- Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7. - Čtvrtek
18. 7.
Neděle 14.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Komisařka Florence (3/4)
00:30Případy detektiva Murdocha XVI
02:00Bolkoviny
02:45Banánové rybičky
03:30Zahrada je hra
04:00Pod pokličkou
04:25Hranice bez hranic
04:50Etiketa
05:15Z metropole
05:30Zajímavosti z regionů
06:00Rána pod pás
06:25To se ti povedlo, Julie!
07:35Chalupáři (4/11)
08:15Pečení na neděli
09:00Kalendárium
09:40Toulavá kamera
09:55Objektiv
10:25My všichni školou povinní (8/13)
11:00Možná přijde i kouzelník
12:00Zprávy
13:00Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
13:05Pták Žal
14:00O chamtivém strašidle
14:50Duhová kulička
15:40Nemocnice na kraji města (8/20)
17:00Chalupáři (5/11)
17:55Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05Případ s koncem
20:10Škoda lásky
21:30Výsledky losování Šťastných 10
22:24Případy detektiva Murdocha XVI
22:25Místo činu - Drážďany
23:15Manéž Bolka Polívky
00:40Banánové rybičky
01:50Příběhy slavných... Miloš Nedbal
02:20Chalupa je hra
03:10Zahrada je hra
03:35Pod pokličkou
04:00Bydlení je hra
04:20Hranice bez hranic
04:50Melodie podzemí
00:10Království pirátů (2/6)
01:55Návraty k divočině
02:45Zašlapané projekty
03:15V zajetí železné opony
03:30Velvarská vejce
03:45Wolfram - Robert Matula
04:10Babylon
04:35Nedej se
05:00Toulky s Ladislavem Smoljakem
05:30Zprávy v českém znakovém jazyce
05:45Druhý mozek
06:00Folklore’s not dead!
06:20Zázraky lidského génia
06:40Vltava, naše řeka (2/10)
07:30Peklo na zemi (2/8)
07:40Československý filmový týdeník 1974 (1522/2379)
08:35Hledání ztraceného času
08:50LEGIE 100 - Krvavá francouzská pole
09:10Bitvy o Evropu
10:00Nádherný život Heleny Fibingerové
10:55Krásný ztráty
11:10Krásy evropského pobřeží
11:35Kronika starověkého Egypta
11:45Brigitte Bardotová, rebelka s příčinou
12:40Království divočiny: Lemuři kata, Madagaskar
13:35Křížové cesty
14:00Tajemství britských královských paláců (6/8)
14:30Paříž: Hlavní město gastronomie
15:15Grand restaurant pana Septima
16:05Soužití v africké divočině
17:35Magický Omán
18:25Zajímavosti z regionů
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Barbarosa
20:00Sherlock Holmes
21:30Katar, země bohatství a bídy
23:15Kruk (5/6)
00:00Láska a sex v Indii
00:50Návraty k divočině
01:50Zašlapané projekty
02:20V zajetí železné opony
02:35Na výspě mediteránu
02:50Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:10Cokoliv jste učinili...
03:35Počesku
04:05Folklorní výlety
04:15Libuška a její rod
04:40Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas
00:40Kriminálka Anděl II (11)
02:05Malé lásky III (3)
03:00Dáma a Král II (7)
04:00Novashopping
04:55Bernieho dobrodružství
06:00Zig a Sharko IV
06:05Chuggington: Veselé vláčky (33, 34, 35, 36)
06:25Alvin a Chipmunkové II (4, 5)
07:15Tyjátr
08:05Co ste hasiči (3)
09:30Policie Modrava Jaroslava Soukupa
10:45Policie Modrava III (8)
11:55Chlapci a chlapi (5)
13:10Román pro pokročilé
14:30Kameňák
16:35Hospoda (17)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Policie Modrava (1)
20:20Kriminálka Anděl II (12)
21:50Dannyho parťáci 2
23:05Specialisté (17)
01:35Specialisté (18)
02:25Babicovy dobroty
03:15Dáma a Král II (8)
03:50Novashopping
04:45Rychlej Charlie
00:40Zběsilý únos
02:20Jak se staví sen
04:05Rozpal to, šéfe!
05:10Bolek a Lolek vyrážejí do světa
06:00M.A.S.H (172)
06:15M.A.S.H (173)
06:40M.A.S.H (174)
07:05M.A.S.H (175)
07:35M.A.S.H (176)
08:05Prima Česko
08:35Prima Svět
09:05Inkognito
09:40Polda II (8)
10:45Receptář prima nápadů
12:00Libovky Pepy Libického
12:55Vychytávky Ládi Hrušky
13:35Vychytávky Ládi Hrušky
14:10Stáří není pro sraby
14:50Štěstí je krásná věc
16:35Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Honba za diamantem
20:15V zajetí mysli
22:25Hitman: Agent 47
00:20Vražda v Bílém domě
02:10Jak se staví sen
04:15Rock of Ages
00:35Dokonalý student
02:40Stroj času
04:30Dračí srdce: Boj o trůn
06:00O synkovi, který se učil bát
07:30Senzační prázdniny
08:40Jak vycvičit draka 2
10:25Kód Enigmy
12:15Princezna a námořník
14:30Správci osudu
16:20Once
18:15Pořád jsem to já
20:00Osudová přitažlivost
22:00Pavučina snů
00:20Rock of Ages
02:45Teorie velkého třesku XI (16, 17, 18, 19)
00:15Malý Sheldon (19, 20)
01:50Zlatá sedmdesátá VII (12, 13)
02:30Americký táta III (17, 18)
03:10TELE TELE
03:55Stahovák
04:20Film o filmu: Rafťáci
04:452 $ocky III (12)
05:05Ženatý se závazky (50, 51)
05:30Zig a Sharko IV (48, 49, 50, 51)
06:20Bakugan: Vzestup Geoganů (47)
07:00Přátelé VII (17, 18)
07:102 $ocky III (16, 17, 18, 19)
08:05Malý Sheldon (21, 22)
09:50Malý Sheldon II (1, 2)
10:35Ženatý se závazky (52, 53)
11:25Dva a půl chlapa IV (21, 22)
12:20Přátelé VII (17, 18)
13:15Teorie velkého třesku XI (16, 17, 18, 19)
14:052 $ocky III (20, 21, 22, 23)
15:45Zlatá sedmdesátá VII (14, 15)
17:25Dva a půl chlapa IV (23, 24)
18:20Malý Sheldon II (3, 4)
19:10Teorie velkého třesku XI (20, 21, 22, 23)
20:00Přátelé VII (19, 20)
21:35Americký táta III (19)
22:30Americký táta IV (1)
22:55Dva a půl chlapa IV (23, 24)
23:20Teorie velkého třesku XI (20, 21, 22, 23)
00:15Malý Sheldon (21, 22)
01:50Zlatá sedmdesátá VII (14, 15)
02:30Americký táta III (19)
03:10Americký táta IV (1)
03:30TELE TELE
03:50Stahovák
04:202 $ocky III (16, 17)
04:45Mistři renovací (1)
01:05Kachní dynastie III (1, 2)
01:45Strážci hranic: Austrálie II (8, 9)
02:30Walker, Texas Ranger VII (11)
03:15Rio Breogan - Hapoel Holon
04:00Reconnecting ONE
05:40Walker, Texas Ranger VII (10)
06:05Strážci hranic: Austrálie II (10, 11)
06:50Mistři zastavárny XXIV (3)
07:30Mistři renovací (1)
08:25Kachní dynastie III (1, 2)
09:15Kobra 11 XXV (10, 11)
10:10Novashopping
12:05Walker, Texas Ranger VII (11)
12:25Válka skladů X (16, 17, 18, 19)
13:15Mistři zastavárny XXIV (4)
15:05Spartan: Týmová výzva (2)
15:55Kobra 11 XXV (12, 13)
16:50Válka skladů X (20, 21)
18:45Mistři zastavárny XXIV (5)
19:35Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas
20:30Walker, Texas Ranger VII (12)
22:00Kobra 11 XXV (12, 13)
22:55Katastrofa letu č. 19
00:50Strážci hranic: Austrálie II (10, 11)
02:15Walker, Texas Ranger VII (12)
03:00Igokea m:tel - UCAM Murcia
03:45Myšlenky zločince VII (12)
00:25Myšlenky zločince VII (13)
01:10Myšlenky zločince VII (14)
01:45Médium III (14)
02:25Kriminálka Las Vegas IV (17)
03:05Koření
03:50Na lovu
04:10Co na to Češi
04:50Riskuj!
05:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:00Na lovu
06:45MasterChef Česko VII (13)
07:35Nová cestománie
08:50Nová cestománie
09:20Z pamětí Sherlocka Holmese (1)
09:55Médium III (13)
10:55Specialisté (18)
11:50Teleshopping
12:55MasterChef Česko VII (14)
13:10Z pamětí Sherlocka Holmese (2)
14:20Médium III (14)
15:25To je vražda, napsala III (2)
16:15To je vražda, napsala III (3)
17:15Kriminálka Las Vegas IX (8)
18:10Kriminálka Las Vegas IX (9)
19:05Myšlenky zločince VII (15)
20:00Myšlenky zločince VII (16)
20:50Myšlenky zločince VII (17)
21:40Médium III (15)
22:35Z pamětí Sherlocka Holmese (2)
23:25Myšlenky zločince VII (15)
00:25Myšlenky zločince VII (16)
01:05Myšlenky zločince VII (17)
01:45Médium III (15)
02:25Z pamětí Sherlocka Holmese (1)
03:05Víkend
03:55Na lovu
04:25Simpsonovi XXXV (12)
00:20Simpsonovi XXXV (13)
00:50Simpsonovi XXXV (14)
01:15Jmenuju se Earl IV (12)
01:45Jmenuju se Earl IV (13)
02:10Re-play
02:40Spartakus: Válka zatracených (2)
03:05Autosalon.tv
04:10Těžká dřina
05:15Příhody Bolka a Lolka
05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Top Gear XXVII (2)
06:20Top Gear XXVII (4)
07:20Top Gear XXVII (5)
08:25Top Gear II (1)
09:30Top Gear II (2)
10:35Autosalon.tv
11:45Jmenuju se Earl IV (12)
12:55Jmenuju se Earl IV (13)
13:25Simpsonovi XXXIV (9)
13:50Simpsonovi XXXIV (10)
14:20Simpsonovi XXXIV (11)
14:45Simpsonovi XXXIV (12)
15:15Madagaskar 3
15:35Jmenuju se Earl IV (14)
17:25Jmenuju se Earl IV (15)
17:50Simpsonovi XXXV (15)
18:20Simpsonovi XXXV (16)
18:45Simpsonovi XXXV (17)
19:15Simpsonovi XXXV (18)
19:45Zítřek nikdy neumírá
20:15Rocky Balboa
22:35Simpsonovi XXXV (15)
00:50Simpsonovi XXXV (16)
01:15Simpsonovi XXXV (17)
01:45Simpsonovi XXXV (18)
02:15Jmenuju se Earl IV (14)
02:40Jmenuju se Earl IV (15)
03:10Top Gear XXVII (3)
03:30Spartakus: Válka zatracených (3)
04:30Zoufalé manželky II (8)
00:00Zoufalé manželky II (9)
00:55Čas lásky a třešní (108)
01:50Čas lásky a třešní (109)
02:45Láska klepe na dveře (10)
03:45Jak se staví sen - extra
04:40Libovky Pepy Libického
05:30Na zámku
06:00Teď vaří šéf!
06:10Tajemství královské garderoby
06:451. MISE (11)
08:10Svatby v Benátkách (36)
09:20Receptář prima nápadů
10:40České chaty snů
11:35Láska pod olivovníkem
12:30Doktor z hor: Nové příběhy IV (7)
14:10Doktor z hor: Nové příběhy IV (8)
15:05Čas lásky a třešní (110)
16:05Čas lásky a třešní (111)
17:00Doktor z hor: Nové příběhy IV (9)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy IV (10)
18:55Nebezpečná obhajoba
20:001. MISE (12)
21:45Inkognito
23:00Zoufalé manželky II (10)
00:05Zoufalé manželky II (11)
01:00Čas lásky a třešní (110)
01:55Čas lásky a třešní (111)
02:45Láska klepe na dveře (11)
03:45Jak se staví sen - extra
04:40Tajemství světových mrakodrapů (2)
00:20Zapomenuté megastavby V (8)
01:20Obnažený vesmír IV (5)
02:15Jak funguje vesmír II (2)
03:15Prima Česko
04:15Prima Svět
04:45Ptačí říše
05:20Ptačí říše
06:00Umění špionáže (5)
06:10Když žraloci útočí VI (1)
06:50Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (3)
07:50Zapomenuté megastavby VIII (2)
08:45Největší záhady historie (5)
09:45Nespoutané Švýcarsko (2)
11:30Přírodní válečníci (3)
12:40Zabijáci v divočině (4)
13:40Příběh šesti světadílů (2)
14:40Hitlerovo americké bojiště (1)
15:45Den D: Křídla vítězství
16:45Prima Česko
17:50Prima Svět
18:20Nejkrásnější evropské cesty vlakem (4)
18:55Nejdrsnější povolání II (5)
20:00Záchrana velkolepých staveb (10)
21:05Znovuzrození legendárních letounů (5)
22:00Zapomenuté megastavby VI (7)
23:05NASA: Vynálezy a inovace (3)
00:00Časoprostor (4)
01:00Koloseum (5)
02:05Pravdy, lži a dějiny (2)
03:00Mnichov: Teror na olympiádě (1)
04:10Ďábelská brigáda
01:20Námořní vyšetřovací služba XI (24)
04:00M.A.S.H
04:55M.A.S.H
05:15M.A.S.H
06:00M.A.S.H
06:20Námořní vyšetřovací služba XI (24)
06:40Námořní vyšetřovací služba XII (1)
07:25Pan Popper a jeho tučňáci
08:25Madla z cihelny
10:10Nestyda
12:25Philomena
14:10Objekt mé lásky
16:00Jurský park 3
18:15Poslední bohatýr
20:00Inkvizitor
22:203096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové
00:10Výchozí bod
02:20Námořní vyšetřovací služba XII (1)
04:30FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
01:45Sportovní infoservis
04:00Týden v motorsportu (27)
09:00ERC: Delfi Rally Estonia - SS12 Kambja 2 – Power Stage
09:30LET: Aramco Team Series presented by PIF - 2. den
11:00FL: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
14:00Delfi Rally Estonia (4)
17:00MLB: Baltimore Orioles - New York Yankees
17:30Golf Tips (8)
20:30Element (14)
21:00Ferratum World RX of Sweden
21:15ONE Friday Fights 70
22:30FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
01:30Sportovní infoservis
03:30Naše zprávy
00:35VIP svět
00:50Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
01:45Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:40Jak to dopadlo!?
06:45Skandály slavných - Richard Genzer
07:40Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:40Kašpárku, vař!
11:35Kašpárku, vař!
12:10Babica vs. Sapík
12:40Tajemství Heleny Růžičkové
13:35Tajemství Waldemara Matušky
14:20Nebezpečné vztahy
15:15Jak to dopadlo!?
16:20Nebezpečné vztahy live
17:25Jak to dopadlo!?
18:25Naše zprávy
19:40VIP svět
19:50Vaše peníze
20:05Tajemství velryb (1)
20:10Vražda Katji Weissové
22:00Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:55Naše zprávy
00:55VIP svět
01:05Exkluziv Kateřiny Brožové
01:25Na plac!
02:00Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:05Motorismus: Rally ČR 2024
00:20Silniční cyklistika: Tour de France 2024
02:05Branky, body, vteřiny
02:45Motorismus: Svět motorů
03:00Fotbal: TCL V Repre
04:05Archiv D: Olympionici století Emil Zátopek a Věra Čáslavská
05:05Cyklotoulky
05:25Branky, body, vteřiny
05:40Motorismus: Rally ČR 2024
06:00Jezdectví: Jezdectví 2024
07:40Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Fotbal: EURO 2024 Německo
08:45Silniční cyklistika: Tour de France 2024
08:50Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
09:35Baseball: Pražský baseballový týden 2024
11:25Panorama
12:05Motorismus: Rally ČR 2024
12:20AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
12:35Fotbal: Fotbal s chutí vyhrávat 2023
13:00Horská kola: SP horských kol 2024
13:15Silniční cyklistika: Tour de France 2024
13:45Motorismus: Rally ČR 2024
18:05Fotbal: EURO 2024 Německo
19:50Fotbal: EURO 2024 Německo
20:00Fotbal: EURO 2024 Německo
23:30Fotbal: EURO 2024 Německo
23:40Silniční cyklistika: Tour de France 2024
23:45Motorismus: Rally ČR 2024
00:30Branky, body, vteřiny
00:35Motorismus: Rally ČR 2024
00:50Fotbal: EURO 2024 Německo
02:35Baseball: Pražský baseballový týden 2024
04:35Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Týden v regionech
01:34Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Týden v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Fokus Václava Moravce
05:05Zprávy
07:00Pozor! Státní hranice
07:05Interview ČT24
07:33Zprávy
08:00Archiv ČT24: Hloubky a hlubiny
08:30Zprávy
09:00Hyde Park Civilizace
09:05Zprávy v 10
10:00Studio ČT24
10:03Zprávy
11:00Studio ČT24
11:03Zprávy ve 12
12:00Studio ČT24
12:30Zprávy
13:00Studio ČT24
13:05Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview Speciál
18:10Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:50Branky, body, vteřiny
19:5290’ ČT24
20:06Zprávy
22:00Newsroom ČT24 - Retrovize
22:20Zprávy ve 23
23:00Z metropole
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zajímavosti z regionů
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zajímavosti z regionů
04:34Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00Óčko Chart
10:00Óčko hity
12:00Radio Top 30
14:00New Music Radar
16:00Óčko hity
16:25Top 4 Óčko chart
17:00Óčko hity
17:15CZ & SK
18:00Gamingmania
19:00Óčko hity
19:05O black spotify Czech list
20:00Hot hity
21:00Naked Attraction Poland
22:00Naked Attraction Poland
22:30Naked Attraction Poland
23:00Naked Attraction Poland
23:30Óčko flirt
00:00Jak se kalila hudba
00:45Jana Kirschner
01:35Ladí neladí
02:20Apollo 2016
03:20Babylon
04:15Terra musica
04:30Babylon
04:55Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Semafor atd. (2/8)
20:15Koncert z Paříže 2024
21:15Antonio Banderas a Pedro Almodóvar - dokonalá dvojka
23:50100 dní ve Versailles (1/6)
00:50Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
01:30Kanadská soda IX (13/14)
01:45Televizní klub neslyšících
02:10Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
02:35Ladí neladí
02:45Kombo
03:40Před půlnocí
04:45