Přidat do mého TV programu

Zprávy / Sport

Rychlostní kanoista Martin Fuksa na ME.
Fuksa má osmnáctou medaili z ME, v Szegedu dojel druhý na kilometru

Kanoista Martin Fuksa získal na mistrovství Evropy stříbro na kilometrové trati. Úřadující světový šampion měl silný závěr a těsně nestačil jen na Rumuna...  celý článek

Kanoistka Martina Satková na SP v Krakově.
Satková se po dvou letech vrátila na SP v Krakově na stupně vítězů

Kanoistka Martina Satková obsadila potřetí v kariéře třetí místo na Světovém poháru ve vodním slalomu, na stupně vítězů se dostala opět po dvou letech v...  celý článek

Golfistka Nelly Kordová na LPGA Golf Tour.
Golfová jednička Kordová po sérii úspěchů podruhé za sebou neprošla cutem

Světová golfová jednička Nelly Kordová poté, co vyhrála šest z úvodních sedmi turnajů sezony LPGA, neprošla podruhé za sebou cutem. Olympijské vítězce z Tokia...  celý článek

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

© 1998–2024 MAFRA, a. s. a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s. zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s. se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.