iDNES.cz / TV program


Branky, body, vteřiny

00:15

Snowboarding: SP Německo

00:30

Záznam paralelního slalomu mužů a žen ve snowboardingu z německého Winterbergu

Hokej: Generali play off

01:10

Záznam utkání předkola Generali play off Tipsport extraligy v ledním hokeji

Archiv D: Razítko na normalizaci

03:05

Vzpomínka na dva hokejové zápasy Československo - SSSR v březnu roku 1969, které zasáhly i do...

Snowboarding: FIS magazín SP

03:40

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu ve snowboardingu

Akrobatické lyžování: FIS magazín SP

04:05

Cyklistika: InCycle 2019

04:30

Magazín ze světa špičkové cyklistiky, který přináší rozhovory s hvězdami, zákulisí světových top...

Olympijský magazín

04:55

Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa

Natural Track Luge - World Cup (Deutschnofen)

01:35

Dokument o extrémních sportech

Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

02:05

Dokument o extrémních sportech

Hokej: NHL All Star Game - pohled do zákulisí

02:35

Ohlédnutí za tradiční akcí nejslavnější hokejové ligy světa

NHL: Vancouver Canucks - Calgary Flames

03:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

UFC Fight Night: Thompson vs. Pettis

01:00

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Nashville, Tennessee

WTA: Miami Open

00:00

Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

WTA: Miami Open

02:30

Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

Sportovní infoservis

00:00

Formule

00:00

E v Sanya

Skoky na lyžích

00:30

SP v Planici – týmový závod

Cyklistika

01:30

Milán – San Remo

Běžecké lyžování

02:30

SP v Quebecu, 15 km klasicky mužů

Skoky na lyžích

03:00

SP v Planici – týmový závod

Běžecké lyžování

04:30

SP v Quebecu, 10 km klasicky žen

Tenis muži

01:00

ATP Masters 1000 - Miami

Biatlon

00:00

SP v Oslu – stíhací závod mužů

Zprávy

00:25

Sportovní zpravodajství

Rally

00:30

ME – Azory – review

Formule

01:00

E v Sanya

Skoky na lyžích

01:30

SP v Planici – týmový závod

Curling

03:00

Mistrovství světa – semifinále

Kickbox

00:00

Enfusion, Řím, dnešní

Euro 2020: Gibraltar - Irsko

02:30

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

KHL - nejlepší okamžiky

04:45

Házená: Nexe Nasice - Grundfos Tatabánya

01:00

Pohár EHF, základní skupina, dnešní

Euro 2020: Gruzie - Švýcarsko

03:00

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

Monster Jam (23)

00:20

East Rutherford: Freestyle. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world!...

Immaf European Open (5)

01:10

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Immaf European Open (6)

02:00

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Extreme Fighting Championship (242)

02:50

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the...

Monster Jam (4)

03:40

Indy. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

Monster Jam (5)

04:30

St Louis. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

Maybank Championship

02:00

Třetí kolo turnaje European Tour

Maybank Championship

03:30

Finálové kolo turnaje European Tour

Poklady v garáži (52)

00:40

(30 min)

Autokino (53)

01:10

(25 min)

Reportáž (54)

01:35

(30 min)

Rychlé kolo (55)

02:05

(25 min)

Rychlé kolo (56)

02:30

(30 min)

Testovací tým: Renault Mégane Gandtour vs. Opel Astra Sports Tourer (57)

03:00

(20 min)

Přednost v jízdě: Tesla model 3 (58)

03:20

(10 min)

Zprávy (59)

03:30

(5 min)

Vztah k autu (60)

03:35

(25 min)

Poklady v garáži (61)

04:00

(30 min)

Blochovy rozbory (62)

04:30

Motoristická témata (15 min)

Reportáž (63)

04:45

(30 min)

NEW No Regrets

02:35

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Xtreme Fighting Championship

04:35

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

Tenis ziemny

01:00

Turniej WTA - Miami - 2 runda - 3 kraj prod.Szwajcaria

Hokej na lodzie

03:00

NHL : Vanvouver Canucks - Calgary Flames


Čtyřka sport

05:15

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce...

Branky, body, vteřiny

05:30

Běžkotoulky

05:45

Svět motorů: Speciál

06:00

Jiří Zíta se svými hosty ve studiu na aktuální téma

Svět motorů: Aktuálně

06:20

Aktuality z domácího a světového motorsportu

Panorama

06:35

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Krasobruslení: MS 2019 Japonsko

06:55

Přímý přenos závěrečné exhibice na světovém šampionátu krasobruslařů z japonské Saitamy

Sportovní infoservis

06:00

2. Bundesliga

07:00

Regensburg - Fürth

LaLiga

08:55

LaLiga

Top Mesiaca

07:00

Top Mesiaca - Február 2019

Serie A Full Impact

07:50

Serie A Full Impact

LaLiga Dokumenty

08:20

Kronika LaLigy

Bundesliga Weekly

08:45

Bundesliga Weekly

Biatlon

05:00

SP v Oslu – stíhací závod žen

Biatlon

05:30

SP v Oslu – stíhací závod mužů

Běžecké lyžování

06:00

SP v Quebecu, 15 km klasicky mužů

Skoky na lyžích

06:30

SP v Planici – týmový závod

Cyklistika

07:45

Milán – San Remo

Rally

08:30

ME – Azory – review

ATP World Tour Uncovered

07:00

ATP World Tour Uncovered 12

Svetový tenis

07:30

Zostrih kvalifikácie Davis Cupu 2019

Tenis muži

08:30

ATP Masters 1000 - Miami

Skoky na lyžích

05:00

SP v Planici – týmový závod

Rally

06:30

ME – Azory – review

Krasobruslení

07:00

Mistrovství světa – gala exhibice

Poker

05:00

World Poker Tour Season XVI, 35/8

Televizní nákupy

06:00

Lední hokej: Dinamo Moskva - CSKA

07:30

KHL, play-off, 6. zápas

Zlaté okamžiky

05:15

Coppa Italia, sestřih

05:30

Záznam

Euro 2020: Moldova - Francie

06:00

Kvalifikace na Euro 2020

Televizní nákupy

08:30

Report

07:45

Sportovní zpravodaj

Cape Epic

07:55

5. etapa - sestřih nejslavnějšího etapového závodu horských kol

ŽIVĚ - Cape Epic

08:25

Přímý přenos ze závěrečné etapy, Živě

Futbal

07:00

Sky Bet League 1 - Walsall - Barnsley

Volejbal

08:45

Edymax extraliga muži - Spartak UJS Komárno - KDS Šport Košice - štvrťfinále

The Crew (12)

05:20

The Crew is an Australian TV show, which follows three surfing friends through life chasing their...

Sports Adventure (20)

06:00

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (21)

06:25

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Pro Bull Riders (21)

06:50

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (22)

07:40

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

X Games - Austin (7)

08:30

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

Valspar Championship

08:00

Třetí kolo turnaje PGA Tour

Christoph Kragenings závodí na dráze: LMV8 (1)

05:15

(45 min)

Rychlé kolo (2)

06:00

(30 min)

Rychlé kolo (3)

06:30

(25 min)

Přednost v jízdě: Ferrari GTC4 Lusso (4)

06:55

(5 min)

Reportáž (5)

07:00

(25 min)

Zprávy (6)

07:25

(5 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (7)

07:30

(30 min)

Jak se vyrábí auta (8)

08:00

(30 min)

Testovací tým: Peugeot Traveller vs. VW Multivan (9)

08:30

(20 min)

Test automobilu (10)

08:50

(5 min)

Autokvartet (11)

08:55

(60 min)

WUSHU Championship

05:50

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Taekwondo

06:00

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

06:15

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Cage Ring Championships 7

06:25

Cage Ring Championship 7 Night of Champions. The program was filled with MMA, kickboxing and...

NEW War

07:20

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Zakończenie dnia

05:45

Piłka ręczna kobiet

06:00

Turniej towarzyski: Polska - Słowacja

Łyżwiarstwo figurowe

07:00

Mistrzostwa Świata, Japonia - GALA kraj prod.Szwajcaria

Fotbal: Anglie - Česko

10:15

Záznam utkání kvalifikace na Mistrovství Evropy ve fotbalu 2020 z londýnského Wembley

Sportovní noviny

09:00

Sportovní zpravodajství

NHL: Philadelphia Flyers - New York Islanders

09:05

Záznam zápasu

Sportovní noviny

11:00

Sportovní zpravodajství

Teleshop

11:05

Florbal: Växjö IBK - Mullsjö AIS

11:10

Záznam čtvrtfinálového utkání play-off švédské florbalové ligy

NBA: Charlotte Hornets - Boston Celtics

09:00

Záznam zámořské basketbalové ligy

NHL: Vancouver Canucks - Calgary Flames

11:00

Záznam zápasu

HC Olomouc - HC Škoda Plzeň

09:00

Záznam hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy

Oktagon - magazín (7)

11:00

Exkluzivní magazín O2 TV Sport z prostředí MMA zápasů

Česká ulička Michala Hrdličky (2)

11:30

Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu

Juventus FC - Atlético Madrid

09:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Magazín Champions League (23)

11:00

Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa

UEFA Champions League Highlights (23)

11:30

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

LaLiga Highlights

10:50

Sestřihy 28. kola

Zo světa Bundesligy

11:45

Top momenty 2018

LaLiga World

09:15

LaLiga World

Time Out

09:45

Time Out 13 - Miroslav Karhan

Bundesliga Špeciál

10:15

To najlepšie z Bundesligy - Február

Bundesliga

10:45

Leverkusen - Brémy

Biatlon

09:00

SP v Oslu – stíhací závod mužů

Skoky na lyžích

09:45

SP v Planici – individuální závod

Jezdectví

11:45

Saut Hermes v Paříži

Tenis muži

10:30

ATP Masters 1000 - Miami

Curling

10:00

Mistrovství světa – zápas o 3. místo

Televizní nákupy

10:00

KHL - nejlepší okamžiky

11:00

Euro 2020: Španělsko - Norsko

11:15

Kvalifikace na Euro 2020

Euro 2020: Švédsko - Rumunsko

09:30

Kvalifikace na Euro 2020

Televizní nákupy

11:45

Extreme (4)

11:00

Car 2 Car (1)

11:15

Octavia vs Hyundai

Lipno Ice Marathon 2019

11:30

Jediný opravdu ledový maraton ve střední Evropě

Světoví jezdci v Praga Aréně

11:45

Charouz Racing System a US Racing

Futbal

10:45

Rakúska liga - Wacker Innsbruck - Red Bull Salzburg

Minifutbal

09:00

Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kanada - Írsko

Basketbal

09:45

Adriatická liga - Crvena zvezda mts - Mega Bemax

Futbal

11:30

Argentínska liga - River Plate - Independiente

Monster Jam (6)

09:20

Anaheim 1. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

Monster Jam (7)

10:10

Anaheim 2. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

Simple Session 2013 (1)

11:00

Simple Session has been around for 10 years and has worked its way up to become one of the biggest...

Simple Session 2013 (2)

11:25

Simple Session has been around for 10 years and has worked its way up to become one of the biggest...

Sports Adventure (20)

11:50

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Maybank Championship

10:30

Finálové kolo turnaje European Tour

Poklady v garáži (12)

09:55

(30 min)

Zprávy (13)

10:25

(5 min)

Autokino (14)

10:30

(25 min)

Reportáž (15)

10:55

(30 min)

Rychlé kolo (16)

11:25

(30 min)

Rychlé kolo (17)

11:55

(25 min)

FightBox King of Kings Heroes Series Vilnius, Lithuania 17.11.2018

09:35

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

King of Kings Grand Prix

11:20

One of the most recognizable brands in the world of kickboxing, King of Kings brings top fighters...

Skoki Narciarskie

09:35

Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny kraj prod.Szwajcaria

Skoki Narciarskie

10:00

Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny kraj prod.Szwajcaria

Akrobatické lyžování: FIS magazín SP

12:05

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu v akrobatickém lyžování

BasketManie

12:35

Novinky a zajímavosti z domácích basketbalových hřišť

Panorama

12:55

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Biatlon: SP Norsko

13:15

Přímý přenos závodu žen s hromadným startem na 12,5 km z norského Osla

Cyklistika: Paříž - Nice 2019

14:45

Dokument o průběhu letošního ročníku slavného francouzského cyklistického etapového závodu

České sportovní úspěchy

15:40

Lyžování Připomenutí největších úspěchů českých sportovců na evropských a světových šampionátech a...

Klasické lyžování: Krkonošská 70 LAWI

15:45

Reportáž ze závodu v běhu na lyžích pro širokou veřejnost, který je součástí seriálu Stopa pro...

Florbal: Pixbo Wallenstam IBK - IBF Falun

12:55

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání play-off švédské florbalové ligy (v přest.: Florbal magazín, 7)...

Element (383)

15:00

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Ragby: Saracens - Harlequins

15:15

Záznam 17. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby

Natural Track Luge - World Cup (Moskva)

12:55

Dokument o extrémních sportech

Házená: TSV GWD Minden - SC Magdeburg

13:25

Přímý přenos 25. kola německé házenkářské Bundesligy

Snow Bike Festival

15:10

Dokument o extrémních sportech

Element (383)

15:40

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Házená: VfL Gummersbach - Bergischer HC

15:55

Přímý přenos 25. kola německé házenkářské Bundesligy

National League - Play - off

12:00

Záznam hokejového utkání play-off švýcarské National League

Česká pokerová tour (3)

14:00

Záznam 1. turnaje České pokerové tour

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Oceláři Třinec

14:45

Přímý přenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy - v přestávkách: Rozhovory ze stadionu

SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava

12:00

Záznam utkání 24. kola FORTUNA:LIGY

UEFA Champions League Highlights (24)

14:00

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

Los UEFA Champions League

14:30

Záznam losování čtvrtfinále UEFA Champions League - Nyon, Švýcarsko

FK Teplice - FC Viktoria Plzeň

15:00

Záznam utkání 25. kola FORTUNA:LIGY

SKYBOX

12:00

SKYBOX

Fotbal

12:55

Fa Cup

FA Cup Highlights

14:50

FA Cup Highlights

Bundesliga Highlights

15:20

Sestřihy 26. kola

Serie A

12:40

AC Miláno - Inter

LaLiga

14:35

Valencia - Getafe

Běžecké lyžování

12:45

SP v Quebecu, 15 km klasicky mužů

Biatlon

13:30

SP v Oslu – závod s hromadným startem žen

Běžecké lyžování

14:30

SP v Quebecu, 15 km volně žen

Skoky na lyžích

15:30

SP v Planici – individuální závod

Tenis muži

12:30

ATP Masters 1000 - Miami

ATP World Tour Uncovered

14:30

ATP World Tour Uncovered 12

Tenis muži

15:00

ATP Masters 1000 - Miami

Motokros

13:00

MS v Matterley Basin, 1. závod MX2

Motokros

14:00

MS v Matterley Basin, 1. závod MXGP

Formule

15:00

E v Sanya

Motokros

15:30

MS v Matterley Basin, 1. závod MX2

Euro 2020

13:45

Nejlepší okamžiky

Euro 2020: Kazachstán - Rusko

14:45

Přímý přenos utkání, Kvalifikace na Euro 2020

GP Confidiental

12:45

Záznam

Zlaté okamžiky

13:15

Házenkářská show REWIND

13:30

Záznam

Házená: Balatonfüred - La Rioja

14:00

Přímý přenos utkání, Pohár EHF, základní skupina

Monster Jam 2018

12:05

Sestřih 21. závodu z Nashvillu

Report

12:55

Sportovní zpravodaj

Cape Epic

13:05

5. etapa - sestřih nejslavnějšího etapového závodu horských kol

JD Gunnex KTM Racing Team

13:35

Představení motokrosového teamu

Fenomen dron (2)

14:00

Jak cestovat s dronem

226naKREV

14:15

Cesta na MS IronManu 2018

Cesta do Dakaru Lukáše Kvapila

15:10

Africa Eco Race 2019

Adrenalin Jménem rallye Dakar

15:45

Cesta českého motocyklového teamu do světa dálkový rallye

Basketbal

12:30

Adriatická liga - Crvena zvezda mts - Partizan NIS - 1. semifinále

Futbal

14:15

Ukrajinská liga - Arsenal Kyjev - Vorskla Poltava

Kiteboarding

13:15

World Kiteboarding Championship - Review

Futbal

13:45

Argentínska liga - San Martín de Tucumán - Boca Juniors

Motorizmus

15:30

Svet rýchlych kolies

Sports Adventure (21)

12:15

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Pro Bull Riders (21)

12:40

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (22)

13:30

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

X Games - Austin (7)

14:20

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

Monster Jam (6)

15:10

Anaheim 1. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

Bank of Hope Founders Cup

15:00

Třetí kolo turnaje LPGA Tour

Testovací tým: Renault Mégane Gandtour vs. Opel Astra Sports Tourer (18)

12:20

(20 min)

Přednost v jízdě: Tesla model 3 (19)

12:40

(10 min)

Zprávy (20)

12:50

(5 min)

Vztah k autu (21)

12:55

(30 min)

Poklady v garáži (22)

13:25

(30 min)

Blochovy rozbory (23)

13:55

Motoristická témata (20 min)

Test automobilu (24)

14:15

(5 min)

Reportáž (25)

14:20

(30 min)

Milníky automobilismu (26)

14:50

(30 min)

Zprávy (27)

15:20

(5 min)

Christoph Kragenings závodí na dráze: LMV8 (28)

15:25

(45 min)

Explosion Fight Night

13:35

After the great success of Explosion Fight Night , we continue the series in another European city....

WUSHU Championship

14:40

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Taekwondo

14:55

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

15:10

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Fight Code

15:20

As one of the biggest elimination tournaments in the global kickboxing arena, every FIGHT CODE...

Stan futbolu, Na żywo

13:10

Biegi narciarskie

14:25

Puchar Świata, Quebec - 15km kobiet, bieg pościgowy kraj prod.Szwajcaria

Piłka ręczna kobiet

15:45

Turniej towarzyski: Polska - Argentyna

Biatlon: SP Norsko

16:00

Přímý přenos závodu mužů s hromadným startem na 15 km z norského Osla

Hokej: Generali play off

17:15

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání Generali play off Tipsport extraligy v ledním hokeji

Teleshop

17:00

SkiTour 2019 – JelyMan

17:15

12. ročník největšího seriálu běžeckého lyžování v ČR

NHL: Washington Capitals - Philadelphia Flyers

17:30

Přímý přenos zápasu, v přest.: NHL News - Premiéra

Teleshop

17:45

Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

18:00

Dokument o extrémních sportech

UFC Now (10)

18:30

Diskuze o aktuálním dění v UFC (2019)

UFC Fight Night: Thompson vs. Pettis

19:25

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Nashville, Tennessee

WTA: Miami Open

18:00

Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

1. FK Příbram - SK Slavia Praha

17:00

Záznam utkání 25. kola FORTUNA:LIGY

Juventus TV - Magazín (32)

19:00

Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu

Serie A Highlights

16:15

Sestřihy 28. kola

Time Out

17:05

Time Out 13 - Jana Dukátová

Bundesliga

17:35

Bayern - Mainz

Fotbal

19:30

Fa Cup

Serie A

16:30

Neapol - Udinese

LaLiga World

18:25

LaLiga World

LaLiga

18:55

Real Madrid - Celta Vigo

Biatlon

16:15

SP v Oslu – závod s hromadným startem mužů

Watts

17:15

Magazín sportovních karambolů

Biatlon

17:30

SP v Oslu – závod s hromadným startem žen

Běžecké lyžování

18:00

SP v Quebecu, 15 km volně mužů

Běžěcké lyžování

18:30

SP v Quebecu, 15 km volně žen

Zprávy

18:55

Sportovní zpravodajství

Curling

19:00

MS žen – finále

Tenis muži

17:00

ATP Masters 1000 - Miami

Tenis muži

19:00

ATP Masters 1000 - Miami

Motokros

16:00

MS v Matterley Basin, 2. závod MX2

Motokros

17:00

MS v Matterley Basin, 2. závod MXGP

Cyklistika

18:00

Coupe de France

Jezdectví

19:00

Saut Hermes v Paříži

Zlaté okamžiky

17:00

Coppa Italia, sestřih

17:15

Záznam

Euro 2020: Izrael - Rakousko

17:45

Přímý přenos utkání, Kvalifikace na Euro 2020

Házená: Wisla Plock - MOL-Pick Szeged

16:00

Přímý přenos utkání, Liga mistrů, muži, Čtvrtfinále 5

Euro 2020: San Marino - Scotland

17:45

Přímý přenos utkání, Kvalifikace na Euro 2020

Inside Line (12)

16:10

Magazín ze zákulisí Formule 1

UKAŽ SE! (37)

16:40

Tom Beckhäuser - automobilový závodník

Fast Lane 2018 (8)

17:25

Max Verstappen

Report

17:55

Sportovní zpravodaj

Cape Epic

18:05

6. etapa - sestřih nejslavnějšího etapového závodu horských kol

Arena Cross 2018

18:35

Sestřih 10. závodu z Portlandu v Oregonu

TRAIVA Rally Cup 2019

19:25

Golfový turnaj

MAMA pretekárka

19:45

Medailón o automobilovej pretekárke Anke Ambruz

Volejbal

16:00

Parfems.sk extraliga ženy - UKF Nitra - VK Prešov - o 5. - 8. miesto

Futbal

18:00

Argentínska liga - San Martín de Tucumán - Boca Juniors

Basketbal

16:15

Adriatická liga - Igokea - Zadar

Futbal

18:00

Football's Greatest Managers - Sir Alex Ferguson

Volejbal

18:30

Edymax extraliga muži - Spartak Myjava - VKP Bystrina SPU Nitra - štvrťfinále

Monster Jam (7)

16:00

Anaheim 2. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

Simple Session 2013 (1)

16:50

Simple Session has been around for 10 years and has worked its way up to become one of the biggest...

Simple Session 2013 (2)

17:15

Simple Session has been around for 10 years and has worked its way up to become one of the biggest...

Ama Motocross Series Highlights (2)

17:40

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Ama Motocross Series Highlights (3)

18:30

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Ama Motocross Series Highlights (4)

19:20

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Valspar Championship

18:00

Finálové kolo turnaje PGA Tour

Rychlé kolo (29)

16:10

(30 min)

Rychlé kolo (30)

16:40

(30 min)

Reportáž (31)

17:10

(30 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (32)

17:40

(30 min)

Jak se vyrábí auta (33)

18:10

(25 min)

Test automobilu (34)

18:35

(10 min)

Přednost v jízdě: Ferrari GTC4 Lusso (35)

18:45

(5 min)

Testovací tým: Peugeot Traveller vs. VW Multivan (36)

18:50

(20 min)

Zprávy (37)

19:10

(5 min)

Autokvartet (38)

19:15

(60 min)

NEW Extreme IV

17:10

New European Championship Wrestling - NEW celebrates its 5th year anniversary with the...

World Karate Federation

18:00

The 2014 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

Goldenfighter Kickboxing Championship WGP 12, Athens, Greece, 24.03.2019 - LIVE

19:30

GOLDEN FIGHTER Greece vs China is taking place on March 24th in Athens, Greece. It wil feature 10...

Piłka nożna

18:05

Eliminacje EURO 2020 - studio kraj prod.Szwajcaria

Florbal: Tipsport Superliga

20:05

Přímý přenos semifinálového utkání Tipsport Superligy ve florbalu mužů

Fotbal extra: Česko - Brazílie

22:30

Aktuální informace před utkáním s pětinásobným mistrem světa ve fotbalu

Sportovní zprávy

22:40

Aktuální informace ze světa sportu

Biatlon: SP Norsko

23:00

Záznam závodu žen s hromadným startem na 12,5 km z norského Osla

Biatlon: SP Norsko

23:55

Záznam závodu mužů s hromadným startem na 15 km z norského Osla

NHL – akce měsíce

20:15

Nejlepší akce za měsíc únor

Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Hakuba)

20:30

Dokument o extrémních sportech

Večerní Sportovní noviny

21:00

Sportovní zpravodajství

Fotbal: New England Revolution - FC Cincinnati

21:05

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Snow Bike Festival

23:05

Dokument o extrémních sportech

Natural Track Luge - World Cup (Moskva)

23:35

Dokument o extrémních sportech

SkiTour 2019 – JelyMan

21:15

12. ročník největšího seriálu běžeckého lyžování v ČR

NBA – akce měsíce

21:25

Nejlepší akce z NBA za měsíc únor

NBA: Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers

21:35

Přímý přenos zámořské basketbalové ligy

WTA: Miami Open

20:00

Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

WTA: Miami Open

22:00

Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

Bayern Mnichov - Liverpool FC

20:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur

22:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

LaLiga

21:25

LaLiga

SKYBOX

23:20

SKYBOX

Serie A Highlights

20:50

Zostrihy 28. kola

Time Out

21:40

Time Out 13 - Miroslav Karhan

Bundesliga Špeciál

22:10

To najlepšie z Bundesligy - Február

Bundesliga

22:40

Wolfsburg - Düsseldorf

Cyklistika

21:00

Šestidenní v Manchesteru

Zprávy

23:25

Sportovní zpravodajství

Skoky na lyžích

23:30

SP v Planici – individuální závod

Tenis muži

21:00

ATP Masters 1000 - Miami

Tenis muži

23:00

ATP Masters 1000 - Miami

Zprávy

20:25

Sportovní zpravodajství

Skoky na lyžích

20:30

SP v Planici – individuální závod

Běžecké lyžování

21:30

SP v Quebecu, 15 km volně mužů

Motokros

22:00

MS v Matterley Basin, 2. závod MXGP

Biatlon

22:30

SP v Oslu – závod s hromadným startem žen

Biatlon

23:00

SP v Oslu – závod s hromadným startem mužů

Běžecké lyžování

23:40

SP v Quebecu, 15 km volně mužů

Zprávy

23:55

Sportovní zpravodajství

GP Confidiental

20:00

Záznam

Euro 2020: Nizozemsko - Německo

20:30

Přímý přenos utkání, Kvalifikace na Euro 2020

Euro 2020

23:00

Nejlepší okamžiky

Coppa Italia, sestřih

20:00

Záznam

Euro 2020: Kypr - Belgium

20:30

Přímý přenos utkání, Kvalifikace na Euro 2020

Euro 2020: Maďarsko - Chorvatsko

23:00

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

K. O. magazín (25)

20:15

Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů

Monster Jam 2018

21:05

Sestřih 21. závodu z Nashvillu

Cape Epic

21:55

6. etapa - sestřih nejslavnějšího etapového závodu horských kol

Pozor, vlak (13)

22:25

Report

23:00

Sportovní zpravodaj

Jezdecký magazín (8)

23:10

Total Combat (5)

23:30

Magazín ze světové bojové scény

Futbal

20:00

BVB World

Futbal

21:00

Football’s Greats - Dennis Bergkamp

Stolný tenis

21:45

CCB Europe Top 16 Cup - Montreux - finále ženy

Stolný tenis

22:45

CCB Europe Top 16 Cup - Montreux - finále muži

Futbal

23:45

Sky Bet League 2 - Mansfield Town - Lincoln City

Futbal

20:30

Ukrajinská liga - Arsenal Kyjev - Vorskla Poltava

Motorizmus

22:15

Mobil 1 The Grid

Futbal

22:45

Argentínska liga - Banfield - Godoy Cruz

Ama Motocross Series Highlights (5)

20:10

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Monster Jam (24)

21:00

Foxborough: Racing. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's one...

Bra Boy (1)

21:50

A film about the cultural evolution of the Sydney beach side suburb of Maroubra and the social...

Whistler (1)

23:05

An explosive mountain bike documentary about the Crankworx event in Whistler, British Columbia,...

Extreme Fighting Championship (243)

23:30

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the...

Bank of Hope Founders Cup

23:00

Finálové kolo turnaje LPGA Tour

Poklady v garáži (39)

20:15

(30 min)

Autokino (40)

20:45

(30 min)

Na hranicích (41)

21:15

(30 min)

Rychlé kolo (42)

21:45

(30 min)

Rychlé kolo (43)

22:15

(30 min)

Testovací tým: Renault Mégane Gandtour vs. Opel Astra Sports Tourer (44)

22:45

(20 min)

Přednost v jízdě: Tesla model 3 (45)

23:05

(10 min)

Zprávy (46)

23:15

(5 min)

Vztah k autu (47)

23:20

(30 min)

Poklady v garáži (48)

23:50

(30 min)

Mix Fight Gala

22:30

No matter what discipline you prefer, Mix Fight Gala has something for you. An integral part of the...

Piłka nożna

20:05

Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

20:35

Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa

Sportowy Wieczór

23:35

Branky, body, vteřiny

00:50

Hokej: Generali play off

01:00

Záznam utkání předkola Generali play off Tipsport extraligy v ledním hokeji

Cyklistika: Paříž - Nice 2019

02:55

Dokument o průběhu letošního ročníku slavného francouzského cyklistického etapového závodu

Snowboarding: FIS magazín SP

03:50

Snowboarding: SP Německo

04:15

Záznam paralelního slalomu mužů a žen ve snowboardingu z německého Winterbergu

NHL: Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens

00:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Fotbal: FC Dallas - Colorado Rapids

00:05

Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Házená: TSV GWD Minden - SC Magdeburg

01:45

Záznam 25. kola německé házenkářské Bundesligy

WTA: Miami Open

00:00

Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Miami, USA

Sportovní infoservis

00:00

Biatlon

00:30

SP v Oslu – závod s hromadným startem žen

Biatlon

01:00

SP v Oslu – závod s hromadným startem mužů

Běžecké lyžování

01:30

SP v Quebecu, 15 km volně mužů

Cyklistika

02:00

Coupe de France

Watts

02:45

Magazín sportovních karambolů

Skoky na lyžích

03:00

SP v Planici – individuální závod

Biatlon

04:00

SP v Oslu – závod s hromadným startem žen

Biatlon

04:30

SP v Oslu – závod s hromadným startem mužů

Tenis muži

02:00

ATP Masters 1000 - Miami

Krasobruslení

00:00

Mistrovství světa – gala exhibice

Skoky na lyžích

01:30

SP v Planici – individuální závod

Motokros

03:00

MS v Matterley Basin

Euro 2020: Wales - Slovensko

00:00

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

Házená: Sporting - Telekom Veszprém

02:00

Liga mistrů, muži, Čtvrtfinále 6, dnešní

Poker

04:00

World Poker Tour Season XVI, 35/7

KHL - nejlepší okamžiky

01:00

Euro 2020: Kazachstán - Rusko

01:15

Kvalifikace na Euro 2020, dnešní

Mobil 1 The Grid

03:30

Záznam

Házená: Wisla Plock - MOL-Pick Szeged

04:00

Liga mistrů, muži, Čtvrtfinále 5, dnešní

Rally System Slovakia - sezóna 2018

00:00

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

Monster Jam (24)

00:20

Foxborough: Racing. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's one...

Bra Boy (1)

01:10

A film about the cultural evolution of the Sydney beach side suburb of Maroubra and the social...

Whistler (1)

02:25

An explosive mountain bike documentary about the Crankworx event in Whistler, British Columbia,...

Extreme Fighting Championship (243)

02:50

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the...

Monster Jam (6)

03:40

Anaheim 1. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

Monster Jam (7)

04:30

Anaheim 2. Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! ItAes one of the...

Maybank Championship

02:00

Finálové kolo turnaje European Tour

Blochovy rozbory (49)

00:20

Motoristická témata (20 min)

Test automobilu (50)

00:40

(5 min)

Reportáž (51)

00:45

(30 min)

Milníky automobilismu (52)

01:15

(30 min)

Christoph Kragenings závodí na dráze: LMV8 (53)

01:45

(45 min)

Rychlé kolo (54)

02:30

(25 min)

Rychlé kolo (55)

02:55

(30 min)

Reportáž (56)

03:25

(30 min)

Zprávy (57)

03:55

(5 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (58)

04:00

(25 min)

Jak se vyrábí auta (59)

04:25

(25 min)

Testovací tým: Peugeot Traveller vs. VW Multivan (60)

04:50

(25 min)

Hip Show

01:30

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Real Xtreme Fighting

02:30

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

Piłka nożna

00:15

Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa kraj prod.Szwajcaria

Skoki Narciarskie

02:30

Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny kraj prod.Szwajcaria

Boks

04:20

Knockout Boxing Night w Łomży

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.

Přihlásit přes Facebook
Přihlásit přes Google
Přihlásit přes mojeID
Zapomenuté heslo