iDNES.cz / TV program


Branky, body, vteřiny

00:45

Hokej: HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera

00:55

Záznam utkání předkola Generali play off Tipsport extraligy v ledním hokeji

Alpské lyžování: SP Andorra

02:50

Záznam sjezdu žen z finále sezony v alpském lyžování v Soldeu

Alpské lyžování: SP Andorra

04:05

Přímý přenos v alpském lyžování v Soldeu

NHL: Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers

00:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Element (383)

02:45

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

NHL: Vancouver Canucks - New Jersey Devils

03:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

FIVB Beach Volleyball - Dauhá

01:00

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, muži semifinále

SL Benfica - Dinamo Záhřeb

02:35

Záznam osmifinále UEFA Europa League

UEFA Champions League Highlights (23)

00:10

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

UEFA Champions League Highlights (24)

00:40

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

Sportovní infoservis

01:10

Juventus FC - Atlético Madrid

00:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Sportovní infoservis

02:00

Vytrvalostní závody

03:00

MS Endurance v Sebringu

Zprávy

00:25

Sportovní zpravodajství

Alpské lyžování

00:30

SP v Soldeu – týmový závod

Cyklistika

01:00

Tirreno – Adriatico, 3. etapa

Cyklistika

02:00

Paříž – Nice, 6. etapa

Alpské lyžování

03:00

SP v Soldeu – týmový závod

Skoky na lyžích

04:00

SP ve Vikersundu – kvalifikace

Lední hokej: SKA - Lokomotiv

00:30

KHL, play-off

Poker

03:00

World Poker Tour Season XVI, 35/7

Formule 1

04:00

Přímý přenos utkání, Velká cena Austrálie, trénink 3

Formule 1

01:00

Slavnostní zahájení sezony

Fotbal: Lazio - Milan

02:00

Coppa Italia, semifinále, 1. hra

Fotbal: Fiorentina - Atalanta

04:00

Coppa Italia, semifinále, 1. hra

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

World Of X Games (8)

00:20

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Immaf European Open (10)

01:10

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Strongman Champions League (1)

02:00

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Immaf World Championships (10)

02:50

The Best MMA action from around the world (50 min)

Fantasy Factory (17)

03:40

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

Fantasy Factory (18)

04:05

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

World Of X Games (8)

04:30

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Kenya Open

00:00

Druhé kolo turnaje European Tour

Klasika: Testy automobilů (55)

00:15

(15 min)

Test automobilu (56)

00:30

(5 min)

Test automobilu (57)

00:35

(5 min)

Zprávy (58)

00:40

(5 min)

Rychlé kolo (59)

00:45

(25 min)

Rychlé kolo (60)

01:10

(25 min)

Rychlé kolo (61)

01:35

(30 min)

Reportáž (62)

02:05

(30 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (63)

02:35

(25 min)

Auta a pruhy (64)

03:00

(25 min)

Zprávy (65)

03:25

(5 min)

Testovací tým (66)

03:30

(20 min)

Autokvartet (67)

03:50

(55 min)

Poklady v garáži (68)

04:45

(30 min)

Real Xtreme Fighting

00:20

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

Ultimate Combat Experience - UCE

02:35

Top MMA action since the early 90’s, the UCE has been producing MMA classics for years. Based in...

Hip Show

04:10

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Boks

00:15

Gala w Grande Synthe - Francja: Kamil SZEREMETA - Andrew FRANCILLETTE kraj prod.Szwajcaria

Boks

01:15

Gala w Filadelfii - STUDIO kraj prod.Szwajcaria

Boks

02:00

Gala w Filadelfii: Maciej SULĘCKI - Gabriel ROSADO kraj prod.Szwajcaria

Boks

03:00

Gala w Filadelfii: Katie TAYLOR - Rose VOLANTE kraj prod.Szwajcaria

Boks

04:00

Gala w Filadelfii: Tevin FARMER - Jono CARROLL kraj prod.Szwajcaria


Snowboarding: FIS magazín SP

05:05

Branky, body, vteřiny

05:30

Čtyřka sport

05:40

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce...

Magazín českého snowboardingu

06:00

Nejdůležitější akce a další zajímavosti ze snowboardingu v Česku

Akrobatické lyžování: FIS magazín SP

06:10

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu v akrobatickém lyžování

Panorama

06:35

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Běžkotoulky

07:15

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Strážný, tak...

Klasické lyžování: Birkebeinerrennet

07:30

Přímý přenos závodu seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics z Norska

Sportovní noviny

08:55

Sportovní zpravodajství

Inside Serie A

07:00

Inside Serie A

LaLiga World

07:25

LaLiga World

2. Bundesliga

07:55

Heidenheim - Union Berlín

LaLiga Show

07:00

LaLiga Show 28

LaLiga World

07:30

LaLiga World

2. Bundesliga

08:05

Kiel - Aue

Biatlon

05:30

Mistrovství světa – smíšená štafeta dvojic

Skoky na lyžích

06:00

SP ve Vikersundu – kvalifikace

Cyklistika

07:00

Paříž – Nice, 6. etapa

Alpské lyžování

08:00

SP v Soldeu – týmový závod

Time Out

07:00

Time Out 13 - Tomi Kid Kovács

ATP World Tour Uncovered

07:30

ATP World Tour Uncovered 11

Top Menu

08:00

Ťaháky víkendu

Tenis muži

08:15

ATP Masters 1000 - Indian Wells ŠF

Cyklistika

05:00

Paříž – Nice, 6. etapa

Cyklistika

06:00

Tirreno – Adriatico, 3. etapa

Motorky

07:00

MS superbiků v Buriramu – kvalifikace

Alpské lyžování

07:30

SP v Soldeu – týmový závod

Skoky na lyžích

08:00

SP ve Vikersundu – kvalifikace

Cyklistika

08:45

Tirreno – Adriatico, 3. etapa

Zlaté okamžiky

05:15

GP Confidiental

05:30

Záznam

Televizní nákupy

06:00

Formule 1

07:00

Přímý přenos utkání, Velká cena Austrálie, kvalifikace

Televizní nákupy

08:45

Házená: FTC-Rail Cargo - Krym Mercator

06:00

Liga mistrů, ženy, základní skupina

Televizní nákupy

08:00

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

Rally System Slovakia - sezóna 2018

08:10

Fast Lane 2018 (7)

08:25

Valtteri Bottas

Inside Line (11)

08:55

Magazín ze zákulisí Formule 1

Hokej

07:00

Extraliga juniorov - MMHK Nitra - Dukla Trenčín - 3. semifinále

Spravodajstvo

08:45

Športové sekundy

The Crew (4)

05:20

The Crew is an Australian TV show, which follows three surfing friends through life chasing their...

Sports Adventure (14)

06:00

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (15)

06:25

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Pro Bull Riders (15)

06:50

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (16)

07:40

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

X Games - Austin (4)

08:30

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

THE PLAYERS Championship

05:00

Druhé kolo turnaje PGA Tour

Reportáž (1)

05:15

(30 min)

Rychlé kolo (2)

05:45

(30 min)

Rychlé kolo (3)

06:15

(25 min)

Testovací tým (4)

06:40

(20 min)

Vztah k autu (5)

07:00

(30 min)

Poklady v garáži (6)

07:30

(30 min)

Blochovy rozbory (7)

08:00

Motoristická témata (10 min)

Test automobilu (8)

08:10

(5 min)

Test automobilu (9)

08:15

(10 min)

Zprávy (10)

08:25

(5 min)

Reportáž (11)

08:30

(30 min)

Fighting Rookies

05:10

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Taekwondo

06:00

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

06:15

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

FightBox King of Kings Heroes Series Tallin 13.10.2018

06:25

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

World Karate Federation

08:40

The 2014 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

Tenis ziemny

05:00

Turniej WTA - Indian Wells - 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Zakończenie dnia

06:45

Orły Wenty 10 lat później

07:00

Biegi narciarskie

07:40

Ski Classics - Birkebeinerennet, 54km, Lillehammer kraj prod.Szwajcaria

Boks

08:30

Gala w Filadelfii: Maciej SULĘCKI - Gabriel ROSADO kraj prod.Szwajcaria

Panorama

11:10

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Můj fotbal

11:30

Los MS v basketbalu 2019

11:50

NHL: Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers

09:00

Záznam zápasu

Teleshop

10:55

Sportovní noviny

11:00

Sportovní zpravodajství

Házená: TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg - Handewitt

11:05

Záznam 24. kola německé házenkářské Bundesligy

Fotbal: OGC Nice - Toulouse FC

09:00

Záznam 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Inside the Octagon: Till vs. Masvidal

10:40

Dokument ze světa Ultimate Fighting Championship

Magazín NBA Action (24)

11:10

Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa

NHL: Vancouver Canucks - New Jersey Devils

11:40

Záznam zápasu

Oktagon - magazín (6)

09:00

Exkluzivní magazín O2 TV Sport z prostředí MMA zápasů

Fiftýn (19)

09:30

Exkluzivní magazín O2 TV Sport o dění v českém tenise

Fenerbahce Beko Istanbul - FC Barcelona Lassa

10:00

Záznam utkání 26. kola basketbalové Euroligy

Magazín Champions League (22)

09:00

Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa

Evropský fotbal (22)

09:30

Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží - Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA

Arsenal FC - Manchester United

10:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Manchester United TV

FA Cup Preview

09:45

FA Cup Preview

Bundesliga

10:15

Mönchengladbach - Freiburg

FA Cup Preview

10:00

FA Cup Preview

Serie A

10:30

Cagliari - Fiorentina

Alpské lyžování

09:15

SP v Soldeu – obří slalom mužů

Alpské lyžování

10:15

SP v Soldeu – slalom žen

Skoky na lyžích

11:15

SP ve Vikersundu – kvalifikace

ATP World Tour Uncovered

10:15

ATP World Tour Uncovered 11

Top Menu

10:45

Ťaháky víkendu

Tenis muži

10:55

ATP Masters 1000 - Indian Wells ŠF

Motorky

09:30

MS superbiků v Buriramu – kvalifikace

Motorky

10:00

MS superbiků v Buriramu, 1. závod

Cyklistika

11:00

Paříž – Nice, 6. etapa

Severská kombinace

11:45

SP v Schonachu – skoky

Fotbal: Liga NOS

10:15

Sestřih

Mobil 1 The Grid

11:15

Zlaté okamžiky

11:45

Darts

09:00

Mistrovství světa v šipkách BDO 2019, 9. den, finále

Televizní nákupy

11:00

TRAIVA Rally Cup 2019

09:25

Golfový turnaj

Cesta do Dakaru Lukáše Kvapila

09:45

Africa Eco Race 2019

OLD TIMER BOHEMIA RALLY 2018

10:20

9. ročník Rally historických vozidel

Znojmo: město vína a hokeje

10:40

Představení města Znojma a znojemského hokeje

UKAŽ SE! (37)

11:00

Tom Beckhäuser - automobilový závodník

K. O. magazín (24)

11:45

Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů

Futbal

09:00

Sky Bet League 1 - Doncaster Rovers - Barnsley

Futbal

11:15

Holandská liga - AFC Ajax - PEC Zwolle

Minifutbal

09:00

Majstrovstvá sveta v minifutbale - USA - Slovensko

Spravodajstvo

10:00

Športové sekundy

Futbal

10:45

Argentínska liga - Atlético Tucumán - River Plate

Ama Motocross Series Highlights (15)

09:20

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Monster Jam (1)

10:10

Houston. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

This Is Hot 97 (7)

11:00

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

This Is Hot 97 (8)

11:25

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

Sports Adventure (14)

11:50

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Kenya Open

10:30

Třetí kolo turnaje European Tour

Milníky automobilismu (12)

09:00

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (13)

09:30

(15 min)

Test automobilu (14)

09:45

(5 min)

Test automobilu (15)

09:50

(5 min)

Rychlé kolo (16)

09:55

(30 min)

Rychlé kolo (17)

10:25

(25 min)

Rychlé kolo (18)

10:50

(30 min)

Zprávy (19)

11:20

(5 min)

Reportáž (20)

11:25

(30 min)

Newcomer (21)

11:55

(30 min)

Siesta Boxing - Battle of Bracknell

10:25

Siesta Boxing are proudly presenting Battle of Bracknell! An international, professional boxing...

Biegi narciarskie

09:25

Ski Classics - Birkebeinerennet, 54km, Lillehammer kraj prod.Szwajcaria

Stan futbolu

11:00

Skoki Narciarskie

11:50

Puchar Kontynentalny, Zakopane - konkurs indywidualny - studio

Biatlon: MS 2019 Švédsko

13:00

Přímý přenos štafety žen na 4 x 6 km na světovém šampionátu biatlonistů ve švédském Östersundu

Snowboarding: SP Švýcarsko

14:50

Přímý přenos závodu mužů a žen ve snowboardkrosu ze švýcarského Veysonnazu

Natural Track Luge - World Cup (Deutschnofen)

12:30

Dokument o extrémních sportech

Inter Milán - Eintracht Frankfurt

13:00

Záznam osmifinále UEFA Europa League

FIVB Beach Volleyball - Dauhá

14:45

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, muži finále a o bronz

Ragby: Itálie - Francie

13:25

Přímý přenos 5. kola prestižního turnaje Rugby Six Nations 2019

SkiTour 2019 – JelyMan

15:25

12. ročník největšího seriálu běžeckého lyžování v ČR

Ragby: Wales - Irsko

15:40

Přímý přenos 5. kola prestižního turnaje Rugby Six Nations 2019

PSG Berani Zlín - BK Mladá Boleslav

12:00

Záznam hokejového zápasu Tipsport extraligy

Maccabi Fox Tel Aviv - Anadolu Efes Istanbul

14:00

Záznam utkání 26. kola basketbalové Euroligy

Juventus TV - Magazín (31)

12:00

Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu

UEFA Champions League Highlights (24)

13:00

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav - Streaming

13:45

Přímý přenos utkání 25. kola FORTUNA:LIGY; v přestávce: Sport mix

MD3: FORTUNA:LIGA - Streaming přenosy

14:45

Přímý přenos utkání 25. kola FORTUNA:LIGY; v přestávce: Sport mix. MD3: O2TV Fotbal - FC Slovan...

LaLiga Show

12:10

LaLiga Show 28

Top Menu

12:40

Tipy na víkend

LaLiga

12:55

LaLiga

LaLiga World

15:00

LaLiga World

FA Cup Preview

15:30

FA Cup Preview

LaLiga Show

12:25

LaLiga Show 28

LaLiga

12:55

Huesca - Deportivo Alavés

Zo sveta Bundesligy

15:00

Zo sveta Bundesligy

Bundesliga

15:25

Schalke - RB Lipsko

Alpské lyžování

12:00

SP v Soldeu – obří slalom mužů

Biatlon

13:15

Mistrovství světa – štafeta žen

Alpské lyžování

14:45

SP v Soldeu – obří slalom mužů

Cyklistika

15:15

Paříž – Nice, 7. etapa

2. Bundesliga

12:55

Hamburg - Darmstadt

Time Out

14:55

Time Out 13 - Tomi Kid Kovács

Bundesliga

15:25

Wolfsburg - Düsseldorf

Alpské lyžování

13:00

SP v Soldeu – slalom žen

Watts

14:00

Magazín sportovních karambolů

Běžecké lyžování

14:15

SP ve Falunu – sprint volně

Lední hokej: Barys - Avangard

12:00

Přímý přenos utkání, KHL, play-off

Lední hokej: SKA - Lokomotiv

14:30

KHL, play-off

Lední hokej: SKA - Lokomotiv

12:00

KHL, play-off

Fotbal: Lazio - Milan

14:30

Coppa Italia, semifinále, 1. hra

Fenomen dron (2)

12:35

Jak cestovat s dronem

Report

12:50

Sportovní zpravodaj

Světoví jezdci v Praga Aréně

13:00

Charouz Racing System a US Racing

Mission 8

13:20

Dokument o výrobě a vývoji legendárního závodního automobilu GT - BMW M8 GTE

Svatováclavská jízda 2018

14:30

Přehlídka historických vozidel, Mladá Boleslav

Gymkhana Grid - Drift

14:45

Finále světového drift seriálu z Johannesburgu

Martin Michek

15:45

Příběh motokrosaře

Futbal

13:30

Sky Bet Championship - Leeds United - Sheffield United

Spravodajstvo

15:30

Športové sekundy

Hokej

15:45

Extraliga juniorov - MMHK Nitra - Dukla Trenčín - 4. semifinále

Parkour

12:30

World Parkour Championship - Review

Futbal

13:00

Ukrajinská liga - Černomorec Odesa - Oleksandria

Motorizmus

15:00

KL Racing Rally Team - sezóna 2018

Futbal

15:15

Argentínska liga - Defensa y Justicia - Banfield

Sports Adventure (15)

12:15

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Pro Bull Riders (15)

12:40

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (16)

13:30

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

X Games - Austin (4)

14:20

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

Ama Motocross Series Highlights (15)

15:10

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

THE PLAYERS Championship

15:00

Druhé kolo turnaje PGA Tour

Auta a pruhy (22)

12:25

(30 min)

Testovací tým (23)

12:55

(25 min)

Autokvartet (24)

13:20

(55 min)

Zprávy (25)

14:15

(5 min)

Poklady v garáži (26)

14:20

(30 min)

Autokino (27)

14:50

(25 min)

Reportáž (28)

15:15

(30 min)

Rychlé kolo (29)

15:45

(30 min)

NEW Extreme IV

14:10

New European Championship Wrestling - NEW celebrates its 5th year anniversary with the...

FightBox King of Kings Heroes Series Vilnius, 18.11.2017

15:10

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

Skoki Narciarskie

12:00

Puchar Kontynentalny, Zakopane - konkurs indywidualny

Losowanie finałów MŚ w koszykówce mężczyzn, Shenzen

12:15

Biegi narciarskie

14:25

Puchar Świata, Falun - sprint kobiet i mężczyzn kraj prod.Szwajcaria

Biatlon: Studio

16:10

Biatlon: MS 2019 Švédsko

16:20

Přímý přenos štafety mužů na 4 x 7,5 km na světovém šampionátu biatlonistů ve švédském Östersundu

Hokej: HC Dukla Jihlava – Rytíři Kladno

18:10

Teleshop

17:15

Rychlá kola (3)

17:30

Měsíční magazín ze světa motosportu (2019)

Studio NHL

17:55

Aktuální rozhovory a zajímavosti

NHL: Pittsburgh Penguins - St. Louis Blues

18:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: NHL News - Premiéra

Teleshop

17:40

Ragby: Anglie - Skotsko

17:55

Přímý přenos 5. kola prestižního turnaje Rugby Six Nations 2019

UEFA Champions League Highlights (23)

16:00

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

UEFA Champions League Highlights (24)

16:30

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

Rally Guanajuato México (3)

17:00

Sestřih nejzajímavějších okamžiků 3. podniku Mistrovství světa v rallye - Mexiko

MD2: Oktagon 11 / XFN 17

18:00

Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA. MD2: O2TV Sport1 - Oktagon 11; O2TV Sport2 - XFN 17

MD4: AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc

17:00

Přímý přenos utkání 25. kola FORTUNA:LIGY; v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy. MD4: O2TV Fotbal...

Zo světa LaLigy

16:00

Zo světa LaLigy

LaLiga

16:10

LaLiga

Zo světa LaLigy

18:15

Zo světa LaLigy

Bundesliga

18:25

Hertha Berlín - Dortmund

Zo sveta Bundesligy

17:30

Zo sveta Bundesligy

Bundesliga Špeciál

17:55

To najlepšie z Bundesligy - Február

Bundesliga

18:25

Hertha Berlín - Dortmund

Skoky na lyžích

17:00

SP ve Vikersundu – týmový závod

Alpské lyžování

19:00

SP v Soldeu – slalom žen

Zprávy

19:25

Sportovní zpravodajství

Curling

19:30

MS žen – základní část Dánsko – Spojené státy

Svetový tenis

17:30

Zostrih kvalifikácie Davis Cupu 2019

ATP World Tour Uncovered

18:30

ATP World Tour Uncovered 11

Tenis muži

19:00

ATP Masters 1000 - Indian Wells SF

Biatlon

16:15

Mistrovství světa – štafeta mužů

Severská kombinace

18:00

SP v Schonachu – běh 10 km

Snooker

18:30

Gibraltar Open

Formule 1

17:00

Velká cena Austrálie, trénink 3, dnešní

Formule 1

18:15

Velká cena Austrálie, kvalifikace, dnešní

Fotbal: Fiorentina - Atalanta

16:30

Coppa Italia, semifinále, 1. hra

KHL - nejlepší okamžiky

18:30

Formule 1

18:45

Velká cena Austrálie, trénink 3, dnešní

Jezdecký magazín (7)

16:05

Total Combat (4)

16:25

Magazín ze světové bojové scény

Italská Formule 4 - přehled sezóny 2018

16:55

Souhrn sezóny italské F4 s úspěšným Petrem Ptáčkem Jr.

Report

17:55

Sportovní zpravodaj

ADAC Formula 4 - přehled sezóny

18:05

Souhrn sezóny německé juniorské soutěže ADAC F4

226naKREV

19:00

Cesta na MS IronManu 2018

Car 2 Car (1)

19:50

Octavia vs Hyundai

Futbal

19:45

Holandská liga - Feyenoord - Willem II

Basketbal

17:00

Adriatická liga - FMP - Partizan NIS

Futbal

19:00

Švajčiarska liga - FC Sion - Grasshopper Club Zürich

Monster Jam (1)

16:00

Houston. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

This Is Hot 97 (7)

16:50

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

This Is Hot 97 (8)

17:15

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

Action Sports World (22)

17:40

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Action Sports World (23)

18:30

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Action Sports World (24)

19:20

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

THE PLAYERS Championship

19:00

Třetí kolo turnaje PGA Tour

Rychlé kolo (30)

16:15

(30 min)

Testovací tým (31)

16:45

(20 min)

Přednost v jízdě: Volvo V60 Cross Country (32)

17:05

(5 min)

Zprávy (33)

17:10

(5 min)

Vztah k autu (34)

17:15

(30 min)

Poklady v garáži (35)

17:45

(30 min)

Blochovy rozbory (36)

18:15

Motoristická témata (15 min)

Test automobilu (37)

18:30

(5 min)

Test automobilu (38)

18:35

(10 min)

Reportáž (39)

18:45

(30 min)

Milníky automobilismu (40)

19:15

(30 min)

Test automobilu (41)

19:45

(5 min)

Test automobilu (42)

19:50

(5 min)

Zprávy (43)

19:55

(5 min)

FightBox King of Kings Heroes Series Vilnius, Lithuania 13.03.2019 - LIVE

17:30

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

Skoki Narciarskie

16:20

Puchar Świata - Vikersund - konkurs drużynowy kraj prod.Szwajcaria

Skoki Narciarskie

17:00

Puchar Świata - Vikersund - konkurs drużynowy kraj prod.Szwajcaria

Tenis ziemny

19:40

Turniej WTA - Indian Wells - 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Ragby: Česko - Nizozemsko

21:00

Záznam utkání evropského šampionátu v ragby

Biatlon: MS 2019 Švédsko

23:00

Záznam štafety žen na 4 x 6 km na světovém šampionátu biatlonistů ve švédském Östersundu

NHL – akce měsíce

20:45

Nejlepší akce za měsíc únor

NHL: Los Angeles Kings - Florida Panthers

21:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

SkiTour 2019 – JelyMan

23:45

12. ročník největšího seriálu běžeckého lyžování v ČR

Natural Track Luge - World Cup (Moskva)

20:00

Dokument o extrémních sportech

Inside the Octagon: Till vs. Masvidal

20:30

Dokument ze světa Ultimate Fighting Championship

UFC Fight Night: Till vs. Masvidal

21:00

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Londýn, Anglie

FC Barcelona - Olympique Lyon

20:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Juventus FC - Udinese Calcio

22:00

Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu - Juventus TV

Zo světa LaLigy

20:30

Zo světa LaLigy

LaLiga

20:40

LaLiga

Fotbal

22:45

Fa Cup

Zo sveta LaLigy

20:30

Zo sveta LaLigy

LaLiga

20:40

Leganés - Girona

Bundesliga

22:45

Wolfsburg - Düsseldorf

Cyklistika

22:30

Paříž – Nice, 7. etapa

Zprávy

23:25

Sportovní zpravodajství

Biatlon

23:30

Mistrovství světa – štafeta mužů

Tenis muži

21:00

ATP Masters 1000 - Indian Wells SF

Tenis muži

23:00

ATP Masters 1000 - Indian Wells ŠF

Zprávy

21:25

Sportovní zpravodajství

Cyklistika

21:30

Tirreno – Adriatico, 4. etapa

Biatlon

22:30

Mistrovství světa – štafeta mužů

Alpské lyžování

23:30

SP v Soldeu – slalom žen

Zprávy

23:55

Sportovní zpravodajství

Formule 1

20:00

Slavnostní zahájení sezony

EURO 2020, upoutávka

21:00

Fotbal: Porto - Maritimo

21:30

Přímý přenos utkání, Liga NOS, 26. kolo

Box: Sergio Garcia - Ted Cheeseman

23:30

Matchroom, Londýn

Formule 1

20:00

Velká cena Austrálie, kvalifikace, dnešní

Zlaté okamžiky

21:45

Darts

22:00

Mistrovství světa v šipkách BDO 2019, 9. den, finále

Pozor, vlak (13)

20:05

TRAIVA Rally Cup 2019

20:40

Kopřivnice II.

SNOW tour (10)

21:00

Lyžařská střediska

Adrenalin Jménem rallye Dakar

21:15

Cesta českého motocyklového teamu do světa dálkový rallye

UKAŽ SE! (37)

21:40

Tom Beckhäuser - automobilový závodník

Arena Cross 2018

22:25

Sestřih 10. závodu z Portlandu v Oregonu

Report

23:15

Sportovní zpravodaj

Monster Jam 2018

23:25

Sestřih 20. závodu z Foxborough

Motorizmus

22:15

NASCAR Xfinity - Production Alliance Group 300 - Auto Club

Motorizmus

21:00

Formula E: Street Racers

Futbal

21:30

BVB World

Športový magazín

22:30

Sporting Greats - Babe Ruth

Spravodajstvo

23:00

Športové sekundy

Basketbal

23:15

Adriatická liga - Mega Bemax - Budućnost VOLI

Action Sports World (25)

20:10

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Monster Jam (21)

21:00

#moremonsterjam. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's one of...

Immaf European Open (3)

21:50

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Immaf European Open (4)

22:40

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Extreme Fighting Championship (240)

23:30

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the...

Testovací tým (44)

20:00

(15 min)

Rychlé kolo (45)

20:15

(30 min)

Rychlé kolo (46)

20:45

(30 min)

Rychlé kolo (47)

21:15

(30 min)

Reportáž (48)

21:45

(30 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (49)

22:15

(30 min)

Zprávy (50)

22:45

(5 min)

Auta a pruhy (51)

22:50

(25 min)

Testovací tým (52)

23:15

(20 min)

Test automobilu (53)

23:35

(5 min)

Autokvartet (54)

23:40

(60 min)

King of Kings Grand Prix - LIVE

20:00

One of the most recognizable brands in the world of kickboxing, King of Kings brings top fighters...

We Love MMA 42

22:00

We Love MMA, the ultimate combat sport, is one of the best known and successful Mixed Martial Arts...

Tenis ziemny

20:50

Turniej WTA - Indian Wells - 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Sportowy Wieczór

22:00

Kronika Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Dubaj 2019

22:35

Skoki Narciarskie

22:40

Puchar Świata - Vikersund - konkurs drużynowy kraj prod.Szwajcaria

Biatlon: MS 2019 Švédsko

00:40

Záznam štafety mužů na 4 x 7,5 km na světovém šampionátu biatlonistů ve švédském Östersundu

Branky, body, vteřiny

02:20

Snowboarding: SP Švýcarsko

02:30

Záznam závodu mužů a žen ve snowboardkrosu ze švýcarského Veysonnazu

Ragby: Česko – Nizozemsko

03:45

NHL: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals

00:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Element (383)

02:45

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Red Bull Salzburg - SSC Neapol

03:00

Záznam osmifinále UEFA Europa League

UFC Now (7)

00:00

Diskuze o aktuálním dění v UFC (2019)

Element (383)

00:50

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Fotbal: D.C. United - Real Salt Lake

01:05

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Snow Bike Festival

03:05

Dokument o extrémních sportech

Fotbal: LA Galaxy - Minnesota United FC

03:35

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Oktagon 11

00:00

Záznam galavečera MMA organizace OKTAGON - Ostrava, Ostravar Aréna

XFN 17

03:00

Záznam galavečera MMA organizace XFN - Brno, DRFG Arena

Sportovní infoservis

00:00

Biatlon

00:30

Mistrovství světa – štafeta žen

Motorky

01:00

MS superbiků v Buriramu, 1. závod

Cyklistika

01:30

Paříž – Nice, 7. etapa

Cyklistika

02:15

Tirreno – Adriatico, 4. etapa

Cyklistika

03:00

Paříž – Nice, 7. etapa

Cyklistika

04:00

Tirreno – Adriatico, 4. etapa

Běžecké lyžování

00:00

SP ve Falunu – sprint volně

Severská kombinace

01:00

SP v Schonachu – běh 10 km

Skoky na lyžích

01:30

SP ve Vikersundu – týmový závod

Alpské lyžování

02:30

SP v Soldeu – slalom žen

Skoky na lyžích

03:00

SP ve Vikersundu – týmový závod

Biatlon

04:00

Mistrovství světa – štafeta žen

Lední hokej: Barys - Avangard

03:30

KHL, play-off, dnešní

Lední hokej: Barys - Avangard

00:00

KHL, play-off, dnešní

Poker

02:30

World Poker Tour Season XVI, 35/7

EURO 2020, upoutávka

03:30

Formule 1

04:00

Slavnostní zahájení sezony

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

Monster Jam (21)

00:20

#moremonsterjam. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's one of...

Immaf European Open (3)

01:10

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Immaf European Open (4)

02:00

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Extreme Fighting Championship (240)

02:50

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the...

Ama Motocross Series Highlights (15)

03:40

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Monster Jam (1)

04:30

Houston. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

Kenya Open

00:00

Třetí kolo turnaje European Tour

Arnold Palmer Invitational presented by MasterCard

04:30

Highlights z turnaje PGA Tour

Poklady v garáži (55)

00:40

(30 min)

Autokino (56)

01:10

(25 min)

Reportáž (57)

01:35

(30 min)

Rychlé kolo (58)

02:05

(25 min)

Rychlé kolo (59)

02:30

(30 min)

Testovací tým (60)

03:00

(20 min)

Přednost v jízdě: Mazda 3 (61)

03:20

(10 min)

Zprávy (62)

03:30

(5 min)

Vztah k autu (63)

03:35

(25 min)

Poklady v garáži (64)

04:00

(30 min)

Blochovy rozbory (65)

04:30

Motoristická témata (10 min)

Test automobilu (66)

04:40

(5 min)

Reportáž (67)

04:45

(30 min)

NEW Retribution

00:30

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Bangkok Fight Night

02:30

Located in the impressive MBK Center in the heart of the Bangkok shopping district, thousands flock...

Xtreme Fighting Championship

04:15

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

Hokej na lodzie

00:00

NHL : Tampa Bay Lightning - Washington Capitals

Boks

03:00

Gala w Filadelfii: Maciej SULĘCKI - Gabriel ROSADO kraj prod.Szwajcaria

Boks

03:55

Gala w Filadelfii - pozostałe walki kraj prod.Szwajcaria

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.

Přihlásit přes Facebook
Přihlásit přes Google
Přihlásit přes mojeID
Zapomenuté heslo