- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
TV Program Polsat na sedm dní dopředu
Polsat
- 19. 5.
- 20. 5.
- 21. 5.
- 22. 5.
- 23. 5.
- 24. 5.
- 25. 5.
- 17:22
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Klan Gucci
01:20Disco Gramy XLVI (137)
04:55Zprávy
06:00Psí domov
08:00Karate Kid
10:20Hledá se Nemo
13:10Tvoje tvář má známý hlas XX (10)
15:30Náš nový dům XXII (22)
17:40Události
18:50Sport
19:20Počasí
19:27Stát ve státě XXV (20)
19:30Free Guy: Hra na hrdinu
20:00Cizinec
22:30Úniková hra
01:00Svět podle Kiepských II (13)
03:10Svět podle Kiepských II (14)
03:40Svět podle Kiepských II (15)
04:10Disco Gramy XLVI (138)
04:45Úniková hra
01:00Svět podle Kiepských II (13)
03:10Svět podle Kiepských II (14)
03:40Svět podle Kiepských II (15)
04:10Disco Gramy XLVI (138)
04:45Teleshopping
05:25Zprávy
06:00Malanowski a partneři XVI (4)
08:40Malanowski a partneři XVI (5)
09:10Rodinná tajemství III (25)
09:40Proč já? XVIII (35)
10:40Policisté XIII (37)
11:40Události
12:50Intervence XIX (95)
13:20Složité záležitosti XXVI (53)
13:40Proč já? XXIX (53)
14:40Události
15:50Počasí
16:10Intervence XIX (96)
16:15Záchranka 112 XIV (52)
16:30Policisté XVI (52)
17:00První láska XLVIII (69)
18:00Události
18:50Host událostí
19:25Sport
19:45Počasí
19:55Kingsman: Zlatý kruh
20:00Free Guy: Hra na hrdinu
23:05Kat: Válečná zóna
01:50Sněz Aljašku (3)
04:05Disco Gramy XLVI (139)
04:45Kat: Válečná zóna
01:50Sněz Aljašku (3)
04:05Disco Gramy XLVI (139)
04:45Teleshopping
05:25Zprávy
06:00Malanowski a partneři XVI (6)
08:40Malanowski a partneři XVI (7)
09:10Rodinná tajemství III (26)
09:40Proč já? XVIII (36)
10:40Policisté XIII (38)
11:40Události
12:50Intervence XIX (96)
13:20Složité záležitosti XXVI (54)
13:40Proč já? XXIX (54)
14:40Události
15:50Počasí
16:10Intervence XIX (97)
16:15Záchranka 112 XIV (53)
16:30Policisté XVI (53)
17:00První láska XLVIII (70)
18:00Události
18:50Host událostí
19:25Sport
19:45Počasí
19:55Inferno
20:00Nukleární cíl
22:30Kingsman: Zlatý kruh
00:50Sněz Aljašku (4)
04:05Disco Gramy XLVI (140)
04:45Kingsman: Zlatý kruh
00:50Sněz Aljašku (4)
04:05Disco Gramy XLVI (140)
04:45Teleshopping
05:25Zprávy
06:00Malanowski a partneři XVI (8)
08:40Malanowski a partneři XVI (9)
09:10Rodinná tajemství III (27)
09:40Proč já? XVIII (37)
10:40Policisté XIII (39)
11:40Události
12:50Intervence XIX (97)
13:20Složité záležitosti XXVI (55)
13:40Proč já? XXIX (55)
14:40Události
15:50Počasí
16:10Intervence XIX (98)
16:15Záchranka 112 XIV (54)
16:30Policisté XVI (54)
17:00První láska XLVIII (71)
18:00Události
18:50Host událostí
19:25Sport
19:45Počasí
19:55Náš nový dům XXII (23)
20:05Exmanželka za odměnu
21:05Zbouchnutá
23:25Těžce zamilován
02:15Disco Gramy XLVI (141)
04:45Těžce zamilován
02:15Disco Gramy XLVI (141)
04:45Teleshopping
05:25Zprávy
06:00Malanowski a partneři XVI (10)
08:40Malanowski a partneři XVI (11)
09:10Rodinná tajemství III (28)
09:40Proč já? XVIII (38)
10:40Policisté XIII (40)
11:40Události
12:50Intervence XIX (98)
13:20Složité záležitosti XXVI (56)
13:40Proč já? XXIX (56)
14:40Události
15:50Počasí
16:10Intervence XIX (99)
16:15Záchranka 112 XIV (55)
16:30Policisté XVI (55)
17:00První láska XLVIII (72)
18:00Události
18:50Lepší Polsko (11)
19:15Sport
19:45Počasí
19:55Náš nový dům XXII (24)
20:05Přítelkyně XXIII (12)
21:10Varieté
22:10Exmanželka za odměnu
00:50Náš nový dům XV (16)
03:10Sněz Aljašku (5)
04:05Disco Gramy XLVI (142)
04:45Exmanželka za odměnu
00:50Náš nový dům XV (16)
03:10Sněz Aljašku (5)
04:05Disco Gramy XLVI (142)
04:45Teleshopping
05:25Zprávy
06:00Malanowski a partneři XVI (12)
08:40Malanowski a partneři XVI (13)
09:10Rodinná tajemství III (29)
09:40Proč já? XVIII (39)
10:40Policisté XIII (41)
11:40Události
12:50Záchranka 112 XII (15)
13:10Složité záležitosti XXVI (52)
13:40Proč já? XXIX (57)
14:40Události
15:50Počasí
16:10Intervence XIX (100)
16:15Záchranka 112 XIV (56)
16:30Policisté XVI (56)
17:00První láska XLVIII (73)
18:00Události
18:50Host událostí
19:25Sport
19:45Počasí
19:55Polsat Hit Festival 2024 (1)
20:00Polsat Hit Festival 2024 (2)
21:35Polsat Hit Festival 2024 (3)
22:45Mizerové 2
23:30Voják 5: Bitevní pole
02:55Disco Gramy XLVI (143)
04:50Voják 5: Bitevní pole
02:55Disco Gramy XLVI (143)
04:50Teleshopping
05:25Zprávy
06:00Už jsme tam?
08:00Eva vaří XXXVIII (13)
10:05Náš nový dům XXII (23)
10:40Policisté XVI (29)
11:40Policisté XVI (30)
12:40Policisté XVI (31)
13:40Policisté XVI (32)
14:40Policisté XVI (33)
15:45Vězení IX (19)
16:45Vězení IX (20)
17:15Kluci XXIV (1)
17:45Kluci XXIV (2)
18:15Události
18:50Prezidenti a premiéři IX (20)
19:15Sport
19:45Počasí
19:55Polsat Hit Festival 2024 (4)
20:00Polsat Hit Festival 2024 (5)
21:30Polsat Hit Festival 2024 (6)
22:15Osamělý mstitel
23:00Umění války: Zrada
01:20KRRiT (1)
02:45Svět podle Kiepských II (16)
03:30Svět podle Kiepských (8)
04:00Disco Gramy XLVI (144)
04:45