- Neděle
16. 6. - Pondělí
17. 6. - Úterý
18. 6. - Středa
19. 6. - Čtvrtek
20. 6. - Pátek
21. 6. - Sobota
22. 6. - Neděle
23. 6. - Pondělí
24. 6. - Úterý
25. 6. - Středa
26. 6. - Čtvrtek
27. 6. - Pátek
28. 6. - Sobota
29. 6.
Neděle 16.6.
- 15:31
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Případy detektiva Murdocha XVI
00:35Život je pes (5/6)
01:20Bolkoviny
02:05Koptashow
03:00Příběhy slavných... Karel Hála
03:30Rajské zahrady II
04:20Chalupa je hra
04:40Zahrada je hra
05:05Z metropole
05:30Zajímavosti z regionů
06:00Kocourek Modroočko
06:25Sešli se na Vlachovce
07:15Buchty po ránu
08:20Polopatě
08:50Kalendárium
09:45Toulavá kamera
10:00Objektiv
10:30My všichni školou povinní (4/13)
11:00Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Hora jménem Andělská
13:05O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku
14:05A co ten ruksak, králi?
14:50Kulový blesk
15:40Nemocnice na kraji města (4/20)
17:05Chalupáři (1/11)
17:55Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05Případ dvou sester
20:15168 hodin
21:35Výsledky losování Šťastných 10
22:04Škoda lásky
22:05Případy detektiva Murdocha XVI
23:40Gejzír
00:30Hobby naší doby
01:05Život je pes (6/6)
01:30Manéž Bolka Polívky
02:15Koptashow
03:30Stíny tanečního kroku
03:55Litviněnko (3/4)
01:15Na hranici tradic
02:00Zašlapané projekty
02:30Hrdinové před tabulí
02:45Folklorika
03:30Babylon
03:55Jak se dotknout nebe
04:25Náš venkov
04:50Sousedé
05:20Zprávy v českém znakovém jazyce
05:45Zázraky lidského génia
06:00Velké stroje zblízka II
06:50Severokorejská dynastie (2/4)
07:35Československý filmový týdeník 1974 (1518/2379)
08:25Hledání ztraceného času
08:40Historie.cs
09:00Egypt (4/6)
09:55Ztracené poklady Egypta
10:45Krajinou Madagaskaru
11:35Nedej se
12:15Křesťanský magazín
12:45Cesty víry
13:10Na plovárně s Pastou Onerem
13:40Tajemství britských královských paláců (2/8)
14:05Začalo to v Yellowstonu - národní parky USA a jejich příroda
14:50Tajemství skrytá v písku (2/6)
15:40Papua-Nová Guinea, život kmenů
16:25Cyklodálky (7/8)
17:20Volejbal: Zlatá Evropská liga žen 2024
17:50Neporažení
20:10Nabarvené ptáče
22:10Miri fajta
00:55Konec války v barvě (4/5)
02:10Žiješ jenom 2x (8)
02:55Na hranici tradic
03:20V zajetí železné opony
03:45Jak se modlí muklové
04:00Šedesátkové retro
04:25Televizní klub neslyšících
04:55Muži v černém
00:15Kriminálka Miami VIII (2)
02:15Na vaší straně
03:20O zpívajícím stromku
03:55Novashopping
04:55Zig a Sharko IV
06:00Chuggington: Veselé vláčky (1, 2, 3, 4)
06:15Alvin a Chipmunkové (14, 15)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Policie Modrava III (1)
09:10Policie Modrava III (2)
10:25Za pět minut dvanáct
11:55Hříchy pro pátera Knoxe (9)
13:00Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak
14:15Co je doma, to se počítá, pánové...
16:05Třetí patro (3)
18:00Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Odznak Vysočina III (5)
20:20Kriminálka Anděl II (8)
21:40Střepiny
22:55Atomic Blonde: Bez lítosti
23:25Superlov II
01:50Střepiny
03:20Dáma a Král II (1)
03:50Novashopping
04:45Lovci stínů
00:40Úsměv
02:55Rozpal to, šéfe!
05:15Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H (92)
06:05M.A.S.H (93)
06:40M.A.S.H (94)
07:10M.A.S.H (95)
07:40M.A.S.H (96)
08:10Prima Česko
08:45Prima Svět
09:15Inkognito
09:50Partie Terezie Tománkové
11:00Receptář prima nápadů
11:50Libovky Pepy Libického
12:45Zahradník po ruce
13:20Vychytávky Ládi Hrušky
13:55Vychytávky Extra
14:35Polda (2)
14:50Účastníci zájezdu
16:05Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Jak básníci čekají na zázrak
20:15Smrt stopařek
22:55Nebezpečný útěk
00:35Rocketman
02:45Počátek
01:00Neber mi mou dceru
03:45Zachraňte Willyho 2
05:05Happy Feet 2
07:00Yeti: Ledové dobrodružství
08:45Daredevil
10:40Hunger Games: Vražedná pomsta
12:40Dostaňte agenta Smarta
15:30Americký prezident
17:50Troja
20:00Blade: Trinity
23:20Čtyřicítka na krku
01:30Můj přítel Monk II (2)
03:50Happy Feet 2
04:20Teorie velkého třesku VI (24)
00:40Teorie velkého třesku VII (1, 2, 3)
01:05Malý Sheldon V (7, 8)
02:20Zlatá sedmdesátá V (6)
03:00Mužketýři II (4)
03:20První dobrá (5)
03:45TELE TELE
04:10Stahovák
04:35Film o filmu: Známí neznámí
05:05Noční soud II (7, 8)
05:15Oggy a škodíci: Nová generace (14, 15, 16, 17)
06:00Bakugan: Vzestup Geoganů (19)
06:40Přátelé V (10, 11)
06:552 $ocky IV (18, 19, 20, 21)
07:50Malý Sheldon V (9, 10, 11, 12)
09:30Noční soud II (9, 10)
11:10Dva a půl chlapa II (13, 14)
12:00Přátelé V (10, 11)
12:55Teorie velkého třesku VI (24)
13:50Teorie velkého třesku VII (1, 2, 3)
14:152 $ocky IV (22)
15:352 $ocky V (1, 2, 3)
16:00Zlatá sedmdesátá V (8, 9)
17:20Dva a půl chlapa II (15, 16)
18:15Malý Sheldon V (13, 14)
19:10Teorie velkého třesku VII (4, 5, 6, 7)
20:00Přátelé V (12, 13)
21:40Mužketýři II (5, 6)
22:40Dva a půl chlapa II (15, 16)
23:45Teorie velkého třesku VII (4, 5, 6, 7)
00:40Malý Sheldon V (9, 10)
02:20Zlatá sedmdesátá V (8, 9)
02:55Mužketýři II (5, 6)
03:40TELE TELE
04:25Stahovák
04:55Edmonton Oilers - Florida Panthers
02:00Magazín NBA Action
04:40Walker, Texas Ranger VI (7)
05:10Strážci hranic: Kanada III (20, 21)
05:55Mistři zastavárny XXII (20)
06:35Američtí sběratelé XVIII (22)
07:30Pomozte autům VIII (6)
08:30Kobra 11 XXII (3, 4)
09:30Kobra 11 XXII (4)
10:30Walker, Texas Ranger VI (8)
11:30Válka skladů VIII (10, 11)
12:30Survivor Česko & Slovensko III
13:30Souboj Titánů II (7)
15:30Kobra 11 XXII (5, 6)
16:30Válka skladů VIII (14, 15)
18:35Mistři zastavárny XXIII (2)
19:30Interstellar
20:30Walker, Texas Ranger VI (9)
23:40Kobra 11 XXII (5, 6)
00:40Anděl smrti
02:50Souboj Titánů II (6)
04:55Myšlenky zločince VI (12)
00:45Myšlenky zločince VI (13)
01:20Myšlenky zločince VI (14)
02:05Médium II (8)
02:40Na lovu
03:20Co na to Češi
04:05Riskuj!
04:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:10Na lovu
05:55MasterChef Česko VI (17)
06:50Nová cestománie
08:05Nová cestománie
08:35Dobrodružství Sherlocka Holmese (3)
09:15Médium II (7)
10:20Kriminálka Anděl II (7)
11:15MasterChef Česko VI (18)
12:30Dobrodružství Sherlocka Holmese (4)
13:45Médium II (8)
14:55To je vražda, napsala (7)
15:55To je vražda, napsala (8)
16:55Kriminálka Las Vegas IV (12)
18:00Kriminálka Las Vegas IV (13)
19:00Myšlenky zločince VI (15)
20:00Myšlenky zločince VI (16)
20:55Myšlenky zločince VI (17)
21:50Médium II (9)
22:50Dobrodružství Sherlocka Holmese (4)
23:45Myšlenky zločince VI (15)
00:50Myšlenky zločince VI (16)
01:30Myšlenky zločince VI (17)
02:10Médium II (9)
02:50Na lovu
03:35Co na to Češi
04:15Simpsonovi XXX (10)
00:50Simpsonovi XXX (11)
01:15Simpsonovi XXX (12)
01:40Simpsonovi XXX (13)
02:10Jmenuju se Earl II (1)
02:35Jmenuju se Earl II (2)
03:05Re-play
03:30Spartakus: Krev a písek (3)
04:05Těžká dřina
05:20Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Top Gear speciál (2)
06:35Top Gear XXII (1)
07:35Top Gear XXII (2)
08:45Top Gear XXII (3)
09:55Autosalon.tv
11:00Jmenuju se Earl II (1)
12:15Jmenuju se Earl II (2)
12:45Simpsonovi XXIX (7)
13:15Simpsonovi XXIX (8)
13:40Simpsonovi XXIX (9)
14:10Simpsonovi XXIX (10)
14:40G. I. Joe 2: Odveta
15:00Jmenuju se Earl II (3)
17:20Jmenuju se Earl II (4)
17:50Simpsonovi XXX (14)
18:15Simpsonovi XXX (15)
18:45Simpsonovi XXX (16)
19:15Simpsonovi XXX (17)
19:45Terminator Genisys
20:15Rocky
22:55Simpsonovi XXX (14)
01:20Simpsonovi XXX (15)
01:45Simpsonovi XXX (16)
02:15Simpsonovi XXX (17)
02:40Jmenuju se Earl II (3)
03:05Jmenuju se Earl II (4)
03:35Spartakus: Krev a písek (4)
04:00Rodina doktora Kleista VIII (8)
01:00Čas lásky a třešní (52)
02:10Čas lásky a třešní (53)
03:05Lásce navzdory (71)
04:10Jak se staví sen
05:05Karolína, domácí kuchařka
06:00Zoo (208)
06:25Sestřičky (61)
07:35Svatby v Benátkách (8)
09:00Receptář prima nápadů
10:30České chaty snů
11:20Skutečné vraždy
12:15Záchranáři z hor XIV (4)
14:00Záchranáři z hor XIV (5)
15:00Čas lásky a třešní (54)
16:00Čas lásky a třešní (55)
16:55Záchranáři z hor XIV (6)
17:55Záchranáři z hor XIV (7)
18:55Vražedné ambice
20:00Sestřičky (62)
21:45Inkognito
23:00Rodina doktora Kleista VIII (9)
23:55Rodina doktora Kleista VIII (10)
00:55Čas lásky a třešní (54)
02:05Čas lásky a třešní (55)
03:00Lásce navzdory (72)
04:05Svět kouře a oceli (4)
00:25Zapomenuté megastavby V (4)
01:25Obnažený vesmír IV (1)
02:25Život z vesmíru (1)
03:30Prima Česko
04:40Prima Svět
05:15Umění špionáže (1)
06:00Tajný život na pobřeží (3)
06:40Zebova velká ryba (2)
07:50Říše mumií (2)
08:45Největší záhady historie (1)
09:45Veterináři z Arktidy II (9)
11:30Veterináři z Arktidy II (10)
12:00Nezdary predátorů (2)
12:25Proč je máme rádi
13:25Království vlka arktického (3)
14:30Druhá světová válka v barvě (10)
15:30Tajné nacistické základny II (7)
16:40Prima Česko
17:45Prima Svět
18:20Nejnebezpečnější železnice světa (5)
18:50Nejdrsnější povolání II (1)
20:00Záchrana velkolepých staveb (6)
21:05Znovuzrození legendárních letounů (1)
22:05Zapomenuté megastavby VI (3)
23:10Války ve vesmíru
00:00Atlas měnící se Země
01:05Koloseum (1)
02:10Odhalené skvosty: Monumenty Francie (5)
03:20Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (3)
04:35Nezvěstní v boji
01:55Námořní vyšetřovací služba X (19)
04:00Námořní vyšetřovací služba X (20)
05:00M.A.S.H
06:00M.A.S.H
06:20Námořní vyšetřovací služba X (20)
06:45Námořní vyšetřovací služba X (21)
07:40Hodiny
08:40Terminátor 2: Den zúčtování
10:55Dvanáct do tuctu
13:50Co jsme komu udělali?
15:55Toy Story 2: Příběh hraček
18:10Sestra v akci 2
20:00Policajt ze San Franciska
22:20Velký útěk
00:40Námořní vyšetřovací služba X (21)
04:15FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
01:30Sportovní infoservis
03:30MLB: Chicago Cubs - St. Louis Cardinals
09:00Element (12)
11:50Česká ulička Michala Hrdličky - Jakub Rychlovský (10)
12:00ERC: Royal Rally of Scandinavia - SS13 Mölnbacka 1
12:30ERC: Royal Rally of Scandinavia - SS17 Mölnbacka 2 – Power Stage
13:30Osobní řidič Míra Hejda (7)
14:30JF Logistics eFootball MČR 2024
15:00THE RING 12 + HEROES GATE 29
17:00Golf Tips (5)
20:00ONE Friday Fights 67 (22)
20:30FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
23:30Sportovní infoservis
01:30Moje zprávy
00:45VIP svět
00:55Exkluziv Kateřiny Brožové
01:05Na plac!
01:45Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:50Jak to dopadlo!?
06:45Skandály slavných - Josef Vojtek
07:45Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:40Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:00Babica vs. Sapík
12:35Vraždy v Pregau (1)
13:30S Arenbergerem nejen o medicíně
15:25Nebezpečné vztahy live
15:55Nebezpečné vztahy
16:55Nebezpečné vztahy
17:50Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Tajemství Anthonyho Hopkinse
20:15Tajemství Jodie Foster
20:50Návrat na Cyránův poloostrov
21:20Reakce Jaromíra Soukupa
22:55Exploziv
23:35Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:00Moje zprávy
01:00VIP svět
01:10Exkluziv Kateřiny Brožové
01:25Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Motorismus: Rally ČR 2024
00:10Silniční cyklistika: Tour de Suisse 2024
00:20Softball: MS v softballu 2024 Mexiko
01:55Branky, body, vteřiny
04:30Hokej na zemi
04:45Běh: MČR Ultra Sky 2024
05:15Běh: Příbramský půlmaraton
05:30Branky, body, vteřiny
05:40BBV po 25 letech
06:00Archiv D: Sport 1977
06:10Volejbal: Zlatá Evropská liga mužů 2024
07:15Tanec: Taneční skupina roku
07:55Fotbal: EURO 2024 Německo
08:50Veslování: SP ve veslování 2024
09:00Rychlostní kanoistika: ME v rychlostní kanoistice 2024
11:00Vodní slalom: SP ve vodním slalomu 2024
12:35Fotbal: Fotbal s chutí vyhrávat
13:55Fotbal: EURO 2024 Německo
14:05Golf: AMUNDI Czech Ladies Challenge
14:10Fotbal: EURO 2024 Německo
14:20Fotbal: EURO 2024 Německo
17:10Fotbal: EURO 2024 Německo
17:20Fotbal: EURO 2024 Německo
20:10Fotbal: EURO 2024 Německo
20:15Fotbal: EURO 2024 Německo
23:10Fotbal: EURO 2024 Německo
23:20Silniční cyklistika: Tour de Suisse 2024
23:30Branky, body, vteřiny
02:10Fotbal: EURO 2024 Německo
02:25Vodní slalom: SP ve vodním slalomu 2024
04:15Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Zprávy
07:00Historie.cs
07:05Zprávy
08:00Věda 24
08:31Zprávy
09:00Týden v politice
09:05Týden v kultuře
09:32Zprávy v 10
10:00Archiv ČT24
10:32Zprávy
11:00Hyde Park Civilizace
11:05Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Otázky Václava Moravce
13:05Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Předpověď počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:50Branky, body, vteřiny
19:5290’ ČT24
20:06Zóna ČT24
21:30Zprávy
22:00Newsroom ČT24
22:10Zprávy ve 23
23:00Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zajímavosti z regionů
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zajímavosti z regionů
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00Óčko Chart
10:00Óčko hity
12:00Užít Maltu
13:00Óčko hity
13:10Radio Top 30
14:00New Music Radar
16:00Top 4 Óčko chart
17:00Óčko hity
17:15CZ & SK
18:00Gamingmania
19:00Óčko hity
19:05O black spotify Czech list
20:00Hot hity
21:00Naked Attraction Poland
22:00Naked Attraction Poland
22:30Naked Attraction Poland
23:00Naked Attraction Poland
23:30Óčko flirt
00:00Raníček
06:00Prasátko Peppa IV
06:05Prasátko Peppa IV
06:107T (21/24)
06:15Pošťák Pat a poštovní holub
06:40Ovečka Shaun
06:55Tlapková patrola VII
07:05Studio Kamarád
07:30Draci v hrnci
09:00Sammyho dobrodružství
09:25Bob a Bobek na cestách
10:45Operace JAUU!
10:55Friends: Příběhy z Heartlake City
11:25AZ kvíz junior
11:45Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
12:10MasterChef Junior VIII (2/16)
12:35Už tam budem?
13:20Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
13:50Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
14:00Grace a úžasné stroje II
14:15Ach, ten pokrok! II
14:30Art Ninja
14:40Dračí záchranáři
15:10Dračí záchranáři
15:35Kde je Valda? II
16:007T (22/24)
16:20Tlapková patrola VI
16:45Jurský svět: Legenda Isla Nublar
17:10Ovečka Shaun
17:30Pan Tau (4/33)
17:40Šmoulové
18:10Zprávičky
18:40Večerníček
18:457T (24/24)
18:55Tučňáci z Madagaskaru II (30/39)
19:20Kiwi a Strit II
19:45Bob a Bobek na cestách
19:50