Odvysílané díly

Zprávy / Sport

Skifařka Kristýna Neuhortová na ME v Bledu.
Dva české bronzy z veslařského ME. Slaví skifařky Neuhortová a Prokešová

Skifařky Alice Prokešová a v kategorii lehkých vah Kristýna Neuhortová vybojovaly na veslařském mistrovství Evropy v Szegedu bronzové medaile. Zatímco...  celý článek

Jezdec Moto2 Fermin Aldeguer slaví výhru na Velké ceně Španělska.
Salač dojel ve Velké ceně Španělska jedenáctý, radoval se domácí Aldeguer

Filip Salač ve Velké ceně Španělska Moto2 bodoval na jedenáctém místě. V Jerezu zvítězil domácí Fermín Aldeguer před Američanem Joem Robertsem, který se...  celý článek

Česká tenistka Sára Bejlek.
Vítězné tažení Bejlek v Madridu pokračuje, v osmifinále vyzve Rybakinovou

Osmnáctiletá česká tenistka Sára Bejlek na turnaji v Madridu pokračuje ve vítězném tažení. Ve třetím kole porazila 6:3, 6:1 Američanku Ashlyn Kruegerovou a...  celý článek

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

© 1998–2024 MAFRA, a. s. a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s. zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s. se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.