- Čtvrtek
27. 6. - Pátek
28. 6. - Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7.
Úterý 4.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
00:00Atletika: Atletika ČR 2024
00:15Volejbalový magazín
02:15Fotbal: Fotbal Extra: Česko - Severní Makedonie
02:35Branky, body, vteřiny
02:50Fotbal: Náš fotbal živě
03:05Fotbal: Liga mistrů UEFA
05:15Branky, body, vteřiny
05:45Veslování: Primátorky
06:00Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Orientační sport: SP v orientačním běhu 2024
08:45Jezdectví: Jezdectví 2024
11:10Jezdectví: Jezdectví 2024
11:25Sokolský zpravodaj
11:45Cyklotoulky
11:55Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Atletika: Atletika ČR 2024
12:55Volejbalový magazín
14:55Horská kola: Junior ČT Author Cup 2024
15:15Atletika: Diamantová liga 2024
15:20Motorismus: Speedway GP 2024
17:25Dostihy: Dostihy 2024
19:00Fotbal: Liga mistrů UEFA
19:20Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
19:50Malý fotbal: ME v malém fotbale mužů 2024 Bosna a Hercegovina
22:05Fotbal: Fotbal Extra: Česko - Severní Makedonie
23:15Fotbal: Magazín UEFA
23:30Branky, body, vteřiny
00:20Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
00:35Malý fotbal: ME v malém fotbale mužů 2024 Bosna a Hercegovina
02:20Branky, body, vteřiny
03:30Veslování: Primátorky
03:40If it’s easy it’s not fun
01:00Absa Cape Epic Best of MEN
01:30Fotbal: FC Metz - AS Saint - Étienne
02:05Sportovní noviny
07:00Házená: ThSV Eisenach - Füchse Berlin
07:05Skoda Titan Desert Series
08:45Global Champions League 2024 - Saint Tropez
09:10Ranní sportovní noviny
11:00Ragby: Bath Rugby - Sale Sharks
11:05Polední sportovní noviny
13:00Longines Global Champions Tour 2024 - Saint Tropez
13:05Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal
15:15Magazín Muaythai (3)
15:45České taekwondo ITF (2)
16:151:1 Sport Show (70)
16:30Fotbal: FC Metz - AS Saint - Étienne
17:00NHL News
18:45Odpolední sportovní noviny
19:00Házená: SC Magdeburg - HSG Wetzlar
19:05ČEZ RunTour - Ústí nad Labem
20:40Fotbal: Francie - Anglie
20:55Sportovní noviny
23:00NHL News
23:05Spade poker show 2024 (12)
23:30Ragby: Northampton Saints - Saracens
00:00Skoda Titan Desert Series
02:00Házená: ThSV Eisenach - Füchse Berlin
02:30Ragby: Bath Rugby - Sale Sharks
00:001:1 Sport Show (70)
01:45Skoda Titan Desert Series
02:35Longines Global Champions Tour 2024 - Saint Tropez
03:00North American Championship
07:00Házená: SC Magdeburg - HSG Wetzlar
09:30Fotbal: FC Metz - AS Saint - Étienne
11:00Ragby: Northampton Saints - Saracens
13:00Ragby: Bath Rugby - Sale Sharks
14:45Házená: ThSV Eisenach - Füchse Berlin
16:30World Downhill Skateboarding Championship - Women
18:00If it’s easy it’s not fun
18:30Global Champions League 2024 - Saint Tropez
19:00Běhej lesy - Brdy
21:15Fotbal: Španělsko - Dánsko
21:25US Darts Masters 2024
23:30Spade poker show 2024 (12)
02:00Longines Global Champions Tour 2024 - Saint Tropez
02:30Liga mistrů UEFA Highlights
00:30Fotbal: Tiki - Taka (232)
01:00Fotbal: CA Osasuna - Athletic Bilbao
07:00Fotbal: FC Barcelona - Cádiz CF
09:00Borussia Dortmund - Real Madrid
10:45Fotbal: Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen
13:00Fotbal: 1. FC Köln - VfL Wolfsburg
14:45Liga mistrů UEFA Highlights
16:30Fotbal: 1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt
17:00Magazín Ligy mistrů UEFA (32)
19:00Manchester City - FK Crvena Zvezda
19:30Real Madrid - Union Berlín
21:20Bayern Mnichov - Manchester United
23:15LaLiga Best 11 (9)
01:00LaLiga Talking Football (9)
01:30LaLiga Chronicles (36)
02:00Fotbal: VfL Bochum - Borussia Dortmund
00:30Manchester City - FK Crvena Zvezda
07:00Liga mistrů UEFA Highlights
08:45Real Madrid - Union Berlín
09:15Bayern Mnichov - Manchester United
11:00LaLiga Best 11 (9)
13:00LaLiga Talking Football (9)
13:30LaLiga Chronicles (36)
14:00Fotbal: Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina
14:30Fotbal: FC Barcelona - Cádiz CF
16:30Fotbal: Real Betis - Atlético Madrid
18:30Fotbal: Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen
20:30Fotbal: 1. FC Köln - VfL Wolfsburg
22:30Fotbal: 1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt
00:30Magazín Ligy mistrů UEFA (32)
02:15World Pool Championship 2024
09:00FIA Karting Championship 2024 (2)
11:30Fotbal: Hamburger SV - Schalke 04
12:00Fotbal: 1. FC Kaiserslautern - FC St. Pauli
14:00Fotbal: SD Eibar - Real Oviedo
16:00Filip Řeháček: Cesta do MS motocyklů (1)
17:45Rentor Rally magazín 2024 (5)
18:00Off-road Maraton (3)
18:30Racing magazine (4)
19:00Český motorsport 2024
19:30US Darts Masters 2024
20:00US Darts Masters 2024
22:30Gran Premio d’Italia Brembo (2. trénink Moto2)
09:00Gran Premio d’Italia Brembo (kvalifikace Moto2)
09:30Gran Premio d’Italia Brembo (závod Moto2)
10:30Racing magazine (4)
11:30World Pool Championship 2024
12:00Off-road Maraton (3)
16:30Rentor Rally magazín 2024 (5)
17:00FIA Karting Championship 2024 (2)
17:30World Pool Championship 2024
18:00Gran Premio d’Italia Brembo (kvalifikace MotoGP)
22:30Gran Premio d’Italia Brembo (Sprint race MotoGP)
23:15Gran Premio d’Italia Brembo (závod MotoGP)
00:15Filip Řeháček: Cesta do MS motocyklů (1)
01:15FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
00:30Sportovní infoservis
02:30MLB: Cincinnati Reds - St. Louis Cardinals
09:00FL: FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové
12:00McDonald’s Cup 2024
13:55FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
16:30Česká ulička Michala Hrdličky - Tomáš Filippi (9)
18:30Toyota Gazoo Racing eRallye - 3. kolo
19:00The Isle of Man TT 2024 (3)
21:00ONE Friday Fights 65 (20)
22:00FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
00:00Sportovní infoservis
02:00Sportovní infoservis
01:00FL: FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava
09:00FL: Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň
12:00McDonald’s Cup 2024
13:55FL: MFK Karviná - SK Slavia Praha
16:30FL: AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec
18:30Evropský fotbal (45)
20:30FL: FK Pardubice - FK Teplice - Streaming
21:00FL: FK Jablonec - FC Zlín - Streaming
23:00Sportovní infoservis
01:00League Two
07:00League Two
08:55League Two
10:50League Two
13:35League Two
15:30Serie A
17:25Bundesliga
19:20LaLiga
21:15Ženská Super League
23:10Sportovní infoservis
01:00ČAAF: Nitra Knights - ST. NICOLAUS Monarchs
09:00ATP250: Open Parc - finále
12:00Týden v motorsportu (22)
14:00UEFA Champions League Highlights (28)
14:30EL: Panathinaikos Athény - Fenerbahce Istanbul
15:00EL: Real Madrid - Olympiakos Pireus
17:00UEFA Champions League Highlights (29)
19:00Magazín Champions League (32)
20:00Euroleague Final Four 2024 - finále
20:30Euroleague Final Four 2024 - o bronz
22:30Sportovní infoservis
00:30Cyklistika
00:00Tenis
01:00Snooker
03:00Cyklistika
04:00Tenis
05:00Cyklistika
07:30Tenis
08:30Tenis
10:30Tenis
18:00Tenis
20:00Tenis
20:30Tenis
23:30Cyklistika
00:00Tenis
01:00Olympijské hry
03:00Cyklistika
04:00Olympijské hry
00:30Tenis
01:00Cyklistika
02:00Tenis
03:00Olympijské hry
05:00Cyklistika
06:00Motorky
07:00Cyklistika
10:00Lukostřelba
11:00Lukostřelba
11:30Motokros
12:00Motokros
12:30Motokros
13:00Motokros
13:30Olympijské hry
14:00Cyklistika
14:15Cyklistika
15:15BMX
17:00BMX
18:00Cyklistika
19:00Trailing
20:30Triatlon
21:00BMX
21:30Cyklistika
22:30BMX
00:00BMX
01:00Cyklistika
02:00Tenis
03:00Fotbal: Německo - Ukrajina
01:00Fotbal: Galatasaray - Fenerbahce
03:15Box: Tysonovy největší údery
05:30Televizní nákupy
06:00Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
07:30Televizní nákupy
10:00Fotbal: Fenerbahce - Galatasaray
11:00Fotbal: Gibraltar - Skotsko
13:15Fotbal: Německo - Ukrajina
15:30Fotbal: Slovinsko - Arménie
17:45Tenis, WTA 250, sestřih, Rabat
20:00Fotbal: Portugalsko - Finsko
20:30Zlaté okamžiky
22:45Fotbal, přátelský zápas, sestřih
23:00Fotbal: EKL final review
23:30Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
00:30Fotbal: Itálie - Turecko
00:45Fotbal: Německo - Ukrajina
03:00Fotbal: Anglie - Bosna a Hercegovina
00:45Lední hokej: Servette - Skelleftea
03:00Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota
05:30Poker
06:00Poker
07:00Televizní nákupy
08:00Tenis
09:00Televizní nákupy
11:00Tenis
12:00Tenis
15:00Box: TOP 25 KO 3/3
17:00Fotbal: Anglie - Bosna a Hercegovina
17:45MVP
20:00Fotbal: Itálie - Turecko
20:45Fotbal: Slovinsko - Arménie
23:00Fotbal: Portugalsko - Finsko
01:15SuperEnduro
03:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Martin z Martina
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00MM Automotive
13:30Autožurnál
14:00DominicCars
14:30Taliansko - Japonsko
15:00Autožurnál
17:00Topspeed
17:30Indonézia - Ukrajina
18:00MM Automotive
20:00Autožurnál
20:30Motoring
21:30Amazonka Truck
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45ARIES RACING štart do sezóny 2024
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Martin z Martina
12:00ME vo vzpieraní
12:15Nesmrteľní
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45WACT Tour - Huelva
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00ARIES RACING štart do sezóny 2024
19:50GALA DE BOXE ANGLAISE
20:00Amazonka Truck
22:00Autožurnál
22:30ME vo vzpieraní
23:00Nočné vysielanie
00:00Nitro Circus: Crazy Train (6)
00:00Pro Bull Riders (1)
01:00X Games - Aspen (10)
02:00Fighting Fit II (7)
03:00Drift Style (4)
04:00Drift Style (5)
04:30Pro Bull Riders (1)
05:00Pro Bull Riders (2)
06:00Nitro Circus Live (5)
07:00Nitro Circus Live (6)
07:30Fighting Fit (4)
08:00X Games - Aspen (1)
09:00Grid (8)
10:00Nitro Circus Live (3)
12:00Nitro Circus Live (4)
12:30Fighting Fit II (8)
13:00Nitro Circus: Crazy Train (1)
14:00Nitro Circus: Crazy Train (2)
15:00Nitro Circus: Crazy Train (3)
16:00Nitro Circus: Crazy Train (4)
17:00Action Sports World III (2)
18:00X Games - Aspen (1)
19:00Pro Bull Riders (2)
20:00Blue World III (8)
21:00Blue World III (9)
21:30Strongman Champions League II (16)
22:00Action Sports World III (2)
23:00Nitro Circus: Crazy Train (7)
00:00Pro Bull Riders (2)
01:00X Games - Aspen (1)
02:00Fighting Fit II (8)
03:00Drift Style (6)
04:00Drift Style (7)
04:30Noční program
00:00European Open
09:00U.S. Women’s Open presented by Ally
14:00Breaking
18:30European Open
19:00Noční program
00:00Blochovy rozbory (42)
00:15Testovací tým: Renault Kangoo vs. VW Caddy (43)
00:50Test automobilu: Porsche 911 Cabrio (44)
01:10Přednost v jízdě: Mercedes-AMG CLE 53 Coupé (45)
01:15Sedm nejrychlejších (46)
01:30Test automobilu: VW Golf GTI (47)
01:40Garáž 21 (48)
01:45Zprávy (49)
02:10Poklady v garáži (50)
02:15Poklady v garáži (51)
02:451886 - legendární automobilové značky (52)
03:15Rychlé kolo: Klasen Hyundai i30 N (53)
03:45Sim Racing - je to skutečný motoristický sport? (54)
04:15Racing Files: GP Monaca (55)
04:45Eastside Motors: Laponci v Durynsku (1)
05:15V traktoru na Nordschleife (2)
06:05Přednost v jízdě: Opel Rocks E (3)
06:35Rychlé kolo: Opel Corsa na Nürburgringu (4)
06:45Rychlé kolo: Nissan GT-R 3,8l 550PS Black (5)
07:15Rychlé kolo: Jaguar F-Type (6)
07:45Zprávy (7)
08:10Moove - mobilita zítřka (8)
08:15Výlet do Norska: Elektromobilita, fjordy a krásné silnice (9)
08:45Blochovy rozbory (10)
09:15Testovací tým: Renault Kangoo vs. VW Caddy (11)
09:50Test automobilu: Porsche 911 Cabrio (12)
10:10Přednost v jízdě: Mercedes-AMG CLE 53 Coupé (13)
10:15Zprávy (14)
10:30Sedm nejrychlejších (15)
10:35Test automobilu: VW Golf GTI (16)
10:45Garáž 21 (17)
10:50Poklady v garáži (18)
11:15Poklady v garáži (19)
11:451886 - legendární automobilové značky (20)
12:15Rychlé kolo: Klasen Hyundai i30 N (21)
12:45Sim Racing - je to skutečný motoristický sport? (22)
13:15Racing Files: GP Monaca (23)
13:45Blochovy rozbory (24)
14:15Testovací tým: Porsche 911 992 vs. Alpine A110 S (25)
14:55Milujeme auta (26)
15:15Eastside Motors: Laponci v Durynsku (27)
15:45V traktoru na Nordschleife (28)
16:35Přednost v jízdě: Opel Rocks E (29)
17:05Rychlé kolo: Opel Corsa na Nürburgringu (30)
17:15Rychlé kolo: Nissan GT-R 3,8l 550PS Black (31)
17:40Rychlé kolo: Jaguar F-Type (32)
18:10Moove - mobilita zítřka (33)
18:35Výlet do Norska: Elektromobilita, fjordy a krásné silnice (34)
19:05Blochovy rozbory (35)
19:35Zprávy (36)
20:10Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (37)
20:15Test automobilu: Renault Kangoo TCe 130 (38)
20:40Přednost v jízdě: Lotus Emira (39)
20:45Sedm nejrychlejších (40)
21:00Test automobilu: Cupra Ateca (41)
21:10Garáž 21 (42)
21:15Poklady v garáži (43)
21:45Poklady v garáži (44)
22:151886 - legendární automobilové značky (45)
22:45Rychlé kolo: Klasen Hyundai i30 N (46)
23:15Sim Racing - je to skutečný motoristický sport? (47)
23:45Racing Files: GP Monaca (48)
00:15Blochovy rozbory (49)
00:45Testovací tým: Porsche 911 992 vs. Alpine A110 S (50)
01:25Milujeme auta (51)
01:45Eastside Motors: Laponci v Durynsku (52)
02:10V traktoru na Nordschleife (53)
03:00Přednost v jízdě: Opel Rocks E (54)
03:30Zprávy (55)
03:40Rychlé kolo: Opel Corsa na Nürburgringu (56)
03:45Rychlé kolo: Nissan GT-R 3,8l 550PS Black (57)
04:15Rychlé kolo: Jaguar F-Type (58)
04:45We Love MMA 46, 23.02.2019
00:45Hard Knocks Fighting, Ep. 4
03:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:35Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00LNK Boxing Night 11, Arena Riga, 23.03.2019
06:15Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
10:40Punch Down 6, Poznań, Poland, 07.03.2020
10:55Punch Down 7, Poznań, Poland, 07.03.2020
11:45WGP Kickboxing Brazil, Ep. 7
12:15King of Kings Grand Prix 01.04.2023
15:15Superkombat Fighting Championship, Bucharest, 12.03.2017
18:10Superkombat Fighting Championship, WGP Eliminations, 12.03.2017
20:10Hard Knocks Fighting, Ep. 4
22:00RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 23.09.2019
22:45MFC 17 Makowski Fighting Championship, Nowa Sól, Poland, 14.12.2019
01:35Hip Show S5 EP4
04:25Hip Show S5 EP3
04:45Boks
01:05Boks
02:10Boks
04:10Zakończenie dnia
05:05Sportowy Wieczór
05:20RETRO TVP SPORT
05:55Niezwykłe historie Biało
07:20Piłka nożna
07:55Piłka nożna
08:40Lekkoatletyka
09:30Piotr Małachowski
11:25Piłka nożna
12:35Piłka nożna
13:40Piłkarskie EURO
14:50Piłka nożna
15:55Piłka nożna
16:40Piłka nożna
17:35Piłka nożna
17:55Piłka nożna
18:50Piłka nożna
19:00Piłka nożna
19:55Piłka nożna
20:40Piłka nożna
21:45Sportowy Wieczór
22:45Historia EURO
23:25Boks
00:35Boks
03:00Boks
04:05Zakończenie dnia
04:55SlapFight (15)
00:15Erotický film: Erotika na pastvě 4
01:15Sport ve videoklipech (1)
02:30Sport ve videoklipech (28)
03:00Sport ve videoklipech (6)
03:30Sport ve videoklipech (4)
04:00Sport ve videoklipech (1)
04:30Sport ve videoklipech (5)
05:00Sport ve videoklipech (10)
05:30Teleshopping
06:00Odpovědi s Baylessem Conleyem
07:00ARCHE
07:30Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Teleshopping
10:00Teleshopping
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
11:30Teleshopping
12:00Teleshopping
13:00Teleshopping
14:00Teleshopping
14:30Normal
15:30Lovci skladovacích jednotek (3)
16:00Mistři zastavárny (263)
16:30Mistři zastavárny (264)
17:00Války kontejnerů (5)
17:30Války kontejnerů (6)
18:00Hledači pokladů (77)
18:30ME ve fotbalu aktuálně
19:30Poker: $10K No Limit 2-7 Lowball Draw Championship (25)
20:15Lovci skladovacích jednotek (6)
21:15Lovci skladovacích jednotek (7)
21:45Lovci skladovacích jednotek (8)
22:15Lovci skladovacích jednotek (9)
22:45Lovci skladovacích jednotek (10)
23:15Lovci skladovacích jednotek (11)
23:45Lovci skladovacích jednotek (12)
00:10Lovci skladovacích jednotek (13)
00:35Sport ve videoklipech (5)
01:00Sport ve videoklipech (6)
01:30Sport ve videoklipech (1)
02:00Sport ve videoklipech (31)
02:30Sport ve videoklipech (3)
02:45Sport ve videoklipech (29)
03:00Sport ve videoklipech (7)
03:30Sport ve videoklipech (5)
04:00Sport ve videoklipech (2)
04:30