Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

iDNES.cz / TV program


24. 9. 25. 9. 26. 9. 27. 9. 28. 9. 29. 9. 30. 9.

Zprávy Arte

02:35

(20 min)

Malíř Franz Xaver Winterhalter

02:50

Dokument Fr./N/VB (2015). (52 min)

Jaká země, takoví lidé: Marais Poitevin/Fr.

02:55

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Padesát odstínů Řecka

03:25

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

Zprávy Arte

01:25

(20 min)

Offline

01:50

Komedie N (2015). (81 min)

Laos - vesnice nad oblaky

03:10

Dokument N (2018). (43 min)

28 minut

03:55

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Padesát odstínů Řecka

04:45

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

Zprávy Arte

00:40

(20 min)

Klinika doktora Blanche

01:00

TV film Fr. (2014). (93 min)

Takhle spí svět: Francie

02:35

Dokument N (2015). (26 min)

Tasmánie - ostrov vzhůru nohama

03:05

Dokument Rak. (2017). (43 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2018) (40 min)

Zprávy Arte

00:15

(20 min)

Dědictví (1/10)

00:40

Dramatický seriál Dán. (2014). (55 min)

Dědictví (2/10)

01:35

Dramatický seriál Dán. (2014). (55 min)

Kulinární výlety do světa kultury

02:30

Dokument Fr. (2014). (26 min)

Mise další generace: Klíč k úspěchu

03:00

Dokument J. Kor. (2017). (43 min)

28 minut

03:45

Magazín Fr. (2018) (43 min)

Padesát odstínů Řecka

04:30

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

Dědictví (3/10)

01:00

Dramatický seriál Dán. (2014). (57 min)

Dědictví (4/10)

02:00

Dramatický seriál Dán. (2014). (57 min)

Cesty po Urale

02:55

Dokument Fr. (2018). (52 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Padesát odstínů Řecka

04:40

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

Festival Reeperbahn 2018: Ibeyi & Julien Doré

00:40

Koncert N (2018) (60 min)

Zprávy Arte

01:40

(20 min)

Dědictví (5/10)

02:00

Dramatický seriál Dán. (2014). (55 min)

Tchaj-wan, Kung Fu Girls

02:55

Dokument Taiw. (2014). (52 min)

Padesát odstínů Řecka

04:40

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

Magazín Square - umělci

00:00

Magazín Fr. (2018) (26 min)

Magazín krátkých filmů

00:30

Magazín N (2018) (55 min)

Zprávy Arte

01:25

(20 min)

Dědictví (6/10)

01:45

Dramatický seriál Dán. (2014). (53 min)

Bäm Bäm Westbam! - dj a kouzlo noci

02:40

Dokument N (2015). (52 min)

Královské pokrmy

03:35

Dok. řada Fr. (2014). (26 min)

Férový obchod: Rýže z Thajska

04:05

Dokument N (2014). (26 min)




Murray Perahia hraje Beethovenův Klavírní koncert č. 5

05:00

Koncert N (2014). (42 min)

Xenius: Krátkozraké děti

05:45

Magazín N (2017) (26 min)

Škola budoucnosti: Škola a inovace

06:15

Dokument Fr. (2017). (53 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Geo-reportáž: Indie, léčivá ájurvéda

07:15

(43 min)

Metropole zdola: Petrohrad

08:00

Dokument N (2015). (43 min)

Město, venkov, umění

08:45

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Koncert u Katedrály Narození Panny Marie

05:00

Koncert Fr./It. (2018). (43 min)

Xenius: Moje vlastní energie

05:45

Magazín N (2018) (26 min)

Zděděné jizvy - traumata zasahující generace

06:15

Dokument N (2017). (52 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Geo-reportáž: Psi vyhledávající trhaviny na moskevském letišti Šeremetěvo

07:15

(43 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Nikaragua

08:00

Dokument N (2014). (43 min)

Město, venkov, umění

08:45

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Splash Festival 2018

05:00

(60 min)

Xenius: Alergie

06:25

Magazín N (2018) (26 min)

S Annou za hudbou

06:50

Pořad pro děti (12 min)

Zprávičky pro děti

07:05

(6 min)

Geo-reportáž: Nemocnice pro koaly

07:10

(43 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Etiopie

07:55

Dokument N (2014). (43 min)

Město, venkov, umění

08:40

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Piotr Anderszewski a klavír

05:00

(43 min)

Xenius: Chudáci telata

05:50

Magazín N (2018) (26 min)

Bezpečí na moři

06:15

Dokument N (2014). (52 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Geo-reportáž: Fort McMurray, Kanada v ropné horečce

07:15

(43 min)

Mise další generace: Klíč k úspěchu

08:00

Dokument J. Kor. (2017). (43 min)

Město, venkov, umění

08:45

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Klavírní festival Lisabon: Gulbenkian Música

05:00

(57 min)

Reportáž Arte

06:10

(52 min)

Zprávičky pro děti

07:05

(6 min)

Geo-reportáž: Island - velké hnaní ovcí

07:15

(43 min)

Mise další generace: Klíč k úspěchu

08:00

Dokument J. Kor. (2017). (43 min)

Město, venkov, umění

08:40

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Zpravodajský sestřih Arte

05:00

(23 min)

Rock'n'Roll of... Corse!

05:25

Dokumentární film Fr. (2010). (87 min)

Vzhůru k Marsu!

06:50

Dokument VB (2017). (51 min)

Město, venkov, umění - speciál

07:40

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Geo-reportáž: Sokolí lékařka z Abú Dhabí

08:20

(43 min)

Umělecké pokladnice renesance

05:15

Dokument Fr. (2017). (52 min)

Malíř Franz Xaver Winterhalter

06:05

Dokument Fr./N/VB (2015). (52 min)

Karamboláž

07:00

Magazín Fr./N (2017). (11 min)

Královské lázně: Karlovy Vary a lázeňský trojúhelník

07:15

Dokument N (2011). (43 min)

Podívej se do mého světa: Anni z ostrova Kihnu

08:00

(24 min)

Nový domov v Nizozemsku

08:25

(19 min)

Moje krásná vesnice v poušti Atacama/Chile

08:40

(26 min)

Geo-reportáž: Lezci na obřích stromech Kalifornie

09:35

(52 min)

Geo-reportáž: Island - velké hnaní ovcí

10:30

(52 min)

Laos - všechno má svou cenu

11:20

Dokument Niz. (2015). (52 min)

Boj šimpanzů ngogo

09:30

Dokument VB (2016). (86 min)

Město běžců: Bekoji, Etiopie

10:55

Dokument VB (2012). (52 min)

Nebeskými horami v Kyrgyzstánu

11:50

Dokument N (2016). (26 min)

Nefiltrovaný Starbucks

09:20

Dokumentární film Fr. (2017). (94 min)

Sámové a sobi: Způsob lásky

10:55

Dokument Švéd. (2017). (53 min)

Karavana z Kyrgyzstánu do Tádžikistánu

11:50

Dokument N (2016). (26 min)

Gotthardský mýtus - průsmyk průkopníků

09:35

Dokumentární film N (2018). (90 min)

Papuchalkové bělobradí - nomádi severního Atlantiku

11:05

Dokument Kan. (2015). (43 min)

Tádžická pohostinnost

11:50

Dokument N (2016). (26 min)

Inside Lehman Brothers

09:35

Dokumentární film Fin./Fr. (2018). (80 min)

Nálezy velkých dinosaurů

10:55

Dokument VB (2015). (53 min)

Tisíc a jedna tradice v Uzbekistánu

11:50

Dokument N (2016). (26 min)

Geo-reportáž: Psi vyhledávající trhaviny na moskevském letišti Šeremetěvo

09:05

(53 min)

Pozvánka ke stolu v Yorkshiru

10:15

Dokument N (2015). (26 min)

Převlečené afghánské dívky: Bacha Posh

10:45

Dokument N (2013). (43 min)

Laos - vesnice nad oblaky

11:25

Dokument N (2018). (43 min)

Magazín Arte Junior

09:10

(13 min)

Modré sešity

09:25

Drama Fr. (1991). (82 min)

Vox Pop

10:45

Investigativní magazín Fr. (2017). (28 min)

Férový obchod: Banány z Peru

11:20

Dokument N (2014). (26 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Nikaragua

11:50

Dokument N (2014). (43 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Ve skutečnosti

13:55

Krimifilm N (2017). (88 min)

Jaká země, takoví lidé: Baskicko

15:25

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Divy severské přírody: Lumíci

15:50

Dokument N (2017). (49 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Zlato

14:15

Western N (2013). (95 min)

Divy severské přírody: Fjordy

15:50

Dokument N (2017). (52 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Řek Zorba

14:00

Drama Řec./VB/USA (1964). (136 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Docela obyčejný příběh

13:40

Drama Fr./N (1978). (104 min)

Vlčí smečka - nebezpečný soused?

15:50

Dokument N (2017). (52 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, venkov, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

César a Rosalie

14:05

Romantická komedie Fr./N/It. (1972). (106 min)

Návrat vlků: Zázrak v Yellowstonu

15:50

Dokument Fr./N (2017). (52 min)

Mise další generace: Klíč k úspěchu

12:10

Dokument J. Kor. (2017). (43 min)

Mise další generace: Klíč k úspěchu

12:55

Dokument J. Kor. (2017). (43 min)

Kolumbie

13:40

Dokument Kol./VB (2017). (43 min)

Kolumbie

14:25

Dokument Kol./VB (2017). (43 min)

Boj šimpanzů ngogo

15:10

Dokument VB (2016). (86 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Etiopie

12:35

Dokument N (2014). (43 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Papua-Nová Guinea

13:15

Dokument N (2014). (43 min)

Divoši v lidských zoo

14:00

Dokumentární film Fr. (2017). (91 min)

Fashion Weekend 2018 - Britský styl

15:35

Dokument Fr. (2017). (51 min)

Xenius: Moje vlastní energie

16:45

Magazín N (2018) (26 min)

Férový obchod: Koberce z Nepálu

17:10

Dokument N (2014). (26 min)

Jinju - čínské putovní divadlo

17:40

Dokument Fr. (2018). (52 min)

Patinový ráj - agónie starých staveb (1/4)

18:35

Dokument Fr. (2018). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

Xenius: Alergie

16:40

Magazín N (2018) (26 min)

Férový obchod: Rýže z Thajska

17:10

Dokument N (2014). (26 min)

Tchaj-wan, Kung Fu Girls

17:40

Dokument Taiw. (2014). (52 min)

Patinový ráj - poslední zastávka, poslední přístav (2/4)

18:30

Dokument Fr. (2018). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

Jaká země, takoví lidé: Marais Poitevin/Fr.

16:20

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Xenius: Chudáci telata

16:45

Magazín N (2018) (26 min)

Férový obchod: Kakao z Pobřeží Slonoviny

17:15

Dokument N (2014). (26 min)

Island - léto polárních lišek

17:40

Dokument N (2017). (52 min)

Patinový ráj - říše rezavějících veteránů (3/4)

18:35

Dokument Fr. (2018). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

Xenius: Letecká budoucnost

16:45

Magazín N (2016) (26 min)

Férový obchod: Čaj ze Srí Lanky

17:10

Dokument N (2014). (26 min)

Město běžců: Bekoji, Etiopie

17:40

Dokument VB (2012). (52 min)

Patinový ráj - říše rezavějících veteránů (4/4)

18:35

Dokument Fr. (2018). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

Xenius: Počasí a architektura

16:45

Magazín N (2016) (26 min)

Férový obchod: Banány z Peru

17:10

Dokument N (2014). (26 min)

Sámové a sobi: Způsob lásky

17:40

Dokument Švéd. (2017). (53 min)

Zmatené žáby

18:35

Dokument VB (2014). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

Město, venkov, umění - speciál

16:35

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Reportáž Arte

17:15

(52 min)

S otevřenými kartami

18:10

Magazín Fr. (2018) (12 min)

Geo-reportáž: Nový Zéland - zvířata z konce světa

18:25

(43 min)

Zprávy Arte

19:10

(20 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Papua-Nová Guinea

19:30

Dokument N (2014). (43 min)

Podivuhodné zahrady: Park Zhongshan v provincii Guangdong/Čína

16:30

Dokument Fr. (2015). (26 min)

Metropolis

16:55

Magazín N (2018) (43 min)

Úvodní koncert: A. Nelsons v Gewandhausu

17:45

F. Mendelssohn Bartholdy - Symfonie č.3 (44 min)

Pozvánka ke stolu na Istrii

18:30

Dokument N (2013). (26 min)

Karamboláž

18:55

Magazín Fr./N (2017). (11 min)

Zprávy Arte

19:10

(20 min)

Královské lázně: Bad Ragaz-Pfäfers

19:30

Dokument N (2011). (43 min)

Řek Zorba

20:15

Drama Řec./VB/USA (1964). (136 min)

Wajma

22:35

Drama Afg./Fr. (2013). (79 min)

Houslista z Florencie

23:55

Komediální drama N (1926). (90 min)

Vitamánie - kolik vitamínů potřebujeme?

20:15

Dokumentární film Austr. (2017). (88 min)

Manilská továrna na mimina

21:45

Dokument (58 min)

Z temnoty ke světlu - krátké dějiny městského osvětlení

22:45

Dokument Fr. (2016). (55 min)

Srí Lanka - proti zapomnění

23:45

Dokument Fr./Indie (2016). (55 min)

Olivovník

20:15

Drama N/Šp. (2015). (94 min)

Básník a dobrodruh - Blaise Cendrars

21:50

Dokument Fr. (2017). (52 min)

Láska na první boj

22:45

Romantická komedie Fr. (2014). (93 min)

Mýtus velryb

20:15

Dokumentární film N (2017). (90 min)

Kvakkvak a nelidé (3/4)

21:35

Komediální seriál Fr. (2018). (56 min)

Kvakkvak a nelidé (4/4)

22:30

Komediální seriál Fr. (2018). (51 min)

Země snů

23:25

TV film Švýc. (2013). (94 min)

Masaryk

20:15

Životopisné drama ČR (2016). (108 min)

Fashion Weekend 2018 - Styl podle Balmaina

22:05

Dokument Fr. (2014). (53 min)

Jean-Charles de Castelbajac

23:00

Dokument Fr. (2015). (52 min)

Tracks

23:50

Hudeb. magazín Fr. (2017) (43 min)

Divoši v lidských zoo

20:15

Dokumentární film Fr. (2017). (91 min)

Zázračné mateřské mléko

21:45

Dokument N (2018). (52 min)

Sporné porody císařským řezem

22:40

Dokument N (2016). (52 min)

Filozofie

23:35

Magazín Fr. (2018). (26 min)

Láska a přátelství

20:15

Romantické drama Fr./Irs./Niz. (2016). (88 min)

Kresby Christiana Diora

21:45

Dokument Fr. (2018). (53 min)

Poprvé, podruhé, potřetí!

22:40

Dokumentární seriál Fr. (2015). (24 min)

Sasha Waltz & Guests: Kreatur

23:05

Balet N (2018). (89 min)

Zprávy Arte

01:25

(20 min)

Offline

01:50

Komedie N (2015). (81 min)

Laos - vesnice nad oblaky

03:10

Dokument N (2018). (43 min)

28 minut

03:55

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Padesát odstínů Řecka

04:45

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

Zprávy Arte

00:40

(20 min)

Klinika doktora Blanche

01:00

TV film Fr. (2014). (93 min)

Takhle spí svět: Francie

02:35

Dokument N (2015). (26 min)

Tasmánie - ostrov vzhůru nohama

03:05

Dokument Rak. (2017). (43 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2018) (40 min)

Zprávy Arte

00:15

(20 min)

Dědictví (1/10)

00:40

Dramatický seriál Dán. (2014). (55 min)

Dědictví (2/10)

01:35

Dramatický seriál Dán. (2014). (55 min)

Kulinární výlety do světa kultury

02:30

Dokument Fr. (2014). (26 min)

Mise další generace: Klíč k úspěchu

03:00

Dokument J. Kor. (2017). (43 min)

28 minut

03:45

Magazín Fr. (2018) (43 min)

Padesát odstínů Řecka

04:30

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

Dědictví (3/10)

01:00

Dramatický seriál Dán. (2014). (57 min)

Dědictví (4/10)

02:00

Dramatický seriál Dán. (2014). (57 min)

Cesty po Urale

02:55

Dokument Fr. (2018). (52 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Padesát odstínů Řecka

04:40

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

Festival Reeperbahn 2018: Ibeyi & Julien Doré

00:40

Koncert N (2018) (60 min)

Zprávy Arte

01:40

(20 min)

Dědictví (5/10)

02:00

Dramatický seriál Dán. (2014). (55 min)

Tchaj-wan, Kung Fu Girls

02:55

Dokument Taiw. (2014). (52 min)

Padesát odstínů Řecka

04:40

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

Magazín Square - umělci

00:00

Magazín Fr. (2018) (26 min)

Magazín krátkých filmů

00:30

Magazín N (2018) (55 min)

Zprávy Arte

01:25

(20 min)

Dědictví (6/10)

01:45

Dramatický seriál Dán. (2014). (53 min)

Bäm Bäm Westbam! - dj a kouzlo noci

02:40

Dokument N (2015). (52 min)

Královské pokrmy

03:35

Dok. řada Fr. (2014). (26 min)

Férový obchod: Rýže z Thajska

04:05

Dokument N (2014). (26 min)

D. Barenboim, M. Crebassa, E. Pahud: C. Debussy

00:35

(60 min)

Zprávy Arte

01:35

(20 min)

Dědictví (7/10)

02:00

Dramatický seriál Dán. (2014). (56 min)

Dědictví (8/10)

02:55

Dramatický seriál Dán. (2014). (58 min)

Férový obchod: Čaj ze Srí Lanky

03:55

Dokument N (2014). (26 min)

Padesát odstínů Řecka

04:20

Animovaný seriál Fr. (2018). (3 min)

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.