iDNES.cz / TV program


Tenis: Radek Štěpánek - Český lev se loučí

18:30

Dvojnásobný vítěz Davisova poháru Radek Štěpánek se rozloučí s tenisovou kariérou v pražské O2 areně

Fotbal: Brazílie - Argentina

19:05

Záznam přátelského fotbalového utkání

NBA: Boston Celtics - Philadelphia 76ers

20:00

Záznam zámořské basketbalové ligy

Panathinaikos OPAP Athény - Herbalife Gran Canaria

19:55

Přímý přenos utkání 2. kola basketbalové Euroligy; v přestávce: Sport mix

Udinese Calcio - Juventus FC

20:00

Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu - Juventus TV

Serie A

20:25

AS Řím - Lazio

Motormagazín

20:20

Futbalový dokument - APŠ Masters Tour 2018 (Trnava)

Snooker

19:45

English Open

Tenis muži

19:00

ATP 250 Series - Eastbourne Finále

Motorky

20:30

MS superbiků v El Villicumu

NFL: Green Bay Packers - San Francisco 49ers

19:00

NFL, základní část, 6. týden

Lední hokej: Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk

18:15

Přímý přenos utkání, KHL, základní část

EBEL 2018/2019

18:40

HC Orli Znojmo - Vienna Capitals, hokejové utkání, záznam

Basketbal

16:45

Adriatická liga - Cedevita - Mega Bemax

Basketbal

20:30

Adriatická liga - Mornar Bar - Partizan NIS

X Games - Oslo (1)

20:10

Die globale Ausweitung der X-Games wird fortgesetzt und führt den Zirkus nach Oslo. Diese...

CJ CUP @ NINE BRIDGES

20:00

První kolo turnaje PGA Tour

Profesionální závodník na scestí (46)

20:15

(30 min)

Cage Ring Championships 9

18:00

Cage Ring Championship 9 Night of Champions. The program was filled with MMA, kickboxing and...

Ligi Narodów

19:35

Podsumowanie - JM




Svět motorů: Setkání mistrů autokrosu Humpolec

00:05

Záznam z rozloučení s autokrosovou sezonou za účasti špičkových evropských jezdců

Svět motorů: OffROAD Maraton Milovice

00:35

Reportáž ze sedmého podniku vytrvalostních závodů terénních vozů, motorek a čtyřkolek

Svět motorů: Aktuálně

00:50

Aktuality z domácího a světového motorsportu

Branky, body, vteřiny

01:05

Házená: HCB Karviná - Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň

01:15

Záznam utkání extraligy v házené mužů

Archiv D: Velká pardubická koňská opera

03:00

Dokument z roku 1999 inspirovaný 125. výročím vzniku našeho nejslavnějšího dostihu

Sport v regionech: M ČR TFA, Domažlice

04:20

Reportáž z domácího mistrovství dobrovolných hasičů v nejtěžších hasičských soutěžích

Vertikal

04:25

Magazín pro všechny vyznavače outdoorových sportů a outdoorového způsobu trávení volného času

Olympijský magazín

04:40

Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa

NHL: Washington Capitals - New York Rangers

01:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Element (372)

03:45

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

NHL: Anaheim Ducks - New York Islanders

04:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Romaniacs

00:00

Dokument o extrémních sportech

WRC Highlights – Velká Británie

00:25

Magazín z Mistrovství světa v rally

Házená: SG Flensburg - Handewitt - SC Magdeburg

01:25

Záznam utkání DHB Cupu německé házenkářské Bundesligy

Sportovní infoservis

01:00

Sportovní infoservis

00:30

Tenis

00:00

WTA Tour v Linci – finále

Vytrvalostní závody

01:00

MS Endurance ve Fuji

Motorky

01:30

MS superbiků v El Villicumu

Motorky

02:00

MS supersportů v El Villicumu

Motorky

02:30

MS superbiků v El Villicumu

Snooker

03:00

English Open

Watts

00:00

Magazín sportovních karambolů

Zprávy

00:25

Sportovní zpravodajství

Cyklistika

00:30

Okolo Lombardie

Snooker

01:30

English Open

Motorky

03:00

MS superbiků v El Villicumu

Vytrvalostní závody

04:00

MS Endurance ve Fuji

Rally

04:30

ERC All Access

Tenis

00:30

ATP 250, 2. kolo, Intrum Stockholm Open, dnešní

Lední hokej: Banská Bystrica - HC Pilsen

02:30

CHL, základní skupina, 6. hrací den, dnešní

Fotbal: Liga národů

00:30

Sestřih

Fotbal: Liga národů

01:30

Sestřih

Box: Worlds Collide

02:30

Matchroom

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

Nhra Sportsman Series (7)

00:20

Hochklassige Beschleunigungsrennen aus den USA in vielen Rennklassen und mit den allerbesten...

Immaf European Open (3)

01:10

Die besten MMA-Kämpfe aus ganz Europa. (50 min)

Immaf European Open (4)

02:00

Die besten MMA-Kämpfe aus ganz Europa. (50 min)

The Crew (5)

02:50

The Crew ist eine australische Fernsehshow, die drei Surfkumpels auf der Suche nach ihrem...

The Crew (6)

03:15

The Crew ist eine australische Fernsehshow, die drei Surfkumpels auf der Suche nach ihrem...

Pro Bull Riders (13)

03:40

Eine weitere Saison steht an, in der sich der Hintern wund geritten wird: die "Pro Bull Riders...

Sports Adventure (26)

04:30

Dieses actionreiche Programm zeigt einige der wildesten, exotischsten und spektakulärsten Orte der...

World Of X Games (4)

04:55

Die Sendung zeigt eine Reihe von X-Games-Veranstaltungen und ihre Athleten: die "World Surfing...

CIMB Classic

00:00

Finálové kolo turnaje PGA Tour

CJ CUP @ NINE BRIDGES

04:00

První kolo turnaje PGA Tour

Rychlé kolo (55)

00:10

(30 min)

Zprávy (56)

00:40

(5 min)

Reportáž (57)

00:45

(30 min)

Newcomer (58)

01:15

(25 min)

Auta a pruhy (59)

01:40

(25 min)

Testovací tým (60)

02:05

(20 min)

Test automobilu (61)

02:25

(5 min)

Mise 8: BMW M8 GTE (62)

02:30

(65 min)

Poklady v garáži (63)

03:35

(25 min)

Christian Menzel a jeho hosté (64)

04:00

(50 min)

Rychlé kolo (65)

04:50

(25 min)

Superkombat Fighting Championship

00:45

Superkombat Fighting Championship returns to FightBox for the much anticipated sport event. One of...

NEW Extreme VII

02:15

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Ultimate FightBox Armageddon

04:45

Armageddon Fighting Championship is a Canadian Mixed Martial Arts promotion based out of Edmonton,...

Tenis ziemny

00:45

Turniej WTA - Moskwa, 2.runda - Podsumowanie kraj prod.Szwajcaria

Ligi Narodów

02:40

Podsumowanie - JM

Boks

04:05

KnockOut Boxing Night - Zakopane - walka wieczoru: K. Włodarczyk - A. Sands

Branky, body, vteřiny

05:00

Česká pokerová tour

05:15

Magazín o jedné z nejpopulárnějších karetních her současnosti

Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice – AERO Odolena Voda

06:00

Panorama

08:20

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina

08:55

Zpravodajství z průběhu letní olympiády mládeže, která se koná v Buenos Aires

La Liga World

07:00

Motormagazín

07:30

APŠ Masters Tour 2018 /Trnava/

Bundesliga

07:45

Bayern - Mönchengladbach

Škótska Premiership

07:00

Livingston - Rangers

FIM Speedway Grand Prix

08:55

FIM Speedway GP - Teterow

Rally

05:00

ERC All Access

Vytrvalostní závody

05:30

MS Endurance ve Fuji

Snooker

06:00

English Open

Rally

07:30

ERC All Access

Vytrvalostní závody

08:00

MS Endurance ve Fuji

Motorky

08:30

MS superbiků v El Villicumu

Tenis muži

07:00

ATP 500 Series - Rotterdam Finále

Tenis muži

08:15

ATP Masters 1000 - Indian Wells Finále

Snooker

05:00

English Open

Watts

06:00

Magazín sportovních karambolů

Olympijské hry

06:30

Atlanta 1996

Snooker

07:30

English Open

GP Confidential

05:00

Záznam

Mobil 1 The Grid

05:30

Záznam

Televizní nákupy

06:00

Lední hokej: EV Zug - Kometa Brno

07:30

CHL, základní skupina, 6. hrací den

Fotbal: Izrael - Scotland

06:00

Liga národů, 3. hrací den

Televizní nákupy

08:00

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

Teleshopping

08:10

Jantar team - FIA EHCC 2018 - 3. diel

08:30

Účast Jantar team a Jána Miloňa v poslednej tretine seriálu FIA EHCC 2018

Svatováclavská jízda 2018

08:45

Přehlídka historických vozidel, Mladá Boleslav

Futbal

07:00

Sky Bet League 1 - Barnsley - Luton Town

Spravodajstvo

08:45

Športové sekundy

Red Bull Global Rallycross Lites (1)

05:20

Ft. Lauderdale. Künftige Superstars verfeinern ihre Technik in Fahrzeugen mit über 300 PS, die...

Ama Motocross Series Highlights (14)

06:00

Die absoluten Höhepunkte der aktuellen Saison! (50 min)

X Games - Aspen (4)

06:50

Die vielleicht beste Veranstaltung im gesamten Wintersportkalender: Bei den "Winter X Games" bieten...

Alpine Adventurer Series 3 (14)

07:40

Der leidenschaftliche Bergsteiger und Höhenwanderer Simon St-Arnaud begibt sich auf einige der...

X Games - Oslo (1)

08:30

Die globale Ausweitung der X-Games wird fortgesetzt und führt den Zirkus nach Oslo. Diese...

Morning Drive

08:00

Téma dne

Testovací tým (1)

05:15

(20 min)

Vztah k autu (2)

05:35

(25 min)

Poklady v garáži (3)

06:00

(30 min)

Blochovy rozbory (4)

06:30

Motoristická témata (15 min)

Test automobilu (5)

06:45

(5 min)

Test automobilu (6)

06:50

(5 min)

Zprávy (7)

06:55

(5 min)

Reportáž (8)

07:00

(30 min)

1886 - legendární automobilové značky (9)

07:30

(30 min)

Testovací tým (10)

08:00

(15 min)

Test automobilu (11)

08:15

(5 min)

Test automobilu (12)

08:20

(5 min)

Rychlé kolo (13)

08:25

(30 min)

Rychlé kolo (14)

08:55

(30 min)

Osaka Funny Wrestling

05:00

Not your typical wrestling federation, Osaka Pro Wrestling has mastered the "comedy style" of...

WUSHU Championship

05:15

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Taekwondo

05:30

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Japan Queen Tournament

05:45

Beautiful, strong and determined, these kickboxing beauties duke it out and prove that they’ve got...

Osaka Funny Wrestling

06:15

Not your typical wrestling federation, Osaka Pro Wrestling has mastered the "comedy style" of...

WUSHU Championship

06:30

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Taekwondo

06:40

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Superkombat Fighting Championship

07:00

Superkombat Fighting Championship returns to FightBox for the much anticipated sport event. One of...

NEW War

08:40

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Sportowy Wieczór

05:05

JM

Zakończenie dnia

05:35

Piłka nożna

06:00

Liga Narodów: Polska - Włochy

Tenis ziemny

08:05

Turniej WTA - Moskwa, 2.runda - Podsumowanie kraj prod.Szwajcaria

Házená: HCB Karviná - Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň

09:45

Záznam utkání extraligy v házené mužů

Flag fotbal: MS 2018 Panama

11:35

Záznam ze světového šampionátu žen ve flag fotbalu - bezkontaktní varianty amerického fotbalu

Ranní Sportovní noviny

09:00

Sportovní zpravodajství

NHL: Washington Capitals - New York Rangers

09:05

Záznam zápasu

Hvězdy NHL – David Pastrňák

10:50

Exkluzivní rozhovor s hráčem NHL

Ranní Sportovní noviny

11:00

Sportovní zpravodajství

Teleshop

11:05

Romaniacs

11:25

Dokument o extrémních sportech

MONETA Czech PGA Tour (6)

11:50

Sestřih z golfového turnaje „Repromeda Cup 2018 - Grand Finále Moneta Czech PGA Tour“ (2018)

Házená: SG Flensburg - Handewitt - SC Magdeburg

09:00

Záznam utkání DHB Cupu německé házenkářské Bundesligy

FAI Finals World Acro Tour

10:30

Dokument o extrémních sportech

Teleshop

11:00

Off-road Maraton (6)

11:15

Sestřih 6. závodu Off-road Mistrovství ČR, Drnovice (2018)

Rychlá kola (10)

11:45

Měsíční magazín ze světa motosportu (2018)

ČEZ Basketball Nymburk - AEK Athény

09:00

Záznam utkání 2. kola basketbalové Ligy mistrů

WTA: VTB Kremlin Cup - 1. čtvrtfinále

11:00

Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA - Moskva, Rusko

Bayern Mnichov - Borussia Mönchengladbach

09:00

Záznam utkání německé Bundesligy - Bayern TV

PSV Eindhoven - Inter Milán

11:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Bundesliga

09:40

Mainz - Hertha Berlín

2. Bundesliga

11:35

Fürth - Regensburg

Motormagazín

11:45

Futbalový dokument - APŠ Masters Tour 2018 (Trnava)

Snooker

09:30

English Open

Watts

11:30

Magazín sportovních karambolů

Tenis muži

11:20

ATP Masters 1000 - Monte Carlo Finále

Rally

09:30

ERC All Access

Vytrvalostní závody

10:00

MS Endurance ve Fuji

Motorky

10:30

MS superbiků v El Villicumu

Snooker

11:30

English Open

Televizní nákupy

10:00

Tenis

11:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, 2. kolo, Intrum Stockholm Open

Fotbal: Španělsko - Anglie

09:00

Liga národů, 4. hrací den

Televizní nákupy

11:15

ADAC Formula 4 - přehled sezóny

09:00

Souhrn sezóny německé juniorské soutěže ADAC F4

FIA European Truck Racing

10:05

Sestřih ze sedmého podniku Mistrovství Evropy tahačů z francouzského Le Mans

K.O. magazín (14)

10:55

Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů

Inside Line (36)

11:45

Magazín ze zákulisí Formule 1

Basketbal

09:30

Adriatická liga - Crvena zvezda mts - Krka

Florbal

09:00

MS vo florbale žien - Slovensko - Nórsko - o 5. - 8. miesto

Spravodajstvo

10:45

Športové sekundy

Basketbal

11:00

Adriatická liga - FMP - Cibona

X Games - Norway (4)

09:20

X Games - Oslo. Winter X, das wohl beste Event im gesamten Wintersportkalender, zeigt Ski-,...

Pro Bull Riders (14)

10:10

Eine weitere Saison steht an, in der sich der Hintern wund geritten wird: die "Pro Bull Riders...

X Games - Aspen (1)

11:00

Die vielleicht beste Veranstaltung im gesamten Wintersportkalender: Bei den "Winter X Games" bieten...

Ama Motocross Series Highlights (14)

11:50

Die absoluten Höhepunkte der aktuellen Saison! (50 min)

SAS Championship

09:00

Highlights z turnaje PGA Tour Champions

CIMB Classic

10:00

Highlights z turnaje PGA Tour

British Masters supported by Sky Sports

11:00

Highlights z turnaje European Tour

Inside The PGA Tour

11:30

Ze zákulisí PGA Tour

FIA European Truck Racing Championship: Le Mans (15)

09:25

(25 min)

Zprávy (16)

09:50

(5 min)

Reportáž (17)

09:55

(30 min)

Newcomer (18)

10:25

(30 min)

Auta a pruhy (19)

10:55

(25 min)

Testovací tým (20)

11:20

(20 min)

Mise 8: BMW M8 GTE (21)

11:40

(65 min)

World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 24.08.2018

11:10

The second part of the quarterfinals of the "TATNEFT CUP" tournament, which will take place in...

Strongman

09:55

Liga Mistrzów - odc. 4

Tenis ziemny

11:00

Turniej WTA - Moskwa - 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Panorama

12:05

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Sportovní zprávy

12:25

Aktuální informace ze světa sportu

Sport v regionech: Head of Prague, Praha

12:55

Sport v regionech: Soběšická mulda, Lesná

13:00

Sport v regionech: Atletický čtyřboj, Opava

13:05

Sport v regionech: Night Run Olomouc

13:10

Reportáž ze závodu seriálu zážitkových nočních běhů pro sportovce i širokou veřejnost

Sport v regionech: Pohár federací v aerobiku

13:15

Sport v regionech: Vokolo Príglu

13:25

Sport v regionech: Nahoru na horu aneb Koruna Česká, Klínovec

13:35

Československé sportovní století

13:45

Vertikal

13:50

Magazín pro všechny vyznavače outdoorových sportů a outdoorového způsobu trávení volného času

Moderní gymnastika: Grand Prix Brno 2018

14:05

Záznam z mezinárodních závodů v moderní gymnastice z Brna

Trampolíny: 46. ročník Mezinárodního závodu Přátelství

15:30

Záznam z tradičního mezinárodního závodu ve skocích na trampolíně

Teleshop

12:50

Polední Sportovní noviny

13:00

Sportovní zpravodajství

FIA World Rallycross – Německo

13:05

Záznam závodu Mistrovství světa v rallycrossu

Golden Fly Series 2018

15:00

Dokument o extrémních sportech

Házená: SG Flensburg - Handewitt - SC Magdeburg

15:25

Záznam utkání DHB Cupu německé házenkářské Bundesligy

Truck Racing Magazine (10)

12:10

Magazín ze světa závodních tahačů, FIA ETRC Le Mans - Jarama

Golden Fly Series 2018

12:25

Dokument o extrémních sportech

Teleshop

12:50

NHL: Anaheim Ducks - New York Islanders

13:00

Záznam zápasu

RunTour – Praha

14:45

Běžecký seriál Česká pojišťovna RunTour 2018

NBA: Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

15:00

Záznam zámořské basketbalové ligy

WTA: VTB Kremlin Cup - 2. čtvrtfinále

13:00

Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA - Moskva, Rusko

WTA: VTB Kremlin Cup - 3. čtvrtfinále

15:00

Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA - Moskva, Rusko

Bayern Mnichov - Ajax Amsterdam

13:00

Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů

Manchester United - Newcastle United

15:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Manchester United TV

La Liga

13:30

Athletic Bilbao - Real Sociedad

Motormagazín

15:20

APŠ Masters Tour 2018 /Trnava/

La Liga World

15:35

LaLiga World

12:00

LaLiga World

Bundesliga

12:30

Dortmund - Augsburg

Serie A

14:25

Neapol - Sassuolo

Lands of Legends

12:00

Magazín

Legends Live On

12:30

Magazín

Snooker

13:00

English Open

Snooker

13:45

English Open

Tenis muži

13:25

ATP Masters 1000 - Rím Finále

Cyklistika

13:00

Okolo Lombardie

Olympijské hry

14:00

Flame Catcher

Lands of Legends

14:30

Magazín

Legends Live On

15:00

Magazín

Olympijské hry

15:30

Atlanta 1996

Tenis

13:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, 2. kolo, Intrum Stockholm Open

Tenis

15:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, 2. kolo, Intrum Stockholm Open

Lední hokej: Banská Bystrica - HC Pilsen

12:15

CHL, základní skupina, 6. hrací den, dnešní

NFL: New England Patriots - Kansas City Chiefs

14:45

NFL, základní část, 6. týden

Jezdecký magazín (37)

12:20

Zajímavosti o koních

Report

12:40

Sportovní zpravodaj

Teleshopping

12:50

Li-Ning Czech badminton open

13:10

Mezinárodní turnaj v badmintonu

Sidecarcross a Quadcross národů 2018

13:35

Tradiční závod sajdkár a quadů o pohár národů

Gladiator Challenge 2018

14:30

Druhý ročník překážkového závodu v Kralupech nad Vltavou

Miladatlon 2018

14:50

Terénní triatlon a kvadriatlon na jezeře Milada

6h LE MOST MAKPAK Endurance 2018

15:10

Vytrvalostní závod cestovních vozů na okruzích

TRAIVA Rally Cup 2018

15:35

Rallysprint na polygonu v Kopřivnici VII.

APŠ Masters Tour 2018

15:55

Futbalový zápas hráčov masters +35, Feyenoord Rotterdam - Československo

Motorizmus

14:00

NASCAR Camping World Truck - Talledega

X Games - Aspen (4)

12:40

Die vielleicht beste Veranstaltung im gesamten Wintersportkalender: Bei den "Winter X Games" bieten...

Alpine Adventurer Series 3 (14)

13:30

Der leidenschaftliche Bergsteiger und Höhenwanderer Simon St-Arnaud begibt sich auf einige der...

X Games - Oslo (1)

14:20

Die globale Ausweitung der X-Games wird fortgesetzt und führt den Zirkus nach Oslo. Diese...

X Games - Norway (4)

15:10

X Games - Oslo. Winter X, das wohl beste Event im gesamten Wintersportkalender, zeigt Ski-,...

Andalucia Valderrama Masters

12:00

První kolo turnaje European Tour

Golf Central

14:00

Golfové noviny

Moneta Czech PGA Tour 2018 – Kaskáda

14:30

Highlights z turnaje Moneta Czech PGA Tour 2018

Andalucia Valderrama Masters

15:30

První kolo turnaje European Tour

Zprávy (22)

12:45

(5 min)

Poklady v garáži (23)

12:50

(30 min)

Testovací tým (24)

13:20

(15 min)

Christian Menzel a jeho hosté (25)

13:35

(40 min)

Rychlé kolo (26)

14:15

(30 min)

Hrdinové závodů/série BossGP - Esa (27)

14:45

(25 min)

Testovací tým (28)

15:10

(20 min)

Přednost v jízdě: BMW X5 (29)

15:30

(10 min)

Zprávy (30)

15:40

(5 min)

Vztah k autu (31)

15:45

(30 min)

WUSHU Championship

13:30

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Taekwondo

13:40

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

World Karate Federation

14:00

The 2014 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

NEW Extreme VII

15:30

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Tenis ziemny

13:00

Turniej WTA - Moskwa - 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Orły sportu

15:00

Odc. 4

Tenis ziemny

15:01

Turniej WTA - Moskwa - 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Cyklokros: TOI TOI Cup 2018

16:10

Záznam ze závodu Českého poháru v cyklokrosu, který se konal v Jičíně

Cyklistika: Paříž - Tours 2018

16:35

Sestřih z průběhu jednoho z nejstarších jednorázových cyklistických závodů na světě

III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina

17:10

Zpravodajství z průběhu letní olympiády mládeže, která se koná v Buenos Aires

Studio fotbal - Extra

18:05

Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY

Tenis: Radek Štěpánek - Český lev se loučí

18:30

Dvojnásobný vítěz Davisova poháru Radek Štěpánek se rozloučí s tenisovou kariérou v pražské O2 areně

Teleshop

16:55

NHL: Anaheim Ducks - New York Islanders

17:05

Záznam zápasu

NHL News

18:50

Hokejové zpravodajství

Odpolední Sportovní noviny

19:00

Sportovní zpravodajství

Fotbal: Brazílie - Argentina

19:05

Záznam přátelského fotbalového utkání

Teleshop

17:00

UFC Main Event (25)

17:10

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC

UFC Main Event (26)

18:00

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC

Element (372)

18:50

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

MONETA Czech PGA Tour (6)

19:00

Sestřih z golfového turnaje „Repromeda Cup 2018 - Grand Finále Moneta Czech PGA Tour“ (2018)

WTA: VTB Kremlin Cup - 4. čtvrtfinále

17:30

Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA - Moskva, Rusko

FIA European Truck Racing Championship (8)

19:35

Záznam 8. závodu mistrovství Evropy tahačů - Jarama, Španělsko

Panathinaikos OPAP Athény - Herbalife Gran Canaria

19:55

Přímý přenos utkání 2. kola basketbalové Euroligy; v přestávce: Sport mix

TIKI - TAKA Speciál (2)

17:00

Sestřih nejlepších momentů fotbalové talk show O2 TV Sport

UEFA Champions League Highlights (7)

18:00

Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů

Arsenal World (11)

18:45

Souhrn zajímavostí a novinek z anglického velkoklubu

Juventus TV - Magazín (10)

19:10

Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu

Serie A

16:05

Spal - Inter

Bundesliga Weekly

18:00

La Liga

18:30

Sevilla - Celta Vigo

2. Bundesliga

16:20

Darmstadt - Hamburg

Bundesliga

18:15

Brémy - Wolfsburg

Zprávy

17:55

Sportovní zpravodajství

Watts

18:00

Magazín sportovních karambolů

Cestování

18:15

Directors Box

Snooker

18:30

English Open

Snooker

19:45

English Open

Tenis muži

16:20

ATP 500 Series - Halle Finále

Tenis muži

19:00

ATP 250 Series - Eastbourne Finále

Fotbal: MLS, 33. kolo, Minnesota United - Colorado Rapids

16:30

Futsal

18:00

Hry mládeže – finále mužů

Tenis

17:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, 2. kolo, Intrum Stockholm Open

NFL: Green Bay Packers - San Francisco 49ers

19:00

NFL, základní část, 6. týden

Lední hokej: Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk

18:15

Přímý přenos utkání, KHL, základní část

Arena eSports (33)

16:10

Zahraniční novinky ze světa elektronických sportů

Teleshopping

16:45

Muaythai (8)

17:05

Magazín o thajském boxu

OLD TIMER BOHEMIA RALLY 2018

17:35

9. ročník Rally historických vozidel

Jezdecký magazín (38)

18:00

Zajímavosti o koních

Finish (8)

18:20

Magazín s vůní benzínu

EBEL 2018/2019

18:40

HC Orli Znojmo - Vienna Capitals, hokejové utkání, záznam

Spravodajstvo

16:30

Športové sekundy

Basketbal

16:45

Adriatická liga - Cedevita - Mega Bemax

Basketbal

18:30

Adriatická liga - Igokea - Budućnost VOLI

Pro Bull Riders (14)

16:00

Eine weitere Saison steht an, in der sich der Hintern wund geritten wird: die "Pro Bull Riders...

X Games - Aspen (1)

16:50

Die vielleicht beste Veranstaltung im gesamten Wintersportkalender: Bei den "Winter X Games" bieten...

Ama Motocross Series Highlights (14)

17:40

Die absoluten Höhepunkte der aktuellen Saison! (50 min)

X Games - Aspen (4)

18:30

Die vielleicht beste Veranstaltung im gesamten Wintersportkalender: Bei den "Winter X Games" bieten...

Alpine Adventurer Series 3 (14)

19:20

Der leidenschaftliche Bergsteiger und Höhenwanderer Simon St-Arnaud begibt sich auf einige der...

British Masters supported by Sky Sports

18:30

Highlights z turnaje European Tour

Inside The PGA Tour

19:00

Ze zákulisí PGA Tour

Golf Central

19:30

Golfové noviny

Poklady v garáži (32)

16:15

(30 min)

Blochovy rozbory (33)

16:45

Motoristická témata (15 min)

Test automobilu (34)

17:00

(5 min)

Test automobilu (35)

17:05

(5 min)

Reportáž (36)

17:10

(30 min)

1886 - legendární automobilové značky (37)

17:40

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (38)

18:10

(15 min)

Test automobilu (39)

18:25

(5 min)

Test automobilu (40)

18:30

(5 min)

Zprávy (41)

18:35

(5 min)

FIA European Truck Racing Championship: Le Mans (42)

18:40

(30 min)

Rychlé kolo (43)

19:10

(30 min)

Rychlé kolo (44)

19:40

(30 min)

Cage Ring Championships 9

18:00

Cage Ring Championship 9 Night of Champions. The program was filled with MMA, kickboxing and...

Tenis ziemny

17:00

Turniej WTA - Moskwa - 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Ligi Narodów

19:35

Podsumowanie - JM

Tanec: WDSF IO Hradec Králové

21:50

Záznam z jubilejního 30. ročníku mezinárodní taneční soutěže

Sportovní zprávy

22:25

Aktuální informace ze světa sportu

III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina

22:45

Zpravodajství z průběhu letní olympiády mládeže, která se koná v Buenos Aires

Studio fotbal - Extra

23:35

Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY

Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice – AERO Odolena Voda

23:55

Záznam utkání UNIQA extraligy ve volejbalu mužů

RunTour – Praha

20:50

Běžecký seriál Česká pojišťovna RunTour 2018

Večerní Sportovní noviny

21:00

Sportovní zpravodajství

GCF 46 – Cage Fight Dobříš

21:05

Záznam z turnaje české MMA organizace GCF

Večerní Sportovní noviny

23:00

Sportovní zpravodajství

NHL News

23:05

Hokejové zpravodajství

NHL: Washington Capitals - New York Rangers

23:20

Záznam zápasu

NBA: Boston Celtics - Philadelphia 76ers

20:00

Záznam zámořské basketbalové ligy

WRC Highlights – Velká Británie

22:00

Magazín z Mistrovství světa v rally

FIA World Rallycross – Německo

23:00

Záznam závodu Mistrovství světa v rallycrossu

FIA Formula 3 European Championship (28)

22:00

Záznam 1. jízdy 10. podniku Formule 3 - Hockenheim, Německo

FIA Formula 3 European Championship (29)

23:00

Záznam 2. jízdy 10. podniku Formule 3 - Hockenheim, Německo

FIA Formula 3 European Championship (30)

23:40

Záznam 3. jízdy 10. podniku Formule 3 - Hockenheim, Německo

Udinese Calcio - Juventus FC

20:00

Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu - Juventus TV

Liverpool FC - Manchester City

22:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Liverpool TV

Serie A

20:25

AS Řím - Lazio

Bundesliga Weekly

22:20

La Liga

22:50

Atlético Madrid - Real Betis

Motormagazín

20:20

Futbalový dokument - APŠ Masters Tour 2018 (Trnava)

Bundesliga Weekly

20:35

Bundesliga Weekly

LaLiga World

21:05

LaLiga World

LaLiga

21:35

Valencia - Barcelona

2. Bundesliga

23:30

Kolín n. R. - Duisburg

Zprávy

23:55

Sportovní zpravodajství

Tenis muži

21:00

ATP Masters 1000 - Monte Carlo Finále

Tenis muži

23:05

ATP 250 Series - Los Cabos Finále

Zprávy

20:25

Sportovní zpravodajství

Motorky

20:30

MS superbiků v El Villicumu

Motorky

21:00

MS supersportů v El Villicumu

Motorky

21:30

MS superbiků v El Villicumu

Rally

22:00

ERC All Access

Vytrvalostní závody

22:30

MS Endurance ve Fuji

Zprávy

22:55

Sportovní zpravodajství

Fotbal: MLS, 33. kolo, Minnesota United - Colorado Rapids

23:00

Lední hokej: Red Bull Salzburg - SC Bern

22:30

CHL, základní skupina, 6. hrací den

Fotbal: Francie - Německo

21:00

Liga národů, 4. hrací den

Fotbal: Liga národů

23:15

Sestřih

Report

21:15

Sportovní zpravodaj

Česká Miss 2018

21:25

Soutěž o nejkrásnější dívku České republiky

Jezdecký magazín (38)

23:10

Zajímavosti o koních

Finish (8)

23:30

Magazín s vůní benzínu

Report

23:50

Sportovní zpravodaj

Futbal

20:15

APŠ Masters Tour 2018 - Česko-Slovensko - Feyenoord Rotterdam

Basketbal

20:30

Adriatická liga - Mornar Bar - Partizan NIS

Spravodajstvo

22:15

Športové sekundy

Basketbal

22:30

Adriatická liga - Petrol Olimpija - Zadar

X Games - Oslo (1)

20:10

Die globale Ausweitung der X-Games wird fortgesetzt und führt den Zirkus nach Oslo. Diese...

Nhra Sportsman Series (8)

21:00

Hochklassige Beschleunigungsrennen aus den USA in vielen Rennklassen und mit den allerbesten...

Immaf European Open (5)

21:50

Die besten MMA-Kämpfe aus ganz Europa. (50 min)

Immaf European Open (6)

22:40

Die besten MMA-Kämpfe aus ganz Europa. (50 min)

The Crew (7)

23:30

The Crew ist eine australische Fernsehshow, die drei Surfkumpels auf der Suche nach ihrem...

The Crew (8)

23:55

The Crew ist eine australische Fernsehshow, die drei Surfkumpels auf der Suche nach ihrem...

CJ CUP @ NINE BRIDGES

20:00

První kolo turnaje PGA Tour

Zprávy (45)

20:10

(5 min)

Profesionální závodník na scestí (46)

20:15

(30 min)

Newcomer (47)

20:45

(30 min)

Jak se vyrábí auta (48)

21:15

(25 min)

Přednost v jízdě: Alfa Stelvio (49)

21:40

(5 min)

Testovací tým (50)

21:45

(20 min)

Test automobilu (51)

22:05

(5 min)

Mise 8: BMW M8 GTE (52)

22:10

(65 min)

Poklady v garáži (53)

23:15

(30 min)

Testovací tým (54)

23:45

(15 min)

Fighting Rookies

21:00

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

All Japan Pro Wrestling - AJPW

21:55

- AJPW is a Japanese professional wrestling promotion established in 1972. Known for their hard...

Bangkok Fight Night

23:10

Located in the impressive MBK Center in the heart of the Bangkok shopping district, thousands flock...

Tenis ziemny

21:00

Turniej WTA - Moskwa - 1/4F podsumowanie kraj prod.Szwajcaria

Sportowy Wieczór

22:00

JM

ESL

22:35

Świat esportu - odc. 25

Igrzyska Olimpijskie Młodzieży

23:15

Argentyna 2018 - podsumowanie

Branky, body, vteřiny

02:15

Trampolíny: 46. ročník Mezinárodního závodu Přátelství

02:25

Záznam z tradičního mezinárodního závodu ve skocích na trampolíně

Cyklokros: TOI TOI Cup 2018

03:05

Záznam ze závodu Českého poháru v cyklokrosu, který se konal v Jičíně

Cyklistika: Paříž - Tours 2018

03:30

Sestřih z průběhu jednoho z nejstarších jednorázových cyklistických závodů na světě

Tanec: WDSF IO Hradec Králové

03:55

Záznam z jubilejního 30. ročníku mezinárodní taneční soutěže

Tanec: Czech Dance Open Ostrava 2018

04:25

Dokument o 19. ročníku mezinárodní taneční soutěže

Branky, body, vteřiny

04:55

NHL: New Jersey Devils - Colorado Avalanche

01:05

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Element (372)

03:45

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

FAI Finals World Acro Tour

04:00

Dokument o extrémních sportech

NHL: San Jose Sharks - Buffalo Sabres

04:35

Přímý přenos zápasu, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Florbal: FBC Kalmarsund - FC Helsingborg

01:00

Záznam 7. kola švédské florbalové ligy

GCF 46 – Cage Fight Dobříš

02:40

Záznam z turnaje české MMA organizace GCF

Portland Trail Blazers - Los Angeles LakersPřímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA

04:35

Živě

Sportovní infoservis

00:30

SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha

00:00

Záznam utkání 11. kola FORTUNA:LIGY

Sportovní infoservis

02:00

Futsal

00:00

Hry mládeže – finále mužů

Motorky

01:30

MS superbiků v El Villicumu

Watts

02:00

Magazín sportovních karambolů

Snooker

03:00

English Open

Zprávy

00:25

Sportovní zpravodajství

Tenis

00:30

WTA Tour v Linci – finále

Snooker

01:30

English Open

Futsal

03:00

Hry mládeže – finále mužů

Motorky

04:00

MS superbiků v El Villicumu

Lední hokej: Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk

01:00

KHL, základní část, dnešní

Házenkářský magazín REWIND, ženy

03:30

Záznam

Házená: FTC-Rail Cargo - Vipers Kristianstad

04:00

Liga mistrů, ženy, základní skupina

Fotbal: Liga národů

00:15

Sestřih

GP Confidential

01:15

Záznam

NFL, hrací den

01:45

Záznam

NFL: Arizona Cardinals - Denver Broncos

02:15

Přímý přenos utkání, NFL, základní část, 7. týden

Formule 4 s Petrem Ptáčkem Jr.

00:00

Závodní víkend s nadějí českého motorsportu v F4

Noční vysílání

00:35

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

Nhra Sportsman Series (8)

00:20

Hochklassige Beschleunigungsrennen aus den USA in vielen Rennklassen und mit den allerbesten...

Immaf European Open (5)

01:10

Die besten MMA-Kämpfe aus ganz Europa. (50 min)

Immaf European Open (6)

02:00

Die besten MMA-Kämpfe aus ganz Europa. (50 min)

The Crew (7)

02:50

The Crew ist eine australische Fernsehshow, die drei Surfkumpels auf der Suche nach ihrem...

The Crew (8)

03:15

The Crew ist eine australische Fernsehshow, die drei Surfkumpels auf der Suche nach ihrem...

Pro Bull Riders (14)

03:40

Eine weitere Saison steht an, in der sich der Hintern wund geritten wird: die "Pro Bull Riders...

X Games - Oslo (1)

04:30

Die globale Ausweitung der X-Games wird fortgesetzt und führt den Zirkus nach Oslo. Diese...

CIMB Classic

00:00

Highlights z turnaje PGA Tour

Andalucia Valderrama Masters

01:00

První kolo turnaje European Tour

CJ CUP @ NINE BRIDGES

04:00

Druhé kolo turnaje PGA Tour

Christian Menzel a jeho hosté (55)

00:00

(40 min)

Zprávy (56)

00:40

(5 min)

Rychlé kolo (57)

00:45

(25 min)

Hrdinové závodů/série BossGP - Esa (58)

01:10

(30 min)

Testovací tým (59)

01:40

(20 min)

Přednost v jízdě: BMW X5 (60)

02:00

(10 min)

Vztah k autu (61)

02:10

(25 min)

Poklady v garáži (62)

02:35

(30 min)

Blochovy rozbory (63)

03:05

Motoristická témata (15 min)

Test automobilu (64)

03:20

(5 min)

Zprávy (65)

03:25

(5 min)

Reportáž (66)

03:30

(30 min)

1886 - legendární automobilové značky (67)

04:00

(25 min)

Klasika: Testy automobilů (68)

04:25

(15 min)

Test automobilu (69)

04:40

(5 min)

Rychlé kolo (70)

04:45

(30 min)

FightBox King of Kings Heroes Series Chisinau, Moldova 24.03.2018

00:55

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to Chisinau,...

CFFC - Cage Fury Fighting Championships

03:05

Originally created in 2006, Cage Fury Fighting Championships - CFFC is America’s number one...

Taekwondo

04:50

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Hokej na lodzie

01:00

NHL 2018/19 : New Jersey Devils - Colorado Avalanche kraj prod.Szwajcaria

Boks

04:00

Gala w Las Vegas: walka wieczoru: CANELO ALVAREZ - GIENNADIJ GOŁOWKIN

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.