- Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7. - Čtvrtek
18. 7.
Úterý 2.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:30Chalupa je hra
00:55Z metropole, Týden v regionech
01:15Kalendárium
01:45Dobré ráno
02:00V kondici
04:30Hranice bez hranic
04:50Etiketa
05:20Události v regionech
05:30Klenoty naší krajiny
06:00Na cestě po irském Munsteru
06:30Studio 6
06:59Magnum
09:00Písničky z obrazovky
09:50Hitparáda televizní zábavy
10:10Klenoty naší krajiny
11:05AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
12:30Naděje má hluboké dno
13:00Vládci vesmíru
14:25Magnum
16:10Na cestě po El Quiché
17:00AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Festivalové vteřiny 2024
19:55Branky, body, vteřiny
20:03Jak vytrhnout velrybě stoličku
20:15Příběhy slavných... Tomáš Holý
21:35Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:29Za oponou s Jiřinou
22:30Případy detektiva Murdocha XVI
23:25Hobby naší doby
00:10AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:40V kondici
01:05Zajímavosti z regionů
01:25Kuchařská pohotovost
01:50Dobré ráno
02:20Hranice bez hranic
04:50Ve jménu otce
00:00Vzkaz Ludvíka Kundery
02:10Před půlnocí
02:25Maďarská čítanka
02:50Ta naša kapela
03:00Čaj pro třetího
03:25Historie.cs
03:55Portréty
04:45Jehlou a nití
05:05Dobrodružství vědy a techniky
05:25Dobrodružství vědy a techniky
06:00Překvapivě zajímavý svět koz
06:30Zázraky lidského génia
07:15Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (4/4)
08:05Výborná SHOW
09:00Bedekr
09:50Tajemství skrytá v písku (4/6)
10:15Apokalypsa: Hitler míří na západ (2/2)
11:00Narozeni 1918 - viděno šesti (1/7)
11:55Expedice Rembaranka 1969: Lidé doby kamenné
12:50Revír bez hranic - putování alpských medvědů
13:20Divoká Austrálie
14:15Vyšívaná krása
15:05Kronika starověkého Egypta
15:40Křesťanský magazín
16:30Velká Británie z výšky II
17:00Nádherná Amerika II
17:50Bedekr
18:40Cyklotoulky
19:10Cestou za chutěmi
19:20Co Čech, to chovatel
19:30Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Hrabě Monte Christo (1/2)
20:00Smolař
21:45Kruk (4/6)
23:35Kempování - podoby jedné vášně
00:30Žiješ jenom 2x (11)
01:25Žijeme s vírou
01:50Designtrend
02:50Ateismus po česku
03:05Příběhy domů
03:30Krásy evropského pobřeží
04:00Čaj pro třetího
04:05Cesty víry
04:35Kriminálka Miami IX (2)
00:35Kriminálka Las Vegas V (15)
01:30Novashopping
04:45Snídaně
05:55Gympl s (r)učením omezeným (5)
08:25Dáma a Král II (3)
09:45Můj přítel Monk II (14)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (186)
12:20Kriminálka Miami IX (3)
13:35Kriminálka Miami IX (4)
14:35Výměna manželek XII
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu II
17:40Hospoda (7)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Odznak Vysočina II (1)
20:20Dáma a Král II (5)
21:40Kriminálka Las Vegas V (16)
22:55Kriminálka Miami IX (3)
23:55Kriminálka Miami IX (4)
00:50Kriminálka Las Vegas V (16)
01:50Můj přítel Monk II (14)
02:30Víkend
03:10Ordinace v růžové zahradě 2 (185)
03:50Novashopping
04:45Policie Hamburk XI (23)
01:05Policie Hamburk XI (24)
02:00Closer: Nové případy III (3)
03:00Nový den
06:00M.A.S.H (139)
07:05M.A.S.H (140)
07:30M.A.S.H (141)
08:00M.A.S.H (142)
08:30M.A.S.H (143)
09:00Malý pitaval z velkého města (1)
09:30Policie Hamburk XI (25)
10:40Policie Hamburk XII (1)
11:35Closer: Nové případy III (4)
12:35Komisař Rex V (9)
13:30Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:30Inkognito
16:45Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
20:157 pádů Honzy Dědka
22:05Ano, šéfe!
23:05Policie v akci
00:15Policie Hamburk XI (25)
01:15Policie Hamburk XII (1)
02:10Closer: Nové případy III (4)
03:10Jak se staví sen
04:00Ostrov pokladů
05:05Kriminálka Miami IX (1)
07:35Kriminálka Miami IX (2)
08:30Návštěvníci 3: Revoluce
09:25Pan božský
11:40Teleshopping
13:40Mistrovský plán
14:00Chlapci a chlapi (2)
16:00Chlapci a chlapi (3)
17:10Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení
18:30Gladiátor
20:002 zbraně
23:10Donnybrook: Muž proti muži
01:10Zelená zóna
03:10Teorie velkého třesku IX (16, 17, 18, 19)
00:25Ženatý se závazky (26, 27)
05:05Oggy a škodíci: Nová generace (78)
05:55Zig a Sharko IV (1, 2, 3)
06:00Bakugan: Vzestup Geoganů (35)
06:35Přátelé VI (18, 19)
06:502 $ocky (16, 17, 18, 19)
07:40Malý Sheldon VI (19, 20, 21, 22)
09:30Ženatý se závazky (28, 29)
11:10Dva a půl chlapa III (21, 22)
12:05Přátelé VI (18, 19)
13:00Teorie velkého třesku IX (16, 17, 18, 19)
13:552 $ocky (20, 21, 22, 23)
15:35Zlatá sedmdesátá VI (15, 16)
17:20Dva a půl chlapa III (23, 24)
18:15Malý Sheldon (1, 2)
19:10Teorie velkého třesku IX (20, 21, 22, 23)
20:00Přátelé VI (20, 21)
21:35Americký táta II (5, 6)
22:35Dva a půl chlapa III (23, 24)
23:25Teorie velkého třesku IX (20, 21, 22, 23)
00:20Malý Sheldon VI (19, 20)
01:55Zlatá sedmdesátá VI (15, 16)
02:30Americký táta II (5, 6)
03:15TELE TELE
03:55TELE TELE
04:25Ženatý se závazky (28, 29)
04:55Souboj Titánů II (10)
01:15Sportovní originály - 180 s José de Sousou
05:00Walker, Texas Ranger VI (23)
05:40Souboj Titánů II (11)
06:20Mistři zastavárny XXIII (16)
07:05Mezi žraloky XI (10, 11)
08:00Kobra 11 XXIV (4, 5)
09:50Novashopping
11:45Walker, Texas Ranger VI (24)
12:05Válka skladů IX (22, 23, 24, 25)
13:00Mistři zastavárny XXIII (17)
14:50Strážci hranic: Austrálie (18, 19)
15:40Kobra 11 XXIV (6, 7)
16:40Válka skladů IX (26, 27)
18:40Mistři zastavárny XXIII (18)
19:35Američtí sběratelé XIX (11)
20:30Kachní dynastie II (2, 3)
21:25Walker, Texas Ranger VI (25)
22:20Kobra 11 XXIV (6, 7)
23:15Američtí sběratelé XIX (10)
01:10Kachní dynastie (15)
01:55Kachní dynastie II (1)
02:15Souboj Titánů II (11)
02:35Walker, Texas Ranger VI (25)
03:20Rentor Rally magazín 2024 (6)
04:00Greenlandic
04:40To je vražda, napsala II (6)
00:50To je vražda, napsala II (7)
01:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:30Na lovu II
06:15MasterChef Česko VII (1)
07:10Můj přítel Monk II (13)
08:55Návrat Sherlocka Holmese (6)
09:50Médium III (1)
10:55Beze stopy VII (4)
11:50Teleshopping
12:40MasterChef Česko VII (2)
13:00Tescoma s chutí
14:20Návrat Sherlocka Holmese (7)
14:25Médium III (2)
15:30Kriminálka Las Vegas IV (21)
16:20Kriminálka Las Vegas IV (22)
17:15Kriminálka Miami IX (3)
18:10Kriminálka Miami IX (4)
19:05To je vražda, napsala II (8)
20:00To je vražda, napsala II (9)
21:00Beze stopy VII (5)
22:00Médium III (3)
22:55Návrat Sherlocka Holmese (7)
23:50To je vražda, napsala II (8)
00:55To je vražda, napsala II (9)
01:40Beze stopy VII (5)
02:25Médium III (3)
03:05Návrat Sherlocka Holmese (6)
03:45Co na to Češi
04:40Simpsonovi XXXIII (8)
00:10Simpsonovi XXXIII (9)
00:40Simpsonovi XXXIII (10)
01:05Jmenuju se Earl III (10)
01:35Jmenuju se Earl III (11)
02:00Spartakus: Bohové arény (6)
02:30Příhody Bolka a Lolka
06:00Autosalon.tv
06:15Partička
07:05Fotr na tripu VI
07:45Top Gear XXIII (6)
08:25Top Gear XXV (2)
09:30Hvězdná brána (1)
10:35Hvězdná brána (2)
11:35Jmenuju se Earl III (10)
12:45Jmenuju se Earl III (11)
13:15Simpsonovi XXXII (5)
13:40Simpsonovi XXXII (6)
14:10Simpsonovi XXXII (7)
14:35Simpsonovi XXXII (8)
15:05Hvězdná brána (3)
15:25Hvězdná brána (4)
16:20Jmenuju se Earl III (12)
17:25Jmenuju se Earl III (13)
17:50Simpsonovi XXXIII (11)
18:20Simpsonovi XXXIII (12)
18:45Simpsonovi XXXIII (13)
19:15Simpsonovi XXXIII (14)
19:45Prima Partička - prostě to nejlepší
20:15Moto cestou necestou
21:20ESCAPE
22:05Partička Nová krev
23:05Simpsonovi XXXIII (11)
00:05Simpsonovi XXXIII (12)
00:30Simpsonovi XXXIII (13)
01:00Simpsonovi XXXIII (14)
01:25Jmenuju se Earl III (12)
01:55Jmenuju se Earl III (13)
02:20Top Gear XXV (2)
02:50Spartakus: Pomsta (1)
04:00Zoufalé manželky (7)
00:25Zoufalé manželky (8)
01:25Lásce navzdory (87)
02:25Karolína, domácí kuchařka
03:25Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:25Sestřičky (77)
07:20Svatby v Benátkách (24)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Inga Lindström: Láska s vůní sena
12:05Doktor z hor: Nové příběhy III (1)
14:05Doktor z hor: Nové příběhy III (2)
15:05Čas lásky a třešní (86)
16:05Čas lásky a třešní (87)
17:00Doktor z hor: Nové příběhy III (3)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy III (4)
18:55Inga Lindstörm: Svatební horečka
20:00Sestřičky (78)
21:50Česko na grilu
23:00Zoufalé manželky (9)
00:20Zoufalé manželky (10)
01:15Čas lásky a třešní (86)
02:15Čas lásky a třešní (87)
03:10Lásce navzdory (88)
04:15Letecké katastrofy: Nové důkazy V (6)
00:30Svět sportu: Rok za rokem (27)
01:30Honba za adrenalinem II (3)
02:00Zvířecí odysea (5)
02:35Ptačí říše
03:45Ptačí říše
06:00Hausbót Petra Horkého
06:05Černobyl: Utopie v plamenech (3)
06:35Umění přežít V (1)
07:30Tajný život majáků (2)
08:25Zvířecí sociální sítě (5)
09:25Krásy Jižní Afriky (4)
10:35O sítích a křídlech (3)
11:30Zvířecí výzbroj (1)
12:35Svět kouře a oceli (6)
13:45Zapomenuté megastavby V (6)
14:45Stavitelé templářských hradů
15:40Da Vinci: Tajemství Madony ve skalách
16:50Obnažený vesmír IV (3)
17:55Život z vesmíru (3)
18:50Čína: Tisíciletá historie
20:00Velké útěky s Morganem Freemanem (1)
22:00Vězněm v cizině XI (4)
22:55Mistři bolesti II (7)
23:55Chladná tvář války (2)
00:50Těsné úniky 2. světové války (12)
02:00Kolaborovali s nacisty (7)
03:10Veterinář z Yorkshiru XI (10)
04:25Anna a král
00:05Námořní vyšetřovací služba XI (12)
03:05Bolek a Lolek
06:00M.A.S.H
06:10Námořní vyšetřovací služba XI (12)
06:35Námořní vyšetřovací služba XI (13)
07:20Slunce je také hvězda
08:15Le Mans ’66
10:20Manželství s mafií
13:25Na první pohled
15:25Ledově ostří
18:10Válečný kůň
20:00Vyšinutý
22:55Zabijáci osamělých srdcí
00:45Žraločí žně
02:55Námořní vyšetřovací služba XI (13)
04:45FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
00:00Sportovní infoservis
02:00MLB: St. Louis Cardinals - Cincinnati Reds
09:00LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (3)
12:00DAFIT FILLA Racing Agency - Most (3)
12:30Toyota Gazoo Racing eRallye - 4. kolo - Monte Carlo
13:00THE RING 12 + HEROES GATE 29
15:00Element (13)
17:20Osobní řidič Míra Hejda (8)
17:30Týden v motorsportu (26)
18:00WRC: Orlen 80th Rally Poland - SS17 Mikolajki 1
18:30WRC: Orlen 80th Rally Poland - SS22 Mikolajki 2 WOLF PS
19:30ITF: Macha Lake Open 2024 - finále dvouhry
21:00FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
23:00Sportovní infoservis
01:00Naše zprávy
00:10VIP svět
00:25Exkluziv Kateřiny Brožové
00:35Na plac!
02:35Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:35Jak to dopadlo!?
06:50Klenot.TV
08:40Šťastná 7
13:30Jak to dopadlo!?
14:25Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy
16:10Šťastná 7
17:10Jak to dopadlo!?
18:05Cyranův ostrov (2)
19:00Naše zprávy
19:40VIP svět
19:50Vaše peníze
20:05Vraždy v Pregau (4)
20:10El Chapo II (12)
22:05Poklad z půdy
23:20Cyranův ostrov (2)
00:30Naše zprávy
01:00VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:35Na plac!
02:40Ostříháno
03:35Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:10Fotbal: EURO 2024 Německo
00:25Fotbal: EURO 2024 Německo
02:10Branky, body, vteřiny
04:00Motorismus: Speedway GP 2024
04:10Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: EURO 2024 Německo
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
07:55Fotbal: EURO 2024 Německo
08:30Archiv D: Sokolská historie
08:35Silniční cyklistika: Tour de France 2024
09:10Fotbal: EURO 2024 Německo
09:55Fotbal: EURO 2024 Německo
10:05Fotbal: Fotbal s chutí vyhrávat
11:55Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Fotbal: EURO 2024 Německo
12:55AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
13:00Cyklotoulky
13:30Silniční cyklistika: Tour de France 2024
13:45Fotbal: EURO 2024 Německo
17:25Fotbal: EURO 2024 Německo
20:10Fotbal: Fotbal s chutí vyhrávat
20:15Fotbal: EURO 2024 Německo
20:25Fotbal: EURO 2024 Německo
23:10Slet 2024
23:20Silniční cyklistika: Tour de France 2024
23:30Branky, body, vteřiny
00:10Fotbal: EURO 2024 Německo
00:25Fotbal: EURO 2024 Německo
02:10Branky, body, vteřiny
04:00Tanec: Taneční skupina roku
04:10Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6
06:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Festivalové vteřiny 2024
19:55Branky, body, vteřiny
20:0390’ ČT24
20:14Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:001Charted
14:00Radio Top 30
15:00Óčko hity
17:00Hot hity
21:00Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Místa, kudy chodil Janáček
01:25Televizní klub neslyšících
02:25Terra musica
03:00Divadlo žije!
03:25Styl
03:50Česká loutka
04:15Uchem jehly
04:40Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00ArtZóna
20:15Zpívání v dešti
21:10Taneční příběhy Darii Klimentové (1/5)
22:50Laďka Kozderková
23:15Hvězdy stříbrného plátna
23:35Beatles, kluci z Merseyside
00:20Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
01:45To bylo Pražské jaro 2024
02:05Vzkaz Věry Mikuláškové
02:30Po hladině
02:50Poutní místa
03:10Česká loutka
03:25Uchem jehly
03:55Designblok
04:20Poslední primabalerína
04:40