- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Neděle 28.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Případy detektiva Murdocha XVI
00:20Příběhy slavných... Václav Čtvrtek
01:05Sama doma
01:55Na forbíně TM
03:30Kuchařská pohotovost
04:10Přes nový práh
04:35Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
05:00Z metropole
05:30Zajímavosti z regionů
06:00Mít tak holku na hlídání
06:25Dívka v modrém
07:00Buchty po ránu
08:25Polopatě
08:55Kalendárium
09:50Toulavá kamera
10:05Objektiv
10:35Dynastie Nováků (10/13)
11:05Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Vojtík a duchové
13:05Až kohout snese vejce
13:50Svědkyně
14:55Fany
15:55Náves (4/10)
17:30Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05Vedlejší produkt (1/3)
20:10168 hodin
21:10Výsledky losování Šťastných 10
21:44Sebemilenec
21:45Případy detektiva Murdocha XVI
23:20Hobby naší doby
00:10Máme rádi zvířata
00:35Manéž Bolka Polívky
01:05Jak se vede, sousede?
02:15Banánové rybičky
02:55Kuchařská pohotovost
03:30Malá farma
04:00Magie v ulicích
04:25V kondici
04:40Černobyl: Nová svědectví (1/2)
00:45Vigil (2/6)
01:30V kondici
02:30Za našima humny
02:45Na krála, matičko, na krála!
03:15Vzkaz Valéra Kováče
03:35Duchovní kuchyně
03:50Majetkové vyrovnání státu a církve
04:20Pavel Tománek, profesor nanotechnolog
04:45Člověk jako živočišný druh (1/2)
05:00Rozluštěné poklady
06:00Velké stroje zblízka
06:45Zapomenuté příběhy 2. světové války (3/6)
07:35Československý filmový týdeník 1974 (1511/2379)
08:30Hledání ztraceného času
08:40Historie.cs
09:00Zázraky lidského génia II
09:55Největší apokalypsy dějin
10:50Nedej se
11:40Křesťanský magazín
12:10Cesty víry
12:35Na plovárně s Viktorem Sodomou
13:05Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (2/2)
13:35Sloni zblízka (1/2)
14:20V karavanu po Polsku (2/8)
15:15Římské dostihy (1/2)
15:40Postřehy odjinud
16:35Na cestě po Sardinii
16:40Planeta Česko
17:10Kouzlo Velké Británie
18:30Zajímavosti z regionů
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Alamo
20:00Bankovní loupež
22:45Feral
00:25Věk válečných lodí
01:40Žiješ jenom 2x (1)
02:30Popcorn
02:55Nezapomenutelné autorky
03:25Náš venkov
03:50Zeno Kaprál - básník
04:20Před půlnocí
04:35Kriminálka Miami V (6)
01:30Zlatá labuť (50)
02:10O Rampelníkovi
03:35Novashopping
04:55Bernieho dobrodružství
05:50Zig a Sharko IV
05:55Denver: Poslední dinosaurus (25)
06:10Alvin a Chipmunkové IV (12, 13)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Vzpomínáme s láskou: Deníček Ivety B.
09:20Rady ptáka Loskutáka
10:25Tipy ptáka Loskutáka
11:30Za pět minut dvanáct
11:55Hříchy pro pátera Knoxe (2)
12:55Tajemství hradu v Karpatech
14:10Honza málem králem
16:20Arabela se vrací (17)
18:15Arabela se vrací (18)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Iveta II (2)
20:20Kriminálka Anděl II (1)
21:45Střepiny
23:00Nevyřízený účet
23:35Superlov II
01:45Na vaší straně
03:10Rady ptáka Loskutáka
03:45Střepiny
04:20Novashopping
04:45Strážci relikvie
01:30Srážka s mimozemšťanem
03:30Libovky Pepy Libického
05:35M.A.S.H (221)
06:00M.A.S.H (222)
06:20M.A.S.H (223)
06:45M.A.S.H (224)
07:20České chaty snů
07:50Prima Česko
08:45Prima Svět
09:15Inkognito
09:50Partie Terezie Tománkové
11:00Receptář prima nápadů
12:00Libovky Pepy Libického
12:55Zahradník po ruce
13:25Vychytávky Ládi Hrušky
14:00Vychytávky Ládi Hrušky
14:40Polda V (4)
15:25Pravá blondýnka
16:40Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Vytoč mého agenta (6)
20:15Temný Kraj (6)
21:30Jack Reacher: Poslední výstřel
23:00Zbouchnutá
01:50Jak se staví sen
04:25Lansky: Příběh mafie
01:15Jako štvaná zvěř
03:20Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (14)
04:45V oku tornáda
05:25Beethoven
06:45Žabí král aneb Železný Jindřich
08:25K-9: Můj přítel se studeným čumákem
09:40Stepfordské paničky
11:35Madagaskar
13:25Vzkaz v láhvi
15:00Muž na laně
17:40Ghost Rider
20:00Desperado
22:10V zajetí démonů
00:20Čelisti 2
02:25Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (15)
04:15Česko k neuvěření
04:55Teorie velkého třesku X (11, 12, 13, 14)
00:20Malý Sheldon VI (14, 15)
02:00Zlatá sedmdesátá (11, 12)
02:40Bobovy burgery V (19, 20)
03:25TELE TELE
04:05Stahovák
04:30Film o filmu: Kameňák 4
04:552 $ocky II (4)
05:05Zig a Sharko IV (10, 11, 12, 13)
05:35Bakugan: Ozbrojená aliance (100)
06:15Přátelé (9, 10)
06:252 $ocky II (8, 9, 10, 11)
07:20Malý Sheldon VI (16, 17, 18, 19)
09:00Susedia VI (6, 7)
10:40Dva a půl chlapa IX (24)
12:05Dva a půl chlapa X (1)
12:30Přátelé (9, 10)
13:00Teorie velkého třesku X (11, 12, 13, 14)
13:552 $ocky II (12, 13, 14, 15)
15:35Zlatá sedmdesátá (13, 14)
17:20Dva a půl chlapa X (2, 3)
18:15Malý Sheldon VI (20, 21)
19:05Teorie velkého třesku X (15, 16, 17, 18)
20:00Přátelé (11, 12)
21:35Bobovy burgery V (21)
22:35Griffinovi (1)
23:00Dva a půl chlapa X (2, 3)
23:30Teorie velkého třesku X (15, 16, 17, 18)
00:20Malý Sheldon VI (16, 17)
01:55Zlatá sedmdesátá (13, 14)
02:30Bobovy burgery V (21)
03:15Griffinovi (1)
03:35TELE TELE
03:55Stahovák
04:25Susedia VI (7)
04:35Kobra 11 XVI (2, 3)
00:30Američtí sběratelé XVIII (1)
02:20Pomozte autům V (3)
03:05Strážci hranic: Amerika (15, 16)
03:50Walker, Texas Ranger IV (12)
04:30Magazín NBA Action
05:25Walker, Texas Ranger IV (11)
05:50Strážci hranic: Amerika (17, 18)
06:35Mistři zastavárny XX (11)
07:15Američtí sběratelé XVIII (1)
08:10Pomozte autům V (3)
09:05Kobra 11 XVI (2, 3)
10:00Walker, Texas Ranger IV (12)
11:55Válka skladů III (15, 16)
12:50Survivor Česko & Slovensko III (16)
13:45SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (5)
15:40Kobra 11 XVI (4, 5)
16:40Válka skladů III (19, 20)
18:40Mistři zastavárny XX (13)
19:35Čistá práce
20:30Strážci hranic: Amerika (17)
22:35Nashville Predators - Vancouver Canucks
23:05Walker, Texas Ranger IV (13)
01:35Strážci hranic: Amerika (18)
02:15Rozhovory s hráči Ligue 1 - LUDOVIC BLAS
02:40NBA: New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder
03:00Myšlenky zločince IV (19)
00:45Myšlenky zločince IV (20)
01:25Myšlenky zločince IV (21)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:10Co na to Češi
04:55Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:40Na lovu
06:25MasterChef Česko IV (29)
07:20Nová cestománie
08:35Nová cestománie
09:10Don Matteo VII (9)
09:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (18)
10:55Kriminálka Anděl (13)
11:45MasterChef Česko IV (30)
13:00Don Matteo VII (10)
14:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)
15:25Můj přítel Monk VII (15)
16:15Můj přítel Monk VII (16)
17:10Kriminálka Las Vegas III (2)
18:05Kriminálka Las Vegas III (3)
19:00Myšlenky zločince IV (22)
20:00Myšlenky zločince IV (23)
20:55Myšlenky zločince IV (24)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)
22:40Don Matteo VII (10)
23:35Myšlenky zločince IV (22)
00:40Myšlenky zločince IV (23)
01:25Myšlenky zločince IV (24)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)
02:45Na lovu
03:20Co na to Češi
04:05Simpsonovi XXI (12)
00:50Simpsonovi XXI (13)
01:20Simpsonovi XXI (14)
01:50Simpsonovi XXI (15)
02:15Futurama V (11)
02:45Futurama V (12)
03:15Re-play
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (6)
04:15Těžká dřina
05:20Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:05Top Gear 2011 (9)
06:30Top Gear XVII (1)
07:20Top Gear XVII (2)
08:25Top Gear XVII (3)
09:30Autosalon.tv
10:40Futurama V (11)
11:50Futurama V (12)
12:20Simpsonovi XX (9)
12:50Simpsonovi XX (10)
13:20Simpsonovi XX (11)
13:45Simpsonovi XX (12)
14:15Den poté
14:35Futurama V (13)
17:15Futurama V (14)
17:45Simpsonovi XXI (16)
18:15Simpsonovi XXI (17)
18:45Simpsonovi XXI (18)
19:15Simpsonovi XXI (19)
19:45Kingsman: První mise
20:15Jump Street 22
22:55Simpsonovi XXI (16)
01:20Simpsonovi XXI (17)
01:50Simpsonovi XXI (18)
02:15Simpsonovi XXI (19)
02:45Futurama V (13)
03:10Futurama V (14)
03:40Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (13)
04:10Ženy ve wrestlingu VIII (7)
04:45Rodina doktora Kleista (6)
00:10Rodina doktora Kleista (7)
01:15Ve hře je láska (156)
02:25Ve hře je láska (157)
03:25Lásce navzdory (22)
04:30Na zámku
05:30Karolína, domácí kuchařka
06:00Zoo (194)
06:20Sestřičky (12)
07:35Slunečná (119)
08:55Receptář prima nápadů
10:25Poklad z půdy
11:10Skutečné vraždy
12:15Záchranáři z hor VI (8)
14:00Záchranáři z hor VI (9)
15:00Ve hře je láska (158)
16:00Ve hře je láska (159)
17:00Záchranáři z hor VI (10)
18:00Záchranáři z hor VI (11)
18:55Výšlap smrti
20:00Sestřičky (13)
21:45Inkognito
23:00Rodina doktora Kleista (8)
00:05Rodina doktora Kleista (9)
01:10Ve hře je láska (158)
02:20Ve hře je láska (159)
03:20Lásce navzdory (23)
04:25Tajemství supertováren II (5)
00:10Údržbáři v akci (5)
01:10Vesmírná záře (3)
02:10Jak funguje vesmír V (3)
03:25Velké vlakové putování VII (2)
04:35Ptačí říše
06:00Rybí království (1)
06:05Lovec rybích obrů V (1)
07:05Přistání na Měsíci a nacisté
08:05Vetřelci dávnověku XIV (14)
09:15Zkáza Ďatlovovy výpravy (3)
10:10Nezkrotné Portugalsko (5)
11:10Planeta ovcí (1)
12:10Do divočiny: Korea (2)
13:20Balkánské národní parky (2)
14:30Druhá světová válka v barvě (3)
15:40Válečné stroje (6)
16:45Prima Česko
17:50Prima Svět
18:25Tajný život majáků II (1)
19:00Expedice Stříbrný spitfire
20:00Umění přežít V (3)
21:10Tajemství světových mrakodrapů (2)
22:10Zapomenuté megastavby V (8)
23:10Obnažený vesmír IV (5)
00:00Jak funguje vesmír II (2)
01:00Touha po zlatě (1)
02:00Touha po zlatě (2)
03:10Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (7)
04:20Ve špatný čas na špatném místě
00:55Jack Reacher: Poslední výstřel
02:50M.A.S.H
05:30M.A.S.H
06:00M.A.S.H
06:25M.A.S.H
06:45Námořní vyšetřovací služba VIII (19)
07:20Námořní vyšetřovací služba VIII (20)
08:15Hostinec U Kamenného stolu
09:10Agent WC 40
11:15Mušketýr
12:50Konec básníků v Čechách
14:55Nikdy neříkej nikdy
17:10Pravá blondýnka 2
20:00Já, robot
21:55Chobotnice
00:10Nečekaná rodina
02:15Námořní vyšetřovací služba VIII (20)
04:30MLB: Colorado Rockies - Houston Astros
00:00Sportovní infoservis
03:00ONE Friday Fights (15)
09:00EL: FC Barcelona - Olympiakos Pireus
12:00FL: SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
14:00ELH: finále play off Tipsport extraligy
17:30LET: Investec South Africa Women’s Open - 4. den
22:00FL: SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc
02:00Sportovní infoservis
04:00Moje zprávy
00:30VIP svět
00:40Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:40Jak to dopadlo!?
06:45Skandály slavných - Hana Gregorová
07:40Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:45Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:05Babica vs. Sapík
12:35Pašák (4)
13:30S Arenbergerem nejen o medicíně
15:30Nebezpečné vztahy live
16:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Tajemství Jean-Paula Belmonda
20:15Tajemství Alaina Delona
20:50Cyranův poloostrov (17)
21:20Reakce Jaromíra Soukupa
21:55Exploziv
22:35Kurňa, co to je?
23:00Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:05Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:35Na plac!
02:10Ostříháno
03:30Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:10Házená: Chance Extraliga 2023/2024
00:25Sokolský zpravodaj
02:15Badminton: Thomas Cup 2024
02:30Branky, body, vteřiny
05:40Hokej: Slovensko - Česko
06:00BBV po 25 letech
08:00Panorama
08:10Motorismus: Speedway GP 2024
08:45Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/24
10:20Veslování: ME Maďarsko
12:30Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
14:00Házená: MOL Liga 2023/2024
16:40Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
18:25Fotbal: PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
20:40Fotbal: Dohráno
20:45Hokej: Buly - debata expertů
22:05Basketbal: Španělská basketbalová liga 2023/2024
22:50Branky, body, vteřiny
00:35Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
00:50Fotbal: Dohráno
02:40Branky, body, vteřiny
03:55Motorismus: Speedway GP 2024
04:10Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Zprávy
07:00Regiony ČT24
07:05Zprávy
08:00Věda 24
08:31Zprávy
09:00Politické spektrum
09:05Týden v kultuře
09:32Zprávy v 10
10:00Archiv ČT24
10:31Zprávy
11:00Hyde Park Civilizace
11:05Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Otázky Václava Moravce
13:05Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:50Branky, body, vteřiny
19:5290’ ČT24
20:06Zóna ČT24
21:30Zprávy
22:00Newsroom ČT24
22:10Zprávy ve 23
23:00BILANCE: Vyplácí se nám EU?
23:32Zprávy
00:00Zajímavosti z regionů
00:10Zajímavosti z regionů
00:35Zprávy
01:00Týden v regionech
01:10Týden v regionech
01:36Zprávy
02:00Zajímavosti z regionů
02:10Zajímavosti z regionů
02:35Zprávy
03:00Regiony ČT24
03:10Zprávy
04:00Branky, body, vteřiny
04:10Interview ČT24
04:23Studio ČT24
04:50Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00Óčko Chart
10:00Óčko hity
12:00NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Ostrava
13:55Radio Top 30
14:00New Music Radar
16:00Top 4 Óčko chart
17:00Óčko hity
17:15CZ & SK
18:00Smartmania
19:00Óčko hity
19:05O black spotify Czech list
20:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Naked Attraction
22:30Naked Attraction
23:00Naked Attraction
23:30Óčko flirt
00:00Hudební ceny Žebřík
00:30Kim Novaková: hvězda s duší rebelky
01:30Ikony Kamila Střihavky
02:25Georges Mélies, filmový čaroděj
02:50Veřejný prostor - místo k obývání
03:55Uchem jehly
04:20Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Jedna báseň
20:13Grandsupertingltangl (11/14)
20:15My tancujem swing
20:45Dr Swing
21:40Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec
22:15Galerie... kde byste je nečekali (3/6)
00:15Basquiat
00:40Kanadská soda IX (2/14)
01:35Emoce v umění (17/24)
02:00proStory
02:50Uchem jehly
03:20Poutní místa
03:45Vzkaz Aloise Mikulky
04:05Terra musica
04:20Styl
04:45