bundesligy

Športové sekundy

08:45

Športové spravodajstvo

Dumball: Idiots In India (4)

05:10

Join the Dumball banger rally in India, as it departs on the second leg, from Madurai to...

Sports Adventure (4)

05:35

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Drift Style (104)

06:00

Drift Style embeds the viewer inside the world of the Formula Drift Pro Championship Series. Each...

Fantasy Factory IV (4)

06:25

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups (5)

06:55

In this exclusive access behind-the-scenes series we will be following the bust ups and burn outs...

Dumball: Idiots In India (5)

07:20

Join the Dumball banger rally in India, as it departs on the forth leg, from Cochin to Coimbatore....

Sports Adventure (5)

07:45

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (5)

08:10

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Liquid Edge (101)

08:40

Liquid Edge is a fast paced one-hour magazine-style series highlighting watersports from around the...

AT&T Pebble Beach Pro-Am

08:00

Highlights z turnaje PGA Tour

Poklady v garáži (1)

05:15

(30 min)

Test automobilu: VW Passat Variant GTE (2)

05:45

(5 min)

Zprávy (3)

05:50

(5 min)

Top 10: Ranking Show (4)

05:55

(50 min)

Blochovy rozbory (5)

06:45

Motoristická témata (25 min)

Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 RS/991 II (6)

07:10

(30 min)

Newcomer (7)

07:40

(30 min)

Přednost v jízdě: Hyundai i10 (8)

08:10

(10 min)

Přednost v jízdě: Kia Stinger (9)

08:20

(5 min)

Zprávy (10)

08:25

(5 min)

Rychlé kolo (11)

08:30

Magazín (30 min)

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 58

05:30

Abu Dhabi Grand Slam - Tokyo is part of the UAEJJF World Ranking and Abu Dhabi World Professional...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 60

05:45

Abu Dhabi Grand Slam - Tokyo is part of the UAEJJF World Ranking and Abu Dhabi World Professional...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 61

06:00

Abu Dhabi Grand Slam - Tokyo is part of the UAEJJF World Ranking and Abu Dhabi World Professional...

King of Kings - Fight Series, Slovakia, 09.11.2019 - Part I

06:10

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

WKF Championships 2016 Linz, Austria, Saturday Session Highlights - part 5

08:25

The 2016 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

Zakończenie dnia

05:25

Sportowy Wieczór

05:30

Piłka nożna

06:05

Puchar Włoch - 1/2F - podsumowanie

Lekkoatletyka

07:45

Halowy mityng IAAF Grand Prix ISTAF Indoor, Berlin kraj prod.Szwajcaria

Biatlon: MS 2020 Itálie

09:05

Záznam sprintu žen na 7,5 km na světovém šampionátu v italské Anterselvě

Snowboarding: FIS magazín SP

10:30

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu ve snowboardingu

Fotbal: Magazín Evropské ligy UEFA

11:00

Novinky a důležité informace před nadcházejícím kolem Evropské ligy UEFA

Archiv D: Teprve 15 let

11:25

Dokument z roku 1968, který při příležitosti 15. výročí Československé televize bilancuje její...

Sportovní noviny

09:00

Sportovní zpravodajství

NHL: Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens

09:05

Záznam zápasu

Sportovní noviny

11:00

Sportovní zpravodajství

Ragby: Gloucester Rugby - Exeter Chiefs

11:05

Záznam ragbyového utkání 10. kola anglického Premiership Rugby

Fotbal: AS Monaco - Montpellier HSC

09:00

Záznam 25. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

UFC Reloaded (14)

10:45

Magazín ze světa Ultimate Fighting Championship (2019)

UFC Reloaded (15)

11:40

Magazín ze světa Ultimate Fighting Championship (2019)

Rally Sweden - SS1 - Karlstad

09:00

Záznam 2. podniku Mistrovství světa v rallye - Švédsko

Rally Sweden - SS11 - Varg?sen 1

10:00

Přímý přenos 2. podniku Mistrovství světa v rallye - Švédsko

HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno

11:00

Záznam hokejového utkání 45. kola Tipsport extraligy

Jeden na jednoho - Adolf Šádek (1)

09:00

Fotbalisté, trenéři a funkcionáři v rozhovorech Davida Sobiška před aktuálním kolem FORTUNA:LIGY

Magazín Champions League (17)

09:30

Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa

Bayern Mnichov - RB Lipsko

10:00

Záznam utkání německé Bundesligy - Bayern TV

PL Match Pack (22)

09:00

PL World (28)

09:30

Premier League

10:00

Wolverhampton - Leicester

PL Focus (25)

11:55

LaLiga Show

10:10

Ze světa Bundesligy

10:40

Ze světa Bundesligy

10:50

Bundesliga

11:00

Dortmund - Frankfurt

Inside Serie A

09:50

Bundesliga Špeciál

10:20

Útočníci v Bundeslige - Lewandowski, Werner, Close a i.

Top Menu

10:50

Ťaháky víkendu

LaLiga

11:00

Valencia - Atlético Madrid

Alpské lyžování

09:00

SP v Saalbachu – superobří slalom mužů

Alpské lyžování

09:45

SP v Mariboru – obří slalom žen

Skoky na lyžích

11:00

SP v Tauplitzu – individuální závod

Tenis muži

09:00

ATP 500 - Rotterdam ŠF

Tenis muži

11:00

ATP 500 - Rotterdam ŠF

Saně

09:00

Mistrovství světa – sprint mužů

Snooker

09:30

Welsh Open – čtvrtfinále

Saně

11:00

Mistrovství světa – sprint dvojic

Saně

11:30

Mistrovství světa – závod dvojic

Televizní nákupy

10:00

Zlaté okamžiky

11:00

Fotbal: Basaksehir - Besiktas

11:15

Záznam, Süper Lig, 22. kolo

Tenis

10:00

Záznam, New York Open, Čtvrtfinále 3

Rally Stars Kramolín

09:00

Jedu pro Filípka

300 MIL ZEMÍ ČESKOU

09:20

Inside Line (7)

09:30

Extreme (27)

10:00

Člověk vs. Lanovka, premiérový Ice Cross v Judenburgu

MS v sidecarcrossu 2019

10:15

Sestřih z celé sezóny

UKAŽ SE! (61)

11:05

40 let Rally Pačejov

11:50

Historie tradiční soutěže

Eurofarm Rabotnik - Nexe

09:00

Záznam z odvetného kola playoff zápasu Seha ligy

Motoring

10:30

Novinky a testy áut - Alfa Romeo Giulia - BMW X7 - Seat Leon

Hull City - Swansea City

11:00

Záznam z 32. kola anglickej EFL Championship

Športové sekundy

09:00

Športové spravodajstvo

Mornar - Crvena zvezda mts

09:15

Záznam z 19. kola Adriatickej basketbalovej ligy

PSV Eindhoven - Willem II

11:00

Záznam z 22. kola holandskej Eredivisie

Simple Session 2013 (1)

09:30

Simple Session has been around for 10 years and has worked its way up to become one of the biggest...

Simple Session 2013 (2)

09:55

Simple Session has been around for 10 years and has worked its way up to become one of the biggest...

Blue World (203)

10:20

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (204)

10:45

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (205)

11:10

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (206)

11:35

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

European Tour Weekly

09:00

Ze zákulisí European Tour

PGA Tour: The CUT

09:30

Ze zákulisí PGA Tour

The Genesis Invitational

10:00

Druhé kolo turnaje PGA Tour

Poklady v garáži (12)

09:00

(30 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT čtyřdveřové coupé (13)

09:30

(10 min)

Test automobilu: VW Passat Variant GTE (14)

09:40

(5 min)

Top 10: Ranking Show (15)

09:45

(50 min)

Blochovy rozbory (16)

10:35

Motoristická témata (25 min)

Rychlé kolo: Audi RS3 (17)

11:00

(30 min)

Rychlé kolo: AC Schnitzer M4 (18)

11:30

(25 min)

Rychlé kolo: Renault Clio RS 220 Trophy (19)

11:55

(30 min)

WGP Kickboxing Brazil, Ep. 9

09:55

WGP Kickboxing Brazil is the premier kickboxing promotion in Latin America. Promoted since 2011,...

Stan futbolu

09:30

Skoki Narciarskie

10:30

Puchar Świata: Tauplitz - Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny - loty kraj prod.Szwajcaria

Skoki Narciarskie

11:00

Puchar Świata: Tauplitz - Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny - loty kraj prod.Szwajcaria

Panorama

12:40

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Hory horem pádem

12:55

Seriál mapující česká lyžařská střediska a singletraily zapojené do Českého systému kvality služeb

S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

13:05

Desátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

Klasické lyžování: Ohlédnutí za Jizerskou 50

13:20

Ohlédnutí za 53. ročníkem největšího domácího dálkového běhu na lyžích

Biatlon: MS 2020 Itálie

14:15

Přímý přenos sprintu mužů na 10 km na světovém šampionátu v italské Anterselvě

Element (407)

12:50

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

NHL: Winnipeg Jets - San Jose Sharks

13:00

Záznam zápasu

NHL - akce měsíce

14:45

Nejlepší akce za měsíc leden

Rychlá kola (2)

14:55

Měsíční magazín ze světa motosportu (2020)

Truck Racing Magazine - Dakar 2020

15:25

Ohlédnutí za legendárním závodem z pohledu českého týmu Buggyra

Ragby: Leicester Tigers - Wasps

15:55

Přímý přenos ragbyového utkání 10. kola anglického Premiership Rugby

Magazín NBA Action (19)

12:35

Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa

Florbal: Indians - LASB

13:00

Záznam utkání finské florbalové ligy

SkiTour 2020 - Orlický maraton

14:40

13. ročník největšího seriálu běžeckého lyžování v ČR

NHL: Vegas Golden Knights - St. Louis Blues

15:00

Záznam zápasu

Evropský fotbal (108)

13:30

Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží - Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA

Ice Time (20)

14:00

Hokejový magazín Tipsport extraligy

BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň

14:40

Přímý přenos hokejového utkání 45. kola Tipsport extraligy

MD2: BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň / WRC

15:00

Přímý přenos hokejové Tipsport extraligy / Přímý přenos Mistrovství světa v rallye. MD2: O2TV...

Juventus TV - Magazín (76)

12:00

Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu

UEFA Champions League Highlights (12)

13:00

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

FORTUNA:LIGA SPECIÁL (1)

13:50

Souhrn zajímavostí a rozhovorů před začátkem jarní části FORTUNA:LIGY

MD3: FORTUNA:LIGA - Streaming přenosy

14:20

Přímý přenos utkání 21. kola FORTUNA:LIGY; v přestávce: Sport mix. MD3: O2TV Fotbal - FK Teplice-SK...

PL Match Pack (27)

12:25

PL Preview (27)

12:55

Premier League

13:25

Southampton - Burnley

Ze světa Premier League

15:30

Ze světa Premier League

15:40

Sky Bet Championship

15:55

Middlesbrough - Luton Town

LaLiga

12:55

Ze světa Bundesligy

15:00

Bundesliga

15:25

RB Lipsko - Brémy

2. Bundesliga

12:55

Fürth - Bielefeld

LaLiga World

15:00

Zo sveta LaLigy

15:30

LaLiga

15:55

Barcelona - Getafe

Alpské lyžování

12:45

SP v Mariboru – obří slalom žen

Běžecké lyžování

14:00

SP v Östersundu, 10 km volně žen

Biatlon

14:45

Mistrovství světa – sprint mužů

2. Bundesliga

12:55

Hannover - Hamburg

Tenis muži

15:00

ATP 500 - Rotterdam SF

Snooker

12:30

Welsh Open – čtvrtfinále

Snooker

13:45

Welsh Open – semifinále

Lední hokej: Frölunda - Örebro

13:15

Záznam, SHL, základní část

Lední hokej: Rögle - Frölunda

15:15

Přímý přenos utkání, SHL, základní část

Tenis

12:00

Záznam, New York Open, Čtvrtfinále 4

Házená: THW Kiel - Telekom Veszprém

14:00

Záznam, Liga mistrů, muži

Fotbal: Basaksehir - Besiktas

15:30

Záznam, Süper Lig, 22. kolo

Report

12:25

Sportovní zpravodaj

Boxing Lucerna 2019 - záznam

12:35

Galavečer profesionálního boxu a K1, záznam

Partizan NIS - Budućnost VOLI

13:00

Záznam z 19. kola Adriatickej basketbalovej ligy

Autožurnal

14:45

Motoristický magazín - Octavia

Cedevita Olimpija - Zadar

15:00

Záznam z 19. kola Adriatickej basketbalovej ligy

BVB World (28)

13:00

Magazín z diania vo futbalovom klube Borussia Dortmund

Tatran Prešov - Spartak Moscow

14:00

Záznam z odvetného zápasu playoff Seha ligy

Red Bull Salzburg - LASK

15:20

Záznam z 19. kola rakúskej tipico Bundesligy

Blue World (207)

12:00

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (301)

12:25

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Drift Style (104)

12:50

Drift Style embeds the viewer inside the world of the Formula Drift Pro Championship Series. Each...

Fantasy Factory IV (4)

13:15

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

Liquid Edge (101)

13:40

Liquid Edge is a fast paced one-hour magazine-style series highlighting watersports from around the...

Simple Session 2013 (1)

14:30

Simple Session has been around for 10 years and has worked its way up to become one of the biggest...

Simple Session 2013 (2)

14:55

Simple Session has been around for 10 years and has worked its way up to become one of the biggest...

Blue World (203)

15:20

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (204)

15:45

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

ISPS Handa Women’s Australian Open

14:00

Třetí kolo turnaje LPGA Tour

AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (20)

12:25

(40 min)

Reportáž (21)

13:05

(40 min)

Auto-moto test (22)

13:45

(20 min)

Test automobilu: Peugeot 3008 (23)

14:05

(5 min)

Milujeme auta (24)

14:10

Reality seriál (30 min)

Přednost v jízdě: Audi A4 Avant (25)

14:40

(15 min)

Zprávy (26)

14:55

(5 min)

Poklady v garáži (27)

15:00

(30 min)

Milníky automobilismu (28)

15:30

(30 min)

World Grand Prix Fight TNA, 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 21.02.2019

12:45

The first part of the 1/8th finals of the "TATNEFT CUP" tournament, which took place in Kazan -...

Silesia Boxing Night 2019, Katowice, Poland, 14.09.2019

15:05

Ultimate Strongman

13:35

Odc. 1

Lekkoatletyka

14:30

Halowy mityng IAAF Grand Prix, Glasgow kraj prod.Szwajcaria

Boby: SP Lotyšsko

16:15

Přenos 1. jízdy dvojbobu mužů z lotyšské Siguldy

Klasické lyžování: ČEZ City Cross Sprint Ostrava 2020

17:00

Přímý přenos ze závodu na běžkách, který se koná v unikátní lokalitě Dolní oblasti Vítkovic

Basketbal: Finále ČP

18:30

Caro North - Expedition Antarctica

17:55

Dokument o extrémních sportech

SkiTour 2020 - Orlický maraton

18:25

13. ročník největšího seriálu běžeckého lyžování v ČR

NHL News

18:40

Hokejové zpravodajství

Studio NHL

18:55

Aktuální rozhovory a zajímavosti

NHL: Boston Bruins - Detroit Red Wings

19:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: NHL News, Večerní Sport. noviny

NHL - akce měsíce

16:45

Nejlepší akce za měsíc leden

Ligue 1 Preview (25)

16:55

Souhrn zajímavostí před startem 25. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Fotbal: Amiens SC - Paris Saint - Germain

17:25

Přímý přenos 25. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Element (407)

19:25

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Marek Hyka - Hlavou dolů (5)

19:40

Magazín o akrobatickém létání

Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

19:55

Přímý přenos 25. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň

16:00

Přímý přenos hokejového utkání 45. kola Tipsport extraligy

Česká ulička Michala Hrdličky - Lukáš Vácha (27)

18:00

Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu

Oktagon - magazín (2)

18:30

Exkluzivní magazín O2 TV Sport z prostředí MMA zápasů

Arsenal World (27)

19:00

Souhrn zajímavostí a novinek z anglického velkoklubu

HC Lugano - HC Servette Ženeva

19:40

Přímý přenos hokejového utkání 46. kola švýcarské National League; v přestávce: Sport mix

MD4: AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec

16:40

Přímý přenos utkání 21. kola FORTUNA:LIGY; v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy. MD4: O2TV Fotbal...

Magazín Champions League (17)

19:30

Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa

Ze světa Premier League

18:00

Ze světa Premier League

18:10

Premier League

18:25

Norwich - Liverpool

Bundesliga Weekly

17:25

Bundesliga Speciál

17:55

To nejlepší z Bundesligy - Leden

Bundesliga

18:25

Düsseldorf - Mönchengladbach

Serie A

17:55

Bologna - FC Janov

Běžecké lyžování

16:00

SP v Östersundu, 15 km volně mužů

Skoky na lyžích

17:30

SP v Tauplitzu – individuální závod

Zprávy

18:25

Sportovní zpravodajství

Formule

18:30

E v Mexiku – kvalifikace

Freestylové lyžování

19:45

SP v Calgary – half pipe

Tenis muži

17:00

ATP 500 - Rotterdam ŠF

Svetový tenis

19:00

Best of ATP Acapulco 2019

Tenis muži

19:30

ATP 500 - Rotterdam SF

Saně

17:30

Mistrovství světa – závod dvojic

Saně

18:30

Mistrovství světa – závod žen

Zprávy

18:55

Sportovní zpravodajství

Snooker

19:00

Welsh Open – semifinále

Snooker

19:45

Welsh Open – semifinále

KHL - nejlepší okamžiky

17:45

Lední hokej: Malmö - Djurgarden

18:00

Přímý přenos utkání, SHL, základní část

Házená: Elverum - Flensburg

17:30

Přímý přenos utkání, Liga mistrů, muži

Fotbal: Benfica - Braga

19:00

Přímý přenos utkání, Liga NOS, 21. kolo

Life’s A Pitch (40)

16:40

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

Total Combat (52)

17:10

National Icons (19)

17:40

Report

18:15

Sportovní zpravodaj

SPORT 5 kolem nás (20)

18:25

Martin Michek

Na skialpech přes hory I. (4)

19:00

Krkonoše

Castrol Toyota Racing Series

19:20

4. závod, Pukekohe Park Raceway, Pukekohe

Autožurnal

16:40

Motoristický magazín - Bulharsko

BVB World (28)

17:00

Magazín z diania vo futbalovom klube Borussia Dortmund

Tatran Prešov - Spartak Moscow

18:00

Záznam z odvetného zápasu playoff Seha ligy

Športové sekundy

19:30

Športové spravodajstvo

ADO Den Haag - PSV Eindhoven

19:45

Priamy prenos z 23. kola holandskej Eredivisie

Hull City - Swansea City

17:05

Záznam z 32. kola anglickej EFL Championship

FC Basel - FC Thun

19:00

Priamy prenos z 22. kola švajčiarskej Superligy

Blue World (205)

16:10

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (206)

16:35

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (207)

17:00

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (301)

17:25

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Drift Style (104)

17:50

Drift Style embeds the viewer inside the world of the Formula Drift Pro Championship Series. Each...

Fantasy Factory IV (4)

18:15

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups (5)

18:40

In this exclusive access behind-the-scenes series we will be following the bust ups and burn outs...

Dumball: Idiots In India (5)

19:05

Join the Dumball banger rally in India, as it departs on the forth leg, from Cochin to Coimbatore....

Sports Adventure (5)

19:30

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (5)

19:55

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

The Genesis Invitational

19:00

Třetí kolo turnaje PGA Tour

Klasika: Testy automobilů (29)

16:00

(15 min)

Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 RS/991 II (30)

16:15

(30 min)

Newcomer (31)

16:45

(30 min)

Přednost v jízdě: Hyundai i10 (32)

17:15

(10 min)

Přednost v jízdě: Kia Stinger (33)

17:25

(5 min)

Rychlé kolo (34)

17:30

Magazín (25 min)

Zprávy (35)

17:55

(5 min)

Poklady v garáži (36)

18:00

(30 min)

Top 10: Ranking Show (37)

18:30

(45 min)

Blochovy rozbory (38)

19:15

Motoristická témata (25 min)

AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (39)

19:40

(35 min)

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 60

16:40

Abu Dhabi Grand Slam - Tokyo is part of the UAEJJF World Ranking and Abu Dhabi World Professional...

King of Kings - World Series & MMA Bushido Hero’s, Vilnius, Lithuania, 16.11.2019 - Part I

16:55

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

Kunlun Combat Professional League - KCPL - 15 & 16, Tongling, China, 21.04.2019

19:00

Kunlun Combat Professional League - KCPL is China's first League Fighting Serial affliated to...

Piłka ręczna kobiet

17:25

Ekstraklasa: 17.kolejka: EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

Piłka nożna

19:25

PKO Ekstraklasa: 22.kolejka: Raków Częstochowa - Legia Warszawa

Piłka nożna

19:50

PKO Ekstraklasa: 22.kolejka: Raków Częstochowa - Legia Warszawa

Rychlobruslení: MS 2020 USA

20:30

Přímý přenos závodu žen na 5000 m na světovém šampionátu v rychlobruslení na jednotlivých tratích,...

Sportovní zprávy

21:35

Aktuální informace ze světa sportu

Snowboarding: FIS magazín SP

21:50

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu ve snowboardingu

Rychlobruslení: MS 2020 USA

22:20

Přímý přenos závodu žen na 1000 m na světovém šampionátu v rychlobruslení na jednotlivých tratích,...

Boby: SP Lotyšsko

23:00

Záznam 2. jízdy dvojbobu mužů z lotyšské Siguldy

Házená: Frisch Auf! Göppingen - Bergischer HC

21:45

Záznam 23. kola německé házenkářské Bundesligy

Večerní sportovní noviny

23:15

Sportovní zpravodajství

NHL News

23:20

Hokejové zpravodajství

NHL: Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens

23:30

Záznam zápasu

NBA: Boston Celtics - Los Angeles Clippers

22:00

Záznam zámořské basketbalové ligy

Rally Sweden - SS14 - Varg?sen 2

22:30

Záznam 2. podniku Mistrovství světa v rallye - Švédsko

Sportovní infoservis

23:30

Hellas Verona - Juventus FC

20:00

Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu - Juventus TV

FK Teplice - SK Sigma Olomouc - Streaming

22:00

Záznam utkání 21. kola FORTUNA:LIGY

Premier League

20:30

Southampton - Burnley

Sky Bet Championship

22:25

Middlesbrough - Luton Town

Ze světa Serie A

20:30

Serie A

20:40

Serie A

22:45

Bundesliga Weekly

20:00

Zo sveta Bundesligy

20:30

LaLiga

20:55

Granada - Real Valladolid

Bundesliga

23:00

RB Lipsko - Brémy

Freestylové lyžování

20:45

SP v Calgary – slopestyle

Formule

23:00

E v Mexiku – závod

Zprávy

23:55

Sportovní zpravodajství

Tenis muži

21:30

ATP 500 - Rotterdam SF

Tenis muži

23:30

ATP 500 - Rotterdam ŠF

Alpské lyžování

23:30

SP v Mariboru – obří slalom žen

Enfusion, nováčci

20:30

Záznam

Fotbal: Rio Ave - Sporting

21:30

Přímý přenos utkání, Liga NOS, 21. kolo

Házená: Barca - PPD Záhřeb

23:30

Liga mistrů, muži, dnešní

Coppa Italia, repríza

21:00

Házenkářská show REWIND, muži

21:30

Tenis

22:00

Přímý přenos utkání, New York Open, Semifinále 1

OLD TIMER BOHEMIA RALLY 2019

20:15

Mladá Boleslav

Italian F4 Championship

20:55

Sestřih sezóny italské série ACI Formule 4

Pozor, vlak (23)

21:50

UKAŽ SE! (61)

22:25

Report

23:10

Sportovní zpravodaj

K. O. magazín (48)

23:20

NASCAR Racing Experience 300

21:45

Relive prenos z úvodných pretokov sezóny NASCAR Xfinity Series

Eurofarm Rabotnik - Nexe

21:00

Záznam z odvetného kola playoff zápasu Seha ligy

Barcolana 51

22:30

Ďalší ročník historických pretekov plachetníc v Terstskom zálive

Motoring

23:30

Novinky a testy áut - Alfa Romeo Giulia - BMW X7 - Seat Leon

X-Traordinary (5)

20:20

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

X-Traordinary (6)

20:45

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

Grid (7)

21:10

GRID is a sport featuring two teams racing head-to-head to complete a series of weightlifting,...

Blue World (203)

22:50

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (204)

23:15

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (205)

23:40

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Rychlé kolo: Porsche 911 Carrera (40)

20:15

(30 min)

Rychlé kolo: Audi RS6 (41)

20:45

(30 min)

Rychlé kolo: Honda Civic Type R (42)

21:15

(30 min)

Reportáž (43)

21:45

(40 min)

Zprávy (44)

22:25

(5 min)

Auto-moto test (45)

22:30

(25 min)

Auto-moto test (46)

22:55

(20 min)

Test automobilu: Peugeot 3008 (47)

23:15

(5 min)

Milujeme auta (48)

23:20

Reality seriál (30 min)

Přednost v jízdě: Audi A4 Avant (49)

23:50

(15 min)

We Love MMA 51, 14.12.2019

21:45

We Love MMA, the ultimate combat sport, is one of the best known and successful Mixed Martial Arts...

Sportowy Wieczór

22:30

Skoki Narciarskie

23:15

Puchar Świata: Tauplitz - Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny - loty kraj prod.Szwajcaria

Biatlon: MS 2020 Itálie

00:00

Záznam sprintu mužů na 10 km na světovém šampionátu v italské Anterselvě

Branky, body, vteřiny

01:30

Basketbal: Finále ČP

01:45

Klasické lyžování: ČEZ City Cross Sprint Ostrava 2020

03:25

Záznam ze závodu na běžkách, který se koná v unikátní lokalitě Dolní oblasti Vítkovic

Fotbal: Magazín Evropské ligy UEFA

04:55

Novinky a důležité informace před nadcházejícím kolem Evropské ligy UEFA

FAI World Drone Racing Championships

01:15

Dokument o extrémních sportech

NBA Triple (13)

01:45

Exkluzivní pořad o aktuálním dění v NBA

NBA All - Star Skills Competition 2020

02:00

Přímý přenos dovednostních soutěží v rámci Utkání hvězd NBA

Házená: HSG Wetzlar - Rhein-Neckar Löwen

00:00

Záznam 23. kola německé házenkářské Bundesligy

Rychlá kola (2)

01:30

Měsíční magazín ze světa motosportu (2020)

UFC Fight Night: Anderson vs. Blachowicz

02:00

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Rio Rancho, Nové Mexiko

Sportovní infoservis

00:00

Skoky na lyžích

00:00

SP v Tauplitzu – individuální závod

Alpské lyžování

01:00

SP v Mariboru – obří slalom žen

Snooker

01:30

Welsh Open – semifinále

Skoky na lyžích

03:00

SP v Tauplitzu – individuální závod

Alpské lyžování

04:00

SP v Mariboru – obří slalom žen

Zprávy

00:10

Sportovní zpravodajství

Biatlon

00:15

Mistrovství světa – sprint mužů

Běžecké lyžování

01:00

SP v Östersundu, 15 km volně mužů

Běžecké lyžování

02:00

SP v Östersundu, 10 km volně žen

Snooker

03:00

Welsh Open – semifinále

Fotbal: Basaksehir - Besiktas

01:00

Záznam, Süper Lig, 22. kolo

Fotbal: Süper Lig

03:00

Záznam, 21. kolo

Poker

00:00

Záznam, World Poker Tour Season XVII/A, 24/2

Tenis

01:00

Přímý přenos utkání, New York Open, Semifinále 2

Lední hokej: Rögle - Frölunda

03:00

Záznam, SHL, základní část

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

Blue World (206)

00:05

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

X-Traordinary (5)

00:30

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

X-Traordinary (6)

00:55

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

Grid (7)

01:20

GRID is a sport featuring two teams racing head-to-head to complete a series of weightlifting,...

Blue World (207)

03:00

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

Blue World (301)

03:25

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science/adventure series produced and hosted by...

X-Traordinary (5)

03:50

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

X-Traordinary (6)

04:15

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups (5)

04:45

In this exclusive access behind-the-scenes series we will be following the bust ups and burn outs...

European Tour Weekly

00:00

Ze zákulisí European Tour

Chubb Classic

00:30

První kolo turnaje PGA Tour Champions

PGA Tour: The CUT

02:30

Ze zákulisí PGA Tour

ISPS Handa Women’s Australian Open

03:00

Finálové kolo turnaje LPGA Tour

Zprávy (50)

00:05

(5 min)

Poklady v garáži (51)

00:10

(30 min)

Milníky automobilismu (52)

00:40

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (53)

01:10

(15 min)

Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 RS/991 II (54)

01:25

(30 min)

Newcomer (55)

01:55

(30 min)

Přednost v jízdě: Hyundai i10 (56)

02:25

(10 min)

Přednost v jízdě: Kia Stinger (57)

02:35

(5 min)

Rychlé kolo (58)

02:40

Magazín (30 min)

Poklady v garáži (59)

03:10

(30 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT čtyřdveřové coupé (60)

03:40

(10 min)

Top 10: Ranking Show (61)

03:50

(50 min)

Blochovy rozbory (62)

04:40

Motoristická témata (25 min)

NEW Deadline 2019

01:20

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Bangkok Fight Night

03:45

Located in the impressive MBK Center in the heart of the Bangkok shopping district, thousands flock...

Hokej na lodzie

01:05

NHL 2019/20 : Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

Boks

03:55

Gala w Ontario, Kalifornia: Jermell Charlo - Tony Harrison kraj prod.Szwajcaria

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.