- Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6. - Sobota
15. 6. - Neděle
16. 6. - Pondělí
17. 6. - Úterý
18. 6. - Středa
19. 6. - Čtvrtek
20. 6. - Pátek
21. 6.
Sobota 8.6.
- 08:55
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
01:20Malá farma
01:45BILANCE: Proč jsou zemědělci v ulicích?
02:10Dobré ráno
02:40IGNIS BRUNENSIS 2005
05:10Události v regionech
05:30Buchty po ránu
06:00Polopatě
06:25Daleko, hluboko, vysoko
07:15Maurův odkaz
07:45Já bych se tak ráda vdávala
08:40Úsměvy Josefa Bláhy
09:35Walker: Independence (2/13)
10:20Všechnopárty
11:05Z metropole, Týden v regionech
12:00Hobby naší doby
12:25Postřehy odjinud
12:50Zprávy
13:00Jak se ševcem šili čerti
13:05Jak Vojtěch pro princeznu do ohně skočil
14:15Mykolko - hop!
14:55Jak se zranit ve službě
15:25Hercule Poirot
16:50Kluci v akci
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Zázraky přírody
20:10Marie Rottrová: To mám tak ráda
21:20Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:44Blázni ze stadiónu
22:45Hitparáda televizní zábavy
00:10Případy detektiva Murdocha XVI
01:05Bolkoviny
01:45Příběhy slavných... Karel Hála
02:40Na forbíně TM
03:35Kuchařská pohotovost
04:15V kondici
04:40Konec války v barvě (3/5)
00:10Starobylé stavby II
01:00Před půlnocí
01:50Na moll
02:20Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka
02:45Folklorika
02:50Historie.cs
03:30Evropa dnes
04:20Auto moto svět
04:50Auto moto test
05:15V karavanu po Polsku (8/8)
05:30Velká Británie z výšky
06:00Ztracené poklady Egypta
06:50Cyklotoulky
07:35Půvab rakouských hor (2/5)
07:50Babylon
08:35Letecké katastrofy
09:05Auto moto svět
09:50Auto moto test
10:10Tenis 2024
10:30Sláva vítězům
13:00Nejdelší den
13:15Krásné země z výšky
16:10Trabantem z Austrálie do Asie (5)
17:05Trabantem z Austrálie do Asie (6)
17:30Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (1/4)
18:00Vzestup a pád lví smečky (1/2)
18:55Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Tenká červená linie
20:00Vanishing Point
22:50Venus a Serena - sestry, které změnily tvář tenisu
00:30Litviněnko (2/4)
01:20Za našima humny
02:10Historie.cs
02:35Buddhismus Diamantové cesty
03:30Vzhůru dolů!
03:55Designtrend
04:15Cesty víry
04:30Postřehy odjinud
04:55Kriminálka Miami VII (16)
01:30Ulice (4719)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (168)
03:50Novashopping
04:50Bernieho dobrodružství
05:55Zig a Sharko IV
06:00Monchhichi (21, 22)
06:15Alvin a Chipmunkové (8, 9)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Na vodě (7)
08:50Den s Novou
10:00Rady ptáka Loskutáka
10:05Tipy ptáka Loskutáka
11:10Válka nevěst
11:25Den s Novou
13:15Zapomenutý ostrov
13:20Den s Novou
15:15Co je šeptem...
15:20Machři 2
17:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Superlov II
20:20Terminator Salvation
21:45Machři 2
00:05Kriminálka Miami VII (17)
02:05Zlatá labuť (56)
03:05Na vaší straně
04:15Novashopping
04:50Policie v akci
01:00Policie Hamburk X (16)
02:00Policie Hamburk X (17)
03:00Closer: Nové případy II (6)
03:55Rozpal to, šéfe!
04:50M.A.S.H (69)
06:00M.A.S.H (70)
06:20M.A.S.H (71)
06:45M.A.S.H (72)
07:15M.A.S.H (73)
07:50Fotr na tripu
08:20Autosalon.tv
09:05Máme rádi Česko
10:25Máme rádi Česko
12:15Polda V (15)
14:10Jára Cimrman ležící, spící
15:30Třetí skoba pro Kocoura
17:00Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda V (16)
20:15České chaty snů
21:35Nebezpečný cíl
22:40Řbitov zviřátek
00:30Vražedné svody
02:45Jak se staví sen
04:35Matrix Reloaded
00:05Ninja Assassin
02:25Můj přítel Monk (5)
03:55Samé štěstí
04:50Kriminálka Miami VII (16)
06:35Kriminálka Miami VII (17)
07:30Pohádka o zemi hojnosti
08:25Hugo a jeho velký objev
09:45Zachraňte Willyho
12:15Mimoni
14:35Happy Feet
16:10Jumper
18:15Hunger Games
20:00Assassin’s Creed
22:50Jedna mezi oči
01:15Norbit
03:05Teorie velkého třesku V (16, 17, 18, 19)
00:30Malý Sheldon IV (9, 10)
02:10Zlatá sedmdesátá IV (17, 18)
02:45Griffinovi IV (30)
03:30Griffinovi V (1)
03:50TELE TELE
04:102 $ocky III (6)
04:55Noční soud (7, 8)
05:20Bernieho dobrodružství (11, 12, 13, 14, 15)
06:05Bakugan: Vzestup Geoganů (11)
06:35Přátelé IV (18, 19)
06:502 $ocky III (10, 11, 12, 13)
07:45Malý Sheldon IV (11, 12, 13, 14)
09:30Noční soud (9, 10)
11:05Dva a půl chlapa (21, 22)
12:00Přátelé IV (18, 19)
12:55Teorie velkého třesku V (16, 17, 18, 19)
13:502 $ocky III (14, 15, 16, 17)
15:35Zlatá sedmdesátá IV (19, 20)
17:20Dva a půl chlapa (23, 24)
18:15Malý Sheldon IV (15, 16)
19:10Teorie velkého třesku V (20, 21, 22, 23)
20:00Přátelé IV (20, 21)
21:45Griffinovi V (2, 3)
22:40Dva a půl chlapa (23, 24)
23:35Teorie velkého třesku V (20, 21, 22, 23)
00:30Malý Sheldon IV (11, 12)
02:15Zlatá sedmdesátá IV (19, 20)
02:45Griffinovi V (2, 3)
03:30TELE TELE
04:10Stahovák
04:40Američtí sběratelé XVIII (25)
01:15Pomozte autům VII (10)
01:55Strážci hranic: Kanada III (6, 7)
02:40Walker, Texas Ranger V (27)
03:25Off-road Maraton (3)
04:20FA Cup Highlights (8)
04:45Walker, Texas Ranger V (26)
05:15Strážci hranic: Kanada III (8, 9)
05:55Mistři zastavárny XXII (12)
06:40Američtí sběratelé XVIII (25)
07:35Pomozte autům VII (10)
08:35Kobra 11 XXI (5, 6)
09:35Walker, Texas Ranger V (27)
11:35Válka skladů VII (24, 25)
12:30Survivor Česko & Slovensko III (27)
13:30Souboj Titánů II (4)
15:30Kobra 11 XXI (7, 8)
16:30Válka skladů VII (28, 29)
18:35Mistři zastavárny XXII (14)
19:30Zóna úniku
20:30Walker, Texas Ranger VI (1)
22:25Kobra 11 XXI (7, 8)
23:20Strážci hranic: Kanada III (8)
02:45Florida Panthers - Edmonton Oilers
03:00Magazín NBA Action
04:40Slečna Marplová VI (2)
00:45Kriminálka Las Vegas VIII (6)
02:15Médium (16)
02:55Na lovu
03:40Co na to Češi
04:20Grantchester V (1)
04:55Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:45Na lovu
06:30MasterChef Česko VI (9)
07:25Koření
08:45Víkend
09:10Grantchester V (1)
09:50Médium (15)
10:50Specialisté (10)
11:50MasterChef Česko VI (10)
12:50Grantchester V (2)
14:10Médium (16)
15:10Slečna Marplová VI (1)
16:10Kriminálka Las Vegas IV (6)
18:00Kriminálka Las Vegas IV (7)
19:00Myšlenky zločince VI (6)
20:00Myšlenky zločince VI (7)
20:50Myšlenky zločince VI (8)
21:50Médium II (1)
22:45Grantchester V (2)
23:45Myšlenky zločince VI (6)
00:45Myšlenky zločince VI (7)
01:25Myšlenky zločince VI (8)
02:05Médium II (1)
02:45Na lovu
03:30Riskuj!
04:10Grantchester V (2)
04:35Simpsonovi XXVIII (22)
00:15Simpsonovi XXIX (1)
00:40Simpsonovi XXIX (2)
01:10Jmenuju se Earl (9)
01:35Jmenuju se Earl (10)
02:05Nezvěstná II (2)
02:30Ženy ve wrestlingu VIII (47)
03:30Autosalon.tv
04:30Příhody Bolka a Lolka
05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:15Top Gear speciál (6)
06:45Top Gear speciál (1)
07:40Top Gear speciál (2)
08:45Top Gear speciál (8)
09:50Top Gear speciál (1)
10:55Re-play
12:10Jmenuju se Earl (9)
12:45Jmenuju se Earl (10)
13:15Simpsonovi XXVII (19)
13:45Simpsonovi XXVII (20)
14:10Simpsonovi XXVII (21)
14:40Simpsonovi XXVII (22)
15:10Žhavé výstřely
15:25Jmenuju se Earl (11)
17:15Jmenuju se Earl (12)
17:45Simpsonovi XXIX (3)
18:15Simpsonovi XXIX (4)
18:45Simpsonovi XXIX (5)
19:15Simpsonovi XXIX (6)
19:45G. I. Joe
20:15Úsměv
22:35Simpsonovi XXIX (3)
00:55Simpsonovi XXIX (4)
01:20Simpsonovi XXIX (5)
01:50Simpsonovi XXIX (6)
02:15Jmenuju se Earl (11)
02:40Jmenuju se Earl (12)
03:10Re-play
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (48)
04:10Rodina doktora Kleista VII (7)
00:20Rodina doktora Kleista VII (8)
01:20Čas lásky a třešní (36)
02:30Čas lásky a třešní (37)
03:25Lásce navzdory (63)
04:25Karolína, domácí kuchařka
05:20Na zámku
06:00Zoo (205)
06:10Sestřičky (53)
07:15Slunečná (160)
08:35Receptář prima nápadů
10:10Libovky Pepy Libického
10:55Zahradník po ruce
11:30Inga Lindström: Kuchařka lásky
12:00Záchranáři z hor XII (14)
14:00Záchranáři z hor XIII (1)
15:00Čas lásky a třešní (38)
16:00Čas lásky a třešní (39)
17:00Záchranáři z hor XIII (2)
17:55Záchranáři z hor XIII (3)
18:55Vražedné svody
20:00Sestřičky (54)
21:55Inkognito
23:10Rodina doktora Kleista VII (9)
00:05Rodina doktora Kleista VII (10)
01:05Čas lásky a třešní (38)
02:15Čas lásky a třešní (39)
03:10Lásce navzdory (64)
04:10Kouzlo železniční architektury II (3)
00:50Kolosální stroje II (6)
01:50Lithium-iontová budoucnost
03:00Svoboda pod nákladem
04:15Ptačí říše
05:30Ptačí říše
06:00Hausbót Petra Horkého
06:15Nezkrotné Portugalsko (1)
06:35Pohotovost pro exotická zvířata VII (9)
07:30Vetřelci dávnověku XIV (9)
08:30Tajemství Hitlerovy moci (1)
09:30Válečné stroje (1)
10:35Divoký východ Polska
11:40Chameleoni: Králové barev
12:50Tajný život tuleňů
13:55Když žraloci útočí V (7)
15:00Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici (4)
16:05Šílené počasí: Skutečné záběry VI (6)
17:05Norské domy snů VII (8)
18:00Největší loupeže s Piercem Brosnanem (6)
19:00Zvířecí sociální sítě (2)
20:00Krásy Jižní Afriky (1)
21:00Kdo zabil Johna Lennona
22:10Svět kouře a oceli (3)
23:55Zapomenuté megastavby V (3)
00:55Planeta sopek
01:55Prima Svět
03:55Thajsko: Svátek barev (2)
04:35Bitva o Británii
00:05Matčina lež
02:55Námořní vyšetřovací služba X (11)
04:50Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:10Námořní vyšetřovací služba X (12)
06:35Námořní vyšetřovací služba X (13)
07:25Divoká dvojka
08:20Poslední čas na lásku
10:15Volání divočiny
12:05Skutečné vraždy
14:05Hon na myš
15:50Pánský klub
17:55Toy Story: Příběh hraček
20:00Ničivé tornádo
21:45Úsměv
23:30Po stopách zabijáka
01:50Námořní vyšetřovací služba X (12)
03:45Námořní vyšetřovací služba X (13)
04:45Sportovní infoservis
01:00MLB: Boston Red Sox - Atlanta Braves
09:00McDonald’s Cup 2024
11:30Toyota Gazoo Racing eRallye - 3. kolo
13:30Česká ulička Michala Hrdličky - Tomáš Filippi (9)
15:30Euroleague Final Four 2024 - finále
16:00The Isle of Man TT 2024 (7)
18:00MLB / Hexagone MMA 18
19:00FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
00:00Sportovní infoservis
02:00S Arenbergerem nejen o medicíně
00:25Moje zprávy
00:50VIP svět
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:20Na plac!
02:30Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:40Jak to dopadlo!?
06:35Skandály slavných - Americké sexuální skandály
07:35Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:40Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:05Babica vs. Sapík
13:00Vítejte ve světě Andrého Rieu (7)
13:50Vítejte ve světě Andrého Rieu (8)
14:40S Arenbergerem nejen o medicíně
15:30Nebezpečné vztahy live
15:55Nebezpečné vztahy
16:55Nebezpečné vztahy
17:50Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Sejdeme se na Cibulce
20:15To nejlepší z Vtipu za stovku
21:35Nikdo není perfektní
22:30Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:40Moje zprávy
00:40VIP svět
00:55Exkluziv Kateřiny Brožové
01:05Na plac!
01:50Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
00:00Fotbal: Česko - Malta
00:15Fotbal: Magazín UEFA
02:05Golf Time
02:55Branky, body, vteřiny
03:15Vodní slalom: SP ve vodním slalomu 2024
03:30Tanec: ME Chorvatsko
05:00Sokolský zpravodaj
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: Česko - Malta
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
07:55Sokolský zpravodaj
08:25Po trailech přes hory
08:35Plážový volejbal: J&T Banka Ostrava Beach Pro
08:55Atletika: ME v atletice 2024
10:00Vodní slalom: SP ve vodním slalomu 2024
13:20Plážový volejbal: J&T Banka Ostrava Beach Pro
15:20Atletika: ME v atletice 2024
17:50Fotbal: Fotbal Extra: Soustředění české reprezentace na EURO
23:15Triatlon: Triatlon ČR 2024
23:30Touchdown
23:50Branky, body, vteřiny
00:00Ragby: ME Championship 7s žen 2024 Chorvatsko
00:15Archiv D: Fotbalové portské s příchutí bronzu
00:50Branky, body, vteřiny
02:00Tenis: UniCredit Czech Open 2024
02:15Horská kola: Cyklistika ČR 2024
04:50Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6 víkend
07:00Zprávy
11:00Regiony ČT24
11:05Zprávy ve 12
12:00Týden v kultuře
12:32Zprávy
13:00Studio ČT24
13:05Speciál ČT24
14:00Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:50Branky, body, vteřiny
19:52Hyde Park Civilizace
20:05Zprávy
21:00Historie.cs
21:05Zprávy
22:00Archiv ČT24
22:05Týden v kultuře
22:32Zprávy ve 23
23:00Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00YouTube Chart
10:00Óčko hity
12:00Gamingmania
13:00Óčko hity
13:05O unlocked
13:30Óčko Chart
14:00Soundtracky
16:00Hitrádio desítka
17:00CZ & SK
18:00Top 4 Óčko chart
19:00Óčko hity
19:15TRANSMISSION ARNHEM 2023: Markus Schulz
20:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Raníček
06:00Prasátko Peppa IV
06:05Prasátko Peppa IV
06:107T (13/24)
06:20Pošťák Pat a žebřík
06:40Ovečka Shaun
07:00Tlapková patrola VI
07:05Studio Kamarád
07:30Tamtam
09:00Super třída v oblacích
09:20Bob a Bobek na cestách
10:35Lvíčata
10:45Špačkovi v síti času (12/16)
11:15Kiwi a Strit II
11:45Kiwi a Strit II
11:50Bludiště
11:55Krasohled
12:25Dobrodružství Tedyho Stonese
12:35Grace a úžasné stroje II
14:00Ach, ten pokrok! II
14:15Šikulové - Velká výzva
14:30Hubert a Takako
15:00Zeleňák Norman
15:05Dračí záchranáři
15:30Dračí záchranáři
15:50Kde je Valda? II
16:15Tlapková patrola VI
16:40Jurský svět: Legenda Isla Nublar
17:00Ovečka Shaun
17:25MasterChef Junior VIII (1/16)
17:30Šmoulové
18:15Zprávičky
18:40Večerníček
18:457T (16/24)
18:55Tučňáci z Madagaskaru II (22/39)
19:20Kiwi a Strit II
19:40Bob a Bobek na cestách
19:50