Created by Nitro Circus and action sports icon Travis Pastrana, Nitro World Games pushes the limits of action sports competition. Featuring new big air formats and breakthrough ramp technology.

Odvysílané díly

Zprávy / Sport

Americká golfistka Nelly Kordová vyhrála turnaj LPGA v Jersey.
Golfistka Nelly Kordová vyhrála v Jersey a má šestý letošní titul

Americká golfistka Nelly Kordová vyhrála turnaj LPGA v Jersey a při svém sedmém letošním startu získala už šestý titul. O vítězství na Americas Open se světová...  celý článek

Xander Schauffele vyhrál PGA Championship a ve třiceti letech získal svůj první...
Americký golfista Schauffele vyhrál rekordním výsledkem major PGA Championship

Americký golfista Xander Schauffele vyhrál PGA Championship a ve třiceti letech získal svůj první titul z turnajů kategorie major. Rodák ze San Diega navíc...  celý článek

Rudy Gobert (vpravo) a Nickeil Alexander-Walker z Minnesoty svírají Nikolu...
Vedení o dvacet nestačilo. Denver titul v NBA neobhájí, podlehl Minnesotě

Basketbalisté Denveru loňský titul v NBA neobhájí. V rozhodujícím sedmém zápase série druhého kola play off doma navzdory vedení o 20 bodů v druhém poločase...  celý článek

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

© 1998–2024 MAFRA, a. s. a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s. zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s. se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.