iDNES.cz / TV program


Biatlon: SP 2018/19 Slovinsko

09:35

Záznam sprintu žen na 7,5 km ze slovinské Pokljuky

NHL: Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens

09:05

Záznam zápasu

Fotbal: Lille OSC - Stade Reims

09:00

Záznam 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

HC Kometa Brno - HC Sparta Praha

09:00

Záznam hokejového utkání 25. kola Tipsport extraligy

SSC Neapol - CZ Bělehrad

09:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Serie A

09:25

Neapol - Frosinone

Bundesliga

09:30

Mainz - Hannover

Olympijské hry

10:00

Salt Lake City 2002

Tenis muži

09:35

ATP Turnaj majstrov - Londýn

Krasobruslení

09:00

Grand Prix Finals – gala exhibice

Televizní nákupy

10:00

Házená: C1 - D1

09:00

Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále

Setkání jezdců ČMPR

10:00

Závodně exhibiční setkání v Bělé pod Bezdězem

Futbal

09:30

Holandská liga - PEC Zwolle - AFC Ajax

Futbal

09:45

Sky Bet Championship - Birmingham City - Bristol City

X Games - Oslo (1)

09:20

X Games' global reach continues to expand as the circus hits Oslo. Set in a stunning natural...

QBE Shootout

10:00

Finálové kolo turnaje PGA Tour

Reportáž (16)

09:55

(30 min)

King of Kings Heroes Grand Prix

10:00

One of the most recognizable brands in the world of kickboxing, King of Kings brings top fighters...

Skoki Narciarskie

10:05

Puchar Świata - Titisee - Neustadt - konkurs drużynowy kraj prod.Szwajcaria


Biatlon: SP 2018/19 Slovinsko

00:40

Záznam stíhacího závodu mužů na 12,5 km ze slovinské Pokljuky

Branky, body, vteřiny

01:30

Florbal: MS 2018 Česko

01:40

Záznam utkání o 3. místo na světovém šampionátu ve florbalu mužů z Prahy

Hokej: HC Dynamo Pardubice - Mountfield HK

03:30

Záznam utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

NHL: Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens

00:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Fotbal: Racing Strasbourg - SM Caen

02:45

Záznam 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Fotbal: Stade Rennes - Dijon FCO

00:05

Záznam 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

UFC Unleashed (68)

01:45

Historicky významné zápasy Ultimate Fighting Championship

Házená: Bergischer HC - TSV GWD Minden

02:30

Záznam 16. kola německé házenkářské Bundesligy

Sportovní infoservis

00:00

Sportovní infoservis

00:00

Biatlon

01:30

SP v Pokljuce – stíhací závod mužů

Biatlon

02:00

SP v Pokljuce – stíhací závod žen

Alpské lyžování

02:30

SP ve Val d‘Isére – slalom mužů

Běžecké lyžování

03:00

SP v Beitostolenu – štafeta mužů

Biatlon

04:00

SP v Pokljuce – stíhací závod mužů

Snooker

04:30

UK Championship – finále

Zprávy

01:25

Sportovní zpravodajství

Skoky na lyžích

01:30

SP v Neustadtu – individuální závod

Snooker

03:00

UK Championship – finále

Krasobruslení

04:30

Grand Prix Finals – gala exhibice

Házená: C2 - D2

01:30

Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále, dnešní

Házená: C1 - D1

03:30

Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále, dnešní

NFL, hrací den

02:00

Záznam

NFL: Oakland Raiders - Pittsburgh Steelers

02:30

Přímý přenos utkání, NFL, základní část, 14. týden

Noční vysílání

00:15

Futbal

01:30

Argentínska liga - Racing Club - San Martín de San Juan

Nočné vysielanie

03:30

Nočné vysielanie

00:00

Night Of The Jumps (4)

00:20

The biggest names in FMX compete with one another in different tournaments around the globe in a...

Nhra Sportsman Series (7)

01:10

High class drag racing from the US of A featuring many classes and the best of the best drivers....

Nhra Sportsman Series (8)

02:00

High class drag racing from the US of A featuring many classes and the best of the best drivers....

Alpine Adventurer Series 3 (7)

02:50

Passionate mountaineer and traveller Simon St-Arnaud takes on some of the toughest and most...

Nhra Sportsman Series (16)

03:40

High class drag racing from the US of A featuring many classes and the best of the best drivers....

X Games - Aspen (1)

04:30

Arguably the best event in the winter sports calendar, Winter X delivers unbeatable ski, snowboard...

QBE Shootout

01:00

První kolo turnaje PGA Tour

QBE Shootout

04:00

Druhé kolo turnaje PGA Tour

Blochovy rozbory (54)

00:20

Motoristická témata (15 min)

Test automobilu (55)

00:35

(5 min)

Test automobilu (56)

00:40

(5 min)

Reportáž (57)

00:45

(30 min)

Milníky automobilismu (58)

01:15

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (59)

01:45

(15 min)

Zprávy (60)

02:00

(5 min)

Rychlé kolo (61)

02:05

(25 min)

Rychlé kolo (62)

02:30

(25 min)

Rychlé kolo (63)

02:55

(30 min)

Reportáž (64)

03:25

(30 min)

Zprávy (65)

03:55

(5 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (66)

04:00

(25 min)

Auta a pruhy (67)

04:25

(25 min)

Testovací tým (68)

04:50

(25 min)

Thunderstrike Fight League 13

03:05

TFL 13 is the thirteenth edition of the MMA professional Thunderstrike Fight League. During this...

Łyżwiarstwo szybkie

01:45

Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - Podsumowanie

Sporty walki

03:40

DSF Kickboxing Challenge - Gala w Ząbkach

Branky, body, vteřiny

05:25

Čtyřka sport

05:40

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce...

V šachu

06:00

Magazín pro vyznavače královské hry

Boby: SP 2018/19 Lotyšsko

06:30

Záznam 2. jízdy dvojbobu mužů z lotyšské Siguldy

Panorama

07:20

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Florbal: MS 2018 Česko

07:55

Souhrn z utkání hracího dne na světovém šampionátu ve florbalu mužů v Praze

Biatlon: SP 2018/19 Slovinsko

08:05

Záznam sprintu mužů na 10 km ze slovinské Pokljuky

2. Bundesliga

07:00

Hamburk - Paderborn

LaLiga World

08:55

LaLiga World

Bundesliga Špeciál

07:00

To najlepšie z Bundesligy - November

LaLiga

07:30

Villarreal - Celta Vigo

Biatlon

06:30

SP v Pokljuce – stíhací závod mužů

Biatlon

07:00

SP v Pokljuce – stíhací závod žen

Alpské lyžování

07:30

SP ve Val d’Isére – slalom mužů

Fotbal: MLS – finále play off Atlanta United - Portland Timbers

08:30

Svetový tenis

07:00

Best of ATP Next Gen Finals Miláno

Tenis muži

07:35

ATP Turnaj majstrov - Londýn

Snooker

06:30

UK Championship – finále

Biatlon

08:30

SP v Pokljuce – stíhací závod mužů

Mobil 1 The Grid

05:30

Záznam

Televizní nákupy

06:00

Lední hokej: Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan

07:30

KHL, základní část

Házená: C2 - D2

06:00

Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále

Televizní nákupy

08:00

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

Arena eSports (40)

08:10

Zahraniční novinky ze světa elektronických sportů

MČR Taekwondo ITF - Praha 2018

08:40

Vrcholná soutěž českého taekwonda, listopad 2018

Pozor, vlak (10)

08:55

Florbal

07:00

MS vo florbale mužov - Švédsko - Lotyšsko - štvrťfinále

Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups (6)

05:20

In this exclusive access behind-the-scenes series we will be following the bust ups and burn outs...

Nhra Sportsman Series (1)

06:00

High class drag racing from the US of A featuring many classes and the best of the best drivers....

Pro Bull Riders (28)

06:50

Las Vegas, NV11. Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding,...

Strongman Champions League (2)

07:40

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

X Games - Minneapolis (6)

08:30

X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament hits Minneapolis. Set in...

Morning Drive

07:00

Téma dne

Nordea Masters

08:00

Highlights z turnaje European Tour

D+D REAL Czech Masters

08:30

Highlights z turnaje European Tour

Testovací tým (1)

05:15

(15 min)

Poklady v garáži (2)

05:30

(30 min)

Reportáž (3)

06:00

(30 min)

Reportáž (4)

06:30

(25 min)

Zprávy (5)

06:55

(5 min)

Rychlé kolo (6)

07:00

(30 min)

Rychlé kolo (7)

07:30

(25 min)

Testovací tým (8)

07:55

(20 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-Benz GLE (9)

08:15

(10 min)

Vztah k autu (10)

08:25

(30 min)

Poklady v garáži (11)

08:55

(30 min)

Osaka Funny Wrestling

05:20

Not your typical wrestling federation, Osaka Pro Wrestling has mastered the "comedy style" of...

WUSHU Championship

05:35

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Taekwondo

05:45

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Japan Queen Tournament

06:15

Beautiful, strong and determined, these kickboxing beauties duke it out and prove that they’ve got...

Osaka Funny Wrestling

06:30

Not your typical wrestling federation, Osaka Pro Wrestling has mastered the "comedy style" of...

WUSHU Championship

06:45

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Colosseum Tournament

07:00

An exceptional show of sound and lights, kickboxing and MMA gala, in which we will have fighters...

Sportowy Wieczór

05:20

Zakończenie dnia

05:50

Piłka ręczna kobiet

06:00

Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: kraj prod.Szwajcaria

Piłka ręczna kobiet

07:45

Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: kraj prod.Szwajcaria

Biatlon: SP 2018/19 Slovinsko

09:35

Záznam sprintu žen na 7,5 km ze slovinské Pokljuky

Studio fotbal - Dohráno

11:05

Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA:LIGY

Můj fotbal

11:35

Magazín pro všechny fanoušky fotbalu

České rugby

11:55

Pohled do domácího ragbyového dění

Ranní Sportovní noviny

09:00

Sportovní zpravodajství

NHL: Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens

09:05

Záznam zápasu

Ranní Sportovní noviny

11:00

Sportovní zpravodajství

Teleshop

11:05

Házená: Bergischer HC - TSV GWD Minden

11:25

Záznam 16. kola německé házenkářské Bundesligy

Fotbal: Lille OSC - Stade Reims

09:00

Záznam 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Teleshop

10:45

World Rookie Tour - Part 1

11:00

Dokument o extrémních sportech

King of The Court Crown Series, Stop 3

11:25

Dokument o extrémních sportech

King of The Court Crown Series, Stop 4

11:55

Dokument o extrémních sportech

HC Kometa Brno - HC Sparta Praha

09:00

Záznam hokejového utkání 25. kola Tipsport extraligy

Oktagon 10

11:00

Záznam galavečera MMA organizace OKTAGON z Prahy - O2 Aréna

SSC Neapol - CZ Bělehrad

09:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

AC Sparta Praha - FK Teplice

11:00

Záznam utkání 18. kola FORTUNA:LIGY

Serie A

09:25

Neapol - Frosinone

Bundesliga

11:20

Hertha Berlín - Frankfurt

Bundesliga

09:30

Mainz - Hannover

Serie A

11:25

Cagliari - AS Rím

Olympijské hry

10:00

Salt Lake City 2002

Olympijské hry

11:00

Pchjongčchang 2018

Biatlon

11:45

SP v Pokljuce – stíhací závod mužů

Tenis muži

09:35

ATP Turnaj majstrov - Londýn

Tenis muži

11:00

ATP Turnaj majstrov - Londýn SF2

Krasobruslení

09:00

Grand Prix Finals – gala exhibice

Snooker

11:00

UK Championship – finále

Televizní nákupy

10:00

Lední hokej: CSKA - Salavat Yulaev

11:00

KHL, základní část

Házená: C1 - D1

09:00

Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále

Televizní nákupy

11:00

Roc d’Azur 2018

09:30

Sestřih největšího evropského festivalu horských kol Roc d’Azur

Setkání jezdců ČMPR

10:00

Závodně exhibiční setkání v Bělé pod Bezdězem

Italská Formule 4 - přehled sezóny 2018

10:15

Souhrn sezóny italské F4 s úspěšným Petrem Ptáčkem Jr.

MS v sidecarcross 2018

11:15

Sestřih z celé sezóny mistrovství světa v sidecarcrossu

Futbal

09:30

Holandská liga - PEC Zwolle - AFC Ajax

Minifutbal

09:00

Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kazachstan - Slovensko

Futbal

09:45

Sky Bet Championship - Birmingham City - Bristol City

Motorizmus

11:30

Majster volantu 2018

Futbal

11:45

Holandská liga - PEC Zwolle - AFC Ajax

X Games - Oslo (1)

09:20

X Games' global reach continues to expand as the circus hits Oslo. Set in a stunning natural...

Freeride World Tour 2016 (1)

10:10

All the action from the Freeride World Tour, where daring skiers and riders are filmed hitting the...

Freeride World Tour 2016 (2)

10:35

All the action from the Freeride World Tour, where daring skiers and riders are filmed hitting the...

Nhra Sportsman Series (1)

11:00

High class drag racing from the US of A featuring many classes and the best of the best drivers....

Nhra Sportsman Series (1)

11:50

High class drag racing from the US of A featuring many classes and the best of the best drivers....

Andalucia Valderrama Masters

09:00

Highlights z turnaje European Tour

QBE Shootout

10:00

Finálové kolo turnaje PGA Tour

Blochovy rozbory (12)

09:25

Motoristická témata (15 min)

Test automobilu (13)

09:40

(5 min)

Test automobilu (14)

09:45

(5 min)

Zprávy (15)

09:50

(5 min)

Reportáž (16)

09:55

(30 min)

Milníky automobilismu (17)

10:25

(30 min)

Testovací tým (18)

10:55

(15 min)

Test automobilu (19)

11:10

(5 min)

Rychlé kolo (20)

11:15

(30 min)

Rychlé kolo (21)

11:45

(30 min)

King of Kings Heroes Grand Prix

10:00

One of the most recognizable brands in the world of kickboxing, King of Kings brings top fighters...

Short track

09:25

Puchar Świata - Ałmaty kraj prod.Austria

Skoki Narciarskie

10:05

Puchar Świata - Titisee - Neustadt - konkurs drużynowy kraj prod.Szwajcaria

Panorama

12:05

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Sportovní zprávy

12:25

Aktuální informace ze světa sportu

Běžkotoulky

12:55

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy Slovenska. Tentokrát navštívíme Malou Fatru a její...

Florbal: MS 2018 Česko

13:05

Záznam finálového utkání na světovém šampionátu ve florbalu mužů z Prahy

Volejbalový magazín

15:00

Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu

Sport ve světě

15:20

Nejdůležitější sportovní události uplynulého týdne

Teleshop

12:50

Polední Sportovní noviny

13:00

Sportovní zpravodajství

NHL: Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers

13:05

Záznam zápasu

Rychlá kola (12)

14:45

Měsíční magazín ze světa motosportu (2018)

Fotbal: Lille OSC - Stade Reims

15:15

Záznam 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Rychlá kola (12)

12:20

Měsíční magazín ze světa motosportu (2018)

Šipkařská škola Karla Sedláčka – Šipkařské základy

12:45

Nejlepší český hráč radí začínajícím i pokročilým šipkařům

Teleshop

12:50

Fotbal: Stade Rennes - Dijon FCO

13:00

Záznam 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Rebel Prague Darts Masters 2018 – Winter Classic

14:45

Ohlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Petera Wrighta a Michaela van Gerwena

Kaunertal Opening & Total Fight Ski

14:55

Dokument o extrémních sportech

Nova Sport slaví 10 let (1)

15:20

Vzpomínkový pořad k desátému výročí Nova Sport

Házená: Bergischer HC - TSV GWD Minden

15:40

Záznam 16. kola německé házenkářské Bundesligy

Žalgiris Kaunas - Olympiacos Piraeus

13:00

Záznam utkání 11. kola basketbalové Euroligy

EHC Biel - Bienne - Fribourg Gottéron

15:00

Záznam hokejového utkání 26. kola švýcarské National League

CSKA Moskva - Viktoria Plzeň

13:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

AS Řím - Real Madrid

15:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Bundesliga Speciál

13:15

To najlepšie z Bundesligy - November

Bundesliga

13:45

Bayern - Norimberg

LaLiga World

15:40

LaLiga World

Serie A

13:20

Lazio - Sampdoria

LaLiga

15:15

Huesca - Real Madrid

Biatlon

12:15

SP v Pokljuce – stíhací závod žen

Snooker

12:45

UK Championship – finále

Snooker

13:45

Scottish Open

Tenis muži

12:20

ATP Turnaj majstrov - Londýn SF1

Tenis muži

14:00

ATP Turnaj majstrov - Londýn Finále

Serie A

15:40

AC Miláno - Turín

Běžecké lyžování

12:45

SP v Beitostolenu – štafeta 4 x 5 km žen

Alpské lyžování

13:30

SP ve Val d‘Isére – slalom mužů

Biatlon

14:45

SP v Pokljuce – stíhací závod mužů

Biatlon

15:15

SP v Pokljuce – stíhací závod žen

Krasobruslení

15:45

Grand Prix Finals – gala exhibice

Házenkářská show REWIND

13:30

Záznam

Házená: C2 - D2

14:00

Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále

Fotbal: Sporting CP - Desp Aves

12:00

Liga NOS, 12. kolo

NFL

14:00

NFL, základní část, 14. týden

Li-Ning Czech badminton open

12:10

Mezinárodní turnaj v badmintonu

JWC snowboardistů ve Slopestylu 2018

12:30

Sestřih z JWC snowboardistů ve Slopestylu 2018 na Novém Zélandu.

Report

13:00

Sportovní zpravodaj

UKAŽ SE! (30)

13:10

Sportovci a jejich pohled do světa hudby

Special Forces Ultimate Combat

13:55

Mimořádný závod v systému SF-UCS v levelu 1 a 5

OLD TIMER BOHEMIA RALLY 2018

14:10

9. ročník Rally historických vozidel

Finish (9)

14:35

Magazín s vůní benzínu

FIA Mistrovství světa v rallycrossu

14:50

Sestřih 12. závodu z jihoafrického Cape Townu

GYMKHANA GRID - DRIFT

15:40

Finále světového drift seriálu z Johannesburgu

Basketbal

12:00

Adriatická liga - FMP - Mornar Bar

Futbal

14:00

Holandská liga - FC Emmen - Feyenoord

Tenis

13:30

Deuce

Basketbal

14:00

Adriatická liga - Cedevita - Petrol Olimpija

Florbal

15:45

MS vo florbale mužov - Lotyšsko - Nórsko - o 6. - 8. miesto

Pro Bull Riders (28)

12:40

Las Vegas, NV11. Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding,...

Strongman Champions League (2)

13:30

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

X Games - Minneapolis (6)

14:20

X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament hits Minneapolis. Set in...

X Games - Oslo (1)

15:10

X Games' global reach continues to expand as the circus hits Oslo. Set in a stunning natural...

Golf Central

13:00

Golfové noviny

TURKISH AIRLINES OPEN

13:30

První kolo turnaje European Tour

Rychlé kolo (22)

12:15

(30 min)

Zprávy (23)

12:45

(5 min)

Reportáž (24)

12:50

(30 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (25)

13:20

(25 min)

Auta a pruhy (26)

13:45

(30 min)

Testovací tým (27)

14:15

(20 min)

Test automobilu (28)

14:35

(5 min)

Autokvartet (29)

14:40

(60 min)

Zprávy (30)

15:40

(5 min)

Poklady v garáži (31)

15:45

(30 min)

Osaka Funny Wrestling

12:30

Not your typical wrestling federation, Osaka Pro Wrestling has mastered the "comedy style" of...

WUSHU Championship

12:45

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Taekwondo

13:00

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Superkombat Dynamite

13:15

Superkombat returns to FightBox for the much anticipated sport event. One of the top kickboxing...

FightBox King of Kings Heroes Series Chisinau, Moldova 24.03.2018

15:10

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to Chisinau,...

Łyżwiarstwo szybkie

13:00

Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - Podsumowanie

Skoki Narciarskie

15:00

Puchar Świata - Titisee - Neustadt - konkurs indywidualny kraj prod.Szwajcaria

Hokej den poté

16:15

Darina Vymětalíková a Pavel Richter se svými hosty o aktuálních tématech a dění v hokejové Tipsport...

Hokej: Rytíři Kladno - VHK ROBE Vsetín

17:00

Přímý přenos utkání hokejové Chance ligy komentují Michal Dusík a Milan Antoš

Teleshop

17:00

NHL: Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens

17:10

Záznam zápasu

NHL News

18:50

Hokejové zpravodajství

Odpolední Sportovní noviny

19:00

Sportovní zpravodajství

Magazín Evropské ligy (6)

19:05

Fotbalový magazín

Šipkařská škola Karla Sedláčka – Šipkařské základy

17:05

Nejlepší český hráč radí začínajícím i pokročilým šipkařům

Teleshop

17:10

Magazín NBA Action (10)

17:20

Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa

NBA: Detroit Pistons - New Orleans Pelicans

17:45

Záznam zámořské basketbalové ligy

Ligue 1 Highlights (17)

19:45

Sestřih utkání 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1

UEFA Champions League Highlights (13)

17:00

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

FC Slovan Liberec - SFC Opava

17:45

Přímý přenos utkání 18. kola FORTUNA:LIGY; v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy

UEFA Champions League Highlights (14)

17:00

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

MD6: FC Slovan Liberec - SFC Opava

17:45

Přímý přenos utkání 18. kola FORTUNA:LIGY; v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy. MD6: O2TV Fotbal...

Serie A

16:10

Juventus - Inter

Bundesliga Highlights

18:05

Sestřihy 14. kola

LaLiga Highlights

19:00

Sestřihy 15. kola

Bundesliga Špeciál

17:10

To najlepšie z Bundesligy - November

LaLiga

17:40

Espanyol - Barcelona

Serie A Highlights

19:35

Zostrihy 15. kola

Jezdectví

18:45

Rolex Grandslam v Ženevě

Zprávy

19:40

Sportovní zpravodajství

Snooker

19:45

Scottish Open

Bundesliga

17:35

Bayern - Norimberg

Kickbox

19:30

Enfusion Live - Abu Dhabi (UAE)

Olympijské hry

17:00

Salt Lake City 2002

Olympijské hry

18:00

Pchjongčchang 2018

Běžecké lyžování

18:45

SP v Beitostolenu – štafeta 4 x 5 km žen

Alpské lyžování

19:45

SP ve Val d‘Isére – slalom mužů

Házená: C1 - D1

16:00

Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále

Házená: A3 - B1

18:00

Přímý přenos utkání, Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále

Lední hokej: Dynamo Moskva - SKA

17:30

Přímý přenos utkání, KHL, základní část

Majster volantu 2018

16:55

Arena Cross 2018

17:10

Sestřih 3. závodu z Wilkes Barre

TAEKWONDO Magazín (4)

18:00

Pravidelný magazín z prostředí českého Taekwonda

K. O. magazín (18)

18:20

Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů

Monster Jam 2018

19:10

Sestřih 6. závodu z Tampy

Futbal

16:00

Švajčiarska liga - FC Bazilej - FC Zürich

Basketbal

18:00

Adriatická liga - Krka - Cibona

Futbal

17:30

Argentínska liga - San Lorenzo - Estudiantes

Florbal

19:15

MS vo florbale mužov - Dánsko - Nemecko - o 6. - 8. miesto

Freeride World Tour 2016 (1)

16:00

All the action from the Freeride World Tour, where daring skiers and riders are filmed hitting the...

Freeride World Tour 2016 (2)

16:25

All the action from the Freeride World Tour, where daring skiers and riders are filmed hitting the...

Nhra Sportsman Series (1)

16:50

High class drag racing from the US of A featuring many classes and the best of the best drivers....

Nhra Sportsman Series (1)

17:40

High class drag racing from the US of A featuring many classes and the best of the best drivers....

Pro Bull Riders (28)

18:30

Las Vegas, NV11. Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding,...

Strongman Champions League (2)

19:20

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Golf Central

18:30

Golfové noviny

TURKISH AIRLINES OPEN

19:00

Druhé kolo turnaje European Tour

Reportáž (32)

16:15

(25 min)

Reportáž (33)

16:40

(30 min)

Rychlé kolo (34)

17:10

(30 min)

Rychlé kolo (35)

17:40

(25 min)

Testovací tým (36)

18:05

(20 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-Benz GLE (37)

18:25

(10 min)

Zprávy (38)

18:35

(5 min)

Vztah k autu (39)

18:40

(30 min)

Poklady v garáži (40)

19:10

(30 min)

Blochovy rozbory (41)

19:40

Motoristická témata (15 min)

Test automobilu (42)

19:55

(5 min)

World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 31.05.2018

17:20

The second part of the quarterfinals of the "TATNEFT CUP" tournament, which will take place in...

Superkombat Dynamite WGP

19:15

Superkombat returns to FightBox for the much anticipated sport event. One of the top kickboxing...

Piłka ręczna kobiet

17:50

Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: kraj prod.Szwajcaria

4

19:50

4-2 - magazyn piłkarski - JM

Volejbal: UNIQA Extraliga

20:05

Přímý přenos utkání finálové série UNIQA extraligy ve volejbalu mužů

Studio fotbal - Dohráno plus

22:30

Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA:LIGY očima fotbalových expertů

Hokej den poté

23:25

Darina Vymětalíková a Pavel Richter se svými hosty o aktuálních tématech a dění v hokejové Tipsport...

Coastal Rowing World Championship

20:00

Dokument o extrémních sportech

Gymkhana GRiD 2018

20:30

Finálový závod driftingové světové série – Carnival City, Jihoafrická republika

Večerní Sportovní noviny

21:00

Sportovní zpravodajství

Fotbal: Stade Rennes - Dijon FCO

21:05

Záznam 17. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Element (376)

22:50

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Večerní Sportovní noviny

23:00

Sportovní zpravodajství

NHL News

23:05

Hokejové zpravodajství

NHL: Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers

23:20

Záznam zápasu

Šipkařská škola Karla Sedláčka – Šipkařské základy

20:40

Nejlepší český hráč radí začínajícím i pokročilým šipkařům

UFC Ultimate Knockouts (8)

20:45

Magazín ze světa Ultimate Fighting Championship

UFC Countdown: Holloway vs. Ortega

21:10

Dokument ze světa Ultimate Fighting Championship

UFC 231: Holloway vs. Ortega

22:00

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Toronto, Ontario

TIKI - TAKA (18)

20:15

Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy

ICE TIME (13)

21:30

Hokejový magazín Tipsport extraligy

Oktagon - magazín (28)

22:00

Exkluzivní magazín O2 TV Sport z prostředí MMA zápasů

Znojmo žije fotbalem

22:30

Dokument z charitativní akce setkání výběru hvězd ČR a SK proti FC Barcelona

Fighting Spirit MMA Season (17)

22:45

Záznam exkluzivních zápasů MMA

Sportovní infoservis

23:45

TIKI - TAKA (18)

20:15

Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy

Arsenal FC - Huddersfield Town

21:30

Záznam fotbalového utkání Premier League - Arsenal TV

Manchester United - Fulham FC

23:30

Záznam fotbalového utkání Premier League - Manchester United TV

SKYBOX

20:00

SKYBOX

LaLiga

20:55

Athletic Bilbao - Girona

LaLiga

23:00

Real Betis - Rayo Vallecano

2. Bundesliga

20:25

Bochum - St. Pauli

SKYBOX

22:30

SKYBOX

Bundesliga Highlights

23:25

Zostrihy 14. kola

Zprávy

23:55

Sportovní zpravodajství

Kickbox

22:05

Enfusion Live - Abu Dhabi (UAE)

Zprávy

20:40

Sportovní zpravodajství

Biatlon

20:45

SP v Pokljuce – stíhací závod mužů

Biatlon

21:15

SP v Pokljuce – stíhací závod žen

Běžecké lyžování

21:45

SP v Beitostolenu – štafeta 4 x 5 km žen

Olympijské hry

22:30

Salt Lake City 2002

Olympijské hry

23:30

Pchjongčchang 2018

Fotbal: Liga NOS

20:00

Sestřih

Házená: A1 - B3

21:00

Přímý přenos utkání, Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále

Fotbal: Porto - Portimonense

23:00

Liga NOS, 12. kolo

NFL: Oakland Raiders - Pittsburgh Steelers

20:00

NFL, základní část, 14. týden, dnešní

NFL, hrací den

23:30

Záznam

Report

20:00

Sportovní zpravodaj

EBEL 2018/2019

20:10

HC Orli Znojmo - EC KAC, hokejové utkání, záznam

TAEKWONDO Magazín (4)

22:20

Pravidelný magazín z prostředí českého Taekwonda

TRAIVA Rally Cup 2018

22:40

Kopřivnice IX.

Report

23:00

Sportovní zpravodaj

Inside Line (44)

23:10

Magazín ze zákulisí Formule 1

Fast Lane 2018 (6)

23:45

Kimi Räikkönen

Basketbal

21:00

Adriatická liga - Budućnost VOLI - Mega Bemax

Futbal

23:00

Rakúska liga - Rapid Vídeň - Puntigamer Sturm Graz

Futbal

21:00

Argentínska liga - Defensa y Justicia - Colón

Florbal

22:45

MS vo florbale mužov - Česko - Fínsko - semifinále

X Games - Minneapolis (6)

20:10

X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament hits Minneapolis. Set in...

Extreme Fighting Championship (197)

21:00

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the...

Extreme Fighting Championship (198)

21:50

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the...

Nhra Sportsman Series (1)

22:40

High class drag racing from the US of A featuring many classes and the best of the best drivers....

Immaf European Open (6)

23:30

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Test automobilu (43)

20:00

(10 min)

Zprávy (44)

20:10

(5 min)

Reportáž (45)

20:15

(30 min)

Milníky automobilismu (46)

20:45

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (47)

21:15

(15 min)

Test automobilu (48)

21:30

(5 min)

Test automobilu (49)

21:35

(10 min)

Rychlé kolo (50)

21:45

(30 min)

Zprávy (51)

22:15

(5 min)

Rychlé kolo (52)

22:20

(25 min)

Rychlé kolo (53)

22:45

(30 min)

Reportáž (54)

23:15

(30 min)

Drift: Napříč Německem v silném voze (55)

23:45

(25 min)

Real Xtreme Fighting - LIVE

21:00

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

Xtreme Fighting Championship

23:15

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

4

20:20

4-2 - magazyn piłkarski - JM

Piłka ręczna kobiet

20:50

Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: kraj prod.Szwajcaria

Sportowy Wieczór

22:45

JM

Gol Ekstra

23:00

JM

Sport ve světě

00:05

Nejdůležitější sportovní události uplynulého týdne

Branky, body, vteřiny

00:55

Hokej: Rytíři Kladno - VHK ROBE Vsetín

01:05

Záznam utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

Volejbal: UNIQA Extraliga

03:00

Záznam utkání finálové série UNIQA extraligy ve volejbalu mužů

NHL: New York Islanders - Pittsburgh Penguins

01:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

UFC Unleashed (69)

00:00

Historicky významné zápasy Ultimate Fighting Championship

Mosconi Cup

00:45

Záznam závěrečného dne 25. ročníku největšího kulečníkového turnaje mezi týmy Evropy a USA,...

Sportovní infoservis

01:30

Alpské lyžování

00:00

SP ve Val d‘Isére – slalom mužů

Biatlon

00:30

SP v Pokljuce – stíhací závod žen

Biatlon

01:00

SP v Pokljuce – stíhací závod mužů

Zprávy

01:25

Sportovní zpravodajství

Snooker

01:30

Scottish Open

Biatlon

03:00

SP v Pokljuce – stíhací závod mužů

Biatlon

03:30

SP v Pokljuce – stíhací závod žen

Běžecké lyžování

04:00

SP v Beitostolenu – štafeta 4 x 10 km mužů

Snooker

04:30

Scottish Open

Watts

00:15

Magazín sportovních karambolů

Zprávy

00:25

Sportovní zpravodajství

Krasobruslení

00:30

Grand Prix Finals – gala exhibice

Alpské lyžování

01:30

SP ve Val d‘Isére – slalom mužů

Biatlon

02:30

SP v Pokljuce – stíhací závod žen

Snooker

03:00

Scottish Open

Běžecké lyžování

04:30

SP v Beitostolenu – štafeta mužů

Fotbal: V. Setúbal - Benfica

01:00

Liga NOS, 12. kolo

Fotbal: Sporting CP - Desp Aves

03:00

Liga NOS, 12. kolo

KHL - nejlepší okamžiky

00:00

Házená: A3 - B1

00:15

Ženy, mistrovství Evropy, Semifinále, dnešní

NFL: Seattle Seahawks - Minnesota Vikings

02:15

Přímý přenos utkání, NFL, základní část, 14. týden

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

X Games - Minneapolis (6)

00:20

X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament hits Minneapolis. Set in...

Extreme Fighting Championship (197)

01:10

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the...

Extreme Fighting Championship (198)

02:00

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the...

Immaf European Open (6)

02:50

The Best MMA action from around Europe. (50 min)

Freeride World Tour 2016 (1)

03:40

All the action from the Freeride World Tour, where daring skiers and riders are filmed hitting the...

Freeride World Tour 2016 (2)

04:05

All the action from the Freeride World Tour, where daring skiers and riders are filmed hitting the...

X Games - Minneapolis (6)

04:30

X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament hits Minneapolis. Set in...

QBE Shootout

00:00

Druhé kolo turnaje PGA Tour

QBE Shootout

03:00

Finálové kolo turnaje PGA Tour

Auta a pruhy (56)

00:10

(25 min)

Přednost v jízdě: Opel Grandland X (57)

00:35

(5 min)

Zprávy (58)

00:40

(5 min)

Testovací tým (59)

00:45

(20 min)

Test automobilu (60)

01:05

(5 min)

Autokvartet (61)

01:10

(55 min)

Poklady v garáži (62)

02:05

(30 min)

Reportáž (63)

02:35

(25 min)

Reportáž (64)

03:00

(25 min)

Zprávy (65)

03:25

(5 min)

Rychlé kolo (66)

03:30

(25 min)

Rychlé kolo (67)

03:55

(30 min)

Testovací tým (68)

04:25

(20 min)

Vztah k autu (69)

04:45

(30 min)

King of Kings Heroes Grand Prix

00:30

One of the most recognizable brands in the world of kickboxing, King of Kings brings top fighters...

Ultimate Combat Experience - UCE

03:00

Top MMA action since the early 90’s, the UCE has been producing MMA classics for years. Based in...

Ladies Fight Night

03:45

Ladies Fight Night is the first ever all-female combat sports event in Poland and, as the promoters...

Gol

00:15

Magazyn piłkarski

Hokej na lodzie

01:00

NHL 2017/18 : New York Islanders - Pittsburgh Penguins kraj prod.Szwajcaria

Boks

04:05

World Boxing Super Series : Yunier Dorticos - Mateusz Masternak kraj prod.Szwajcaria

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.