iDNES.cz / TV program


15. 11. 16. 11. 17. 11. 18. 11. 19. 11. 20. 11. 21. 11.

Noční magazín

00:00

Nikdo nás neodsune

00:20

Drama N (2018)

Maischbergerová

01:50

Talk show

Zprávy

02:53

Krásné lži

02:55

Drama N (2003). (89 min)

Brisant

04:25

Společenský magazín

Zprávy

04:43

Plusmínus

04:45

Hosp. magazín

Noční magazín

00:00

Kriminálka Usedom: Potratářská turistika

00:20

Krimifilm N (2016)

Zprávy

01:53

Komisař Beck (7/8)

01:55

Krimiseriál Švéd. (1997). (83 min)

Spravedlivě s Dieterem Nuhrem

03:20

Zábavný pořad

Zpravodajské panoráma: Malý rozdíl

04:05

Brisant

04:35

Společenský magazín

Zprávy

04:58

Noční magazín

01:00

BAMBI 2018

01:20

Předávání cen

Brisant

04:20

Společenský magazín

Momentky z Německa

04:50

Zprávy

04:58

Fandové vlaků (11/15)

00:55

Dokumentární seriál N (2018)

Fandové vlaků (12/15)

01:45

Dokumentární seriál N (2018)

Fandové vlaků (13/15)

02:35

Dokumentární seriál N (2018)

Zprávy

03:28

Fandové vlaků (14/15)

03:30

Dokumentární seriál N (2018)

Fandové vlaků (15/15)

04:20

Dokumentární seriál N (2018)

Zprávy

00:58

Láska

01:00

Drama Rak./Fr./N (2012). (119 min)

Zprávy

03:03

Anne Willová

03:05

Talk show

Tituly, teze, temperamenty

04:05

Momentky z Německa

04:35

Zprávy

04:48

Zrcadlo světa

04:50

Zahraniční zpravodajství

Noční magazín

00:00

Místo činu: Honička

00:20

Krimifilm N (2018)

Zprávy

01:53

Imigranti

01:55

Drama USA (2009). (104 min)

Máslo

03:40

Komedie USA (2011)

Noční magazín

00:25

Kancelář (31)

00:45

Krimiseriál N (2018)

V plném porozumění (833)

01:30

Rodinný seriál N (2018)

Zprávy

02:18

Tváří v tvář zločinu (3/10)

02:20

Seriál N (2010)

Tváří v tvář zločinu (4/10)

03:10

Seriál N (2010)

Brisant

04:00

Společenský magazín

Momentky z Německa

04:40

Zprávy

04:58


Ranní magazín

05:30

Monitor

05:00

Zpravodajský magazín

Ranní magazín

05:30

Willi to chce vědět

05:30

Vědomosti pro děti

Věda pro děti

05:55

Magazín

Zasněžený svět (1/24)

06:20

Rodinný seriál Nor. (2016).

Za pohádkou kolem světa: Císařovy nové šaty (1/6)

07:05

Anna a divoká zvířata

07:10

Dokumentární seriál N (2018)

Anna a domácí mazlíčci: Akvarijní rybičky

07:35

Checker Tobi

07:50

Magazín malých objevitelů

Devět a půl

08:15

Zrnka pepře (5)

08:25

Krimiseriál N (1999).

Zrnka pepře (70)

08:55

Krimiseriál N (2008).

Zprávy

05:13

Momentky z Německa

05:15

Willi to chce vědět

05:30

Vědomosti pro děti

Věda pro děti

05:55

Magazín

Zasněžený svět (3/24)

06:20

Rodinný seriál Nor. (2016).

Klub pro děti

07:05

Hry, zábava a zajímavosti

Zvířata až po střechu (70)

08:05

Rodinný seriál N (2017)

Zvířata až po střechu (71)

08:35

Rodinný seriál N (2017)

Ranní magazín

05:30

Zprávy

05:03

Brisant

05:05

Společenský magazín

Ranní magazín

05:30

Fakt

05:00

Magazín

Ranní magazín

05:30

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

Sladká Laura (3038)

09:55

Romantický seriál

Zprávy

10:44

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (77)

10:45

Soutěžně-zábavný pořad

Kdopak by tohle věděl? (335)

11:15

Soutěž

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

Sladká Laura (3039)

09:55

Romantický seriál

Zprávy

10:44

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (76)

10:45

Soutěžně-zábavný pořad

Kdopak by tohle věděl? (336)

11:15

Soutěž

Zrnka pepře (160)

09:25

Krimiseriál N (2016).

Zprávy

09:50

SP v alpském lyžování: Slalom žen v Levi/1. kolo

09:55

Kdo uvěří, bude blahořečen

11:25

Komedie N (2012). (94 min)

Zvířata až po střechu (72)

09:00

Rodinný seriál N (2017)

Vysílání s myší

09:30

Zprávy

10:00

SP v alpském lyžování: Slalom mužů v Levi/1. kolo

10:03

SP v rychlobruslení v Obihiru

11:15

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

Sladká Laura (3040)

09:55

Romantický seriál

Zprávy

10:44

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (75)

10:45

Soutěžně-zábavný pořad

Kdopak by tohle věděl? (337)

11:15

Soutěž

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

Sladká Laura (3041)

09:55

Romantický seriál

Zprávy

10:44

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (73)

10:45

Soutěžně-zábavný pořad

Kdopak by tohle věděl? (338)

11:15

Soutěž

Zprávy

09:00

Vzhůru do života!

09:05

Moderátoři ARD v německých regionech

Zprávy

09:55

Evangelická bohoslužba ke Dni pokání a modlitby

10:00

Zprávy

11:00

Kdopak by tohle věděl? (339)

11:10

Soutěž

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (2775)

14:10

Telenovela N (2018).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3039)

15:10

Romantický seriál

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (2776)

14:10

Telenovela N (2018).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3040)

15:10

Romantický seriál

Zprávy

13:00

SP v alpském lyžování: Slalom žen v Levi/2. kolo

13:05

SP v rychlobruslení v Obihiru

14:20

GP v krasobruslení v Moskvě: Volné jízdy mužů

15:05

Zprávy

15:40

SP ve skocích na lyžích ve Wisle

15:45

Zprávy

12:00

Tiskový klub

12:03

Evropský magazín

12:45

SP v alpském lyžování: Slalom mužů v Levi/2. kolo

13:15

Po hřebeni s P. Schlickenriederem a L. Dahlmeierovou

14:15

Dokument

SP ve skocích na lyžích ve Wisle

14:45

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (2777)

14:10

Telenovela N (2018).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3041)

15:10

Romantický seriál

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (2778)

14:10

Telenovela N (2018).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3042)

15:10

Romantický seriál

Zprávy

12:00

Bufet ARD

12:15

Polední magazín

13:00

Zprávy

14:00

Červené růže (2779)

14:10

Telenovela N (2018).

Zprávy

15:00

Sladká Laura (3043)

15:10

Romantický seriál

Zprávy

16:00

Touha po moři (272)

16:10

Dokumentární seriál N (2018)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kdopak by tohle věděl? (349)

18:00

Soutěž

V plném porozumění - Sestřičky (3)

18:50

Rodinný seriál N (2018).

Vědomosti před osmou - dílna

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Zprávy

16:00

Touha po moři (273)

16:10

Dokumentární seriál N (2018)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kdopak by tohle věděl? (350)

18:00

Soutěž

Co to je? (7)

18:50

Soutěžně-zábavný pořad

Vědomosti před osmou - dílna

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Sportovní zpravodajství

18:00

Sebastian Steudtner - Život mezi tsunami a smrtelným strachem

19:10

Dokument

Počasí před osmou

19:55

Sobotní loterie

19:57

Zprávy

17:15

Namalovat štěstí - Michael Frahm

17:30

Dokument

Sportovní zpravodajství

18:00

Zpravodajství z Berlína

18:30

Německá televizní loterie

18:49

Lipová ulice (1696)

18:50

Rodinný seriál N (2018).

Zrcadlo světa

19:20

Zahraniční zpravodajství

Zprávy

16:00

Touha po moři (274)

16:10

Dokumentární seriál N (2018)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kdopak by tohle věděl? (351)

18:00

Soutěž

Velkoměstský revír (421)

18:50

Seriál N (2018).

Vědomosti před osmou - budoucnost

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Zprávy

16:00

Touha po moři (275)

16:10

Dokumentární seriál N (2018)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kdopak by tohle věděl? (352)

18:00

Soutěž

Rodina doktora Kleista (102)

18:50

Rodinný seriál N (2018).

Vědomosti před osmou - příroda

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Zprávy

16:00

Touha po moři (276)

16:10

Dokumentární seriál N (2018)

Zprávy

17:00

Brisant

17:15

Společenský magazín

Kdopak by tohle věděl? (353)

18:00

Soutěž

Policajti ve výslužbě (35)

18:50

Krimiseriál N (2018).

Vědomosti před osmou - dílna

19:45

Počasí před osmou

19:50

Burza před osmou

19:55

Zprávy

20:00

Kriminálka Usedom: Potratářská turistika

20:15

Krimifilm N (2016). (89 min)

Monitor

21:45

Zpravodajský magazín

Témata dne

22:15

Spravedlivě s Dieterem Nuhrem

22:45

Zábavný pořad

Zpravodajské panoráma: Malý rozdíl

23:30

Dokument

Zprávy

20:00

BAMBI 2018

20:15

Předávání cen

Témata dne

23:15

Místo činu: Už nikdy nebýt svobodný

23:30

Krimifilm N (2010).

Zprávy

20:00

Zeptej se myši

20:15

Velká rodinná show

Témata dne

23:15

Nedělní zamyšlení

23:35

Noční show Iny Müllerové (11)

23:40

Zprávy

20:00

Místo činu: Honička

20:15

Krimifilm N (2018).

Anne Willová

21:45

Talk show

Témata dne

22:45

Tituly, teze, temperamenty

23:05

Máslo

23:35

Komedie USA (2011). (87 min)

Zprávy

20:00

Fotbal: Německo - Nizozemsko

20:15

Přímý přenos zápasu Ligy národů

Témata dne

21:35

Fotbal: Liga národů

23:00

Zpravodajství z dalších zápasů večera

Sportovní magazín

23:30

Zprávy

20:00

Kancelář (31)

20:15

Krimiseriál N (2018).

V plném porozumění (833)

21:00

Rodinný seriál N (2018).

Fakt

21:45

Magazín

Témata dne

22:15

Tváří v tvář zločinu (3/10)

22:45

Seriál N (2010). (49 min)

Tváří v tvář zločinu (4/10)

23:35

Seriál N (2010). (49 min)

Zprávy

20:00

Setba terorismu

20:15

Thriller N (2018).

Stopa terorismu - dokument

21:45

Film

Témata dne

22:15

Maischbergerová

22:45

Talk show

Noční magazín

00:00

Kriminálka Usedom: Potratářská turistika

00:20

Krimifilm N (2016)

Zprávy

01:53

Komisař Beck (7/8)

01:55

Krimiseriál Švéd. (1997). (83 min)

Spravedlivě s Dieterem Nuhrem

03:20

Zábavný pořad

Zpravodajské panoráma: Malý rozdíl

04:05

Brisant

04:35

Společenský magazín

Zprávy

04:58

Noční magazín

01:00

BAMBI 2018

01:20

Předávání cen

Brisant

04:20

Společenský magazín

Momentky z Německa

04:50

Zprávy

04:58

Fandové vlaků (11/15)

00:55

Dokumentární seriál N (2018)

Fandové vlaků (12/15)

01:45

Dokumentární seriál N (2018)

Fandové vlaků (13/15)

02:35

Dokumentární seriál N (2018)

Zprávy

03:28

Fandové vlaků (14/15)

03:30

Dokumentární seriál N (2018)

Fandové vlaků (15/15)

04:20

Dokumentární seriál N (2018)

Zprávy

00:58

Láska

01:00

Drama Rak./Fr./N (2012). (119 min)

Zprávy

03:03

Anne Willová

03:05

Talk show

Tituly, teze, temperamenty

04:05

Momentky z Německa

04:35

Zprávy

04:48

Zrcadlo světa

04:50

Zahraniční zpravodajství

Noční magazín

00:00

Místo činu: Honička

00:20

Krimifilm N (2018)

Zprávy

01:53

Imigranti

01:55

Drama USA (2009). (104 min)

Máslo

03:40

Komedie USA (2011)

Noční magazín

00:25

Kancelář (31)

00:45

Krimiseriál N (2018)

V plném porozumění (833)

01:30

Rodinný seriál N (2018)

Zprávy

02:18

Tváří v tvář zločinu (3/10)

02:20

Seriál N (2010)

Tváří v tvář zločinu (4/10)

03:10

Seriál N (2010)

Brisant

04:00

Společenský magazín

Momentky z Německa

04:40

Zprávy

04:58

Noční magazín

00:00

Setba terorismu

00:20

Thriller N (2018)

Stopa terorismu - dokument

01:50

Zprávy

02:23

Jako hvězda na nebi

02:25

Drama N (2010). (87 min)

Maischbergerová

03:50

Talk show

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.