- Čtvrtek
27. 6. - Pátek
28. 6. - Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7.
Sobota 29.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Dva dny
00:00DAIWA
00:30Aktivní lov kaprů s Karlem Niklem
01:00Fish Mine S2
01:30Včelařský projekt a ochrana zvěře
02:00József Kolláth
02:30József Kolláth
03:00Po stopách obřích balatonských kaprů s nástrahami Bait Bait
03:30Delphin
04:00Fish Mine S2
04:30Myslivecká kuchyně
05:00Myslivecká kuchyně
05:30Myslivecká horečka
06:00Nový muškař (15)
06:30Carp Friend Baits
07:00Carp Zoom
07:30Feedermánie
08:00Zubatý úlovek
08:30Rybářští bratři
09:00Nový muškař (16)
09:30DOVIT
10:00Fish Mine S2
10:30Feedermánie
11:00Adventer&Fishing
11:30MIKADO Total Fishing
12:00DAIWA
12:30Aktivní lov kaprů s Karlem Niklem
13:00Rybolov pod lupou
13:30Včelařský projekt a ochrana zvěře
14:00József Kolláth
14:30József Kolláth
15:00Hodula Fishing
15:30Akademie přívlače
16:00Akademie přívlače
16:30Rybářští bratři
17:00F&H EVENTS
17:30SEDO Fishing
18:00Na stopě kořisti
18:30Péter Pál Halmi
19:00Feedermánie
19:30Carp Zoom
20:00Nový muškař (16)
20:30Mezi obry
21:00Mistr zbrojíř
21:30Mistr zbrojíř
22:00Na stopě kořisti
22:30Akademie přívlače
23:00Akademie přívlače
23:30Satur Baits
00:00Carp Zoom
00:30Nový muškař (16)
01:00Mezi obry
01:30Mistr zbrojíř
02:00Mistr zbrojíř
02:30Na stopě kořisti
03:00DAIWA
03:30Aktivní lov kaprů s Karlem Niklem
04:00Fish Mine S2
04:3010 před 10
01:10Extra 3
01:35Tricky Niki: Hypochondrie
02:20Hvězdy Prátru - nejlepší kabaretiérky
03:25Hvězdy Prátru
04:30Hvězdy Prátru
04:55Čas kultury
06:20Nano
07:00Panoráma Alp
07:30Zprávy
09:00Čas kultury
09:05erLesen - speciál ceny Ingeborgy Bachmannové
09:3548. dny německy psané literatury
10:00Umění a veteš
14:30Panské časy! - Zámecké návštěvy s J.-P. Spiegelfeldem (3/5)
15:00Zahrady toskánských vil - vila Reale u Marlie
15:45Pouť do Padovy
16:00Konečně na Gardě!
17:30Zprávy
19:00Předpověď počasí
19:18Emojikalypsa
19:20Zprávy
20:00Letní galavečer Grafenegg 2024
20:15For the Drama (1/3)
21:55For the Drama (2/3)
22:25For the Drama (3/3)
22:55Mírová cena německé kinematografie - Most
23:25Životní styl
00:55Maremma - divoká krása Itálie (1/2)
01:55Maremma - divoká krása Itálie (2/2)
02:40Velký Pacifik (1/4)
03:25Velký Pacifik (2/4)
04:10Velký Pacifik (3/4)
04:55Zprávy
01:20Paní na hlídání: Itálie
01:25Zprávy
02:58Maria Wern - V hlubině
03:00Brisant
04:30Zprávy
04:58Quarks
05:00My Move 3 - tanec tvého života (13/20)
05:30My Move 3 - tanec tvého života (14/20)
05:55Skřítek pana Edera (44)
06:20Skřítek pana Edera (45)
06:45Ovečka Shaun
07:05Anna a divoká zvířata
07:15Nina a domácí zvířata
07:40Checker Tobi
07:55Věda pro děti
08:20Děvět a půl
08:45Zrnka pepře (105)
08:55Zrnka pepře (106)
09:20Zprávy
09:50Nosorožec, zebra & spol. (323)
09:55Nosorožec, zebra & spol. (324)
10:40Quarks
11:30Zprávy
12:00Veterináři - neúnavní zachránci (21)
12:05Tour de France - vše na žlutého: Hlad (1)
12:50Tour de France - vše na žlutého: Utrpení (2)
13:15Tour de France - vše na žlutého: Naděje (3)
13:40Mistrovství SRN v atletice
14:05Silniční cyklistika: Tour de France/1. Etapa
15:50Zprávy
18:00Říční policie Duisburg (9)
18:10Říční policie Duisburg (10)
19:00Počasí před osmou
19:50Sobotní loterie
19:57Zprávy
20:00Donna Leon: Zlaté vejce
20:15Nechte maličkých přijíti ke mně
21:45Témata dne
23:15Nedělní zamyšlení
23:35Noční show Iny Müllerové (1)
23:40Diplomatka - Honička Prahou
00:40Zprávy
02:10Donna Leon: Zlaté vejce
02:15Zprávy
03:48Nechte maličkých přijíti ke mně
03:50Written on Water
00:50Hierro 2 (5/6)
02:00Červené světlo (10/10)
02:5528 minut
03:45Athleticus 4 (15/30)
04:30Design není nikdy nevinný!
05:10Co je Haute Couture?
06:05Geo-reportáž: Mělčiny a krásná příroda
07:05Geo-reportáž: Tasmánie - sympatie pro čerta
08:00Město, venkov, umění - speciál
08:55Město, venkov, umění - speciál
09:35Lahodná Apulie: Domy trullo
10:15Dobrodružná archeologie: Skalní kresby národa San
10:40Kielingův divoký svět
11:10Kielingův divoký svět
11:55Kielingův divoký svět
12:40Magický Maghreb: Sever Tuniska
13:25Magický Maghreb: Jih Tuniska
14:20Magický Maghreb: Maroko
15:10Afrika shora
16:05Kanada - návrat Černonožců
18:35Zprávy Arte
19:20Geo-reportáž: Severní Frísko a jeho husy
19:40Alpy - naše hory z výšky
20:15Švýcarsko shora: Kouzlo alpské republiky
21:40Stud, zapomenutý pocit
22:35Jsou invazní druhy lepší než jejich pověst?
23:30Magazín krátkých filmů
00:00Milovaný océan
00:55Hrbáč
01:2528 minut
03:30S kompasem a chytrými nápady na širém moři
04:15Teror
00:50U nás v Bavorsku
02:10Aktuální zprávy z Frank
03:25Bavorský večerník - zprávy z jihu
03:55Bavorský večerník
04:25Kabaret Güntera Grünwalda - letní speciál
04:55Stanice
06:00Doma je doma (3382)
06:30Doma je doma (3383)
07:00Telegymnastika 5
07:30Panoráma/počasí na horách
07:45Telegymnastika (5)
08:45Vidět místo slyšet
09:00Svět zvířat
09:30Svět zvířat
10:00Dr. Sommerfeld - Staré sny, nová láska
10:30Zvony v klášteře v Biburgu
12:00Rodiče a další pravdy
12:05Touha po moři
13:35Touha po moři
14:25Muzikantské setkání v Niedersonthofenu
15:15Zprávy, počasí
16:00Příroda exkluzivně
16:15Léto na Seeberalmu
17:00Mezi Spessartem a Karwendelem
17:45Zprávy, počasí
18:30Je dobré vědět
19:00Umění a veteš
19:30Zprávy
20:00Utta Danella: Když hvězdy padaly
20:15Zprávy, počasí
21:45Sen se stává skutečností
22:00Utta Danella: Pomsta bude sladká
23:30Rodiče a další pravdy
00:55Příroda exkluzivně
02:20Mezi Spessartem a Karwendelem
03:05Je dobré vědět
03:50Umění a veteš
04:20Muzikantské setkání v Niedersonthofenu
04:50Myšlenky zločince
00:15KAB1: newstime
01:10Myšlenky zločince
01:15Myšlenky zločince
02:00KAB1: newstime
02:45Myšlenky zločince
02:5024 hodin: Nezastavitelný
03:3524 hodin: Nezastavitelný
04:15Spravedlnost v krvi
04:55Magnum
06:00Magnum
06:55Magnum
07:55Spravedlnost v krvi
08:55Spravedlnost v krvi
09:45Castle na zabití
10:40Castle na zabití
11:40Castle na zabití
12:35Castle na zabití
13:35Castle na zabití
14:30Havaj 5-0
15:20KAB1: newstime
16:20Havaj 5-0
16:30Havaj 5-0
17:25Havaj 5-0
18:20Havaj 5-0
19:15Clarice
20:15Clarice
21:15Clarice
22:15Clarice
23:15Clarice
00:10Manifest
01:10Manifest
01:55Manifest
02:45Manifest
03:30Manifest
04:10Myšlenky zločince
04:50Tajemná legenda
00:00Falter
01:30Láska
02:15Slon, tygr a spol. (1084)
02:45Regionální vysílání
03:10Regionální vysílání
03:40Regionální vysílání
04:10Faerské ostrovy - evropská výspa v Severním Atlantiku
04:40Strážce divočiny: Otcovská láska
05:35Jak vychovám rodiče? (7/39)
07:05Jak vychovám rodiče? (8/39)
07:30Checker Tobi: Dobrodružné Řecko
08:00Luv a Lee (2/7)
09:15Veterinářka Mertensová (79)
10:05Kancelář (6)
10:55Romantika železnice
11:45Zahrada MDR
12:15Naše vesnice o víkendu
12:45Divoký jih Španělska: Navrátilci (2/2)
13:15Zprávy
13:58Nejkrásnější léto mého dětství (1/5)
14:00Nejkrásnější léto mého dětství (2/5)
14:25Darebáci z první lavice
14:50Zprávy
16:10Sport na východě
16:15Jak princezny po nocích tancovaly
17:00Dnes na východě - reportáž
18:00Na cestách v Sasku-Anhaltsku
18:15Dobří lidé: Lydia Schötz
18:45Předpověď počasí
18:50Večerníček
18:54Regionální vysílání
19:00Zprávy
19:30Thomas Junker na cestách - daleko na jihu (5/6)
19:50Šlágrbooom - stadionová show pod širým nebem
20:15Zprávy
23:33Vrcholné setkání: Schubert, Sträter a König zachraňují svět (2/2)
23:35Tři dny Kondora
00:05Darebáci z první lavice
02:00Thomas Junker na cestách - daleko na jihu (5)
03:20Regionální vysílání
03:45Regionální vysílání
04:15Regionální vysílání
04:45Taxikář
01:15Pravda nebo lež
03:00Co je nového? - sestřih z pořadů
03:55Proč ženy vraždí? (5/5)
04:35Děcka jsou v pořádku (22/22)
05:25Šmoulové (29/81)
06:00Šmoulové (30/82)
06:10Barbapapa a jeho rodinka (21/21)
06:25Dobrodružství Marca a Giny (2/2)
06:40Fix a Foxi (13/13)
07:05Nazdar, Kašpárku!
07:30Dětský dopravní klub
07:55Okidoki
08:00Méďovo ABC
08:05Okidoki
08:20Skvělá zvířata
08:25Okidoki
08:401, 2 nebo 3
08:45Okidoki
09:10Tom Turbo
09:15Okidoki
09:40Muzeum AHA
09:45Čarodějnice Lilli (19/45)
10:00Jak vycvičit draky (10/10)
10:20Spirit, volnost nade vše (13/13)
10:40Úsvit Croodsových (8/8)
11:05Děcka jsou v pořádku (23/23)
11:25Black-ish (22/117)
11:45Black-ish (23/118)
12:05Svobodní se závazky (1/1)
12:25Simpsonovi (15/722)
12:50Nadijin svět pečení (7/7)
13:10Jamie Oliver: Geniální jídla z jednoho hrnce (7/7)
13:40Mladý Sheldon (13/96)
14:05Mladý Sheldon (14/97)
14:25Máma (11/143)
14:45Zavřeno navždy - konec hospody
15:05SUV - milovaná, nenáviděná, nejprodávanější
15:50Zprávy
16:40ME ve fotbalu: Osmifinále
16:45ME ve fotbalu: Osmifinále
17:50ME ve fotbalu: Osmifinále
20:00Máte smysl pro humor? - speciál
21:05ME ve fotbalu: Osmifinále
23:10ME ve fotbalu: Odpískáno
23:20ME ve fotbalu: Osmifinále
23:45ME ve fotbalu: Osmifinále
00:30Nebezpečná rychlost
01:15Proč ženy vraždí? (6/6)
03:05Dr. Dolittle
03:55Oktoberfest: Krev a pivo
00:40Šéfová
01:30Odvážní andělé (3/7)
02:30Poldové z Rosenheimu (11/65)
03:15Poldové z Rosenheimu (12/67)
04:00Klípky
04:45Studio 2
04:50Studio 2
04:55Kolem kola
05:45Mayrův magazín - znalosti pro každého
05:50Počasí, panoráma
06:10Zprávy
09:00Návrat k přírodě: Život se zvířaty
09:05Životní zvrat
09:50Horská služba
11:15Předpověď počasí
12:45Zprávy
13:00Počasí
13:17Klípky - víkend
13:20Tam, kde je ráj koní
13:30Doktor z hor
15:00Doktor z hor
15:45Země a lidé
16:30Čemu věří Rakousko?
16:55Zprávy
17:00Aktuality po páté
17:05Zdravý život
17:30Waldviertelem jako za dob císaře pána
17:55Belvedere backstage
18:20Spolková země dnes
19:00Zprávy
19:30Počasí
19:51Sport aktuálně
19:56Klípky
20:05Donna Leon: Zlaté vejce
20:15Zprávy
21:50Smrt v lepší společnosti - Sladká vůně zla
22:00Kriminálka Lisabon: Ztracená dcera
23:30Donna Leon: Zlaté vejce
00:55Poldové z Rosenheimu (11/65)
02:25Klípky
03:10Tam, kde je ráj koní
03:15Doktor z hor
04:45Temný stín nad L.A.
01:15PRO7: newstime
03:35Sully
03:40taff
05:35Galileo
06:30Teorie velkého třesku
07:30Teorie velkého třesku
07:55Teorie velkého třesku
08:20Heuréka - město divů
08:45Jak jsem poznal vaši matku
09:45Uvnitř je nejlépe
10:10Uvnitř je nejlépe
10:40Uvnitř je nejlépe
11:05MOTZmobil
11:34Uvnitř je nejlépe
11:35Uvnitř je nejlépe
12:05Uvnitř je nejlépe
12:30Simpsonovi
13:00Simpsonovi
13:30Simpsonovi
13:55Simpsonovi
14:25Teorie velkého třesku
14:55Teorie velkého třesku
15:25Call Me Kat
15:50Call Me Kat
16:20United States of Al
16:50United States of Al
17:15PRO7: newstime
17:45Galileo plus: Tvůj svět - můj svět
17:55Galileo X-Plorer: Megacity Hongkong - metropole protikladů na nejmenším prostoru
19:05Kdo ukradne show Olliho Schulze?
20:15Nejlepší show na světě
23:25A ty pracuješ jako...
03:00Noční žurnál RTL
00:00Noční žurnál speciál: ME ve fotbalu (15)
00:25Noční žurnál RTL - Počasí
00:43Ultimativní chart show - Nejúspěšnější singly všech dob/2
00:45Kriminálka Miami (17)
01:50Kriminálka Miami (18)
02:35Kriminálka Miami (19)
03:25Kriminálka New York III (10)
04:10Kriminálka New York III (11)
04:55Reportáž ve světle policejního majáčku
06:05Reportáž ve světle policejního majáčku
07:30Reportáž ve světle policejního majáčku
08:30Reportáž ve světle policejního majáčku
09:30Reportáž ve světle policejního majáčku
10:30Formule 1: GP Rakouska/sprint
11:30Zažaluj mě!
13:15Soudkyně Barbara Saleschová
13:45Soudkyně Barbara Saleschová
14:45Ulrich Wetzel - Trestní soud
15:45Ulrich Wetzel - Trestní soud
16:45Gala nebo ME ve fotbalu (11)
17:45Zprávy (181)
18:45Počasí
19:03Klima Update
19:04Život - lidé, momenty, příběhy
19:05Studio ME ve fotbalu (15)
20:15Take Me Out nebo ME ve fotbalu 2024 (2)
21:00Noční žurnál RTL
23:45Noční žurnál: ME ve fotbalu - všechny zápasy, všechny branky (16)
23:55Take Me Out XXL (2)
00:05Take Me Out XXL (2)
01:55Reportáž ve světle policejního majáčku
04:05Elektra
00:15Tiché místo: Část II
02:00Promiň, ale miluji tě!
03:35Věřte nevěřte II (7)
05:40Reklama
06:20Reklama
07:20Sny o vlastním bydlení VIII (1)
08:20Sny o vlastním bydlení VIII (2)
09:20Šťastný domov VI (19)
10:20Šťastný domov IX (2)
12:20Geissenovi - velmi luxusní rodina! XXI (13)
14:20Geissenovi - velmi luxusní rodina! XXI (14)
15:20Geissenovi - velmi luxusní rodina! XXI (15)
16:20Geissenovi - velmi luxusní rodina! XXI (16)
17:20Bella Italia - kempování po německu II (7)
18:15Někdy veselo někdy smutno
20:15Pád Bílého domu
00:05Pekelná jízda
02:20Elektra
04:00Geniálně vedle
00:00Geniálně vedle
00:55Super chlapi
01:45Super chlapi
02:10Tři nejodvážnější
02:35Tři nejodvážnější
02:55Tři nejodvážnější
03:15Super chlapi
03:40Super chlapi
04:00Tři nejodvážnější
04:25Na hlídce s německými policisty - specialisté
05:35Na hlídce s německými policisty - specialisté
06:25Na hlídce s německými policisty - specialisté
07:25Na hlídce s německými policisty - specialisté
08:25Venkovská praxe
09:25Venkovská praxe
10:05Venkovská praxe
10:50Venkovská praxe
11:30Venkovská praxe
12:15Tři talíře pro Lafera
12:55Tři talíře pro Lafera
13:55Tři talíře pro Lafera
14:55Tři talíře pro Lafera
15:55Nedělní magazín na SAT.1
16:59Tři talíře pro Lafera/Magazín SAT.1 - Bavorsko
17:001% kvíz - jak chytré je Německo?
18:00SAT1: newstime
19:55Toy Story 4: Příběh hraček
20:15Rocketman
22:20Štěstí na dosah
00:40Velké dítě Dickie Roberts
02:55Na hlídce s německými policisty
04:35Zprávy
01:15Vražedkyně (15)
01:35Vražedkyně XXI (1)
02:20Ze soudních spisů
03:05Ze soudních spisů
03:55Ze soudních spisů
04:45Kriminálka New York (5)
05:45Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
06:30Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
07:25Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
08:20Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
09:05Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
10:00Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
10:55Královna nákupů
11:50Královna nákupů
12:50Královna nákupů
13:50Královna nákupů
14:50Královna nákupů
15:50Mláďata - roztomilá a divoká! XI (1)
16:50Pesokočkomyš XXIV (26)
17:55Odborníci na psy - Rütterův tým III (6)
19:10Ladíme 2
20:15Rambo
22:30Ze soudních spisů
00:20Ze soudních spisů
01:20Ze soudních spisů
02:10Ze soudních spisů
03:00Ze soudních spisů
03:50Ze soudních spisů
04:40Zprávy update
00:1513 otázek
00:30Iluze atomového věku - zářící sny o budoucnosti
01:05Rozmarné jaro
01:50Naše světadíly: Asie
02:35Někdo to rád zahalené
03:20Haló, Německo
04:50Kluci sami doma: Měsíc bez rodičů
05:35Kluci sami doma: Měsíc bez rodičů
06:00Conni
06:25Želvička a její přátelé
06:40Malá čarodějka Bibi
07:05Kniha džunglí
07:30Kniha džunglí
07:40Robin Hood: Za Sherwoodským lesem
07:50Robin Hood: Za Sherwoodským lesem
08:05Lassie
08:15Zprávy
08:40Lassie
08:45Bibi a Tina
09:05Bibi a Tina
09:30Pur+
09:55Zprávy
10:23Policie Hamburk
10:25Zvláštní komando Stuttgart
11:10Zprávy
11:55Jen člověk
12:00Rodiči navždy
12:15Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska
13:40Zprávy
15:10Poklady z půdy
15:15Poldové z Rosenheimu
16:10Zprávy
17:00Skutečné zločiny
17:05Zvláštní jednotka 5113
18:05Zprávy
19:00Počasí
19:20Doktor z hor
19:25Silný tým - Smrt na zkoušku
20:15Kvartet: Smrtící zásilka
21:45Zprávy, počasí
23:15Sugar
23:30Sto let odpuštění
01:05Policie Hamburk
02:35Zvláštní komando Stuttgart
03:20Soko Vídeň
04:05Poldové z Rosenheimu
04:50Nie zabiłam mojej siostry
00:00Heheszki na całego
02:00Bill Cosby Show
02:55T&T (1/65)
03:25Nieźle kliknięci
03:55Rózowa noc
04:30Uliczni magicy
06:00Świat Cyrku
06:30Niesamowite tajemnice
07:25Nieźle kliknięci
08:20Yattaman
08:25Telezakupy
09:15Zabójcze Tornado
12:45Niesamowite tajemnice
14:30Heheszki na całego
15:30Klejnot TV
16:05Uliczni magicy
20:35Samotny Gringo
21:10Nieźle kliknięci
22:50Różowa noc
23:05Lawendowe Wzgórze
00:00Heheszki na całego
02:00Bill Cosby Show
02:55T&T (1/65)
03:25Nieźle kliknięci
03:55Różowa noc
04:30Pátrání
01:20Náš nový dům XVI (13)
03:35Disco Gramy XLVI (178)
04:40Teleshopping
05:25Zprávy
06:00Madagaskar
07:50Kdopak to mluví
09:30Policisté XVI (44)
11:40Policisté XVI (45)
12:40Policisté XVI (46)
13:40Policisté XVI (47)
14:40Policisté XVI (48)
15:45Policisté XVI (49)
16:45Kluci XXIV (8)
17:45Kluci XXIV (9)
18:15Události
18:50Prezidenti a premiéři IX (25)
19:15Sport
19:45Počasí
19:55Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
20:05Plán útěku 3
22:506. den
00:55Značky II (2)
03:30Disco Gramy XLVI (179)
04:40Den cvoka
01:10Lovec
02:5561. KFPP v Opoli - Vaše srdce stačí k životu - Michał Bajor, 50 let od debutu v Opole
04:50Vyvážení bílé
05:30Satan ze sedmé třídy (7)
06:05Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie
07:00Rok v zahradě
07:40Rok v zahradě Extra
08:05Zdatní (557)
08:20Polské národní parky - Národní park Poleski
08:5061. KFPP v Opoli - Milenci jsou mezi námi, tedy písně Janusze Kondratowicze
09:15Ranč IX (13)
09:35Komisař Alex IV (4)
10:35Otec Matouš (29)
11:35Báječná Angelika
12:30Okrasa porušuje pravidla - mleté, ale ryby
14:25Zdravotní škola (28)
15:00Zdravotní škola (29)
15:55Teleexpress
17:00Počasí
17:20Zábavní program
17:35Hra na Maxe III (13)
18:30Jaká je to melodie? (5183)
18:45Události
19:30Počasí
20:05Sport
20:10Kroniky Orlen Rally Polsko 2024 (3)
20:15EURO 2024 (1/8)
20:25Hra na Maxe III (13)
23:15Sezóna zabíjení
23:25Není růže bez ohně
01:10Falešné bezpečí
02:5561. KFPP v Opoli - Milenci jsou mezi námi, t.j. písně Janusze Kondratowicze 2
04:30Princ a já: Královské líbánky
00:55Vražda u jezera
02:40Pro neslyšící - Barvy štěstí (2970)
04:55Pro neslyšící - Barvy štěstí (2971)
05:25Pro neslyšící - Barvy štěstí (2972)
06:00Pro neslyšící - L jako láska (1789)
06:35Otázka k snídani – probuď se
07:30Otázka k snídani
07:55Hraje se (6)
11:30Longwoodská legenda
12:10Familiáda (2948)
14:00Kolo štěstí (1550)
14:35Šance na úspěch: Opole 2024 (8)
15:15V dobrém i ve zlém (913)
16:20Slovo na neděli – Studentská dilemata
17:15Hra na Maxe III (13)
17:20EURO 2024 (1/8)
17:35Hra na Maxe III (13)
20:15Lásky čas
20:30Panorama
22:45Úspěšná žena
23:25Královna
01:20Připoutejte se, prosím! 2
03:15Beďarová doktorka V (10)
00:00Italská klinika pro obézní II (5)
01:00V boji proti rakovině (3)
02:00Naše 2 mámy (1)
02:50Beďarová doktorka V (10)
03:40Miluju maminčina mazánka (8)
04:30Jak si vybrat správné šaty XI (8)
05:30Deníky 90 dní V (8)
06:00Hledá se manželka sestra V (11)
07:00Sestry manželky XI (22)
08:007 malých Johnstonů IX (3)
09:00Přepečlivé matky to ví nejlépe V (10)
10:00Vítejte u Plathových V (13)
11:00Deníky 90 dní V (8)
12:00Jak si vybrat správné šaty XXI (2)
13:00Závislost na manželství (5)
14:00Závislost na manželství (6)
15:0090 dní: Život o samotě IV (8)
16:0090 dní: Život o samotě IV (9)
17:0090 dní: Život o samotě IV (10)
18:0090 dní: Život o samotě IV (11)
19:00Hledá se manželka sestra V (12)
20:0090denní snoubenci: Láska v ráji IV (5)
21:00Panské sídlo pro MILFky II (5)
22:00Dr. Mercy (1)
23:00Zbavte mě toho nádoru (6)
00:00Beďarová doktorka: Praskance V (6)
01:00Nejlepší kamarádky, 450 kg každá II (8)
02:00Nejlepší kamarádky, 450 kg každá II (9)
02:50Nejlepší kamarádky, 450 kg každá II (10)
03:40Vdavky podle mámy a táty II (9)
04:30PODKAST.LAB Neformat
00:05PODKAST.LAB Legkie den'gi
00:40Fil'm Volshebnik
01:15Vremya
03:00PODKAST.LAB Kot SHryodingera
03:55PODKAST.LAB Kreativnye industrii
04:30PODKAST.LAB Rossiya i Zapad na kachelyah istorii
05:05Telekanal Dobroe utro. Subbota
05:45Slovo pastyrya
08:45Novosti
09:00Nashe vsyo
09:20ProUyut
10:10Novosti
11:00Poekhali!
11:20K yubileyu Aleksandra Pankratova-CHyornogo
12:10Aleksandr Pankratov-CHyornyj v fil'me Klassik
14:05YA lyublyu moyu stranu
16:00Vechernie novosti
17:00Pole chudes
17:20Eksklyuziv
18:20Mihail Zadornov: vsya zhizn'
19:10Vremya
20:00Klub Veselyh i Nahodchivyh
20:35Zakrytyj pokaz
22:35PODKAST.LAB Psihika
00:55PODKAST.LAB Sobralis' s myslyami
01:30PODKAST.LAB Gori ognem!
02:05Vremya
03:00PODKAST.LAB Letopisi konca vremen
03:35PODKAST.LAB Obyazatel'no k prochteniyu
04:10PODKAST.LAB Kreativnye industrii
04:45DW News
00:00The Day
00:02Eco India
00:30DW News
01:00Best of DW-online Content
01:15DW News
01:30DW News
02:00The Day
02:02REV
02:30DW News
03:00Best of DW-online Content
03:15Tomorrow Today
03:30DW News
04:00Shift
04:02DocFilm
04:15DW News
05:00Best of DW-online Content
05:15To the Point
05:30DW News
06:00Shift
06:15Euromaxx
06:30DW News
07:00Arts Unveiled
07:02The 77 Percent
07:30DW News
08:00Best of DW-online Content
08:15REV
08:30DW News
09:00Sports Life
09:15Tomorrow Today
09:30DW News
10:00DocFilm
10:15DW News
11:00Sports Life
11:15In Good Shape
11:30DW News
12:00Shift
12:15Arts Unveiled
12:30DW News
13:00DocFilm
13:03DW News
14:00Shift
14:15Euromaxx
14:30DW News
15:00DocFilm
15:15DW News
16:00Reporter
16:15The 77 Percent
16:30DW News
17:00Best of DW-online Content
17:15Euromaxx
17:30DW News
18:00Sports Life
18:15DW News
18:30DW News
19:00Shift
19:15The 77 Percent
19:30DW News
20:00Reporter
20:15DW News
20:30DW News
21:00DocFilm
21:15DW News
22:00Reporter
22:15Afrimaxx
22:30DW News
23:00Shift
23:15Conflict Zone
23:30DW News
00:00DocFilm
00:03DW News
01:00Sports Life
01:15Tomorrow Today
01:30DW News
02:00DocFilm
02:02In Good Shape
02:30DW News
03:00Reporter
03:15Euromaxx
03:30DW News
04:00Sports Life
04:02DocFilm
04:15NOTICIAS 24 H
00:00CONVERSATORIOS EN CASA DE AMÉRICA
00:30NOTICIAS 24 H
01:00NOTICIAS 24 H
01:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:00TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
03:00ZOOM NET
03:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
04:00OBJETIVO PLANETA
04:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
05:00TD INTERNACIONAL 24 HORAS
05:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
06:00EUROPA
06:30NOTICIAS 24 H
07:00ZOOM NET
07:30NOTICIAS 24 H
08:00NOTICIAS 24 H
08:30NOTICIAS 24 H
09:00NOTICIAS 24 H
09:30NOTICIAS 24 H
10:00NOTICIAS 24 H
10:30NOTICIAS 24 H
11:00NOTICIAS 24 H
11:30NOTICIAS 24 H
12:00NOTICIAS 24 H
12:30NOTICIAS 24 H
13:00NOTICIAS 24 H
13:30NOTICIAS 24 H
14:00AUDIENCIA ABIERTA
14:30TELEDIARIO 1
15:00PARLAMENTO
16:00OBJETIVO PLANETA
16:30NOTICIAS 24 H
17:00NOTICIAS 24 H
17:30NOTICIAS 24 H
17:45NOTICIAS 24 H
18:00NOTICIAS 24 H
18:30NOTICIAS 24 H
18:45NOTICIAS 24 H
19:00NOTICIAS 24 H
19:30NOTICIAS 24 H
19:45NOTICIAS 24 H
20:00NOTICIAS 24 H
20:30NOTICIAS 24 H
21:00NOTICIAS 24 H
21:30NOTICIAS 24 H
22:00ESCARABAJO VERDE
22:30NOTICIAS 24 H
23:00SECUENCIAS EN 24
23:30NOTICIAS 24 H
00:00REPOR
00:30NOTICIAS 24 H
01:00DETRAS DEL INSTANTE
01:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:00AUDIENCIA ABIERTA
02:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
03:00ESCALA HUMANA
03:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
04:00TD INTERNACIONAL 24 HORAS
04:30Lucifer III (4)
00:50Nyomtalanul VI (16)
01:55Cobra 11 XVII (7)
02:50Cobra 11 XVII (8)
03:55CSI: A helyszínelők X (19)
05:20CSI: A helyszínelők X (20)
06:25CSI: A helyszínelők X (21)
07:20Szívek szállodája VI (21)
08:15Szívek szállodája VI (22)
09:05Monk - A flúgos nyomozó (5)
10:05Egyik kutya, másik eb (15)
11:00Cobra 11 XVII (3)
12:05Cobra 11 XVII (5)
13:05Apatigris (1)
14:10Apatigris (2)
15:15CSI: New York-i helyszínelők VII (22)
16:15CSI: New York-i helyszínelők VIII (1)
17:15Bolond szél fúj
18:15Kellékfeleség
20:40ValóVilág XII (56)
23:00Kegyetlen nyár (4)
23:55Kegyetlen nyár (5)
00:55CSI: New York-i helyszínelők IX (16)
01:55CSI: New York-i helyszínelők IX (17)
02:55CSI: New York-i helyszínelők (1)
04:00Obitaemyjj ostrov
01:30Obitaemyjj ostrov. Skhvatka
03:20Tri bogatyrja i Shamakhanskaja carica
05:30Tri bogatyrja i princessa Egipta
06:50Tri bogatyrja i naslednica prestola
08:10Tri bogatyrja i kon na trone
09:50Kon Julijj i bolshie skachki
11:30Kholop
13:00Svaty
15:00Gorko!
22:10Gorko! — 2
00:00Neadekvatnye ljudi — 2
01:30Pinokkio. Pravdivaja istorija
03:50LINGERIE
00:00LINGERIE
00:30FASHION BACKSTAGE
01:00SWIMWEAR
01:30FASHION FILMS
02:00FASHION FILMS
02:30TOP PHOTOSHOOTS
03:00TOP PHOTOSHOOTS
03:30DESIGNERS
04:00DESIGNERS
04:30LUXURY
05:00LUXURY
05:30FASHION & SPORTS
06:00FASHION & SPORTS
06:30BEAUTY
07:00BEAUTY
07:30FASHION FROM AMERICA
08:00FASHION FROM AMERICA
08:30LOVE MAGAZINE
09:00LOVE MAGAZINE
09:30FASHION VIP
10:00FASHION DESTINATION: THAILAND
10:30FASHION LIFESTYLE
11:00FASHION JUNIOR
11:30FASHION BACKSTAGE
12:00NEW YORK FASHION WEEK
12:30FASHION EVENT
13:00TOP PHOTOSHOOTS
13:30FASHION VIP
14:00BRIDAL
14:30FASHION LIFESTYLE
15:00DESIGNERS
15:30FASHION EVENT
16:00FASHION TEENS
16:30FASHION BACKSTAGE
17:00TOP MODELS
17:30FASHION VIP
18:00FASHION FROM SOUTH KOREA
18:30FASHION LIFESTYLE
19:00FASHION DESTINATION: PORTUGAL
19:30FASHION VIP
20:00FASHION NEWS
20:30FASHION LIFESTYLE
21:00CARA DELEVINGNE
21:30FASHION BACKSTAGE
22:00FASHION MAGAZINES
22:30FASHION EVENT
23:00FASHION FILMS
23:30MIDNITE HAUTE
00:00MIDNITE HAUTE
00:30FASHION VIP
01:00SWIMWEAR
01:30TOP PHOTOSHOOTS
02:00TOP PHOTOSHOOTS
02:30DESIGNERS
03:00DESIGNERS
03:30TOP MODELS
04:00TOP MODELS
04:30Météo (en wallisien)
00:48La fete de la chanson á l'orientale
00:54La p'tite librairie
03:02Outremer.gourmand
03:08Les matinales
03:35Duels en familles
04:09Slam
04:41Questions pour un champion
05:16Il était une fois... ces drôles d'objets (1)
06:00Il était une fois... ces drôles d'objets (2)
06:07L'offre et la demande
06:15Je n'avais pas de montre
06:40Moi á ton âge (2)
06:51J'étais un vrai casse-cou!
07:02Tom et Jerry Show IV (242)
07:14Tom et Jerry Show IV (35)
07:20Tom et Jerry Show IV (36)
07:27Tom et Jerry Show IV (13)
07:34Tom et Jerry Show IV (23)
07:43Tom et Jerry Show IV (24)
07:49Tom et Jerry Show
07:54Les Croods, (pré)histoires de famille (1)
08:05Les Croods, (pré)histoires de famille (2)
08:26Les Dalton II (3)
08:51Les Dalton II (2)
08:58Les Dalton II (17)
09:05Les Dalton II (18)
09:11Les Dalton II (2)
09:18Les Dalton II (19)
09:25Mr Magoo
09:34Mr Magoo
09:41Mr Magoo II (1)
09:48Mr Magoo II (43)
09:52Mr Magoo II (2)
09:56Looney Tunes Cartoons (1)
10:06Looney Tunes Cartoons (2)
10:12Looney Tunes Cartoons (3)
10:18Looney Tunes Cartoons (4)
10:241 jour, 1 question V (83)
10:36Rencontres á XV
10:40Consomag
11:06Outremer.gourmand
11:14Météo
11:49Outremer.l'info
11:53Château! Par André Manoukian
12:03ICI 12/13 édition toutes régions
12:22Tour de France
12:54Samedi d'en rire
14:57La p'tite librairie
16:36Des chiffres et des lettres
16:45Le jeu des 1000 euros
17:23Questions pour un super champion
18:00Émission du samedi 29 juin 2024
18:55ICI 19/20 édition toutes régions
19:03Tout le sport
20:00TLS Tour de France
20:09Météo
20:17Marie-José Pérec
20:23Météo régionale
20:26Saveurs de saison
20:30Cuisine ouverte
20:39Meurtres á... IX (5)
21:13Meurtres á... V (4)
22:46Météo
00:21Les Chorégies d'Orange
00:24Les carnets de Julie
03:04Les carnets de Julie
03:58Les matinales
04:52WORLD OF LUXURY (39)
00:00WORLD OF LUXURY (40)
00:30READY TO WEAR
01:00READY TO WEAR
01:30MIAMI FALL 2021 XXII (3)
02:00HOMME (1)
03:00FEMME III (1)
04:00CITIES (1)
05:00LOOK (1)
06:00HOMME (1)
07:00FEMME III (1)
08:00CITIES (1)
09:00LOOK (1)
10:00CITIES (1)
11:00LOOK (1)
12:00HOMME (1)
13:00FEMME III (1)
14:00CITIES (1)
15:00LOOK (1)
16:00CITIES (1)
17:00COUTURE FALL WINTER 2018
18:00HERE COMES THE BRIDE III (2)
19:00HERE COMES THE BRIDE III (3)
19:30THE HOLLYWOOD GLOW (3)
20:00WORLD OF FASHION II (38)
20:30NEW YORK FASHIONWEEK (33)
21:00NEW YORK FASHIONWEEK (34)
21:30WORLD OF CELEBRITIES (31)
22:00WORLD OF CELEBRITIES (32)
22:30SWIM WEEK 2023 (13)
23:00SWIM WEEK 2023 (14)
23:30WORLD OF LUXURY (41)
00:00WORLD OF LUXURY (42)
00:30NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
01:00NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (1)
01:30SWIM WEEK 2023 (17)
02:00SWIM WEEK 2023 (18)
02:30HOMME (1)
03:00FEMME III (1)
04:00Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
00:00THE ARCHIVE: 2014 (1)
01:30Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
02:00THE ARCHIVE: 1996 (1)
03:30Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
04:00THE ARCHIVE: 2000 (1)
05:30ORIGINS : COUNTER STRIKE-CS through CS Source (2)
06:00First Impressions: Manor Lords First Look (2)
06:30GINX NEWS : GINX News (2)
06:45Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
07:00GINX Docs: The recent decline of AAA game quality (2)
08:30GINX Docs: Immersive sims are back (2)
08:45Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
09:00LET'S GO VIRAL: Kit Sullivan (1)
10:30Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
11:00GINX Docs: Why You Should Get into Warhammer 40,000 in 2024 (3)
12:30First Impressions: Stellaris: The Machine Age (2)
12:45THE GAMES THAT MADE ME: Hollie Bennett (1)
13:00Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
14:00ORIGINS : Tetris (3)
15:30Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
16:00ORIGINS : Call of Duty 2003-2011 (2)
17:30Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
18:00LET'S GO VIRAL: Lulu Popplewell (1)
19:30Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
20:00ORIGINS : Duke Nukem (5)
21:30Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
22:00ORIGINS: Grand Theft Auto (4)
23:30Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
00:00GINX Docs: Will The Sims be Dethroned by New Life Sim Games? (3)
01:30GINX Docs: How Frostpunk Altered the Course of City Builder Games (3)
01:45Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
02:00ORIGINS: Silent Hill (4)
03:30Shut Up & Play : Shut Up & Play! (8)
04:00Mashinki
00:15Smeshariki
01:30Spokojjnojj nochi, malyshi!
02:30Masha i Medved
02:45Chik-Chirikino
04:00Uljotnaja dostavka
04:55S dobrym utrom, malyshi!
06:00Mashinki Mokas
06:25Kaprizka
07:30Smeshariki. Novye prikljuchenija
09:00Skazochnyjj patrul. Khroniki chudes
10:40Oranzhevaja korova
12:00Carevny
13:10KOShEChKI-SOBAChKI
14:35Luntik
15:30Eralash
16:20Sonja i Ljonja
17:25Snezhnaja Koroleva
18:50Spokojjnojj nochi, malyshi!
20:00Barboskiny
20:15Komanda Flory
21:30Eralash
22:50Semja na ura!
00:15Drakoshija
00:40DinoSiti
01:35Spokojjnojj nochi, malyshi!
02:30Mashiny skazki
02:45Oranzhevaja korova
04:00Carevny
04:55Punkt widzenia
00:15Wydarzenia wieczorne
02:15Gość "Wydarzeń"
02:50Z klimatem i z pasją
03:20Poszukiwacze historii
03:40SuperLudzie
04:05Interwencja
04:30Wydarzenia wieczorne
04:40Dzień na świecie
05:15Nowy dzień
06:00Cztery strony prasy
09:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30Pogoda
11:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30Pogoda
12:45Wydarzenia 12:50
12:50W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30Pogoda
13:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30Pogoda
14:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:00Wydarzenia 15:50
15:50Czysta Polska
16:30Interwencja - taka jest Polska
17:10W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:00Wydarzenia 18:50
18:50Prezydenci i premierzy
19:15Debata powyborcza
19:50Wydarzenia wieczorne
21:50Dzień na świecie
22:30Obraz dnia - serwis informacyjny
23:30Interwencja - taka jest Polska
00:15Wydarzenia wieczorne
01:00Czysta Polska
01:35Łowca pedofilów
03:40Poszukiwacze historii
04:00Wydarzenia wieczorne
04:20Dzień na świecie
04:55Suor Camilla Delitto Nel Vigneto
00:00Tg1 Notte
01:15Che Tempo Fa
01:45Cinematografo
01:50Sottovoce
02:45Rainews24
03:15II Caffé Di Rai1 Mondo
06:00Gli Imperdibili
06:55Tg 1
07:00Parlamento Settegiorni
07:05Tg 1
08:00Tg1 Dialogo
08:18Fuori Luogo
08:25Tg 1
09:00Fuori Luogo
09:04Tg 1 L.I.S.
09:40Petrolio
09:45Buongiorno Benessere
10:45Che Tempo Fa
11:24Food Markets: Profumi E Sapori A Km O Palermo: Ballaró
11:30Linea Bianca
12:20Teleregionale
13:30Linea Blu Abruzzo
14:00Top Tutto Qyanto Fa Tendenza Estate
15:10W La Mamma
15:40Gli Imperdibili
16:55Tg 1
17:00Che Tempo Fa
17:10A Sua Immagine
17:15Passaggio A Nord-Ovest
17:45Reazione A Catena
18:45Telegiornale
20:00Cracovia - Calcio Nazionale Under 21 Fase Finale Campionati Europei 2017 Girone C: Italia - Germania
20:30Tg1 Secondi
23:03Dottor Klein - Il Nuovo Primario - Luci E Ombre
23:05Tg 1 Notte
00:35Che Tempo Fa
00:45Milleeunlibro Scrittori In Tv
00:50Firmato Rai1
01:50Sabato Club Fragile Armonia
01:55Firmato Rai1
03:35Da Da Da
03:40Reef Doctors
04:30Headline News
00:00Cross Talk
00:30Headline News
01:00Direct Impact
01:30Headline News
02:00Documentary
02:30Going Underground
03:00Inland Visions
03:30Direct Impact
04:00Documentary
04:30Cross Talk
05:00The Whistleblowers
05:30Documentary
06:00Documentary
06:30Headline News
07:00Going Underground
07:30Headline News
08:00Documentary
08:30Headline News
09:00The Whistleblowers
09:30Headline News
10:00Documentary
10:30Headline News
11:00Going Underground
11:30Headline News
12:00Documentary
12:30Headline News
13:00The Whistleblowers
13:30Headline News
14:00Documentary
14:30Headline News
15:00Going Underground
15:30Headline News
16:00Documentary
16:30Headline News
17:00The Whistleblowers
17:30Headline News
18:00Documentary
18:30Headline News
19:00Going Underground
19:30Headline News
20:00Documentary
20:30Headline News
21:00The Whistleblowers
21:30Headline News
22:00Documentary
22:30Headline News
23:00Going Underground
23:30Headline News
00:00Documentary
00:30Headline News
01:00The Whistleblowers
01:30Headline News
02:00Documentary
02:30Worlds Apart with Oksana Boyko
03:00Documentary
03:30Going Underground
04:00Documentary
04:30Myšlienky vraha (2)
00:25C.S.I.: Kriminálka Las Vegas (6)
01:35Detektív XXL 2 - Diamanty (5)
02:50Taká obyčajná rodinka (8)
05:25Taká obyčajná rodinka (9)
05:50Taká obyčajná rodinka (10)
06:20Molang (27)
06:50Molang (28)
06:55Molang (29)
07:00Mouk (57)
07:05Mouk (58)
07:15Mouk (59)
07:25Flinstonovci (27)
07:40Ako si vycvičiť drakov (17)
08:05Ako si vycvičiť drakov (18)
08:25Ako si vycvičiť drakov (1)
08:45Taká obyčajná rodinka (11)
09:15Taká obyčajná rodinka (12)
09:45Sluha národa (15)
10:25Sluha národa (16)
10:55Superman & Lois 1 (2)
11:40Fantastické zvery a ich výskyt
12:55Showtime
15:45RTL Spravodajstvo - Večerné vydanie
18:00Fokus Plus (855)
18:55Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny
20:00Drakula: Zrod legendy
22:55Twist
00:50Tmavá krajina
02:55Len sa zasmej!
04:45Outer Space: How I Became A Cosmonaut (3)
00:00Outer Space: How I Became A Cosmonaut (4)
00:11Outer Space: How I Became A Cosmonaut (5)
00:30Outer Space: How I Became A Cosmonaut (6)
00:42Meeting With Nature: The Permafrost Mystery (1)
01:00Meeting With Nature: The Permafrost Mystery (2)
01:13"Wars and Disasters: ""White's"" Orchestra. Part 1 Part 1"
01:30"Wars and Disasters: ""White's"" Orchestra. Part 1 Part 2"
01:43"Wars and Disasters: ""White's"" Orchestra. Part 1 Part 3"
02:00"Wars and Disasters: ""White's"" Orchestra. Part 1 Part 4"
02:13My Life, My Way: K-Pop: Under The Knife
02:30Wars and Disasters: Laura's Two Wars
02:43Wars and Disasters: Operation Ukraine.terror On Demand (1)
03:00Wars and Disasters: Operation Ukraine.terror On Demand (2)
03:14People's Problems: The Cocain River (1)
03:30People's Problems: The Cocain River (2)
03:44Politics: Crimea's Renaissance (1)
04:00Politics: Crimea's Renaissance (2)
04:14The Case: Going With The Floe (1)
04:30The Case: Going With The Floe (2)
04:43Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (1)
05:00Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (2)
05:13Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (3)
05:30Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (4)
05:43Art Lounge: Universal Dostoevsky (1)
06:00Art Lounge: Universal Dostoevsky (2)
06:13Wars and Disasters: Young Guard Reborn (1)
06:30Wars and Disasters: Young Guard Reborn (2)
06:43Wars and Disasters: Young Guard Reborn (3)
07:00Wars and Disasters: Young Guard Reborn (4)
07:14Saving Our Planet: Palawan Lost (1)
07:30Saving Our Planet: Palawan Lost (2)
07:43Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (1)
08:00Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (2)
08:12Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (3)
08:30Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (4)
08:42People's Problems: Tolerance Du Voyage (1)
09:00People's Problems: Tolerance Du Voyage (2)
09:13"Wars and Disasters: ""White's"" Orchestra. Part 1 Part 1"
09:30"Wars and Disasters: ""White's"" Orchestra. Part 1 Part 2"
09:43"Wars and Disasters: ""White's"" Orchestra. Part 1 Part 3"
10:00"Wars and Disasters: ""White's"" Orchestra. Part 1 Part 4"
10:13Out Of Cycle: The Afghan Lady Cab (1)
10:30Out Of Cycle: The Afghan Lady Cab (2)
10:43Wars and Disasters: War Correspondents (1)
11:00Wars and Disasters: War Correspondents (2)
11:12Wars and Disasters: War Correspondents (3)
11:30Wars and Disasters: War Correspondents (4)
11:43Wars and Disasters: War Correspondents (5)
12:00Wars and Disasters: War Correspondents (6)
12:11Wars and Disasters: War Correspondents (7)
12:30Wars and Disasters: War Correspondents (8)
12:43Meeting With Nature: The Permafrost Mystery (1)
13:00Meeting With Nature: The Permafrost Mystery (2)
13:13My Life, My Way: K-Pop: Under The Knife
13:30Wars and Disasters: Laura's Two Wars
13:43Wars and Disasters: Operation Ukraine.terror On Demand (1)
14:00Wars and Disasters: Operation Ukraine.terror On Demand (2)
14:14People's Problems: The Cocain River (1)
14:30People's Problems: The Cocain River (2)
14:44Politics: Crimea's Renaissance (1)
15:00Politics: Crimea's Renaissance (2)
15:14Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (1)
15:30Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (2)
15:43Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (3)
16:00Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (4)
16:13The Case: Going With The Floe (1)
16:30The Case: Going With The Floe (2)
16:43Art Lounge: Universal Dostoevsky (1)
17:00Art Lounge: Universal Dostoevsky (2)
17:13Wars and Disasters: Young Guard Reborn (1)
17:30Wars and Disasters: Young Guard Reborn (2)
17:43Wars and Disasters: Young Guard Reborn (3)
18:00Wars and Disasters: Young Guard Reborn (4)
18:14My Life, My Way: Youth United (1)
18:30My Life, My Way: Youth United (2)
18:42My Life, My Way: Youth United (3)
19:00My Life, My Way: Youth United (4)
19:11Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (1)
19:30Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (2)
19:42Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (3)
20:00Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (4)
20:12Saving Our Planet: Palawan Lost (1)
20:30Saving Our Planet: Palawan Lost (2)
20:43Wars and Disasters: War Correspondents (1)
21:00Wars and Disasters: War Correspondents (2)
21:12Wars and Disasters: War Correspondents (3)
21:30Wars and Disasters: War Correspondents (4)
21:43Wars and Disasters: War Correspondents (5)
22:00Wars and Disasters: War Correspondents (6)
22:11Wars and Disasters: War Correspondents (7)
22:30Wars and Disasters: War Correspondents (8)
22:43People's Problems: The Cocain River (1)
23:00People's Problems: The Cocain River (2)
23:14Politics: Crimea's Renaissance (1)
23:30Politics: Crimea's Renaissance (2)
23:44The Case: Going With The Floe (1)
00:00The Case: Going With The Floe (2)
00:13Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (1)
00:30Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (2)
00:43Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (3)
01:00Wars and Disasters: Frontline Diary Of An American Officer (4)
01:13Art Lounge: Universal Dostoevsky (1)
01:30Art Lounge: Universal Dostoevsky (2)
01:43Wars and Disasters: Young Guard Reborn (1)
02:00Wars and Disasters: Young Guard Reborn (2)
02:13Wars and Disasters: Young Guard Reborn (3)
02:30Wars and Disasters: Young Guard Reborn (4)
02:44Saving Our Planet: Palawan Lost (1)
03:00Saving Our Planet: Palawan Lost (2)
03:13Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (1)
03:30Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (2)
03:42Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (3)
04:00Wars and Disasters: I Want Peace&Quiet (4)
04:12People's Problems: Tolerance Du Voyage (1)
04:30People's Problems: Tolerance Du Voyage (2)
04:43Piánko
00:00Hráme na dobrú noc
01:00Senzi noc
04:00Najlepšie ľudovky a dychovky
05:00Senzi ráno
06:00Najlepšie ľudovky a dychovky
09:00Piánko
12:00Senzi šlágre
13:00Najlepšie ľudovky a dychovky
18:00Galavečer hviezd
20:00To najlepšie z televíznej zábavy
22:00Piánko
00:00Hráme na dobrú noc
01:00Senzi noc
04:00#INVESTIGATION
00:19TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
01:48MÉTÉO
02:17MISE AU POINT
02:21FACE AUX TERRITOIRES
03:16POPULATION D'AFRIQUE
04:00C DANS L'AIR
04:25Á BON ENTENDEUR
05:35GÉOPOLITIS
06:00BASIK
06:30GARDIENS DE LA FORET
06:50RADIO SOUVENIR
07:45LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
08:00TV5MONDE, LE JOURNAL
08:25IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
08:40FOOT GO
08:45LES QUIQUOI
08:50L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
08:55TAFFY
09:05GIGANTOSAURUS
09:10GIGANTOSAURUS
09:20LE PETIT GEEK
09:30LA PETITE POKOU
09:40LES GRANDES GRANDES VACANCES
09:50LES P'TITS DIABLES
10:207 JOURS SUR LA PLANÉTE
10:35LE GRAND JT DES TERRITOIRES
11:05OBJECTIF MONDE L'HEBDO
11:30FRANCE, LE FABULEUX VOYAGE
12:00LE JOURNAL DE LA RTBF
13:30OBJECTIF MONDE
14:00ÉPICERIE FINE
15:30#HELVETICA
16:00TENDANCE XXI
16:30DÉCLIC
17:0564' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
18:00TERRIENNES
18:20MÉTÉO
18:25L'INVITÉ
18:30ÉCHAPPÉES BELLES
18:40RESTONS NATURE
20:15LE JOURNAL DE FRANCE 2
20:30MÉTÉO
20:50TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
20:55L'ANNIVERSAIRE SECRET : PASCAL OBISPO, 30 ANS DE SUCCÉS
21:00LE JOURNAL DE LA RTS
23:20MÉTÉO
23:45BELLEFOND
23:55TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
01:30MÉTÉO
01:55OPJ
02:00OPJ
03:00BASIK
04:00C DANS L'AIR
04:25Fakty extra (124)
00:20Doktor z hôr (13)
00:55Doktor z hôr (14)
02:00Trh prianí (95)
03:00Trh prianí (96)
03:30Hudobný expres (10)
04:00TELESHOP (172)
05:00Šmolkovia (176)
06:10Maďarské ľudové rozprávky (42)
06:40Marvel: Spidey a jeho úžasní priatelia (23)
06:50Malá morská víla (11)
07:15Kačacie príbehy (18)
07:40Gumkáči (12)
08:05Kapitán Balu (27)
08:30Trendmánia (26)
09:00Domov pre Teba (5)
09:40Inovátor (15)
10:15Som s dieťaťom (3)
10:55Batožina (26)
11:30Psia škola (6)
12:10Stroskotanec
12:45Ošetrovateľ
15:50Fakty (181)
18:00Fakty Plus (163)
18:55Snehulienka a lovec
19:45Agent bez minulosti
22:25Nepriateľ pod ochranou
00:55Doktor z hôr (5)
03:25Trh prianí (97)
04:30Teleshoppingové pásmo
00:00Nočné vysielanie pre pánov
00:30Dobré rady starej mamy
05:00HOROKOPY
05:30Cvičíme pre zdravie
05:45Teleshoppingové pásmo
05:55Ovce
06:00Repríza Ezoterická poradňa
06:10SPIATOČKA
07:30Teleshoppingové pásmo
08:00Cvičíme pre zdravie
08:30Ovce
08:40Teleshoppingové pásmo
08:45výklad osudu
09:00Teleshoppingové pásmo
10:40výklad osudu
11:00Teleshoppingové pásmo
12:40výklad osudu
13:00HOROSKOPY
14:50výklad osudu
15:00SPIATOČKA
17:30Televeštiareň
18:00O zdraví
21:30Televeštiareň
22:00Teleshoppingové pásmo
00:00Nočné vysielanie pre pánov
00:30Die Nanny III (21)
00:15Die Nanny III (22)
00:45Teleshoppingsendung
01:15Ranger Rob
05:30Ranger Rob
05:40CoComelon II (7)
05:50Caillou V (8)
06:05Peppa Pig IX (63)
06:25Rubble & Crew (21)
06:40Rubble & Crew (22)
06:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten VII (5)
07:05Peppa Pig (35)
07:20Peppa Pig (36)
07:25Toggolino - Die Show mit Muhpidu!
07:30Krümelmonsters Foodie Truck mit Steffen Henssler (13)
07:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten II (10)
08:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten II (11)
08:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten II (12)
09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten II (13)
09:45Pokémon Horizonte: Die Serie
10:15Ninjago - Aufstieg der Drachen
10:45Grizzy & die Lemminge
11:15ALVINNN!!! und die Chipmunks II (29)
11:40ALVINNN!!! und die Chipmunks II (30)
11:50Willkommen bei den Louds
12:10Willkommen bei den Louds
12:20Willkommen bei den Louds
12:40Willkommen bei den Louds
12:50Angelo! (10)
13:10Angelo! (11)
13:15Angelo! (12)
13:20Angelo! (16)
13:40Angelo! (17)
13:45Angelo! (18)
13:50Pokémon Horizonte: Die Serie
14:10Pokémon Horizonte: Die Serie
14:40Pokémon Horizonte: Die Serie
15:05Pokémon Horizonte: Die Serie
15:35Pokémon Horizonte: Die Serie
16:00Grizzy & die Lemminge
16:30Grizzy & die Lemminge
16:35Grizzy & die Lemminge
16:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten VIII (10)
17:00PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten VIII (11)
17:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten V (14)
17:40Willkommen bei den Louds
18:10Willkommen bei den Louds
18:20SpongeBob Schwammkopf XIII (20)
18:35SpongeBob Schwammkopf XIII (21)
18:45SpongeBob Schwammkopf XIII (22)
18:50Angelo! (22)
19:05Angelo! (23)
19:10Angelo! (24)
19:15Angelo! (25)
19:35Angelo! (26)
19:40Angelo! (27)
19:45Angelo! II (5)
20:00Robinson Crusoe
20:15Grease
22:00Die Nanny (13)
00:10Die Nanny (14)
00:40Teleshoppingsendung
01:10IMPRESCINDIBLES
01:45NOTICIAS 24 H
02:40NOTICIAS 24 H
06:00NOTICIAS 24 H
07:00PARA TODOS LA 2
08:00EMPRENDE
08:30EN LENGUA DE SIGNOS
08:45PARLAMENTO
09:15OBJETIVO IGUALDAD 30
09:45PAGINA DOS
10:00DIARIO DE UN NOMADA CARRETERAS EXTREMAS
10:30SEGURIDAD VITAL 5.0
10:55COMANDO ACTUALIDAD 5.0
11:25COMANDO ACTUALIDAD
12:15AUDIENCIA ABIERTA
13:15D CORAZON
13:55TELEDIARIO 1
15:00SABER Y GANAR FIN DE SEMANA
16:00INVICTUS żTE ATREVES?
16:45LAZOS DE SANGRE: EL DEBATE.
18:25LAZOS DE SANGRE: EL DEBATE.
19:25AVANCE TD2
21:00NOTICIAS 24 H
21:10LOS PILARES DEL TIEMPO
21:40LA MATEMATICA DEL ESPEJO
22:40DIAS DE CINE
23:25ATENCION OBRAS
00:00REPOR
00:25TENDIDO CERO
00:55NOTICIAS 24 H
01:40Program informacyjny 19.30 (2024)
00:35Pytanie dnia (2024)
01:03Forum
01:23Oko na Świat
02:30Serwis Info Wieczór (2024)
03:05Pogoda Info (2024)
03:18Pogoda Info (2024)
03:49Podróże z historią V (44)
03:55Podróże z historią V (45)
04:22Polskie Parki Narodowe - Kampinoski Park Narodowy
04:57Polskie Parki Narodowe - Narwiański Park Narodowy
05:30Info Poranek (2024)
05:58Serwis Info Poranek (2024)
06:00Info Poranek (2024)
06:07Pogoda Info (2024)
06:13Info Poranek (2024)
06:15Info Poranek (2024)
06:29Serwis Info Poranek (2024)
06:30Info Poranek (2024)
06:33Pogoda Info (2024)
06:40Info Poranek (2024)
06:45Info Poranek (2024)
06:59Serwis Info Poranek (2024)
07:00Info Poranek (2024)
07:05Pogoda Info (2024)
07:10Info Poranek (2024)
07:15Info Poranek (2024)
07:29Serwis Info Poranek (2024)
07:30Info Poranek (2024)
07:33Pogoda Info (2024)
07:40Info Poranek (2024)
07:45Info Poranek (2024)
07:59Serwis Info Poranek (2024)
08:00Info Poranek (2024)
08:05Pogoda Info (2024)
08:10Info Poranek (2024)
08:15Info Poranek (2024)
08:29Serwis Info Poranek (2024)
08:30Info Poranek (2024)
08:33Pogoda Info (2024)
08:40Info Poranek (2024)
08:45Info Poranek (2024)
08:59Serwis Info Poranek (2024)
09:00Info Poranek (2024)
09:05Pogoda Info (2024)
09:10Info Poranek (2024)
09:15Info Poranek (2024)
09:29Serwis Info Poranek (2024)
09:30Info Poranek (2024)
09:33Pogoda Info (2024)
09:40Info Poranek (2024)
09:45Info Poranek (2024)
09:59Serwis Info Poranek (2024)
10:00Info Poranek (2024)
10:05Pogoda Info (2024)
10:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
10:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
11:00Pogoda Info (2024)
11:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
11:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
12:00Pogoda Info (2024)
12:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
12:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
13:00Pogoda Info (2024)
13:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
13:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
14:00Pogoda Info (2024)
14:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
14:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
15:00Pogoda Info (2024)
15:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
15:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
16:00Pogoda Info (2024)
16:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
16:30Dla niesłyszących - Teleexpress (2024)
17:00Dla niesłyszących - Teleexpress Extra (2024)
17:15Teraz kobiety
17:35Serwis Info Wieczór weekend (2024)
18:05Pogoda Info (2024)
18:24Kiedyś to było...
18:30Serwis Info Wieczór weekend (2024)
19:10Pogoda Info (2024)
19:22Dla niesłyszących - Program informacyjny 19.30 (2024)
19:30100 pytań do... (2024)
20:00Teleexpress Weekend
21:00Dla niesłyszących - Minął Dzień
21:15Oko na Świat
22:20Dla niesłyszących - Panorama (2024)
22:45Serwis Info Wieczór weekend (2024)
23:15Pogoda Info (2024)
23:36EURO Wieczór (2024)
23:45Program informacyjny 19.30 (2024)
00:50100 pytań do... (2024)
01:20Oko na Świat
02:30Serwis Info Wieczór weekend (2024)
03:05Pogoda Info (2024)
03:28Pogoda Info (2024)
03:59Muzyczna wyspa (2021)
04:05Kuba Wojewódzki 17 (11)
01:30Dowody zbrodni 7 (21/22)
02:30Szpital (228)
03:30Uwaga! (7507)
04:25Nauka jazdy 4 (10/12)
04:40Recepta na stary dom 3 (11/14)
05:10Uwaga! (7507)
05:30Batwheels I (31/40)
05:40Batwheels I (32/40)
05:55Ugotowani w parach (1/13)
06:05Nastolatki rządzą... kasą (10)
07:00Kuchenne rewolucje 18 (3/14)
07:50Dzień Dobry Wakacje (1/18)
08:45Na Wspólnej Omnibus 22 (978)
11:25Odlotowy ogród 5 (7/8)
13:15Lego Masters 4 (5)
13:50Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki
15:20Kuchenne rewolucje 27 (7/12)
17:55Raport Speedway Grand Prix
18:55Fakty (9676)
19:00Sport (9656)
19:25Raport Speedway Grand Prix (6/10)
19:30Pogoda (9653)
19:35Uwaga! (7508)
19:45Dzień matki
20:00Życie od kuchni
22:30Tango i Cash
00:35Szpital (229)
02:50Uwaga! (7508)
03:50Nauka jazdy 5 (10/30)
04:05Recepta na stary dom 2 (12/14)
04:40Gra słów. Krzyżówka (778)
00:00Opole 2008 na bis - recital zespołu Bajm
00:30Przystanek Ameryka (100)
01:00Dziennik Regionów (2024)
01:30Pogoda (2024)
01:55Przepis dnia VI (38)
02:05Ekstradycja III (8/10)
02:15Ekstradycja III (9/10)
03:10Forum
04:10Na sygnale (460)
05:10Na sygnale (461)
05:35Dziennik Regionów (2024)
06:00Balans bieli
06:30Operacja zdrowie - magazyn medyczny (13)
07:00Pytanie na śniadanie - pobudka (2024)
07:30Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024)
07:55Reportaż
11:30Trzy Szalone Zera (8)
11:50Trzy Szalone Zera (9)
12:20Wędrowiec Polski - Bieszczady
12:55Żubry wczoraj i dziś
13:25Forum
14:25Okrasa łamie przepisy - Z żuławskiego mleka
15:25Kulturalni PL (692)
16:00Dziennik Regionów (2024)
17:00Polska z Miodkiem (6)
17:10Za marzenia I (9)
17:20Szansa na sukces. Opole 2024 (1)
18:10Polacy na medal (4)
19:05Korona Gór Polski (7)
19:30Dziennik Regionów (2024)
20:00Czas honoru - Powstanie (3)
20:25Konwój (2016)
21:20World News Flash (2024)
23:00Polacy to wiedzą! (2)
23:25Dziennik Regionów (2024)
00:00Za marzenia I (9)
00:35Dziennik Regionów (2024)
01:30Pogoda (2024)
01:55Przepis dnia VI (39)
02:04O mnie się nie martw III (9/13)
02:10O mnie się nie martw III (10/13)
03:00Do śmiechu! (2)
03:55Pan Wołodyjowski (2)
04:45Killing Eve
00:05Killing Eve
00:45Bonnie & Clyde
01:25Bonnie & Clyde
02:05Bonnie & Clyde
02:30Bonnie & Clyde
03:05The Rookie
03:30The Rookie
04:10Start the fck up
04:50Start the fck up
05:20Terra Xpress
05:50Serengeti
06:15Serengeti
07:15Serengeti
08:15Afrika von oben
09:15Afrika von oben
10:00Afrika von oben
10:40Buschflieger - Abenteuer am Himmel
11:25Die letzten Stunden der Dinosaurier
12:10Die Dinosaurier vom Südpol
13:10Das Eiszeit-Rätsel - Warum starben die Riesentiere aus?
13:55Mammuts - Stars der Eiszeit
14:40Faszination Erde - mit Dirk Steffens
15:40Faszination Erde - mit Dirk Steffens
16:25Faszination Erde
17:10MAITHINK X - Die Show
17:55Die glorreichen 10
18:25Die glorreichen 10
19:10Sketch History
19:5050 erste Dates
20:15Spanglish
21:45Punch-Drunk Love
23:4550 erste Dates
01:10Spanglish
02:40Punch-Drunk Love
04:40Boris Khmelnickijj. Strela v serdce Robin Guda
00:00Porjadok veshhejj
00:50Po volne moejj pamjati
01:45Roli ispolnjajut...
02:40Na noch gljadja
04:00Naedine so vsemi
04:40Zhizn kak v kino
05:30Specnaz - 2
06:00Balabol
09:40Aleksandr Konovalov. Chelovek, kotoryjj spasaet
00:20Porjadok veshhejj
01:15Po volne moejj pamjati
02:10Roli ispolnjajut...
03:10Na noch gljadja
04:00Naedine so vsemi
04:40Dobrý večer s A11
00:25Ústecký zpravodaj
02:40Valašský zpravodaj
02:50A11 rozhovor
03:00Talkshow Tomáše Magnuska
03:30Mladý Svět
04:45Polibte si preference
05:40A11 rozhovor
05:50Moje medicína
06:20Žijí mezi námi
06:45Ústecký zpravodaj
07:00Valašský zpravodaj
07:10Týden z jihu Čech
07:20Olomoucký magazín
07:40Občanská sebeobrana Josefa Klímy
07:55To nejlepší z Dobrého večera s A11
08:25Příroda kolem nás
09:15Teleshopping
09:30O letadlech a létání
11:35S ženskou za kniplem
12:00Harmonie a svět
12:15Teleshopping
12:45Čtení po obídku
13:00Hvězdná kavárna Pepy Melena
13:15Cestování s Flixbusem
14:25Žijí mezi námi
14:45Teleshopping
15:00Speciál z Moravskoslezského kraje
16:00Valašský zpravodaj
16:20Magazín z Orlickoústecka
16:25To nejlepší z Dobrého večera s A11
16:45TOP A11 rozhovor týdne
17:30O letadlech a létání
18:00Ufouni
18:25Ufouni
18:45Na slovíčko s doktorem
19:00Honza Tuna v Akci!
19:40Hvězdná kavárna Pepy Melena
20:15Odborný dohled nad východem Slunce
21:25Světlá hodinka s Jaroslavem
22:40Mladí a filmoví
23:35To nejlepší z Dobrého večera s A11
01:10Speciál z Moravskoslezského kraje
02:00Valašský zpravodaj
02:20Magazín z Orlickoústecka
02:30Hvězdná kavárna Pepy Melena
02:50Odborný dohled nad východem Slunce
04:00