- Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6. - Sobota
15. 6. - Neděle
16. 6. - Pondělí
17. 6. - Úterý
18. 6. - Středa
19. 6. - Čtvrtek
20. 6. - Pátek
21. 6. - Sobota
22. 6. - Neděle
23. 6. - Pondělí
24. 6. - Úterý
25. 6. - Středa
26. 6.
Čtvrtek 13.6.
- 06:24
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Sisi (2/6)
00:10AZ-kvíz
01:05Život je pes (2/6)
01:30Dobré ráno
02:15Kluci v akci
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zavolejte porodní sestřičky XII (7/8)
09:00Kluci v akci
09:55Písničky z jednoho města
10:20Hitparáda televizní zábavy
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Horákovi (17)
12:30Horákovi (18)
13:20Buchty po ránu
14:15Banánové rybičky
14:40Já bych se tak ráda vdávala
15:20Zavolejte porodní sestřičky XII (8/8)
16:20AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Rédl (3/4)
20:15Nejlepší Bakaláři
21:25Na stopě
22:20Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:44Maigret a smrt Cecílie
22:45AZ-kvíz
00:25Život je pes (3/6)
00:50Banánové rybičky
01:35Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Život s Hitlerem (3/3)
00:00Chico
00:50Půvab rakouských hor (2/5)
01:20Vzkaz Diny Štěrbové
02:05Na hranici tradic
02:20Zašlapané projekty
02:45V zajetí železné opony
03:05Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:20Babylon
03:45Duch vane, kudy chce
04:10Náš venkov
04:40Nedej se
05:05Království divočiny: Makak medvědí, Thajsko
05:35Dobré ráno
05:59Vzestup a pád lví smečky (1/2)
08:30Nádherná Amerika II
09:20Ztracené poklady Egypta
10:15České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky
11:00Chůze - lék pro tělo a duši
11:20Diana a Dodi, princezna a playboy
12:15Perimetr
13:25Divoká Uganda
13:55Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (1/4)
14:45Evropa dnes
15:40Tajemství britských královských paláců (1/8)
16:10Člověk jako součást přírody
16:55Velké stroje zblízka II
17:50Auto moto svět
18:35Auto moto test
19:00Chico
19:15Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Výborná SHOW
20:00Trabantem z Austrálie do Asie (7)
20:50Trabantem z Austrálie do Asie (8)
21:20Kafka (4/6)
21:55Občan Ashe: Tenista, který bojoval nejen na kurtu
22:40Podvody s potravinami - organizovaný zločin?
00:15Kruk (1/6)
01:10Cesta do gulagu
02:00Krásy evropského pobřeží
02:35Na hranici tradic
02:40Zašlapané projekty
03:10V zajetí železné opony
03:30Před půlnocí
03:40Má tetřev naději?
04:10Náš venkov
04:35Kriminálka Miami VII (23)
00:45Specialisté (11)
01:50Ulice (4723)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (172)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4723)
08:35Kriminálka Anděl II (7)
09:35Můj přítel Monk II (1)
10:50Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (173)
12:20Kriminálka Miami VII (24)
13:40Kriminálka Miami VII (25)
14:35Výměna manželek XI
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4724)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Policie Modrava III (2)
20:20Dáma a Král II (1)
21:35Na vaší straně
22:55Kriminálka Miami VII (24)
23:40Kriminálka Miami VII (25)
00:40Kriminálka Anděl II (7)
01:40Ulice (4724)
03:00Ordinace v růžové zahradě 2 (173)
03:45Novashopping
04:45Policie v akci
00:55Policie Hamburk X (22)
01:55Policie Hamburk X (23)
02:55Closer: Nové případy II (9)
03:50Rozpal to, šéfe!
04:50Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (84)
07:00M.A.S.H (85)
07:25M.A.S.H (86)
07:55M.A.S.H (87)
08:25M.A.S.H (88)
08:55Polda V (16)
09:30Policie Hamburk X (24)
10:40Policie Hamburk X (25)
11:40Closer: Nové případy II (10)
12:40Komisař Rex IV (14)
13:35Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (208)
20:15Inkognito
21:40Inkognito
22:50Ano, šéfe!
00:00Policie v akci
01:05Policie Hamburk X (24)
02:05Policie Hamburk X (25)
03:00Closer: Nové případy II (10)
03:55Rozpal to, šéfe!
04:5524 hodin života
00:20Temné stíny
02:10Mámy na pařbě
04:25Jesse Stone: Bez výčitek
05:55Kriminálka Miami VII (22)
07:35Kriminálka Miami VII (23)
08:30Zítra to roztočíme, drahoušku...!
09:20Půlnoční dítě
11:20Emma.
13:40Třetí patro (2)
16:15Ztraceni ve vesmíru
17:30Frajeři ve Vegas
20:00Matrix Revolutions
22:10Bod zlomu
00:35Polibek draka
02:35Emma.
04:15Teorie velkého třesku VI (12, 13, 14, 15)
00:40Malý Sheldon V (1, 2)
02:25Zlatá sedmdesátá IV (27)
03:00Zlatá sedmdesátá V (1)
03:25Mužketýři II (1)
03:45První dobrá (2)
04:10TELE TELE
04:35Noční soud II (1, 2)
05:05Oggy a škodíci: Nová generace (2, 3, 4, 5)
05:50Bakugan: Vzestup Geoganů (16)
06:35Přátelé V (4, 5)
06:452 $ocky IV (6, 7, 8, 9)
07:40Malý Sheldon V (3, 4, 5, 6)
09:25Noční soud II (3, 4)
11:05Dva a půl chlapa II (7, 8)
12:00Přátelé V (4, 5)
12:50Teorie velkého třesku VI (12, 13, 14, 15)
13:452 $ocky IV (10, 11, 12, 13)
15:30Zlatá sedmdesátá V (2, 3)
17:15Dva a půl chlapa II (9, 10)
18:10Malý Sheldon V (7, 8)
19:05Teorie velkého třesku VI (16, 17, 18, 19)
20:00Přátelé V (6, 7)
21:45Mužketýři II (2)
22:40První dobrá (3)
23:10Dva a půl chlapa II (9, 10)
23:45Teorie velkého třesku VI (16, 17, 18, 19)
00:40Malý Sheldon V (3, 4)
02:25Zlatá sedmdesátá V (2, 3)
03:00Mužketýři II (2)
03:40První dobrá (3)
04:05TELE TELE
04:35Američtí sběratelé XVIII (28)
01:15Pomozte autům VIII (3)
01:55Strážci hranic: Kanada III (12, 13)
02:40Walker, Texas Ranger VI (5)
03:25If it’s easy it’s not fun
04:20Běhej lesy - Brdy
04:45České taekwondo ITF (2)
05:00Walker, Texas Ranger VI (4)
05:15Strážci hranic: Kanada III (14, 15)
05:55Mistři zastavárny XXII (17)
06:40Američtí sběratelé XVIII (28)
07:35Pomozte autům VIII (3)
08:35Kobra 11 XXI (15, 16)
09:35Walker, Texas Ranger VI (5)
11:35Válka skladů VIII (4, 5, 6, 7)
12:35Mistři zastavárny XXII (18)
14:30Strážci hranic: Kanada III (18, 19)
15:30Kobra 11 XXI (17, 18)
16:30Válka skladů VIII (8, 9)
18:35Mistři zastavárny XXII (19)
19:35Američtí sběratelé XVIII (29)
20:30Pomozte autům VIII (5)
21:25Walker, Texas Ranger VI (6)
22:20Kobra 11 XXI (17, 18)
23:15Svět motorů (49)
01:15Pomozte autům VIII (4)
02:00Strážci hranic: Kanada III (14, 15)
02:45Walker, Texas Ranger VI (6)
03:25Absa Cape Epic Best of WOMEN
04:25Absa Cape Epic Best of MEN
04:50To je vražda, napsala (3)
00:55To je vražda, napsala (4)
01:40Beze stopy VI (8)
02:25Médium II (5)
03:05Na lovu
03:45Riskuj!
04:30Grantchester V (6)
04:55Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:45Na lovu
06:30MasterChef Česko VI (14)
07:25Můj přítel Monk (11)
08:35Grantchester V (6)
09:35Médium II (4)
10:35Beze stopy VI (8)
11:35MasterChef Česko VI (15)
12:30Tescoma s chutí
13:50Dobrodružství Sherlocka Holmese (1)
13:55Médium II (5)
15:00To je vražda, napsala (1, 2)
16:00Kriminálka Miami VII (24)
18:00Kriminálka Miami VII (25)
19:00To je vražda, napsala (5)
20:00To je vražda, napsala (6)
21:00Beze stopy VI (9)
22:00Médium II (6)
22:55Dobrodružství Sherlocka Holmese (1)
23:50To je vražda, napsala (5)
00:55To je vražda, napsala (6)
01:40Beze stopy VI (9)
02:25Médium II (6)
03:05Na lovu
03:45Co na to Češi
04:30Simpsonovi XXIX (20)
00:15Simpsonovi XXIX (21)
00:45Simpsonovi XXX (1)
01:10Jmenuju se Earl (19)
01:40Jmenuju se Earl (20)
02:05Nezvěstná II (3)
02:35Ženy ve wrestlingu VIII (52)
03:35Autosalon.tv
04:30Příhody Bolka a Lolka
05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Partička XXL
06:35Re-play
07:55Top Gear speciál (6)
08:20Top Gear speciál (7)
09:25Hvězdná brána IX (15)
10:30Hvězdná brána IX (16)
11:30Jmenuju se Earl (19)
12:35Jmenuju se Earl (20)
13:05Simpsonovi XXVIII (17)
13:35Simpsonovi XXVIII (18)
14:00Simpsonovi XXVIII (19)
14:30Simpsonovi XXVIII (20)
15:00Hvězdná brána IX (17)
15:20Hvězdná brána IX (18)
16:15Jmenuju se Earl (21)
17:20Jmenuju se Earl (22)
17:50Simpsonovi XXX (2)
18:15Simpsonovi XXX (3)
18:45Simpsonovi XXX (4)
19:15Simpsonovi XXX (5)
19:45Partička XXL
20:15Nezvěstní v boji
22:00Simpsonovi XXX (2)
23:55Simpsonovi XXX (3)
00:25Simpsonovi XXX (4)
00:50Simpsonovi XXX (5)
01:20Jmenuju se Earl (21)
01:45Jmenuju se Earl (22)
02:15Nezvěstná II (4)
02:40Spartakus: Krev a písek (1)
03:40Autosalon.tv
04:45Rodina doktora Kleista VIII (1)
00:20Rodina doktora Kleista VIII (2)
01:25Čas lásky a třešní (46)
02:35Čas lásky a třešní (47)
03:30Lásce navzdory (68)
04:35Na zámku
05:35Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:30Sestřičky (58)
07:25Svatby v Benátkách (5)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:50Inga Lindström: Dům u jezera
12:00Záchranáři z hor XIII (10)
14:05Záchranáři z hor XIII (11)
15:00Čas lásky a třešní (48)
16:00Čas lásky a třešní (49)
17:00Záchranáři z hor XIII (12)
17:55Záchranáři z hor XIV (1)
18:55Inga Lindström: Ztracená láska
20:00Sestřičky (59)
21:55Hořký svět (4)
23:10Rodina doktora Kleista VIII (3)
00:10Rodina doktora Kleista VIII (4)
01:10Čas lásky a třešní (48)
02:20Čas lásky a třešní (49)
03:15Lásce navzdory (69)
04:20Tajemství Hitlerovy moci (2)
00:05Válečné stroje (2)
01:10Vetřelci dávnověku XIV (10)
02:15Zakázaná historie VI (10)
03:20Vydří ostrov
04:25Ptačí říše
05:35Ptačí říše
06:00Kleopatřina tajná hrobka (3)
06:15Podrývání nacistů: Tunely pod Paříží
07:15Tajemství Arktidy II (6)
08:20Prima Česko
09:25Prima Svět
10:00Po stopách vylodění v Normandii (2)
10:30Tajný život na pobřeží (3)
11:35Zebova velká ryba (2)
12:45Letecké katastrofy: Nové důkazy V (3)
13:45Svět sportu: Rok za rokem (24)
14:50Ledová království: Zkouška odvahy (6)
15:30Velkolepý vesmír (3)
15:50Časoprostor II (4)
17:00Mistři bolesti (2)
18:10Železnice v arktickém ledu (4)
18:55Druhá světová válka v barvě (10)
20:00Tajné nacistické základny II (7)
21:05Veterináři z Arktidy II (9)
22:10Veterináři z Arktidy II (10)
22:40Nezdary predátorů (2)
23:05Největší záhady historie (1)
23:55Říše mumií (2)
01:40Umění špionáže (1)
02:40Proč je máme rádi
03:35Království vlka arktického (3)
04:40Nebezpečný cíl
00:45Osudný víkend
02:50Námořní vyšetřovací služba X (17)
04:40Příhody Bolka a Lolka
05:35M.A.S.H
06:00M.A.S.H
06:25Námořní vyšetřovací služba X (17)
06:45Námořní vyšetřovací služba X (18)
07:35Žhavé výstřely
08:35Dvojí obvinění
10:15Fukušima
12:25Vera Cruz
15:00Ohnivý oceán
17:10Smrt stopařek
20:00Policajt ze San Franciska
21:55Nebezpečný útěk
00:05Rocketman
02:15Námořní vyšetřovací služba X (18)
04:45FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
01:00Sportovní infoservis
03:00JF Logistics eFootball MČR 2024
09:00MLB: Minnesota Twins - Colorado Rockies
11:00FL: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
14:00The Isle of Man TT 2024 (10)
16:00The Isle of Man TT 2024 (11)
17:00The Isle of Man TT 2024 (12)
18:00MLB: Detroit Tigers - Washington Nationals
19:00Česká ulička Michala Hrdličky - Jakub Rychlovský (10)
22:00Týden v motorsportu (23)
22:30WRC: Rally Italia Sardegna - SS16 Sassari - Argentiera 2 WOLF PS
23:00FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
00:30Sportovní infoservis
02:30Moje zprávy
00:30VIP svět
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:50Šťastná 7
13:40Jak to dopadlo!?
14:35Nebezpečné vztahy
15:50Šťastná 7
16:50Nebezpečné vztahy
17:45Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Hovory Kalousek Soukup
20:15Týden podle Jaromíra Soukupa
21:05Poklad z půdy
21:35Vtip za stovku!
22:40Intim s Heidi Janků
23:55Moje zprávy
00:30VIP svět
00:50Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
02:20Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Svět motorů
02:30Branky, body, vteřiny
03:30Fotbal: EURO 2020
03:45Sokolský zpravodaj
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: Reprezentace 2024
06:00Volejbalový magazín
07:45Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:25Moderní pětiboj: MS v moderním pětiboji 2024 Čína
08:45Svět motorů
10:25Moderní pětiboj: MS v moderním pětiboji 2024 Čína
11:30Horská kola: OZP 50 Podralsko
13:05Běh: Příbramský půlmaraton
13:10Akrobatický rokenrol: Akrobatický rokenrol 2024
13:20Český orienťák
13:55Fotbal: PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
14:35Silniční cyklistika: Czech Challenge Tour 2024
14:45Silniční cyklistika: Tour de Suisse
15:00Dráhová cyklistika: Cyklistika ČR 2024
17:45BMX: Cyklistika ČR 2024
18:00Horská kola: Cyklistika ČR 2024
18:20Triatlon: ČP Trutnov
18:45Golf Time
19:05Motorismus: Rally ČR 2024
19:25Magazín EURO 2024
19:35Fotbal: EURO 2024 Německo
20:05Fotbal: EURO 2020
20:20Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení CAI Písečné nad Dyjí
22:10Jezdectví: Mezinárodní skokové závody CSI Zduchovice
22:25TCL V Repre
22:45Branky, body, vteřiny
23:45Branky, body, vteřiny
03:15Český orienťák
03:25Svět motorů
04:10Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Užít Maltu
14:30Óčko hity
14:40Óčko Chart
15:00To je banger, kámo
17:00Hitrádio desítka
18:00Party ride
19:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Raníček
06:00Sovička Ollie
06:05Remy a Fů
06:10Dodohando
06:20Hej, Hafí! III
06:25Tlapková patrola VI
06:35Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (18/20)
07:00Prasátko Peppa IV
07:20Když Bitz a Bob kutí
07:25Bruno
07:35Luo Bao Bei
07:50Bing
08:00Sovík zvaný Otík
08:10Bo & To
08:15Stateční zajíčci
08:20Kouzelná školka
08:30Helenčina školička
09:00Olí a Jůla
09:10Čau Bambini
09:25Sovička Ollie
09:30Remy a Fů
09:35Dodohando
09:45Hej, Hafí! III
09:50Leo, strážce přírody
09:55Rok v medvědím sedle
10:10Velká kniha o zvířátkách
10:15Země dinosaurů
10:20Sportující zvířata
10:40Hopsasa
10:50Kouzelný vesmír
11:00Superkutilové
11:15Když Bitz a Bob kutí
11:25Bruno
11:40Luo Bao Bei
11:50Bing
12:00Sovík zvaný Otík
12:10Bo & To
12:20Stateční zajíčci
12:25Strašidla na Kulíkově
12:35Čtení do ouška
12:40O raráši Mlíkovi
12:55Art Ninja
13:05Power Players
13:30Power Players
13:45Archouni
13:55Koumando
14:10Hubert a Takako
14:25AZ kvíz junior
14:35Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (18/20)
15:00Cestohrátky
15:20Občanka
15:35Jasmine a Jambo
15:50Planeta YÓ
16:00Šikulové - Velká výzva
16:35Hopsasa
17:05Kouzelná školka
17:20Dračí záchranáři
17:45Šmoulové
18:10Zprávičky
18:40Večerníček
18:457T (21/24)
18:55Tučňáci z Madagaskaru II (27/39)
19:15Příšerka Molly
19:40Čtení do ouška
19:45