- Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7.
Sobota 29.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Sisu
00:30Věznice 77
02:00International
04:05Neneh Superstar
06:00Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru
07:35Lion
09:15Čtyřicítka na krku
11:15Lásky čas
13:30Interstellar
15:35(J)elita ze střídačky 2
18:25Velký útěkář
20:00Menu
21:35Inferno
23:25Agent z Panamy
01:25Interstellar
03:15STAX: Soulsville, U.S.A (4)
00:157500
01:15Ztracený král
02:45Temné chvíle
04:30Velký George Foreman
06:00Tři Kristové
08:10Zataženo, občas trakaře
10:00Dalíland
11:30Láska kvete v každém věku
13:05Roboti
14:35Ave, Caesar!
16:10Lady Bird
17:55Noční zvířata
19:30Rod Draka II (2)
21:25Blok 99
22:30Spy/Master (6)
00:40Bojovník III (6)
01:25Zkažená úča
02:25Noční zvířata
04:05Temný případ (5)
00:45Temný případ (6)
01:40Temný případ (7)
02:40Temný případ (8)
03:30Dívka, která unikla: Příběh Kary Robinsonové
04:25Mandle a mořský koník
06:00Lorax
07:35Space Oddity
09:00Dounia a princezna z Aleppa
10:35Sektor II (2)
11:50Jerrod Carmichael Reality Show (5)
12:50Jsme tu IV (5)
13:25Celeste a Jesse navždy
14:25Létání pro začátečníky
15:55Meg 2: Příkop
17:35V moci hvězd III (4)
19:30Julia (1)
20:00Julia (2)
20:45Julia (3)
21:30Julia (4)
22:20Julia (5)
23:00Julia (6)
23:45Julia (7)
00:25Julia (8)
01:10Útok na Bílý dům
02:00Likvidátor: Znovuzrození
04:10Fidlivareška (2)
06:00Kikirikí
06:15Kouzlování
06:25Zabij nudu! II
06:35Staré pověsti české (3)
06:40O modrém autíčku (7)
06:55Brundibáři (2)
07:05Žofka a její dobrodružství (13/13)
07:20Mach a Šebestová (2)
07:30O Mikešovi (7)
07:35Pojďte pane, budeme si hrát (1/11)
07:50Broučci (1/12)
08:05Já Baryk (9)
08:20Tisíc a jedna noc (10)
08:25Teleshopping
09:00Pobočník Jeho Výsosti
10:15Utopená ponorka
11:40Záhada hlavolamu
12:00Kinosál
13:40Uloupená hranice
14:00Svatopluk a jeho synové čili pravdivý konec Říše velkomoravské
15:30Znamení Raka
16:00Kinosál
17:35Filmové minuty
17:45Sedm hladových
18:00Kinosál
19:30Staré pověsti české (16)
19:40Film na přání: Hrátky s čertem, Tvár v okne, Den sedmý, osmá noc
20:00Filmové minuty
21:45Až do konce
22:00Úkryt Černého Billa
23:45Svět pod hlavou (4)
00:50Pokrevní pouto
01:50Poslední polda III (13)
03:55Ostrov pokladů
05:20Gambit
07:05Dvě nevěsty a jedna svatba
09:00Pár správných chlapů
10:50Detektiv z Hongkongu
13:35Kouzelný měšec
15:50Enderova hra
17:45Krvácející srdce
20:00Street Fighter: Poslední boj
21:50LaRoy, Texas
23:55Overlord
01:50Vrátná
03:35Bonanza
05:35Dobrodružní skauti
06:25Pisatel
07:50Šťastný drak
09:15Hrdinové
10:50Čekání na Anyu
12:35Coco Chanel
14:20Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
16:10Zamračené dny
17:25Skoro přátelé
19:20Past na lásku
21:00Večerní slunce
22:25Mezi řádky
00:40Poslední semestr
02:40Zapomenutý únos
05:15Vítejte v Holly Springs
06:50Iluze lásky
09:15Hercule Poirot
11:20Hercule Poirot
12:40Hercule Poirot
13:45Café society
16:00Hospodu vám nedáme
18:00Grace, kněžna monacká
20:00Celebrity s.r.o.
22:10Pohřešovaná
00:15Legendy zločinu
01:45Ten Největší
01:057 pod nulou
02:45Vejška
04:15Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
05:25Zoom In - House of Gucci
05:35Zoom In - Don’t Look Up
05:45Zoom In - Army of the Dead
05:50Hollywood’s Best Film Directors II (5)
06:00Mythica: Železná koruna
06:30Yankee Zulu
08:25Nevídáno, neslýcháno
10:05Všichni dobří rodáci
11:40Čaroděj a bílý had
13:50Nikdy to nevzdávej
15:20Taxi
17:15Ace Ventura: Zvířecí detektiv
18:50Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
20:20Kill Bill 2
22:00Můj otec je šílenec
00:05Štvanec
01:50Ve jménu krále 2
03:15Close Up III (6)
04:45REVENANT Zmrtvýchvstání
01:45Tři noci týdně
04:15Můj policista
06:00Píseň lásky
07:50Velikonoční vajíčka
09:10Jane
09:25Noc 12
10:50RoboCop
12:45Philadelphia
14:40Píseň lásky
16:45Můj policista
18:05Noe
20:00Hvězdná brána
22:15Ben Hur
00:15Přání smrti
02:15Irské sbohem
04:00Břemeno
04:25Ashkal: Vyšetřování v Tunisu
01:10Americký masakr
02:45Nikdy víc
04:30Jako nikdo jiný
06:00Sliby
07:50Purpurová růže z Káhiry
09:30Boží tvorové
11:00Středomořská horečka
12:45Červená pustina
14:40Sliby
16:40Jako nikdo jiný
18:20Nic nového
20:10Mateřství
20:30Velká svoboda
22:30Marinette
00:30Funny Games
02:10Červená pustina
04:00Univerzálni voják 4: Odplata
00:50Ultrafialoví II (4)
02:35Námořní vyšetřovací služba XVI (11)
03:20Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
04:00Námořní vyšetřovací služba XVI (13)
04:40Seriálový tip (1)
05:20Harrow (10)
06:00A-Team (3)
07:00A-Team (4)
08:05A-Team (5)
09:00A-Team (6)
09:50A-Team (7)
10:55MacGyver (1)
12:00MacGyver (2)
12:55MacGyver (3)
13:45MacGyver (4)
14:40Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
15:30Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
16:20Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
17:20MacGyver (3)
18:10MacGyver (4)
19:05Černý orel
20:00Univerzálni voják 4: Odplata
22:10Coco Chanel
00:15Ultrafialoví II (1)
02:00Ultrafialoví II (2)
02:45Ultrafialoví II (3)
03:30Ultrafialoví II (4)
04:15Totalcar VI (4)
04:55Ztracený svět (18)
00:50K poctě zbraň (54)
01:50K poctě zbraň (55)
02:40Totalcar (4)
03:30Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Xena (14)
09:00Xena (15)
10:00Teleshop (4)
11:00Macgyver III (8)
13:00Macgyver III (9)
13:55Macgyver III (10)
14:50Macgyver III (11)
15:45Macgyver III (12)
16:40Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
17:30Námořní vyšetřovací služba XVI (2)
18:25Námořní vyšetřovací služba XVI (3)
19:20Námořní vyšetřovací služba XVI (4)
20:15Námořní vyšetřovací služba XVI (5)
21:10Ztracený svět (14)
22:05Ztracený svět (15)
23:05Ztracený svět (16)
00:05Ultrafialoví II (10)
01:05Ultrafialoví II (11)
02:05Totalcar (4)
02:50Totalcar (5)
03:15Teleshop (5)
04:00Brousko III (65)
01:20Brousko III (64)
02:25Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Dcery duchem (41)
11:00Teleshop (1)
12:20Dcery duchem (42)
12:35Návrat do života II (9)
14:05Návrat do života II (10)
15:15Zelenáč III (7)
16:25Zelenáč III (8)
17:25Zelenáč III (9)
18:20Návrat do života II (10)
19:15Dcery duchem (43)
20:30Dcery duchem (44)
21:50Zelenáč III (7)
23:10Zelenáč III (8)
00:10Zelenáč III (9)
01:05Brousko III (61)
02:00Brousko III (62)
02:50Seriálový tip (1)
03:40Teleshop (4)
04:00Spavá nemoc
00:20Dějiny lásky
01:55Spavá nemoc
04:15Hanba
10:10Tramontane
11:55Zeď
13:50Můj král
15:40Hledání
17:50Druhá šance
20:10Patriarcha
22:00Perleťový knoflík
23:45Patriarcha
01:15Perleťový knoflík
03:05Teleshopping
00:00Žena v černém
00:15Hrůzná minulost 2
01:45Masakr v kopcích
03:20Teleshopping
00:00Záhada Hory mrtvých
00:15Poslední minuty na Zemi
01:50Svatyně zla
03:20Nulová šance
00:20Trable Petuniových
01:50Bůh masakru
03:40Když byla Dolly Parton má matka
05:25Spy kids: Stroj času
07:00Ranvej
08:25Bradův život
09:55Strážce majáku
11:35Křehkost
13:10Paříž 36
14:55Muž ve stínu
16:55Čas beznaděje
19:00Vpich
21:00Muži, co zírají na kozy
22:40Butch Cassidy: Bez osudu
00:10Temné svědomí
01:50Příležitost dělá zloděje
03:25Oslněni sluncem
01:30The Dare
03:30Učitelem z nouze
05:05Dobrodružství Tedyho Stonese
06:50Princ a já 2
08:20Tygři železnice
09:55Jak milovat s D
11:55Supernova
13:30Zmizelá
15:05Corner Office
16:40Julieta
18:20Frajeři ve Vegas
20:00After: Tajemství
21:45Už teď mi chybíš
23:25Mlčení
01:15Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
03:5548 hodin
01:20Na život a na smrt
02:55Close Up III (20)
04:45Close Up III (9)
05:15Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
05:40Zoom In - News of the World
05:50Intimní osvetlení
06:05Seznamte se s Davem
07:40Banánový Joe
09:20Božská relikvie 2
11:00Křidýlko nebo stehýnko
12:55Postřižiny
14:45Past
16:35Výplata
18:30Dalších 48 hodin
20:30Rambo: Poslední krev
22:00Resident Evil: Afterlife
23:35Predátor z hlubin
01:05Lara Croft - Tomb Raider
02:207 pod nulou
03:50Pekelná jízda
01:40Podoby lásky
03:00Paddington
04:30Princezna rebelka
06:20Snové léto
07:55Pojedeme k moři
09:35Red Dog 2
11:20#jsemtady
13:05Velký souboj pekařů
14:50Lassie se vrací
16:25Jsem božská
18:15Tchyně na zabití
20:15Noční recepční
21:50Návrat domů
23:30Voyagers - Vesmírná mise
01:00Surfařka
02:45Jsem božská
04:25Borgman
00:10R.M.N.
02:10Borgman
04:20Všechno bude v pohodě
08:35Tralala
10:25Western
12:30Brankář
14:40Stranou Satana
16:40Jimmy P.
18:35Ve stínu žen
20:40Bratr a sestra
22:00Dheepan
23:55Bratr a sestra
01:55Dheepan
03:50Policajti z L. A. (8)
01:30Policajti z L. A. (9)
02:15Restaurant: Impossible (2)
02:55Restaurant: Impossible (3)
03:35Hranice nemožného (3)
04:15Hranice nemožného (4)
04:55Průkopnice (8)
05:30Průkopnice (11)
06:10Smallville (1)
06:40Smallville (2)
07:30Prolhané krásky (7)
08:40Prolhané krásky (8)
09:35Jeremiah Johnson
10:35Smallville (3)
12:40Smallville (4)
13:35Hranice nemožného (12)
14:30Hranice nemožného (13)
15:25Prolhané krásky (9)
16:20Prolhané krásky (10)
17:10Hranice nemožného (14)
18:05Hranice nemožného (15)
19:00Riskantní podnik
20:00Valentine
22:00Roswell: Nové Mexiko (1)
23:55Roswell: Nové Mexiko (2)
00:35Jak to dělají? (9)
01:20Jak to dělají? (10)
01:40Poslední obyvatelé Aljašky (4)
02:05Rande z pekla (3)
02:50Rande z pekla (4)
03:10Průkopnice (5)
03:35Rande z pekla (10)
03:55Hranice nemožného (5)
04:20