- Čtvrtek
27. 6. - Pátek
28. 6. - Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7.
Čtvrtek 27.6.
- 19:38
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Sisi (4/6)
00:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:25Zahrada je hra
01:50Dobré ráno
02:15Kluci v akci
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Magnum
09:00Kluci v akci
09:50Písničky z obrazovky
10:15Hitparáda televizní zábavy
10:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Horákovi (37)
12:30Horákovi (38)
13:20Pečení na neděli
14:15Michal David - žít tak, jak se má
15:00Magnum
16:25AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Nepodepsaný knoflík
20:10Musím tě svést
21:40Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
23:09Maigret a stará dáma
23:10AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:00Zahrada je hra
01:30Pod pokličkou
01:50Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Stříbrné requiem
00:35Tkaná krása
01:40Na hranici tradic
02:10Mloci a lentilky
02:35V zajetí železné opony
02:50Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:05Babylon
03:30Cesty víry
04:00Geldarské ságy ze Smoliny
04:25Nedej se
04:50Království divočiny: Sovy, strážci sadů, Japonsko
05:20Zprávy v českém znakovém jazyce
05:45Dobré ráno
05:59Svět zvířat
08:30Nádherná Amerika II
09:25Ztracené poklady Egypta
10:15Osudové ženy Karla III.
11:05Krásy evropského pobřeží
11:50Perimetr
12:00Dokonalí mořští predátoři (2/4)
12:25Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (3/4)
13:20Kvarteto
14:15Tajemství britských královských paláců (3/8)
14:40Narozeni ve Skalnatých horách (1/2)
15:30Velké stroje zblízka II
16:25Moc má jméno šibenice
17:10Těla nevydávat
18:05Auto moto svět
18:30Auto moto test
18:55Tkaná krása
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Výborná SHOW
20:00Trabantem z Austrálie do Asie (11)
20:55Trabantem z Austrálie do Asie (12)
21:25Kafka (6/6)
21:55Praha 1952: Proces s Rudolfem Slánským
22:45Šest posledních z Titanicu
23:55Kruk (3/6)
00:55Rozdělený mozek
01:50Na hranici tradic
02:40Tajemství Medvědí jeskyně
03:05V zajetí železné opony
03:25Strom života
03:35Před půlnocí
04:05Náš venkov
04:30Kriminálka Miami VIII (20)
00:40Kriminálka Las Vegas V (14)
01:35Můj přítel Monk II (10)
02:40Koření
03:20Ordinace v růžové zahradě 2 (182)
03:45Novashopping
04:45Snídaně
05:55Gympl s (r)učením omezeným (2)
08:20Kriminálka Anděl II (9)
09:40Můj přítel Monk II (11)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (183)
12:20Kriminálka Miami VIII (21)
13:35Kriminálka Miami VIII (22)
14:30Výměna manželek XI
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu II
17:40Hospoda (4)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Policie Modrava III (6)
20:20Dáma a Král II (4)
21:35Na vaší straně
22:45Kriminálka Miami VIII (21)
23:30Kriminálka Miami VIII (22)
00:25Kriminálka Anděl II (9)
01:25Můj přítel Monk II (11)
02:35Ordinace v růžové zahradě 2 (183)
03:50Novashopping
04:45Policie v akci
00:55Policie Hamburk XI (17)
01:55Policie Hamburk XI (18)
02:55Closer: Nové případy II (19)
03:55Libovky Pepy Libického
05:05Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (124)
07:00M.A.S.H (125)
07:20M.A.S.H (126)
07:50M.A.S.H (127)
08:20M.A.S.H (128)
08:50Polda (6)
09:20Policie Hamburk XI (19)
10:35Policie Hamburk XI (20)
11:30Closer: Nové případy III (1)
12:30Komisař Rex V (6)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:30Inkognito
16:45Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Slunce, seno a pár facek
20:15Inkognito
22:35Ano, šéfe!
23:50Policie v akci
01:05Policie Hamburk XI (19)
02:05Policie Hamburk XI (20)
03:05Closer: Nové případy III (1)
04:15Letní jízda
00:15Muž taiči
02:00Dívka ve sklepě
03:35Láska na kari
05:05Jesse Stone: Bludiště pochybností
06:55Kriminálka Miami VIII (18)
08:45Kriminálka Miami VIII (20)
09:40Talisman
10:35Rudá planeta
12:35Vrať se do hrobu
14:45Třetí patro (4)
16:45Vy nám taky, šéfe!
18:10Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
20:00Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc
22:20Zrozená pro pomstu
00:35Chladnokrevný odkaz
02:25Můj přítel Monk II (8)
03:50Letní jízda
04:50Teorie velkého třesku VIII (20, 21, 22, 23)
00:20Malý Sheldon VI (7, 8)
02:00Zlatá sedmdesátá VI (3, 4)
02:35Americký táta (6, 7)
03:15TELE TELE
03:552 $ocky VI (14)
04:25Ženatý se závazky (16, 17)
04:50Oggy a škodíci: Nová generace (57, 58, 59, 60, 61)
05:40Bakugan: Vzestup Geoganů (30)
06:35Přátelé VI (8, 9)
06:452 $ocky VI (18, 19, 20, 21)
07:40Malý Sheldon VI (9, 10, 11, 12)
09:25Ženatý se závazky (18, 19)
11:05Dva a půl chlapa III (11, 12)
12:05Přátelé VI (8, 9)
13:00Teorie velkého třesku VIII (20, 21, 22, 23)
13:552 $ocky VI (22)
15:302 $ocky (1, 2, 3)
15:55Zlatá sedmdesátá VI (5, 6)
17:15Dva a půl chlapa III (13, 14)
18:10Malý Sheldon VI (13, 14)
19:05Teorie velkého třesku VIII (24)
20:00Teorie velkého třesku IX (1, 2, 3)
20:25Přátelé VI (10, 11)
21:40Americký táta (8, 9)
22:35Dva a půl chlapa III (13, 14)
23:30Teorie velkého třesku VIII (24)
00:25Teorie velkého třesku IX (1, 2, 3)
00:50Malý Sheldon VI (9, 10)
02:05Zlatá sedmdesátá VI (5, 6)
02:40Americký táta (8, 9)
03:20TELE TELE
04:002 $ocky VI (18)
04:30Ženatý se závazky (18, 19)
04:55Američtí sběratelé XIX (7)
01:10Kachní dynastie (7, 8)
01:55Strážci hranic: Austrálie (6, 7)
02:40Walker, Texas Ranger VI (19)
03:25Pasko - The Magic Move
04:05Absa Cape Epic Best of MEN
04:45DFB-Pokal Highlights (7)
05:10Radek Dvořák - česká legenda v NHL
05:25Jari Kurri a Uwe Krupp - hokejové legendy
05:35Walker, Texas Ranger VI (18)
05:45Strážci hranic: Austrálie (8, 9)
06:25Mistři zastavárny XXIII (11)
07:10Američtí sběratelé XIX (7)
08:05Kachní dynastie (7, 8)
09:00Kobra 11 XXIII (14, 15)
09:55Walker, Texas Ranger VI (19)
11:50Válka skladů IX (12, 13, 14, 15)
12:45Mistři zastavárny XXIII (12)
14:30Strážci hranic: Austrálie (12, 13)
15:30Kobra 11 XXIII (16, 17)
16:35Válka skladů IX (16, 17)
18:40Mistři zastavárny XXIII (13)
19:35Američtí sběratelé XIX (9)
20:30Kachní dynastie (11, 12)
21:25Walker, Texas Ranger VI (20)
22:20Kobra 11 XXIII (16, 17)
23:15Američtí sběratelé XIX (8)
01:10Kachní dynastie (9, 10)
01:55Strážci hranic: Austrálie (8, 9)
02:30Walker, Texas Ranger VI (20)
03:20Rentor Rally magazín 2024 (6)
04:00Off-road Maraton (3)
04:45To je vražda, napsala (23)
00:40To je vražda, napsala II (1)
01:25Beze stopy VII (1)
02:15Médium II (19)
02:55Dobrodružství Sherlocka Holmese (13)
03:35Na lovu
04:25Co na to Češi
05:05Riskuj!
05:45Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:20Na lovu
07:05MasterChef Česko VI (28)
08:00Můj přítel Monk II (10)
09:15Návrat Sherlocka Holmese (1)
10:05Médium II (18)
11:10Beze stopy VII (1)
12:00MasterChef Česko VI (29)
12:55Tescoma s chutí
14:05Návrat Sherlocka Holmese (2)
14:15Médium II (19)
15:20To je vražda, napsala (21)
16:10To je vražda, napsala (22)
17:10Kriminálka Miami VIII (21)
18:10Kriminálka Miami VIII (22)
19:05To je vražda, napsala II (2)
20:00To je vražda, napsala II (3)
20:55Beze stopy VII (2)
22:15Médium II (20)
23:05Návrat Sherlocka Holmese (2)
00:00To je vražda, napsala II (2)
01:05To je vražda, napsala II (3)
01:50Beze stopy VII (2)
02:35Médium II (20)
03:15Návrat Sherlocka Holmese (1)
03:55Na lovu
04:45Simpsonovi XXXII (10)
00:20Simpsonovi XXXII (11)
00:50Simpsonovi XXXII (12)
01:15Jmenuju se Earl II (23)
01:45Jmenuju se Earl III (1)
02:20ESCAPE
02:50Spartakus: Bohové arény (1)
03:55Těžká dřina
05:10Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:15Prima Partička - prostě to nejlepší
06:40Re-play
07:45Top Gear XXII (7)
08:10Top Gear XXIV (2)
09:20Hvězdná brána X (15)
10:25Hvězdná brána X (16)
11:20Jmenuju se Earl II (23)
12:25Jmenuju se Earl III (1)
13:05Simpsonovi XXXI (7)
13:30Simpsonovi XXXI (8)
14:00Simpsonovi XXXI (9)
14:30Simpsonovi XXXI (10)
15:00Hvězdná brána X (17)
15:20Hvězdná brána X (18)
16:15Jmenuju se Earl III (2)
17:20Jmenuju se Earl III (3)
17:50Simpsonovi XXXII (13)
18:15Simpsonovi XXXII (14)
18:45Simpsonovi XXXII (15)
19:15Simpsonovi XXXII (16)
19:45Partička XXL
20:15Braddock: Ztracen v boji
22:00Simpsonovi XXXII (13)
23:55Simpsonovi XXXII (14)
00:25Simpsonovi XXXII (15)
00:55Simpsonovi XXXII (16)
01:20Jmenuju se Earl III (2)
01:50Jmenuju se Earl III (3)
02:20ESCAPE
02:50Spartakus: Bohové arény (2)
03:55Rodina doktora Kleista IX (13)
00:10Rodina doktora Kleista IX (14)
01:15Čas lásky a třešní (74)
02:30Čas lásky a třešní (75)
03:30Lásce navzdory (82)
04:40Libovky Pepy Libického
05:40Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:25Sestřičky (72)
07:20Svatby v Benátkách (19)
08:40Prostřeno!
10:00Ano, šéfe!
10:45Inga Lindström: Svatba v Hardingsholmu
11:55Doktor z hor: Nové příběhy II (4)
14:00Doktor z hor: Nové příběhy II (5)
15:00Čas lásky a třešní (76)
16:00Čas lásky a třešní (77)
16:55Doktor z hor: Nové příběhy II (6)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy II (7)
18:55Inga Lindström: Láska s vůní sena
20:00Sestřičky (73)
21:55Hořký svět (8)
23:10Rodina doktora Kleista IX (15)
00:10Rodina doktora Kleista IX (16)
01:10Čas lásky a třešní (76)
02:25Čas lásky a třešní (77)
03:25Lásce navzdory (83)
04:35Druhá světová válka v barvě (1)
00:05Válečné stroje (4)
01:10Vetřelci dávnověku XIV (12)
02:30Zkáza Ďatlovovy výpravy (1)
03:25Co vědí ryby
04:40Hausbót Petra Horkého
06:00Normandie: Země bojovníků (1)
06:25Největší mýty historie (2)
07:20Tajemství Arktidy II (8)
08:25Prima Česko
09:30Prima Svět
10:05Neznámé italské ostrovy (1)
10:3550 odstínů žraloka
11:45Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (1)
12:45Letecké katastrofy: Nové důkazy V (5)
13:45Svět sportu: Rok za rokem (26)
14:45Honba za adrenalinem II (2)
15:20Velkolepý vesmír (5)
15:50Časoprostor II (6)
17:00Mistři bolesti (4)
18:05Železnice v arktickém ledu (6)
18:55Druhá světová válka v barvě (12)
20:00Noc dlouhých nožů: Hitlerova čistka (1/2)
21:05Putování s vlky
22:10Přírodní válečníci (1)
23:20Největší záhady historie (3)
00:05Říše mumií (4)
02:05Umění špionáže (3)
03:15Zabijáci v divočině (2)
04:25Pan Nepolapitelný
01:55Námořní vyšetřovací služba XI (6)
04:40Bolek a Lolek
05:35Bolek a Lolek na Divokém západě
06:00Námořní vyšetřovací služba XI (7)
06:15Námořní vyšetřovací služba XI (8)
07:00Hodina pušek
07:55Dvanáct do tuctu 2
10:10Saljut-7: Vesmírná krize
12:10Chatova země
14:35Le Mans ’66
16:45Zabil jsem Einsteina, pánové......
20:00Stav obležení
22:05Jack Reacher: Poslední výstřel
00:20Námořní vyšetřovací služba XI (7)
03:15Námořní vyšetřovací služba XI (8)
04:25FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
01:30Sportovní infoservis
03:30ŠKODA eRally Cup - Estonsko (2)
09:00MLB: Detroit Tigers - Philadelphia Phillies
11:00Toyota Gazoo Racing eRallye - 4. kolo - Monte Carlo
14:00LET: Tipsport Czech Ladies Open - 3. den
16:00Magazín WRC - Polsko (7)
18:30WRC: Orlen 80th Rally Poland - SS1 Mikolajki - SSS
19:00WRC: Mid - season Review 2024
20:00Týden v motorsportu (25)
21:00MLB: Arizona Diamondbacks - Minnesota Twins
21:30THE RING 12 + HEROES GATE 29
00:30Sportovní infoservis
03:30Naše zprávy
00:30Příběh velké lásky - Iva Janžurová a Stanislav Remunda
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
02:20Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Šťastná 7
13:40Jak to dopadlo!?
14:35Nebezpečné vztahy
15:50Šťastná 7
16:50Nebezpečné vztahy
17:45Jak to dopadlo!?
18:45Naše zprávy
19:40Příběh velké lásky - Karel Gott a Ivana Macháčková
19:50Vaše peníze
20:05Počasí
20:10Barrandovská abeceda - Speciál
20:15Poklad z půdy
21:35Vtip za stovku!
22:40Intim s Heidi Janků
23:55Naše zprávy
00:30Příběh velké lásky - Karel Gott a Ivana Macháčková
00:50Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
02:20Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
01:15Fotbal: EURO 2024 Německo
01:30Branky, body, vteřiny
03:15Fotbal: EURO 2024 Německo
03:30Fotbal: EURO 2024 Německo
05:15Golf: MS v adventure golfu
05:30Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: EURO 2024 Německo
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
08:00AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
08:30Olympiáda dětí a mládeže 2024
09:00Olympiáda dětí a mládeže 2024
09:05Olympiáda dětí a mládeže 2024
09:25Olympiáda dětí a mládeže 2024
09:45Olympiáda dětí a mládeže 2024
10:15ODM: Studio
10:30Olympiáda dětí a mládeže 2024
10:40Olympiáda dětí a mládeže 2024
11:00ODM: Atletika
11:30Olympiáda dětí a mládeže 2024
12:00Olympiáda dětí a mládeže 2024
12:50Olympiáda dětí a mládeže 2024
13:50Olympiáda dětí a mládeže 2024
14:30Olympiáda dětí a mládeže 2024
14:50Olympiáda dětí a mládeže 2024
15:00ODM: Studio
15:20Olympiáda dětí a mládeže 2024
15:30Olympiáda dětí a mládeže 2024
15:40Olympiáda dětí a mládeže 2024
15:50Olympiáda dětí a mládeže 2024
17:10Požární sport: Požární sport 2024
17:35Mažoretkový sport: Mažoretky 2024
17:45Atletika: World Athletics Continental Tour Silver 2024
18:05Silniční cyklistika: Tour de France 2024
18:30Jachting: Raiffeisen Trophy
20:00Triatlon: Triatlon ČR 2024
20:20Triatlon: Triatlon ČR 2024
20:35První oddíl
21:05Golf Time
21:15Sálová cyklistika: Cyklistika ČR 2024
21:30Jezdectví: Jezdectví 2024
21:45Jezdectví: Jezdectví 2024
22:00Fotbal: EURO 2024 Německo
22:20Branky, body, vteřiny
00:05Fotbal: EURO 2024 Německo
00:20Triatlon: Triatlon ČR 2024
02:05Triatlon: Triatlon ČR 2024
02:25Požární sport: Požární sport 2024
02:55Branky, body, vteřiny
03:05Fotbal: EURO 2024 Německo
03:20Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Interpelace poslanců na předsedu vlády
14:30Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Události v regionech
01:34Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Televizní debata Biden versus Trump
02:30Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00UŽÍT MALTU II
14:30Óčko hity
14:40Óčko Chart
15:001Charted
17:00Hitrádio desítka
18:00Party ride
19:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Raníček
06:00Remy a Fů
06:05Sovička Ollie
06:15Dodohando
06:20Hej, Hafí! III
06:25Tlapková patrola VII
06:35Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (8/26)
07:00Prasátko Peppa V
07:20Když Bitz a Bob kutí
07:25Bruno
07:35Luo Bao Bei
07:50Bing
08:00Sovík zvaný Otík
08:10Bo & To
08:15Stateční zajíčci
08:20Kouzelná školka
08:30Helenčina školička
09:00Olí a Jůla
09:10Čau Bambini
09:25Sovička Ollie
09:30Remy a Fů
09:35Dodohando
09:45Hej, Hafí! III
09:50Leo, strážce přírody
09:55Rok v medvědím sedle
10:10Velká kniha o zvířátkách
10:15Země dinosaurů
10:20Hopsasa
10:45Kouzelný vesmír
11:00Kouzelný vesmír
11:10Když Bitz a Bob kutí
11:30Bruno
11:40Luo Bao Bei
11:55Bing
12:05Sovík zvaný Otík
12:10Bo & To
12:20Stateční zajíčci
12:25Putování za švestkovou vůní
12:35Čtení do ouška
12:45Klok, Kloček a pes Dingo
12:55Art Ninja
13:00Power Players
13:30Power Players
13:40Archouni
13:55Zvěd
14:10Hubert a Takako
14:25Ne-Ne se smrskl
14:35Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (8/26)
15:00Cestohrátky
15:25Občanka
15:40Jasmine a Jambo
15:55Planeta YÓ
16:05Šikulové - Velká výzva
16:40Hopsasa
17:10Kouzelná školka
17:20Jak vycvičit draky
17:50Šmoulové
18:15Zprávičky
18:40Večerníček
18:457T II (11/20)
18:55Tučňáci z Madagaskaru III (2/15)
19:15Příšerka Molly
19:40Čtení do ouška
19:45