iDNES.cz / TV program


TV Program ARD na sedm dní dopředu
1. 10. 2. 10. 3. 10. 4. 10. 5. 10. 6. 10. 7. 10.

Noční magazín

00:05

Gundermann

00:25

Životopisné drama N (2018).

Zprávy

02:28

Tajemná místa: Braniborská brána (3)

02:30

Dokument

Týden u Maischbergerové

03:15

Talk show

Momentky z Německa

04:30

Zprávy

04:48

Brisant

04:50

Společenský magazín

Noční magazín

00:35

Přítel nebo nepřítel

00:55

Krimifilm N (2020).

Zprávy

02:28

Muž z Pekingu (2/2)

02:30

Thriller Rak./N/Švéd. (2011).

Dieter Nuhr a hosté

04:00

Zábavný pořad

Momentky z Německa

04:45

Zprávy

04:58

Zprávy

01:15

Billy Kuckucková - Se šlehačkou, prosím!

01:20

Komedie N (2020).

Zprávy

02:53

Komisař Wallander - Žhář

02:55

Krimifilm N/Švéd. (2013).

Odvážní: S fialovým náklaďákem ke svobodě

04:25

Dokument

Zprávy

04:58

Sherlock - Šest Železných dam

00:40

Krimifilm VB (2017).

Zprávy

02:10

Chtěli jsme na moře

02:15

Drama N (2012).

Zprávy

04:08

Slavnosti ke znovusjednocení Německa

04:10

Momentky z Německa

04:25

Zprávy

04:43

Katarina Wittová - světová hvězda z NDR

04:45

Dokument

Masel Tov Cocktail

00:35

Drama N (2020).

Zprávy

01:08

Slečna Chambonová

01:10

Romantické drama Fr. (2009).

Zprávy

02:48

Anne Willová

02:50

Talk show

Kosmické závody - 2 Němci dobývají vesmír

03:50

Dokument

Momentky z Německa

04:35

Zprávy

04:48

Zrcadlo světa

04:50

Zahraniční zpravodajství

Noční magazín

00:20

Místo činu: Pár slov po půlnoci

00:40

Krimifilm N (2020)

Zprávy

02:13

Na rovinu

02:15

Diskuzní pořad

Vila Sjednocení

03:30

Dokument

Brisant

04:15

Společenský magazín

Zprávy

04:43

Zcela soukromý horor

04:45

Dokument

Noční magazín

00:20

Advokátní kancelář (48)

00:40

Krimiseriál N (2020).

V plném porozumění (906)

01:25

Rodinný seriál N (2020).

Zprávy

02:13

Club 1 (1)

02:15

Talk show

Největší vodopády na Zemi

03:45

Brisant

04:15

Společenský magazín

Zprávy

04:58


Ranní magazín

05:30

Monitor

05:00

Zpravodajský magazín

Ranní magazín

05:30

Brisant

05:00

Společenský magazín

Soutěž

05:30

Rodinný film Dán. (2013).

Checker Tobi extra: Proč padla berlínská zeď?

07:05

Magazín

S Arminem na cestách: Cesta německé jednoty

07:55

Vysílání s myší

08:55

Slon, tygr a spol. (638)

05:30

Příběhy z lipské zoo

Věda pro děti

05:55

Magazín

Ovečka Shaun

06:20

Animovaný seriál VB (2007)

Skřítek pana Edera (38)

06:25

Seriál pro děti N (1982)

Skřítek pana Edera (51)

06:45

Seriál pro děti N (1982)

Klub pro děti

07:10

Hry, zábava a zajímavosti

Detektivní záhady z kuchyně: Zmrzliny (1)

08:10

Zvířata až po střechu (1)

08:35

Rodinný seriál N (2009)

Ranní magazín

05:30

Ranní magazín

05:30

Report

05:00

Magazín z Mohuče

Ranní magazín

05:30

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

V plném porozumění - mladí doktoři (184)

09:55

Dramatický seriál N (2019).

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (26)

10:45

Soutěžně-zábavný pořad

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (473)

11:15

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

V plném porozumění - mladí doktoři (185)

09:55

Dramatický seriál N (2019).

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (25)

10:45

Soutěžně-zábavný pořad

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (474)

11:15

Zprávy

09:55

O rybáři a jeho ženě

10:00

Pohádka N (2013).

Popelka

11:00

Pohádka N (2011).

Zvířata až po střechu (2)

09:05

Rodinný seriál N (2009)

Vysílání s myší

09:35

Zprávy

10:05

Pan Tau

10:10

Rodinný seriál N (2020).

Tři plaváčci

11:00

Pohádka N (2019).

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

V plném porozumění - mladí doktoři (186)

09:55

Dramatický seriál N (2019).

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (24)

10:45

Soutěžně-zábavný pořad

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (475)

11:15

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

V plném porozumění - mladí doktoři (187)

09:55

Dramatický seriál N (2019).

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (23)

10:45

Soutěžně-zábavný pořad

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (476)

11:15

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

V plném porozumění - mladí doktoři (188)

09:55

Dramatický seriál N (2019).

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (22)

10:45

Soutěžně-zábavný pořad

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (477)

11:15

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (3193)

14:10

Telenovela N (2020).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3459)

15:10

Romantický seriál N (2020).

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (3194)

14:10

Telenovela N (2020).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3460)

15:10

Romantický seriál N (2020).

Pietní akt ke Dni německé jednoty v Postupimi

12:00

Zprávy

13:30

Divoké Německo: Harc - v lese rysů

13:40

Dokument

Zprávy

14:25

Vítejte u Honeckerových

14:30

Komedie N (2016).

Zprávy

12:00

Tiskový klub

12:03

Evropský magazín

12:45

Sukot - židovský svátek stánků

13:15

Dokument

Největší vodopády na Zemi

13:30

Zprávy

14:00

Hotel snů: Indie

14:03

Romance Rak./N (2006).

Hotel snů: Afrika

15:30

Drama Rak./N (2007).

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (3195)

14:10

Telenovela N (2020).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3461)

15:10

Romantický seriál N (2020).

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (3196)

14:10

Telenovela N (2020).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3462)

15:10

Romantický seriál N (2020).

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (3197)

14:10

Telenovela N (2020).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3463)

15:10

Romantický seriál N (2020).

Zprávy

16:00

Zblázněni do moře - objevovat svět z vody (7)

16:10

Dokumentární seriál N (2020)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (484)

18:00

V plném porozumění - mladí doktoři (230)

18:50

Dramatický seriál N (2020).

Vědomosti před osmou - člověk

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Zprávy

16:00

Zblázněni do moře - objevovat svět z vody (8)

16:10

Dokumentární seriál N (2020)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (485)

18:00

TV kvíz s J. Pilawou - Olymp

18:50

Sport před osmou

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Katarina Wittová - světová hvězda z NDR

16:00

Dokument

Kosmické závody - 2 Němci dobývají vesmír

16:45

Dokument

Předpověď počasí

17:30

Zprávy

17:35

Slavnosti ke znovusjednocení Německa

17:45

Výběr z nejlepších programů

Sport

18:00

Fotbalová Bundesliga

18:30

Přehled

Sobotní loterie

19:57

Brisant

17:00

Společenský magazín

Neposlušný farář - kadidlo, manželka a nekonvenčnost

17:30

Dokument

Německá televizní loterie

17:59

Zprávy

18:00

Zpravodajství z Berlína

18:05

Sport

18:30

Zrcadlo světa

19:20

Zahraniční zpravodajství

Zprávy

16:00

Zblázněni do moře - objevovat svět z vody (9)

16:10

Dokumentární seriál N (2020)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (486)

18:00

Vraždy na severu (83)

18:50

Krimiseriál N (2019).

Vědomosti před osmou - budoucnost

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Zprávy

16:00

Zblázněni do moře - objevovat svět z vody (10)

16:10

Dokumentární seriál N (2020)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (487)

18:00

Policie Bodamské jezero (21)

18:50

Krimiseriál N (2018).

Vědomosti před osmou - příroda

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Zprávy

16:00

Zblázněni do moře - objevovat svět z vody (11)

16:10

Dokumentární seriál N (2020)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (488)

18:00

Hubert bez Stallera (124)

18:50

Krimiseriál N (2018).

Vědomosti před osmou - dílna

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Zprávy

20:00

Přítel nebo nepřítel

20:15

Krimifilm N (2020).

Monitor

21:45

Zpravodajský magazín

Témata dne

22:15

Dieter Nuhr a hosté

22:50

Zábavný pořad

Noční show Iny Müllerové (10)

23:35

Zprávy

20:00

Billy Kuckucková - Se šlehačkou, prosím!

20:15

Komedie N (2020).

Témata dne

21:45

Volejte policii 110: Strašák svobody

22:15

Krimifilm N (2017).

Komisař Wallander - Žhář

23:45

Krimifilm N/Švéd. (2013).

Zprávy

20:00

Zeptej se myši

20:15

Velká rodinná show

Témata dne

23:15

Nedělní zamyšlení

23:35

Noční show Iny Müllerové (10)

23:40

Zprávy

20:00

Místo činu: Pár slov po půlnoci

20:15

Krimifilm N (2020).

Anne Willová

21:45

Talk show

Témata dne

22:45

Tituly, teze, temperamenty

23:05

Mediální ceny CIVIS 2020 - galaprogram pro integraci

23:35

Předávání cen

Zprávy

20:00

Neznámý Madagaskar - v džungli lemurů (1)

20:15

Dokument

Na rovinu

21:00

Diskuzní pořad

Témata dne

22:15

Zcela soukromý horor

22:50

Dokument

Vila Sjednocení

23:35

Dokument

Zprávy

20:00

Advokátní kancelář (48)

20:15

Krimiseriál N (2020).

V plném porozumění (906)

21:00

Rodinný seriál N (2020).

Report

21:45

Magazín z Mohuče

Témata dne

22:15

Club 1 - talk show s H. Ringlstetterem (1)

22:50

Talk show

Zprávy

20:00

Nečas - Tajemství minulosti

20:15

Krimidrama N (2016).

Plusmínus

21:45

Hosp. magazín

Témata dne

22:15

Týden u Maischbergerové

22:50

Talk show

Noční magazín

00:35

Přítel nebo nepřítel

00:55

Krimifilm N (2020).

Zprávy

02:28

Muž z Pekingu (2/2)

02:30

Thriller Rak./N/Švéd. (2011).

Dieter Nuhr a hosté

04:00

Zábavný pořad

Momentky z Německa

04:45

Zprávy

04:58

Zprávy

01:15

Billy Kuckucková - Se šlehačkou, prosím!

01:20

Komedie N (2020).

Zprávy

02:53

Komisař Wallander - Žhář

02:55

Krimifilm N/Švéd. (2013).

Odvážní: S fialovým náklaďákem ke svobodě

04:25

Dokument

Zprávy

04:58

Sherlock - Šest Železných dam

00:40

Krimifilm VB (2017).

Zprávy

02:10

Chtěli jsme na moře

02:15

Drama N (2012).

Zprávy

04:08

Slavnosti ke znovusjednocení Německa

04:10

Momentky z Německa

04:25

Zprávy

04:43

Katarina Wittová - světová hvězda z NDR

04:45

Dokument

Masel Tov Cocktail

00:35

Drama N (2020).

Zprávy

01:08

Slečna Chambonová

01:10

Romantické drama Fr. (2009).

Zprávy

02:48

Anne Willová

02:50

Talk show

Kosmické závody - 2 Němci dobývají vesmír

03:50

Dokument

Momentky z Německa

04:35

Zprávy

04:48

Zrcadlo světa

04:50

Zahraniční zpravodajství

Noční magazín

00:20

Místo činu: Pár slov po půlnoci

00:40

Krimifilm N (2020)

Zprávy

02:13

Na rovinu

02:15

Diskuzní pořad

Vila Sjednocení

03:30

Dokument

Brisant

04:15

Společenský magazín

Zprávy

04:43

Zcela soukromý horor

04:45

Dokument

Noční magazín

00:20

Advokátní kancelář (48)

00:40

Krimiseriál N (2020).

V plném porozumění (906)

01:25

Rodinný seriál N (2020).

Zprávy

02:13

Club 1 (1)

02:15

Talk show

Největší vodopády na Zemi

03:45

Brisant

04:15

Společenský magazín

Zprávy

04:58

Noční magazín

00:05

Nečas - Tajemství minulosti

00:25

Krimidrama N (2016).

Zprávy

01:58

Léto důchodkyň

02:00

Komediální drama N (2000).

Týden u Maischbergerové

03:25

Talk show

Brisant

04:40

Společenský magazín

Zprávy

04:58

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.