iDNES.cz / TV program


Branky, body, vteřiny

00:10

Olympijský magazín

00:20

Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa

Hokej: Generali play off

00:40

Záznam utkání předkola Generali play off Tipsport extraligy v ledním hokeji

Fotbal: Evropská liga UEFA

02:35

Souhrn gólů, rozhodujících momentů a všeho důležitého z uplynulého hracího dne Evropské ligy UEFA

Téma pro hosty ČT sport

03:25

Diskusní pořad Michala Dusíka

Branky, body, vteřiny

03:40

Krasobruslení: MS 2019 Japonsko

03:55

Přímý přenos krátkých tanců na světovém šampionátu krasobruslařů z japonské Saitamy

NHL: New Jersey Devils - Boston Bruins

00:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

NHL – akce měsíce

02:45

Nejlepší akce za měsíc únor

NHL: Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets

03:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

NBA: Washington Wizards - Denver Nuggets

00:05

Přímý přenos zámořské basketbalové ligy

Fotbal: Girondins Bordeaux - Stade Rennes

02:35

Záznam 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

WTA: Miami Open

00:00

Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

Sportovní infoservis

00:00

Fotbal: do 21 let Německo - Francie

00:00

Přátelské utkání

Skoky na lyžích

01:30

SP v Planici – kvalifikace

Biatlon

02:15

SP v Oslu – sprint žen

Fotbal: do 21 let Německo - Francie

03:00

Přátelské utkání

Skoky na lyžích

04:30

SP v Planici – kvalifikace

Tenis muži

02:00

ATP Masters 1000 - Miami

Rally

00:30

ME – Azory, 1. etapa

Zprávy

00:55

Sportovní zpravodajství

Cyklistika

01:00

Okolo Tchaj-wanu, 5. etapa

Krasobruslení

01:15

Mistrovství světa – volné jízdy párů

Alpské lyžování

02:30

SP v Soldeu – slalom mužů

Curling

03:00

MS žen – základní část Kanada – Rusko

Euro 2020: Slovensko - Maďarsko

00:00

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

Lední hokej: SKA - Lokomotiv

02:00

KHL, play-off, dnešní

Coppa Italia, sestřih

04:30

Záznam

Euro 2020: Kazachstán - Scotland

01:00

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

Euro 2020: Kypr - San Marino

03:15

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

World Of X Games (14)

00:20

Kevin Robinson World Record Backflip. Featuring a variety of X Games and athlete-focused content....

Whistler (1)

00:45

An explosive mountain bike documentary about the Crankworx event in Whistler, British Columbia,...

Strongman Champions League (8)

01:10

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (9)

02:00

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Immaf European Open (4)

02:50

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Fantasy Factory III (3)

03:40

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

Fantasy Factory III (4)

04:05

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

World Of X Games (14)

04:30

Kevin Robinson World Record Backflip. Featuring a variety of X Games and athlete-focused content....

Whistler (1)

04:55

An explosive mountain bike documentary about the Crankworx event in Whistler, British Columbia,...

Maybank Championship

02:00

První kolo turnaje European Tour

Maybank Championship

04:30

Druhé kolo turnaje European Tour

Autokino (54)

00:15

(25 min)

Zprávy (55)

00:40

(5 min)

Rychlé kolo (56)

00:45

(25 min)

Rychlé kolo (57)

01:10

(30 min)

Testovací tým (58)

01:40

(20 min)

Přednost v jízdě: Mazda 3 (59)

02:00

(10 min)

Vztah k autu (60)

02:10

(25 min)

Poklady v garáži (61)

02:35

(30 min)

Blochovy rozbory (62)

03:05

Motoristická témata (15 min)

Test automobilu (63)

03:20

(5 min)

Zprávy (64)

03:25

(5 min)

Reportáž (65)

03:30

(30 min)

Milníky automobilismu (66)

04:00

(25 min)

Klasika: Testy automobilů (67)

04:25

(15 min)

Test automobilu (68)

04:40

(5 min)

Rychlé kolo (69)

04:45

(30 min)

Bangkok Fight Night

01:45

Located in the impressive MBK Center in the heart of the Bangkok shopping district, thousands flock...

Xtreme Fighting Championship

03:20

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

CFFC - Cage Fury Fighting Championships

03:45

Originally created in 2006, Cage Fury Fighting Championships - CFFC is America’s number one...

Kronika Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Dubaj 2019

00:10

Piłka nożna

00:15

Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska kraj prod.Szwajcaria

Retro w TVP Sport

02:30

Boks

04:30


Snowboarding: FIS magazín SP

08:25

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu ve snowboardingu

Cyklistika: InCycle 2019

08:55

Magazín ze světa špičkové cyklistiky, který přináší rozhovory s hvězdami, zákulisí světových top...

Sportovní infoservis

05:00

Bundesliga Weekly

07:00

Bundesliga Weekly

LaLiga Dokumenty

07:30

Kronika LaLigy

LaLiga World

07:50

LaLiga World

FA Cup Highlights

08:20

FA Cup Highlights

LaLiga

08:50

LaLiga

SKYBOX

07:00

SKYBOX

Serie A Highlights

07:55

Zostrihy 28. kola

2. Bundesliga

08:50

Heidenheim - Union Berlín

Biatlon

05:30

SP v Oslu – sprint žen

Curling

06:30

MS žen – základní část Japonsko – Švýcarsko

Rally

08:00

ME – Azory, 1. etapa

Skoky na lyžích

08:30

SP v Planici – kvalifikace

Tenis muži

07:00

ATP Masters 1000 - Miami

Fotbal: do 21 let Německo - Francie

05:00

Přátelské utkání

Cyklistika

06:15

Okolo Tchaj-wanu, 5. etapa

Rally

06:30

ME – Azory, 1. etapa

Skoky na lyžích

07:00

SP v Planici – kvalifikace

Biatlon

08:00

SP v Oslu – sprint žen

Poker

05:00

World Poker Tour Season XVI, 35/6

Televizní nákupy

06:00

Lední hokej: SKA - Lokomotiv

07:30

KHL, play-off, 5. zápas

Zlaté okamžiky

05:15

Coppa Italia, sestřih

05:30

Záznam

Házená: FTC-Rail Cargo - Krym Mercator

06:00

Liga mistrů, ženy, základní skupina

Televizní nákupy

08:00

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

UKAŽ SE! (37)

08:10

Tom Beckhäuser - automobilový závodník

Cape Epic

08:55

3. etapa - sestřih nejslavnějšího etapového závodu horských kol

Futbal

07:00

Švajčiarska liga - FC Bazilej - BSC Young Boys

Motorizmus

08:45

NASCAR Xfinity - Production Alliance Group 300 - Auto Club

The Crew (10)

05:20

The Crew is an Australian TV show, which follows three surfing friends through life chasing their...

Night Of The Jumps (5)

06:00

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Ama Motocross Series Highlights (15)

06:50

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Rumble & Hum (10)

07:40

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

World Of X Games (1)

08:30

Real Ski Backcountry. Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's...

Valspar Championship

06:30

První kolo turnaje PGA Tour

Maybank Championship

08:30

Druhé kolo turnaje European Tour

Testovací tým (1)

05:15

(15 min)

Reportáž (2)

05:30

(30 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (3)

06:00

(30 min)

Jak se vyrábí auta (4)

06:30

(25 min)

Zprávy (5)

06:55

(5 min)

Testovací tým (6)

07:00

(20 min)

Test automobilu (7)

07:20

(5 min)

Autokvartet (8)

07:25

(60 min)

Poklady v garáži (9)

08:25

(30 min)

Reportáž (10)

08:55

(30 min)

Taekwondo

05:30

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

05:45

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Taekwondo

06:00

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

06:15

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 04.07.2018

06:30

The second part of the quarterfinals of the "TATNEFT CUP" tournament, which will take place in...

FightBox King of Kings Heroes Series Chisinau, Moldova 09.12.2017

08:55

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

Sportowy Wieczór

05:25

Kronika Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Dubaj 2019

05:55

Zakończenie dnia

06:00

Piłka nożna

06:10

Mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Japonia

Piłka nożna

08:05

Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska kraj prod.Szwajcaria

Krasobruslení: MS 2019 Japonsko

09:25

Přímý přenos volných jízd žen na světovém šampionátu krasobruslařů z japonské Saitamy

Ranní Sportovní noviny

09:00

Sportovní zpravodajství

NHL: New Jersey Devils - Boston Bruins

09:05

Záznam zápasu

Ranní Sportovní noviny

11:00

Sportovní zpravodajství

Teleshop

11:05

Florbal: Linköping IBK - IBK Dalen

11:10

Záznam čtvrtfinálového utkání švédské florbalové ligy

Premier League Darts 2019

09:00

Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Berlín

Natural Track Luge - World Cup (Moskva)

11:30

Dokument o extrémních sportech

CSKA Moskva - Fenerbahce Beko Istanbul

09:00

Záznam utkání 28. kola basketbalové Euroligy

HC Oceláři Třinec - HC VÍTKOVICE RIDERA

11:00

Záznam hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy

Juventus TV - Magazín (32)

09:00

Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu

Janov CFC - Juventus FC

10:00

Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu - Juventus TV

Bundesliga Highlights

10:40

Sestřihy 26. kola

LaLiga Highlights

11:35

Sestřihy 28. kola

Serie A

10:45

AC Miláno - Inter

Krasobruslení

09:30

Mistrovství světa – volné jízdy žen

Tenis muži

09:00

ATP Masters 1000 - Miami

Tenis muži

10:55

ATP Masters 1000 - Miami

Krasobruslení

09:00

Mistrovství světa – volné jízdy párů

Skoky na lyžích

10:30

SP v Planici – kvalifikace

Biatlon

11:30

SP v Oslu – sprint žen

Televizní nákupy

10:00

Euro 2020: Belgium - Rusko

11:00

Kvalifikace na Euro 2020

Darts

09:00

Mistrovství světa v šipkách BDO 2019, 9. den, finále

Televizní nákupy

11:00

Jezdecký magazín (8)

09:25

Total Combat (5)

09:45

Magazín ze světové bojové scény

Pozor, vlak (13)

10:15

JD Gunnex KTM Racing Team

10:50

Představení motokrosového teamu

Lipno Ice Marathon 2019

11:15

Jediný opravdu ledový maraton ve střední Evropě

ADAC Formula 4 - přehled sezóny

11:35

Souhrn sezóny německé juniorské soutěže ADAC F4

Futbal

11:00

Argentínska liga - River Plate - Independiente

Minifutbal

09:00

Majstrovstvá sveta v minifutbale - Anglicko - USA

Futbal

09:45

Holandská liga - Feyenoord - Willem II

Hokej

11:30

Extraliga juniorov - MMHK Nitra - Dukla Trenčín - 4. semifinále

Liquid Edge (5)

09:20

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Fantasy Factory III (5)

10:10

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

Fantasy Factory III (6)

10:35

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

Night Of The Jumps (10)

11:00

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Night Of The Jumps (5)

11:50

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Bank of Hope Founders Cup

11:30

První kolo turnaje LPGA Tour

Autokino (11)

09:25

(25 min)

Zprávy (12)

09:50

(5 min)

Rychlé kolo (13)

09:55

(30 min)

Rychlé kolo (14)

10:25

(25 min)

Testovací tým (15)

10:50

(20 min)

Přednost v jízdě: Mazda 3 (16)

11:10

(10 min)

Vztah k autu (17)

11:20

(30 min)

Poklady v garáži (18)

11:50

(30 min)

World Karate Federation

11:05

The 2014 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

Łyżwiarstwo figurowe

10:25

Mistrzostwa Świata, Japonia - program dowolny solistek kraj prod.Szwajcaria

Florbal: Sportovní liga základních škol 2019

13:50

Přímý přenos finálových zápasů Sportovní ligy základních škol 2019 ve florbalu chlapců a dívek

Fotbal extra: Anglie - Česko

15:50

Aktuální informace před utkáním kvalifikace na Mistrovství Evropy ve fotbalu 2020

Polední Sportovní noviny

13:00

Sportovní zpravodajství

Inside the Octagon: Till vs. Masvidal

13:05

Dokument ze světa Ultimate Fighting Championship

UFC Fight Night: Till vs. Masvidal

13:30

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Londýn, Anglie

Snow Bike Festival

15:30

Dokument o extrémních sportech

Snow Bike Festival

12:00

Dokument o extrémních sportech

Truck Racing Magazine (1)

12:30

Magazín ze světa závodních tahačů, Zlatý volant + BTC

NBA – akce měsíce

12:50

Nejlepší akce z NBA za měsíc únor

NBA: Washington Wizards - Denver Nuggets

13:00

Záznam zámořské basketbalové ligy

NHL: Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets

15:00

Záznam zápasu

FC Bayern Mnichov - FC Barcelona Lassa

13:00

Záznam utkání 28. kola basketbalové Euroligy

FC Barcelona - Olympique Lyon

15:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

TIKI - TAKA (25)

12:00

Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy

Fulham FC - Liverpool FC

13:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Liverpool TV

Real Madrid - Ajax Amsterdam

15:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Serie A

12:35

FC Janov - Juventus

SKYBOX

14:30

SKYBOX

LaLiga

15:25

LaLiga

Bundesliga Weekly

12:40

Bundesliga Weekly

LaLiga Dokumenty

13:10

Kronika LaLigy

Top Menu

13:35

Ťaháky víkendu

LaLiga

13:50

Valencia - Getafe

Bundesliga

15:45

Wolfsburg - Düsseldorf

Skoky na lyžích

14:15

SP v Planici – individuální závod

Tenis muži

12:50

ATP Masters 1000 - Miami

Tenis muži

14:50

ATP Masters 1000 - Miami

Cyklistika

12:30

Nokere Koerse

Watts

13:30

Magazín sportovních karambolů

Biatlon

14:00

SP v Oslu – sprint žen

Krasobruslení

15:00

Mistrovství světa – volné jízdy žen

Cyklistika

15:30

Bredene Koksijde

Euro 2020

13:30

Nejlepší okamžiky

Euro 2020: Slovensko - Maďarsko

14:30

Kvalifikace na Euro 2020

GP Confidiental

12:00

Záznam

Euro 2020: Chorvatsko - Azerbaidjan

12:30

Kvalifikace na Euro 2020

Lední hokej: Avtomobilist - Salavat

15:00

Přímý přenos utkání, KHL, play-off, 5. zápas

Cesta do Dakaru Lukáše Kvapila

12:30

Africa Eco Race 2019

Report

13:05

Sportovní zpravodaj

Cape Epic

13:15

3. etapa - sestřih nejslavnějšího etapového závodu horských kol

Mission 8

13:40

Dokument o výrobě a vývoji legendárního závodního automobilu GT - BMW M8 GTE

Arena Cross 2018

14:45

Sestřih 10. závodu z Portlandu v Oregonu

TRAIVA Rally Cup 2019

15:35

Golfový turnaj

Monster Jam 2018

15:55

Sestřih 21. závodu z Nashvillu

Basketbal

12:45

Adriatická liga - Budućnost VOLI - Cibona

Futbal

14:30

Argentínska liga - Racing Club - Belgrano

Futbal

13:15

Švajčiarska liga - FC Bazilej - BSC Young Boys

Basketbal

15:00

Adriatická liga - Budućnost VOLI - Cibona

Ama Motocross Series Highlights (15)

12:40

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Rumble & Hum (10)

13:30

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

World Of X Games (1)

14:20

Real Ski Backcountry. Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's...

Liquid Edge (5)

15:10

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Golf Central

13:30

Golfové noviny

Maybank Championship

14:00

Druhé kolo turnaje European Tour

Blochovy rozbory (19)

12:20

Motoristická témata (20 min)

Test automobilu (20)

12:40

(5 min)

Zprávy (21)

12:45

(5 min)

Reportáž (22)

12:50

(30 min)

Milníky automobilismu (23)

13:20

(30 min)

Testovací tým (24)

13:50

(15 min)

Test automobilu (25)

14:05

(5 min)

Test automobilu (26)

14:10

(5 min)

Rychlé kolo (27)

14:15

(30 min)

Rychlé kolo (28)

14:45

(30 min)

Rychlé kolo (29)

15:15

(25 min)

Zprávy (30)

15:40

(5 min)

Reportáž (31)

15:45

(30 min)

Taekwondo

13:40

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Explosion Fight Night

14:00

After the great success of Explosion Fight Night , we continue the series in another European city....

Cage Ring Championships 7

15:45

Cage Ring Championship 7 Night of Champions. The program was filled with MMA, kickboxing and...

Skoki Narciarskie

13:30

Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny kraj prod.Szwajcaria

Skoki Narciarskie

14:30

Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny kraj prod.Szwajcaria

Biatlon: SP Norsko

16:00

Přímý přenos sprintu mužů na 10 km z norského Osla

Hokej: HC Olomouc - HC Škoda Plzeň

17:40

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání Generali play off Tipsport extraligy v ledním hokeji

Truck Racing Magazine (1)

16:00

Magazín ze světa závodních tahačů, Zlatý volant + BTC

SkiTour 2019 – JelyMan

16:25

12. ročník největšího seriálu běžeckého lyžování v ČR

NHL – akce měsíce

16:35

Nejlepší akce za měsíc únor

Teleshop

16:45

NHL: Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets

17:00

Záznam zápasu

NHL News

18:45

Hokejové zpravodajství

Odpolední Sportovní noviny

19:00

Sportovní zpravodajství

Házená: TVB 1898 Stuttgart - THW Kiel

19:05

Záznam 25. kola německé házenkářské Bundesligy

Teleshop

16:45

Florbal: Linköping IBK - IBK Dalen

17:00

Záznam čtvrtfinálového utkání play-off švédské florbalové ligy

Element (383)

18:45

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Hakuba)

19:00

Dokument o extrémních sportech

Natural Track Luge - World Cup (Deutschnofen)

19:30

Dokument o extrémních sportech

TIKI - TAKA (25)

17:00

Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy

Fiftýn (19)

18:00

Exkluzivní magazín O2 TV Sport o dění v českém tenise

Česká ulička Michala Hrdličky (2)

18:20

Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu

HC Kometa Brno - Mountfield HK

18:45

Přímý přenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy - v přestávkách: Rozhovory ze stadionu

Juventus TV - Magazín (32)

17:00

Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu

UEFA Champions League Highlights (22)

18:00

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

UEFA Champions League Highlights (23)

18:30

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

UEFA Champions League Highlights (24)

19:00

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

Arsenal World (33)

19:30

Souhrn zajímavostí a novinek z anglického velkoklubu

Bundesliga Weekly

17:20

Bundesliga Weekly

LaLiga Dokumenty

17:50

Kronika LaLigy

Top Menu

18:15

Tipy na víkend

Bundesliga

18:30

Leverkusen - Brémy

LaLiga World

17:40

LaLiga World

Serie A Full Impact

18:10

Serie A Full Impact

FA Cup

18:40

Watford - Crystal Palace

Biatlon

16:15

SP v Oslu – sprint mužů

Skoky na lyžích

17:45

SP v Planici – individuální závod

Běžecké lyžování

18:15

SP v Quebecu – sprint volně

Zprávy

19:55

Sportovní zpravodajství

Top Menu

16:45

Ťaháky víkendu

Tenis muži

17:00

ATP Masters 1000 - Miami

Tenis muži

19:00

ATP Masters 1000 - Miami

Krasobruslení

17:30

Mistrovství světa – krátké tance

Curling

19:00

MS žen – základní část Kanada – Dánsko

Zlaté okamžiky

16:30

Poker

16:45

World Poker Tour Season XVI, 35/8

Euro 2020: Bulharsko - Černá Hora

17:45

Přímý přenos utkání, Kvalifikace na Euro 2020

Lední hokej: SKA - Lokomotiv

17:30

Přímý přenos utkání, KHL, play-off

Extreme (4)

16:45

Italská Formule 4 - přehled sezóny 2018

17:00

Souhrn sezóny italské F4 s úspěšným Petrem Ptáčkem Jr.

Report

18:00

Sportovní zpravodaj

Cape Epic

18:10

4. etapa - sestřih nejslavnějšího etapového závodu horských kol

Inside Line (12)

18:40

Magazín ze zákulisí Formule 1

Fast Lane 2018 (8)

19:10

Max Verstappen

Adrenalin Jménem rallye Dakar

19:40

Cesta českého motocyklového teamu do světa dálkový rallye

Futbal

16:15

BVB World

Motorizmus

17:15

MAMA pretekárka

Volejbal

18:00

Edymax extraliga muži - Spartak Myjava - VKP Bystrina SPU Nitra - štvrťfinále

Futbal

16:45

Ukrajinská liga - Olimpik Doneck - Dynamo Kyjev

Futbal

18:30

Football's Greatest Managers - Bill Shankly

Basketbal

19:00

Adriatická liga - Krka - Petrol Olimpija

Fantasy Factory III (5)

16:00

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

Fantasy Factory III (6)

16:25

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

Night Of The Jumps (10)

16:50

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Night Of The Jumps (5)

17:40

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Ama Motocross Series Highlights (15)

18:30

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Rumble & Hum (10)

19:20

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Valspar Championship

19:00

Druhé kolo turnaje PGA Tour

Drift: Napříč Německem v silném voze (32)

16:15

(30 min)

Jak se vyrábí auta (33)

16:45

(25 min)

Testovací tým (34)

17:10

(20 min)

Test automobilu (35)

17:30

(5 min)

Autokvartet (36)

17:35

(60 min)

Zprávy (37)

18:35

(5 min)

Poklady v garáži (38)

18:40

(30 min)

Autokino (39)

19:10

(30 min)

Reportáž (40)

19:40

(30 min)

World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 24.08.2018

16:40

The second part of the quarterfinals of the "TATNEFT CUP" tournament, which will take place in...

NEW No Regrets

19:00

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Piłka ręczna kobiet

17:05

Turniej towarzyski: Polska - Islandia

Biegi narciarskie

19:00

Puchar Świata, Quebec - sprint kobiet i mężczyzn kraj prod.Szwajcaria

Fotbal: Anglie - Česko

20:15

Přímý přenos utkání kvalifikace na Mistrovství Evropy ve fotbalu 2020 z londýnského Wembley

Snowboarding: FIS magazín SP

23:35

Ragby: Leicester Tigers - Northampton Saints

20:40

Přímý přenos 17. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby

Element (383)

22:45

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Večerní Sportovní noviny

23:00

Sportovní zpravodajství

NHL News

23:05

Hokejové zpravodajství

Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Hakuba)

23:15

Dokument o extrémních sportech

Hokej: NHL All Star Game - pohled do zákulisí

23:45

Ohlédnutí za tradiční akcí nejslavnější hokejové ligy světa

Magazín NBA Action (25)

20:00

Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa

UFC Now (10)

20:30

Diskuze o aktuálním dění v UFC (2019)

NHL: New Jersey Devils - Boston Bruins

21:20

Záznam zápasu

NBA: Washington Wizards - Denver Nuggets

23:00

Záznam zámořské basketbalové ligy

MD2: Tipsport extraliga - Play - off Generali / Euroleague

20:25

Přímý přenos play-off Tipsport extraligy / Přímý přenos basketbalové Euroligy. MD2: O2TV Sport1 -...

Česká pokerová tour (3)

22:30

Záznam 1. turnaje České pokerové tour

WTA: Miami Open

23:00

Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

Evropský fotbal (24)

20:00

Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží - Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA

Magazín Champions League (23)

20:30

Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa

Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur

21:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Paris Saint - Germain - Manchester United

23:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Serie A

20:25

Cagliari - Fiorentina

Bundesliga

22:20

Frankfurt - Norimberg

LaLiga

20:35

Eibar - Real Valladolid

FA Cup

22:30

Swansea - Manchester City

Skoky na lyžích

20:00

SP v Planici – individuální závod

Cyklistika

21:00

Šestidenní v Manchesteru

Zprávy

23:40

Sportovní zpravodajství

Rally

23:45

ME – Azory, 2. etapa

Tenis muži

21:00

ATP Masters 1000 - Miami

Tenis muži

23:00

ATP Masters 1000 - Miami

Zprávy

21:55

Sportovní zpravodajství

Krasobruslení

22:00

Mistrovství světa – volné jízdy žen

Mobil 1 The Grid

20:00

Záznam

Euro 2020: Portugalsko - Ukrajina

20:30

Přímý přenos utkání, Kvalifikace na Euro 2020

Euro 2020

23:00

Nejlepší okamžiky

GP Confidiental

20:00

Záznam

Euro 2020: Moldova - Francie

20:30

Přímý přenos utkání, Kvalifikace na Euro 2020

Poker

23:00

World Poker Tour Season XVI, 35/8

226naKREV

20:05

Cesta na MS IronManu 2018

Znojmo: město vína a hokeje

20:55

Představení města Znojma a znojemského hokeje

Svatováclavská jízda 2018

21:15

Přehlídka historických vozidel, Mladá Boleslav

MS v dřevorubeckých sportech 2018 (4)

21:30

Sestřih ze soutěže týmů v anglickém Liverpoolu

Cape Epic

22:00

4. etapa - sestřih nejslavnějšího etapového závodu horských kol

Inside Line (12)

22:30

Magazín ze zákulisí Formule 1

Report

23:00

Sportovní zpravodaj

MAMA pretekárka

23:10

Medailón o automobilovej pretekárke Anke Ambruz

Car 2 Car (1)

23:40

Octavia vs Hyundai

Světoví jezdci v Praga Aréně

23:55

Charouz Racing System a US Racing

Futbal

20:00

Football’s Greats - Ronaldo

Futbal

21:00

BVB World

Basketbal

22:00

Adriatická liga - Krka - Petrol Olimpija

Futbal

23:45

Holandská liga - Feyenoord - Willem II

Motorizmus

20:45

Mobil 1 The Grid

Futbal

21:15

Argentínska liga - Racing Club - Belgrano

Motorizmus

23:00

Formula E: Street Racers

Bojové športy

23:30

Diamonds Fight Night 3

World Of X Games (1)

20:10

Real Ski Backcountry. Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's...

Strongman Champions League (10)

21:00

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (11)

21:50

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Night Of The Jumps (10)

22:40

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Immaf European Open (5)

23:30

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Bank of Hope Founders Cup

23:00

Druhé kolo turnaje LPGA Tour

Zprávy (41)

20:10

(5 min)

Rychlé kolo (42)

20:15

(30 min)

Rychlé kolo (43)

20:45

(30 min)

Testovací tým (44)

21:15

(20 min)

Přednost v jízdě: Tesla model 3 (45)

21:35

(10 min)

Vztah k autu (46)

21:45

(30 min)

Zprávy (47)

22:15

(5 min)

Poklady v garáži (48)

22:20

(30 min)

Blochovy rozbory (49)

22:50

Motoristická témata (20 min)

Test automobilu (50)

23:10

(5 min)

Reportáž (51)

23:15

(30 min)

Milníky automobilismu (52)

23:45

(30 min)

Mix Fight Gala

21:00

No matter what discipline you prefer, Mix Fight Gala has something for you. An integral part of the...

Piłka nożna

20:15

Eliminacje EURO 2020: Anglia - Czechy kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

20:45

Eliminacje EURO 2020: Anglia - Czechy kraj prod.Szwajcaria

Sportowy Wieczór

23:00

Tenis ziemny

23:30

Turniej WTA - Miami - 2 runda - 1

Branky, body, vteřiny

00:00

Hokej: HC Olomouc - HC Škoda Plzeň

00:10

Záznam utkání předkola Generali play off Tipsport extraligy v ledním hokeji

Fotbal: Anglie - Česko

02:05

Záznam utkání kvalifikace na Mistrovství Evropy ve fotbalu 2020 z londýnského Wembley

Olympijský magazín

03:50

Branky, body, vteřiny

04:10

Krasobruslení: MS 2019 Japonsko

04:25

Přímý přenos volných tanců na světovém šampionátu krasobruslařů z japonské Saitamy

NHL: Washington Capitals - Minnesota Wild

00:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

NHL – Kvíz o České republice

02:45

Test znalosti České republiky pro hvězdy NHL

NHL: Anaheim Ducks - San Jose Sharks

03:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Fotbal: Paris Saint - Germain - Olympique Marseille

01:00

Záznam 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

FIVB Beach Volleyball - Dauhá

02:45

4 - hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, muži finále a o bronz

WTA: Miami Open

00:00

Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

WTA: Miami Open

02:30

Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

Sportovní infoservis

01:00

Formule

00:15

Magazín E

Cyklistika

00:45

Bredene Koksijde

Skoky na lyžích

01:30

SP v Planici – individuální závod

Běžecké lyžování

02:30

SP v Quebecu – sprint volně

Skoky na lyžích

03:00

SP v Planici – individuální závod

Formule

04:30

Magazín E

Tenis muži

01:00

ATP Masters 1000 - Miami

Watts

00:00

Magazín sportovních karambolů

Zprávy

00:25

Sportovní zpravodajství

Běžecké lyžování

00:30

SP v Quebecu – sprint volně

Rally

01:30

ME – Azory, 2. etapa

Cyklistika

02:00

Bredene Koksijde

Curling

03:00

MS žen – základní část Kanada – Dánsko

Euro 2020: Anglie - Česká republika

00:00

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

Lední hokej: Avtomobilist - Salavat

02:00

KHL, play-off, dnešní

GP Confidiental

04:30

Záznam

Euro 2020: Bulharsko - Černá Hora

00:00

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

Fotbal: Liga NOS

02:15

Sestřih

KHL - nejlepší okamžiky

03:15

GP Confidiental

03:30

Záznam

Tenis

04:00

ATP 250, Open 13 Provence, Marseille, finále

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

World Of X Games (1)

00:20

Real Ski Backcountry. Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's...

Strongman Champions League (10)

01:10

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (11)

02:00

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Immaf European Open (5)

02:50

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Fantasy Factory III (5)

03:40

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

Fantasy Factory III (6)

04:05

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy...

World Of X Games (1)

04:30

Real Ski Backcountry. Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's...

Maybank Championship

02:00

Druhé kolo turnaje European Tour

Maybank Championship

03:30

Třetí kolo turnaje European Tour

Klasika: Testy automobilů (53)

00:15

(15 min)

Test automobilu (54)

00:30

(5 min)

Test automobilu (55)

00:35

(5 min)

Zprávy (56)

00:40

(5 min)

Rychlé kolo (57)

00:45

(25 min)

Rychlé kolo (58)

01:10

(25 min)

Rychlé kolo (59)

01:35

(30 min)

Reportáž (60)

02:05

(30 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (61)

02:35

(25 min)

Jak se vyrábí auta (62)

03:00

(25 min)

Zprávy (63)

03:25

(5 min)

Testovací tým (64)

03:30

(20 min)

Autokvartet (65)

03:50

(55 min)

Poklady v garáži (66)

04:45

(30 min)

Real Xtreme Fighting

00:00

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

Ultimate Combat Experience - UCE

02:40

Top MMA action since the early 90’s, the UCE has been producing MMA classics for years. Based in...

Hip Show

03:25

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Fighting Rookies

04:25

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Tenis ziemny

01:00

Turniej WTA - Miami - 2 runda - 2 kraj prod.Szwajcaria

Hokej na lodzie

03:00

NHL : Anaheim Ducks - San Jose Sharks

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.

Přihlásit přes Facebook
Přihlásit přes Google
Přihlásit přes mojeID
Zapomenuté heslo