- Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7.
Čtvrtek 4.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Sisi (5/6)
00:45AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:40Dobré ráno
02:05Ignis Brunensis 2006
04:35Hranice bez hranic
04:50Etiketa
05:20Události v regionech
05:30Klenoty naší krajiny
06:00Na cestě po Yucatánu
06:30Studio 6
06:59Magnum
09:00Písničky z jednoho města
09:50Příběhy slavných... Oldřich Lipský
10:05Toulavá kamera
11:00AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
12:30Za oponou s Jiřinou
12:55Kluci v akci
13:55Cesta na Borneo
14:20Polopatě
15:20Magnum
16:10Na cestě po jižním Togu
17:00AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Festivalové vteřiny 2024
19:55Branky, body, vteřiny
20:03Most! (1/8)
20:15Vinnetou
21:00Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:39Zpátky se Sobotou
22:40Komisař Montalbano
23:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:20Banánové rybičky
01:45Dobré ráno
02:20Hranice bez hranic
04:50Království pirátů (1/6)
00:25Na moll
01:20Náš venkov
02:00Před půlnocí
02:20Sváteční slovo velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera
02:45Rajské zahrady II
02:50Barvy v designu i architektuře
03:10Žijeme s vírou
03:30Košt klobásek a Zpívání pod Náklem
04:30Vyšívaná krása
04:55Expedice Rembaranka 1969: Lidé doby kamenné
05:25Narozeni 1918 - viděno šesti (1/7)
06:00Povolání: Královna (1/3)
06:50Čína na jazyku II (1/8)
07:40Svět zvířat
08:30Nádherná Amerika II
09:20Bedekr
10:15Kronika starověkého Egypta
10:45Krásy evropského pobřeží
11:35Praha 1952: Proces s Rudolfem Slánským
11:45Apokalypsa: Hitler míří na západ (2/2)
12:55České tajemno (1/6)
13:50Dokonalí mořští predátoři (3/4)
14:35Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (4/4)
15:30Tajemství britských královských paláců (4/8)
16:25Narozeni ve Skalnatých horách (2/2)
17:10Auto moto svět
18:05Auto moto test
18:25Bedekr
18:40Vyšívaná krása
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2024
20:00Hlas pro římského krále
21:15Za mřížemi: V nejdrsnějších věznicích světa (1/6)
23:05Láska a sex v Japonsku
23:55Žijeme s vírou
00:55Z jara
02:05Na moll
02:40Historie.cs
03:25Rajské zahrady II
04:20Babylon
04:35Kriminálka Miami IX (6)
00:40Kriminálka Las Vegas V (17)
01:40Můj přítel Monk II (15)
02:25Na lovu II
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (186)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Gympl s (r)učením omezeným (7)
08:20Kriminálka Anděl II (10)
09:40Můj přítel Monk II (16)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (188)
12:20Kriminálka Miami IX (7)
13:35Kriminálka Miami IX (8)
14:35Výměna manželek XII
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu II
17:45Hospoda (9)
18:55Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Policie Modrava III (7)
20:20Dáma a Král II (6)
21:35Kriminálka Las Vegas V (18)
22:45Kriminálka Miami IX (7)
23:45Kriminálka Miami IX (8)
00:45Kriminálka Las Vegas V (18)
01:40Můj přítel Monk II (16)
02:25Na lovu II
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (187)
03:55Novashopping
04:55Policie v akci
00:50Policie Hamburk XII (2)
01:45Policie Hamburk XII (3)
02:45Closer: Nové případy III (5)
03:40Jak se staví sen
04:35Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (145)
07:05M.A.S.H (146)
07:25M.A.S.H (147)
07:55M.A.S.H (148)
08:30M.A.S.H (149)
09:00Polda II (2)
09:30Policie Hamburk XII (4)
10:40Policie Hamburk XII (5)
11:35Closer: Nové případy III (6)
12:35Komisař Rex V (11)
13:30Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:30Inkognito
16:45Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Léto s gentlemanem
20:15Inkognito
22:25Ano, šéfe!
23:30Policie v akci
00:40Policie Hamburk XII (4)
01:35Policie Hamburk XII (5)
02:30Closer: Nové případy III (6)
03:30Jak se staví sen
04:25Zkouška ohněm
00:40Nicky Larson: Agent amatér
03:00Návštěvníci 3: Revoluce
04:30Král Richard
06:15Kriminálka Miami IX (5)
08:50Kriminálka Miami IX (6)
09:50Souboj Titánů
10:45Teleshopping
13:10Grace, kněžna monacká
13:30Neprožité životy
15:25Třetí patro (5)
17:05Čtvery Vánoce
18:30V létě ti řeknu, jak se mám
20:00Fesťák
22:30Skandální odhalení
00:30Donnybrook: Muž proti muži
02:55Jesse Stone: Ztracen v Paradise
04:35Teorie velkého třesku IX (24)
00:25Teorie velkého třesku X (1, 2, 3)
00:50Malý Sheldon VI (21, 22)
02:05Zlatá sedmdesátá VI (17, 18)
02:45Americký táta II (7, 8)
03:25TELE TELE
04:052 $ocky (20)
04:35Ženatý se závazky (30, 31)
05:00Zig a Sharko IV (7, 8, 9, 10, 11)
05:45Bakugan: Vzestup Geoganů (37)
06:35Přátelé VI (22, 23)
06:452 $ocky (24)
07:402 $ocky II (1, 2, 3)
08:05Malý Sheldon (1, 2, 3, 4)
09:25Ženatý se závazky (32, 33)
11:05Dva a půl chlapa IV (1, 2)
12:05Přátelé VI (22, 23)
13:00Teorie velkého třesku IX (24)
13:55Teorie velkého třesku X (1, 2, 3)
14:202 $ocky II (4, 5, 6, 7)
15:35Zlatá sedmdesátá VI (19, 20)
17:25Dva a půl chlapa IV (3, 4)
18:20Malý Sheldon (5, 6)
19:10Teorie velkého třesku X (4, 5, 6, 7)
20:00Přátelé VI (24, 25)
21:40Americký táta II (9, 10)
22:35Dva a půl chlapa IV (3, 4)
23:30Teorie velkého třesku X (4, 5, 6, 7)
00:20Malý Sheldon (1, 2)
02:00Zlatá sedmdesátá VI (19, 20)
02:40Americký táta II (9, 10)
03:20TELE TELE
04:002 $ocky (24)
04:302 $ocky II (1)
04:50Američtí sběratelé XIX (11)
01:10Kachní dynastie II (2, 3)
01:55Strážci hranic: Austrálie (16, 17)
02:35Walker, Texas Ranger VII (1)
03:20Motosurf World Championship #1
04:05CzechOne Speed golf Ypsilon - jaro 2024
04:45Běhej lesy - Železná Ruda
05:15Kolo pro život - Hluboká
05:25Walker, Texas Ranger VI (25)
05:35Strážci hranic: Austrálie (18, 19)
06:20Mistři zastavárny XXIII (18)
07:05Američtí sběratelé XIX (11)
07:55Kachní dynastie II (2, 3)
08:55Kobra 11 XXIV (8, 9)
09:50Novashopping
11:45Walker, Texas Ranger VII (1)
12:00Válka skladů IX (26, 27, 28, 29)
12:55Mistři zastavárny XXIII (19)
14:45Strážci hranic: Austrálie (22, 23)
15:40Kobra 11 XXIV (10, 11)
16:40Válka skladů IX (30)
18:40Válka skladů X (1)
19:05Mistři zastavárny XXIII (20)
19:35Američtí sběratelé XIX (13)
20:30Kachní dynastie II (6, 7)
21:25Walker, Texas Ranger VII (2)
22:20Kobra 11 XXIV (10, 11)
23:15Američtí sběratelé XIX (12)
01:10Kachní dynastie II (4, 5)
01:55Strážci hranic: Austrálie (18, 19)
02:35Walker, Texas Ranger VII (2)
03:25ČEZ RunTour - Plzeň
04:05New Zealand Ambassador’s XV 2024
04:15Golden Roof Challenge
04:45To je vražda, napsala II (10)
00:45To je vražda, napsala II (11)
01:35Beze stopy VII (6)
02:20Médium III (4)
03:00Kriminálka Miami III (8)
03:40Na lovu
04:20Co na to Češi
05:05Koření
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:05Na lovu
06:50MasterChef Česko VII (3)
07:45Můj přítel Monk II (15)
08:55Návrat Sherlocka Holmese (8)
09:50Médium III (3)
10:55Beze stopy VII (6)
11:45Teleshopping
12:40MasterChef Česko VII (4)
12:55Tescoma s chutí
14:10Návrat Sherlocka Holmese (9)
14:15Médium III (4)
15:20To je vražda, napsala II (8)
16:10To je vražda, napsala II (9)
17:10Kriminálka Miami IX (7)
18:10Kriminálka Miami IX (8)
19:05To je vražda, napsala II (12)
20:00To je vražda, napsala II (13)
20:55Beze stopy VII (7)
21:55Médium III (5)
22:50Návrat Sherlocka Holmese (9)
23:45To je vražda, napsala II (12)
00:45To je vražda, napsala II (13)
01:35Beze stopy VII (7)
02:20Médium III (5)
03:00Kriminálka Miami III (23)
03:40Na lovu
04:20Simpsonovi XXXIII (16)
00:20Simpsonovi XXXIII (17)
00:50Simpsonovi XXXIII (18)
01:15Jmenuju se Earl III (14)
01:45Jmenuju se Earl III (15)
02:10Top Gear XXV (3)
02:35ESCAPE
03:45Spartakus: Pomsta (2)
04:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Autosalon.tv
06:15Prima Partička - prostě to nejlepší
07:05Re-play
08:15Top Gear XXIV (2)
08:40Top Gear XXV (4)
09:45Hvězdná brána (5)
10:50Hvězdná brána (6)
11:45Jmenuju se Earl III (14)
12:50Jmenuju se Earl III (15)
13:15Simpsonovi XXXII (13)
13:40Simpsonovi XXXII (14)
14:10Simpsonovi XXXII (15)
14:35Simpsonovi XXXII (16)
15:05Hvězdná brána (7)
15:25Hvězdná brána (8)
16:20Jmenuju se Earl III (16)
17:25Jmenuju se Earl III (17)
17:50Simpsonovi XXXIII (19)
18:20Simpsonovi XXXIII (20)
18:45Simpsonovi XXXIII (21)
19:15Simpsonovi XXXIII (22)
19:45Partička XXL
20:15Monstrum
22:00Simpsonovi XXXIII (19)
23:40Simpsonovi XXXIII (20)
00:10Simpsonovi XXXIII (21)
00:35Simpsonovi XXXIII (22)
01:05Jmenuju se Earl III (16)
01:30Jmenuju se Earl III (17)
02:00ESCAPE
02:20Spartakus: Pomsta (3)
03:15Autosalon.tv
04:25Zoufalé manželky (11)
00:35Zoufalé manželky (12)
01:30Čas lásky a třešní (88)
02:25Čas lásky a třešní (89)
03:20Lásce navzdory (89)
04:25Libovky Pepy Libického
05:40Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:301. MISE (1)
07:25Svatby v Benátkách (26)
08:50Prostřeno!
10:20Ano, šéfe!
11:05Inga Lindström: Láska na houslový klíč
12:15Doktor z hor: Nové příběhy III (5)
14:10Doktor z hor: Nové příběhy III (6)
15:10Čas lásky a třešní (90)
16:05Čas lásky a třešní (91)
17:00Doktor z hor: Nové příběhy III (7)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy III (8)
18:55Inga Lindström: Motýlí kouzlo
20:001. MISE (2)
21:50Česko na grilu
23:00Zoufalé manželky (13)
00:20Zoufalé manželky (14)
01:15Čas lásky a třešní (90)
02:20Čas lásky a třešní (91)
03:15Láska klepe na dveře (1)
04:20Druhá světová válka v barvě (2)
00:10Válečné stroje (5)
01:25Zkáza Ďatlovovy výpravy (2)
02:25Waddenské moře: Život na hraně
03:35Ptačí říše
05:40Hausbót Petra Horkého
06:00Normandie: Země bojovníků (2)
06:15Největší mýty historie (3)
07:05Veličenstvo mech
08:10Prima Česko
09:20Prima Svět
09:50Neznámé italské ostrovy (2)
10:25Žraločí batolata
11:35Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (2)
12:35Letecké katastrofy: Nové důkazy V (6)
13:30Svět sportu: Rok za rokem (27)
14:30Honba za adrenalinem II (3)
15:05Kam sahá nekonečno (1)
15:40Největší záhady vědy (1)
16:45Mistři bolesti (5)
17:50Commando: Britská námořní pěchota (1)
18:45Druhá světová válka v barvě (13)
20:00Noc dlouhých nožů: Hitlerova čistka (2/2)
21:05Nespoutané Švýcarsko (1)
22:05Přírodní válečníci (2)
23:15Největší záhady historie (4)
00:10Zapomenuté megastavby VIII (1)
01:55Umění špionáže (4)
02:55Zabijáci v divočině (3)
03:50Tajný život majáků (2)
04:50Vyšinutý
00:50Jack Reacher: Poslední výstřel
02:40M.A.S.H
05:15Nad krajinou
06:00Bolek a Lolek
06:05M.A.S.H
06:15Námořní vyšetřovací služba XI (14)
06:35Námořní vyšetřovací služba XI (15)
07:20Chaplin
08:15Dr. No
11:25V citlivém překladu
13:35Apač
15:45Cyrano
17:35Mazel a tajemství lesa
20:00Pláž
21:50Štír
00:15Stav obležení
02:40Námořní vyšetřovací služba XI (15)
04:55FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
00:30Sportovní infoservis
01:00ITF: Macha Lake Open 2024 - finále dvouhry
09:00MLB: Toronto Blue Jays - Houston Astros
11:00Osobní řidič Míra Hejda (1)
14:00WRC: Orlen 80th Rally Poland (7)
14:30DAFIT FILLA Racing Agency - Most (3)
15:30LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (3)
16:00LET: Aramco Team Series presented by PIF - 2. den
16:30Aramco Team Series / MLB
17:00THE RING 12 + HEROES GATE 29
20:30Týden v motorsportu (26)
23:30FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
00:00Sportovní infoservis
02:00Naše zprávy
00:30VIP svět
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:15Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:35Jak to dopadlo!?
06:50Klenot.TV
08:35Šťastná 7
13:30Jak to dopadlo!?
14:25Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy
16:10Šťastná 7
17:10Jak to dopadlo!?
18:05Cyranův ostrov (4)
19:00Naše zprávy
19:40VIP svět
19:50Vaše peníze
20:05Pašák (1)
20:10El Chapo III (1)
22:05Poklad z půdy
23:00Cyranův ostrov (4)
00:15Naše zprávy
00:50VIP svět
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:10Na plac!
01:50Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:10Slet 2024
00:20Skateboarding: Mystic Sk8 Cup 2024
02:25Branky, body, vteřiny
03:25Fotbal: EURO 2024 Německo
03:40Cyklotoulky
05:25Sokolský zpravodaj
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Motorismus: Svět motorů
06:00Skateboarding: Mystic Sk8 Cup 2024
07:00Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Silniční cyklistika: Tour de France 2024
08:55Sokolský zpravodaj
09:35Slet 2024
09:45Golf Time
11:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Horská kola: Čas-OFF-kA na Šerák
12:55Fotbal: 24 hodin kopané
13:05AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
13:15Silniční cyklistika: Tour de France 2024
13:45Silniční cyklistika: Czech Challenge Tour 2024
18:05Travní lyžování: Lyžování ČR 2024
18:15Požární sport: Požární sport 2024
18:35Basketbal: 3×3 Profi Tour 2024
18:45Golf Time
19:05Horská kola: SP horských kol 2024
19:20První oddíl
19:50Silniční cyklistika: Tour de France 2024
20:00Slet 2024
20:45Slet 2024
23:35Jezdectví: Jezdectví 2024
23:45Jezdectví: Jezdectví 2024
00:00Branky, body, vteřiny
00:15Silniční cyklistika: Czech Challenge Tour 2024
00:30Silniční cyklistika: Tour de France 2024
00:40Horská kola: Čas-OFF-kA na Šerák
01:25Fotbal: EURO 2024 Německo
01:30Branky, body, vteřiny
03:20Fotbal: EURO 2024 Německo
03:30Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6
06:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Festivalové vteřiny 2024
19:55Branky, body, vteřiny
20:0390’ ČT24
20:14Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Speciál ČT24: Britové volí nový parlament
23:00Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00UŽÍT MALTU II
14:30Óčko hity
14:40Óčko Chart
15:001Charted
17:00Óčko hity
18:00Party ride
19:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Nicole Kidmanová: Oči dokořán
00:25Neil Young, rozhněvaný písničkář
01:20Kanadská soda IX (11/14)
02:15Brusel 2058
02:35Uchem jehly
03:00Terra musica
03:30Styl
03:55Divadlo žije!
04:20Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Harlowová
20:15Pozdrav z Ameriky
22:15Zpívání v dešti
23:45ArtZóna
01:25Poslední primabalerína
02:20Terra musica
02:55Divadlo žije!
03:25Styl
03:50Česká loutka
04:15Uchem jehly
04:40