iDNES.cz / TV program


nahrávám
TV Program ZDF na sedm dní dopředu
12. 4. 13. 4. 14. 4. 15. 4. 16. 4. 17. 4. 18. 4.

Zprávy update

00:30

Pumpen

00:45

Sitcom N (2024).

Pumpen

01:10

Sitcom N (2024).

V pasti (5)

01:30

Krimiseriál N/Isl. (2017).

V pasti II (1)

03:05

Krimiseriál N/Isl. (2019).

Německo shora

04:40

Haló, Německo

04:45

Magazín

Zprávy update

00:15

Záhadné kriminální případy NDR

00:30

Dokument N (2019)

Terra X historie: Policie v křížové palbě - velké skandály

01:15

Dokument N (2024)

Fascinující země: Thajsko - blízko divočiny?

02:00

Dokument N (2024)

Zázračný svět chemie

02:45

Stavební kameny přírody, N (2021)

V pasti II (2)

03:30

Krimiseriál N/Isl. (2019).

Zprávy

00:25

Noční satira

00:30

Magazín N (2024)

Mumie

01:00

Akční dobrodružný film USA (2017).

Přísaha

02:35

Krimidrama N/Isl./VB (2016).

V pasti II (3)

04:10

Krimiseriál N/Isl. (2019).

Zprávy

00:20

V pasti II (4)

00:25

Krimiseriál N/Isl. (2019).

V pasti II (5)

01:55

Krimiseriál N/Isl. (2019).

Poklady z půdy

03:35

Reality seriál N (2022)

Terra Xplore: Význam přátelství

04:30

Dokument N (2024)

Kalle Kosmonaut

00:10

Dokumentární film N (2023).

Capitaine Sissako

01:50

Krimiseriál Fr. (2022).

Capitaine Sissako

02:40

Krimiseriál Fr. (2022).

Capitaine Sissako

03:30

Krimiseriál Fr. (2022).

Capitaine Sissako

04:20

Krimiseriál Fr. (2022).

Zprávy update

00:00

Notre-Dame v plamenech

00:15

Drama Fr. (2022).

Dan Sommerdahl - vražedná idyla: Mrtvá na pláži

01:55

Krimifilm Dán./N (2020).

Hamilton (7)

03:25

Thriller N/Švéd. (2020).

WISO

04:10

Magazín sociálních věcí

Haló, Německo

04:55

Magazín

Markus Lanz

00:00

Talk show N (2024)

Zprávy update

00:45

Digital Fail - Německo v datové zácpě

01:00

Dokument N (2023)

Merz!

01:45

Vyzyvatel, N (2024)

Stopa

02:30

Investigativní dokument, N (2024)

Případ XY... pachatel neznámý

03:15

Kriminální policie žádá o pomoc

Plán B: Nově pojaté firemní stravování

04:45

Dokument N (2024)


Ranní magazín

05:30

Mystic

05:35

Mysteriózní seriál N/N. Zél. (2021).

Mystic

06:00

Mysteriózní seriál N/N. Zél. (2021).

Včelka Mája

06:25

Animovaný seriál N (2013)

Včelka Mája

06:35

Animovaný seriál N (2013)

Kniha džunglí

06:50

Animovaný film Fr./N/Indie (2013)

Kniha džunglí

07:00

Animovaný film Fr./N/Indie (2013)

Peter Pan - nová dobrodružství

07:10

Animovaný seriál Fr./Indie (2016)

Peter Pan - nová dobrodružství

07:30

Animovaný seriál Fr./Indie (2016)

Robin Hood: Za Sherwoodským lesem

07:55

Animovaný seriál Fr./N (2014)

Robin Hood: Za Sherwoodským lesem

08:05

Animovaný seriál Fr./N (2014)

Lassie

08:20

Animovaný seriál Fr. (2018)

Zprávy

08:40

Lassie

08:45

Animovaný seriál Fr. (2018)

zdf.formstark

05:45

Magazín N (2024)

Lieselotte

06:00

Animovaný seriál Fr./N (2020)

Parta havrana Rudiho

06:05

Seriál pro děti N (2023).

Parta havrana Rudiho

06:20

Seriál pro děti N (2023).

Conni

06:30

Animovaný seriál pro děti N (2012)

Conni

06:40

Animovaný seriál pro děti N (2012)

Pettson a Fiškus

06:55

Animovaný seriál pro děti N/Švéd. (2000)

Pettson a Fiškus

07:05

Animovaný seriál pro děti N/Švéd. (2000)

Malá čarodějka Bibi

07:20

Animovaný seriál N (2006)

Bibi a Tina

07:45

Animovaný seriál Čína/Dán./N (2003)

Pampeliška

08:10

Magazín N (2024).

1, 2 nebo 3

08:35

Hádanka pro děti

Reportáž ZDF: Sbohem, univerzito

05:00

Dokument

Ranní magazín

05:30

Haló, Německo

05:10

Magazín

Ranní magazín

05:30

Ranní magazín

05:30

Haló, Německo

05:15

Magazín

Ranní magazín

05:30

Zprávy

09:00

Naplno

09:05

Policie Hamburk

10:30

Krimiseriál N (2016).

Zvláštní komando Stuttgart

11:15

Krimiseriál N (2013).

Bibi a Tina

09:05

Animovaný seriál Čína/Dán./N (2015)

Bibi a Tina

09:30

Animovaný seriál Čína/Dán./N (2017)

Pur+

09:55

Magazín N (2021)

Zprávy

10:23

Policie Hamburk

10:25

Krimiseriál N (2016).

Zvláštní komando Stuttgart

11:10

Krimiseriál N (2014).

Zprávy

11:55

Zprávy

09:00

37 stupňů: Žít podle měsíčního cyklu

09:03

Dokument N (2024)

Evangelická bohoslužba

09:30

Loď snů: Kanada

10:15

Drama N (2015).

Zprávy

11:45

Poklady z půdy - milované kousky

11:50

Reality seriál N (2024)

Zprávy

09:00

Naplno

09:05

Policie Hamburk

10:30

Krimiseriál N (2016).

Zvláštní komando Stuttgart

11:15

Krimiseriál N (2014).

Zprávy

09:00

Naplno

09:05

Policie Hamburk

10:30

Krimiseriál N (2016).

Zvláštní komando Stuttgart

11:15

Krimiseriál N (2014).

Zprávy

09:00

Naplno

09:05

Policie Hamburk

10:30

Krimiseriál N (2016).

Zvláštní komando Stuttgart

11:15

Krimiseriál N (2014).

Zprávy

09:00

Naplno

09:05

Policie Hamburk

10:30

Krimiseriál N (2016).

Zvláštní komando Stuttgart

11:15

Krimiseriál N (2014).

Zprávy

12:00

Polední magazín

12:10

Německo dnes

14:00

Bitva u sporáku

14:15

Kuchařská show

Zprávy

15:00

Poklady z půdy

15:05

Reality seriál N (2024)

Jen člověk (2)

12:00

S. Rosenberger - Body Positive, N (2024)

Bundschuhovi - Maturujeme

12:15

Komedie N (2019).

Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu

13:40

Romance N (2014).

Zprávy

15:10

Poklady z půdy

15:15

Reality seriál N (2023)

Poklady z půdy - noví majitelé

14:10

Reality seriál N (2024)

Můj krásný domov

14:55

Proměny bydlení, N (2024)

Zprávy

15:40

Planeta Z: Jedovatý odpad z výroby drog na skládkách

15:45

Dokument N (2023)

Zprávy

12:00

Polední magazín

12:10

Německo dnes

14:00

Bitva u sporáku

14:15

Kuchařská show

Zprávy

15:00

Poklady z půdy

15:05

Reality seriál N (2024)

Zprávy

12:00

Polední magazín

12:10

Německo dnes

14:00

Bitva u sporáku

14:15

Kuchařská show

Zprávy

15:00

Poklady z půdy

15:05

Reality seriál N (2024)

Zprávy

12:00

Polední magazín

12:10

Německo dnes

14:00

Bitva u sporáku

14:15

Kuchařská show

Zprávy

15:00

Poklady z půdy

15:05

Reality seriál N (2024)

Zprávy

12:00

Polední magazín

12:10

Německo dnes

14:00

Bitva u sporáku

14:15

Kuchařská show

Zprávy

15:00

Poklady z půdy

15:05

Reality seriál N (2024)

Evropské zpravodajství

16:00

Poldové z Rosenheimu

16:10

Krimiseriál N (2016).

Zprávy

17:00

Haló, Německo

17:10

Magazín

Soko Vídeň

18:00

Krimiseriál Rak. (2019).

Zprávy

19:00

Počasí

19:20

Diagnózy sestry Betty

19:25

Dramatický seriál N (2022).

Poldové z Rosenheimu

16:10

Krimiseriál N (2016).

Zprávy

17:00

Zemské zpravodajství

17:05

Plán B: Nově pojaté firemní stravování

17:35

Dokument N (2024)

Zvláštní jednotka 5113

18:05

Krimiseriál N (2020).

Zprávy

19:00

Počasí

19:20

Horská služba

19:25

Dramatický seriál Rak./N (2019).

Poldové z Rosenheimu

16:15

Krimiseriál N (2016).

Zprávy

17:00

Sportovní studio

17:15

Reportáže, N (2024)

Reportáž ZDF: Sbohem, univerzito

18:00

Dokument

Terra Xplore: Význam přátelství

18:30

Dokument N (2024)

Vítězové loterie Akce člověk

18:55

Zprávy

19:00

Berlín přímo

19:10

Fascinující země: Galapágy

19:30

Dokument N (2024)

Evropské zpravodajství

16:00

Poldové z Rosenheimu

16:10

Krimiseriál N (2016).

Zprávy

17:00

Haló, Německo

17:10

Magazín

Policie Hamburk

18:00

Krimiseriál N (2021).

Zprávy

19:00

Počasí

19:20

WISO

19:25

Magazín sociálních věcí

Evropské zpravodajství

16:00

Poldové z Rosenheimu

16:10

Krimiseriál N (2016).

Zprávy

17:00

Haló, Německo

17:10

Magazín

Speciální tým Kolín

18:00

Krimiseriál N (2022).

Zprávy

19:00

Počasí

19:20

Poldové z Rosenheimu

19:25

Krimiseriál N (2021).

Evropské zpravodajství

16:00

Poldové z Rosenheimu

16:10

Krimiseriál N (2016).

Zprávy

17:00

Haló, Německo

17:10

Magazín

Zvláštní jednotka, Wismar

18:00

Krimiseriál N (2021).

Středeční loterie - vítězná čísla

18:54

Zprávy

19:00

Počasí

19:20

Jde to i lépe: Hlubokomražené pokrmy

19:25

Dokument N (2024)

Evropské zpravodajství

16:00

Poldové z Rosenheimu

16:10

Krimiseriál N (2016).

Zprávy

17:00

Haló, Německo

17:10

Magazín

Zvláštní komando Stuttgart

18:00

Krimiseriál N (2021).

Zprávy

19:00

Počasí

19:20

Policie Hamburk

19:25

Krimiseriál N (2020).

Starej

20:15

Krimiseriál N (2024).

Poslední stopa v Berlíně

21:15

Krimiseriál N (2024).

Zprávy

22:00

Noční satira

22:30

Magazín N (2024)

Magazin Royale

23:00

Magazín N (2024)

Aspekty

23:30

Magazín N (2024)

Wilsberg - Slepé skvrny

20:15

Krimifilm N (2024).

Státní zástupce

21:45

Krimiseriál N (2020).

Zprávy, počasí

22:45

Studio sport

23:00

Andersovi - Muž číslo 1

20:15

Romantické drama N (2024).

Zprávy, počasí

21:45

Signora Volpe

22:15

Krimiseriál VB (2022).

Terra X historie: Hans Zimmer - hollywoodský rebel

23:35

Dokument N (2024)

Dopisy ze záhrobí

20:15

Krimifilm N (2023).

Zprávy, počasí

21:45

Notre-Dame v plamenech

22:15

Drama Fr. (2022).

Zprávy update

23:55

Merz!

20:15

Vyzyvatel, N (2024)

Frontal

21:00

Magazín

Zprávy, počasí

21:45

Surfování jako terapie

22:15

Návrat do života po rakovině, N (2024)

Markus Lanz

22:45

Talk show N (2024)

Případ XY... pachatel neznámý

20:15

Kriminální policie žádá o pomoc

Zprávy, počasí

21:45

Stopa

22:15

Investigativní dokument, N (2024)

Fotbal: Liga mistrů/čtvrtfinále

23:00

Zpravodajství, analýzy, rozhovory

Lena Lorenz - Těžký rozchod

20:15

Drama N (2024).

Zprávy, počasí

21:45

Maybrit Illnerová

22:15

Politická diskuze

Markus Lanz

23:15

Talk show N (2024)

Zprávy update

00:15

Záhadné kriminální případy NDR

00:30

Dokument N (2019)

Terra X historie: Policie v křížové palbě - velké skandály

01:15

Dokument N (2024)

Fascinující země: Thajsko - blízko divočiny?

02:00

Dokument N (2024)

Zázračný svět chemie

02:45

Stavební kameny přírody, N (2021)

V pasti II (2)

03:30

Krimiseriál N/Isl. (2019).

Zprávy

00:25

Noční satira

00:30

Magazín N (2024)

Mumie

01:00

Akční dobrodružný film USA (2017).

Přísaha

02:35

Krimidrama N/Isl./VB (2016).

V pasti II (3)

04:10

Krimiseriál N/Isl. (2019).

Zprávy

00:20

V pasti II (4)

00:25

Krimiseriál N/Isl. (2019).

V pasti II (5)

01:55

Krimiseriál N/Isl. (2019).

Poklady z půdy

03:35

Reality seriál N (2022)

Terra Xplore: Význam přátelství

04:30

Dokument N (2024)

Kalle Kosmonaut

00:10

Dokumentární film N (2023).

Capitaine Sissako

01:50

Krimiseriál Fr. (2022).

Capitaine Sissako

02:40

Krimiseriál Fr. (2022).

Capitaine Sissako

03:30

Krimiseriál Fr. (2022).

Capitaine Sissako

04:20

Krimiseriál Fr. (2022).

Zprávy update

00:00

Notre-Dame v plamenech

00:15

Drama Fr. (2022).

Dan Sommerdahl - vražedná idyla: Mrtvá na pláži

01:55

Krimifilm Dán./N (2020).

Hamilton (7)

03:25

Thriller N/Švéd. (2020).

WISO

04:10

Magazín sociálních věcí

Haló, Německo

04:55

Magazín

Markus Lanz

00:00

Talk show N (2024)

Zprávy update

00:45

Digital Fail - Německo v datové zácpě

01:00

Dokument N (2023)

Merz!

01:45

Vyzyvatel, N (2024)

Stopa

02:30

Investigativní dokument, N (2024)

Případ XY... pachatel neznámý

03:15

Kriminální policie žádá o pomoc

Plán B: Nově pojaté firemní stravování

04:45

Dokument N (2024)

Zprávy update

00:30

Pumpen

00:45

Sitcom N (2024).

Pumpen

01:10

Sitcom N (2024).

V pasti III (1)

01:30

Krimiseriál N/Isl. (2023).

V pasti III (2)

03:00

Krimiseriál N/Isl. (2023).

Terra Xplore: Znechucení - co je za tím?

04:35

Dokument N (2024)

Haló, Německo

04:55

Magazín

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1998–2024 MAFRA, a. s. a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s. zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s. se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.