- Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7.
Úterý 9.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
01:05Atletika: Diamantová liga 2024
01:20Branky, body, vteřiny
03:20Horská kola: SP horských kol 2024
03:35Silniční cyklistika: Czech Challenge Tour 2024
05:10Basketbal: 3×3 Profi Tour 2024
05:25Branky, body, vteřiny
05:45Atletika: Diamantová liga 2024
06:00Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Fotbal: EURO 2024 Německo
08:45Silniční cyklistika: Tour de France 2024
08:50Atletika: World Athletics Continental Tour Gold 2024
09:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:40Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Fotbal: EURO 2024 Německo
12:55AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
13:00Po trailech přes hory
13:25Silniční cyklistika: Tour de France 2024
13:45Atletika: World Athletics Continental Tour Gold 2024
18:00Golf Time
19:35Fotbal: Fotbal s chutí vyhrávat
19:55Fotbal: EURO 2024 Německo
20:05Fotbal: EURO 2024 Německo
20:15Fotbal: EURO 2024 Německo
23:10Silniční cyklistika: Tour de France 2024
23:25Branky, body, vteřiny
00:05Atletika: World Athletics Continental Tour Gold 2024
00:20Fotbal: EURO 2024 Německo
02:20Branky, body, vteřiny
04:10Horská kola: SP horských kol 2024
04:20Basketbal: PAOK Mateco - SL Benfica
00:50Global Champions League 2024 - Monako
02:45Sportovní noviny
07:00Basketbal: Bertram Derthona Tortona - Tofas Bursa
07:05Basketbal: JDA Bourgogne Dijon - BK Opava
08:45Reconnecting ONE
10:30Ranní sportovní noviny
11:00Magazín Muaythai (4)
11:05ČEZ RunTour - Plzeň
11:30Běhej lesy - Týmovka
12:00Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
12:15Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas Irmler
12:30Polední sportovní noviny
13:00Longines Global Champions Tour 2024 - Monako
13:05PFL Champions vs. Bellator Champions
15:00Motosurf World Championship #1
18:30Odpolední sportovní noviny
19:00Freestyle Pro Tour
19:05Prague rugby 7s 2024
19:301:1 Sport Show (57)
20:00Spade poker show 2024 (5)
20:30Sportovní noviny
21:00Fotbal: 1. FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf
21:05Sportovní noviny
23:00Basketbal: VEF Riga - Lenovo Tenerife
23:05Basketbal: Bursaspor Info Yatirim - Rio Breogan
00:50Longines Global Champions Tour 2024 - Monako
02:35Fotbal: FC 08 Homburg - FC St. Pauli
07:00GKA World Tour Season Wrap Up
09:001:1 Sport Show (57)
09:30Běhej lesy - Týmovka
10:15World Cup of Darts 2024
10:30Basketbal: Bertram Derthona Tortona - Tofas Bursa
13:00Basketbal: JDA Bourgogne Dijon - BK Opava
14:45Fotbal: US Orléans - Paris Saint - Germain
16:30Basketbal: VEF Riga - Lenovo Tenerife
18:15Basketbal: Bursaspor Info Yatirim - Rio Breogan
20:00Global Champions League 2024 - Monako
21:45PFL 6
00:00Fotbal: Real Betis - Granada CF
07:00Fotbal: UD Almería - Girona FC
09:00Fotbal: 1. FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach
11:00Fotbal: VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart
13:00LaLiga - Nejlepší střelec
15:00LaLiga Talking Football (9)
15:30Fotbal: Deportivo Alavés - Cádiz CF
16:00Fotbal: Celta Vigo - Real Sociedad
18:00Fotbal: 1. FC Köln - Bayer Leverkusen
20:00Fotbal: TSG Hoffenheim - Werder Brémy
22:00Fotbal: 1. FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach
00:00Fotbal: 1. FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach
07:00Fotbal: VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart
09:00Fotbal: Real Betis - Granada CF
11:00Fotbal: UD Almería - Girona FC
13:00Fotbal: 1. FC Köln - Bayer Leverkusen
15:00Fotbal: TSG Hoffenheim - Werder Brémy
17:00Fotbal: Bundesliga special (25)
19:00Fotbal: Bundesliga special (24)
19:30Fotbal: Deportivo Alavés - Cádiz CF
20:00Fotbal: Celta Vigo - Real Sociedad
22:00Fotbal: UD Almería - Girona FC
00:00Formule 2 - Velká cena Velké Británie 2024
00:05Formule 3 - Velká cena Velké Británie 2024 (kvalifikace)
09:00Formule 3 - Velká cena Velké Británie 2024 (sprintový závod)
10:05Formule 3 - Velká cena Velké Británie 2024
11:05Formule 1 - Velká cena Qatar Airways Velké Británie 2024 (1. trénink)
12:25Formule 1 - Velká cena Qatar Airways Velké Británie 2024 (2. trénink)
13:45Formule 1 - Velká cena Qatar Airways Velké Británie 2024 (3. trénink)
15:00Formule 1 - Velká cena Qatar Airways Velké Británie 2024 (kvalifikace)
16:15Formule 1 - Velká cena Qatar Airways Velké Británie 2024
17:30EisKing Debriefing 2024 - VC Velké Británie
21:00Porsche Supercup v Silverstone (trénink)
22:00Porsche Supercup v Silverstone (kvalifikace)
22:45Porsche Supercup v Silverstone (závod)
23:35Polská rallye
00:15Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (volný trénink Moto3)
09:00Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (1.trénink Moto3)
09:45Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (2.trénink Moto3)
10:30Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (kvalifikace Moto2)
11:10Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (závod Moto3)
12:00Polská rallye
13:00UFC Connected (707)
13:50UK Open Pool 2024
14:20UK Open Pool 2024
15:55Český motorsport 2024
19:00FIA Karting Championship 2024 (3)
19:30Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (trénink MotoGP)
20:00Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (kvalifikace MotoGP)
20:50Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (Sprint race MotoGP)
21:50Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (závod MotoGP)
22:50Sportovní infoservis
01:30Major League Baseball
09:00Ferratum World RX of Sweden
12:00Toyota Gazoo Racing eRallye - 4. kolo - Monte Carlo
13:00THE RING 12 + HEROES GATE 29
15:00WRC: Orlen 80th Rally Poland (7)
18:00Ferratum World RX of Sweden
19:00Major League Baseball
20:00FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
23:00Sportovní infoservis
01:00Sportovní infoservis
01:00FL: FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava
09:00FL: Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň
12:00Kvalifikační utkání o EKL: FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové
14:00FL: MFK Karviná - SK Slavia Praha
16:30FL: AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec
18:30Evropský fotbal (55)
20:30FL: FK Pardubice - FK Teplice - Streaming
21:00FL: FK Jablonec - FC Zlín - Streaming
23:00Sportovní infoservis
01:00Sportovní infoservis
00:30ATP500: Cinch Championships - 1. semifinále
09:00ATP500: Cinch Championships - 2. semifinále
11:00ELF: Panthers Wroclaw - Prague Lions
13:00Týden v motorsportu (27)
16:00ATP500: Cinch Championships - finále
16:30ATP250: Rothesay International - 1. semifinále
18:30ATP250: Rothesay International - 2. semifinále
20:00ATP250: Rothesay International - finále dvouhry
22:00Sportovní infoservis
00:00Snooker
00:00Cyklistika
01:30Olympijské hry
03:00Olympijské hry
03:30Cyklistika
05:00Snooker
07:00Cliff Diving
08:30Olympijské hry
09:30Cyklistika
11:00Cyklistika
12:45Cyklistika
18:00Motokros
19:00Motorsport
19:45Jezdectví
20:00Surfing
21:00Cyklistika
22:00Snooker
00:00Cyklistika
01:30Olympijské hry
03:00Olympijské hry
04:00Cyklistika
00:00Snooker
01:30Cyklistika
03:00Olympijské hry
05:00Olympijské hry
05:30Cyklistika
07:00Snooker
08:30Surfing
10:00Olympijské hry
11:00Olympijské hry
11:30Tenis
13:00Tenis
14:00Tenis
19:00Cyklistika
20:00Trailing
21:30Motorsport
22:00Tenis
22:15Cyklistika
00:00Snooker
01:30Cyklistika
03:00Lední hokej: MoDO - Leksands
01:15Fotbal: Neapol - Fiorentina
03:45Televizní nákupy
06:00Lední hokej: Ambri-Piotta - ZSC Lions
07:30Televizní nákupy
10:00Lední hokej: Rapperswill - Zug
11:00Poker
13:30Poker
14:30Fotbal: Al Okhdoud - Al Hilal
15:30Zlaté okamžiky
17:45Box: TOP 25 KO 3/2
18:00Box: Naoya Inoue - Luis Nery
19:30Tenis
23:30Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
01:30Plážová házená
02:00Plážová házená
03:00Plážová házená
04:00Box: Tysonovy největší údery
03:30Box: Tysonovy největší údery
04:30Poker
05:00Poker
06:00Poker
07:00Televizní nákupy
08:00Poker
09:00Poker
10:00Televizní nákupy
11:00SuperEnduro
12:00Házená
14:30Házená
16:15Fotbal: Neapol - Fiorentina
18:00Fotbal: Al-Hilal - Al-Nassr
20:15MVP
22:45Lední hokej: Ajoie - Lugano
23:30Box: Chris Billam-Smith - Richard Riakporhe
02:00Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00MM Automotive
13:30Amazonka Truck
14:00DominicCars
14:30Topspeed
15:15Motoring
16:00Autožurnál
16:30Topspeed
17:15Profíci na konské sily
18:00Výběrová auta
18:45Motoring
19:15MM Automotive
19:45Autožurnál
20:30Motoring
21:30Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45Drahomír Piok
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30Drahomír Piok
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Martin z Martina
12:00Grand Est Open 88
12:15Nesmrteľní
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45Grand Est Open 88
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00Grand Est Open 88
20:00Amazonka Truck
22:00Autožurnál
22:30Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
23:00Nočné vysielanie
00:00Rumble & Hum (6)
00:00IMMAF European Open III (6)
01:00X Games - Norway (5)
02:00Action Sports World III (24)
03:00IMMAF World Championships II (10)
04:00IMMAF European Open III (6)
05:00Pro Bull Riders (27)
06:00Voss Extreme Sports Week 2024 (6)
07:00Voss Extreme Sports Week 2024 (7)
07:30Beyond The Beaten Path (5)
08:00World of X Games (1)
09:00Nitro Circus: Crazy Train (6)
10:00Strongman Champions League (6)
11:00Fighting Fit II (3)
12:00Nomads Seeking Adventure (5)
13:00Nomads Seeking Adventure (6)
13:30Nomads Seeking Adventure (7)
14:00Nomads Seeking Adventure (8)
14:30Nomads Seeking Adventure (9)
15:00Nomads Seeking Adventure (10)
15:30Nomads Seeking Adventure (11)
16:00Nomads Seeking Adventure (12)
16:30Nomads Seeking Adventure (13)
17:00Nomads Seeking Adventure (14)
17:30Fighting Fit (1)
18:00World of X Games (1)
19:00Boondock Nation (3)
20:00Boondock Nation (4)
20:30Blue World VI (8)
21:00Blue World VI (9)
21:30Sports Adventure IV (5)
22:00Sports Adventure IV (6)
22:30Fighting Fit (1)
23:00Rumble & Hum (7)
00:00IMMAF European Open III (7)
01:00World of X Games (1)
02:00Action Sports World III (25)
03:00Sports Adventure IV (1)
04:00Sports Adventure IV (2)
04:30Noční program
00:00International Series Morocco
09:00BMW International Open
13:00International Series Morocco
18:00BMW International Open
22:00Noční program
00:00Blochovy rozbory (48)
00:10Přednost v jízdě: Smart #3 (49)
00:35Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (50)
00:50Test automobilu: Aiways U6 Prime (51)
01:10Přednost v jízdě: DS 7 (52)
01:15Sedm nejrychlejších (53)
01:30Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (54)
01:40Garáž 21 (55)
01:45Zprávy (56)
02:10Poklady v garáži (57)
02:15Poklady v garáži (58)
02:45Zpětný chod: Ford 17 M RS (59)
03:15Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (60)
03:30Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (61)
03:45Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (62)
04:15Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (63)
04:45Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (1)
05:15BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (2)
06:05Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (3)
06:35Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (4)
06:45FIA European Truck Racing Championship: Zolder (5)
07:15Rychlé kolo: Jaguar XFRS (6)
07:45Zprávy (7)
08:10Moove - mobilita zítřka (8)
08:15Blochovy rozbory (9)
08:45Blochovy rozbory (10)
09:10Přednost v jízdě: Smart #3 (11)
09:35Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (12)
09:50Test automobilu: Aiways U6 Prime (13)
10:10Přednost v jízdě: DS 7 (14)
10:15Zprávy (15)
10:30Sedm nejrychlejších (16)
10:35Garáž 21 (17)
10:45Poklady v garáži (18)
11:15Poklady v garáži (19)
11:45Zpětný chod: Ford 17 M RS (20)
12:15Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (21)
12:30Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (22)
12:45Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (23)
13:15Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (24)
13:45Blochovy rozbory (25)
14:15Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (26)
15:05Milujeme auta (27)
15:15Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (28)
15:45BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (29)
16:35Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (30)
17:05Rychlé kolo: Peugeot RCZ-R (31)
17:15Rychlé kolo: Brabus SL 850 (32)
17:40Rychlé kolo: Jaguar XFRS (33)
18:10Moove - mobilita zítřka (34)
18:35Blochovy rozbory (35)
19:05Blochovy rozbory (36)
19:30Přednost v jízdě: Smart #3 (37)
19:55Zprávy (38)
20:10Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (39)
20:15Test automobilu: VW Golf PHEV (40)
20:40Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (41)
20:45Sedm nejrychlejších (42)
21:00Garáž 21 (43)
21:15Poklady v garáži (44)
21:45Poklady v garáži (45)
22:15Zpětný chod: Ford 17 M RS (46)
22:45Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (47)
23:00Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (48)
23:15Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (49)
23:45Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (50)
00:15Blochovy rozbory (51)
00:45Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (52)
01:35Milujeme auta (53)
01:45Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (54)
02:10BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (55)
03:00Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (56)
03:30Zprávy (57)
03:40Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (58)
03:45FIA European Truck Racing Championship: Zolder (59)
04:15Rychlé kolo: Jaguar XFRS (60)
04:45Fighting Rookies 2014
00:15Fighting Rookies 2014
00:55We Love MMA 51, 14.12.2019
01:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:35Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00LNK Boxing Welter 8, Arena Riga, 11.07.2020
06:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
10:05Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
10:15Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
10:30Punch Down 3, Warsaw, Poland 20.03.2021
10:40Punch Down 3, Warsaw, Poland 20.03.2021
11:25WGP Kickboxing Brazil, Ep. 12
12:15King of Kings - World Series, Helsinki, Finland, 29.02.2020 - Part II
15:30Superkombat Fighting Championship, WGP, 17.09.2017
17:40Superkombat Fighting Championship, 17.09.2017
19:55Hard Knocks Fighting, Ep. 9
22:00RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 19.11.2018
22:45Makowski FC Tournament – Zielona Gora, Poland 01.10.2022
01:25Hip Show S5 EP8
04:50SlapFight (11)
00:00Erotický film: Steamy Stories
01:00Sport ve videoklipech (8)
03:00Sport ve videoklipech (6)
03:30Sport ve videoklipech (4)
04:00Sport ve videoklipech (1)
04:30Sport ve videoklipech (30)
05:00Sport ve videoklipech (9)
05:30Teleshopping
06:00Odpovědi s Baylessem Conleyem
07:00ARCHE
07:30Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Teleshopping
10:00Teleshopping
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
11:30Teleshopping
12:00Teleshopping
13:00Teleshopping
14:00Teleshopping
14:30Normal
15:30Lovci skladovacích jednotek (27)
16:00Mistři zastavárny (263)
16:30Mistři zastavárny (264)
17:00Mistři zastavárny (265)
17:25Mistři zastavárny (266)
17:50Hardcore Pawn: Chicago (5)
18:15Hardcore Pawn: Chicago (6)
18:45Hledači pokladů (102)
19:15Lovci skladovacích jednotek (28)
20:15Lovci skladovacích jednotek (29)
20:45Lovci skladovacích jednotek (30)
21:15Lovci skladovacích jednotek (31)
21:45Lovci skladovacích jednotek (32)
22:15Lovci skladovacích jednotek (33)
22:45ME ve fotbalu aktuálně
23:15Lovci skladovacích jednotek (36)
00:00Lovci skladovacích jednotek (37)
00:30Sport ve videoklipech (5)
01:00Sport ve videoklipech (6)
01:30Sport ve videoklipech (6)
02:00Sport ve videoklipech (17)
02:30Sport ve videoklipech (5)
02:45Sport ve videoklipech (9)
03:00Sport ve videoklipech (7)
03:30Sport ve videoklipech (5)
04:00Sport ve videoklipech (2)
04:30