iDNES.cz / TV program


TV Program ARTE na sedm dní dopředu
13. 6. 14. 6. 15. 6. 16. 6. 17. 6. 18. 6. 19. 6.

Filozofování ulice: Majetek - to všechno je moje!

00:00

Magazín N (2017). (26 min)

Magazín Square - umělci

00:25

Magazín Fr. (2016). (26 min)

Magazín krátkých filmů

00:55

Magazín Fr. (2021) (91 min)

Fyzika trudnomyslnosti

02:30

Krátký film Kan. (2019). (27 min)

Řasy - neznámá surovina

02:55

Dokument Fr./N/USA (2019). (53 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2021) (45 min)

M. Argerichová hraje Prokofjevův Klavírní koncert č. 3

00:10

(75 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Chaos 1618-1621

01:30

Dokument N (2018). (51 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Bůh 1626-1630

02:20

Dokument N (2018). (52 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Moc 1630-1632

03:15

Dokument N (2018). (52 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

04:15

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)

Rituály ve světě: Bolívie - pěsti pro bohyni Pachamamu

04:20

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Moc 1630-1632

00:10

Dokument N (2018). (51 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Moc 1630-1632

01:05

Dokument N (2018). (53 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Moc 1630-1632

02:00

Dokument N (2018). (51 min)

Rituály ve světě: Haiti - karneval duchů

02:55

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Magazín Square - nové nápady

03:20

Magazín Fr. (2021) (26 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2021) (45 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

04:35

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)

Reportáž Arte

00:10

(52 min)

Mládí v Ladakhu

01:05

Dokument Fr./Indie (2017). (52 min)

Severokorejská rodina v Jižní Koreji

02:00

Dokument J. Kor. (2017). (52 min)

Cena lesů: Bengálské mangrovy

02:50

Dokument Fr. (2016). (43 min)

28 minut

03:35

Magazín Fr. (2021) (45 min)

Zlatá svatba

00:40

Drama Fr. (2019). (93 min)

Rituály ve světě: Samoa - identita pod kůží

02:15

Dokument Fr. (2018). (26 min)

28 minut

02:45

Magazín Fr. (2021) (43 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

03:25

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)

Berlin Live: The Heavy

03:30

(61 min)

Kvakkvak a nelidé

00:05

Komediální seriál Fr. (2018). (49 min)

Kvakkvak a nelidé

00:55

Komediální seriál Fr. (2018). (55 min)

Kvakkvak a nelidé

01:50

Komediální seriál Fr. (2018). (56 min)

Kvakkvak a nelidé

02:50

Komediální seriál Fr. (2018). (51 min)

28 minut

03:40

Magazín Fr. (2021) (41 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

04:25

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)

Filozofování ulice: Majetek - to všechno je moje!

00:05

Magazín N (2017). (26 min)

Luční ulice

00:35

Drama Fr./It. (1959). (87 min)

Kontinenty v pohybu: Jižní Amerika

02:05

Dokument Fr./Kan. (2013). (43 min)

Interpol - The Paris Ghost Session

02:50

(60 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2021) (43 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

04:35

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)


Kritický pohled na Ameriku M. Cimina

05:00

Dokument Fr. (2019). (52 min)

Černé muzeum - monument afroamerických dějin a kultury

05:50

Dokument N (2017). (52 min)

Magické zahrady: Uppsala

06:45

Dokument Fr. (2017). (26 min)

Invaze rostlin - nebezpečí pro životní prostředí a člověka?

07:15

Dokument N (2014). (52 min)

Magazín Arte Junior

08:05

(13 min)

Severské lesy

08:20

Dokument Rus./Jap./Kan. (2019). (52 min)

Quatuor Ébéne hraje Beethovena

05:00

(76 min)

Rituály ve světě: Indie - svátek barev

06:30

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Zprávičky pro děti

06:55

(6 min)

Vodní díry - oázy pro africkou faunu (1/3)

07:05

Dokument VB (2020). (43 min)

Kontinenty v pohybu: Počátky Evropy

07:50

Dokument Fr. (2009). (43 min)

Město, venkov, umění

08:35

Magazín Fr. (2021). (45 min)

Orain - tajemství Beethovenových skotských písní

05:00

Dokument Rak./VB (2020). (51 min)

Xenius: Restaurování

06:05

Magazín N (2019) (26 min)

Rituály ve světě: Procesí v Seville

06:30

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Zprávičky pro děti

07:00

(6 min)

Vodní díry - oázy pro africkou faunu (2/3)

07:05

Dokument VB (2020). (43 min)

Kontinenty v pohybu: Evropa dnes

07:50

Dokument Fr. (2009). (43 min)

Město, venkov, umění

08:35

Magazín Fr. (2021). (45 min)

M. Ravel: Bolero

05:00

Dir. R. Chailly, Fr./Švýc. (2018). (44 min)

Xenius: Satelity

06:00

Magazín N (2019) (26 min)

Rituály ve světě: Etiopie - skok do dospělosti

06:30

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Zprávičky pro děti

06:55

(6 min)

Vodní díry - oázy pro africkou faunu (3/3)

07:05

Dokument VB (2020). (43 min)

Kontinenty v pohybu: Oceánie

07:50

Dokument Fr. (2009). (43 min)

Město, venkov, umění

08:35

Magazín Fr. (2021). (45 min)

M. Argerichová hraje Beethovenův Klavírní koncert č. 1

05:00

(42 min)

Xenius: Výzvy

06:00

Magazín N (2019) (26 min)

Rituály ve světě: Bolívie - pěsti pro bohyni Pachamamu

06:30

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Zprávičky pro děti

07:00

(6 min)

Geo-reportáž: Mexiko - skutečné jezdkyně

07:05

(43 min)

Kontinenty v pohybu: Počátky Asie

07:50

Dokument Fr. (2009). (43 min)

Město, venkov, umění

08:35

Magazín Fr. (2021). (45 min)

Xenius: Přírodní parky

05:10

Magazín N (2019) (26 min)

Tibet - Tashiho dilema s disciplínou

05:40

Dokument Est./USA (2015). (52 min)

Rituály ve světě: Camargue - pouť naděje

06:30

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Zprávičky pro děti

07:00

(6 min)

Geo-reportáž: Po stopách španělského rysa

07:05

(43 min)

Kontinenty v pohybu: Asie dnes

07:50

Dokument Fr. (2009). (43 min)

Město, venkov, umění

08:35

Magazín Fr. (2021). (45 min)

Zpravodajský sestřih Arte

05:00

(23 min)

Co nosí muži

05:25

Dokument Fr. (2018). (52 min)

Divoké Dánsko: Města

06:15

Dokument Dán. (2020). (43 min)

Geo-reportáž: Švýcarský národní zápas

07:00

(52 min)

Geo-reportáž: Chile, majáky na konci světa

07:55

(52 min)

Město, venkov, umění - speciál

08:50

Magazín Fr. (2021). (38 min)

Zapomenuté poklady Středomoří: Palermská kaple Palatina

09:15

Dokument Fr. (2015). (26 min)

Vox Pop

09:45

Investigativní magazín, Fr. (2019) (28 min)

Tajný život rostlin

10:25

Dokumentární seriál J. Kor. (2015). (43 min)

Tajný život rostlin

11:10

Dokumentární seriál J. Kor. (2015). (43 min)

Tajný život rostlin

11:55

Dokumentární seriál J. Kor. (2015). (43 min)

Geo-reportáž: Švýcarský národní zápas

09:35

(52 min)

Geo-reportáž: Chile, majáky na konci světa

10:25

(52 min)

Erotický pohled - Johann Winckelmann

11:20

Dokument N (2017). (51 min)

Divoké Thajsko: Zelené srdce

09:30

Dokument VB (2016). (43 min)

Divoké Thajsko: Tropický jih

10:15

Dokument VB (2016). (43 min)

Divoké Thajsko: Tajemný sever

11:00

Dokument VB (2016). (43 min)

Rituály ve světě: Indie - svátek barev

11:45

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Naše břicho - podivuhodný svět mikrobiomu

09:20

Dokument Fr. (2019). (58 min)

Chytré břicho - náš druhý mozek

10:20

Dokument Fr. (2013). (55 min)

Čočka: Recept proti hladu ve světě

11:20

Dokument N (2017). (52 min)

Ve stínu supersopky - hrozí nové Pompeje?

09:40

Dokument VB (2018). (52 min)

Rizikové sopky: Ohnivá hora na Jávě

10:35

Dokument N (2015). (52 min)

Ohrožená divočina: Tibetské antilopy

11:30

Dokument Fr. (2016). (43 min)

Poklady z podzemí: Mexické objevy

09:45

Dokument N (2015). (50 min)

Chrám lidských obětí: Chavín de Huántar

10:35

Dokument Šp. (2016). (52 min)

Kontinenty v pohybu: Střední Amerika

11:30

Dokument Fr./Kan. (2013). (43 min)

Staré filmové poklady

09:30

Dokument Fr. (2020). (26 min)

Staré filmové poklady

09:55

Dokument Fr. (2020). (26 min)

Pozvánka ke stolu na Tenerife

10:45

Dokument N (2019). (26 min)

Téma: Archeologie

11:05

Od Kýrose k Chomejnímu: Tři íránská tisíciletí (1/3)

11:10

Dokument VB (2020). (51 min)

Ve stínu supersopky - hrozí nové Pompeje?

12:40

Dokument VB (2018). (52 min)

Rizikové sopky: Ohnivá hora na Jávě

13:35

Dokument N (2015). (52 min)

Poklady z podzemí: Mexické objevy

14:30

Dokument N (2015). (50 min)

Chrám lidských obětí: Chavín de Huántar

15:20

Dokument Šp. (2016). (52 min)

Re: Zachraňte evropskou Amazonii

12:15

Magazín N (2021) (32 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2021). (45 min)

Návrat Sommersbyho

13:45

Drama USA (1993). (109 min)

Řecko: Z vrcholků hor k moři - Epirus

12:15

Dokument N (2016). (33 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2021). (45 min)

Motýlek

13:50

Drama USA (1973). (143 min)

Řecko: Z vrcholků hor k moři - Thesálie

12:15

Dokument N (2016). (33 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2021). (45 min)

Švadlena

13:45

Komediální drama Austr. (2015). (111 min)

Řecko: Z vrcholků hor k moři - Soluň a Chalkidiki

12:15

Dokument N (2016). (33 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2021). (45 min)

Květ zla

13:45

Drama Fr. (2003). (100 min)

Magické zahrady: Botanická zahrada Lautaret

15:30

Dokument Fr. (2017). (26 min)

Řecko: Z vrcholků hor k moři - Východní Makedonie a Thrákie

12:15

Dokument N (2016). (33 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2021). (45 min)

Léto po maturitě

13:45

Komedie N (2019). (88 min)

Magické zahrady: Opatství Tresco

15:30

Dokument Fr. (2017). (26 min)

Od Kýrose k Chomejnímu: Tři íránská tisíciletí (2/3)

12:05

Dokument VB (2020). (52 min)

Od Kýrose k Chomejnímu: Tři íránská tisíciletí (3/3)

13:00

Dokument VB (2020). (52 min)

Válečný vůz dynastie Čou

13:50

Dokument VB (2016). (52 min)

Napínavé příběhy doby bronzové

14:45

Dokumentární film VB (2016). (69 min)

Guédelon II. - hradní staveniště

15:55

Dokumentární film VB (2019). (90 min)

Pablo Picasso & Françoise Gilotová

16:15

Dokument Fr. (2020). (52 min)

Twist

17:10

Magazín N (2021). (30 min)

Všechno nejlepší k narozeninám, Martho Argerichová!

17:35

M. Argerichová hraje Beethovenův Klavírní koncert č. 1

17:40

(42 min)

Pozvánka ke stolu na Kapverdách

18:25

Dokument N (2020). (26 min)

Karambol

18:55

Drama Fr. (2020). (11 min)

Zprávy Arte

19:10

(20 min)

Geo-reportáž: Čaj maté, duše Argentiny

19:30

(43 min)

Thajsko - mladá žena a zoborožci

16:00

Dokument Thaj. (2020). (52 min)

Xenius: Restaurování

16:50

Magazín N (2019) (26 min)

Rituály ve světě: Etiopie - křest ve výškách

17:20

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Mrňouskové v divočině: NP Aso Kuju/Jap.

17:50

Dokument Fr. (2019). (44 min)

Mrňouskové v divočině: NP Korsika

18:30

Dokument Fr. (2020). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Řecko: Z vrcholků hor k moři - Epirus

19:40

Dokument N (2016). (33 min)

Umělci v přežití z říše zvířat

16:20

Dokument VB (2014). (29 min)

Xenius: Satelity

16:55

Magazín N (2019) (26 min)

Rituály ve světě: Indie - z dívky k ženě

17:20

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Mrňouskové v divočině: NP Arrábida

17:50

Dokument Fr. (2021). (43 min)

Mrňouskové v divočině: NP Plitvická jezera

18:35

Dokument Fr. (2020). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Řecko: Z vrcholků hor k moři - Thesálie

19:40

Dokument N (2016). (33 min)

Kanada - spojeni se zemí

16:00

Dokument Kan. (2019). (50 min)

Xenius: Výzvy

16:50

Magazín N (2019) (26 min)

Rituály ve světě: Myanmar - kult duchů Nat

17:20

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Jižní Amerika extrémně: Pouště

17:50

Dokument Fr. (2018). (43 min)

Jižní Amerika - kam až oko dohlédne: Amazonka

18:30

Dokument Fr. (2018). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Řecko: Z vrcholků hor k moři - Soluň a Chalkidiki

19:40

Dokument N (2016). (33 min)

Írán - Stařec a rýžové pole

16:00

Dokument Írán (2014). (52 min)

Xenius: Bomby ze světové války

16:50

Magazín N (2019) (26 min)

Rituály ve světě: Madagaskar - slavnost s mrtvými

17:20

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Jižní Amerika - kam až oko dohlédne: Prales

17:50

Dokument Fr. (2018). (43 min)

Jižní Amerika - kam až oko dohlédne: Na jižním cípu

18:30

Dokument Fr. (2018). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Řecko: Z vrcholků hor k moři - Východní Makedonie a Thrákie

19:40

Dokument N (2016). (33 min)

Arktida 3

16:00

Dokument Kan. (2019). (52 min)

Xenius: Chronické bolesti

16:50

Magazín N (2019) (26 min)

Rituály ve světě: Guatemala - draci pro mrtvé

17:20

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Jižní Amerika - kam až oko dohlédne: Andy

17:50

Dokument Fr. (2018). (43 min)

Bytí velryb

18:30

Dokument Rak. (2018). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Řecko: Z vrcholků hor k moři - jižní pobřeží a Attika

19:40

Dokument N (2016). (32 min)

Reportáž Arte

17:30

(52 min)

Geo-reportáž: Čaj maté, duše Argentiny

18:25

(43 min)

Zprávy Arte

19:10

(20 min)

Bílé pobřeží Lotyšska

19:30

Dokument N (2019). (43 min)

Návrat Sommersbyho

20:15

Drama USA (1993). (109 min)

Jodie Fosterová - hollywoodská všeumělkyně

22:05

Dokument Fr. (2019). (53 min)

Written on Water

23:00

Taneční představení Fr. (2019). (69 min)

Luční ulice

20:15

Drama Fr./It. (1959). (87 min)

John Carpenter

21:40

Oni žijí!

21:45

Sci-fi thriller USA (1988). (94 min)

Ještě jednou

23:20

Dokumentární film N (2019). (52 min)

Chudák kuře - chudák člověk

20:15

Dokumentární film N (2019). (71 min)

Mléčný systém

21:30

Dokument N (2017). (90 min)

Čočka: Recept proti hladu ve světě

23:00

Dokument N (2017). (52 min)

S otevřenými kartami

23:55

Magazín Fr. (2019). (12 min)

Květ zla

20:15

Drama Fr. (2003). (100 min)

Léto dokumentárních filmů na ARTE

22:00

Radost z předehry

22:05

Dokument Fr. (2019). (52 min)

Zelený pokoj

23:05

Drama Fr. (1978). (91 min)

Dobrodružný rovník: Objevené tropy

20:15

Dokumentární film N (2018). (89 min)

Mýtus Tahiti: Bougainville v ráji

21:45

Dokument N (2019). (52 min)

Electric Girl

22:40

Drama Belg./N (2018). (82 min)

Nežádoucí - odysea St. Louis

20:15

Drama N (2019). (88 min)

Kresby Christiana Diora

21:45

Dokument Fr. (2018). (53 min)

Tracks

22:40

Hudeb. magazín, N (2021) (30 min)

Melody Gardot v Château d’Hérouville

23:10

Koncert Fr. (2018). (51 min)

Záhadné psí mumie

20:15

Dokument N (2018). (52 min)

Narbonne - druhý Řím

21:10

Dokumentární film Fr. (2021). (89 min)

Ženy a muži doby kamenné

22:40

Dokument Fr./ČR (2021). (52 min)

Násilí a kanibalismus - místa z mladší doby kamenné

23:35

Dokument N (2019). (51 min)

M. Argerichová hraje Prokofjevův Klavírní koncert č. 3

00:10

(75 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Chaos 1618-1621

01:30

Dokument N (2018). (51 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Bůh 1626-1630

02:20

Dokument N (2018). (52 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Moc 1630-1632

03:15

Dokument N (2018). (52 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

04:15

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)

Rituály ve světě: Bolívie - pěsti pro bohyni Pachamamu

04:20

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Moc 1630-1632

00:10

Dokument N (2018). (51 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Moc 1630-1632

01:05

Dokument N (2018). (53 min)

Železná doba - Láska a smrt v době Třicetileté války: Moc 1630-1632

02:00

Dokument N (2018). (51 min)

Rituály ve světě: Haiti - karneval duchů

02:55

Dokument Fr. (2019). (26 min)

Magazín Square - nové nápady

03:20

Magazín Fr. (2021) (26 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2021) (45 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

04:35

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)

Reportáž Arte

00:10

(52 min)

Mládí v Ladakhu

01:05

Dokument Fr./Indie (2017). (52 min)

Severokorejská rodina v Jižní Koreji

02:00

Dokument J. Kor. (2017). (52 min)

Cena lesů: Bengálské mangrovy

02:50

Dokument Fr. (2016). (43 min)

28 minut

03:35

Magazín Fr. (2021) (45 min)

Zlatá svatba

00:40

Drama Fr. (2019). (93 min)

Rituály ve světě: Samoa - identita pod kůží

02:15

Dokument Fr. (2018). (26 min)

28 minut

02:45

Magazín Fr. (2021) (43 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

03:25

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)

Berlin Live: The Heavy

03:30

(61 min)

Kvakkvak a nelidé

00:05

Komediální seriál Fr. (2018). (49 min)

Kvakkvak a nelidé

00:55

Komediální seriál Fr. (2018). (55 min)

Kvakkvak a nelidé

01:50

Komediální seriál Fr. (2018). (56 min)

Kvakkvak a nelidé

02:50

Komediální seriál Fr. (2018). (51 min)

28 minut

03:40

Magazín Fr. (2021) (41 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

04:25

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)

Filozofování ulice: Majetek - to všechno je moje!

00:05

Magazín N (2017). (26 min)

Luční ulice

00:35

Drama Fr./It. (1959). (87 min)

Kontinenty v pohybu: Jižní Amerika

02:05

Dokument Fr./Kan. (2013). (43 min)

Interpol - The Paris Ghost Session

02:50

(60 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2021) (43 min)

Kdo se neptá, zemře hloupý!

04:35

Školní vysílání pro dospělé, Fr. (2018). (3 min)

Filozofování ulice: Pragmatismus

00:25

Magazín N (2016). (26 min)

Magazín krátkých filmů

00:55

Magazín Fr. (2021) (56 min)

Chuť zázvoru

01:55

Krátký film Fr./Taiw. (2021). (40 min)

Alice Cooper

02:35

Hudební dokumentární film USA (2014). (82 min)

28 minut

04:00

Magazín Fr. (2021) (45 min)

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.