- Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7.
Čtvrtek 4.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
00:10Slet 2024
00:20Skateboarding: Mystic Sk8 Cup 2024
02:25Branky, body, vteřiny
03:25Fotbal: EURO 2024 Německo
03:40Cyklotoulky
05:25Sokolský zpravodaj
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Motorismus: Svět motorů
06:00Skateboarding: Mystic Sk8 Cup 2024
07:00Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Silniční cyklistika: Tour de France 2024
08:55Sokolský zpravodaj
09:35Slet 2024
09:45Golf Time
11:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Horská kola: Čas-OFF-kA na Šerák
12:55Fotbal: 24 hodin kopané
13:05AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
13:15Silniční cyklistika: Tour de France 2024
13:45Silniční cyklistika: Czech Challenge Tour 2024
18:05Travní lyžování: Lyžování ČR 2024
18:15Požární sport: Požární sport 2024
18:35Basketbal: 3×3 Profi Tour 2024
18:45Golf Time
19:05Horská kola: SP horských kol 2024
19:20První oddíl
19:50Silniční cyklistika: Tour de France 2024
20:00Slet 2024
20:45Slet 2024
23:35Jezdectví: Jezdectví 2024
23:45Jezdectví: Jezdectví 2024
00:00Branky, body, vteřiny
00:15Silniční cyklistika: Czech Challenge Tour 2024
00:30Silniční cyklistika: Tour de France 2024
00:40Horská kola: Čas-OFF-kA na Šerák
01:25Fotbal: EURO 2024 Německo
01:30Branky, body, vteřiny
03:20Fotbal: EURO 2024 Německo
03:30Basketbal: Unicaja - Le Mans Sarthe
00:50CSIO 3* C - E - T - Pohár Národů 2024
02:20Sportovní noviny
07:00Basketbal: Bursaspor Info Yatirim - Telekom Baskets Bonn
07:05Basketbal: Cholet Basket - VEF Riga
08:45Winter Games New Zealand - Back Country Freestyle Challenge
10:30Ranní sportovní noviny
11:00Fotbal: Plymouth Argyle - Leeds United
11:05Polední sportovní noviny
13:00Global Champions League 2024 - Stockholm
13:05ČEZ RunTour - Plzeň
15:20New Zealand Ambassador’s XV 2024
15:351:1 Sport Show (52)
15:55KSW 91: Mircea vs. Brichta
16:30Odpolední sportovní noviny
19:00Greenlandic
19:05Queen & King of the Court #4
19:301:1 Sport Show (53)
20:00Spade poker show 2024 (1)
20:30Sportovní noviny
21:00Fotbal: Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
21:05Sportovní noviny
23:00Basketbal: Banco di Sardegna Sassari - AEK
23:05Basketbal: Darussafaka Lassa - Cholet Basket
00:50CSIO 3* World Cup - Grand Prix 2024
02:15World Cup of Darts 2024
01:45Fotbal: Bayer Leverkusen - SC Paderborn
07:00Greenlandic
08:551:1 Sport Show (53)
09:25World Cup of Darts 2024
10:00Magazín Muaythai (4)
12:30Basketbal: Bursaspor Info Yatirim - Telekom Baskets Bonn
13:00Basketbal: Cholet Basket - VEF Riga
14:25Fotbal: OGC Nice - AJ Auxerre
16:30Basketbal: Banco di Sardegna Sassari - AEK
18:15Basketbal: Darussafaka Lassa - Cholet Basket
20:05New Zealand Ambassador’s XV 2024
21:35Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
21:50Darts 2024 - Fenomén Luke Littler
22:00Bellator 303: Mix vs. Magomedov
23:00Fotbal: Girona FC - Deportivo Alavés
07:00Fotbal: Atlético Madrid - Getafe CF
09:00Fotbal: Union Berlín - VfL Wolfsburg
11:00Fotbal: Borussia Mönchengladbach - SV Darmstadt
13:00Fotbal: FC Barcelona - UD Almería
15:00LaLiga - Nejlepší gólman
17:00LaLiga - Top Góly sezóny
17:15Fotbal: Villarreal CF - Celta Vigo
18:10Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov
20:00Den D v Leverkusenu
21:45Fotbal: VfB Stuttgart - 1. FSV Mainz 05
22:15Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov
00:00Fotbal: Union Berlín - VfL Wolfsburg
07:00Fotbal: Borussia Mönchengladbach - SV Darmstadt
09:00Fotbal: Girona FC - Deportivo Alavés
11:00Fotbal: Atlético Madrid - Getafe CF
13:00Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov
15:00Fotbal: VfB Stuttgart - 1. FSV Mainz 05
17:00Fotbal: FC Barcelona - UD Almería
19:00Fotbal: Villarreal CF - Celta Vigo
21:00LaLiga - Nejlepší gólman
23:00Fotbal: LaLiga Genuine - inspirativní soutěž (Getafe)
23:15LaLiga FANS (9)
23:30Fotbal: Girona FC - Deportivo Alavés
00:00Bahrain Darts Masters
09:00Český motorsport 2024
11:30Fotbal: 1. FC Kaiserslautern - Schalke 04
12:00Fotbal: Wehen Wiesbaden - Hertha BSC
14:00Fotbal: CD Tenerife - CD Eldense
16:00Chasing The Dream (7)
17:45Rentor Rally magazín 2024 (6)
18:00TOTO Dutch Darts Masters
18:30Off-road Maraton (4)
21:15FIA Karting Championship 2024 (3)
21:40TOTO Dutch Darts Masters
22:15Motul TT Assen (závod Moto3)
00:00Championship League Snooker - Ranking
09:00Racing magazine (5)
11:30Rentor Rally magazín 2024 (6)
11:55UFC 303: Pereira vs. Procházka 2
12:20UK Open Pool 2024
15:20Motul TT Assen (kvalifikace MotoGP)
20:20Motul TT Assen (závod MotoGP)
21:20Motul TT Assen (kvalifikace Moto2)
22:35Motul TT Assen (závod Moto2)
23:35FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
00:30Sportovní infoservis
01:00ITF: Macha Lake Open 2024 - finále dvouhry
09:00MLB: Toronto Blue Jays - Houston Astros
11:00Osobní řidič Míra Hejda (1)
14:00WRC: Orlen 80th Rally Poland (7)
14:30DAFIT FILLA Racing Agency - Most (3)
15:30LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (3)
16:00LET: Aramco Team Series presented by PIF - 2. den
16:30Aramco Team Series / MLB
17:00THE RING 12 + HEROES GATE 29
20:30Týden v motorsportu (26)
23:30FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
00:00Sportovní infoservis
02:00Sportovní infoservis
00:00FL: FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň
09:00FL: SK Slavia Praha - 1. FC Slovácko
11:00FL: AC Sparta Praha - SK Dynamo České Budějovice
13:00FL: FC Baník Ostrava - FK Jablonec
15:00FL: FC Viktoria Plzeň - MFK Karviná
17:00FL: FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha
19:00FL: 1. FC Slovácko - FC Slovan Liberec
22:00FL: FK Jablonec - FC Zlín - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00Sportovní infoservis
00:00ELF: Prague Lions - Berlin Thunder
09:00Týden v motorsportu (26)
12:00ITF: Macha Lake Open 2024 - 1. semifinále
12:30ITF: Macha Lake Open 2024 - 2. semifinále
14:30ITF: Macha Lake Open 2024 - finále dvouhry
16:30ATP250: Mallorca Championships - 1. semifinále
18:00Magazín ATP (12)
20:00ATP250: Mallorca Championships - 2. semifinále
20:30ATP250: Mallorca Championships - finále
22:30Sportovní infoservis
00:30Snooker
00:00Olympijské hry
01:30Olympijské hry
02:00Olympijské hry
03:30Cyklistika
04:30Lezení
07:00Cyklistika
08:30Golf
09:30Lezení
10:00Cyklistika
11:00Cyklistika
13:15Horská kola
18:00Snooker
18:30Šerm
20:30Cyklistika
22:00Olympijské hry
00:00Šerm
01:30Olympijské hry
03:30Cyklistika
04:30Horská kola
00:00Horská kola
01:00Cyklistika
02:00Snooker
04:30Cyklistika
07:00Olympijské hry
08:30Lezení
09:00Cyklistika
09:30Tenis
11:00Tenis
12:00Golf
23:30Olympijské hry
01:00Cyklistika
02:00Vytrvalostní závody
04:30Tenis
00:00Tenis
02:00Tenis
04:00Televizní nákupy
06:00Lední hokej: Lausanne - FR Gottéron
07:30Televizní nákupy
10:00Lední hokej: Färjestad - Leksand
11:00Box: Vasiliy Lomachenko - George Kambosos
13:30Lední hokej: Davos - Zug
16:30Lední hokej: HK Poprad - HK Nitra
18:30Poker
21:15Poker
22:15Házená: Dinamo Bukarest - Rhein-Neckar Löwen
23:15Házená: Flensburg - Füchse Berlín
01:00Fotbal: Al Nassr - Al Raed
03:00Box: Chris Billam-Smith - Richard Riakporhe
01:00Poker
05:00Fotbal: Al Fayha - Al Nassr
06:00Televizní nákupy
08:15Fotbal: Al Ittihad - Al Khaleej
09:15Televizní nákupy
11:30Tenis
12:30Tenis
14:30Tenis
16:30Box: Tysonovy největší údery
18:30Poker
19:00Lední hokej: Färjestad - Leksand
20:00Lední hokej: Lausanne - FR Gottéron
22:30Fotbal: Athletic Bilbao - Mallorca
01:00Box: TOP 25 KO 3/3
03:15Poker
04:00Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00MM Automotive
13:30Amazonka Truck
14:00DominicCars
14:30Topspeed
15:15Motoring
16:00Autožurnál
16:30Topspeed
17:15Profíci na konské sily
18:00Výběrová auta
18:45Motoring
19:15MM Automotive
19:45Autožurnál
20:30Motoring
21:30Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45Martin z Martina
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00Veneto Open
12:15Martin z Martina
14:15Amazonka Truck
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45Veneto Open
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00Tennessee Lottery 250
20:00Topspeed
22:00Autožurnál
22:30Karate 1 Premier League - Cairo 2024
23:00Nočné vysielanie
00:00Rumble & Hum (3)
00:00IMMAF European Open III (3)
01:00X Games - Norway (2)
02:00Action Sports World III (21)
03:00IMMAF World Championships II (7)
04:00IMMAF European Open III (3)
05:00Pro Bull Riders (24)
06:00Epic Trails II (10)
07:00Voss Extreme Sports Week 2024 (1)
07:30Beyond The Beaten Path (2)
08:00X Games - Norway (3)
09:00Nitro Circus: Crazy Train (3)
10:00Strongman Champions League (3)
11:00Fighting Fit (6)
12:00Rumble & Hum (6)
13:00Rumble & Hum (7)
14:00Rumble & Hum (8)
15:00Rumble & Hum (9)
16:00Rumble & Hum (10)
17:00Action Sports World III (24)
18:00X Games - Norway (3)
19:00Take A Seat: USA (1)
20:00Take A Seat: USA (2)
20:30Blue World VI (6)
21:00Blue World VI (7)
21:30Sports Adventure IV (1)
22:00Sports Adventure IV (2)
22:30Action Sports World III (24)
23:00Rumble & Hum (4)
00:00IMMAF European Open III (4)
01:00X Games - Norway (3)
02:00Action Sports World III (22)
03:00IMMAF World Championships II (8)
04:00Noční program
00:00U.S. Senior Open
09:00BMW International Open
12:30BMW International Open
18:00International Series Morocco
19:00International Series Morocco
23:00Noční program
00:00Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (53)
00:15Moove - mobilita zítřka (54)
00:40Blochovy rozbory (55)
01:10Přednost v jízdě: Kia EV9 (56)
01:55Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (57)
02:10Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (58)
02:15Test automobilu: Aiways U6 Prime (59)
02:35Přednost v jízdě: DS 7 (60)
02:40Sedm nejrychlejších (61)
02:55Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (62)
03:05Garáž 21 (63)
03:10Zprávy (64)
03:40Poklady v garáži (65)
03:45Poklady v garáži (66)
04:15Zpětný chod: Toyota Supra A70 (67)
04:45Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (68)
05:00Blochovy rozbory (1)
05:15Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (2)
06:05Milujeme auta (3)
06:15Eastside Motors: Příchod Mercedesů (4)
06:40Automobilové závody: Jen dětská hra? (5)
07:30Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (6)
08:00Zprávy (7)
08:10Rychlé kolo: Audi S3 (8)
08:15Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (9)
08:45Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (10)
09:15Zprávy (11)
09:40Moove - mobilita zítřka (12)
09:45Blochovy rozbory (13)
10:15Přednost v jízdě: Kia EV9 (14)
11:00Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (15)
11:15Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (16)
11:20Test automobilu: Aiways U6 Prime (17)
11:40Přednost v jízdě: DS 7 (18)
11:45Zprávy (19)
12:00Sedm nejrychlejších (20)
12:05Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (21)
12:15Garáž 21 (22)
12:20Poklady v garáži (23)
12:45Poklady v garáži (24)
13:15Zpětný chod: Toyota Supra A70 (25)
13:45Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (26)
14:00Rychlé kolo: Mazda MX5 Yusho (27)
14:15Drag Race: BMW M Festival (28)
14:45Racing Files: 24 hodin v Le Mans (29)
15:15Blochovy rozbory (30)
15:45Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (31)
16:35Milujeme auta (32)
16:45Eastside Motors: Příchod Mercedesů (33)
17:15Automobilové závody: Jen dětská hra? (34)
18:05Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (35)
18:35Rychlé kolo: Audi S3 (36)
18:45Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (37)
19:10Zprávy (38)
19:40Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (39)
19:45Moove - mobilita zítřka (40)
20:15Blochovy rozbory (41)
20:45Blochovy rozbory (42)
21:10Přednost v jízdě: Smart #3 (43)
21:35Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (44)
21:50Přednost v jízdě: DS 7 (45)
22:10Zprávy (46)
22:25Sedm nejrychlejších (47)
22:30Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (48)
22:40Garáž 21 (49)
22:45Poklady v garáži (50)
23:15Poklady v garáži (51)
23:45Zpětný chod: Toyota Supra A70 (52)
00:15Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (53)
00:30Rychlé kolo: Mazda MX5 Yusho (54)
00:45Drag Race: BMW M Festival (55)
01:15Racing Files: 24 hodin v Le Mans (56)
01:45Blochovy rozbory (57)
02:15Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (58)
03:05Milujeme auta (59)
03:15Eastside Motors: Příchod Mercedesů (60)
03:45Automobilové závody: Jen dětská hra? (61)
04:35UK Wrestling Showdown - S01, EP.18
01:00UK Wrestling Showdown - S01, EP.19
01:45UK Wrestling Showdown - S01, EP.20
02:20Lux 033 Fighting League, Mexico 30.06.2023
02:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:05Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:15Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00Makowski FC Tournament – Final, Nowa Sol, Poland 05.03.2022
06:10NEW Extreme IV
09:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:30Punch Down 4, Poznań, Poland, 07.03.2020
11:45Punch Down 5, Poznań, Poland, 07.03.2020
12:30FOX Sports Africa Boxing, South Africa, 24.02.2022
13:15LNK Boxing Welter 8, Arena Riga, 11.07.2020
17:00Hard Knocks Fighting, Ep. 7
21:00Hard Knocks Fighting, Ep. 8
21:45Fighting Rookies 2014
22:30Fighting Rookies 2014
23:15Hip Show S5 EP8
00:05Hip Show S5 EP7
00:25Hip Show S5 EP6
00:45Bangkok Fight Night
01:05RXF - Real Xtreme Fighting
02:40Boks
01:45Boks
02:50Zakończenie dnia
05:05EURO Wieczór
05:15EURO 2024
06:00EURO 2024
08:15Koszykówka mężczyzn
10:15Kolarstwo
12:10Rajdy Samochodowe
12:55EURO dzień
14:45EURO 2024
15:45EURO 2024
18:00Koszykówka mężczyzn
20:00Koszykówka mężczyzn
20:20EURO Wieczór
23:00EURO 2024
23:45Boks
01:45Boks
02:50Magazín Triebwerk s Timem Schrickem (21)
00:00Magazín Triebwerk s Timem Schrickem (22)
00:30Erotický film: Sexuální past
01:00Sport ve videoklipech (1)
02:55Sport ve videoklipech (4)
03:00Sport ve videoklipech (2)
03:30Sport ve videoklipech (10)
04:00Sport ve videoklipech (7)
04:30Sport ve videoklipech (26)
05:00Sport ve videoklipech (5)
05:30Teleshopping
06:00Teleshopping
07:00Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Teleshopping
10:00Teleshopping
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
11:30Teleshopping
12:00Teleshopping
13:00Teleshopping
14:00Teleshopping
14:30Teleshopping
15:30Lovci skladovacích jednotek (7)
16:00Mistři zastavárny (253)
16:30Mistři zastavárny (254)
17:00Mistři zastavárny (255)
17:30Hardcore Pawn: Chicago (16)
18:00Hledači pokladů (99)
18:30ME ve fotbalu aktuálně
19:30Poker: $1,500 Monster Stack - Final Table/2 (24)
20:15Mistři zastavárny (287)
21:15Mistři zastavárny (288)
21:45Mistři zastavárny (289)
22:15Mistři zastavárny (290)
22:45ME ve fotbalu aktuálně
23:15Mistři zastavárny (293)
00:00Mistři zastavárny (294)
00:30Sport ve videoklipech (1)
01:00Sport ve videoklipech (2)
01:30Sport ve videoklipech (4)
02:00Sport ve videoklipech (15)
02:30Sport ve videoklipech (3)
02:45Sport ve videoklipech (5)
03:00Sport ve videoklipech (3)
03:30Sport ve videoklipech (1)
04:00Sport ve videoklipech (8)
04:30