- Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7.
Sobota 29.6.
- 15:32
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:40Bydlení je hra
02:10Dobré ráno
02:35Rajské zahrady II
05:10Události v regionech
05:30Pečení na neděli
06:00Polopatě
06:35O dvou poutnících
07:25Pučálkovic Amina
07:40Úsměvy Ivana Trojana
08:40Otravný víkend
09:15Walker: Independence (5/13)
10:20Všechnopárty
11:05Z metropole, Týden v regionech
12:00Hobby naší doby
12:25Postřehy odjinud
12:50Zprávy
13:00Král a zloděj
13:05O chudém královstvíčku
13:50Statečný Azmun
14:55Příkopy (3/6)
15:50Hercule Poirot X
16:45Kluci v akci
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Festivalové vteřiny 2024
19:50Branky, body, vteřiny
20:00Zázraky přírody
20:15Všechnopárty
21:25Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:19Příběhy slavných... Oldřich Lipský
22:20Komisařka Florence (1/4)
23:10Případy detektiva Murdocha XVI
00:40Bolkoviny
01:25Banánové rybičky
02:15Koptashow
02:55Bydlení je hra
03:25Pod pokličkou
03:45Zahrada je hra
04:10Příběhy slavných... Jiří Brabec
04:35Apokalypsa: Hitler míří na západ (2/2)
00:25Napoleonova válečná kořist
01:20Zázraky lidského génia
02:10Na hranici tradic
03:00Zašlapané projekty
03:30Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
03:45Cesty víry
03:55Dřevorubecká vesnice
04:25Kvarteto
04:50Auto moto svět
05:20Auto moto test
05:40Osudové ženy Karla III.
06:00Překvapivě zajímavý svět koz
06:45Velká Británie z výšky II
07:30Cyklotoulky
08:20Americké pobřeží z výšky
08:30Svět zvířat
09:15Letecké katastrofy
10:10Auto moto svět
10:55Auto moto test
11:15Zázraky techniky V
11:35Babylon
12:25Půvab rakouských hor (5/5)
12:50Počesku
13:40Pete a Tillie
13:50Atletika MČR
15:30Trabantem z Austrálie do Asie (11)
17:05Trabantem z Austrálie do Asie (12)
17:30Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (4/4)
18:00Zázračné studánky
18:55Evropa dnes
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Hrdinové z Telemarku
20:00Dívka v mlze
22:10Praha 1952: Proces s Rudolfem Slánským
00:20Velké stroje zblízka II
01:30Na hranici tradic
02:15Zašlapané projekty
02:40V zajetí železné opony
03:00Folklorika
03:15Babylon
03:40Nedej se
04:10Náš venkov
04:35Kriminálka Miami VIII (23)
01:05Kriminálka Miami VIII (24)
02:05Můj přítel Monk II (12)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (184)
03:55Novashopping
04:50Bernieho dobrodružství
05:55Zig a Sharko IV
06:00Chuggington: Veselé vláčky (13, 14, 15, 16)
06:15Alvin a Chipmunkové (20, 21)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Na vodě (10)
09:00Den s Novou
10:10Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení
10:15Den s Novou
12:05Mistrovský plán
12:10Den s Novou
14:20Apollo 13
14:25Muži v černém 3
17:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Superlov
20:20Gladiátor
21:45Muži v černém 3
00:50Na vaší straně
02:55Dáma a Král II (3)
03:55Novashopping
04:50Policie v akci
00:20Policie Hamburk XI (21)
01:20Policie Hamburk XI (22)
02:20Closer: Nové případy III (2)
03:25Jak se staví sen
04:20Lodí přes Kornati
06:00M.A.S.H (129)
06:15M.A.S.H (130)
06:35M.A.S.H (131)
07:00M.A.S.H (132)
07:30M.A.S.H (133)
07:55M.A.S.H (134)
08:30Autosalon.tv
09:00Kdo se ptá?
10:20Máme rádi Česko
11:25Polda (7)
13:25Poslední propadne peklu
14:45Slunce, seno a pár facek
16:35Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda (8)
20:15Polda II (1)
21:30Vyšinutý
22:55Výměna
00:45Zabil jsem Einsteina, pánové......
03:50Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc
00:45Já, pomsta
02:55Můj přítel Monk II (9)
04:20Princ Modřej a víla Lupinka
05:05Vy nám taky, šéfe!
06:00Kriminálka Miami VIII (23)
07:50Kriminálka Miami VIII (24)
08:45O živé vodě
09:40Návštěvníci 3: Revoluce
10:55Rodina na baterky
13:10Ostrov pokladů
15:25Catwoman
18:05Hunger Games: Síla vzdoru 2. část
20:00Krvavý diamant
22:35Až tak moc tě nežere
01:15Můj přítel Monk II (10)
03:25Dračí srdce 2
04:10Teorie velkého třesku IX (4, 5, 6, 7)
00:20Malý Sheldon VI (11, 12)
01:55Zlatá sedmdesátá VI (7, 8)
02:30Americký táta (10, 11)
03:15TELE TELE
03:552 $ocky VI (22)
04:202 $ocky (1)
04:40Ženatý se závazky (20, 21)
05:05Oggy a škodíci: Nová generace (66, 67, 68, 69)
06:00Bakugan: Vzestup Geoganů (32)
06:40Přátelé VI (12, 13)
06:502 $ocky (4, 5, 6, 7)
07:45Malý Sheldon VI (13, 14, 15, 16)
09:35Ženatý se závazky (22, 23)
11:10Dva a půl chlapa III (15, 16)
12:10Přátelé VI (12, 13)
13:05Teorie velkého třesku IX (4, 5, 6, 7)
14:002 $ocky (8, 9, 10, 11)
15:35Zlatá sedmdesátá VI (9, 10)
17:20Dva a půl chlapa III (17, 18)
18:15Malý Sheldon VI (17, 18)
19:10Teorie velkého třesku IX (8, 9, 10, 11)
20:00Přátelé VI (14, 15)
21:45Americký táta (12, 13)
22:40Dva a půl chlapa III (17, 18)
23:35Teorie velkého třesku IX (8, 9, 10, 11)
00:25Malý Sheldon VI (13, 14)
02:10Zlatá sedmdesátá VI (9, 10)
02:45Americký táta (12)
03:30TELE TELE
03:50Stahovák
04:15Film o filmu: Muž, který stál v cestě
04:45Američtí sběratelé XIX (9)
01:10Kachní dynastie (11, 12)
01:55Strážci hranic: Austrálie (10, 11)
02:35Walker, Texas Ranger VI (21)
03:25Magazín Muaythai (4)
04:05Studio Stanley Cup 2024
04:40Walker, Texas Ranger VI (20)
05:35Strážci hranic: Austrálie (12, 13)
06:15Mistři zastavárny XXIII (13)
07:05Američtí sběratelé XIX (9)
08:00Kachní dynastie (11, 12)
08:55Kobra 11 XXIII (18, 19)
09:50Walker, Texas Ranger VI (21)
11:50Válka skladů IX (16, 17, 18, 19)
12:40Mistři zastavárny XXIII (14)
14:45Souboj Titánů II (10)
15:40Kobra 11 XXIII (20)
16:40Kobra 11 XXIV (1)
17:45Válka skladů IX (20, 21)
18:45Mistři zastavárny XXIII (15)
19:40Rudá Sonja
20:30Walker, Texas Ranger VI (22)
22:10Kobra 11 XXIII (20)
23:10Kobra 11 XXIV (1)
00:05Američtí sběratelé XIX (10)
01:05Kachní dynastie (13, 14)
01:45Strážci hranic: Austrálie (12, 13)
02:30Walker, Texas Ranger VI (22)
03:204Islands Croatia
04:05České taekwondo ITF (2)
04:45To je vražda, napsala II (4)
00:35To je vražda, napsala II (5)
01:20Beze stopy VII (3)
02:05Médium II (21)
02:45Kriminálka Miami II (13)
03:25Návrat Sherlocka Holmese (2)
04:05Na lovu
05:00Riskuj!
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:10Na lovu
06:55MasterChef Česko VI (30)
07:50Koření
09:05Víkend
09:25Návrat Sherlocka Holmese (3)
10:05Médium II (20)
11:05Specialisté (13)
12:00MasterChef Česko VI (31)
13:00Návrat Sherlocka Holmese (4)
14:15Médium II (21)
15:20To je vražda, napsala II (2)
16:10To je vražda, napsala II (3)
17:10Kriminálka Las Vegas IV (19)
18:10Kriminálka Las Vegas IV (20)
19:05Myšlenky zločince VI (24)
20:00Myšlenky zločince VII (1)
20:50Myšlenky zločince VII (2)
21:40Médium II (22)
22:30Návrat Sherlocka Holmese (4)
23:20Myšlenky zločince VI (24)
00:25Myšlenky zločince VII (1)
01:05Myšlenky zločince VII (2)
01:45Médium II (22)
02:25Kriminálka Miami II (20)
03:05Návrat Sherlocka Holmese (3)
03:50Na lovu
04:40Simpsonovi XXXII (17)
00:10Simpsonovi XXXII (18)
00:40Simpsonovi XXXII (19)
01:05Simpsonovi XXXII (20)
01:35Jmenuju se Earl III (4)
02:05Jmenuju se Earl III (5)
02:35ESCAPE
03:05Spartakus: Bohové arény (3)
04:10Těžká dřina
05:20Příhody Bolka a Lolka
06:00Top Gear XXIV (1)
06:05Top Gear XXIII (3)
06:55Top Gear XXIII (4)
08:00Top Gear XXIV (4)
09:10Top Gear XXIV (5)
10:15Re-play
11:35Jmenuju se Earl III (4)
12:10Jmenuju se Earl III (5)
12:35Simpsonovi XXXI (15)
13:05Simpsonovi XXXI (16)
13:35Simpsonovi XXXI (17)
14:00Simpsonovi XXXI (18)
14:30Saljut-7: Vesmírná krize
14:50Jmenuju se Earl III (6)
17:20Jmenuju se Earl III (7)
17:50Simpsonovi XXXII (21)
18:15Simpsonovi XXXII (22)
18:45Simpsonovi XXXIII (1)
19:15Simpsonovi XXXIII (2)
19:45Náhradníci
20:15Našrot
22:00Simpsonovi XXXII (21)
23:50Simpsonovi XXXII (22)
00:20Simpsonovi XXXIII (1)
00:45Simpsonovi XXXIII (2)
01:15Jmenuju se Earl III (6)
01:45Jmenuju se Earl III (7)
02:15Re-play
02:40Spartakus: Bohové arény (4)
03:15Nezvěstná II (9)
04:30Zoufalé manželky (1)
00:10Zoufalé manželky (2)
01:10Čas lásky a třešní (78)
02:15Čas lásky a třešní (79)
03:20Lásce navzdory (84)
04:30Libovky Pepy Libického
05:30Na zámku
06:00Libovky Pepy Libického
06:05Linka (3)
06:20Sestřičky (74)
07:20Svatby v Benátkách (21)
08:40Receptář prima nápadů
10:05Libovky Pepy Libického
10:50Zahradník po ruce
11:20Inga lindström: Dům tisíce hvězd
11:55Doktor z hor: Nové příběhy II (8)
14:00Doktor z hor: Nové příběhy II (9)
14:55Čas lásky a třešní (80)
15:55Čas lásky a třešní (81)
16:55Doktor z hor: Nové příběhy II (10)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy II (11)
18:55Schůzka s nebezpečím
20:00Sestřičky (75)
21:50Inkognito
23:05Zoufalé manželky (3)
00:00Zoufalé manželky (4)
01:00Čas lásky a třešní (80)
02:05Čas lásky a třešní (81)
03:05Lásce navzdory (85)
04:15Kouzlo železniční architektury II (6)
00:45Tajemství supertováren II (3)
01:45Údržbáři v akci (3)
03:00Dvojitý rekord
04:10Ptačí říše
05:20Hausbót Petra Horkého
06:00Nezkrotné Portugalsko (4)
06:25Pohotovost pro exotická zvířata VII (12)
07:10Vetřelci dávnověku XIV (12)
08:10Druhá světová válka v barvě (1)
09:05Válečné stroje (4)
10:15Mravenci: Tajná síla přírody
11:20Extrémní hadi (1)
12:40Co vědí ryby
13:50Když žraloci útočí V (10)
14:55Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici II (3)
15:55Šílené počasí: Skutečné záběry VI (9)
17:00Černobyl: Utopie v plamenech (3)
17:55Umění přežít V (1)
18:55Zvířecí sociální sítě (5)
20:00Krásy Jižní Afriky (4)
21:00Stavitelé templářských hradů
22:00Da Vinci: Tajemství Madony ve skalách
23:10Svět kouře a oceli (6)
00:05Zapomenuté megastavby V (6)
01:05Obnažený vesmír IV (3)
02:05Život z vesmíru (3)
03:15Prima Česko
04:35Stav obležení
00:40Válka dronů
03:10Námořní vyšetřovací služba XI (9)
04:50Nad krajinou
06:00Námořní vyšetřovací služba XI (9)
06:05Námořní vyšetřovací služba XI (10)
06:50Královská romance
07:45Chaplin
09:30Největší showman
12:35Chlapec, který se stane králem
14:45Jurský park
17:15Toy Story 4: Příběh hraček
20:00Žraločí žně
22:00Našrot
23:45G. I. Joe Origins: Snake Eyes
01:45Námořní vyšetřovací služba XI (10)
04:25Týden v motorsportu (25)
09:00Česká ulička Michala Hrdličky - Tomáš Hübschman (12)
09:30Magazín WRC - Polsko (7)
10:00WRC: Orlen 80th Rally Poland - SS11 Czarne 1
10:30Macha Lake Open 2024 / Orlen 80th Rally Poland
10:50ITF: Macha Lake Open 2024 - 2. semifinále
13:00Macha Lake Open 2024 / VP Bank Swiss Ladies Open
15:00All Star Game / Swiss Ladies Open / Rally Poland / Macha Lake Open
16:45EXL: Homerun derby 2024
20:00Element (13)
23:00FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
23:10Sportovní infoservis
01:10S Arenbergerem nejen o medicíně
00:00Naše zprávy
00:25Příběh velké lásky - Hana a Karel Heřmánkovi
00:40Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:10Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:40Jak to dopadlo!?
06:35Skandály slavných - Tomáš Klus
07:35Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:45Kašpárku, vař!
11:35Kašpárku, vař!
12:05Babica vs. Sapík
12:35Vítejte ve světě Andrého Rieu II (3)
13:25Vítejte ve světě Andrého Rieu II (4)
14:20S Arenbergerem nejen o medicíně
15:20Nebezpečné vztahy live
15:50Nebezpečné vztahy
16:50Nebezpečné vztahy
17:45Jak to dopadlo!?
18:45Naše zprávy
19:40Příběh velké lásky - Václav Vydra a Jana Boušková
19:50Vaše peníze
20:05Počasí
20:10Sejdeme se na Cibulce
20:15To nejlepší z Vtipu za stovku
21:35Nikdo není perfektní
22:30Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:50Naše zprávy
00:50Příběh velké lásky - Václav Vydra a Jana Boušková
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:15Na plac!
02:35Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
00:20Fotbal: EURO 2024 Německo
00:30Fotbal: TCL V Repre
02:15Branky, body, vteřiny
03:05Fotbal: EURO 2024 Německo
03:15Triatlon: Triatlon ČR 2024
05:05Sokolský zpravodaj
05:20Cyklotoulky
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Basketbal: 100 let basketbalu
06:00Požární sport: MČR hry Plamen
07:20Atletika: World Athletics Continental Tour Silver 2024
07:35První oddíl
07:55Panorama
08:00Fotbal: EURO 2024 Německo
08:30BBV po 25 letech
08:35Sokolský zpravodaj
08:45Magazín České ragby 2024
08:55Motorismus: Svět motorů
09:10Ragby: ME Championship 7s žen 2024 Německo
10:10Fotbal: TCL V Repre
10:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:25Panorama
11:50Silniční cyklistika: Cyklistika ČR 2024
12:05Tour de France ve tmě
12:45Silniční cyklistika: Tour de France 2024
13:45Fotbal: EURO 2024 Německo
17:15Fotbal: EURO 2024 Německo
17:20Fotbal: Z JINÉHO ÚHLU - Vladimír Coufal
20:15Fotbal: EURO 2024 Německo
20:25Fotbal: EURO 2024 Německo
23:10Fotbal: EURO 2024 Německo
23:20Silniční cyklistika: Tour de France 2024
23:25Branky, body, vteřiny
00:05Fotbal: EURO 2024 Německo
00:20Fotbal: EURO 2024 Německo
02:10Branky, body, vteřiny
03:55Silniční cyklistika: Cyklistika ČR 2024
04:10Silniční cyklistika: Tour de France 2024
04:55Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Zprávy
07:00Události, komentáře
07:05Zprávy
08:05BILANCE: Vyplácí se nám EU?
08:30Zprávy
09:00Objektiv
09:05Archiv ČT24: Pozor! Vlak
09:33Zprávy
10:00Studio ČT24
10:03Zprávy
11:00Studio ČT24 -so+ne
11:03Zprávy ve 12
12:00Studio ČT24
12:30Zprávy
13:00Týden v kultuře
13:05Studio ČT24
13:30Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:50Festivalové vteřiny 2024
19:52Hyde Park Civilizace
20:02Zprávy
21:00Historie.cs
21:05Zprávy
22:00Archiv ČT24: Po laně nahoru i dolů
22:05Týden v kultuře
22:32Zprávy ve 23
23:00Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00YouTube Chart
10:00Óčko hity
12:00Smartmania
13:00Óčko hity
13:05O unlocked
13:30Óčko hity
13:45Óčko Chart
14:00Soundtracky
16:00Hitrádio desítka
17:00CZ & SK
18:00Top 4 Óčko chart
19:00Óčko hity
19:15DESPERADOS DJ NO.1 PARTY: VIIITO
20:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Raníček
06:00Prasátko Peppa V
06:05Prasátko Peppa V
06:107T II (10/20)
06:15Pošťák Pat a mizející Puntík
06:40Ovečka Shaun
06:55Tlapková patrola VII
07:05Studio Kamarád
07:30Tamtam
09:00Putování s dinosaury
09:20Bob a Bobek na cestách
10:45Lvíčata
10:55Špačkovi v síti času (15/16)
11:25Kiwi a Strit II
11:55Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
12:00Bludiště
12:25Krasohled
12:55Sammyho dobrodružství 2 - Útěk z ráje
13:00Šikulové - Velká výzva
14:35Kiwi a Strit II
15:00Friends: Síla přátelství
15:10Jak vycvičit draky
15:30Jak vycvičit draky
15:50Kde je Valda? II
16:15Tlapková patrola VII
16:35Jurský svět: Dvojí trable
17:00Ovečka Shaun
17:20MasterChef Junior VIII (4/16)
17:30Šmoulové
18:10Zprávičky
18:40Večerníček
18:457T II (13/20)
18:55Tučňáci z Madagaskaru III (4/15)
19:15Kiwi a Strit III
19:40Bob a Bobek na cestách
19:50