- Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7. - Čtvrtek
18. 7. - Pátek
19. 7. - Sobota
20. 7. - Neděle
21. 7.
Úterý 16.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:40Rajské zahrady II
01:05Z metropole, Týden v regionech
01:25Kalendárium
01:50Dobré ráno
02:20Hranice bez hranic
04:50Etiketa
05:15Události v regionech
05:30Klenoty naší krajiny
06:00Na cestě po ostrově Madeira
06:25Studio 6
06:59Magnum
09:00Dnes vám zpívá skupina Greenhorns
09:50Všechnopárty
10:10Klenoty naší krajiny
11:05AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
12:30Duhová kulička
12:55Písničky z obrazovky
14:15Hercule Poirot XI
14:35Magnum
16:10Na cestě po Valencii
17:00AZ-kvíz
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Den, kdy nevyšlo slunce
20:10Příběhy slavných... Vladimír Dlouhý
21:30Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:24Za oponou s Jiřinou
22:25Případy detektiva Murdocha XVI
23:20Hobby naší doby - letní speciál
00:10AZ-kvíz
00:35Malá farma
01:05Zajímavosti z regionů
01:25V kondici
01:55Dobré ráno
02:10Hranice bez hranic
04:50Za mřížemi: V nejdrsnějších věznicích světa (2/6)
01:30Vzkaz Ladislava Pilky
02:15Před půlnocí
02:30Ta naša kapela
03:00Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
03:25Čaj pro třetího
03:35Petr Drda, archeolog
04:05Život mezi kroji
04:20Dobrodružství vědy a techniky
04:45Skalická Morávka
05:15Pevnosti
05:30Zprávy v českém znakovém jazyce
05:45Rekordní přehrady
06:00Zázraky lidského génia
06:50Zázračná planeta: Svérázné chování zvířat (2/3)
07:45Brigitte Bardotová, rebelka s příčinou
08:40Bedekr
09:35Tajemství skrytá v písku (6/6)
10:00Zvědavá kamera - Záhada pro šest generací
10:45Bitvy o Evropu
11:25Narozeni 1918 - viděno šesti (3/7)
12:20Expedice Rembaranka 1969: V galerii přírodních umělců
13:15Hledám Dunaj
13:45Divoká Austrálie
14:45Poľana
15:35Kronika starověkého Egypta
16:05Evropa z výšky
17:00Nádherná Amerika II
17:45Bedekr
18:40Cyklotoulky
19:05Cestou za chutěmi
19:20Co Čech, to chovatel
19:30Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Železná maska
20:00Tetovaný
22:10Kruk (6/6)
23:40Katar, země bohatství a bídy
00:45Žiješ jenom 2x (13)
01:30Žijeme s vírou
01:55Jenom kosti?
02:55Divnopis
03:25Příběhy domů
03:30Designtrend
03:55Legendy záchranářství
04:10Čaj pro třetího
04:40Kriminálka Miami IX (20)
00:35Kriminálka Las Vegas V (23)
01:30Můj přítel Monk III (6)
02:15Na lovu II
02:55Ordinace v růžové zahradě 2 (194)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Gympl s (r)učením omezeným (14)
08:20Dáma a Král II (5)
09:35Můj přítel Monk III (7)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (195)
12:20Kriminálka Miami IX (21)
13:35Kriminálka Miami IX (22)
14:30Výměna manželek XII
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu II
17:40Hospoda (19)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Odznak Vysočina II (3)
20:20Dáma a Král II (9)
21:40Kriminálka Las Vegas V (24)
23:00Kriminálka Miami IX (21)
00:00Kriminálka Miami IX (22)
00:55Kriminálka Las Vegas V (24)
01:55Můj přítel Monk III (7)
02:40Ordinace v růžové zahradě 2 (195)
03:50Novashopping
04:45Policie v akci
01:05Policie Hamburk XII (16)
02:05Policie Hamburk XII (17)
03:00Closer: Nové případy III (12)
04:00Šéf na grilu
04:55Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (177)
07:00M.A.S.H (178)
07:20M.A.S.H (179)
07:45M.A.S.H (180)
08:15M.A.S.H (181)
08:45M.A.S.H (182)
09:15Malý pitaval z velkého města (3)
09:40Policie Hamburk XII (18)
10:50Policie Hamburk XII (19)
11:50Closer: Nové případy III (13)
12:45Komisař Rex VI (3)
13:40Policie v akci
14:40Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:45Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Večírek
20:157 pádů Honzy Dědka
22:00Ano, šéfe!
23:05Policie v akci
00:15Policie Hamburk XII (18)
01:10Policie Hamburk XII (19)
02:05Closer: Nové případy III (13)
03:05Jak se staví sen
04:00Osudová přitažlivost
00:45Pavučina snů
02:50Můj přítel Monk III (5)
04:50O synkovi, který se učil bát
05:40Kód Enigmy
06:35Kriminálka Miami IX (19)
08:40Kriminálka Miami IX (20)
09:30Charlieho andílci: Na plný pecky
10:20Teleshopping
12:15Jak vycvičit draka 2
12:30Můj letní princ
14:25Chlapci a chlapi (5)
16:10Karate Kid
17:25Dannyho parťáci 2
20:00Monster Hunter
22:30Doktor Spánek
00:30Osudová přitažlivost
03:00Můj přítel Monk III (6)
04:50Teorie velkého třesku XI (24)
00:25Teorie velkého třesku XII (1, 2, 3)
00:50Malý Sheldon II (1, 2)
02:05Zlatá sedmdesátá VII (16, 17)
02:40Americký táta IV (2, 3)
03:20TELE TELE
04:002 $ocky III (20, 21, 22)
04:30Ženatý se závazky (54, 55)
05:35Zig a Sharko IV (56, 57, 58, 59)
06:25Bakugan: Vzestup Geoganů (49)
07:05Přátelé VII (21, 22)
07:102 $ocky III (24)
08:052 $ocky IV (1, 2, 3)
08:30Malý Sheldon II (3, 4, 5, 6)
09:50Ženatý se závazky (56, 57)
11:20Dva a půl chlapa V (1, 2)
12:20Přátelé VII (21, 22)
13:10Teorie velkého třesku XI (24)
14:00Teorie velkého třesku XII (1, 2, 3)
14:302 $ocky IV (4, 5, 6, 7)
15:45Zlatá sedmdesátá VII (18, 19)
17:25Dva a půl chlapa V (3, 4)
18:20Malý Sheldon II (7, 8)
19:10Teorie velkého třesku XII (4, 5, 6, 7)
20:00Přátelé VII (23, 24)
21:35Americký táta IV (4, 5)
22:30Dva a půl chlapa V (3, 4)
23:20Teorie velkého třesku XII (4, 5, 6, 7)
00:15Malý Sheldon II (3, 4)
01:45Zlatá sedmdesátá VII (18, 19)
02:25Americký táta IV (4, 5)
03:05TELE TELE
03:452 $ocky III (24)
04:152 $ocky IV (1, 2, 3)
04:35Charlieho andílci: Na plný pecky
01:05Spartan: Týmová výzva (1)
02:40Walker, Texas Ranger VII (13)
03:20PAOK Mateco - Tofas Bursa
04:05Walker, Texas Ranger VII (12)
06:00Spartan: Týmová výzva (2)
06:45Mistři zastavárny XXIV (5)
07:25Mezi žraloky XI (14, 15)
08:15Kobra 11 XXV (14, 15)
10:05Novashopping
12:00Walker, Texas Ranger VII (13)
12:20Válka skladů X (20, 21, 22, 23)
13:15Mistři zastavárny XXIV (6)
15:00Strážci hranic: Austrálie II (14, 15)
15:50Kobra 11 XXV (16)
16:45Kobra 11 XXVI (1)
17:45Válka skladů X (24, 25)
18:40Mistři zastavárny XXIV (7)
19:35Mistři renovací (5)
20:30Kachní dynastie III (5, 6)
21:20Walker, Texas Ranger VII (14)
22:15Kobra 11 XXV (16)
23:10Kobra 11 XXVI (1)
00:10Mistři renovací (3)
01:05Kachní dynastie III (3, 4)
01:45Spartan: Týmová výzva (2)
02:30Walker, Texas Ranger VII (14)
03:15Promitheas Patras - AEK Betsson BC
03:55To je vražda, napsala III (4)
00:30To je vražda, napsala III (5)
01:20Beze stopy VII (14)
02:05Médium III (16)
02:45Z pamětí Sherlocka Holmese (2)
03:25Co na to Češi
04:15Riskuj!
05:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:25Na lovu II
07:10MasterChef Česko VII (15)
08:05Můj přítel Monk III (6)
09:15Z pamětí Sherlocka Holmese (3)
10:10Médium III (15)
11:10Beze stopy VII (14)
12:00Teleshopping
12:50MasterChef Česko VII (16)
13:10Tescoma s chutí
14:35Z pamětí Sherlocka Holmese (4)
14:40Médium III (16)
15:40Kriminálka Las Vegas IX (8)
16:30Kriminálka Las Vegas IX (9)
17:20Kriminálka Miami IX (21)
18:15Kriminálka Miami IX (22)
19:05To je vražda, napsala III (6)
20:00To je vražda, napsala III (7)
20:55Beze stopy VII (15)
21:50Médium III (17)
22:45Z pamětí Sherlocka Holmese (4)
23:35To je vražda, napsala III (6)
00:40To je vražda, napsala III (7)
01:25Beze stopy VII (15)
02:10Médium III (17)
02:50Z pamětí Sherlocka Holmese (3)
03:30Co na to Češi
04:20Simpsonovi (2)
00:10Simpsonovi (3)
00:40Simpsonovi (4)
01:05Jmenuju se Earl IV (16)
01:35Jmenuju se Earl IV (17)
02:00Top Gear II (3)
02:20Spartakus: Válka zatracených (4)
03:25Autosalon.tv
04:35Příhody Bolka a Lolka
05:40Těžká dřina
06:00Autosalon.tv
06:25Partička
07:15Fotr na tripu VI
07:55Top Gear XXVI (5)
08:35Top Gear II (4)
09:40Hvězdná brána (21)
10:45Hvězdná brána (22)
11:40Jmenuju se Earl IV (16)
12:45Jmenuju se Earl IV (17)
13:10Simpsonovi XXXIV (17)
13:40Simpsonovi XXXIV (18)
14:05Simpsonovi XXXIV (19)
14:35Simpsonovi XXXIV (20)
15:05Hvězdná brána II (1)
15:25Hvězdná brána II (2)
16:20Jmenuju se Earl IV (18)
17:25Jmenuju se Earl IV (19)
17:50Simpsonovi (5)
18:20Simpsonovi (6)
18:45Simpsonovi (7)
19:15Simpsonovi (8)
19:45Prima Partička - prostě to nejlepší
20:15Moto cestou necestou
21:20ESCAPE
22:05Partička Nová krev
23:05Simpsonovi (5)
00:05Simpsonovi (6)
00:30Simpsonovi (7)
01:00Simpsonovi (8)
01:30Jmenuju se Earl IV (18)
01:55Jmenuju se Earl IV (19)
02:25Top Gear II (4)
02:45Spartakus: Válka zatracených (5)
03:50Autosalon.tv
04:55Zoufalé manželky II (12)
00:10Zoufalé manželky II (13)
01:05Čas lásky a třešní (112)
02:00Čas lásky a třešní (113)
03:00Láska klepe na dveře (12)
03:55Jak se staví sen - extra
04:55Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:10Prostřeno!
06:351. MISE (13)
07:35Svatby v Benátkách (38)
08:55Prostřeno!
10:15Ano, šéfe!
11:00Emilie Richards: Nový Zéland navždy
12:10Doktor z hor: Nové příběhy IV (11)
14:05Doktor z hor: Nové příběhy IV (12)
15:05Čas lásky a třešní (114)
16:05Čas lásky a třešní (115)
17:00Doktor z hor: Nové příběhy IV (13)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy IV (14)
18:55Emilie Richards: Nový Zéland, nový začátek
20:001. MISE (14)
21:50Tudorovci (7)
23:00Zoufalé manželky II (14)
00:05Zoufalé manželky II (15)
01:00Čas lásky a třešní (114)
01:55Čas lásky a třešní (115)
02:55Láska klepe na dveře (13)
03:50Jak se staví sen - extra
04:45Letecké katastrofy: Nové důkazy V (8)
00:15Svět sportu: Rok za rokem (29)
01:15Honba za adrenalinem II (5)
01:45Mistři bolesti (7)
02:20Commando: Britská námořní pěchota (3)
03:10Tajemství pravěkých obrů (2)
04:25Ptačí říše
05:30Prima Svět
06:00Expedice Stříbrný spitfire
06:25Umění přežít V (3)
07:30Tajný život majáků II (1)
08:30Zvířata na letišti
09:25Velkolepý Yellowstone (2)
10:35Zelená planeta (1)
11:40Zvířecí výzbroj (3)
12:50Tajemství světových mrakodrapů (2)
14:00Zapomenuté megastavby V (8)
14:55Šifra faraonů
15:55Tajemství oceánů IV (2)
17:05Obnažený vesmír IV (5)
18:00Jak funguje vesmír II (2)
19:00Skotsko: Tisíciletá historie
20:00Velké útěky s Morganem Freemanem (3)
21:55Vězněm v cizině XI (6)
22:55Mistři bolesti II (9)
23:50Šílené počasí: Skutečné záběry VI (1)
00:45Bombardér Lancaster
01:45Kolaborovali s nacisty (9)
03:00Život v divočině (2)
04:05Zítřek nikdy neumírá
00:00Inkvizitor
02:20Námořní vyšetřovací služba XII (2)
04:10M.A.S.H
05:05M.A.S.H
05:25Velké putování Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:35M.A.S.H
07:00M.A.S.H
07:30Námořní vyšetřovací služba XII (2)
08:00Námořní vyšetřovací služba XII (3)
08:55Bella Mia
09:50Těžká váha
11:50Pouto až za hrob
14:40Holky z lepší společnosti
16:25Dámská jízda
18:10Mise na Mars
20:00Síla života
22:20Tři muži v negližé
00:40V zajetí mysli
02:50Námořní vyšetřovací služba XII (3)
04:50MLB: Home Run Derby 2024
02:00Sportovní infoservis
05:00ONE Friday Fights 70
09:00MLB: Home Run Derby 2024
12:00LET: Tipsport Czech Ladies Open - 3. den
15:00ŠKODA eRally Cup - Estonsko (2)
18:00Element (14)
19:50FL: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
20:00EXL: Výběr hvězd EXL - Český národní tým
22:30MLB All Star Game 2024
01:30Sportovní infoservis
04:30Naše zprávy
00:25VIP svět
00:40Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:15Ostříháno
02:30Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:35Jak to dopadlo!?
06:50Klenot.TV
08:35Šťastná 7
13:30Jak to dopadlo!?
14:25Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy
16:10Šťastná 7
17:10Jak to dopadlo!?
18:05Cyranův ostrov (12)
19:00Naše zprávy
19:40VIP svět
19:50Vaše peníze
20:05Pašák (4)
20:10El Chapo III (4)
22:05Poklad z půdy
23:00Cyranův ostrov (12)
00:15Naše zprávy
00:50VIP svět
01:05Exkluziv Kateřiny Brožové
01:20Na plac!
01:50Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:10Rally ČR 2024
00:25Pražský baseballový týden 2024
02:05Branky, body, vteřiny
02:50World Triathlon Championship Series 2024
03:00World Triathlon Championship Series 2024
04:15Branky, body, vteřiny
05:45Atletika: Diamantová liga 2024
06:00Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Fotbal: EURO 2024 Německo
08:45World Triathlon Championship Series 2024
10:45Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25První oddíl - Marie Horáčková
12:55Tour de France 2024
13:00Tour de France 2024
13:45MS v orientačním běhu 2024
17:50Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
19:00Tour de France 2024
21:05MS v orientačním běhu 2024
21:50Branky, body, vteřiny
00:00Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
00:15World Triathlon Championship Series 2024
02:00Branky, body, vteřiny
03:20Fotbal: EURO 2024 Německo
03:35Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6
06:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:001Charted
14:00Radio Top 30
15:00Óčko hity
17:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Taneční příběhy Darii Klimentové (2/5)
00:45Norská čítanka
01:15Norská čítanka
01:20Televizní klub neslyšících
01:35Terra musica
02:00Divadlo žije!
02:30Česká loutka
02:55BRAVO!
03:20Styl
03:55Česká loutka
04:15Uchem jehly
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00100 dní ve Versailles (2/6)
20:15Moonwalker
21:00Taneční příběhy Darii Klimentové (3/5)
22:30Kam zmizel ten starý song
22:55Antonio Banderas a Pedro Almodóvar - dokonalá dvojka
23:30Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
00:25Bill Wyman: Ten z Rolling Stones
00:45Tučná linka Wintera Neprakty
02:20Po hladině
03:15Poutní místa
03:35Uchem jehly
03:50Styl
04:20Barevný klapot podkov
04:40