- Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6. - Sobota
15. 6. - Neděle
16. 6. - Pondělí
17. 6. - Úterý
18. 6. - Středa
19. 6. - Čtvrtek
20. 6. - Pátek
21. 6. - Sobota
22. 6. - Neděle
23. 6.
Pondělí 10.6.
- 14:21
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Hobby naší doby
00:05Manéž Bolka Polívky
00:35Příběhy slavných... Nataša Gollová
01:45Banánové rybičky
02:40Jak se vede, sousede?
03:15Jak se vede, sousede?
03:55Přes nový práh
04:40Bydlet jako... v budoucnosti
05:00Zajímavosti z regionů
05:30Studio 6
05:59Walker: Independence (2/13)
09:00Písničky z jednoho města
09:40168 hodin
09:55Doktor Martin 2 (5)
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Horákovi (11)
12:30Horákovi (12)
13:20Slavíci na Křivoklátě
14:10Bydlet jako... v budoucnosti
14:30Nemocnice na kraji města (3/20)
15:00Zavolejte porodní sestřičky XII (5/8)
15:50Na cestě po severovietnamském pobřeží
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Stíny v mlze II (10/12)
20:10Reportéři ČT
21:10Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
21:50Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:19Sisi (2/6)
22:20Litviněnko (3/4)
23:15AZ-kvíz
00:10Život je pes (1/6)
00:35Z metropole, Týden v regionech
01:20Kalendárium
01:50Dobré ráno
02:05Na stopě
04:50Konec války v barvě (3/5)
00:45Žiješ jenom 2x (7)
01:30Čaj pro třetího
01:55Carpe diem
02:20Popcorn
02:50Turnaj, který svět neviděl
03:15Před půlnocí
03:45Královničky
04:10Na moll
04:35Postřehy odjinud
05:00Zázračné studánky
05:05Klíč
05:30Dobré ráno
05:59Krásné země z výšky
08:30Velká Británie z výšky
09:25Půvab rakouských hor (2/5)
10:20Vzestup a pád lví smečky (1/2)
11:05Šestinedělí napospas
11:55Babylon
12:25Klíč
12:55Tajemství britských královských paláců (1/8)
13:20České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky
14:05Dobrodružství vědy a techniky
14:25Letecké katastrofy
14:55Život s Hitlerem (3/3)
15:40Cesty víry
16:35Stopy, fakta, tajemství
17:00Druhý život Lidic
17:30Trabantem z Austrálie do Asie (5)
18:30Evropa dnes
19:00Československý filmový týdeník 1974 (1517/2379)
19:30Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Planeta opic
20:00Mazaný Filip
21:55Piráti na vlnách
23:40Konec války v barvě (3/5)
01:50Na hranici tradic
02:35Před půlnocí
03:05Sabotáž
03:30Babylon
04:00Počesku
04:25Náš venkov
04:35Superlov II
01:25Ulice (4720)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (169)
03:45Novashopping
04:45Naše Evropa
05:55Ulice (4720)
08:25Odznak Vysočina III (4)
09:30Můj přítel Monk (9)
10:50Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (170)
12:20Kriminálka Miami VII (18)
13:35Kriminálka Miami VII (19)
14:30Výměna manželek XI
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4721)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Specialisté (226)
20:20Specialisté (11)
21:30Víkend
22:35Kriminálka Las Vegas V (10)
23:15Kriminálka Miami VII (18)
00:15Kriminálka Miami VII (19)
01:15Kriminálka Las Vegas V (10)
02:15Ulice (4721)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (170)
03:50Novashopping
04:45Ničivé tornádo
01:20Falešné bezpečí
03:15Jak se staví sen
05:10Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (75)
07:00M.A.S.H (76)
07:25M.A.S.H (77)
07:55M.A.S.H (78)
08:25M.A.S.H (79)
09:00Naopak
09:30Policie Hamburk X (18)
10:40Policie Hamburk X (19)
11:40Closer: Nové případy II (7)
12:35Komisař Rex IV (11)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Hořký svět (3)
20:15Hořký svět (4)
21:35Tátové na tahu (15)
22:50Receptář prima nápadů
23:55Policie v akci
00:40Policie Hamburk X (18)
01:40Policie Hamburk X (19)
02:35Closer: Nové případy II (7)
03:35Rozpal to, šéfe!
04:40Assassin’s Creed
00:35Tlumočnice
02:55Hugo a jeho velký objev
05:50Jesse Stone: Bez výčitek
08:05Hunger Games
09:55Mámy na pařbě
12:40Jak se zbavit nevěsty
14:35Co je šeptem...
16:30Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje!
18:25Emma.
20:00Linka č. 657
22:35Temné stíny
00:25Assassin’s Creed
02:35Teorie velkého třesku V (24)
00:30Teorie velkého třesku VI (1, 2, 3)
01:00Malý Sheldon IV (13, 14)
02:15Zlatá sedmdesátá IV (21, 22)
02:50Griffinovi V (4, 5)
03:35TELE TELE
04:15Stahovák
04:402 $ocky III (14, 15)
05:05Noční soud (11, 12)
05:15Bernieho dobrodružství (18, 19, 20, 21, 22, 23)
06:00Bakugan: Vzestup Geoganů (13)
06:35Přátelé IV (22, 23)
06:502 $ocky III (18, 19, 20, 21)
07:45Malý Sheldon IV (15, 16, 17, 18)
09:30Noční soud (13, 14)
11:05Dva a půl chlapa II (1, 2)
12:00Přátelé IV (22, 23)
12:50Teorie velkého třesku V (24)
13:45Teorie velkého třesku VI (1, 2, 3)
14:152 $ocky III (22, 23, 24)
15:302 $ocky IV (1)
16:50Zlatá sedmdesátá IV (23, 24)
17:20Dva a půl chlapa II (3, 4)
18:15Malý Sheldon V (1, 2)
19:05Teorie velkého třesku VI (4, 5, 6, 7)
20:00Přátelé IV (24)
21:45Přátelé V (1)
22:15Mužketýři (1)
22:45První dobrá (1)
23:20Dva a půl chlapa II (3, 4)
23:50Teorie velkého třesku VI (4, 5, 6, 7)
00:45Malý Sheldon IV (15, 16)
02:30Zlatá sedmdesátá IV (23, 24)
03:05Mužketýři (1)
03:45První dobrá (1)
04:15TELE TELE
04:40Zóna úniku
01:35Strážci hranic: Kanada III (10, 11)
03:10Walker, Texas Ranger VI (2)
03:55Skoda Titan Desert Series
04:40Walker, Texas Ranger VI (1)
05:20Souboj Titánů II (4)
06:00Mistři zastavárny XXII (14)
06:45Nepříjemná pravda
07:40Kobra 11 XXI (9, 10)
09:35Walker, Texas Ranger VI (2)
11:35Válka skladů VII (28, 29, 30)
12:35Válka skladů VIII (1)
14:05Mistři zastavárny XXII (15)
14:35Strážci hranic: Kanada III (12, 13)
15:35Kobra 11 XXI (11, 12)
16:35Válka skladů VIII (2, 3)
18:40Mistři zastavárny XXII (16)
19:35Američtí sběratelé XVIII (27)
20:30Pomozte autům VIII (2)
21:25Walker, Texas Ranger VI (3)
22:20Kobra 11 XXI (11, 12)
23:15Boston Celtics - Dallas Mavericks
01:15Souboj Titánů II (4)
03:15Walker, Texas Ranger VI (3)
03:55Marián Hossa - hokejová legenda
04:40Myšlenky zločince VI (9)
00:45Myšlenky zločince VI (10)
01:25Myšlenky zločince VI (11)
02:05Médium II (2)
02:45Na lovu
03:30Co na to Češi
04:10Grantchester V (3)
04:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:40Na lovu IV
06:25MasterChef Česko VI (11)
07:20Můj přítel Monk (8)
08:35Grantchester V (3)
09:35Médium II (1)
10:35Kriminálka Las Vegas VIII (6)
11:30Tescoma s chutí
12:30MasterChef Česko VI (12)
12:35Tescoma s chutí
13:55Grantchester V (4)
14:00Médium II (2)
15:00Kriminálka Las Vegas IV (6)
16:00Kriminálka Las Vegas IV (7)
17:00Kriminálka Miami VII (18)
18:00Kriminálka Miami VII (19)
18:55Slečna Marplová VI (3)
20:00Beze stopy VI (6)
21:50Médium II (3)
22:45Grantchester V (4)
23:40Slečna Marplová VI (3)
00:45Beze stopy VI (6)
02:10Médium II (3)
02:50Na lovu IV
03:30Co na to Češi
04:15Riskuj!
04:50Simpsonovi XXIX (7)
02:55Simpsonovi XXIX (8)
03:20Simpsonovi XXIX (9)
03:50Simpsonovi XXIX (10)
04:15Jmenuju se Earl (13)
04:45Jmenuju se Earl (14)
05:10Příhody Bolka a Lolka
05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Autosalon.tv
06:35Prima Partička
07:25Top Gear speciál (3)
08:25Top Gear speciál (4)
09:30Hvězdná brána IX (9)
10:35Hvězdná brána IX (10)
11:30Jmenuju se Earl (13)
12:35Jmenuju se Earl (14)
13:05Simpsonovi XXVIII (5)
13:35Simpsonovi XXVIII (6)
14:00Simpsonovi XXVIII (7)
14:30Simpsonovi XXVIII (8)
15:00Hvězdná brána IX (11)
15:20Hvězdná brána IX (12)
16:15Jmenuju se Earl (15)
17:20Jmenuju se Earl (16)
17:50Simpsonovi XXIX (11)
18:15Simpsonovi XXIX (12)
18:45Simpsonovi XXIX (13)
19:15Simpsonovi XXIX (14)
19:45Prima Partička
20:15Mikýřova hysteorie českých dějin
21:15Nezvěstná II (3)
22:00Re-play
23:00Simpsonovi XXIX (11)
23:25Simpsonovi XXIX (12)
23:45Simpsonovi XXIX (13)
00:15Simpsonovi XXIX (14)
00:40Jmenuju se Earl (15)
01:10Jmenuju se Earl (16)
01:35Top Gear speciál (4)
02:05Ženy ve wrestlingu VIII (49)
03:15Ženy ve wrestlingu VIII (50)
04:10Rodina doktora Kleista VII (11)
00:00Rodina doktora Kleista VII (12)
01:05Čas lásky a třešní (40)
02:10Čas lásky a třešní (41)
03:10Lásce navzdory (65)
04:10Jak se staví sen
05:10Na zámku
05:45Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:20Sestřičky (55)
07:20Svatby v Benátkách (2)
08:40Prostřeno!
10:15Ano, šéfe!
11:00Vražedné svody
12:05Záchranáři z hor XIII (4)
14:00Záchranáři z hor XIII (5)
15:00Čas lásky a třešní (42)
16:00Čas lásky a třešní (43)
16:55Záchranáři z hor XIII (6)
17:55Záchranáři z hor XIII (7)
18:55Inga Lindström: Dům u jezera
20:00Sestřičky (56)
21:55Česko na grilu
23:10Rodina doktora Kleista VII (13)
00:15Rodina doktora Kleista VII (14)
01:20Čas lásky a třešní (42)
02:30Čas lásky a třešní (43)
03:25Lásce navzdory (66)
04:30Jak funguje vesmír II (8)
01:10Obležené pevnosti: Legendární bitvy II (4)
02:05Odhalené skvosty: Monumenty Francie (4)
03:20Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (2)
04:35Ptačí říše
06:00Divoká Loira
06:15Krásy Kanárských ostrovů (2)
07:10Úžasné domy (6)
08:25Když žraloci útočí VII (1)
09:30Tajemství oceánů II (1)
10:30Kolosální stroje II (6)
11:30Lithium-iontová budoucnost
12:35Zapomenuté megastavby VIII (8)
13:45Kouzlo železniční architektury II (3)
14:45Největší záhady historie II (4)
15:45Kleopatřina tajná hrobka (3)
17:40Podrývání nacistů: Tunely pod Paříží
18:50Prima Česko
20:00Prima Svět
20:30Po stopách vylodění v Normandii (2)
21:05Velkolepý vesmír (3)
22:10Časoprostor II (4)
23:20Letecké katastrofy: Nové důkazy V (3)
00:20Svět sportu: Rok za rokem (24)
01:20Ledová království: Zkouška odvahy (6)
02:00Mistři bolesti (2)
02:25Železnice v arktickém ledu (4)
03:10Zvířecí odysea (2)
04:20Top Gun
00:15Podporujte svého šerifa
02:35Námořní vyšetřovací služba X (14)
04:35M.A.S.H
05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:20M.A.S.H
06:45M.A.S.H
07:10Námořní vyšetřovací služba X (14)
07:40Námořní vyšetřovací služba X (15)
08:40Valentýnská partie
09:40Baba na zabití
11:30Pod toskánským sluncem
13:15Já, Earl a holka na umření
15:30Sestra v akci
17:45Rocketman
20:00Lovci stínů
22:30Terminátor 2: Den zúčtování
00:25Osudný víkend
03:20Sportovní infoservis
01:30Hexagone MMA 18
09:00Toyota Gazoo Racing eRallye - 3. kolo
12:00MLB: Philadelphia Phillies - New York Mets
14:00McDonald’s Cup 2024
17:00Golf Tips (4)
19:00Týden v motorsportu (23)
19:30Česká ulička Michala Hrdličky - Jaroslav Köstl (10)
20:00The Isle of Man TT 2024 (9)
20:30ONE 167: Stamp vs. Zamboanga
21:30FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
00:30Sportovní infoservis
03:30Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:10Moje zprávy
01:05VIP svět
01:15Exkluziv Kateřiny Brožové
01:35Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:50Šťastná 7
13:45Jak to dopadlo!?
14:40Nebezpečné vztahy
15:50Šťastná 7
16:50Nebezpečné vztahy
17:45Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Vraždy v Pregau (1)
20:15El Chapo II (6)
22:10El Chapo II (7)
23:05Intim s Heidi Janků
00:00Moje zprávy
00:35VIP svět
00:55Exkluziv Kateřiny Brožové
01:05Na plac!
01:50Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
02:40Vodní slalom: SP ve vodním slalomu 2024
02:55Moderní gymnastika: Moderní gymnastika 2024
04:55Sokolský zpravodaj
05:30Branky, body, vteřiny
05:40Archiv D: Fotbalové portské s příchutí bronzu
06:00BBV po 25 letech
07:10Panorama
07:25Fotbal: EURO 2020
08:00Atletika: ME v atletice 2024
09:50Decathlon Hradecké sportovní hry 2024
14:00V šachu
14:05Volejbalový magazín
14:40Silniční cyklistika: Tour de Suisse
15:00Fotbal: Reprezentace 2024
17:30Atletika: ME v atletice 2024
20:15Volejbalový magazín
23:15Branky, body, vteřiny
23:30Fotbal: Reprezentace 2024
23:45Fotbal: Magazín UEFA
01:30Branky, body, vteřiny
02:20Fotbal: EURO 2020
02:30Archiv D: Fotbalové portské s příchutí bronzu
04:20Volební studio
00:00Volební studio
01:00Volební studio
02:00Volební studio
03:00Volební studio
04:00Volební studio
05:00Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Předpověď počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00New Music Radar
15:00Mixxxer Game
16:00Rock for people playlist
17:00Óčko hity
17:15Party ride
19:00Hot hity
21:00Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Raníček
06:00Remy a Fů
06:05Příliv pokladů
06:20Hej, Hafí! III
06:25Tlapková patrola VI
06:35Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (15/20)
07:00Prasátko Peppa IV
07:20Když Bitz a Bob kutí
07:25Včelka Mája
07:35Divočina
07:50Bing
08:00Sovík zvaný Otík
08:10Bo & To
08:15Stateční zajíčci
08:20Kouzelná školka
08:30Medvídkova poradna
09:00Michalovy nálady
09:10Tuláček
09:15Strýček Tonton
09:25Remy a Fů
09:30Sovička Ollie
09:45Dodohando
09:50Hej, Hafí! III
09:55Leo, strážce přírody
10:00Zvířecí televize
10:15Země dinosaurů
10:25Sportující zvířata
10:50Cvičíme se Sportíkem
10:55Pan Hračička
11:05Ava Riko Teo
11:25Když Bitz a Bob kutí
11:30Bruno
11:45Luo Bao Bei
11:55Bing
12:05Sovík zvaný Otík
12:15Bo & To
12:20Stateční zajíčci
12:30Michal chrání přírodu
12:35Strašidla na Kulíkově
12:40Čtení do ouška
12:50Bambulka a Bazilínek
13:00Věda je zábava II
13:10Power Players
13:35Power Players
13:45Cestohrátky
13:55Občanka
14:10Hubert a Takako
14:25Bludiště
14:35Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (15/20)
15:05Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
15:25Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
15:40Pruhovaní kamarádi
15:50Jasmine a Jambo
16:00Planeta YÓ
16:05Medvídkova poradna
16:45Michalovy nálady
17:00Tuláček
17:05Hopsasa
17:10Kouzelná školka
17:20Dračí záchranáři
17:50Šmoulové
18:15Zprávičky
18:40Večerníček
18:457T (18/24)
18:55Tučňáci z Madagaskaru II (24/39)
19:15Příšerka Molly
19:40Čtení do ouška
19:45