- Pondělí
9. 9. - Úterý
10. 9. - Středa
11. 9. - Čtvrtek
12. 9. - Pátek
13. 9. - Sobota
14. 9. - Neděle
15. 9. - Pondělí
16. 9. - Úterý
17. 9. - Středa
18. 9. - Čtvrtek
19. 9. - Pátek
20. 9. - Sobota
21. 9. - Neděle
22. 9.
Čtvrtek 1.8.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Sisi II (3/6)
01:00AZ-kvíz
01:45Dobré ráno
02:10Hranice v srdci
04:50Etiketa
05:15Události v regionech
05:30Klenoty naší krajiny
06:00Na cestě po Penangu
06:25Studio 6
06:59Magnum II
09:00Úsměvy Jiřiny Bohdalové
09:50Toulavá kamera
10:30Klenoty naší krajiny
11:00AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
12:30Za oponou
12:55Písničky z jednoho města
14:00Kluci v akci
14:15Hercule Poirot XII
14:40Magnum II
16:10Na cestě po východní Anglii
17:00AZ-kvíz
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Most! (5/8)
20:10Vinnetou - Poslední výstřel
21:00Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:29Zpátky se Sobotou
22:30Komisař Montalbano
23:25AZ-kvíz
01:15Banánové rybičky
01:40Dobré ráno
02:15Hranice v srdci
04:50Dalgliesh
00:25Království pirátů (5/6)
01:10Před půlnocí
02:05Vzhůru dolů!
02:35Náš venkov
03:00Žijeme s vírou
03:20„Lavutara“ aneb současná romská muzika
03:50Dobrodružství vědy a techniky
04:30Vzhůru dolů!
05:00Svět modravého dýmu
05:15Zprávy v českém znakovém jazyce
05:45Narozeni 1918 - viděno šesti (5/7)
06:00Evropa dnes
06:50Postřehy odjinud
07:20Bylo nebylo v Londongradu (1/3)
07:25Svět zvířat
08:20Nádherná Amerika II
09:15Bedekr II
10:05Kronika starověkého Egypta
10:35Letecké katastrofy
11:30České tajemno (5/6)
12:15Námluvy ve světě zvířat (3/5)
12:55Zázračná planeta: Špioni v přírodě (1/4)
13:50Království divočiny: Zimní příroda v Okutamě
14:45Vesnicopis
15:10Divoké včely
15:30Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (3)
16:25Hořčice mi stoupá do nosu
17:05Bedekr II
18:40Kouzlo panenek: V pohádkovém světě (1/2)
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Všichni moji blízcí
20:00Tobruk
21:45Za mřížemi: V nejdrsnějších věznicích světa (5/6)
23:25Láska a sex v Číně
00:15Křížové cesty
01:15Žijeme s vírou
01:40Na houby
02:10Na moll
02:35Historie.cs
03:20K plnosti života
04:10Postřehy odjinud
04:40Rajské zahrady II
04:45Kriminálka Las Vegas VI (3)
00:40Kriminálka Vegas (8)
01:40Můj přítel Monk IV (2)
02:20Na lovu II
03:00Ordinace v růžové zahradě 2 (206)
03:45Novashopping
04:45Snídaně
05:55Gympl s (r)učením omezeným (26)
08:20Kriminálka Anděl II (14)
09:40Můj přítel Monk IV (3)
10:55Tescoma s chutí
11:50Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (207)
12:20Kriminálka Las Vegas VI (4)
13:35Kriminálka Las Vegas VI (5)
14:35Výměna manželek XII
15:35Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu II
17:45Hospoda (35)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Policie Modrava (6)
20:20Dáma a Král II (14)
21:35Kriminálka Vegas (9)
22:45Kriminálka Las Vegas VI (4)
23:45Kriminálka Las Vegas VI (5)
00:40Kriminálka Vegas (9)
01:45Můj přítel Monk IV (3)
02:25Babicovy dobroty
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (207)
03:45Novashopping
04:45Policie v akci
00:55Policie Hamburk XIII (12)
01:50Policie Hamburk XIII (13)
02:50Closer: Nové případy IV (5)
03:45Jak se staví sen
04:40Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (227)
07:05M.A.S.H (228)
07:35M.A.S.H (229)
08:10M.A.S.H (230)
08:40Polda IV (1)
09:10Policie Hamburk XIII (14)
10:25Policie Hamburk XIII (15)
11:25Closer: Nové případy IV (6)
12:20Komisař Rex VI (15)
13:20Policie v akci
14:25Ano, šéfe!
15:25Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Tady hlídám já
20:15Inkognito
22:35Ano, šéfe!
23:40Policie v akci
00:50Policie Hamburk XIII (14)
01:50Policie Hamburk XIII (15)
02:50Closer: Nové případy IV (6)
03:45Rozpal to, šéfe!
04:45V řetězech
01:05Archiv
03:05Můj přítel Monk IV (1)
04:50Varieté
05:55Kriminálka Las Vegas VI (2)
08:05Kriminálka Las Vegas VI (3)
08:55Strašidlo cantervillské
09:50Svět na houpačce
11:35Teleshopping
13:05Pravidla neplatí
13:25Mortdecai: Grandiózní případ
15:55Pták na drátě
17:50Rafťáci
20:00Nezvratný osud 5
22:15Konečná
00:00Stav mysli
01:55V řetězech
03:35Teorie velkého třesku II (23)
00:30Teorie velkého třesku III (1, 2, 3)
00:55Malý Sheldon III (11, 12)
02:15Svět podle Jima (1, 2)
02:50Americký táta V (18, 19)
03:25TELE TELE
04:102 $ocky VI (16)
04:40Ženatý se závazky (86, 87)
05:05Karate ovce (41, 42, 43, 44, 45)
05:55Bakugan: Evolutions (13)
06:45Přátelé IX (5, 6)
06:552 $ocky VI (20, 21, 22)
08:00Máma (1)
09:15Malý Sheldon III (13, 14, 15, 16)
09:40Ženatý se závazky (88, 89)
11:15Dva a půl chlapa VI (14, 15)
12:10Přátelé IX (5, 6)
13:05Teorie velkého třesku II (23)
14:05Teorie velkého třesku III (1, 2, 3)
14:35Máma (2, 3, 4, 5)
15:50Svět podle Jima (3, 4)
17:30Dva a půl chlapa VI (16, 17)
18:20Malý Sheldon III (17, 18)
19:10Teorie velkého třesku III (4, 5, 6, 7)
20:00Přátelé IX (7, 8)
21:35Americký táta V (20)
22:35Americký táta VI (1)
23:00Dva a půl chlapa VI (16, 17)
23:25Teorie velkého třesku III (4, 5, 6, 7)
00:15Malý Sheldon III (13, 14)
01:55Svět podle Jima (3, 4)
02:30Americký táta V (20)
03:10Americký táta VI (1)
03:30TELE TELE
03:502 $ocky VI (20, 21, 22)
04:20Mistři renovací II (17)
01:05Kachní dynastie IV (14, 15)
01:45Strážci hranic: Austrálie III (12, 13)
02:30Walker, Texas Ranger VIII (6)
03:20HBW Balingen-Weilstetten - THW Kiel
04:00Walker, Texas Ranger VIII (5)
05:40Strážci hranic: Austrálie III (14, 15)
06:20Mistři zastavárny XXIV (21)
07:05Mistři renovací II (17, 18)
08:00Kachní dynastie IV (14, 15)
08:55Kobra 11 II (12, 13)
09:50Novashopping
11:50Walker, Texas Ranger VIII (6)
12:05Válka skladů XI (14, 15, 16)
13:00Válka skladů XII (1)
14:20Mistři zastavárny XXIV (22)
14:50Strážci hranic: Austrálie III (18, 19)
15:40Kobra 11 II (14, 15)
16:40Válka skladů XII (2, 3)
18:40Mistři zastavárny XXIV (23)
19:35Mistři renovací II (21, 22)
20:30Kachní dynastie IV (18, 19)
21:20Walker, Texas Ranger VIII (7)
22:20Kobra 11 II (14, 15)
23:15Mistři renovací II (19, 20)
01:10Kachní dynastie IV (16, 17)
01:50Strážci hranic: Austrálie III (14, 15)
02:35Walker, Texas Ranger VIII (7)
03:20TVB Stuttgart - Füchse Berlin
04:05To je vražda, napsala IV (6)
00:35To je vražda, napsala IV (7)
01:20Odložené případy (2)
02:05Médium IV (10)
02:50Na lovu
03:30Co na to Češi
04:10Riskuj!
05:25Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:30Na lovu
07:15MasterChef Česko (14)
08:10Můj přítel Monk IV (2)
09:20Zločiny v zahradách II (7)
10:10Médium IV (9)
11:10Odložené případy (2)
12:00Teleshopping
12:55MasterChef Česko (15)
13:10Tescoma s chutí
14:20Zločiny v zahradách II (8)
14:25Médium IV (10)
15:25To je vražda, napsala IV (4)
16:15To je vražda, napsala IV (5)
17:10Kriminálka Las Vegas VI (4)
18:05Kriminálka Las Vegas VI (5)
19:00To je vražda, napsala IV (8)
20:00To je vražda, napsala IV (9)
20:55Odložené případy (3)
21:55Médium IV (11)
22:45Zločiny v zahradách II (8)
23:40To je vražda, napsala IV (8)
00:35To je vražda, napsala IV (9)
01:20Odložené případy (3)
02:10Médium IV (11)
02:50Na lovu
03:30Co na to Češi
04:15Simpsonovi IV (9)
00:20Simpsonovi IV (10)
00:50Simpsonovi IV (11)
01:20Buffy, přemožitelka upírů (11)
01:40Top Gear IV (3)
02:35ESCAPE
03:40Spravedlnost v krvi XI (10)
04:35Příhody Bolka a Lolka
05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:15Prima Partička - prostě to nejlepší
06:40Re-play
07:50Top Gear III (5)
08:15Top Gear IV (4)
09:30Hvězdná brána III (1)
10:35Hvězdná brána III (2)
11:35Buffy, přemožitelka upírů (11)
12:30Simpsonovi III (7)
13:40Simpsonovi III (8)
14:05Simpsonovi III (9)
14:35Simpsonovi III (10)
15:05Hvězdná brána III (3)
15:25Hvězdná brána III (4)
16:25Buffy, přemožitelka upírů (12)
17:20Simpsonovi IV (12)
18:20Simpsonovi IV (13)
18:45Simpsonovi IV (14)
19:15Simpsonovi IV (15)
19:45Partička XXL
20:15Air America
22:00Simpsonovi IV (12)
00:10Simpsonovi IV (13)
00:40Simpsonovi IV (14)
01:10Simpsonovi IV (15)
01:40Buffy, přemožitelka upírů (12)
02:00ESCAPE
03:00Spravedlnost v krvi XI (11)
03:55Autosalon.tv
04:50Zoufalé manželky III (20)
00:05Zoufalé manželky III (21)
01:00Čas lásky a třešní (144)
01:55Čas lásky a třešní (145)
02:50Láska klepe na dveře (28)
03:50Jak se staví sen - extra
04:45Na zámku
05:35Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:301. MISE (29)
07:25Svatby v Benátkách (54)
08:45Prostřeno!
10:05Ano, šéfe!
10:50Katie Fforde: Tanec na Broadwayi
12:00Doktor z hor: Nové příběhy VI (14)
14:00Doktor z hor: Nové příběhy VII (1)
15:00Čas lásky a třešní (146)
16:00Čas lásky a třešní (147)
16:55Doktor z hor: Nové příběhy VII (2)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy VII (3)
18:55Katie Fforde: Ztracené srdce
20:001. MISE (30)
21:55Tudorovci II (9)
23:05Zoufalé manželky III (22)
00:00Zoufalé manželky III (23)
00:55Čas lásky a třešní (146)
01:55Čas lásky a třešní (147)
02:50Láska klepe na dveře (29)
03:50Jak se staví sen - extra
04:45Druhá světová válka v barvě (6)
00:00Tajné nacistické základny II (3)
01:05Vetřelci dávnověku XIV (17)
02:00Tajemství odhalená z výšky (2)
02:55V říši manty obrovské
03:55Tajný život majáků II (3)
04:55Ptačí říše
06:00Patrioti a zrádci (1)
06:15Dračí císař a jeho říše (1)
07:15Ztracení králové z Bioka
08:15Putování za rituály (4)
09:25Z Hranic okolo hranic
10:35Když žraloci útočí VI (4)
11:40Modré srdce planety: Mořské proudy (2)
12:40Letecké katastrofy: Nové důkazy V (10)
13:45Svět sportu: Rok za rokem (31)
14:45Honba za adrenalinem II (7)
15:20Perseverance: Rok na Marsu
15:50Největší záhady vědy (5)
17:00Mistři bolesti (9)
18:05Přežili 2. světovou válku (1)
19:00Dlouhá cesta k Velké válce (2)
20:00Tajemství nejničivějších zbraní (1)
21:10Nespoutané Švýcarsko II (1)
22:15Skrytý svět kořenů
23:25Největší záhady historie II (1)
00:25Zapomenuté megastavby VIII (5)
02:20Umění špionáže (8)
03:20Zabijáci v divočině (7)
04:20Slečna slušňák
00:15Soudce Dredd
02:30Námořní vyšetřovací služba XII (18)
04:20M.A.S.H
05:15Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:35M.A.S.H
07:00M.A.S.H
07:30Námořní vyšetřovací služba XII (18)
08:00Námořní vyšetřovací služba XII (19)
08:55Valdez přichází
09:50Big Man
11:40Nadějný rok
13:45Žiješ jenom dvakrát
15:45Joe Kidd
18:05Výlet
20:00Hra o přežití
22:20Rytmická sekce
00:10Zkrat
02:20Námořní vyšetřovací služba XII (19)
04:10Sportovní infoservis
00:00CHL: FK Dukla Praha - Bohemians Praha 1905
09:00Hexagone MMA 19
11:00Týden v motorsportu (30)
14:00CHL: FK Teplice - AC Sparta Praha
14:30Rally di Roma Capitale (5)
17:30Týden v motorsportu (30)
18:00Magazín WRC - Finsko (9)
18:30WRC: Secto Rally Finland - SS1 Harju 1
19:00Chance Liga Kickoff (3)
20:00Footcast preview (3)
20:30CHL: FK Teplice - AC Sparta Praha
21:30MLB: Cleveland Guardians - Baltimore Orioles
00:30Sportovní infoservis
04:00Naše zprávy
00:30VIP svět
00:50Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
01:40Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:35Jak to dopadlo!?
06:50Klenot.TV
08:35Šťastná 7
13:30Jak to dopadlo!?
14:25Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy
16:10Šťastná 7
17:10Jak to dopadlo!?
18:05Cyranův poloostrov (1)
19:00Naše zprávy
19:40VIP svět
19:50Vaše peníze, Počasí
20:05Pašák
20:10El Chapo III (9)
22:10Poklad z půdy
23:05Cyranův poloostrov (1)
00:20Naše zprávy
00:55VIP svět
01:10Exkluziv Kateřiny Brožové
01:25Na plac!
02:35Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40OH Paříž 2024
00:00OH Paříž 2024
00:50OH Paříž 2024
01:55OH Paříž 2024
02:40OH Paříž 2024
04:55OH Paříž 2024
05:30OH Paříž 2024
06:00OH Paříž 2024
06:40OH Paříž 2024
06:55OH Paříž 2024
07:10OH Paříž 2024
07:30OH Paříž 2024
09:00OH Paříž 2024
09:30OH Paříž 2024
10:30OH Paříž 2024
11:00OH Paříž 2024
11:15OH Paříž 2024
12:25OH Paříž 2024
15:00OH Paříž 2024
15:30OH Paříž 2024
17:30OH Paříž 2024
18:15OH Paříž 2024
20:30OH Paříž 2024
22:30OH Paříž 2024
23:30OH Paříž 2024
00:00OH Paříž 2024
00:15OH Paříž 2024
00:30OH Paříž 2024
01:00OH Paříž 2024
03:15Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6
06:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Sportovní zprávy
21:20Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Kitkat Óčko chart
15:001Charted
17:00O BLACK INTERVIEW: Ben Cristovao na Zrće
18:00Óčko hity
18:10Party ride
19:00Top 4 Kitkat Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Norská čítanka
00:30Norská čítanka
00:35Kanadská soda X (1/14)
00:50Žalman & spol
01:10Miloslav Chlupáč, sochař
02:10Janáček Brno 2020
02:25Uchem jehly
03:00Česká loutka
03:25Terra musica
03:50Divadlo žije!
04:20Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Audrey
20:15Helene
21:55Kankán
23:50100 dní ve Versailles (4/6)
02:00Chaplin stěhuje piáno
02:45Terra musica
02:55Divadlo žije!
03:25Styl
03:50Česká loutka
04:15Uchem jehly
04:40