- Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7.
Středa 19.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:35Rajské zahrady
01:05Zajímavosti z regionů
01:25Malá farma
01:50Dobré ráno
02:1513. komnata Zdeňka Žáka
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Magnum
09:00Každý má svůj stín
09:50My všichni školou povinní (4/13)
10:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Horákovi (25)
12:30Horákovi (26)
13:20Pijácká romance pro Waldemara Matušku
14:10Kulový blesk
14:30Magnum
15:55Plné hnízdo v Praze 2
16:45AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Losování Sportky a Šance
20:05Četnické humoresky (24/39)
20:1013. komnata Renaty Prokopové
21:40Gejzír
22:10Výsledky losování Šťastných 10
22:39Medvídek
22:40Sisi (3/6)
00:25AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:15Banánové rybičky
01:45Dobré ráno
02:15Kluci v akci
04:50Chůze - lék pro tělo a duši
00:30Žiješ jenom 2x (9)
01:25Na moll
01:50Žijeme s vírou
02:20Designtrend
03:20Národní anebo globální?
03:35Příběhy domů
04:00Ta naša kapela
04:30Cesty víry
05:00Dobrodružství vědy a techniky
05:25Dobré ráno
05:59Papua-Nová Guinea, život kmenů
08:30Egypt (5/6)
09:25Dokonalí mořští predátoři (1/4)
10:15Cosquerova jeskyně - mistrovské dílo ohrožené mořem
11:10Dopisy od Karla Čapka
12:10Setkání s obrovskými tichomořskými chobotnicemi
13:05Severokorejská dynastie (3/4)
14:00Velké stroje zblízka II
14:45Nezákonná těžba dřeva - skandální odhalení
15:35Klíč
16:30Charakter: Sportovec
16:55Trabantem z Austrálie do Asie (8)
17:50Člověk jako součást přírody
18:20Babylon
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Arvéd
20:00Tour de France ve tmě
22:05Letecké katastrofy
23:00Zázraky techniky V
23:45ATA, komunistický proces se studenty
00:40Óm
01:50Na moll
02:15Před půlnocí
02:40Náš venkov
03:10Sváteční slovo Jiřího Kani
03:35Žijeme s vírou
03:40Keramika plná muziky
04:40Kriminálka Miami VIII (6)
00:40Specialisté (227)
01:40Volejte Novu
02:45Ulice (4727)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (176)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4727)
08:45Specialisté (227)
09:45Můj přítel Monk II (5)
10:50Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (177)
12:20Kriminálka Miami VIII (8)
13:35Kriminálka Miami VIII (9)
14:30Výměna manželek XI
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu II
17:30Ulice (4728)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Výměna manželek XIII
20:20Survivor Česko & Slovensko III (32)
21:40Kriminálka Miami VIII (8)
23:45Kriminálka Miami VIII (9)
00:40Specialisté (12)
01:45Ulice (4728)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (177)
03:50Novashopping
04:45Policie v akci
00:25Policie Hamburk XI (5)
01:25Policie Hamburk XI (6)
02:25Closer: Nové případy II (13)
03:25Jak se staví sen
04:25Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (101)
07:00M.A.S.H (102)
07:25M.A.S.H (103)
07:55M.A.S.H (104)
08:25M.A.S.H (105)
08:55Linka (1)
09:30Policie Hamburk XI (7)
10:35Policie Hamburk XI (8)
11:35Closer: Nové případy II (14)
12:35Komisař Rex IV (18)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:45Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda (4)
20:15Show Jana Krause
21:40Show Jana Krause
22:40Ano, šéfe!
23:50Policie v akci
00:55Policie Hamburk XI (7)
01:55Policie Hamburk XI (8)
03:00Closer: Nové případy II (14)
04:00D.C. Sniper: 23 dní strachu
00:50Blade: Trinity
02:45O zpívajícím stromku
04:55Daredevil
05:55Kriminálka Miami VIII (5)
07:45Kriminálka Miami VIII (6)
08:40Dostaňte agenta Smarta
09:30Americký prezident
11:50Co je doma, to se počítá, pánové...
14:10Muži v černém
16:05Jak stvořit dívku
18:0060 sekund
20:00Atomic Blonde: Bez lítosti
22:30My
00:45D.C. Sniper: 23 dní strachu
03:00Kriminálka Las Vegas V (11)
04:25Teorie velkého třesku VII (12, 13, 14, 15)
00:30Malý Sheldon V (13, 14)
02:10Zlatá sedmdesátá V (12, 13)
02:50Griffinovi V (8, 9)
03:30TELE TELE
04:102 $ocky V (4)
04:40Noční soud II (13)
05:05Ženatý se závazky (1)
05:25Oggy a škodíci: Nová generace (26, 27, 28, 29)
05:50Bakugan: Vzestup Geoganů (22)
06:35Přátelé V (16, 17)
06:452 $ocky V (8, 9, 10, 11)
07:40Malý Sheldon V (15, 16, 17, 18)
09:25Ženatý se závazky (2, 3)
11:00Dva a půl chlapa II (19, 20)
12:00Přátelé V (16, 17)
12:55Teorie velkého třesku VII (12, 13, 14, 15)
13:502 $ocky V (12, 13, 14, 15)
15:30Zlatá sedmdesátá V (14, 15)
17:20Dva a půl chlapa II (21, 22)
18:15Malý Sheldon V (19, 20)
19:05Teorie velkého třesku VII (16, 17, 18, 19)
20:00Přátelé V (18, 19)
21:40Griffinovi V (10, 11)
22:35Dva a půl chlapa II (21, 22)
23:25Teorie velkého třesku VII (16, 17, 18, 19)
00:20Malý Sheldon V (15, 16)
02:00Zlatá sedmdesátá V (14, 15)
02:35Griffinovi V (10, 11)
03:15TELE TELE
03:552 $ocky V (8, 9)
04:25Američtí sběratelé XIX (1)
01:15Pomozte autům VIII (7)
01:55Souboj Titánů II (7)
02:40Walker, Texas Ranger VI (11)
03:25Český motorsport 2024
04:204Islands Croatia
04:50Walker, Texas Ranger VI (10)
05:15Strážci hranic: Kanada III (22, 23)
05:55Mistři zastavárny XXIII (3)
06:40Američtí sběratelé XIX (1)
07:35Pomozte autům VIII (7)
08:35Kobra 11 XXII (9, 10)
09:35Walker, Texas Ranger VI (11)
11:40Válka skladů VIII (16, 17, 18, 19)
12:35Mistři zastavárny XXIII (4)
14:35Strážci hranic: Kanada III (26)
15:30Strážci hranic: Austrálie (1)
16:05Kobra 11 XXII (11)
16:35Kobra 11 XXIII (1)
17:40Válka skladů VIII (20)
18:40Válka skladů IX (1)
19:05Mistři zastavárny XXIII (5)
19:35Svět motorů (50)
20:30Pomozte autům VIII (9)
21:20Walker, Texas Ranger VI (12)
22:20Kobra 11 XXII (11)
23:15Kobra 11 XXIII (1)
00:10Američtí sběratelé XIX (3)
01:15Pomozte autům VIII (8)
01:55Strážci hranic: Kanada III (22, 23)
02:40Walker, Texas Ranger VI (12)
03:20Sportovní originály - 180 s José de Sousou
04:15To je vražda, napsala (11)
01:05To je vražda, napsala (12)
01:50Beze stopy VI (13)
02:35Médium II (11)
03:15Na lovu IV
04:00Co na to Češi
04:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:25Na lovu
06:10MasterChef Česko VI (20)
07:05Můj přítel Monk II (4)
08:25Dobrodružství Sherlocka Holmese (6)
09:20Médium II (10)
10:30Beze stopy VI (13)
11:25MasterChef Česko VI (21)
12:25Tescoma s chutí
13:45Dobrodružství Sherlocka Holmese (7)
13:50Médium II (11)
15:00To je vražda, napsala (9)
15:55To je vražda, napsala (10)
17:00Kriminálka Miami VIII (8)
18:05Kriminálka Miami VIII (9)
19:00To je vražda, napsala (13)
20:00To je vražda, napsala (14)
21:00Beze stopy VI (14)
22:05Médium II (12)
23:00Dobrodružství Sherlocka Holmese (7)
23:55To je vražda, napsala (13)
01:00To je vražda, napsala (14)
01:45Beze stopy VI (14)
02:30Médium II (12)
03:10Na lovu
03:50Co na to Češi
04:30Simpsonovi XXX (23)
00:25Simpsonovi XXXI (1)
00:50Simpsonovi XXXI (2)
01:20Jmenuju se Earl II (7)
01:50Jmenuju se Earl II (8)
02:20Top Gear XXII (5)
02:50Spartakus: Krev a písek (6)
04:10Těžká dřina
05:25Příhody Bolka a Lolka
06:00Partička XXL
06:30Mikýřova hysteorie českých dějin
07:40Top Gear speciál (6)
08:20Top Gear XXII (6)
09:25Hvězdná brána X (3)
10:35Hvězdná brána X (4)
11:30Jmenuju se Earl II (7)
12:40Jmenuju se Earl II (8)
13:05Simpsonovi XXIX (19)
13:40Simpsonovi XXIX (20)
14:05Simpsonovi XXIX (21)
14:35Simpsonovi XXX (1)
15:00Hvězdná brána X (5)
15:20Hvězdná brána X (6)
16:15Jmenuju se Earl II (9)
17:20Jmenuju se Earl II (10)
17:50Simpsonovi XXXI (3)
18:15Simpsonovi XXXI (4)
18:45Simpsonovi XXXI (5)
19:15Simpsonovi XXXI (6)
19:45Autosalon.tv
20:15Fotr na tripu VII
21:25Nezvěstná II (8)
22:05Moto cestou necestou
23:05Simpsonovi XXXI (3)
23:55Simpsonovi XXXI (4)
00:20Simpsonovi XXXI (5)
00:50Simpsonovi XXXI (6)
01:20Jmenuju se Earl II (9)
01:50Jmenuju se Earl II (10)
02:20Nezvěstná II (6)
02:45Spartakus: Krev a písek (7)
03:55Rodina doktora Kleista VIII (13)
00:10Rodina doktora Kleista VIII (14)
01:15Čas lásky a třešní (58)
02:25Čas lásky a třešní (59)
03:30Lásce navzdory (74)
04:35Libovky Pepy Libického
05:35Na zámku
06:00Libovky Pepy Libického
06:05Prostřeno!
06:20Sestřičky (64)
07:20Svatby v Benátkách (11)
08:40Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Inga Lindström: Tóny lásky
12:00Záchranáři z hor XIV (10)
14:00Záchranáři z hor XIV (11)
15:00Čas lásky a třešní (60)
16:00Čas lásky a třešní (61)
17:00Záchranáři z hor XIV (12)
17:55Záchranáři z hor XIV (13)
18:55Inga Lindström: Tajemná žena
20:00Sestřičky (65)
21:55Linka (1)
23:10Rodina doktora Kleista VIII (15)
00:05Rodina doktora Kleista VIII (16)
01:10Čas lásky a třešní (60)
02:25Čas lásky a třešní (61)
03:25Lásce navzdory (75)
04:30Mistři bolesti II (5)
00:00Přežili 2. světovou válku (6)
01:00Těsné úniky 2. světové války (10)
02:00Kolaborovali s nacisty (5)
03:15Veterinář z Yorkshiru XI (8)
04:30Ptačí říše
05:35Ptačí říše
06:00Prima Česko
06:10Prima Svět
06:40Nejnebezpečnější železnice světa (5)
07:10Války ve vesmíru
08:20Nejdrsnější povolání II (1)
09:30Záchrana velkolepých staveb (6)
10:35Nezkrotné Portugalsko (3)
11:35Pohotovost pro exotická zvířata VII (11)
12:35Koloseum (1)
13:35Odhalené skvosty: Monumenty Francie (5)
14:35Znovuzrození legendárních letounů (1)
15:45Zapomenuté megastavby VI (3)
16:50Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (3)
17:50Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (2)
19:00Hlenky: Géniové bez mozku
20:00Dinosauří apokalypsa (2)
21:10Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici II (2)
22:15Šílené počasí: Skutečné záběry VI (8)
23:15Tajemství Hitlerovy moci (3)
00:05Válečné stroje (3)
01:20Vetřelci dávnověku XIV (11)
02:30Zakázaná historie VI (11)
03:25Úžasný mořský život
04:35Grizzly zabiják
00:30Vřískot 5
02:25Námořní vyšetřovací služba X (23)
04:55Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:35M.A.S.H
07:00M.A.S.H
07:35Námořní vyšetřovací služba X (23)
08:05Námořní vyšetřovací služba X (24)
09:05Vražedné ambice
10:00Vera Cruz
11:55Mstitelé
13:55Čekání na Patrika
15:40Oko dravce
17:35Ztracené město Z
20:00Zběsilý únos
22:55Touha po vraždě
00:45Proroctví zkázy
02:50Námořní vyšetřovací služba X (24)
04:50Sportovní infoservis
01:00LET: Amundi German Masters - 4. den
09:00MLB: Philadelphia Phillies - New York Mets
12:00Euroleague Final Four 2024 - finále
14:30Mercedes - Benz Virtual GP - Hockenheimring, Německo
16:30MLB: Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds
18:30Royal Rally of Scandinavia (3)
21:30Hexagone MMA 18
22:00FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
01:00Sportovní infoservis
03:00Naše zprávy
00:30VIP svět
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:15Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:50Šťastná 7
13:45Jak to dopadlo!?
14:40Nebezpečné vztahy
15:50Šťastná 7
16:50Nebezpečné vztahy
17:45Jak to dopadlo!?
18:45Naše zprávy
19:40Příběh velké lásky - Kate a princ William
19:50Vaše peníze
20:05Počasí
20:10TOP - Životopisné filmy
20:15Tajemství filmů a seriálů - Černí baroni
20:55Nikdo není perfektní
21:25Poklad z půdy
22:45Intim s Heidi Janků
23:50Naše zprávy
00:30Příběh velké lásky - Kate a princ William
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
01:25Fotbal: EURO 2024 Německo
01:40Branky, body, vteřiny
03:25Motorismus: Speedway GP 2024
03:40Olympiáda dětí a mládeže 2024
05:15Branky, body, vteřiny
05:45Atletika: World Athletics Continental Tour Gold 2024
06:00Panorama
08:00Fotbal: EURO 2024 Německo
08:30BBV po 25 letech
08:40Olympiáda dětí a mládeže 2024
08:55Fotbal: EURO 2024 Německo
09:25Fotbal: Fotbal s chutí vyhrávat
09:40Fotbal: EURO 2024 Německo
09:50AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:40Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Motorismus: Svět motorů
12:55Fotbal: EURO 2024 Německo
14:00Fotbal: EURO 2024 Německo
14:10Fotbal: EURO 2024 Německo
14:20Fotbal: EURO 2024 Německo
17:10Fotbal: EURO 2024 Německo
17:20Fotbal: EURO 2024 Německo
20:15Fotbal: EURO 2024 Německo
23:10Fotbal: EURO 2024 Německo
23:20Basketbal: Přípravné utkání žen 2024
23:25Branky, body, vteřiny
01:15Fotbal: EURO 2024 Německo
01:30Branky, body, vteřiny
03:15Fotbal: EURO 2024 Německo
03:30Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Předpověď počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
10:00Óčko hity
12:00YouTube Chart
15:00Óčko hity
17:00Smartmania
18:00Óčko hity
18:05UŽÍT MALTU II
18:30Óčko hity
18:50O Black List
20:00Hot hity
21:00O unlocked
21:30Hot hity
21:45Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Ikony Kamila Střihavky
00:20John Lennon: Gimme Some Truth
00:50Příběhy rockových písní
01:55Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
02:40Po hladině
02:55Poutní místa
03:15Uchem jehly
03:30Crescendo
04:00Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Perspektiva Ivana Mládka
20:15Na plovárně s Robertem Zárubou
21:10Helena Třeštíková
21:35Dvě jubilea Jana Zrzavého
21:50Dílna a sklizeň - 30 let Mikulovského výtvarného sympozia
22:10Jedna báseň
22:50Legendární salcburská Traviata
22:55Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
23:50Hudební cestopis slavných skladatelů (7/8)
00:05Rivalové v umění (4/5)
01:00Moderní historie britské kinematografie (3/4)
01:55Notes
03:00Uchem jehly
03:40Terra musica
04:10Tváře domů
04:35