- Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7.
Neděle 23.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
01:15Fotbal: EURO 2024 Německo
01:30Branky, body, vteřiny
03:20Dostihy: Velká pardubická 2024
03:35Golf: AMUNDI Czech Ladies Challenge
05:25Branky, body, vteřiny
05:40Fotbal: EURO 2024 Německo
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
07:55Fotbal: EURO 2024 Německo
08:25Archiv D: 197 medailí
08:35Fotbal: Fotbal s chutí vyhrávat
08:50Fotbal: EURO 2024 Německo
09:05Horská kola: SP horských kol 2024
09:15Tanec: Taneční skupina roku
09:40Silniční cyklistika: L’Etape Czech Republic by Tour de France 2024
10:35Silniční cyklistika: Cyklistika ČR 2024
11:05Studio ČT sport
11:25Jezdectví: Jezdectví 2024
12:00Studio ČT sport
14:25Horská kola: SP horských kol 2024
14:30Studio ČT sport
15:50Dostihy: Dostihy 2024
16:00Horská kola: SP horských kol 2024
17:25Olympiáda dětí a mládeže 2024
18:30Fotbal: EURO 2024 Německo
20:05Fotbal: EURO 2024 Německo
20:15Fotbal: EURO 2024 Německo
23:10Fotbal: EURO 2024 Německo
23:20Fotbal: EURO 2024 Německo
23:25Fotbal: EURO 2024 Německo
23:30Branky, body, vteřiny
01:15Fotbal: EURO 2024 Německo
01:30Branky, body, vteřiny
03:20Dostihy: Dostihy 2024
03:354Islands Croatia
01:00Česká Enduro série 2024 - Kraličák
01:30PFL 5
01:45Sportovní noviny
07:00Mistrovství Evropy v plavání 2024
07:05Fotbal: FC Rouen - AS Monaco
09:20Fotbal: Gillingham FC - Sheffield United
11:15Fotbal: Middlesbrough FC - Aston Villa
13:05Spade poker show 2024 (15)
15:00Skoda Titan Desert Series
15:30World Downhill Skateboarding Championship - Women
16:00Ragby: Francie - Itálie
16:30NHL News
18:15Mistrovství Evropy v plavání 2024
18:30Sportovní noviny
21:00Fotbal: VfL Osnabrück - 1. FC Köln
21:05Sportovní noviny
23:25NHL News
23:30Fotbal: Astoria Walldorf - Union Berlín
23:45Bellator 304: Jackson vs. Kuramagomedov
01:45Fotbal: Montpellier HSC - OGC Nice
01:00Global Champions League 2024 - Paříž
03:00Ragby: Wales - Francie
07:00Golden Roof Challenge
08:45Fotbal: VfB Lübeck - TSG Hoffenheim
09:15Global Champions League 2024 - Paříž
11:00Mistrovství Evropy v plavání 2024
13:00Bellator 304: Jackson vs. Kuramagomedov
15:00Poland Darts Masters 2024
18:30PFL 5
21:00Fotbal: FC Rouen - AS Monaco
00:30Darts 2024 - Fenomén Luke Littler
02:30Fotbal: Real Betis - CA Osasuna
01:00Fotbal: Atlético Madrid - Deportivo Alavés
07:00Fotbal: Granada CF - Villarreal CF
09:00Fotbal: UD Las Palmas - Atlético Madrid
11:00Fotbal: TSG Hoffenheim - VfL Bochum
13:00Fotbal: Eintracht Frankfurt - Bayern Mnichov
15:00Fotbal: Borussia Dortmund - RB Lipsko
17:00Inter Milán - Real Sociedad
19:00Red Bull Salzburg - SL Benfica
21:00Celtic FC - Feyenoord Rotterdam
23:00Fotbal: Tiki - Taka (243)
01:00Fotbal: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
01:00Inter Milán - Real Sociedad
07:00Red Bull Salzburg - SL Benfica
09:00Celtic FC - Feyenoord Rotterdam
11:00Fotbal: Tiki - Taka (243)
13:00Fotbal: Atlético Madrid - Deportivo Alavés
14:30Fotbal: Real Oviedo - Espanyol Barcelona
16:15Fotbal: LaLiga Genuine - inspirativní soutěž (Getafe)
18:10Fotbal: Espanyol Barcelona - Real Oviedo
18:25LaLiga Talking Football (9)
20:35Fotbal: Granada CF - Villarreal CF
21:05Fotbal: Eintracht Frankfurt - Bayern Mnichov
22:45Fotbal: Borussia Dortmund - RB Lipsko
00:30Ragby: Bath Rugby - Sale Sharks
00:45F1 Academy - Velká cena Španělska 2024 (2. závod)
08:45Formule 3 - Velká cena Španělska 2024
10:00Rychlá kola (6)
11:05Formule 2 - Velká cena Španělska 2024
11:30Chasing The Dream (6)
12:40Bomby na ledu (31)
13:00Studio Formule 1
14:00Formule 1 - Velká cena Španělska 2024
14:50Studio Formule 1
16:50Jiří Mičánek - sezóna 2023
17:30F1 Academy - Velká cena Španělska 2024 (2. závod)
18:00Formule 3 - Velká cena Španělska 2024
19:00Formule 2 - Velká cena Španělska 2024
20:10Formule 1 - Velká cena Španělska 2024
21:20Ragby: Northampton Saints - Saracens
00:50Bomby na ledu (31)
00:00Kolem Maďarska 2024
09:00Gran Premio d’Italia Brembo (závod Moto3)
11:05Gran Premio d’Italia Brembo (závod Moto2)
12:10Gran Premio d’Italia Brembo (závod MotoGP)
13:10UFC Fight Night: Whittaker vs. Chimaev
14:25World Endurance Championship - 24 Hours Le Mans
17:00World Darts Championship 2024
18:00World Darts Championship 2024
20:45Bomby na ledu (32)
23:00FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
00:00Sportovní infoservis
02:00Mercedes - Benz Virtual GP - Hockenheimring, Německo
09:00LET: Tipsport Czech Ladies Open - 3. den
11:00WRC: Mid - season Review 2024
16:00MLB: Chicago Cubs - New York Mets
17:00Golf Tips (6)
20:00LET: Tipsport Czech Ladies Open - 3. den
20:30FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
00:30Sportovní infoservis
02:30FL: FK Jablonec - FC Zlín - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00FL: SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav
09:00FL: FC Baník Ostrava - FK Pardubice
12:00FL: FC Viktoria Plzeň - FK Jablonec - Streaming
15:00FL: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha
17:00FL: FC Hradec Králové - AC Sparta Praha
20:00FL: FC Zlín - FK Mladá Boleslav
22:00FL: Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00Ženská Super League
07:00Bundesliga
08:55Ženská Super League
10:50Serie A
12:45Championship
14:40OKTAGON
17:30Premiership
22:35Sportovní infoservis
01:00Euroleague Final Four 2024 - finále
09:00LET: Tipsport Czech Ladies Open - 3. den
11:00ATP500: Cinch Championships - finále
15:00DEBL (5)
18:00Magazín Champions League (33)
19:00Magazín ATP (10)
20:00LET: Tipsport Czech Ladies Open - 3. den
20:30Sportovní infoservis
00:30Šerm
01:30Horská kola
03:00Horská kola
03:30Cyklistika
04:00Cyklistika
04:30Snooker
06:00Šerm
08:30Horská kola
11:30Cyklistika
13:30Horská kola
14:30Cyklistika
16:00Cyklistika
16:45Horská kola
17:30Horská kola
18:15Cyklistika
19:00Cyklistika
19:30Cyklistika
20:00Olympijské hry
20:30Silový trojboj
21:00Snooker
22:30Horská kola
00:00Horská kola
00:45Snooker
01:30Šerm
03:30Horská kola
04:00Šerm
00:00Horská kola
01:30Horská kola
02:00Cyklistika
02:30Cyklistika
03:00Snooker
03:30Cyklistika
06:00Cyklistika
07:00Horská kola
07:30Horská kola
08:00Cyklistika
08:30Horská kola
09:30Horská kola
10:00Cyklistika
10:30Snooker
11:00Silový trojboj
13:00Silový trojboj
14:00Šerm
17:00Olympijské hry
19:00Golf
19:15Snooker
00:00Horská kola
01:30Horská kola
02:30Snooker
03:30Házená: Maďarsko - Jižní Korea
00:15Tenis, WTA 250, sestřih, Rabat
02:00Poker
02:30Plážová házená
03:30Plážová házená
04:15Plážová házená
05:00Házena, Dare to Rise - Elias Ellefsen á Skipagotu
05:45Plážová házená
06:00Televizní nákupy
06:45Zlaté okamžiky
09:15Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952
09:30Plážová házená
10:30Plážová házená
11:30Plážová házená
12:30Plážová házená
13:30Fotbal: Athletic Bilbao - Mallorca
14:30Fotbal: Al Hilal - Al Nassr
16:45Fotbal: Besiktas - Galatasaray
19:00Fotbal: Fenerbahce - Trabzonspor
21:00Házená
23:00Házená
00:45Tenis, WTA 250, sestřih, s-Hertongenbosch
02:30Fotbal: Neapol - Inter
03:00Tenis
00:45Fotbal: Neapol - Inter
03:30Fotbal: Galatasaray - Fenerbahce
06:00Televizní nákupy
08:00Házená: Francie - Německo
09:00Televizní nákupy
10:45Házená: Maďarsko - Jižní Korea
11:45Superenduro, sestřih, Polsko
13:30Házená: Švédsko - Česká republika
14:00Házena, Dare to Rise - Elias Ellefsen á Skipagotu
15:45Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
16:00Házená
16:15Tenis, WTA 250, sestřih, s-Hertongenbosch
18:00Házená
18:30Poker
20:15Poker
21:15Poker
22:15Lední hokej: Lausanne - FR Gottéron
23:15Lední hokej: Leksand - Oskarshamn
01:45Box: Alig King of the World
04:15Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Amazonka Truck
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00MM Automotive
13:30Autožurnál
14:00DominicCars
14:30Drahomír Piok
15:15Veneto Open 2024
15:45Motoring
17:45Autožurnál
18:30Výběrová auta
19:00MM Automotive
19:45Autožurnál
20:30Motoring
21:30Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45Martin z Martina
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Martin z Martina
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00Sci Aps 200
12:15Nesmrteľní
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45DominicCars
16:30UIM ABP Aquabike Regione Sardegna Grand Prix of Italy
17:00Topspeed
19:00Futbal
20:00Drahomír Piok
22:00Autožurnál
22:30ME v karate
23:00Nočné vysielanie
00:00Pro Bull Riders (15)
00:00Nitro World Games: All Access (13)
01:00Nitro World Games: All Access (14)
01:30Nitro World Games: All Access (15)
02:00Nitro World Games: All Access (16)
02:30Best of Nitro World Games (1)
03:00Nitro Circus Live (1)
04:00Nitro Circus Live (2)
04:30EFC (26)
05:00Pro Bull Riders (11)
06:00Pro Bull Riders (12)
07:00Pro Bull Riders (13)
08:00Pro Bull Riders (14)
09:00Pro Bull Riders (15)
10:00Blue World IV (9)
11:00Blue World IV (10)
11:30Blue World IV (11)
12:00Blue World V (1)
12:30Blue World V (2)
13:00Blue World V (3)
13:30Blue World V (4)
14:00Blue World V (5)
14:30Blue World V (6)
15:00Blue World V (7)
15:30Japan Pro-Wrestling (1)
16:00X Games Heroes (1)
21:00X Games Heroes (2)
21:30X Games Heroes (3)
22:00X Games Heroes (4)
22:30X Games Heroes (5)
23:00X Games Heroes (6)
23:30X Games Heroes (7)
00:00X Games Heroes (8)
00:30Pro Bull Riders (11)
01:00Pro Bull Riders (12)
02:00Pro Bull Riders (13)
03:00Pro Bull Riders (14)
04:00KPMG Women’s PGA Championship
00:00Kolon Korea Open
07:00KPMG Women’s PGA Championship
10:00KLM Open
12:30Breaking
17:30highlights z turnaje Challenge Tour
18:00Best Lessons
18:30LIV Nashville
19:00KPMG Women’s PGA Championship
00:00Sedm nejrychlejších (46)
00:00Garáž 21 (47)
00:15Zprávy (48)
00:40Poklady v garáži (49)
00:45Poklady v garáži (50)
01:15Zpětný chod: Porsche 944 S (51)
01:45Jiliny plechové klenoty: Porsche Boxter (52)
02:00Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (53)
02:15Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (54)
02:45Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (55)
03:15Blochovy rozbory (56)
03:45Blochovy rozbory (57)
04:10Test automobilu: Škoda Octavia Combi (58)
04:40Milujeme auta (59)
04:45Rychlé kolo: AC Schnitzer Mini Coupé (1)
05:15Rychlé kolo: Lotus Exige S (2)
05:40Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (3)
06:10Zprávy (4)
06:40Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (5)
06:45Icon - návrat do budoucnosti (6)
07:45Test automobilu: Ford Explorer PHEV (7)
08:15Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (8)
08:20Test automobilu: Renault Kangoo (9)
08:40Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (10)
08:45Sedm nejrychlejších (11)
09:00Garáž 21 (12)
09:15Poklady v garáži (13)
09:45Poklady v garáži (14)
10:15Zpětný chod: Porsche 944 S (15)
10:45Jiliny plechové klenoty: Porsche Boxter (16)
11:00Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (17)
11:15Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (18)
11:45Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (19)
12:15Blochovy rozbory (20)
12:45Blochovy rozbory (21)
13:10Test automobilu: Škoda Octavia Combi (22)
13:40Milujeme auta (23)
13:45Eastside Motors: Krasavci! (24)
14:15AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (25)
15:05Zprávy (26)
15:45Porsche Sixt Carrera Cup 2024: Zandvoort/Niz. (27)
15:50FIA European Truck Racing Championship: Slovakiaring/SR (28)
16:15Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (29)
16:45Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (30)
17:15Icon - návrat do budoucnosti (31)
18:15Test automobilu: Ford Explorer PHEV (32)
18:45Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (33)
18:50Test automobilu: Renault Kangoo (34)
19:10Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (35)
19:15Zprávy (36)
19:30Sedm nejrychlejších (37)
19:35Garáž 21 (38)
19:50Poklady v garáži (39)
20:15Poklady v garáži (40)
20:45Zpětný chod: Toyota Celica (41)
21:15Jiliny plechové klenoty: Saab 900 (42)
21:30Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (43)
21:45Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (44)
22:15Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (45)
22:45Blochovy rozbory (46)
23:15Blochovy rozbory (47)
23:40Test automobilu: Škoda Octavia Combi (48)
00:10Milujeme auta (49)
00:15Eastside Motors: Krasavci! (50)
00:45AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (51)
01:35Porsche Sixt Carrera Cup 2024: Zandvoort/Niz. (52)
02:15FIA European Truck Racing Championship: Slovakiaring/SR (53)
02:45Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (54)
03:15Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (55)
03:40Icon - návrat do budoucnosti (56)
04:40We Love MMA 48, 18.05.2019
01:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:05Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:35Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:00Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00Makowski FC Tournament – Zielona Gora, Poland 02.10.2021
06:10NEW Extreme IV
09:15UK Wrestling Showdown - S01, EP.17
11:25UK Wrestling Showdown - S01, EP.18
12:00UK Wrestling Showdown - S01, EP.19
12:45Fightbox King Of Kings Heroes Series, Nicosia, Cyprus 15.07.2023
13:20King Of Kings Grand Prix 15.07.2023
15:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
17:05Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
17:15Punch Down 1, Poznań, Poland, 14.12.2019
17:30Punch Down 2, Poznań, Poland 14.12.2019
18:15Colosseum Tournament, Romania 21.10.2022
19:00Hip Show S5 EP7
21:05Hip Show S5 EP6
21:30Hip Show S5 EP5
21:50Hard Knocks Fighting, Ep. 6
22:10Lux 032 Fighting League, Mexico 19.05.2023
22:55RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 16.12.2019
01:45Bangkok Fight Night
03:35EURO 2024
00:15EURO 2024
02:30Zakończenie dnia
04:25EURO Wieczór
05:05Pływanie
05:45EURO 2024
07:30EURO 2024
08:15EURO 2024
10:30EURO 2024
12:45Lekkoatletyka
15:00EURO dzień
18:00EURO 2024
19:00EURO 2024
20:50EURO Wieczór
23:30EURO 2024
00:15EURO 2024
02:25Zakończenie dnia
04:15Domovník Krause - Pořádek musí být (36)
00:00Domovník Krause - Pořádek musí být (37)
00:30Sport ve videoklipech (1)
01:00Sport ve videoklipech (2)
01:30Sport ve videoklipech (3)
02:00Sport ve videoklipech (4)
02:30Sport ve videoklipech (5)
03:00Sport ve videoklipech (6)
03:30Sport ve videoklipech (7)
04:00Sport ve videoklipech (8)
04:30Sport ve videoklipech (9)
05:00Sport ve videoklipech (10)
05:30Teleshopping
06:00Teleshopping
07:00Teleshopping
08:00Fotbaloví všeználci
09:00Fotbaloví všeználci (4)
10:00ME ve fotbalu: Der fenster.com
11:00Poker: $50K No-Limit Hold’em/2. část (16)
13:30Poker: $10K Secret Bounty - Final Table/1. část (17)
14:30AvD motoristický a sportovní magazín (2)
15:30Automobily FIA WEC: 24 hodin v Le Mans
16:15Profíci přes auta (1006)
17:15Profíci přes auta (81)
18:15Profíci přes auta (82)
19:15Domovník Krause - Pořádek musí být (47)
20:15Domovník Krause - Pořádek musí být (48)
20:45Domovník Krause - Pořádek musí být (39)
21:15Domovník Krause - Pořádek musí být (40)
21:45Domovník Krause - Pořádek musí být (41)
22:15Domovník Krause - Pořádek musí být (42)
22:45Poker: $10K Secret Bounty - Final Table/2. část (18)
23:15Profíci přes auta (83)
00:15Sport ve videoklipech (1)
01:00Sport ve videoklipech (2)
01:30Sport ve videoklipech (9)
02:00Sport ve videoklipech (39)
02:30Sport ve videoklipech (11)
02:45Sport ve videoklipech (5)
03:00Sport ve videoklipech (3)
03:30Sport ve videoklipech (1)
04:00Sport ve videoklipech (8)
04:30