Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

iDNES.cz / TV program


21. 6. 22. 6. 23. 6. 24. 6. 25. 6. 26. 6. 27. 6.

Na mamuta!

01:05

Film Fr. (2009). (87 min)

Na březích Mississippi

02:35

Dokument USA (2016). (43 min)

Zprávy Arte

03:20

(20 min)

28 minut

03:40

Magazín Fr. (2018) (43 min)

Skoro celá pravda: Hergé

04:25

Seriál Fr. (2018). (3 min)

Farma zvířat

01:00

Animovaný film VB (1954). (72 min)

Magické zahrady: Tschahar Bagh

02:10

Dokument Fr. (2016). (26 min)

Na březích Mississippi

02:40

Dokument USA (2016). (43 min)

Zprávy Arte

03:25

(20 min)

28 minut

03:45

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Skoro celá pravda: Agatha Christie

04:35

Seriál Fr. (2013). (3 min)

Dotočeno!

00:50

Magazín Fr. (2017) (35 min)

Filozofování ulice: Moje vůle

01:30

Magazín N (2017) (26 min)

100 mistrovských děl a jejich tajemství

01:55

Dokument Fr. (2013). (27 min)

Na březích Mississippi

02:25

Dokument USA (2016). (43 min)

Zprávy Arte

03:10

(20 min)

28 minut

03:30

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Skoro celá pravda: Zlatan Ibrahimovič

04:20

Krátký film Fr. (2013). (3 min)

Kraťas: Film Noir

01:15

Magazín Fr. (2018) (56 min)

Kindil El Bahr

02:10

Krátký film (38 min)

Země na dohled

02:50

Dokument N (2013). (53 min)

Dobrodružná archeologie: Zapomenutý příběh Svahilů

03:45

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Zprávy Arte

04:10

(20 min)

Skoro celá pravda: Zinedine Zidane

04:30

Seriál Fr. (2018). (3 min)

Paul Simon: Pod africkým nebem

01:15

Dokumentární film USA (2011). (83 min)

Bismarck - Tvrdost i citlivost

02:40

Dokument N (2014). (53 min)

Dobrodružná archeologie: Mýtus krétského labyrintu

03:35

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Zprávy Arte

04:00

(20 min)

Skoro celá pravda: Jean-Paul Gaultier

04:20

Seriál Fr. (2018). (3 min)

World Brain

00:55

Dokumentární film Fr. (2014). (73 min)

Food for Love

02:10

Dokument Řec. (2013). (52 min)

Štěstí leží na talíři: Baskicko s Arnaudem Daguinem

03:05

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Zprávy Arte

03:35

(20 min)

28 minut

03:55

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Skoro celá pravda: George Lucas

04:45

Seriál Fr. (2018). (3 min)

Jatka

00:20

Dokument Fr. (2015). (54 min)

Francie proti zbytku světa

01:15

Komediální seriál Fr. (2014). (93 min)

Život ve vrbovém proutí

02:50

Dokument Fr. (2017). (43 min)

Zprávy Arte

03:35

(20 min)

28 minut

03:55

Magazín Fr. (2018) (40 min)




W. A. Mozart - Pro sestry Weberovy

05:00

(44 min)

Xenius: Lidé a primáti

05:50

Magazín N (2016) (26 min)

Magické zahrady: Murin-an

06:15

Dokument Fr. (2016). (26 min)

Magické zahrady: Jnan Sbil

06:45

Dokument Fr. (2016). (26 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Geo-reportáž: Stromový dům v Kostarice

07:15

(43 min)

Město, země, umění

08:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Srnčata & spol.: Umění zmizet

08:40

Dokument Rak. (2017). (44 min)

Hellfest 2016 v Clissonu

05:00

(71 min)

Reportáž Arte

06:15

(52 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Geo-reportáž: Muži a mustangové

07:15

(43 min)

Město, země, umění

08:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Divoká prasata - comeback

08:40

Dokument Rak./Fr./N (2017). (43 min)

Zpravodajský sestřih Arte

05:00

(23 min)

Grand'Art: Léda, Íó, Danaé

05:20

Dokument Fr. (2014). (26 min)

Grand'Art: Rosso Fiorentino

05:50

Dokument Fr. (2014). (26 min)

Bernadette Lafont - svobodná, vášnivá a inspirující

06:15

Dokumentární film Fr. (2015). (65 min)

Znovuzrození mamuta

07:25

Dokument VB (2014). (52 min)

Ostrovy budoucnosti: Madeira

08:20

Dokument N (2015). (52 min)

Byl jednou jeden film: Ztraceno v překladu

05:05

Dokument Fr. (2014). (51 min)

Dotočeno!

06:00

Magazín Fr. (2017) (35 min)

Umění v ráji: Benesse Art Site Naošima/Jap.

06:35

Dokument N (2017). (26 min)

Karamboláž

07:00

Magazín Fr./N (2017). (11 min)

Letní cesta pohořím Altaj (3/9)

07:15

Dokument Fin. (2016). (42 min)

Přemýšlej jinak!

08:00

(24 min)

Stroj času

08:25

Rodinný seriál Dán. (2014). (24 min)

Stroj času

08:50

Rodinný seriál Dán. (2014). (23 min)

W. A. Mozart - Pro sestry Weberovy

05:00

(44 min)

Xenius: Ledviny

05:45

Magazín N (2018) (26 min)

Umělé hmoty: Prokletí moří

06:15

Dokument N (2012). (53 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Geo-reportáž: Thajští sloni musí z měst!

07:15

(43 min)

Město, země, umění

08:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Západní Nová Guinea - jeden z posledních rájů

08:40

Dokument Fr. (2017). (43 min)

Berlin Live: Black Rebel Motorcycle Club

05:05

Koncert N (2017). (61 min)

Xenius: Dýchací a trávicí systém

06:15

Magazín N (2017) (26 min)

Mezi nebem a zemí: Kourou, brána do vesmíru

06:40

Dokument Fr. (2015). (26 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Geo-reportáž: Arapaima, obří ryba Amazonky

07:15

(43 min)

Město, země, umění

08:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Západní Nová Guinea - jeden z posledních rájů

08:40

Dokument Fr. (2017). (43 min)

Hudba Alhambry

05:00

Dokument Fr. (2016). (43 min)

Xenius: Konopí - víc než jen droga

05:50

Magazín N (2018) (26 min)

Přemýšlej jinak!

06:15

(24 min)

Mezi nebem a zemí: Mars - hledání života

06:40

Dokument Fr. (2015). (26 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Geo-reportáž: Excentrické vůně

07:15

(43 min)

Město, země, umění

08:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Na březích Mississippi

08:40

Dokument USA (2016). (43 min)

Fantastická cesta ptáků

09:25

Dokumentární film VB (2012). (90 min)

Minerály a vznik života

10:55

Dokument USA (2016). (51 min)

Dobrodružná archeologie: Skalní kresby národa San

11:50

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Armády v zajetí koncernů - obrana jako obchod

09:25

Dokumentární film N (2018). (90 min)

Strážci evropských bran: Jak má Afrika zastavit migranty

10:55

Dokument Belg./N/Pol. (2018). (52 min)

Dobrodružná archeologie: Ztracené město Taironů

11:50

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Geo-reportáž: Indická klinika Knihy džunglí

09:10

(43 min)

Geo-reportáž: Dílna Blitz Motorcycles, Paříž

09:55

(42 min)

S otevřenými kartami

10:40

Magazín Fr. (2017) (12 min)

Vox Pop

10:50

Investigativní magazín Fr. (2018). (28 min)

Na březích Mississippi

11:25

Dokument USA (2016). (43 min)

Magazín Arte Junior

09:10

(13 min)

Hezká holka jako já

09:25

Krimikomedie Fr. (1972). (94 min)

Grand'Art: Tintoretto

11:00

Dokument Fr. (2016). (26 min)

Pozvánka ke stolu v Sasku-Anhaltsku

11:30

Dokument N (2016). (26 min)

Geo-reportáž: Omán - pouštní růže

09:25

(52 min)

Geo-reportáž: Iquitos, hlavní město deštného pralesa u Amazonky

10:20

(43 min)

Dobrodružná archeologie: Kult mrtvých indiánů Chachapoya

11:05

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Život s divokými krocany

11:30

Dokument VB/USA (2011). (43 min)

Marie Antoinetta a tajemství Versailles

09:25

Dokumentární film Fr. (2018). (90 min)

Mobiliář ve Versailles

10:55

Dokument Fr. (2014). (52 min)

Dobrodružná archeologie: Svatá geografie Inků

11:50

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Objevit Angkor

09:25

Dokumentární film Fr. (2013). (86 min)

Zánik impérií: Konec kvetoucího Angkoru

10:55

Dokument Fr. (2012). (53 min)

Dobrodružná archeologie: Stavitelé ze Stonehenge

11:50

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Paříž

13:50

Romantická komedie Fr. (2008). (130 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Má žena je herečka

14:00

Komediální drama Fr. (2001). (91 min)

Dobrodružná archeologie: Vikingské osídlení Grónska

15:35

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Na březích Mississippi

12:10

Dokument USA (2016). (43 min)

Na březích Mississippi

12:50

Dokument USA (2016). (43 min)

Západní Nová Guinea - jeden z posledních rájů

13:35

Dokument Fr. (2017). (43 min)

Západní Nová Guinea - jeden z posledních rájů

14:20

Dokument Fr. (2017). (43 min)

700 žraloků v noci

15:05

Dokumentární film Fr. (2018). (92 min)

Dobrodružná archeologie: Amazonie - stopy zapomenutého národa

12:20

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Zánik impérií: Konec kvetoucího Angkoru

12:50

Dokument Fr. (2012). (53 min)

Objevit Angkor

13:45

Dokumentární film Fr. (2013). (86 min)

Marie Antoinetta a tajemství Versailles

15:10

Dokumentární film Fr. (2018). (90 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Stopa

13:50

Mysteriózní komedie USA (1985). (93 min)

Dobrodružná archeologie: Zapomenutý příběh Svahilů

15:25

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Samý oheň, samý žár

14:00

Akční komediální drama Fr. (1981). (108 min)

Rybolov s dynamitem v korálových útesech

15:50

Dokument Fr. (2009). (52 min)

Co hýbe Evropou

12:15

Reportáž (30 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2018). (38 min)

Amadeus

14:10

Film USA (1984). (151 min)

Města na břehu moře: Hongkong

16:00

Dokument N (2015). (52 min)

Xenius: Empatie

16:55

Magazín N (2016) (26 min)

Amerika Boba Dylana: New Orleans (4/5)

17:20

Dokument N (2018). (27 min)

Krásné cesty Orientu: Pamir-Highway

17:50

Dokument N (2017). (43 min)

Krásná místa: Benátky a Tizian (4/5)

18:35

Dokument N (2017). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

Ouessant, kde vládne vítr

16:00

Dokument Fr./Švýc. (2017). (52 min)

Xenius: Ledviny

16:55

Magazín N (2018) (26 min)

Amerika Boba Dylana: Kalifornie (5/5)

17:20

Dokument N (2018). (27 min)

Krásné cesty Orientu: Z Isfahanu do Samarkandu

17:50

Dokument N (2017). (43 min)

Krásná místa: Barcelona a Picasso (5/5)

18:35

Dokument N (2017). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

Reportáž Arte

16:40

(52 min)

Atoly - malé klenoty v oceánu

17:35

Dokument Fr. (2018). (52 min)

Zahrada Eden: Fialové artyčoky Benátek

18:25

Dokument N (2017). (26 min)

Karamboláž

18:55

Magazín Fr./N (2017). (11 min)

Zprávy Arte

19:10

(20 min)

Letní cesta pohořím Altaj (4/9)

19:30

Dokument Fin. (2016). (43 min)

Metropolis

16:45

Magazín N (2018) (43 min)

Nádherné obchodní domy: Galerie Lafayette, Paříž

17:30

Dokument N (2017). (52 min)

Hudba Alhambry

18:25

Dokument Fr. (2016). (43 min)

Zprávy Arte

19:10

(20 min)

Geo-reportáž: Milovaná Korsika - boj proti ohni

19:30

(43 min)

Xenius: Dýchací a trávicí systém

16:45

Magazín N (2017) (26 min)

Nový domov

17:10

Dokument N (2017). (26 min)

Himálaj - blízko nebe

17:40

Dokument Fr. (2008). (53 min)

Německé cesty snů: Hradní cesta z Mannheimu ku Praze

18:35

Dokument N (2014). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

Xenius: Konopí - víc než jen droga

16:45

Magazín N (2018) (26 min)

Nový domov

17:10

Dokument N (2017). (26 min)

Himálaj - ve vesnici žen

17:40

Dokument Fr. (2007). (53 min)

Německé cesty snů: Vinařská cesta z Bockenheimu do Schweigen-Rechtenbachu

18:35

Dokument N (2014). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

Xenius: Mývalové

16:45

Magazín N (2018) (26 min)

Nový domov

17:10

Dokument N (2017). (26 min)

Ouessant, kde vládne vítr

17:40

Dokument Fr./Švýc. (2017). (52 min)

Německé cesty snů: Stříbrná cesta z Cvikova do Drážďan

18:35

Dokument N (2014). (43 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Co hýbe Evropou

19:40

Reportáž (30 min)

G. Verdi: Macbeth ve Státní opeře Pod lipami

20:15

Opera N (2018). (180 min)

Hannas

23:15

Komediální drama N (2016). (102 min)

Mrtví z Turína

20:15

Krimiseriál It. (2015). (54 min)

Mrtví z Turína

21:10

Krimiseriál It. (2015). (45 min)

Skandály světa popu

21:55

Dokument N (2016). (53 min)

Tracks

22:50

Hudeb. magazín N (2018) (43 min)

Hellfest 2017: Deep Purple, Apocalyptica, Sabaton & Kreator

23:35

(75 min)

Marie Antoinetta a tajemství Versailles

20:15

Dokumentární film Fr. (2018). (90 min)

Mobiliář ve Versailles

21:45

Dokument Fr. (2014). (52 min)

Medúzy na pochodu?

22:40

Dokument N (2016). (52 min)

Hellfest 2018

23:30

Koncert Fr. (2018). (100 min)

Samý oheň, samý žár

20:15

Akční komediální drama Fr. (1981). (108 min)

Sammy Davis, Jr.: I've Gotta Be Me

22:05

Dokument USA (2017). (52 min)

50 let jazzového festivalu v Montreux

22:55

Dokument Fr./Švýc. (2016). (59 min)

Folklorní festival Rudolstadt 2017: Toots & The Maytals

23:55

Koncert N (2017). (77 min)

Pandora a Bludný Holanďan

20:15

Romantické fantasy drama VB/USA (1951). (118 min)

Ava Gardner, flamencová diva Hollywoodu

22:15

Dokument Fr. (2016). (52 min)

Eva

23:10

Drama Fr./It. (1960). (105 min)

Mléko, válka víry

20:15

Dokumentární film N (2016). (60 min)

Dobrý, lepší, vegan?

21:15

Dokument N (2016). (44 min)

Příběh penicilínu

22:00

Dokument N (2017). (52 min)

Primo Carnera - laskavá těžká váha

22:55

Dokumentární film Fr. (2015). (82 min)

Drama kolem Tamary

20:15

Komediální drama VB (2010). (107 min)

Spoleto - Festival dvou světů

22:00

Dokument Fr./It. (2017). (55 min)

O kuřatech a lidech

23:00

Komediální drama Dán./N (2015). (97 min)

Farma zvířat

01:00

Animovaný film VB (1954). (72 min)

Magické zahrady: Tschahar Bagh

02:10

Dokument Fr. (2016). (26 min)

Na březích Mississippi

02:40

Dokument USA (2016). (43 min)

Zprávy Arte

03:25

(20 min)

28 minut

03:45

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Skoro celá pravda: Agatha Christie

04:35

Seriál Fr. (2013). (3 min)

Dotočeno!

00:50

Magazín Fr. (2017) (35 min)

Filozofování ulice: Moje vůle

01:30

Magazín N (2017) (26 min)

100 mistrovských děl a jejich tajemství

01:55

Dokument Fr. (2013). (27 min)

Na březích Mississippi

02:25

Dokument USA (2016). (43 min)

Zprávy Arte

03:10

(20 min)

28 minut

03:30

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Skoro celá pravda: Zlatan Ibrahimovič

04:20

Krátký film Fr. (2013). (3 min)

Kraťas: Film Noir

01:15

Magazín Fr. (2018) (56 min)

Kindil El Bahr

02:10

Krátký film (38 min)

Země na dohled

02:50

Dokument N (2013). (53 min)

Dobrodružná archeologie: Zapomenutý příběh Svahilů

03:45

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Zprávy Arte

04:10

(20 min)

Skoro celá pravda: Zinedine Zidane

04:30

Seriál Fr. (2018). (3 min)

Paul Simon: Pod africkým nebem

01:15

Dokumentární film USA (2011). (83 min)

Bismarck - Tvrdost i citlivost

02:40

Dokument N (2014). (53 min)

Dobrodružná archeologie: Mýtus krétského labyrintu

03:35

Dokument Fr. (2018). (26 min)

Zprávy Arte

04:00

(20 min)

Skoro celá pravda: Jean-Paul Gaultier

04:20

Seriál Fr. (2018). (3 min)

World Brain

00:55

Dokumentární film Fr. (2014). (73 min)

Food for Love

02:10

Dokument Řec. (2013). (52 min)

Štěstí leží na talíři: Baskicko s Arnaudem Daguinem

03:05

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Zprávy Arte

03:35

(20 min)

28 minut

03:55

Magazín Fr. (2018) (46 min)

Skoro celá pravda: George Lucas

04:45

Seriál Fr. (2018). (3 min)

Jatka

00:20

Dokument Fr. (2015). (54 min)

Francie proti zbytku světa

01:15

Komediální seriál Fr. (2014). (93 min)

Život ve vrbovém proutí

02:50

Dokument Fr. (2017). (43 min)

Zprávy Arte

03:35

(20 min)

28 minut

03:55

Magazín Fr. (2018) (40 min)

Francie proti zbytku světa

00:40

Komediální seriál Fr. (2014). (91 min)

Sběratelé umění: Julia Stoscheková

02:10

Dokument N (2014). (26 min)

Srnčata & spol.: Umění zmizet

02:35

Dokument Rak. (2017). (44 min)

Zprávy Arte

03:20

(20 min)

28 minut

03:45

Magazín Fr. (2018) (43 min)

Skoro celá pravda: Metallica

04:30

Seriál Fr. (2018). (3 min)

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.